עולים לרשת -סיכום היום הרביעי

שלום סיונוב ואדיר חיים מסכמים את היום הרביעי ברולאן גארוס

 

אז מה היה לנו? נובאק דיוקוביץ' מנצח בקלות(בערבון מוגבל) את מונאר הספרדי. זברב,נישיקורי ודימטרוב נאלצו לחזור מפיגור 2:1 כדי לנצח את היריבים שלהם ועוד…

לינק לסאונקלאוד

לא לשכוח שיש לנו נותן חסות לפרק!  כל הפרטים בלינק!

goo.gl/rz9cNE

 

והנה כמובן הסקירה למשחקים של יום חמישי  של אליאור אלבחרי מפורום טניס בפייסבוק

 

 

שרשור משחקי היום – גברים (31/5) (#שרשור_הטניס_היומי) :

לפני שנתחיל לדבר על מה שמחכה לנו ביום המשחקים הקרוב, עוד כמה מילים על היום הנפלא של אתמול. מדורגים שנמתחים לקצה, שחקנים מקומיים (מונפיס וסימון) שמילאו את לבבות הצופים ביציע בגאווה רבה וצמד סיפורי סינדרלה תוצרת ארץ המגף (צ'קינטו וברטיני) שהצליח לחמוק מתחת לרדאר עקב ההמולה הרבה. הלוואי שזו הייתה רק יריית הפתיחה לימים הבאים.

אז אם בסיפורים עסקינן, יום המשחקים הקרוב אולי לא מציע עימותים מרתקים כקודמו, אך גם בתוכו ניתן למצוא לא מעט עניין. אחד מהסיפורים הללו הוא למעשה ההבטחה שלא משנה מה – יהיה לנו לאקי לוזר בסיבוב השלישי. סביר מאוד שזופ, במלמנס או אפילו אוהדיהם המסורים ביותר חלמו על האפשרות הזו ערב הטורניר. הסיפור השני על הפרק הוא המשך היריבות הספורטיבית בין ארגנטינה לצרפת תחת מסגרת הרולאן-גארוס. אחרי דלפו נגד מאהו, בנטו נגד מאייר ושוורצמן נגד המרי, המאזן עומד על שתיים – אחת לארגנטינאים. להגנת כבוד המולדת יעלה ויבוא בנטו הוותיק, שייתכן שאלו צעדיו האחרונים בפריז. אני לא בטוח לגמרי מה יש לו להציע מול דל פוטרו על חימר, אבל על רוח הלחימה שלו אין מחלוקת.

* שידורים (יורוספורט 1/2, יורוספורט פלייר ושלל סטרימינג אינטרנטי. תושבי חוץ ובעלי חיבה לצלחות לווין – יכולים גם למצוא את מבוקשם ב-ESPN ו-Tennis Channel )

כלל המשחקים (פרט למשחקי ההשלמה של פואי ות'ים ) :

Marin CILIC (CRO) [3] vs Hubert HURKACZ (POL)
Julien BENNETEAU (FRA) vs Juan Martin DEL POTRO (ARG) [5] Malek JAZIRI (TUN) vs Richard GASQUET (FRA) [27] Rafael NADAL (ESP) [1] vs Guido PELLA (ARG)
Denis SHAPOVALOV (CAN) [24] vs Maximilian MARTERER (GER)
Pierre-Hugues HERBERT (FRA) vs Jeremy CHARDY (FRA)
Fabio FOGNINI (ITA) [18] vs Elias YMER (SWE)
John ISNER (USA)[9] vs Horacio ZEBALLOS (ARG)
Marton FUCSOVICS (HUN) vs Kyle EDMUND (GBR) [16] Thomas FABBIANO (ITA) vs Borna CORIC (CRO)
Ruben BEMELMANS (BEL) vs Jurgen ZOPP (EST)
Diego SCHWARTZMAN (ARG) [11] vs Adam PAVLASEK (CZE)
Jan-Lennard STRUFF (GER) vs Steve JOHNSON (USA)
Pablo CUEVAS (URU) vs Kevin ANDERSON (RSA) [6] Albert RAMOS-VINOLAS (ESP) [31] vs Casper RUUD (NOR)
Sergiy STAKHOVSKY (UKR) vs Mischa ZVEREV (GER)

בלדה לעוזב (ערוץ) קיבוץ
נבחרת לונדון