לילות קסומים בוומבלי

אבל

הג'ינג'י נקצץ אחר כבוד (הזקן, לא קונור. למרות שגם תורו יגיע)
הפריזורה התארכה
המראה כבר לא היפסטרי אלא כל-ארגנטיני והוא יורד לגליצ'ים וגם מרשה לעצמו לרקוד אחרי גולים.
בגיל 31 הוא יודע שלא נשאר לנו עוד הרבה זמן יחד וחשוב לו להנות איתנו מכל רגע. אני לא אגיד 'עם היתרונות והחסרונות' כי מסי אמנם עוסק במתמטיקה אבל לא בחיבור וחיסור, אלא בהנדסה.

השאיפה הזו לדיוק מוחלט ולשלמות בבעיטה או במסירה שיש בה עדינות, רוך, מעגליות של יופי.
הוא משרטט לו זוויות במגרש פעם אחר פעם ברפטטיביות של דיוק כמעט גרוטסקי.
עם הזמן הוא פחות בועט בעיטה חזקה (עם המלא) ויותר 'מוסר' לרשת.  לפעמים זה מתסכל (שתי הקורות) וכשזה מצליח כמו עם ה'סטירה' העדינה לכדור בגול הראשון זה מופתי.  וזה תמיד מרהיב.
הייתי נותן כדי להיות תא על החומר האפור במוח המופלא הזה.

בארסה לא היתה טובה מאוד היום אבל היא כן רצתה מאוד היום וזה בריא ומעודד לראות קבוצה עולה ככה למשחק חשוב מאוד בעיצומו של משבר. אני לא חושב שעבודת האימון עצמה חדשנית או מהרמות הגבוהות בעולם אבל מילה טובה על ההצבות של ארתור בקישור (היה מבריק לדעתי.  יכול לכתוב פרק מפואר בהיסטוריה של ברצלונה) ולקוטיניו בכנף שיש בו קסם שילוב קלאסי של מעוף ושמרנות.
משחק כזה עדיין לא יספיק לרמות הגבוהות, אבל לפחות קיבלנו עוד ערב קסום בוומבלי.
(ובנוסף ניימאר מככב עם שלושער במשחק שנגמר בתוצאה 6-1.  היה כדבר הזה?)

טוטנהאם עם אפס נקודות משני משחקים לא שוברת את תקרת הזכוכית שלה, כי אולי בשבילה לא מדובר בכלל בתקרת זכוכית אלא בשמיכת פוך? טופ 4 באנגליה ומקום בליגת האלופות זו איצטלה נאה להתכסות בה אבל לקבוצה שמשחקים בה הארי קיין, סון, אריקסן, דוינסון, מורה ואחרים קפיצת המדרגה לקונטנדרית אמיתית במסגרות הגדולות היא דבר מתבקש וכשהיא לא מגיעה, כשלא מגיע חיזוק חיוני לקבוצות שמתחרות במסגרות מרובות שאולי היה עוזר לטוטנהם לעבור את תקופת הפציעות הזו בצורה טובה יותר – אני שואל את עצמי האם זה נוח לבעלים ואולי גם לפוצ'טינו.

וזה הציוץ העוקב

חבר אתה חסר
תורת המנוולות הכללית

55 Comments

Srtest - ארטסט 4 באוקטובר 2018

בקשר לליאו (נשמע כמו סיטקום) מעניין כעת להתייחס לצד האנושי של העניין: בתוך כל המאצ'ואיזם והחזרה של הבולשיט נחמד לראות איך בספורט שהרבה מהמאצ'ובולשיטים (כמו איזה טרול שכותב פה) השחקן הכי קסום הוא אחד שכמו שכבר נאמר יש לו כריזמה של קרפיון. יש כאן איזו אמירה על אנשים נראה לי. בכל אופן, נראה שמשהו קרה לו אחרי הקיץ והוא רוצה להראות משהו אחר כליאו האיש.

בנוגע לטוטנהאם, לא ברור לי העניין. היא הופכת לקבוצת הכמעט הכי מובהקת שאני זוכר בעשור האחרון ואולי גם בזה שקדם לו. היה חייב להיות 3:3 כשהם ישבו על בארסה וכנראה שלוקאס מורה האמין במה שיצא במשחק מול יונייטד כי הוא נראה באותו רגע כמו ההחלטה של קלופ להביא שוער כמו קאריוס לגמר הצ'מפיונס.

