חוזרים. 10 נקודות לשנה החדשה

10 נקודות לשנה החדשה

קודם כל, אני רוצה להתנצל בפני כל הקוראים שלי, על נפילת הבלוג בכמה ימים האחרונים. היה ניסיון לתקן את עניין התגובות, שעדיין לא צלח, אבל אני בודק את זה בעצמי בדרכים אחרות לפי מה שאני רואה, עניין התגובות סודר, ואני רוצה להודות לדורםן על עזרתו בנושא (דבר שהייתי צריך לעשות קודם). מכיוון שאני לא רק כותב בלוג, אלא גם קורא, אני יודע שזה מאוד מעצבן שדבר כזה (עניין התגובות, ירידת הבלוג) קורה, ואני מקווה שכולכם תחזרו ותמשיכו ליהנות, להגיב, להתווכח לכעוס ולהתעניין במה שאני כותב. והנה יוטיוב התנצלות.

ARVE Error: id and provider shortcodes attributes are mandatory for old shortcodes. It is recommended to switch to new shortcodes that need only url

1. ביום שבת הביסה מכבי את עירוני רמת השרון בתוצאה 0:5 במשחק שאולי לא יגיד כלום, אבל הוא חשוב. הוא היה חשוב כי הירוקים לא נראו טוב, ואפשר היה לראות שהם מתפרקים על השחקנים המסכנים של מומי זפרן. (תהיה התייחסות לשאלקה, לא לדאוג, אבל ביום המתאים)

2. ביום ראשון, לעומת זאת, היה משחק של מכבי תל אביב נגד הפועל באר שבע, בו הצהובים נראו מוחצים. משחק הליגה הבא של מכבי הוא נגד מכבי תל אביב בבלומפילד, ונראה שהולך להיות מעניין. מה שמשך את אוזניי היה ציטוט של איוניר בסוף המשחק.

3. איוניר אמר ש"במועדון לחוץ כמו מכבי תל אביב, ההפסד היה יכול להכניס את הקבוצה לפחדים". מאמן קבוצה שמספר שהפסד אח יכול היה לגרום לתופעה רחבה בקבוצה שלו. לפעמים אני מודה לאלוהים שיש את מכבי תל אביב.

4. ובכן, יש פה משהו מעניין. האופי. איוניר, מאמן שבדרך כלל מעדיף לא לדבר על העניין עצמו (נזכור את אוהדי ראשון לציון שאוהדו את בשיקטאש), אומר משהו מאוד ישיר. נכון, הוא כנראה לא היה אומר את זה במידה והקבוצה שלו לא הייתה מנצחת את הפועל באר שבע, אבל בכל זאת צריך להעריך את הכנות.

5. מה זה אומר, אם כן, הפסד אחד? מה זה אומר על השחקנים שלו? על הרעב? על המשחק מול מכבי? אני לא בטוח. אבל הפריכות של מכבי מעניינת. הפסד אחד זה הגיוני, אבל מה עם שניים רצופים?

6. אה, והפועל תל אביב? כרגיל, ממשיכים להתבכיין ולקלל את קשטן. השבוע התערבתי עם מישהו שהם ייקחו אליפות. למרות שאם באמת ימשיכו להוריד לשחקנים שלהם כסף מהמשכורת (כמו שמדווח בכל מיני מקומות), אז זה לא יקרה.

7. לאנשי הפוטבול מביניכם, הבילס הם 0:3. הבילס. ראיתי ראיון היום עם הק"ב ריאן פיצפטריק (בוגר הארווארד) והוא נראה כמו אחלה גבר, פלוס העובדה שיש לו זקן, מה שכבר גרם לי לחבב אותו יותר. שלושה מהפכים עשו עד עכשיו הבילס העונה, והאחרון נגד הפאטס היה הנהדר מכולם. רק שזה לא יפסיק.

8. ומשהו לכל הקוראים שלי: אני רוצה לאחל לכולכם שנה טובה. לכל מי שקורא/ת, ולפעמים מתעצבן/ת, ומי שלפעמים כותב/ת לי שאני לא מבין, או כן מבין. למי שהגיב/ה פעם אחת, ולמי שהגיב/ה פעם בשעה, ולמי שלא הגיב/ה ורק קורא/ת. לכולכם, שתהיה שנה טובה, עם המון ספורט, ושההפסדים של הקבוצות שלנו יהיו הבעיה הכי קטנה. בואו נקווה שתשע"ב תהיה אחלה של שנה, ושהצבע השולט בה יהיה ירוק.

9. והפעם, לכבוד השנה החדשה, שני שירים. קודם כל שיר השנה הישראלי שלי, ככה בשבילכם. זה נועם רותם ששר את קראת לי קין.

