אלופים!

7 ב 10

7 אליפויות ב 10 שנים
תנו לזה לחלחל רגע
שבע אליפויות בעשר שנים בליגה הספרדית.
כמו באיירן, כמו יובה (כניראה), קבוצות שלא רק שאין בליגה שלהן מתחרה ברמת ריאל, אין להן בליגה אתלטיקו.
זו דומיננטיות מופלאה.

תודה מיסטר וולוורדה, הרמת את הקבוצה מהקרשים לעונה הירואית. עכשיו אם לא אכפת לך – בוא ניזכר שזו בכל זאת ברצלונה, בוא ניקח בחשבון שזו הישורת האחרונה של שחקן היסטורי בכל קנה מידה, בוא נעבוד על העניין הזה של כדורגל קצת פחות הירואי, וקצת יותר קרויפי.

ויסקה.

הנושא הכי שנוי במחלוקת
עוד שפל בחיפה

76 Comments

Jhkj 30 באפריל 2018

רגע מרגש, ואין ספק שהדומיננטיות הזאת מעידה משהו על המועדון ועל השחקנים שהיוו המכנה המשותף של כל השנים האלה.
בארסה היום לא שיחקה כדורגל הירואי, היו המון פעולות יפיפיות שלא עושים בשום מועדון אחר בעולם, ולא רק של מסי, סוארז וג'ורדי. אני גם לא חושב שנראה כדורגל קרויפי בקרוב כי וולורדה לא מאמן קרויפי, ההגנה לא בנויה לכדורגל קרויפי וגם קשה יותר לשחק כדורגל קרויפי עם צד שמורכב מדמבלה וסמדו, וייתכן שזה לא משהו שמתאים לבארסה הנוכחית.

גלעד בלום 30 באפריל 2018

עונה מופלאה, כדורגל קצת שונה ממה שהורגלנו אליו אבל לבוא בתלונות על כדורגל ״ לא קרויפי״ זו קטנוניות , המספרים שלו לא פחות טובים והיו תצוגות מרגשות ובעיקר תיאום עיוור בהתקפה בין הציר מסי/סוארס/אלבה , ניהול משחקים מושלם של מאמן, שמירה על שחקני מפתח בריאים, רוטאציה חכמה, רכש נכון בינואר ( קוטיניו, כן! ) ומנטליות חיובית.

אפשר לסלוח על הפאשלה מול רומא.

לגבי הסגנון- בשליש השלישי של המגרש זה עדיין טיקי טאקי ברצלונאי ברמה הכי גבוהה, השוני העונה היה שלפרקים הקבוצה ויתרה על שליטה אבסולוטית במרכז השדה והסתמכה על מתפרצות והתקפות מעבר שמנצלות את המהירות והאיכות של מסי , סוארס ושאר הגמדים, ניתן לומר שבספרד התוצאות מוכיחות שהמאמן צדק בהקניית הסגנון, כולל נוק אאוט מול ריאל ואתלטיקו , דחילק עוד לא הפסידו בליגה, איזה תענוג לא וד קבוצה שמסי משחק בה, קצת לא נעים מה שהוא עשה לליגה השנה האמת, כאב לי היום על אוהדי דפור, עשו קאמבק מדהים ל2-2, ואז הגיע מסי(שוב)

ק. 30 באפריל 2018

מסכים עם גלעד – עונה נהדרת עם כתם אחד במשחק נקודתי שבאו יהירים פחדנים וציניים. ראינו הרבה רגעים של כדורגל התקפי מצוין, לצדד יותר פרקטיות וורסטיליות. שנה הבאה עם קוטיניו יותר בעניינים זה השתפר, ומסכים למה שנכתב מעליי לגבי אגף ימין אתמול.
הייתה נפילה קלה ביכולת בחודש האחרון עד גמר הגביע – אני קושר את זה לרמה הפרסונלית- ללא בוסקטס/בוסקטס כשיר במאה אחוז וירידה של אומטיטי מאז דיבורי החוזה, שעד אז נתן עונה מושלמת

אופיר ממן 30 באפריל 2018

אז אני קטנוני :) אני חושב שאתה מתאר כדורגל הרבה יותר נאה ממה שבאמת שוחק. הוא הכניס סדר ומשמעת טקטית אבל הברק ושאר הרוח חסר מאוד.

