עולים לרשת -איך מגדלים אלופה? עודד יעקב על ביאנקה אנדרסקו

פרק מיוחד על ביאנקה אנדרסקו

סאונקלאוד

עודד יעקב בפרק מיוחד על הצלחה של ביאנקה אנדרסקו – למי שלא מכיר עודד יעקב אחד המנהלים בתוך המסגרת של הטניס הקנדי והזכייה הגדולה של ביאנקה  באינדיאן וולס הראתה שהתהליך שהטניס הקנדי עובר מניב פירות.

 

דיברנו על תהליך האיסוף של הספורטאים מרחבי המדינה ועודד יעקב אמר שהם מתחילים לאתר אותם מהמועדונים באיזור גיל 10 ואז הם מתחילים את התהליך המקצועני באמת באיזור גיל 13-14. הפרויקט הזה נותן להם מעבר למה שהם מקבלים במועדון בו הם משחקים, יותר אנשי צוות שמקיפים אותם, יותר שעות מגרש ואימון ואפשרות גדולה ליותר לנסיעה לתחרויות בעולם. כמו  במהלך השיחה דיברנו על הפריצה של ביאנקה ועודד אמר שהם זיהו גם אותה בגיל 10 אבל לא היה יכל    לאבחן שהיא תהפוך לשחקנית כה מצליחה כפי שהיא היום בגיל כל כך מוקדם.

כמו כן דיברנו  קצת  על העניין של מאמנים שיורדים לדבר עם הטניסאיות במהלך המשחק. זה מאוד תלוי בדינמיקה בין המאמן לשחקנית וכמו כן ציינתם שברוב המקרים שמאמן יורד לדבר עם השחקנית הוא בא לשם יותר לפאן המנטלי ופחות למקצועי וזה גם מה שגורם למהפך במשחק.

 

לסיום דיברנו  על איך הסביבה הקרובה מקבלת את ההצלחה המדהימה כשלגבי המדינה והפרויקט זה כן נותן תחושה שהפרויקט מצליח אך זה הצלחה אחת מתוך כשלונות לא מעטים אחרים מה שאומר שאין דבר כזה שעובד מושלם אבל אתה מקווה שכשאתה עושה דבר כזה מתוך קבוצה גדולה אתה מקווה שתיהינה הצלחות נוספות.

תינוקות באזבי 58 -פוגבה רוצה לריאל מדריד?
פרמיירה פרק 85 - עוזי דן ובורוביץ' - מי תנצח במשחק העונה של אנגליה: הדרבי הגדול של מנצ'סטר?

2 Comments

גלעד 23 במרץ 2019

מעולה תודה.

גלעד בלום 23 במרץ 2019

דדי תודה על הפוד ותמשיך להצליח

Comments closed