פודקאסט חירום של עולים לרשת בגלל הפסד של נדאל. שלום סיונוב וארז אלגזי על הפסד של המפתיע של נדאל ואיבוד מקום ראשון של הספרדי.

ובנוסף כל מי שלא מכיר -יש פורום מעולה על טניס ברמה מאוד גבוה –הנה הלינק 

לינק בסאונקלאוד 

 

רפאל נדאל הפסיד לדומיניק תים. לפני שנה זה היה כתבה ראשית בכל אתר ספורט (רציני) במעבר די קצר באתרי הספורט בארץ (שיודעים לפעמים להגזים) הפסד של נדאל  לא שבר את האינטרנט.

כנראה שאנחנו רואים את השחקן שלא מפחד מנדאל ומנצח אותו כבר שנה שנייה ברציפות על החימר. שנה שעברה זה היה ברומא. השנה במדריד וכל אוהדי נדאל באמת התקשו להאמין שהיום הם ראו את השחקן שניצח 50 מערכות ברציפות על החימר. לאורך כל הפודקאסט ארז אלגזי אמר שזה יותר משחק גרוע של נדאל מאשר ניצחון של תים. וזאת טענה שאני מאוד מתקשה לחיות איתה בשלום בעיקר בגלל משחק הנפל של תים מול רפא במונטה קרלו. הניצחון היום היה בעיקר בגלל תים שהצליח לשחק ע”פ תוכנית המשחק שלו. לא נשבר (כמו שקורה לכולם מול נדאל) ולמרות השבירה במצב של 5-5 שבר בחזרה ולקח את הסט הראשון .אבל ויש כאן אבל גדול. תים חייב להתחיל לזכות בתארים. אחרת כל הניצחונות שלו על נולה (ברולאן גארוס) על נדאל פעמיים על החימר (ברומא לפני שנה והשנה במדריד) לא שווים כלום.

 

האם הוא מסוגל? אני רוצה להאמין שכן… אין שום שחקן בסבב בין הצעירים שיכול להגיע לזוויות של תים. הבעיה תמיד האם מנטלית הוא מסוגל לזה…

בייסליין- האם בוסטון בשלה לנצח את לברון ?
פרמיירה-האם צריך פלייאוף גם באנגליה?