ק. 30 באפריל 2018

ובנוסף למה שהגבתי לגלעד, אופיר – גם לך הייתה עונה מזהירה, למרות אי כשירות מלאה בחודש האחרון (לגיטימי…) – אז תודה לך על הכתיבה והפלטפורמה.
אה ומסי. אשרינו שזכינו

עסק שחור 30 באפריל 2018

אופיר – אחרי כל משחק חיכיתי לקרוא את הפוסט שלך. תודה!

לגבי העונה, זאת עונה היסטורית ומאכזבת בו זמנית. מצד אחד דאבל, שיא משחקים ללא הפסד בליגה וניצחון גדול על ריאל. כל זה עם סגל פחות מרשים מבדרך כלל (לפחות עד ינואר). מצד שני כדורגל משעמם לעיתים והפסד מביך לרומא. אמנם זה רק משחק אחד אבל איכשהו זה משאיר טעם מר לכל העונה. אם ריאל תזכה שוב בליגת האלופות זה רק יחזק את תחושת האכזבה (לפחות שלי). למרות שריאל נכשלה בליגה ובגביע יש תחושה שהיא הקבוצה הטובה מבין השתיים. עונה מוזרה.

אופיר ממן 30 באפריל 2018

תודה רבה על המחמאות! אנו שותפים לתחושות.

פרקש 30 באפריל 2018

מילא אליפות שביעית לבארסה.. עשר שנים לרונאלדו בריאל ושתי אליפויות

צור שפי 30 באפריל 2018

ברכותי. אלופה ראויה.

הארכיון 30 באפריל 2018

בתור אוהד ריאל, ההישג של בארסה הוא מדהים בכל קנה מידה, ביחוד שהיריבה היא ריאל.
מצד שני, ריאל מתחילה להזכיר את מכבי תל אביב בכדורסל, הכי חשוב אירופה והליגה 'על הדרך'.
מאמין שעוד כמה שנים הלה ליגה תתפרק מנכסיה ויבנו סופר ליגה אירופית כך שההישגים של ריאל יזכרו לדורות.
אם ריאל זוכה השנה זה 4 צמפיונס ב5 שנים, סופר דומינטטיות בטורניר שהרבה יותר קשה לזכות בו (יובה, בארסה, אתלטיקו, פריז, סיטי, באיירן- אתה תיפגש לפחות עם שתיים). מזל טוב על האליפות, אבל מצטער חברים, זה פחות מעניין.

אופיר ממן 30 באפריל 2018

אני לחלוטין מודע ולחלוטין לא מעוניין להתייחס לנארטיב שאוהדי ריאל מנסים לייצר בשנים האחרונות כאילו הליגה לא חשובה. יש דרכים ראויות יותר לפרגן לאחרים / להנות מההישגים שלכם.

ק. 30 באפריל 2018

הם יכולים, הם פשוט לא רוצים. בקושי שמחו באליפות שנה שעברה ובזאת ב-2012.
דומיננטיות של יחסי ציבור גם אם תזכה השנה, השתיים הראשונות מתוך ה-4 לא היו בקמפיינים מרשימים ועם הרבה מזל (מלבד הנצחון על באיירן בדסימה), לעומת שלבי הנוקאאוט השנה או בשנה שעברה

הארכיון 1 במאי 2018

תכלס להדיח את פריז בקלות ולשים 3-0 במקום שבארסה ספגה 3-0 רק שנה לפני זה באמת לא מרשים.
שים לב שריאל לא התרגשה שנה שעברה מהאליפות שהיא לקחה והיא מייחסת לצמפיונס הרבה יותר חשיבות

ק. 30 באפריל 2018

וזה לא רק 2 אליפויות ב10 שנים – 3 מתוך ה-5 האחרונות הם סיימו אחרי אתלטיקו, שמחזיקה בתקציב קצת יותר קטן וסגל פחות מרשים…

רומן 30 באפריל 2018

הליגה זה הלחם והחמאה, זה הכי חשוב, אין מה להשוות בכלל לצ'מפיונס שזה טורניר נוקאאוט.