מצחיק אגב שאמרו דברים דומים על נבחרת אנגליה בקיץ (אנשים כמו קראגר) כששמה הסיפור היה הפוך כי הם התמודדו מול חבורה שהתיאור הירואית ממש התאים לה ושם לא היה שום כמעט אלא מיצוי יכולת.

ממן 4 באוקטובר 2018

לגבי מסי – יכול להיות שהדרך היחידה שלו להשתקם מאכזבה בסדר גודל של 'אני בחיים לא אקח מונדיאל' זה להגיד 'אני בנאדם וזה מה שיש לי ועכשיו אני פשוט רוצה להנות עוד קצת'. לגבי אנגליה – טוטנהם זה באמת לגמרי תמונת מראה.

Ollie Williams 4 באוקטובר 2018

מבלי להמעיט ביכולת המסירה המדהימה של מסי, הציוץ השני של ליניקר זה קצת "כבודו לאן עפת"

ממן 4 באוקטובר 2018

לא מסכים.. ואגב כבר כמה שנים יש דיבור על מסי לא רק כסקורר הטוב בהיסטוריה אלא גם כמוסר כזה. זה לא משהו שהוא המציא פתאום

נדב ליטבק 4 באוקטובר 2018

אני דווקא יותר בטוח בהיותו המוסר הטוב בהיסטוריה מהסקורר הטוב בהיסטוריה. אם בארסה חייבת גול ואתה חוסם לו עם חמישה שחקנים את רגל שמאל, לרוב הוא לא ימצא פתרון…

ממן 4 באוקטובר 2018

נכון שאי אפשר להשוות בכלל בין שמאל לימין אבל דווקא בשנים האחרונות גול מימין שלו כדוגמת המונדיאל הוא לא חזון נפרץ. אם 5 יחסמו לו את שמאל זה אומר קוטיניו וסוארז פנויים? יאללה שיהיה ;)

ממן 4 באוקטובר 2018

'בקשר לליאו' זה שם כלכך נהדר לסיטקום שצריך רק לכתוב לו סדרה :)
יאללה HBO

Srtest - ארטסט 4 באוקטובר 2018

השאלה היא רק אם דיקפריו או מסי. תודה לאל שכאן לא טוויטר והתשובה לא תתקבל בהתאם לכמות הגיפים.

יואב 4 באוקטובר 2018

ליאו זה הדוד של ג'רי סיינפלד, לא? נשמע אחלה סיטקום(((:

בוגי 4 באוקטובר 2018

מסי מוסר מדהים אבל מוזר שליניקר שכח את ברקוביץ'

Srtest - ארטסט 4 באוקטובר 2018

בגלל שהוא חשב רק על מועדונים ולא על מדינות או מסירת מספרי חדר במלונות לבילוי מפוקפק בלילה לפני משחק.

נדב ליטבק 4 באוקטובר 2018

לדעתי לאו בכושר חייו. התכליתיות בה הוא משחק ומביא לידי ביטוי את כלל הארסנל שלו, זה כמו מכונת ירייה. עוד דריבל, ועוד מסירת מפתח, בכל התקפה מחדש, זה לא נגמר!
הוא סיים אתמול את המשחק עם הלשון בחוץ. אם הוא לא יקבל מנוחה במהלך העונה (אם לא על הספסל אז על המגרש, כמו שיכל לקרות אתמול החל מהגול השלישי, אבל היינו חייבים לספוג צמד) הוא יגיע למאני טיים עייף ושחוק. מאוד מקווה שזה לא יקרה.

ממן 4 באוקטובר 2018

בדיוק מה שוויצפתי אתמול לחברים באמצע המשחק (עוד לפני שהעיתונים באנגליה גנבו לי)
'מסי משחק בפלסטיישן. מה המסירות האלה? וזה קורה כל 5 דקות'
וכן, הוא הרטיב אתמול את וומבלי בזיעה. צריך לשמור אותו במשחקים הקטנים לפעמים למרות עונת הליגה הלא פשוטה שמסתמנת.

