המשותף להחלטות הקיץ של ברצלונה וקליבלנד

לפעמים למנהלים יש החלטות חשובות יותר מאשר איזה שחקן להביא

בקיץ האחרון ראינו החלטות דרמטיות של הנהלות אשר עיצבו את העונה האחרונה. ההחלטה הדרמטית ביותר בעיני היתה החלטת הנהלת הגולדן סטייט ווריורס לוותר על הטרייד שיביא את קווין לאב בתמורה לקליי תומפסון ודייוויד לי. החלטה זו לא רק שהשאירה את קליי תומפסון בקבוצה, היא גם עיצבה את האופי ההגנתי של חמישיית הווריורס שכן קליי תומפסון הוא מהגארדים השומרים הטובים בליגה ובמקום קווין לאב השומר בשיטת ליאור אליהו, משחק דריימונד גרין. שחקן נוסף שייתכן והיה מושפע מהבאת קווין לאב היה אנדרו בוגוט, עוד שחקן שמופיע בקרב השומרים הטובים ביותר בתפקידו.

*

אולם החלטות הקיץ בקליבלנד היו לא פחות משמעותיות. זה אמנם ניחוש, אך מכל ההתנהלות של לברון ניתן להניח שדעתו לא היתה נוחה ממינויו של דייוויד בלאט לעמדת המאמן בקליבלנד. יתרה מכך, למרות כל הסיפורים, כנראה גם גילברט וגם גריפין ידעו שקיימת אפשרות יותר מסבירה שלברון אכן יגיע לקבוצה. לברון מן הסתם קיווה שבקליבלנד יחכו עם מינויו של מאמן חדש עד לאחר שיצטרף, וכך הוא יקבל אינפוט בהחלטה, אולם בהחלטה מודעת, בקליבלנד החליטו לשים את הגבול, ולסכן את אפשרות ההגעה של לברון למועדון, מתוך ידיעה ששליטה ללא מצרים במועדון של לברון, לא תהיה בריאה לקבוצה.

הם יכלו לראות כיצד נראה מועדון הנמצא בשליטה טוטלית של שחקן בעונה הקודמת של ברצלונה תחת כהונתו של טאטה מרטינו. זוביזרטה ידע היטב שמסי לא מאוד מחבב את לואיס אנריקה, אך החליט בכל זאת לאור העונה הקודמת, להביא לברצלונה מאמן אשר מסי לא מחבב במיוחד.

המעניין הוא שבשני המועדונים נקודת הרתיחה סביב מינוי המאמן הגיעה בינואר, וכך גם הסיבוב ביכולת מרגע שהוכרע כי כוחם של הסופרסטארים מוגבל. לברון יצא לחופש, קליבלנד כשלו, והעיתונות היתה מלאה בידיעות מוקדמות משהו על סוף עידן בלאט בקליבלנד. בברצלונה כולם זוכרים את המשחק מול סוסיאדד ואת הכותרת המגוחכת ביותר בהיסטוריה שהופיעה בYNET – לואיס אנריקה – זה או אני או מסי.

בשני המועדונים החליטו לא ללכת בדרך הקלה של כניעה לגחמות הסופרסטאר. בשני המועדונים הצטרפו שחקנים ששינו את מהלך העונה, סוארס בברצלונה, מוזגוב, שמפרט וג'יי אר סמית' בקליבלנד. אך ההחלטה שלא להכנע לכוכב, היתה אולי אפילו חשובה יותר מההחלטה להביא את השחקנים הנכונים.

*

אז אולי אחרי הכל, ניהול מועדון שונה במשהו מהרכבת קבוצת פנטזי?