סמיר 30 באפריל 2018

כתבת מעולה

עונה מוזרה. מצד אחד הבטיחו את האליפות ללא הפסד. איך אפשר לבקר דבר כזה. זה מקרה שמייתר להסתכל על היריבות בצמרת. למרות שהליגה בכללותה הייתה חזקה מאוד.

מצד שני, אני מסכים שהכדורגל לא היה מרשים בחלקים לא קטנים של הליגה. בתחילת העונה פאוליניו הציל את הקבוצה לא פעם כששיחקו לא טוב. והיו כמה וכמה משחקים משעממים.

2 אליפויות בעשור לרונאלדו, דומה לממוצע של רונאלדו הברזילאי. הוא צריך להיבחן גם סביב הנתון הזה. בעיקר לאור העזרה שקיבל מבחינת ההשקעה והסגל. ולאור העובדה שהליגה הספרדית היא התחרות הראשית של ריאל, בין אם ירצו להודות בזה או לא. בעיקר כשזה מסי שגומע אליפויות, לא איזה לה קורוניה או לנסיה כמו פעם. אלא היריב ההיסטורי הישיר.

אחד שבקושי מבין 30 באפריל 2018

החלוצים ששיחקו לצד מסי בשנים האחרונות- זלטאן, אטו, הנרי, וייה, סוארס, ניימאר, דמבלה, אלכסיס.
החלוצים ששיחקו עם רונאלדו- בנזמה, מוראטה, לוקאס ואסקז, מיוריאל.
בטח, זה אשמת רונאלדו.

jhkj 30 באפריל 2018

מוראטה היה מצוין בריאל, בנזמה היה טוב בהתחלה, ואתה שוכח כנראה במכוון שמות כמו היגואין וראול, אם כבר דמבלה ואלכסיס שלא חלוצים אז גם בייל שהביא להם את התואר ב-2016 ודי מאריה שהביא ב-2014… ושחלא לדבר על העובדה שקבוצה מורכבת מיותר מחלוצים…

אופיר ממן 30 באפריל 2018

אז כשרונאלדו מפסיד זו לא אשמתו אבל כשהוא מעודד מהצד הוא הביא גביע? מנסה לתפוס את הלוגיקה.
בכל אופן, ריאל מנצחים כקבוצה ומפסידים כקבוצה, אבל אם בצ'מפיונס הפוקוס הולך אליו ומהללים אותו, ניראה טבעי וישר גם לבקר אותו במקרה ההפוך.

סמיר 30 באפריל 2018

מסכן, אני תכף מוציא ממחטה. או כינור.

כשרונאלדו בא לריאל הביאו רכש באיכות וכמות ששמה בכיס הקטן את מה שפסז׳ עשו בקיץ האחרון, ביחס לשאר הקבוצות בעולם באותה תקופה. פעמיים שברו את שיא העברות על זוכי בלון דאור ועל הדרך הביאו שחקן על גבול ההיסטורי באלונסו. ואת החלוץ הצרפתי שזכה בכל מה שרונאלדו זכה בריאל.

אחר כך סתם עשו קצת שיפוצים ושברו שיאים עם בייל והתקרבו עם חאמז. מודריץ׳? כלומניק. וקרוס מה עשה חוץ מלנהל שביעייה לברזיל במונדיאל? אין, אין עזרה מבחוץ.

לא הכל על רונאלדו, אבל ככה זה שאתה משחק עם ההיסטוריה. רושמים מספרים. בתחרות המרכזית שלו הוא די עני. יש לו יותר אליפויות פרמייר ליג מלה ליגה.

אופיר ממן 30 באפריל 2018

בדיוק.

אחד שבקושי מבין 30 באפריל 2018

לא אמרתי שצריך לרחם עליו ולא נעליים. אבל במבחן אובייקטיבי בכל מצב בקריירה שלהם מסי היה מוקף בשחקנים יותר טובים מרונאלדו- בקבוצה ובנבחרת. זה הכל. לספור אליפויות בלי להסתכל על הנסיבות זה לא תקין.

אופיר ממן 30 באפריל 2018

אז שוב, כשרונאלדו לא זוכה בליגה זה בגלל הסגל וכשהוא זוכה באלופות זה למרות הסגל. ריאל כאנדרדוגים זה חדש.. מפתיעים כמעט כמו לסטר אתה אומר. יפה.