צור שפי 4 באוקטובר 2018

כאוהד טוטנהאם (ואתלטיקו) אני כמובן לא אובייקטיבי אבל לא התרשמתי במיוחד אמש מבארסה. מסי אכן הגיע לעוד אחד ממפגני הגאונות השיגרתיים שלו אבל טוטנהאם השנה פחות טובה מאשר בשנים האחרונות, לוריס בכושר מחריד, ההגנה לגמרי לא מתואמת והחסרון של דלה ואריקסון העצים את הנכויות. גם ככה טוטנהאם הצליחה להחזיק את המשחק בחיים ממש עד הסוף קבוצות יותר מאורגנות ממנה יעשו לבארסה חיים קשים. אני מוכן להמר כבר עכשיו שהיא לא תזכה בצ’מפיונס ולא אתפלא אם גם לא באליפות.

צור שפי 4 באוקטובר 2018

לא יודע למה זה נכתב כתגובה אבל מילא…

אופיר ממן 5 באוקטובר 2018

אני חושב שזה בדיוק מה שכתוב בפוסט צור.. מסכים

יואב 4 באוקטובר 2018

ממן, כתבת מאד יפה. מסי מוציא ממך את הטוב שיש.

ממן 4 באוקטובר 2018

תודה רבה יואב

פרקש 4 באוקטובר 2018

אני לא חושב שאי פעם ראיתי שני שחקנים משאירים את הכדור לשחקן מאחוריהם. זה היה מדהים.

ממן 4 באוקטובר 2018

זה היה מדהים ואינטלגנצית המשחק של סוארז מזכירה לך כל פעם למה מסי מתעקש עליו. אבל אתה חייב לראות את הקטע מהסרטון הזה מדקה 2:30
https://www.youtube.com/watch?v=bIjPJwVsiW4

קפיטולניק 5 באוקטובר 2018

געגועי לרקובה .
כמה אהבתי ת'שחקן הזה

7even 4 באוקטובר 2018

השערים. וואוו. שירה בתנועה.
שאפו לסוארז כמובן.

ניינר / ווריור 4 באוקטובר 2018

כאוהד טוטנהאם אני מאוכזב קשות אבל חושב שעם אריקסן ועלי העסק היה נראה אחרת לגמרי. הסגל הבכיר שלנו מצויין אבל השמיכה הקצרה תעלה לנו ביוקר. אם עגל חסר מושג שמתחזה לשחקן כדורגל כמו סיסוקו הוא המחליף הראשון שלנו, אין ספק שזו בעייה עצומה. כאוהד בארסה נהניתי מהרגעים הקסומים אבל חייבים לספסל את פיקה כי הוא פשוט הורג אותנו כל משחק. לסיכום, שים את קיין בהרכב של בארסה במקום סוארז והקבוצה הזו דורסת את ספרד ואת הצ'מפיונס ליג.

אופיר ממן 5 באוקטובר 2018

השורה התחתונה היא בדיוק מה שחשבתי גם כן.

צור שפי 5 באוקטובר 2018

כאמור, אני לא חושב ככה, ההתקפה של בארסה היא לא הבעיה שלה. אולי קיין במקום פיקה….

Wazza 4 באוקטובר 2018

אחלה משחק והכל אבל אבל האזכור ללילה ההוא בוומבלי מיותר ואנחנו מספיק סובלים גם בלי זה…

אופיר ממן 5 באוקטובר 2018

תתפלא אבל אני קצת מקנא בכם. אתם תכף יוצאים לדרך חדשה ואנחנו נמשיך להיות תקועים בבינוניות של ואלוורדה ביחס לסגל

שלי 4 באוקטובר 2018

את המשחק אתמול צריך לחוות כמה שיותר, תודה ממן שעזרת לי להרגיש עוד קצת את הטעם הטוב של זה. מסי אתמול הראה לנו שהוא קצת נפגע מכל העסק הזה של כדורגלן השנה וההתעלמות המוחלטת מהדאבל של ברצלונה שנה שעברה, דאבל שבערך 80% ממנו רשום בלעדית על השם של מסי. הוא כנראה החליט שהשנה הוא קודם כל הולך על הגביע עם האוזניים הגדולות, הבנתי את זה הכי טוב מהריצה המטורפת שלו בלחץ על שחקני טוטנהאם בדקות ה84-89, זה משהו שלא רואים ממסי כל יום.

