עונת המלפפונים 18: פרסום ראשון? פרסום מטעה/מתן גילור

פרסום ראשון, פרסום אחרון - מה דעתכם על לתת לפעמים גם פרסום מדויק?

קטן1

שיימס גאה לארח את מתן גילור, מיקירי המערכת, בפוסט מלפפוני במיוחד.

*

פרסום ראשון

פרסום ראשון צועקת הכותרת! ואני חושב לעצמי, מה עומד להיחשף בפני? האם זו פרשת הפיצה החדשה? האם חשיפת שופטים באדום של ימיינו? נו, על מי אני עובד, בטח עוד מועמד לחתום במכבי ת"א שמחר בכותרת חבויה ידווח שהוא כבר לא.
היו ימים שכשהיינו רואים את הכתובית: "פרסום ראשון", היינו יוצאים מגדרנו, יודעים שאנחנו עומדים לפני קריאה של חשיפה שתזעזע את עולם הספורט. והיום, כעוד תולדה של התחרות בין שני אתרי הספורט הגדולים בארץ, יחד עם התחרות "מי יתן כותרת יותר מפוצצת לקטע ווידאו יותר רגיל", יחד עם המירוץ "מי ייתן כתבה עם יותר בחורות בביקיני", נחשפנו למשהו נוסף – המרוץ לכמה פרסומים ניתן לכתוב עם אותיות קידוש לבנה "פרסום ראשון". אמינות? עניין? הגהה וחוסר שגיאות כתיב? עזבו אתכם, העיקר שיהיה אפשר לרוץ ולהגיד שאצלנו זה נאמר קודם. ואם פעם לעשר הידיעה מתבררת אפילו כנכונה, אז אפשר גם לכתוב "כפי שהתפרסם אצלנו לראשונה".

פרסוםראשון1

הייתי פונה ושואל את אתרי הספורט: אתם לא מבינים שפחות משמעניין "למי יש יותר גדול", אכפת לנו לקרוא ידיעות אמינות ומעניינות, אחרי שנבדקו לעומק ואומתו?
הבעיה היא שאני יכול לדבר רק בשם עצמי ומכריי ולגבי כלל חובבי הספורט אני בכלל לא בטוח. כנראה שגם במקרה הזה, בסופו של דבר, האשמה עלינו.

רעידת אדמה!

אחד הכתבים שהשימוש בכותרת "פרסום ראשון", באדום צועק חביב עליו במיוחד זהו דורון בן דור, הכתב של אתר הספורט “One”, המסקר את מכבי חיפה בכדורגל.
בנובמבר השנה התפתחה סערה סביב סוגיית סיפסולו של כוכב מכבי חיפה, יניב קטן. בקבוצה טענו שקטן חולה. לעומת זאת, בן דור, דיווח לנו על "רעידת אדמה" , לא פחות. לטענתו, קטן בריא לחלוטין אך בדרך החוצה מהקבוצה ומדובר בכסת"ח על מנת למנוע בלגן. הכותרת פורסמה ככתבת השער באתר "One", שימו לב לפס האדום, כמובטח.
בן דור מבסס את טענותיו על עדותם של "אנשי המועדון". מי הם אנשים אלו? מה האינטרס שלהם? מה אמינותם? לך תדע.
לפעמים יש דברים שהייתי מעדיף שלא לדעת. במקרה זה, לצערי אני מכיר את הנפשות ממקור ראשון. אמנם התחייבתי שלא לחשוף את המקור, ולכן לא אוכל לפרוס כאן את "כל הסיפור". רק אומר לכם שאין באמת "עדות של אנשי המועדון." כנראה בן דור הבין מה שרצה להבין, וממישהו שרצה שכך הוא יבין.
ואם אסתכן במקרה זה בלהישמע כמו בן דור – עמום, רק אוסיף: יניב קטן נשאר בקבוצה ואף פתח במרבית המשחקים עד סיום העונה. למעשה המאמן עטר הוא זה שנאלץ בסופו של דבר ללכת הביתה. לפחות ב-“One” למדו קצת מטעויות של עצמם. שימו לב לפרסום על פיטוריו של עטר. אם טרם הבחנתם בשינוי, אז הפעם הכתבה מפורסמת במדור משני באתר וכן, ללא שורת "פרסום ראשון."