סמיר 30 באפריל 2018

זה היה נכון לחלק מהשנים. לחלק מהשנים לא. ולחלק גדול מהשנים שלריאל היה סגל טוב משל בארסה, כמו השנה, היא עדיין לא לקחה את האליפות.

היו שנים שמסי שיחק עם פשרו, כריסטאן טיאו ואיסק קואנקה. ודויד וייה על רגל אחת. אין מצב שלריאל היה פחות כלים מזה אז.

אחד שבקושי מבין 30 באפריל 2018

מי השווה אותם ללסטר?
למה אתה חייב לעוות את הדברים שלי כל הזמן?
יודע מה, סליחה, טעות שלי שחשבתי שאפשר לדבר איתך בהגיון.

גיל שלי 30 באפריל 2018

כדי לזכור עד כמה האליפות הזאת מדהימה, רק צריך לחזור לספטמבר ולקרוא על מה כולם חשבו לפני תחילת העונה. איך אפשר היה לשחק כדורגל קרויפי עם מה שהיה לברצלונה מאוקטובר עד פברואר?

אופיר ממן 30 באפריל 2018

אתה צודק לגמרי, בחצי העונה הראשון הוא עסק בכיבוי שרפות, שיקום ואז שימור. אי אפשר לקחת ממנו את זה, והוא היה האיש הנכון לייצב את ברצלונה. הפניה שלי אליו היא כי הוא המאמן והוא מתווה הדרך.. אחר כך, כשדמבלה נכנס לכושר וקוטיניו הגיע חיכינו גם למגמת שיפור שהאמת, לא הגיע. גם לא יהיה מוגזם להניח שהרוטציות שכמעט לא היו והחילופים המאוחרים פגעו בנו באלופות.
בקיצור, עונת ליגה גדולה של וולוורדה, ה-מון בזכות מסי אבל ודאי שלא רק, אני פשוט מאוד מייחל לשיפור בכדורגל בעונה הבאה. לגיטימי, לא? :)

גיל שלי 30 באפריל 2018

הכל לגיטימי, מניח שהכדורגל יהיה טוב יותר כשיהיה זמן לבנות אותו. תודה על העונה שלך, ותודה למסי על עונה שבה הראה שהוא בטח לא כדורגלן של שיטה, הוא השיטה

ק. 30 באפריל 2018

יהיה, וראית ניצנים אתמול ובגמר גביע, לדוגמה קוטיניו-סוארס-מסי-אלבה-בוסקטס מספקים הרבה משחקי צירופים בנגיעה סביב הרחבה ובתוכה

סוס ים 30 באפריל 2018

המשחק אתמול נתן הצצה למפלצת שבארסה יכולה להיות החל מהעונה הבאה. מסי בכמה שנים שנשארו לו, יחד עם קוטיניו האדיר, ודמבלה שעם הזמן ילמד לקבל החלטות וישתלב בסגנון גם כשלא רצים. האתגר יהיה חיזוק הקישור וניהול סגל ארוך יותר – לבצע רוטציות בלי מירמור. וזה קשה.

דור בלוך 30 באפריל 2018

עונה תענוג בים של חושך של קבוצותיי האחרות… אופיר תודה רבה נתת עוד נידבך של הנאה מהכדורגל הספרדי העונה שאפו

אחיה מדמון 30 באפריל 2018

אלוף!
וויסקה❤

גלעד בלום 30 באפריל 2018

הוויכוח עם אוהדי ריאל קטנוני, אבל לומר שלזכות בליגת האלופות זה יותר קשה זה די הזוי, קבוצת כדורגל נמדדת ביציבות, כבר הוכח שכמעט בלתי אפשרי להצליח גם באלופות וגם בליגה המקומית ( באיירן זה מקרה שונה כי הליגה שם גמורה בינואר כבר ), אפילו סיטי נפלו…ריאל נכשלו בליגה ועפו בגביע המלך וכבר חדשים ידעו שנותר להם רק מפעל אחד ולזכותה ייאמר שהגיע לכושר בזמן הנכון למפעל הזה, אבל הליגה זה הלחם וחמאה של כל אוהד ובמפעל הזה ברסה עושה בית ספר, גם במפגשים ראש בראש