אופיר ממן 5 באוקטובר 2018

הספרינט שלו היה מרהיב, תענוג לחוות את האיש הזה כל שבוע מחדש

טרנטה 4 באוקטובר 2018

ברוך שובך.
חצי הכוס המלאה – מחצית ראשונה מעולה. שני שערים ושליטה מוחלטת בלי מאמץ חריג. כצפוי לכל משחק "גדול" השנה – דמבלה ישב על הספסל והקישור יעובה ובצדק. הבעיה שסוארז כל כך חלש השנה שאני כבר בהרהורים מה צריך לעשות איתו.
חצי הכוס הריקה – גם במשחק שהיריבה לא באמת קיימת קיבלת שניים בקלות מרגיזה. וכמעט קיבלת גם את השלישי.
מבחינתי סמדו הוא כמו אלי דסה רק יותר אתלט ויותר טיפש. פשוט לא שחקן שמתאים לבארסה.
אשרינו שזכינו לראות את הגמד. הוא פשוט מדהים. במשחק הזה הוא עשה הרבה מאד דברים שלא נהג לעשות בעבר – לוחץ על מגינים וכאלה. מקווה שזה לא יגבה ממנו מחיר בשלבים החשובים של העונה.
ושאלה לסיום – האם זה חוקי להציע פרס על ראשו של שגיא כהן?

ניינר / ווריור 4 באוקטובר 2018

חוקי ומתבקש רק להכניס גם את הראש של עמיחי שפיגלר לחבילה

טרנטה 4 באוקטובר 2018

במונדיאל כמדומני יכולת לקבל את הסאונד של האצטדיון נטו. הרי גם ככה זה מה שמקבלים מהלווין ועליו מלבישים את הנודניקים שלהם (למרות שמסיבה לא ברורה אנו עדיין מחבב את נדב יעקובי).
מחכה ליום שנוכל לעשות זאת בכל משחק.
עד אז עמיחי ושליימה מקבלים אצלי מיוט כללי. גם לי יש גבולות.

טרנטה 4 באוקטובר 2018

החודש הקרוב יקבע הרבה לגבי המשך העונה (בעיקר בליגה) ושים לב ללוח המשחקים:
ולנסיה במסטאיה ובעקבותיה שוב פגרת נבחרות מיותרת (מזכיר כאן אנחנו לא חוזרים טוב ממנה בדרך כלל). אחר כך סביליה בבית, אינטר בבית ולסיום החודש קלאסיקו גם בבית.
ההגנה נראית זוועה ולא ברור מה עם אומטיטי. פיקה כנראה לא עומד בעומס במשרתו החדשה כמחלק מתנות ליריבות אז הוא התחיל להעסיק את סמדו כקבלן משנה. בקישור לבוסקטס וראקיטיץ' אין באמת מחליף כמו גם לאלבה. וסוארז חושך.
אז אני קצת מודאג לגבי החודש הקרוב.

אופיר ממן 5 באוקטובר 2018

מצידי היה לוותר על הליגה בשביל האלופות, אבל כמו שאני מעריך את עבודת האימון של ואלוורדה – כבר ויתרתי על העונה. הפסד השנה יכאב לי פחות בהרבה ממה שהיה מול רומא

ק. 4 באוקטובר 2018

כתבת יפה. באמת עוד ערב מענג של הקוסם. שלא ייגמר.
הנגיעה הראשונה שלו בכדור הייתה דקה 2 – קבלת כדור באמצע, השתחררות משני מגינים, מסירה, תוך כדי לחץ של שחקן נוסף, בין שני מגינים בעומק המגרש שהסתובבה בול לרגל של אלבה שמסר לקוטיניו לגול.
משחק בין שתי קבוצות שעשו לסירוגין לחץ גבוה, בארסה ידעה להתמודד טוב יותר עם זה של טוטנהאם והגיעה למצבים מחטיפות בחצי של טוטנהאם. ההגנה כרגיל פגיעה, אבל לבקשתך לא אציין שמות (ננינר/ווריור הזכיר:)).
ארתור נראה שיחוק ודמבלה אמנם פתח טוב, אבל תורם יותר במהלכים אישיים מאשר תרומה לשטף של המשחק.
נצחון על אינטר ומתגברים על הבית שיכל להיות מוקש.

