סיכום מחזור 6: מי זוכר מה היה שם

חיכיתי בכוונה עם הסיכום של המחזור הקודם כדי להראות את האבסורד המטומטם של מנהלת הליגה בפגרה הכל כך ארוכה הזו שלא תרמה לכלום. כי אם אני בא לסכם עכשיו את המשחק ההוא, שאף אחד לא זוכר אפילו נגד מי הוא היה (בבית נגד קרית שמונה, כן, הסתיים ב-0:0), מה אני אומר? וכמה הוא רלוונטי? הכל מעורפל ואני לא זוכר כבר כלום.
נמאס לי מפגרות. זה לא סיכום רגיל, אבל באמת שנמאס לי מפגרות. כן, אני יודע, מכבי תל אביב היום, משחק גדול, איצטדיון מלא בנתניה, בלגאן, ואני אפילו בארץ ואהיה שם, אבל מה המשחק הקודם שהיה אומר על המשחק הקרוב? למה הוא רלוונטי, מלבד המיקום הטבלאי?
התשובה היא שהוא לא. עונת כדורגל לא צריכה להפסיק בצורה כזו, ואין מצב שבואכה חודש נובמבר, בישראל ישחקו רק את המשחק השביעי בעונה. תעשו מחזורי אמצע שבוע, תעשו משהו – אבל אל תעשו הפסקה של שלושה שבועות באמצע העונה. די עם זה.
ובקשר למכבי – הולך להיות משחק מעניין הערב. קודם כל, בגלל שאלירן עטר פותח. האיכות העיקרית שיש לעטר, חוץ מזה שבעיני הוא שחקן מצוין, היא שהוא יוצר ציפיות: אם אני יודע שהוא פותח, אני ב-עשר אחוז יותר אופטימי לגבי המשחק של הקבוצה.
אבל בסופו של דבר, אין מה לעשות: מי שתקבע את גורל המשחק הזה היא מכבי תל אביב ולא מכבי חיפה. הצהובים הרבה יותר טובים מאיתנו, הם קבוצה איכותית הרבה יותר (יש להם חלוץ ב-3.5 מיליון יורו ושוער ב-3 מיליון יורו – זה שני שחקנים שלבדם עלו יותר מ-27 מיליון שקל והם בעמדות קריטיות במגרש), וברור שאפשר לנצח אותם, אבל צריך להסתכל על העניינים כמו שהם. מכבי צריכה לשחק סגור יותר, לצופף את מרכז המגרש, ואולי הכי חשוב – להיות אגרסיביים, ואפילו ממש ממש אגרסיביים.
לגבי, זה המשחק הראשון של מכבי שאני אראה באיצטדיון אחרי חצי שנה בדיוק (הקודם היה ב-24/4 השנה, מול בית"ר ירושלים, ניצחנו 0:1). אני מודה, כל מה שמשנה לי זה רק לראות משחק באיצטדיון אבל אני רוצה לנצח. מול קבוצה שלא הפסידה בליגה כבר 27 משחקים, זה קצת פחות נראה כמו אופציה, אבל נקווה לטוב.

עדר כבשים צורחות
יומן האליפות של הג'איינטס (7) - סיכום לקראת שבוע חופש

11 Comments

Ollie Williams 24 באוקטובר 2016

מה שהכי עצוב זה שנקבעה פגרת שזרוע (די מגוחך כשלעצמו אבל נניח כרגע שזה אכן הכרחי), שבה לפחות ב 3 אצטדיונים שמארחים 5 קבוצות מליגת העל לא נערך בכלל שזרוע….

Miranda Vera Cruz De La Hoya Cardinal 24 באוקטובר 2016

אם היו מקיימים מחזור חלקי רק באיצטדיונים הללו אז היו תלונות "למה מחזור חלקי?!?!?"

Ollie Williams 24 באוקטובר 2016

כי זה גם היה דבילי. היה אפשר לדחות את הפגרה הזו לשלב יותר מאוחר, כשכל האצטדיונים פנויים לשזרוע, וגם כשמזג האוויר מתאים יותר לפי ציטוטי מומחים כאלו ואחרים בתקשורת (כך שזה בערבון מוגבל)

גורביץ' 24 באוקטובר 2016

נאמר כבר לפני באחד הפורומים פה – במקום לעשות חגיגת כדורגל בחגים בדומה למה שעושים באנגליה בכריסטמס, השביתו את הליגה אחרי שישה מחזורים.
מכבי חיפה לצערי הולכת לים ממחר לנצל את הימי שמש האחרונים שנשארו לקיץ. היו חייבים לקחת לפחות ארבע נקודות אחרי הניצחון על ב"ש, לקחו שתיים בלחץ, והביאו את עצמם למצב שהם חייבים נקודה בחוץ היום עם מכבי ת"א. לצערי לא רואה את חיפה כובשת היום ולא רואה את מכבי ת"א לא כובשת.

פנדה 25 באוקטובר 2016

אז הנה ראינו :)

אחד העם 24 באוקטובר 2016

מכבי היטוריא

אחד העם 24 באוקטובר 2016

היסטוריא כמובן

שגיא 24 באוקטובר 2016

מעצבן מאד הקטע של הפגרה הזאת. רוצים לעשות שזרוע? תשחקו באיצטדיונים אחרים. שכל שבוע יהיו שני אצטדיונים בשזרוע ותוך חודש גומרים עם זה.

פראליה 24 באוקטובר 2016

הכי מעצבן זה ש- 25000 אוהדי מכבי רוצים להכנס , ויש רק 1199 כרטיסים , כי אחד הלך לתושב חוץ

עופר פרוסנר 24 באוקטובר 2016

בעל מנוי שהשתתף בהגרלה – אני מבקש :)

ד"ר רזי הופמן 24 באוקטובר 2016

פגרה מטומטמת מדיי!

מכבי ת"א והפועל ב"ש לפחות קיימו מחזורים בליגה הארופית וזה הייתרון שלהן על היריבות שלא שיחקו כל כך הרבה זמן.
נקווה שיהיה משחק טוב ושהטובה יותר תנצח:)

Comments closed