דונאדוני 30 באפריל 2018

תודה אופיר על כל הפוסטים השנה… עשית עבודה נהדרת.
מחכה לשנה הבאה

היסטוריון של ספורט 30 באפריל 2018

אליפות עם הטעם הכי חמוץ שאני זוכר .
זו הייתה עונה שהיה צריך להיות רשום עליה צ'מפיונס
חבל הפישול הזה מוריד הרבה מהאליפות .
אני חובב ברסה מאז קרויף האבא ז"ל מתקופת סטויצקוב ,לאדרופ ,קומאן (ואח"כ גם רומאריו ).
ובתור שכזה אני חייב לומר שאין מה להשוות בין 7 אליפויות ב 10 שנים בספרד לאליפות 4/5 של ריאל באלופות (בתקווה שלא).

לצערי הרב אני עדיין לא מתאושש מהפשלה המטורפת ברומא( אולי אם מסי יביא את המונדיאל ). לפפ ולקרויף זה לא היה קןרה כי הם היו מתקיפים וכובשים .
זו מכה גדולה מדי בשביל לשמוח מאליפות שגרתית ורגילה .
אשר למאמן אני הייתי נפרד ממנו בסוף העונה לא רק בגלל הכישלון הנקודתי המחפיר אלא בגלל שהוא הפך את ברצלונה לקבוצה ככל הקבוצות .
כזו שמתגוננת כשמובילה במקום לתקוף .
זה חילול הייחוד של ברצלונה .
דבר נוסף גם אתמול ראיתי את המשחק והתפלצתי .
היורדת הפכה פיגור 2-0 לשוויון ותקפה בחמת זעם ולא היה חסר הרבה שהיו עושים לנו רומא 2.

לדעתי חייבים להחליף מאמן ואני אומר זאת לא בכעס של אחרי משחק אלא בשיקול דעת .

היסטוריון של ספורט 30 באפריל 2018

הבהרה אליפות רגילה ושגרתית מבחינת היריבות והכדורגל .
אני מודע לכך שאין עדיין הפסד ליגה …זה לא מרגש אותי גם ארסנל 04 לא הפסידה בליגה .
אני מעדיף כמה הפסדי ליגה וזכייה באלופות מאשר להפסיד בעתוי הכי לא מתאים שיש .
ולדעתי חייבים לתת את הדעת לדקות הרעות של ברצלונה .
לכן להחליף מאמן בהקדם .
מאמן מעודף עליי .
בהנחה שפפ לא בא .
אנצלוטי /אמורי .
שני המאמנים הצליחו בנוקאאוט .
איני מתרגש מהכישלונות דל האחרון בפריז שכן יש להם בעיה מובנית של חוסר תחרותיות .
אשר לסגל .
ב11 העונתיים (לפי ממוצע ) שיחקו גם סרגי רוברטו ופאולניו הראשון היה סביר כל העונה אך צריך מחליף ברמה גבוה. פואליניו הוא לא שחקן ל 11 .
וחייבים ספסל חזק .
אם אלו להלן ה 11 של ברצלונה
שטגן ,פיקה ,אומטטי,רוברטו ,אלאבה ,בוסקטאס ,רקיטיץ ,קוטניו ,דמבלה,מסי ,סווארס …..אז נכון להיום המחליפים הם
סילסן ,סמדו ,דין , וידאל , פאולניו ,גומש ,דניס סווארס ופאקו .
אין ולו שחקן בודד משנה משחק .
בואו ונשווה זאת שנייה לצורך הדוגמה לריאל ומינכן .
אז לריאל יש את המחליפים הללו
נאצו ,ואייחו ,חכימי ,קובצביץ ,אסנסיו ,ואסקס ובייל .
זה פשוט לא בר השוואה .
אשר למינכן .
יש להם סגל של 19-20 שחקנים שהוא פשוט מדהים בשביל לקבוע מי המחליפים צריך לבחור הרכב ..בחרתי הרכב ששיחק בממוצע הכי הרבה בליגה העונה כך הוא נראה .
אורלייך בואטנג הולמס אלבה ראפנייה קאמיש מרטינס וידיאל ריברי מולר ולבנדובסקי .
לפי זה הספסל כולל את
נאוייר ,פלייקס גצה ,רודי ,טיאגו , חאמס ,רובן וונגר .
והצרפתים טלסטו וקומאן .
שוב ספסל ברמה אחרת לחלוטין מברצלונה.