החתול במגפיים 4 באוקטובר 2018

דיי מדהים אותי כל פעם מחדש איך מסי צריך לקבל את הגושפנקה על יכולותו דווקא מול קבוצות אנגליות. הרי מי שעוקב אחריו על בסיס שבועי יכול להעיד בכנות מלאה, שהיכולת כמו רמת המשחק שהוא הציג אמש אינן דבר יוצא דופן במחוזותיו, אלא שזהו הסטנדרט הכללי שלו ולהופעות כאלו כבר התרגלנו מזמן.
רק מהעונה האחרונה קופצים לי לראש מעל 20 משחקים שבהם הציג יכולת שלא נופלת מאמש (ואף עולה עלייה), ועדיין הוא כאילו צריך להמשיך להוכיח את עצמו מול קבוצות אנגליות.

הזוי.

כי הרי זה מה שכל-כך מרשים במסי – הוא תוקף מימין כמו קיצוני, ואז יורד עמוק כדיי להגן, ואז יוצא מהעמדה ללחוץ את המגן של היריבה, ואז נכנס לאמצע להתחיל ולארגן התקפה כמו קש"א, ואז נכנס לעמדת החלוץ, וחוזר שוב להיות 10, ואז הוא עובר לצד שמאל כדיי לתמוך בעליות מעלה של אלבה, ואז הוא מכסה את השטח של המגן, ואז מארגן התקפה חדשה מעיגול האמצע, ואז משחק את קשר ה-8, ואז מושך שני שחקני הגנה של היריבה כדיי לפנות שטח לכניסת עומק של סוארס….

אז באיזה תפקיד או עמדה הוא בעצם שיחק אתמול?

ועדיין, למרות שהוא סבל אמש מחוסר מזל עם שני כדורים לקורה השמאלית של לוריס, כל פעולה וכל תנועה שלו הינה מחושבת, מתואמת ומתוזמנת עד לרמת המיקרו. כירוג בתנועה.

חייב לומר שגם אם המשחק היה מסתיים בתיקו, עדיין הייתי יוצא מרוצה כי מבחינתי אחרי הרבה זמן שוב נהנתי לצפות בבארסה וזהו הדבר העיקרי והחשוב מבחינתי.
עד החילופים של ואלוורדה.

בגזרת המחמאות חובה לציין כמובן גם את ארתור, עם משחק של קשר ברסאי מקומי וטיפוסי (בכל הקשור לחלק ההתקפי). מחפש תמיד את הכדור, יוצר זוויות מסירה, נע ללא הרף, מחפש את כדורי העומק ואת חיתוכי קווי ההגנה, משחק לרוב על מסירות קצרות וכו'. בצד ההגנתי הוא דיי חור כרגע, כי הוא נוטה להשאיר מאחוריו המון שטחים פנויים. למזלו הוא צוות אמש ביחד עם ראקטיץ' ובוסקטס – שני שחקנים שיודעים דבר או שניים על חיפוי וסגירת שטחים. לכן, כדיי להמשיך להתפתח ולהוציא ממנו את המקסימום, הדבר הנכון מצד ואלוורדה יהיה להמשיך עם אותו הציוות הזה.

גם לנגלה נתן בסה"כ משחק דיי מרשים (למרות שהיה צריך לצאת וללחוץ את הכדור בשער של למאלה), דווקא הוא היה ניראה הבלם הוותיק והאחראי מבין השניים ואהבתי את החיפוי שהוא נתן לאלבה כמו גם את הוויסות הנהדר בין המסירות הקצרות והארוכות שלו – הוא קרא לרוב הייטב את המגרש.

בוסקטס!!!

צד ימין של ההגנה מסתמן כרגע כעקב האכילס של הקבוצה ובמידה שאומטיטי בריא, הייתי מחליף אותו בפיקה ונותן להרכב הזה לרוץ 5-6 משחקים ברצף.
אבל אנחנו מכירים כבר הייטב את ואלוורדה, וביום ראשון כבר נזכה לראות שלישיית קישור אחרת שקוטיניו יהיה חלק ממנה.

Srtest - ארטסט 4 באוקטובר 2018

אני לא מבין את המדיניות מבחינת מה עומד מאחורי הקניות של בארסה הקיץ ואפילו קודם. היחיד שמובן לי הוא קוטיניו (לאו דווקא הוא עצמו אלא העובדה שהלכו עליו). אולי הם מדחיקים את הזמן על שעון החול של הכישרון של מסי. אי אפשר להמציא משהו כזה. חייבים להיות אמיצים ולא נראה שהאקדמיה והאומץ לקדם משם שחקנים הוא כרגע יותר חשוב מהעכשוויזם סטייל בואו ננצל את שנותיו האחרונות של לברון ג'יימס לפני כל מחשבה אחרת.