Look my eyes

אם בפרסום מטעה עסקינן, שיא השיאים מגיע כאן, בעונת המלפפונים (היי, קלטתם את הדו משמעות?).
בתכנית החדשות של "One", שואל המראיין את בן דור: "שכטר מגיע או לא מגיע? (למכבי חיפה, מ.ג.)".
עונה בן דור בנחרצות: "שכטר, בוודאי, אמרתי שהוא מגיע…מגיע חבר'ה. התכנית מוקלטת? אוהדי מכבי חיפה, אני יכול להסתכל טוב-טוב למצלמות ולהגיד לכם ששכטר במכבי חיפה."

אז דורון, שמע, התכנית מוקלטת, ושכטר, אעפס, לא בדיוק לובש ירוק. אולי גוון שמתאים יותר לדיווח במקרה הזה – אדום, של מבוכה.
*
אז דורון, בינינו, בשקט-בשקט, בסוד כמוס לפרה ולסוס, עיתונאי שכותב על סמך עובדות לא בהכרח מבזה את המקצוע. אז עד שהמסר יופנם, על שימוש במקורות מפוקפקים, הנפקת כותרות בומבסטיות והפרחת "עובדות" לא אמינות לאוויר, קבל שישה מלפפונים.

6

*
ואם כבר להמציא, אז הכי טוב ככה:

ארוך, ארוך מדי
זקנים עם כבוד - דרור פרידמן

61 Comments

אדם בן דוד 4 ביולי 2013

אני גם אף פעם לא מבין מה יוצא להם מהכותרת "פרסום ראשון" גם ככה מי שחולה, כמוני למשל, במחלה הנוראית הזאת קורא את הכל. שישה זה המקסימום? כי מה כבר אפשר להגיד על כתב שאומר מה שבא לו בלי טיפת אמינות.

משה 4 ביולי 2013

הבעיה שהעיתונות בונה על הזיכרון הקצר של כולנו ומצליחה. אמינות הפכה למשנית ורוב הקוראים מחפשים את הגילויים המרעישים. אני אישית הפכתי אדיש לרוב הכותרות הראשיות של האתרים האלה, אני מחכה לפרסום השני שלרוב לא מגיע.

אזי 4 ביולי 2013

אני לא חושב שאפשר עוד לבנות על הזיכון הקצר. אני מאמין כבר שרוב מי שקורא את האתרים האלה יודע לא להאמין למה שכתוב בהם.

זה רק הופך אותי למרוצה יותר מאיך שג'ורדי מנחית במכבי שחקנים בלי שאף כתב יודע מזה.
"כתב ספורט" הפך למקצוע זנותי ורכילותי ו"פרשן ספורט" הולך הישר בעקבותיו בגלל אנשים כמו פרימו וקופמן.
וזה כואב לכתוב דבר כזה באתר של כמה פרשני ספורט מעולים.

משה 4 ביולי 2013

פרימו הוא באמת תופעה, האיש מוציא את דני נוימן פרופסור לפילוסופיה באוקספורד. הוא הגיע לאן לא משנה כמה מפוקפק המקור שלה. כמות השטויות שהוא מדבר בתכנית אחת ב-103(שהפסקתי לשמוע למרות שהיא משודרת כשאני חוזר מהעבודה בד"כ) היא בלתי נתפסת.

גיסנו 6 ביולי 2013

קופמן, בניגוד לפרימו ו"פרשנים" אחרים מסוגו, לא טיפש. יש לו לפעמים גם דברים מעניינים לומר. הבעיה היא שמאז העונה הראשונה של יציע העיתונות, שבה הוא נתפס כ"לא דופק חשבון" ו"אומר בפנים את האמת", הוא נישבה בתדמית הזאת (בשביל הרייטינג כמובן) וכשיש לו במה הוא עסוק רק בללכלך ולצעוק, ולדחוף פעם ב 3 מילים אחד מבין "סמרטוט", "דרעק", "בושה" ו"חלטורה", או כל צירוף ביניהם.

דוגמה נהדרת לאיך הצעקות והרעש והצלצולים החליפו טוטאלית את התוכן.

וסקו 4 ביולי 2013

מסכים לגמרי עם משה, לא מאמין כבר כמעט לאף כתבה, עד שאני לא רואה בעיניים שלי את השחקן מאשרלובש חולצה של הקבוצה שאליה הצטרף..