שורה תחתונה.
החלפת מאמן
בלם זר משמעותי (אולי הבלגי של טוטנהאם שהיה באתלטיקו ).
מגן (לא פוסל לחלוטין את הבאתו של אלבס).
שני שחקני התקפה.
1. קשר אמצע יצירתי .(אני מאמין מאד בדה מריה לא הייתי מתנגד לנסות להחזיר גם את טיאגו למרות שאכזב מאד בחצי גמר האלופות ).
2. חלוץ שיכול להיות גם סקורר וגם רב גוני .
מולר לא למכירה אבל הוא אב טיפוס או לפחות שחקן שיכול לתת משהו נוסף כמו מאסה במשחקים מסויימים אחד שבגילו יהיה מןכן לנגן כינור שני בקבוצה כמו ברצלונה ….אולי דזג'ו כזה .

דונאדוני 30 באפריל 2018

לא הבנתי… אם היו מפסידים כמה בליגה אז היו זוכים בליגת האלופות?
ואמרי? באמת? זה שהפסיד 6-1 אחרי שניצח 4-0 הוא זה שיבוא לתקן את זה שניצח 4-1 ואז הפסיד 3-0? גם אמרי שנה שעברה הפסיד את אליפות צרפת. לא מובן לי.
ואנצ'לוטי? לא מובן לי למה שברסה תרצה אותו.

מדהים כמה אנשים הפסיקו להעריך עונה שהיא פחות ממושלמת. לא זכית בהכל כולל הכל? לך הבייתה. זכית רק בדאבל? לא מספיק לנו.
בתחילת העונה ברסה נראתה כל כך רע, נראה היה שהיא הולכת לעונת ביזיון. בסוף מביאים דאבל ויש אנשים שלא מרוצים.

כפיות טובה פשוט!

צור שפי 30 באפריל 2018

אשכרה, חזירים!

היסטוריון של ספורט 30 באפריל 2018

ממש לא חזירות אני למשל הצטערתי שאנריקה הלך ובוודאי שהצטערתי שפפ הלך .
אני פשוט חושב שוולארדה לא משחק לפי הערכים וזה בלט באופן קיצוני ברומא ופחות קיצוני בדפורטיבו .
מבחינתי זה יותר הדרך מאשר התוצאה .
שכן למה אתה בעד קבוצה מסויימת ?
נכון יש הרבה סיבות אני בדרך כלל בעד קבוצה בגלל הכדורגל .
והכדורגל שונה לגמרי מאשר עידן קרויף /פפ .

היסטוריון של ספורט 30 באפריל 2018

אשר לאמרי כמו שהוא הפסיד 6-1 הוא ידע לנצח 4-0 .
בנוסף לקח עם סביליה 3 טורנירים ברצף של ליגה אירופאית .
זה אומר 15/15 בנוקאאוט .
והוא גם מכיר את הליגה הספרדית .
לכן הייתי הולך עליו .
הוא אמנם עף לברצלונה בצורה מבישה .
אבל יש לן קרדיט ספרדי ואירופאי מספק מבחינתי .
ובהתחשב בעובדה שהיינקס פורש ופפ לא יחזור אז צריך להיות מציאותי .

אייב 2 במאי 2018

להפסיד 6-1 בסיטואציה ההיא זה הישג יותר מרשים מלנצח 4-0.

רומן 30 באפריל 2018

העונה הראשונה שהיה אפשר לראות את הקבוצה הזאת בלי להגעל מאז עידן רייקארד ורונאלדיניו.
הדבר שהכי אני מצטער עליו זה כמובן שהם הלכו לישון באולימפיקו, ולא זכינו לראות קלוזאפ על הפרצוף של החולד קוטיניו אחרי שסלאח משחיל להם שלישיה.

צור שפי 30 באפריל 2018

שוב אתה מטריל רומן. בין 2009-2011 הם היו שירה בתנועה. ואת זה אני כותב כאוהד אתלטיקו.

רומן 30 באפריל 2018

חח, טוב אתה קצת צודק.