אופיר ממן 5 באוקטובר 2018

ספציפית דמבלה זו רכישה של פאניקה והוא לא יצדיק את ההשקעה. אני אוהב רכישות שיש מאחוריהן מחשבה על עתיד אבל זה באמת מרגיז ברמה היומיומית – הזלזול בשנים האחרונות של מסי. גם מבחינת מי שתופס את משרת האימון.
בארסה שאחרי שלדעתי תזכיר את יונייטד שאחרי פרגי תבכה הרבה על כך שלא עשתה יותר כדי לאסוף עוד תארים אירופאים איתו

רומן 5 באוקטובר 2018

הוא לא צריך לעשות שום דבר.. אבל אם הוא רוצה לקבל גושפנקא על היותו הגדול בהיסטוריה אז הוא צריך להוכיח את עצמו מחוץ לחממה של ברסה, כי אף אחד מהשחקנים איתם הוא מתחרה לא שיחק במועדון אחד כל הקריירה, בטח ובטח לא במועדון הטוב והעשיר בעולם, שמשחק בליגה לא ככה תחרותית.
מילא היה מצליח בנבחרת, אבל הוא לא.
הנה קחו את כרישטיאנו למשל, הוא היה המלך ביונייטד, אמר תודה רבה, משעמם לי, הוכחתי שאני הכי גדול פה, עכשיו אני אלך למדריד לאתגר חדש להוכיח שאני הכי גדול גם שם. הוכיח שוב, ואז בגיל מבוגר במקום לנוח על זרי הדפנה הוא הולך שום ליובה לעוד אתגר להוכיח שוב מ0 שהוא הכי גדול.
מסי נשאר בקומפורט זון, וזה מוריד מאוד את הטענה שלו לגדול בהיסטוריה.

ברסלוניסטה 5 באוקטובר 2018

הקומפורט זון הוא כזה (כלומר, קומפורט) בעיקר בזכותו.

אופיר ממן 5 באוקטובר 2018

החתול –
את רוב המשחקים האלה אני מסיים בתחושה של 'אבל בינינו זה סך הכל עוד יום בעבודה שלו' ומשייך את ההתעלות לבמה של האלופות. לא חשבתי על זה מהצד של 'להוכיח מול האנגליות' אבל הניסיון מלמד שאתה כנראה לא רחוק כלל מהאמת..

התיאור של העבודה של מסי על המגרש פנומנלי

החתול במגפיים 5 באוקטובר 2018

אופיר,

לפני שהשבת נכנסת ואתה מתפנה לעיסוקך.

עוד 3 דברים קטנים שעלו לי לראש אחרי צפייה נוספת:

1. הקבוצה ניראת הרבה יותר מאוזנת כאשר קוטיניו משחק את תפקיד ׳הקיצוני המדומה׳ בצד שמאל. שם צריכה להיות העמדה הבסיסית שלו ומשם בארסה תקבל ממנו את המיטב.

2. צד שמאל על לנגלה-אלבה-ארתור-קוטיניו היה מאוד מאוד דומיננטי הן בפן ההגנתי והן ההתקפי. זה ניראה שחצי מההתקפות של בארסה במשחק הגיעו מהצד הזה.

3. האפשרות היחידה לשלב את דמבלה וקוטיניו יחידיו היא בשינוי מערך ל-4-2-3-1:

בוסי-ראקטיץ׳
דמבלה-מסי-קוטיניו
סוארס

שבת שלום :-)

רומן 5 באוקטובר 2018

אופיר, אני לא אטריל אותך כרגע עם ההופעה המרשימה של מסי במונדיאל האחרון, (זה עוד יגיע אל תדאג, הכל רשום)
אבל אבקש התייחסות שלך בבקשה לגול האחרון שנכבש מנבדל ברור.

ממן 5 באוקטובר 2018

רק תראו אם איזו רמה של טרולינג אני צריך להתמודד כל פוסט מחדש כדי לכתוב לכם על ברסה, תעריכו ;)

לא, ברצינות כאילו 'זה עוד יגיע הכל רשום' ?…

Srtest - ארטסט 5 באוקטובר 2018

תאמין לי אחרי שהוא היה השחקן שיחיד שבישל פעמיים נגד הגנה צרפתית שהאנגלים לא היו מבקיעים מולה גם לא אחרי 20 שנה שיכתוב לך בוק רפורט עם דגש על הבוק.