אייל 4 ביולי 2013

מסכן בן דור, איך נפלת עליו. אני לא מאשים אותו. האשמה היא של האתר הבזוי הזה שנקרא "ONE". כאוהד ספורט מושבע, שלא פעם ולא פעמיים ביום נכנס לאתרי ספורט באינטרנט- החלטתי שלאתר הזה אני לא נכנס. זה לא אתר ספורט- זה צהובון דוחה וחסר כל טיפת אמינות. במקרה של שכטר אני מניח שזה היה מעורב עם רצון כן של הבחור ששכטר ילבש ירוק, בשילוב עם סבירות לא רעה שזה אכן יקרה, אבל זו דוגמא קטנטנה.
כמו שאומרים, קצרה היריעה מלהכיל את הסיפורים המגוחכים של האתר הזה ובראשם הכותרת "בלאט תתפטר!" (על זה שיימס כתב כבר בהזדמנות אחרת)

אלי 11 4 ביולי 2013

כל כך נכון
לפני כמה ימים בחולשה של רגע נכנסתי ל-one לראות מה מתרחש שם (לצערי אין מספיק מבחר מעבר לספורט 5 וואלה ואתר הבית של הקבוצה…). מיד נזכרתי למה החלטתי להחרים את האתר הזה, למחוק את האפליקציה שלו וכמובן לעולם לא להעביר לערוץ 50. אתר רדוד עם כתבות מצוצות מהאצבע ובראשו מלכת הביצה אופירע אסייג שמנהלת את הצהובון הזול הזה. וכל הכבוד לה על עיתונאות אובייקטיבית עניינית שלא מונעת מרקע אישי בכל הקשור לבית"ר ירושלים ואיציק קורנפיין. מגיע לה פוליצר על כך ללא ספק!

JOSH 4 ביולי 2013

אסור לשכוח שזה האתר שפרסם שבוזגלו בדרך לאינטר ובקהאם קרוב לשחק בקופסה.
אה כן, ובשני האתר פרסם שאבאלדו, מגן שמאלי בן 31 שהושאל בלה קורוניה, סגר והיה צריך להצטרף למחרת (ואז למחרת כתב שייצטרף למחרת). בסוף חתם מגן שמאלי בן 31 מהליגה הספרדית, רק שלא קוראים לו אבאלדו ולא מלה קורוניה.

udi 4 ביולי 2013

אתר וואן פרסם כתבה שכתוב בה "פרסום ראשון" – פה חשדתי

יויו 4 ביולי 2013

העובדה שכתבים צריכים 'להמציא' ידיעות, רק מראה שהקבוצה המסוקרת מצליחה למנוע הדלפות בצורה טובה (עד כמה שאפשר, אין 100%), וזה תעודת כבוד לחיפה.

גם במכבי, מאז הגעתו של ג'ורדי, אנחנו רואים ש:
1. אין הדלפות בכלל על הבאת / שחרור שחקנים (שזה קל, כי רק ג'ורדי, אנגלידיס וגולדהאר מעורבים).
שחקנים כמו אייבינדר ומאנה הגיעו בלי שאף כלי תקשורת ידע על כך.
זה מאלץ את הכתבים להמציא ידיעות (לדוגמא – http://www.one.co.il/Article/219282.html)
2. כמעט ואין הדלפות (אמיתיות) מחדר ההלבשה.
גם זה גורם לשקרים לצוץ, ע"מ שהבעיות יתחילו מהתקשורת (לדוגמא – http://www.one.co.il/Article/219431.html
"גורם במועדון מסר ל-ONE: "אם נשלם לו את הסכומים האלו חדר ההלבשה ייפגע".")

אזי 4 ביולי 2013

לפעמים כתבה היא כל כך "בלעדית" שאפילו הקבוצה והשחקן לא יודעים ממנה

צהובה כחולה 4 ביולי 2013

פוסט נחמד
תקשורת הספורט.. תקשורת הספורט..
בניגוד לחדשות ועוד מגוון נושאים כמו אוכל, תרבות וכו', בספורט יש לנו רק 2 אתרי חדשות ספורט ישראלים, ככה שאין לנו אלטרנטיבה, אין מנוס מלצרוך את אתרי ה"פרסום ראשון" כמה פעמים ביום.
תקשורת הספורט, ובעיקר אתר אחד מעדיפים כמות על פני איכות – לא משנה מה התוכן, העיקר שכתבות תתפרסמנה עם כותרות מפוצצות, לא משנה כמה שקרים, העיקר שזה ייכתב בצורה של חדשה מרעישה.
זה מגיע לנו, אנחנו עם של צורה ולא של תוכן.