רומן 30 באפריל 2018

אבל לא צודק על זה שאני מתבאס שליורפול לא כתשו אותם

אופיר ממן 30 באפריל 2018

נדמה לי שקוטיניו מבואס מספיק גם ככה, אבל ראית את הגול שלו אתמול? איזה מגע קסם!

jhkj 30 באפריל 2018

בנתיים יש לו דאבל ולליברפול אין תואר, אשמח אם יהיה לו על מה להתבאס ושליברפול תיקח אבל כרגע לא רואה סיבה לשביזות

matipool 1 במאי 2018

לא חושב שקוטיניו מרגיש שהאליפות "קשורה" אליו. אולי הגביע.
אם וכאשר, הוא יקבל מדליה גם מליברפול.
חייב לציין שאני עדיין מאד מחבב אותו ומאחל לו בהצלחה בברצלונה. שמח מאד כשהוא מבקיע וטוב.

jhkj 1 במאי 2018

האליפות עצמה כנראה שלא אבל הוא תרם הרבה במשחקי ליגה ששיחק וסייע לסגור אותה קודם. אבל הטענה שלי היא שהוא עבר לקבוצה שבנתיים הצליחה יותר השנה כפי שאמר וכן זכה ביותר תארים, ובאופן כללי נראה שהמעבר עשה לו טוב.

no propaganda 30 באפריל 2018

זה עניין סובייקטיבי לגמרי, לטעמי הם שיחקו כדורגל אולטרה משמעמם בעיקר בשנתיים האחרנות מתוך ה3 שציינת.

ק. 30 באפריל 2018

לדעתי ספרד של 2010 מלבד מחצית מול גרמניה ו2012 מלבד המשחקים מול איטליה, פגעה מאוד בתדמית של בארסה 2009-2012. אנשים נטו לייחס את זה לאותו כדורגל, רק שבפועל האחזקת כדור ללא תכלית ("פוזשן בונקר") לא היה הכדורגל השוטף עם משולשים ברחבות, יצירת המון מצבי הבקעה, חיתוכי עומק בלתי פוסקים ודומיננטיות בשדה בכל משחק (מלבד ממש ממש משחקים בודדים, אני מדבר על 2009-2012).
ההבדל התבטא בפשטות בצ'אבי אלונסו ליד בוסקטס ולפני צ'אבינייסטה במקום מסי (או מתקיף ספרדי אחר) מקדימה

אופיר ממן 30 באפריל 2018

ניתוח מעולה

רומן 30 באפריל 2018

בוא בוא נאמר פה את האמת, אני מתעב את ברסה מאז שוד סטמפורד ברידג', אבל כן, היו איזה 3 שנים שם באיזור, שהם פשוט שיחקו כדורגל מושלם, זה היה בתקופה שהם היו משחילים חמישיות לריאל פעמיים בשנה.
יאללה מברוק על האליפות.

no propaganda 30 באפריל 2018

מזל טוב על האליפות!
יש בינינו המון חילוקי דעות בענייני כדורגל אבל אני תמיד נהנה לקרוא את הטורים שלך(גם הדיונים איתך בתגובות תמיד מאתגרים).

תודה!

אמנון א.ק.א. טרנטה 30 באפריל 2018

מצטרף לתודות. נהנה לקרוא אותך ומצפה לפוסטים שלך.
רק אזכיר שהעונה לא נגמרה. יש איזה קלאסיקו במחזור הקרוב וההרגשה שלי היא שבגלל שאין לו שום חשיבות טבלאית אלא משחקים על יוקרה בלבד נקבל משחק גדול. כולי תקוה שנחזה במופע הפרידה של אנדרס ושאת ההצגה שאתה מחכה מתחילת העונה תקבל כאן.

היסטוריון של ספורט 1 במאי 2018

הקלאסיקו עוד רחוק …..שכן היום ריאל בחצי גמר …אני כלל לא בטוח שגם בגמר .
אחרי החצי שיכול להגיע גם להארכה נראה מי בריא ומי לא.
ריאל תבוא להרוס את הרצף של עונה מלאה ללא הפסד .
אבל לבגצלונה יתרון הביתיות ויתרון הרעננות .
נקווה לטוב .

