בכובעי הנוכחי אני משמש כמנהל קריאייטיב במשרד פרסום בדרום הארץ.  יש משהו בתפקיד הזה שגורם לי לעיתים לחששות וספקות, וזה אי הביטחון המובנה. במקצועות מופשטים, בניגוד למתמטיקה, אין נוסחה קבועה שעובדת. זו אינה הנדסת בניין או חשמל. מה שעובד היום לא בהכרח יעבוד מחר, האמירה החזקה מאתמול כבר לא רלוונטית היום, היצירתיות עלולה להתגלות כבוגדנית ובאופן כללי אתה פשוט יכול להרגיש 'יבש' , מרוקן מרעיונות.
*
אין לי מושג מה עובר בראשו של לואיס סוארס אבל התגובה שלו אתמול להחמצה מול שער ריק משלושה מטרים, החיוך המתוסכל, שידר (לפחות לי) לראשונה סוג של תבוסה, של השלמה. כבר קראתי נתון חשוב שמצביע על כך שבמערך הנוכחי בהצבתו בצד שמאל סוארס נוגע 70% פחות בכדור ברחבה מבעונות הקודמות, שזה מדהים, אבל לא צריך לגעת 70% יותר ברחבה כדי להכניס כדור כזה לרשת, בטח לא כשקוראים לך לואיס סוארס.
*
מעבר לכך, היה משחק טוב, חבל שלא נהנינו ממנו מספיק כי הוא נמשך רק 20 דקות. החילוף של סמדו והתזוזה של רוברטו קדימה לעמדת קיצוני שינתה לגמרי את המשחק של ברצלונה. סרג'י הולך ומתברר בעיני כשחקן קריטי לעונה הנוכחית, מפני שחוץ ממנו הקישור שלנו איטי וכבד (ראקיטיץ') ושבנוסף אליו יש רק עוד שני שחקנים שיכולים לעבור את היריב ולפצח את המערך של היריבה. מסי ואינייסטה.
*
עקבים:
*אינייסטה ממשיך במסורת להבקיע רק גולים חשובים ומציל אותנו מניצחון על חודו של שער מביך
*מצד שני, לאחר שבשנה שעברה נפסל לנו שער שעבר את הקו במטר לפחות, אני לא מתרגש.
*דולפאו אמר שלדעתו השער היה חוקי. מראדונה מוסר ש'אתה צודק מותק'.
*שני משחקים טובים ללוקה דין. הוא מרים את הראש לפני שהוא מוסר, והוא עושה רושם של שחקן אינטליגנט שהתבגר מהעונה הקודמת. לייק.
*בניגוד כפול למה שצפיתי לקבוצה ולי אחרי הקיץ, אנחנו ממשיכים לנצח ואני ממשיך להיות מודאג.

בלוגרנה (8) - סעמק
בלוגרנה (10) - חוזה ההגנה