בסופו של יום, גם התקשורת צריכה להתפרנס- וכל עוד השיטה הזו מצליחה, למה שישנו אותה?
(אני עדיין ממתינה למגן הרומני שאופירה הבטיחה לנו)

איזה מזל שלקבוצה שלי יש אחד בשם ג'ורדי שלא יודע לקרוא עברית.

שירן ייני נשמה 4 ביולי 2013

אכן מחלת ה"פרסום ראשון" היא מחלה קשה… אבל לצערי הבעיה חמורה יותר ממה שהזכרת. אמנם אתה רומז לזה בכתבה אבל הבעיה היא לא רמת הכתבות הנמוכה או חוסר האמינות שלהן, אלא העובדה שאינטרסנטים שונים מקדמים את המטרות שלהם דרך כתבות שיקריות. אם זה סוכנים שמקדמים את החוזים של שחקניהם או כתבים ש"סוגרים דילים" כדי לקבל הדלפות טובות. חוסר מקצועיות של עיתונאי זו בעיה קשה אבל חוסר אמינות ויושרה זה כבר ניצול לרעה של הכוח והבמה שניתנו לו.
לצערי כמו שאמרת הצימאון לידיעות יאפשר לכתבי חצר למיניהם להמשיך ולהמליך מקרובים ולפגוע במי שאינו פועל לשם אותם אינטרסים והכל על הגב של הקוראים

מושיקו 4 ביולי 2013

אני כבר למדתי…בד"כ כשכתוב פירסום ראשון מדובר כנראה בהנפצה של כתב שחיפש כותרת והאמינות ממנו והאלה.
העצוב הוא שפעם החזקתי מאתר ערוץ הספורט כאמין יחסית והייתי בטוח שהצהוב שייך רק לone. מסתבר שגם באתר השני נדבקו במחלת הצהבת(ולא הצהבת הנכונה) על חשבון האמינות.

יובל 4 ביולי 2013

מושיקו, אני מסכים עם רוב דבריך, חוץ מהעניין של הצהבת. אין דבר כזה צהבת נכונה.

ירוק גאה 4 ביולי 2013

צהוב זה לא רק צבע זוהי מגיפה….

גיסנו 6 ביולי 2013

שמתם לב שבכל האתרים שבהם ניתן לכתוב משהו, כל הסמיילים צהובים והיחיד שירוק סובל מבחילה קשה?
:)

אזי 4 ביולי 2013

טור מעולה מתן!
מעניין אם בספורט 5 יפרסמו אותו בראשי :)

משה 4 ביולי 2013

כרגע תחת הכותרת :"חשיפה" יש שם איזה קשקוש על זה שטביב יוכל להיות הבעלים של בית"ר גם אם יורשע שהרביץ לבחור ההוא. who gives a fuck ? ואם זה לא היה האם לא ברור לכולנו שהיו משנים תקנון כלשהו בשביל זה ?

דון נאפולי 4 ביולי 2013

פרסמו במקום של דה באזר באתר

אזי 4 ביולי 2013

שם זה מתעדכן אוטומאטית.
אבל לפעמים הם לוקחים כתבות ושמים אותם כאילו זה ממש כתבה של ספורט 5

מוריס 4 ביולי 2013

מסכים עם כל מילה. אפשר גם להרחיב בנושא שנגעת בו, על כל השגיאות כתיב וחוסר סימני פיסוק בכתבות, במיוחד באתר ערוץ הספורט וב-one. לפעמים נדמה שטוקבקיסט כותב שם את כל הכתבות וגם אחראי להגהה. זה רק מראה שהעורכים והכותבים לא מכבדים אותנו כצרכני ספורט, בשבילם כולנו הרי בבונים שלא יודעים לקרוא. וכשמתייחסים אליך כמו בבון כל הזמן אתה מתחיל לחשוב שזה נכון, ושאולי ככה צריך להתבטא בספורט. הלוואי ויצאו לנו עוד כמה עוזי דן, עיתונאי הספורט הכי טוב בישראל לדעתי (סליחה עם כל מי שכותב פה, אבל אתם גם יודעים שזה נכון)

