למה בחרתי במספר 27?

27 הוא מספר מיוחד לכל מי שמתעניין במרוצי מכוניות כמשתתף או כאוהד, לא סתם בחרתי בו.

avus_1937 cc license

בצד השמאלי של הפוסט הזה נמצאת חולצה מספר 27 . כאשר דורפן שאל אותי איזה מספר אני רוצה שיופיע על החולצה שתייצג אותי בדה באזר לא היתה לי בכלל התלבטות. היה ברור לי שזה הולך להיות 27, למרות שאף פעם לא השתמשתי במספר הזה באופן פעיל.

כאשר שיחקתי כדורסל בהתחלה זה היה 7 ,עבר אחרי שנים ל-18 והייתה עונה אפילו שבכוונה שיחקתי עם המספר 0 , חולצה ללא מספר שנרשמה בטופס כ-אפס (בליגה ג' ו-ב' היו עושים דברים כאלו)

בהרשמה לאליפות ישראל בקרטינג פורמולה-יאמהה נתבקשתי לבחור מספר, זה היה כבר הרבה אחרי שהוא נהרג, המספר היה פנוי אבל משום מה חששתי לקחת אותו, אולי מתוך כבוד שרחשתי לו, בחרתי 43 איתו התחריתי כשנתיים על הקארט ZIP האדום שלי.

ועכשיו הגיע הרגע הנכון לקחת את המספר הזה שתמיד רציתי, להיות גאה לשאת אותו על החולצה, כשהקסדה לידו. בפעם הראשונה נתקלתי במספר הזה הוא הופיע על פרארי אדומה, בחזית, קצת בזוית ורשום בצבע צהוב. בתוך הרכב ישב-שכב נהג בסרבל לבן, קסדה אדומה-שחורה והידיים כמעט מוצלבות על ההגה. גדרות הביטחון של מסלול הרחובות במונקו קרובים מתמיד אבל הוא בשליטה מוחלטת.

לא הספקתי לעקוב אחריו יותר מדי, קצת יותר משנה לאחר מכן הוא נהרג בתאונה מיותרת לחלוטין, על מסלול המרוצים כמובן ובתוך הפרארי האדומה, הפרארי שלו שכל כך אהב. הקהל היה בהלם, גם אני בבית.

בחרתי במספר-27 לזכרו של ז'יל ווילנייב.

פולהאם. רכרוכיות
אז למה ז'יל ווילנייב?

4 Comments

יוני 22 באוגוסט 2010

דובי, אתה מתקמצן עלינו… אם כבר, תכתוב עליו קצת יותר…

דובי מילר 22 באוגוסט 2010

אני עוד אכתוב עליו הרבה ולא רק קצת, אבל זה יהיה בפוסט שייוחד לו, אך תדאג, מקווה עוד במהלך השבוע.

דורפן 22 באוגוסט 2010

אז זה לא קשור לאיירטון סנה? ולמה אתה כל כך קשור לווילנב?

דובי מילר 22 באוגוסט 2010

אני חושב שזה שווה פוסט בפני עצמו, לא ?

אשב, לכתוב אותו …

Comments closed