שחר לא אידיוט. הוא הביא איש מקצוע שאמור להיות מאוד טוב ומשלם לו כסף. התפקיד של האיש מקצוע הזה: להביא שחקנים. לרוני לא אמור להיות שום סיי. ה"סיי" שכביכול יש לו, זה מס שפתיים מול התקשורת, אבל בפועל אין לו סיי. עכשיו רוני התעצבן על משהו, אולי בגלל הקשר האחורי אולי בגלל משהו אחר – לא משנה. בסופו של דבר, שחר יודע עם מי יש לו עסק והוא מעדיף לתת צ'אנס למישהו חדש ולמשהו חדש.

סה טו.

 

כמה הערות נוספות:

1. העיתוי – אני מניח שיש סיבה למה לפטר מישהו לפני אוגוסט – ההדחה מאירופה + מאמן שבטח סגור כמו שגיל שלי כתב או אולי סעיף בחוזה שאומר שהפיצוי נמוך אם כך וכך. לא יודע, אבל מי כן יודע? הכל ספקולציות בתכלס.

2. התקשורת – קרלסן לא מדבר כל כך עם עיתונאים ישראלים. רוני לוי מדבר הרבה עם עיתונאים ישראלים. אף כלי תקשורת לא כתב על הפיטורים האלה לפני שהם קרו. המסקנה שלי: אף אחד לא ידע. המסקנה שלי ב': אם רוני היה יודע מזה או היה מתכנן את זה, זה כבר היה בכלי התקשורת. אתם יכולים לקרוא על זה עוד בטקסט של אוריאל דסקל.

3. האם זה משנה את העובדה שמכבי חיפה נכשלה? לא. האם זה משנה את הציפיות שלי מהעונה הקרובה? ממש ממש לא. מכבי חיפה רחוקה מלהיות מועמדת לאליפות. אבל נעשים צעדים נכונים. אני רואה ששחר משחרר לאט לאט סמכויות (אני רואה את זה דרך האנשים החדשים במערכת, מה שנקרא רענון. ולא, לא רק בעמדות של המנכ"ל והדירקטור הספורטיבי). העניין הגדול היה האם יתנו להם לעבוד – לא האם יודחו מאירופה או יזכו באליפות כבר העונה. אוהד חייב סבלנות, אנחנו כאן בשביל הלונג ראן.

 

תיאום ציפיות מול עמידה בציפיות/עידו גבעון
מחזור 1: מכבי חיפה - הפועל ת"א. סיכום