MCMANAMAN 4 ביולי 2013

עוז דן הוא נכס צאן ברזל של מדינת ישראל
הלוואי והיה אפשר לשכפל אותו

JOSH 4 ביולי 2013

גם לעוזי דן יש פאלטות:
http://www.haaretz.co.il/sport/israel-soccer/1.2062526
נכון שגם משה בוקר חתום על הידיעה, אבל להרהר בדבר טיב העסקה של מאנה, מגן פותח בליגה הספרדית הראשונה כבר מספר שנים (שאפילו היה שם בנבחרת העונה לפני כמה עונות), כאשר מתייחסים אליו כאילו מגיע לריאל מדריד ולא למכבי תל אביב, זה אידיוטי.

משה 4 ביולי 2013

אני חושב שאתה קצת מגזים. בכתבה כתוב שהוא שחקן מצויין אחרי פציעה קשה, אמירה לגיטימית לחלוטין. להזכירך היו פה שמות גדולים ממנו(קוזנייצוב ומקאנקי לדוגמא) שלא הצליחו כ"כ. זה שהוא שם גדול יחסית לליגה שלנו לא הופך אותו להצלחה בטוחה

יוחאי שטנצלר 4 ביולי 2013

יש קטע קבוע בחבר'ה בעבודה או בכל מקום אחר כשמדברים על ידיעות כאלה ואחרות – "שמעת שההוא עובר לשם?" ואז התגובה היא "רגע, אבל ראית את זה בעוד מקום חוץ מ-ONE?"

אבל בנושא עונת המלפפונים לא נקפח גם את וואלה ספורט שמאבדים את זה לגמרי לגבי שמועות על ההעברות באירופה ונסיון ליצור כותרות דרמטיות וכשנככסים לכתבה רואים בסופו של דבר שבעסקאות האמיתיות יש רק עסקה או שניים של שחקן אלמוני כזה או אחר שחתם בליגה השנייה באנגליה, וכל היתר שמועות.

משה 4 ביולי 2013

רק הבוקר נכנסתי לקישור של וואלה בספורט 5 בגלל הכותרת "ליברפול מחתימה" בהתלהבות כדי לגלות שהחתימו על חוזה מקצועני ילד בן 17 מהאקדמיה…

רועי 4 ביולי 2013

לפעמים זה נראה שוואלה ספורט (אוהד גרינוולד/ורד כהן) הגדילו לעשות והחלו לשלוח קורות חיים של דיוויד בלאט לקבוצות NBA, רק כדי להגיד "אמרנו לכם"

גיסנו 6 ביולי 2013

כל כתבי וואלה ספורט החליטו לצאת במתקפה על מכבי ת"א בכל ענפיה.

מגרינוולד אני כבר לא מתרגש. אבל כל הקיץ הזה יצאה שרשרת של כתבות על בסיס כמעט יומי, ברמה של ONE, שכל תכליתן לנסות לייצר בלגאן במכבי (ללא הצלחה כמובן).

אורן 4 ביולי 2013

בן דור קאלט.
על תקן כתב חצר מבדח.

maverick 4 ביולי 2013

תקשורת הספורט לא שונה מהתקשורת בכללותה, עיתונות אמינה היא מצרך נדיר. מה גם שצהובוני ספורט בפרט ועיתונות אינטרסנטית ולא אמינה בכלל קיימים בכל מקום בעולם, זה לא ייחודי לארץ. יש לנו עוד הרבה מה ללמוד מהאנגלים, למשל.

לכן, אני לא ממש מתרגש מכל ה"פרסומים ראשונים" למיניהם ופשוט משתדל לסנן את השקרים. זה לא אומר שאין אתרי ספורט מביכים, אבל אני הייתי מחפש פרמטרים אחרים למדידה שיאפשרו לי להגיע למסקנה הזו. מה שכן, בכל פרמטר – One נחות ממתחריו ובפער גדול.