ARVE Error: id and provider shortcodes attributes are mandatory for old shortcodes. It is recommended to switch to new shortcodes that need only url

10. והם מתאחדים. אז גם שיר שלהם.

ARVE Error: id and provider shortcodes attributes are mandatory for old shortcodes. It is recommended to switch to new shortcodes that need only url

ליגת שוקי ההון: הערכות לתשע"ב
שנאטובה ספורטיבית

17 Comments

B. Goren 28 בספטמבר 2011

שנה טובה עופר, חג שמח, רק שמחות בריאות ואהבה. גם גיל שלי כתב שהירוקים יתחזקו השנה.

גיל שלי 28 בספטמבר 2011

עופר – שנה טובה. לדעתי האמירה של איווניר מעידה על חוזק הקבוצה ולא ההיפך. זה נכון שבעבר הפסד אחד היה מכניס את מכבי למערבולת. השנה ראינו בשתי הזדמנויות שמכבי קורצה מחומר אחר, ואיווניר בסך הכל ציין עובדה. צפה להרגיש את נחת זרועינו במשחק בבלומפילד, חיפה תצא חפויה ואבלה

moby 28 בספטמבר 2011

1-0 לחיפה ואכן חפויה על זה שלא השכילה להבקיע יותר…..

B. Goren 28 בספטמבר 2011

עוד משהו עופר: אני בטוח שאחרי הפסדים יש לאלישע בדיוק את אותן המחשבות והחששות כמו למוטי.

אזי 28 בספטמבר 2011

אני לא אוהב לדבר עם אוהדים של קבוצה אחרת על הקבוצ. שלהם או על הקבוצה שלי כי זה שיח חרשים.
אז נדבר על הפועל.
כדאי מאוד שהם יתחילו לשלם משכורות, כי מה ששמתי לב בשנתיים האחרונות זה שככל שמתיחסים יותר גרוע לשחקנים של הפועל, ככה הם משחקים יותר טוב.
לא ישחחרו את אניימה – הוא יתן עונת שיא.
לא ישימו על שהר – הוא יכבוש בצרורות
אותו כנ”ל עם קנדה, בונדר, פרנסמן, אבוטבול וטועמה.
הם תופעת טבע ההפועל האלה….

אז אני מאחל להם רק טוב :-)

פרלה 28 בספטמבר 2011

ברוך שובך.
שנה טובה.
בהתייחס לסעיף 8, אבא שלי, שרק נגרר אחרינו לענין הזה (עד לזלצבורג וגנק, אבל נגרר) נוהג לומר שאם מנצחים זה הכי חשוב בעולם ואם מפסידים זה רק ספורט. אנחנו יודעים שלא תמיד זה כ"כ פשוט.
האמירה של איוניר בהחלט מפתיעה בכנותה ומדויקת באבחנה. מתחילת העונה ציינתי שמכבי ת"א תיבחן ע"פ ההתמודדות עם המשבר. כי משבר יש לכל קבוצה.
לבלומפילד, בינתיים, יפה השתיקה (אלא אם בערב החג השני נחווה הפתעה).
קראתי שוב את סעיף 1. כתבת מתפרקים על השחקנים של זפרן. בהתחלה ראיתי מתפרקים מול …
עד הגול השני ממש שיחקנו רע. עיקר החולשה שלנו השנה נובע מאמצע רך עד לא קיים. בוקולי וסיידו מנסים לחפות על מרכז ההגנה. מלפנים 4 קדמיים שלא באים מספיק אחורה.
בגלזנקירשן אני מקווה למרכז מעובה. 4 – 5 – 1
שנה טובה ומתוקה, שנת בריאות והצלחה, שנת שגשוג. שנה אליפות

טל בן יהודה 28 בספטמבר 2011

הסיבה שהפסד אחד יכול לגרום לפחדים במכבי היא בעיקר ששחקנים כיום אינם מסוגלים לנתק את עצמם מסביבתם (קרי: התקשורת). ולא קשור לפריכות של שחקנים (פריכות יש רק בצנים וגם את זה אוכלים). ההפסד עצמו לרמת השרון, אם היה קורה בואקום – לא היה משפיע כלל. אבל כשהתקשורת מאבדת פרופורציות וקוראת להפסד ליגה "סנסציה", "משפיל" ו"מדהים"… זה משפיע ונכנס לשחקנים לראש – הם רק בני אדם.