רומן 5 באוקטובר 2018

בישולים זה אצל אהרוני

רומן 5 באוקטובר 2018

אופיר, הכל באהבה תאמין לי.
אני מאוד רגוע השנה, יש לכם קבוצה מאוד חלשה. יובה/סיטי/ליברפול/באירן ישמידו אותכם.
אבל בחייך תתייחס לגופו של עניין, אתה בקיא בחוקי המשחק? או שאתה כמו שגיא "אבל מה אכפת לנו לראות עוד גול של מסי"? היה נבדל ברור אתה מבין את זה נכון?

אופיר ממן 5 באוקטובר 2018

אתה קורא אותי באופן קבוע, אתה צריך לדעת שאני מסכים לגבי הקביעה שלך על איכות הקבוצה השנה.

אני חושב שמכיוון שזה נבדל פאסיבי של שחקן שהיה שותף למהלך בלי כדור וגם הנבדל עצמו לא היה גדול המקוון טעה, קורה. אף אחד (חוץ ממך מסתבר) לא עשה מזה עניין. אם בא לך לבנות על זה אצטדיון – תפאדל

Tomer ro 5 באוקטובר 2018

אופיר

לא היה נבדל. טובי אלדרווילד שבר קו נבדל בלפחות מטר אחד. אם הייתי יכול לעלות כאן תמונה היית רואה זאת. מוזמן לראות את השער שוב ולהיווכח בעצמך. אף אחד לא מדבר על זה כי לא היה נבדל.

אני קורא אותך מאז הטור הראשון שלך. אתה כותב נפלא. החלטתי הפעם לא רק לקרוא אלא גם להגיב בפעם הראשונה כי אני חושב שאתה צריך לחסום את רומן מהבלוג שלך. אין לו שום תרומה בבלוג שלך חוץ מלהטריל את הדיון, ולהרוס לכל יתר הקוראים, והוא עושה את זה בהצלחה. לא ברור לי למה אתה מאפשר לו את זה.

אני בכלל לא מדבר על טיעונים לוגיים חסרי היגיון כמו " במקום לנוח על זרי הדפנה רונאלדו הלך ליובנטוס לעוד אתגר" – בזמן שעובדתית הוא הלך לקבוצה שזכתה בשבע אליפויות וארבעה דאבלים רצופים. אין יותר לנוח על זרי הדפנה מזה. דבר אחד אני יכול להבטיח לך, השנה רונאלדו לא יסיים עם הקבוצה שלו במקום השלישי בליגה, ובפער עשרים נקודות מהאלופה כמו אשתקד בספרד. אני גם יכול להבטיח לך שאם הוא יהיה תשע שנים ביובה כמו שהיה בריאל זה לא יסתיים עם שתי אליפויות.

היה כאן דיון טוב במשך כמעט 30 שעות. ברגע שרומן הצטרף לדיון הבוקר, כל הדיון הוטרל. לתשומת ליבך.

אופיר ממן 7 באוקטובר 2018

תומר,
ראשית תודה על המחמאה.
תראה, מתוק כבר יצא מזה – בזכות רומן נחשפתי לקורא נוסף.

אני מסכים לגבי הטרלה של הדיון, לקחתי לתשומת ליבי ואני מקווה שגם ידידנו רומן יקח.

רומן 7 באוקטובר 2018

אופיר,
אחרי המשחק מול וולנסיה אני מבטיח לך תגובה עניינית ומקצועית :-)

Srtest - ארטסט 5 באוקטובר 2018

עשיתי משהו מעניין בשבילי (פעם ראשונה) – נכנסתי לתגובות בגארדיין למשחק ואני חייב לציין לשבח את האוהדים האנגלים. השנינות והעוקצנות שלהם בהפסדים זו אמנות. גורמים לך לרצות שהדבר יימשך. בלי קשר למסי, כן?

אופיר ממן 5 באוקטובר 2018

אני כמובן מקווה שנמשיך להוציא מהם את המיטב

Ollie Williams 6 באוקטובר 2018

אם לחזור ליכולת המסירה של מסי (כי לא הסתכלתי פה כמה ימים), לא אמרתי שהוא לא מהמוסרים הטובים אי פעם ולא הורדתי ממנו, אני פשוט חושב שהכרזה כזו עושה עוול לכמה אשפי מסירה אחרים זה הכל

Comments closed