יובל 4 ביולי 2013

בואו לא נשכח שגם ערוץ הספורט הוא לא האתר האמין בארץ. כל יום מפורסמות פה 5 כתבות שונות על מי מועמד לאיפה וכמה זה יעלה, כאשר רוב הפרסומים מבוססים רק על דמיונם של הכותבים. גם ערוץ הספורט חולה במחלת הפרסום הראשון, כאשר לעתים מפורסמים פרסומים ראשונים אודות אירוע שיתכן כי יקרה. איפה החידוש? ברור שהרבה דברים יכולים לקרות, אין זו חוכמה לקרוא לניסיון לניבוי העתיד "פרסום ראשון". במקום ששני האתרים המתחרים יעלו את רמת התחרות, הם מורידים אותה מיום ליום. בעצם משעה לשעה. כל עוד אנשים ימשיכו לצרוך זבל, הכתבים יספקו לנו אותו בכמויות מסחריות. אולי מישהו מהנהלת אתר ערוץ הספורט יקרא את הפוסט הזה ויבין שדרוש שינוי.

עמית זילברבוש 4 ביולי 2013

יובל,
שים לב שבחלק הראשון של הפוסט מדובר בפרוש על שני האתרים (וגם הצילום מסך השני לקוח מערוץ הספורט), כך שאתה מתפרץ לדלת פתוחה.

איציק 4 ביולי 2013

מתן,
כתבה יפה, רק לא הבנתי למה חסכת במלפפון השביעי.

כסיפוביץ 4 ביולי 2013

סלח לי אבל לא ראיתי כאן בארץ משהו לעונה להגדרה – תקשורת ספורט.
להיכנס לאתרים הבזויים 1+5, זה פשע בדיוק כמו לראות הפח הגדול.

רן 4 ביולי 2013

כמה נכון !!!!!
סוף סוף משהו רושם מה שכולם חושבים

הפרחת "עובדות" 4 ביולי 2013

לא הפרכת "עובדות"

עמית זילברבוש 4 ביולי 2013

תודה, תוקן.

ירון 4 ביולי 2013

ידיעה ללא תוכן, או מראה לכתבי הספורט – מלפפונים
בלעדי, פרסום ראשון.
דיווח: גורם בכיר המקורב להנהלת הקבוצה מצוטט כמי שאומר שנרקמה עסקה בין השחקן הבכיר לבין אדם המקורב להנהלה, וכי בקרוב יצא השחקן להתרשמות בקבוצה הבכירה המשחקת בליגה מוכרת במדינה ידועה במרכז היבשת הפופולרית.
אותו גורם בכיר גם ידע לציין כי השחקן הבכיר, יחד עם שחקן מוביל אחר של אותה קבוצה, בילו ביום שישי האחרון במועדון מוכר במרכז בילויים ידוע במרכז העיר, וכי שניהם יצאו מהמקום בשעה שאינה מקובלת על גורמים המקורבים להנהלה.
בשל סיבה זו, על פי גורם בכיר המקורב להנהלה, כנראה שאותו שחקן בכיר בסופו של דבר לא יצא להתרשמות במועדון מוכר מליגה ידועה, אלא ישאר בסופו של דבר בקבוצתו הנוכחית, זאת לאחר שהתקיימה פגישה לילית חשאית במיקום סודי אי שם במרכז הארץ, שבה נקבע כי סעיף היציאה הבלעדי אינו מאפשר לאותו שחקן בכיר לבלות במועדונים עד שעות הלילה הלא מקובלות, וכי סעיף זה גם קובע גובה פיצוי יציאה שאינו מתקבל על דעתו של אף גורם בכיר בשום קבוצה מוכרת. ולכן, מכיוון שאין באפשרות אותו שחקן בכיר אפשרות לשלם את אותו סכום דמיוני, כנראה שהוא יישאר במקומו הנוכחי ולא יבצע מעבר למקום אחר שאינו מיקומו הנוכחי, אלא מיקום שונה מזה הנוכחי, כלומר אי שם ביבשת הידועה והפופולרית.

אותו גורם גם ידע למסור כי אם לא יוסדרו כל הגורמים אשר עשויים לגרום לאותו גורם להגיע לכדי חתימה, אותו בכיר עלול למצוא עצמו מקורב יותר לגורמים שבדרך כלל גורמים למקורבים ובכירים למיניהם חוסר נעימות מסוים, או במילים אחרות, אותם גורמים המקורבים לבכיר עלולים לפרק אותו לגורמים….