למי שחושב שאני מגזים, צריך לזכור שמכבי ת"א היא הקבוצה המסוקרת ביותר בארץ. הרשו לי לקבוע שהפסד של מכבי חיפה לרמה"ש 3-1 באותו יום רביעי, למרות שהיא האלופה המכהנת, היה גורר הד תקשורתי קטן בהרבה. השם "מכבי ת"א" הוא עדיין הרבה יותר סקסי מ"מכבי חיפה". (אוהדי חיפה, תרגעו… אתם עדיין יותר גדולים. הכי גדולים… מלכי המלכים! מכבי חיפההההה שולתתתת… תנו לנו להיות יותר סקסיים, טוב?)

(ברשוכתם, כי אני לא יכול לעצור את עצמי, עוד התייחסות קטנטנה לתקשורת אחרי ההפסד של מכבי לרמה"ש: נבחרת הכדורסל של ארה"ב מפסידה לארגנטינה בחצי הגמר של אולימפיאדת 2004 היה סנסציה. נבחרת הדייויס הישראלית מכריעה את נבחרת רוסיה בשלושת המשחקים הראשונים במפגש מולה היה סנסציה. ניצחון של נבחרת הוקי חובבנית של ארה"ב בשנת 1980 על הנבחרת המקצוענית של ברה"מ היה סנסציה.

ניצחון של רמת השרון על מכבי ת"א במחזור החמישי של העונה זה רק עוד ניצחון. כן, רק עוד ניצחון. התקשורת איבדה כל אחיזה למציאות הלשונית.

סיימתי – בחזרה לתגובה על הטור)

הבלוג הזה נקרא לא פעם "הפינה החיפאית" (לכן גם ההתעקשות לקרוא למכבי חיפה "מכבי" ולבלבל את רוב הקוראים). אין זה מפתיע שמתוך 10 נקודות – מכבי ת"א מופיעה בהכי הרבה (4), יותר מכל גורם אחר וכפול מהקבוצה של כותב הבלוג (2). אני יודע, קשה להתנער מתסביך "האח הקטן"… אבל יום אחד זה יקרה. אולי.

נתראה ביום שני

שנה טובה ומתוקה לכולם!!! (גם לאוהדי מכבי וגם לאוהדי חיפה)

המגיב שבודק 28 בספטמבר 2011

מנסה להעלות תגובה

בדיקה 28 בספטמבר 2011

בדיקה של תגובה

יואב 28 בספטמבר 2011

עופר,
התגובה של מוטי היתה,
"באנו אחרי הפסד לא צפוי, אני לא צריך להגיד לכם מה זה הפסד במכבי ת"א ואיזה פחדים זה יכול להכניס. מגיע הרבה כבוד לשחקנים, שישה שחקנים משמעותיים שלנו לא נטלו חלק במשחק וזה רק מוכיח איזו עוצמה יש לנו בקבוצה".
נראה לי שפשוט פספסת אותו. כל מה שהוא אומר שהפעם הפסד אחד לא גרם לזה. מוטי תמיד ישיר והתשובות צריכות להינתן על הדשא ולא למיקרופון כי זה ממש חסר משמעות.
שנה טובה וצהובה.

אלעד אחד 28 בספטמבר 2011

שנה טובה, ושהירוק היחידי שישלוט השנה יהיה של הג'טס ושל הדשא שבריידי ומנינג הקטן יאכלו. תפוח בדבש לכולם

הופ 28 בספטמבר 2011

שנה טובה לך ולכל האוהדים הירוקים (טוב נו, גם לאחרים)

דובי מילר 30 בספטמבר 2011

נעם רותם מעולה, התחלתי לשמוע אותו רק לאחרונה ואני נהנה מכל רגע

פראליה 30 בספטמבר 2011

עופר, בבקשה תמשיך לעשות עבודה מצויינת גם בשנה הבאה. (ועכשיו, כשאני יודע שיש לך גם טעם מוסיקלי טוב אז בכלל).

שתהיה שנה טובה וירוקה לכולם.

מתי 30 בספטמבר 2011

שנה טובה פרוסנר,שנה טובה לכולם, שנועם רותם יופיע בקיסריה ויהיו פקקים עד אור עקיבא, שויאריאל תמשיך לא להבקיע ולא להשיג נקודות בליגת האלופות ואם לא הם אז שדינמו זגרב תעשה את זה, שדוידוביץ וקטן ילכו ביום כיפור לאותו בית כנסת , שהופמן יחזור למקלדת, שכל המשחקים של מכבי חיפה ישודרו בדיבוב לרוסית, ושפרוסנר ימשיך לסקר לנו איצטדיונים באירופה עד לאיצטדיון בבוקרשט באמצע מאי (לא נסחפתי?)

amit pros 1 באוקטובר 2011

מתי
ונאמר אמן….

פרלה 2 באוקטובר 2011

כשנחזור לבוקרשט במאי כבר יהיה לנו המקום הקבוע בפאב הקבוע בבוקרשט…

Comments closed