טרנטה 1 במאי 2018

הלילה הזה כולנו גרמנים

שי 30 באפריל 2018

אני חושב שהאוהדים מסיימים את העונה עם קצת אכזבה כי האליפות הייתה חצי בכיס של ברסה כבר כמה חודשים. וגם הגביע לא היה מלחיץ במיוחד בשלבים האחרונים. אז הדאבל הזה, מרשים ככל שיהיה, הוא משהו שאפשר היה להתרגל אליו מראש. וההדחה מול רומא הייתה מפתיעה והשאירה רושם חזק. אם ברצלונה הייתה צריכה לתת פוש רציני בסיום העונה כדי לזכות בדאבל על הראש של ריאל הוא היה נזכר אחרת.

דונאדוני 1 במאי 2018

ּּ+10000

דונאדוני 1 במאי 2018

כנ"ל סיטי

היסטוריון של ספורט 1 במאי 2018

למעט הגביע ….

דוד 1 במאי 2018

מצטרף לברכות.
אפשר להתקטנן ולהגיד שאירופה יותר חשובה (היא לא!), אבל ברצלונה זכתה בדאבל, שזה 2 תארים יותר ממה שצפיתי לה, ואיזה תארים.
אבל אם ריאל זוכה באלופות היא מבחינתי עשתה עונה מצויינת. גם אם אוהדי ברצלונה יוכלו להישאר עם החיוך שלהם. הם לא מעניינים מבחינה זו ("אין זכייה נוגעת בחברתה כמלוא נימה"!). אוהדי בארסה- לתשומת ליבכם.

רומן 1 במאי 2018

ריאל עפה היום

דוד 1 במאי 2018

אני לא אוהב להתנבא. אבל אני לא רואה סיבה למה שריאל לא תפרק את הבלוף של באיירן בקלות, בלי שופט ובלי מזל. היא פשוט קבוצה טובה יותר, וקטלנית הרבה יותר.
אם ריאל מפסידה זה מול ליברפול בגמר.

רומן 1 במאי 2018

יש לי הרגשה חמה על בליץ גרמני היום. לא יודע למה. שמע משחק ראשון הן החמיצו בלי סוף, וזה כשהם משחקים כמו דבילים על ריברי כל המשחק.
היינקס הפיק מסקנות

אופיר ממן 1 במאי 2018

הוגן עד כמה שאני יכול להיות ;) רומן צודק. לחלוטין בליץ גרמני וקצת יותר דיוק וסדר בחלק האחרון של המגרש וריאל היו מקבלים 4. ריברי עדיין רואה חזיונות של הכדור המצויין שטיאגו השאיר לו בורח ממנו.

רומן 1 במאי 2018

מה קשור טיאגו? נראה לי נרדמתי בקטע הזה.
אני מאוד מקווה שרובן כשיר אגב .

Matipool 1 במאי 2018

רובן פצוע ולא בסגל.

no propaganda 1 במאי 2018

אני לא מאמין שהצלחת למצוא משהוא חיובי על טיאגו מהמשחק הזה

אופיר ממן 1 במאי 2018

אבל ריאל אכן קטלנית יותר.

אופיר ממן 1 במאי 2018

תודה רבה לכל המגיבים היקרים! שמחתי לכתוב וחיכיתי לתגובותיכם לאורך העונה. יש קלאסיקו, יהיה סיכום מקיף יותר ויש גם מונדיאל אז אל תמהרו להיפרד ממני כלכך מהר ;)

jhkj 1 במאי 2018

תודה רבה לך, לא נפרדתי כי קיוויתי שזה מה שתגיד, ויש עוד קלאסיקו ובתקווה בסוף העונה הישג שלא נזכיר את שמו לדבר עליהם

רומן 1 במאי 2018

אופיר, מצפים לבלוג יומי במונדיאל, כל הדרך עד הנפת הגביע של הארי קיין.

אופיר ממן 1 במאי 2018

יש בחלוץ המעולה הזה משהו שמונע ממני לחשוב שהוא יוביל את הנבחרת שלו עד הסוף. הימור שלי: ברזיל

רומן 1 במאי 2018

יופי אופיר, ברור שברזיל.. זה האובוויוס.

no propaganda 1 במאי 2018

נניח העובדה שהוא אנגלי? :)

Comments closed