בייסליין: מסכמים אחרי הנצחון של לברון

פודקסיה

RSS    הרשמה ב-iTunes

זמן קצר לאחר עוד הופעה לברונית פנתיאונית התפנינו לשוחח על לברון ג'יימס, אבל גם על טריסטן תומפסון. דיברנו על פילדלפיה, אימביד וסימונס, אבל גם על בוסטון. שוחחנו על גולדן סטייט, אבל גם על יוסטון. ואפילו היה קצת זמן ליוטה, אוקלהומה סיטי, צ'ארלס בארקלי ומייקל ג'ורדן. האזנה נעימה לחובבי ההופס.

 

 

 

 

בייסליין- האם בוסטון בשלה לנצח את לברון ?

תגובות

 • איציק

  כמה תובנות:
  0. יואב ורונן, אחלה פודקאסט.
  1. לברון נתן במשחק 7 מחצית ראשונה לפנתאון. לקראת סוף המחצית וברבע השלישי הוא היה ממש לא מוצלח. אין מה לעשות, לברון חייב מנוחה. ראינו שכאשר נתנו לו 5 דקות נטו פלוס ההפסקה בין הרבעים איך הוא חזר שוב במלוא העצמה. אני לא יודע מי מנהל את דקות המנוחה של לברון, אבל מי שרוצה את לברון טוב רוב הזמן חייב לתת לו מנוחה.
  2. אנטטקומפו משחק אחד מול חמש רוב הזמן. מישהו חייב להפעיל אותו מידי פעם. לגבי הקליעה שלו מבחוץ, אז גם לסימונס אין קליעה מבחוץ. אנטטקומפו זרק הרבה יותר שלשות מסימונס ועדיין סימונס נפלא. בנוסף, נראה לי שהוא כן עובד על הקליעה והיא הולכת להשתפר.
  3. פילדלפיה כישרונית ברמות ועדיין אני לא בטוח שהם מועמדים לעבור את בוסטון הפצועה. מי שיש הוכיח שיש לו גם ביצים ויכולת. חבל על בוסטון, איזה קבוצה הינו יכולים לקבל אם כולם בריאים. מצד שני, אולי הצעירים לא היו מתפתחים כמו שהתפתחו.
  4. כמה שזה ישמע מוזר, יוטה צריכה את רוביו. לא שהם פיבוריטים מול יוסטון, אבל הוא יכל לתת להם פתרונות של ניהול משחק שהיה נותן סיכוי כלשהו.
  5. אם לגולדן יש שכל, הם צריכים להחתים את החד-גבה בעונה הבאה. פשוט תותח ומתאים לשיטה שלהם כמו כפפה ליד. אם יחתימו אותו, אפשר יהיה לתת לאיגי ללכת, למרות שאני מת עליו אבל הוא לא יכול למשוך עונה אלה מתעורר רק בפלאיי-אוף וגם שם כל שנה תקשה עליו יותר ויותר. על הדרך אפשר יהיה לשחר גם את זאזא.
  6. אם סדרת גמר מערב תהייה יוסטון-גולדן, לא בטוח שאני שם את תומפסון על אבו זקן. אני חושב שיותר מתאים לשים את דוראנט עליו. דוראנט יכול לתת לו מטר עם מוטת הידיים שלו.
  7. אם לברון עוזב את קליבלנד, הכי רומנטי יהיה אם הוא יעזוב לבוסטון ויחבור לחברו משכבר הימים :-)

  • אלון3131

   לא שאני מתווכח על מנוחה שלברון צריך, אבל ברבע השלישי הוא גם קלע בערך 10 נקודות כולל 2 שלשות בדקות נוראיות של הקאבס. הוא לא היה טוב כמו בחצי הראשון אומנם.. אבל עדיין.

   • איציק

    הכל יחסי, אבל היו לא החטאות שלא מתאימות לו, לקח קצת מנוחה בהגנה. נכון שהוא לא עצר לחלוטין אבל הוא חזר אחרי מנוחה רענן והרבה יותר טוב.

  • דונאדוני

   אתה ממליץ לגולדן להחתים את אנטוני דייויס? ועוד אם יש להם שכל? פששש איזו הברקה... איך לא חשבו על זה קודם?
   דייויס אין, איגוודלה וזאזא אווט... מעניין אם זה כדאי להם?!

   וברצינות...
   מאיפה יש להם כסף להביא אותו? ואם יביאו בטרייד, אתה מבין כמה הם יצטרכו לתת תמורתו?
   לא ריאלי בעליל...

   • איציק

    כמו שדוראנט ויתר על כסף, גם לדוויס כדאי, וגם לגולדן סטייט. כמה יצטרכו לתת בתמורה, לא יודע, זו לא הבעיה שלי.

    • אמיתי

     אתה איש של חזון

     • איציק

      מאיפה אתה יודע?
      מעולם לא ראית אותי.

      • אמיתי

       איציק בעל החלומות
       אנשי חזון לא צריך לראות. מספיק להתפעל מרחוק

      • איציק

       יש לי חזון קטן.
       אני מודאג עכשיו שבית"ר תהפוך את התוצאה. היא לוחצת חזק.

      • אמיתי

       איך בנתניה עם שרוכים? מכירים קשר כפול שטוח?

      • איציק

       אני כמו דון שמעון, מודאג גם כשמובילים 20. השנה הוא צודק, הם מפסידים גם כשמובילים 20. אם הוא צודק, למה לא אני???

      • אמיתי

       נשמע שיש לכם את אותו חיוך

      • איציק

       אותה בלורית שיער

    • דונאדוני

     טוב... חבל על התקוות שלך. זה תסריט לא ריאלי בעליל.
     אפילו יותר ריאלי שדוראנט יעבור לפליקנס.

  • שמעון

   תראה את הראיון של לברון בסוף המשחק ותבין מי קבע למי את דקות המשחק. "באתי ואמרתי למאמן אני הולך לשחק 48 דק לא משנה מה, אחרי המשחק נחשוב על המשחק הבא ומה נעשה"

   • איציק

    אז אמר (לא שמעתי את הראיון עם לברון), מצד שני, אולי ראה שהמצב מאפשר אז שינה דעתו. מצד שני, אם לו עשה זאת, אז מגיע לו שאפו על זה כי הוא הרוויח את לברון בגדול בסוף. אם שניהם ילמדו מזה קליבלנד רק תרוויח.

 • Srtest - ארטסט

  מדהים לראות את ראג'ון רונדו. מה היה יכול להיות מהשחקן הזה. יכולת מסירה כנראה הכי טובה שראיתי אי פעם. לא מבחינת ממוצעים או איזו קונסיסטנטיות אלא מבחינת רפרטואר המסירות. לעיתים נדמה שיש לו גם מסירות של כדורגל - כאלה שמתחילות מהר ומאיטות. לא בטוח שאם חושבים על התמונה הגדולה לוקחים את ווסטברוק לפניו אם הוא מסוגל לעשות זאת לעיתים קרובות. הצרה שהוא לא. בפנטזי ליג שלעיתים מתחוללת לכל האוהדים בראש, עם ראש אחר הוא אחד הגדולים בכל הזמנים.

Comments are closed.