אלון דאי, כוכב עולה

אלון דאי טיפס עוד שלב בדרך לקצה הפירמידה. הכי טוב שיש.

לפעמים סתם כיף לך לקום בבוקר, לדפוק חיוך שמזל שיש אוזניים שעוצרות אותו מלברוח ולדעת שהצלחת, ששיחקת אותה ועשית את זה, שזה לא עניין של מזל אלא שאתה באמת טוב והכול הולך כמו שמתוכנן.

זה בערך מה שיכול אלון דאי להרגיש היום, בעצם להרגיש את זה כבר מאתמול או שלשום (ולא, זה לא סיפור של עגנון).

אלון דאי, נהג המרוצים ישראלי, נבחר בין 12 הנהגים הצעירים והמבטיחים של התאחדות הספורט המוטורי הבין-לאומית, ה-FIA ויזכה למערך שלם של אימונים ויעוץ במהלך העונה הקרובה, כול זאת במטרה להכשיר אותו להגיע אל הקטגוריה הנכספת, הפורמולה-1, והחלום כבר לא כל כך רחוק.

בסוף השבוע האחרון נפגשו להם 18 צעירים מוכשרים למחנה אימונים קשוח עם אלקס וורץ, נהג מרוצים אוסטרי שעברו מספר עונות בפורמולה-1 ועברו סדרה של מבחנים מתישים- פיזיים ונפשיים, ראיונות ומה לא, כל זה בכדי להכריע מי יהיו אלו שישארו בתוכנית הכל-כך נכספת.

לצידו של וורץ היה גם רוברט ריד שיודע דבר או שניים בספורט מוטורי, הוא זה שישב לצידו של ריצ'ארד בראנס בזמן שהתחרו וזכו באליפות העולם בראלי. לאחר מותו של בארנס מסרטן, פרש ריד מהספורט ומקדיש את חייו לתמיכה בספורטאים צעירים.

אלון, שיתחרה השנה באליפות הפורמולה-3 הגרמנית והבין-לאומית, יזכה במהלך השנה לליווי צמוד של מאמנים בכירים בתחום הספורט המוטורי אבל לא רק. הוא יזכה להיפגש עם נציגי תקשורת בכירים שיכשירו אותו לראיונות, לכאלו שילמדו אותו איך לדבר עם ספונסרים וכן, גם כאלו שיסייעו לו בצד הטכני של הספורט המוטורי, כל זה במטרה להביא אותו מוכן ככול האפשר ליעד.

ואלון? הוא בסך הכול רצה לנהוג ולעשות את זה הכי מהר שאפשר ויודע שכול זה לא היה מסתדר ללא הכישרון שלו אבל גם ללא אבא אבי שתומך כל-כך.

ARVE Error: id and provider shortcodes attributes are mandatory for old shortcodes. It is recommended to switch to new shortcodes that need only url

מה למדנו ממשחקי הידידות הערב?
ראלי עולמי (לקראת ראלי שבדיה)

4 Comments

בועז קורפל 10 בפברואר 2011

אני מלווה את אלון ממש מתחילת דרכו. זה באמת מרגש לראות את ההתפתחות המקצועית וההתבגרות שלו. כמו שאמרתי בעבר ואני ממשיך לומר: אלון דאי ניחן בכל הכלים להגיע לפורמולה 1 בזכות עצמו ומסתבר שאני לא היחידי שחושב כך. לשמחתי הרבה גיליתי בשנה האחרונה כי גם כמה אנשי מקצוע בחו"ל שרואים את ההתקדמות ואת הסגנון של אלון, גם הם רואים בו פוטנציאל מצוין.
דובי, רק תתקן את הפוסט בקטע של רוברט ריד וריצ'ארד ברנס…
אוהב אותך

דובי מילר 10 בפברואר 2011

השם של אלון בהחלט מופיע ברשימות של אנשי מקצוע בעולם המוטורי וזה חשוב.
חובת ההוכחה מוטלת עליו, השנה יותר מתמיד, מכיוון שזו עונה שנייה שלו בקטגוריה שהוא כבר מכיר וגם במסלולים די מוכרים.
מלבד זאת, הוא אמור להתחרות השנה במקאו ובקוריאה מול פני כול העולם בצמד מרוצים יוקרתיים וחשובים.

כסיפוביץ 10 בפברואר 2011

כבוד גדול!
חבל שאתמול הייתה הפעם הראשונה שראיתי ממש ראיון איתו בחדשות…

הגיע הזמן להביא את הילד אל הציבור הרחב בארץ

בני תבורי 11 בפברואר 2011

דובי,
שמעתי עליו וחיכיתי לפוסט שיספר לי יוותר.
תודה.

Comments closed