ונשאלת השאלה, מה גורם לאותו גורם מקורב להנהלה לצטט בכיר מוכר בהנהלה, שלא ידע כי המקורב אליו והגורם מקורבים בעצם לאותו בכיר , כאשר הוא יודע שהבכיר והמקורב לא באמת מעוניינים בשחקן הבכיר, אלא רק בהיותו גורם מקורב לבכירים אחרים, וכי כל העסקה בעצם התפוצצה לאור העובדה כי הגורם הבכיר בענף המוכר צוטט כמי שאומר כי השחקן הבכיר גורם לכל הגורמים הסובבים אותו לאי נחת מסוימת, וכי גורם נוסף בהנהלה יכול לגרום לאותו גורם לצאת ללא עלות לקבוצה הבכירה בליגה המוכרת ביבשת הפופולרית.

תגובתו של השחקן הבכיר טרם נתקבלה, למרות שנעשו אליו פניות רבות, גם דרך מקורבים אליו וגם דרך גורמים בכירים המקורבים להנהלה.

מקורבים לאותו גורם בכיר טענו בשמו כי אינם מבינים מדוע הוא עדיין מתויג כמקורב למרות שלפי אמות המידה המקצועיות הוא כבר מזמן הפך ממקורב למדושן, או יותר נכון מקומבן שהוא גם פלרטטן, ומאוד פטפטן, ובחיוך הוסיפו שבמילה אחת אפשר לכנות אותו פשוט : "חרטטן".

תגובת ההנהלה טרם נתקבלה

מיכאל 4 ביולי 2013

מעולה! לא נופל מכתבי מאיר אריאל

אלעד אחד 5 ביולי 2013

:-)

אורן 7 ביולי 2013

גדול.

עומרי 4 ביולי 2013

לא קלטתי את דו המשמעות, לדאבוני. הסבר?

נחש רצינות 4 ביולי 2013

שקרנים נקודה.

אלה שחוטאים ב"פרסום ראשון" בכל הכוח, גם לידיעה שלא וודאית, הם הפחות גרועים.

ONE ממציאים שקרים חסרי כל בסיס, ותמיד מוסיפים "מספרד נמסר" או "מקורבים לשחקן", מי ישמע כמה יועצי תקשורת מחזיק סביבו חנן ממן.
שקרנים שממציאים ידיעה מכלום.

כשאין כוח להמציא – נונתים כותרת מרשימה ו"מפתיעה", כשהדבר שהכי הצחיק אותי לפני כמה שבועות היה "פויול נשאר בברצלונה". אמיתי לגמרי.

עידן א 4 ביולי 2013

הדוגמא הכי טובה היא של המגן של לה קורוניה חתם במכבי כפרסום ראשון של אופי רע אסייג ואחר כך בכלל מאנה חתם.
שונא את אופי רע

AlonG 4 ביולי 2013

מה שאני לא מצליח להבין – זה איך אתר כמו one עדיין קיים.
מי הם האנשים שעדיין נכנסים אל ערמת השקרים והרכילויות הזו שמתקראת אתר ספורט?
אפילו לתאריך אני לא מאמין באתר הזה.

גיסנו 6 ביולי 2013

כל "פרסום ראשון" שכזה גורר 200 טוקבקים של אנשים שגילם הממוצע 13.

האופציה לשים סמל של הקבוצה ליד הטוקבק שלך ולפתוח זירת התנגחויות וירטואלית עם אוהדי קבוצות אחרות יותר מדי קוסמת למי שעוד לא ממש מבין מה קורה במציאות.

אדם יונה 4 ביולי 2013

כמי שמכיר את דורון בן דור עוד ששם משפחתו היה אחר, זה לא אשמתו. מקצוע העיתונות פשט את הרגל בעיקבות כניסת האינטרנט, "כולם רוצים הרבה ומהכל: סקס, סמים ופרסום ראשון", הזנייה של המקצוע . אפס תחקירים, אפס עבודה עיתונאית, אגב לחלקם גם אפס הבנה בספורט. גם בערוץ הספורט לא נקיים, רק בימים האחרונים פורסמה כתבה על מעברו של איסקו לריאל מדריד שהועתקה מילה במילה מכתבה של עיתונאי מהבליצ'ר רפורט ללא בושה. והנה הקרדיט למי שגילה זאת (https://www.facebook.com/ISRFutbolEspanol) חבל… אבל אני חושב שכמו שהספורט הוא מראה לחברה, כך גם לגבי עיתונות הספורט.

עמית זילברבוש 5 ביולי 2013

תודה על הקישור הזה.
אכן, מדהים לראות.
חבל שזה ככה.

גיסנו 6 ביולי 2013

למה מילה במילה, הוא החליף מיקום בין הפסקאות על מלאגה וריאל מדריד.

ניתאי 4 ביולי 2013

ואח שלו "ראיון בלעדיי" על כל טלפון

וילי פוד 4 ביולי 2013

מתן גילור- לא רק מיקירי המערכת אלא גם מיקירי הקוראים.
כמו התגובות שלו לפוסטים של אחרים- גם זה נהדר.

מתן גילור 4 ביולי 2013

שלום לכולם,

אני מתנצל שאני מגיב רק עכשיו. במהלך השבוע שירתתי נאמנה את אהובתי השלישית, הלוא היא מדינת ישראל, ואני חוזר לשרתה גם בשבוע הבא. את זמן המחשב שהיה לי השקעתי בכתיבת פוסט על בועת הנדל"ן (בקרוב יהיה קישור, כנראה כתגובה בבלוג של גיל שלי).

אני מודה לכולם על התגובות.

כמה התייחסויות:
Udi – כל הכבוד. אתה היחיד שהתייחס לחלק הכי חשוב של הפוסט – המערכון הנהדר של אסי וגורי :)
אזי – הצחקת.
איציק – 7 שמור לנוימן ופרימו. בן דור עדיין לא שם. ובכל זאת, הוא עדיין מסקר את מכבי חיפה וזה שווה איזה 0.5- מלפפון.
ירון – פשוט נפלא!
וילי פוד – שמע, עשית לי טוב על הלב. תודה לך.

סופ"ש שקט ורגוע לכולם.

מתן גילור 4 ביולי 2013

וכמובן, התודה הגדולה מכולן, לעמית על הבמה שנתן לי וכן על העריכה הנפלאה שלו.

אריאל 4 ביולי 2013

אחלה טור, כל מילה בסלע.

פרלה 4 ביולי 2013

הכל נכון.
אבל "גולסה בלאציו" שפורסם לראשונה ב ONE גורם לי לדגום אותו פעם בשעה.

ג'וני 4 ביולי 2013

אין בארץ תרבות של תקשורת ספורט אלא תקשורת תת רמה ,מתלהמת ורכלנית שחושבת שהיא קובעת את סדר היום בספורט הישראלי.

רק בארץ כל כדורגלן זניח שלא קרע זוג נעליים מקבל כותרות "פרסום ראשון".

היסטוריון לענייני ספורט . 5 ביולי 2013

טור יפה ונכון .וזה נכון גם לאתרים אחרים .
אך דווקא בגלל זה רציתי לציין שדווקא באתר זה התקבל הרושם ע"י כמה בלוגיסטים ומגיבים כי בלאט בדרך החוצה.
אמנם זה לא ניתן בכותרת של "פרסום ראשון "או "רעידת אדמה"
אך הבלוגיסטים נתנו להבין (ברשות בורוביץ) כי דרכו של בלאט הסתיימה.
סתם לתשומת לב.

אלון רייכמן 6 ביולי 2013

מתן, אחלה פוסט. וכל כך נכון.
לגבי ONE אני חושב שאפשר לסכם בכך שהוא מוביל את תחום ההטעיות והשטויות, ידיעות הכזבים וחוסר הדיוק. או במילים אחרות: מדובר באתר פח ודורון בן דור הוא כתב פח. ואפשר לצטט אותי בהקשר הזה.

הראל 7 ביולי 2013

שתי פדיחות של וואן הזכורות לרע,
1. הודיעו שהנדריקס עוזב באמצע העונה לפני שנתיים והמשיכו להתעקש שלמרות כל ההכחשות הוא יעזוב עד סוף הפגרה לא ירדו מזה, בסוף הוא נשאר והיה הכוכב בסוף אותה עונה.
2. אחרי שספורט5 הודיעו על החתימה של וויציץ בתור מנהל, הוואן כתבו שלושה ימים אח"כ, פרסום ראשון וויציץ חתם במכבי.
האמת זה לא מכעיס זה בעיקר מצחיק

Comments closed