שאלת הג'אמפ שוט
"אסטרטגיות ויזואליזציה" / מייק פלאט

77 Comments

ניינר 26 במאי 2015

ההחלטה הכי חשובה של ג'ס בפגרה היתה להיפטר ממארק ג'קסון ולהחתים את קר. כמו שאמר בעל הקבוצה כשנשאל מדוע פיטר את ג'קסון 'אתה לא יכול להנהיג ארגון כשמאתיים איש שונאים אותך'

גיל שלי 26 במאי 2015

לחלוטין, ואיזה מזל יש להם שדולאן שיחק משחקי כח עם פיל ג'קסון שרצה את קר בניקס

ניינר 26 במאי 2015

המזל גם של קר

גיל שלי 27 במאי 2015

בהחלט, עוד יותר המזל של קר

איציק 27 במאי 2015

המזל גם של בלאט. קר לא היה נותן לשחרר את סמית ושמפארט.

אריאל גרייזס 26 במאי 2015

ניהול מועדון שונה מאוד מקבוצת פנטזי אבל הוא גם הרבה יותר רנדומלי ממה שאתה מתאר פה. אני לא חושב שקליבלנד הביאו את בלאט כי הם לא נכנעו לגחמות של הכוכב – בשלב הזה הסיכויים שלברון יגיע נחשבו קלושים מאוד. קליבלנד פשוט עשתה מה שהתאים לה באותו רגע, וזה מאמן שיגדל שלוש בחירות דראפט ראשונות. עובדה שכשלברון הגיע הם ישר עשו טרייד על לאב. במקרה של בארסה, אני ממש לא יודע על יחסים רעים בין מסי ללואיס אנריקה לפני שהאחרון הגיע. כן, קרו דברים בינהם במהלך העונה. ובשני המקרים – גם קליבלנד וגם בארסה, אם התוצאות הרעות היו ממשיכות, שני המאמנים היו הולכים הביתה כדי לרצות את הכוכב.

איציק 26 במאי 2015

נראה לי שבמקרה של קליבלנד גם אם התוצאות יהיו טובות, מצוינות, נפלאות, המאמן ילך הביתה כדי לרצות את הכוכב.

אריאל גרייזס 26 במאי 2015

יכול להיות מאוד. בהחלט יתכן שרק אליפות תשאיר את בלאט (אני לא רואה איך מפטרים מאמן שהביא אליפות, אפילו לא לברון – התקשורת תאכל אותו חי). ככה זה בעולם היום, הכוכבים שולטים

איציק 26 במאי 2015

אני חושב שהוא יפוטר בכול מקרה. ימצאו הסבר יפה ונקי.

אלעד 26 במאי 2015

פול ווסטהד לקח אליפות, לא?

omer 26 במאי 2015

לקח ב80 ופוטר ע"י מג'יק שנתיים לאחר מכן

גיל שלי 26 במאי 2015

לא מסכים, הניחוש שלי הוא שקליבלנד לא יפטרו את בלאט בשום מקרה, הם בכוונה סינדלו עצמם בחוזה ארוך ויקר

איציק 26 במאי 2015

אני לא חושב שהסכום כל כך גבוה. כל השכר שלו זה שכר של כוכב לשנה אחת. לא תהייה להם בעיה לספוג את זה. זה לא נכנס תחת תקרת השכר עד כמה שאני מבין.

גיל שלי 26 במאי 2015

אני חושב שהוא לא יפוטר בדיוק מהסיבות שפורטו בפוסט, כל פיטורים של בלאט יפורשו כהשתלטות סופית של לברון על הקבוצה, לא בטוח שזה טוב להם, ואני די בטוח שלברון ישאר בכל מקרה (הוא לא יכול להרשות לעצמו לעזוב שוב את קליבלנד)

היסטוריון של ספורט 26 במאי 2015

אני מסכים עם גיל.
אני חושב שבהנהלה של קליבלנד מעריכים את בלאט הרבה יותר ממה שיודעים.
הם רואים בבלאט איש לטווח ארוך מאד …בעוד לברון בגד בהם פעם אחת ומסוגל בקלות לברוח עוד עונה.

איציק 26 במאי 2015

גיל והיסטוריון, אתם משעממים, מה עם קצת תאוריות קונספירציה, של השתלטות הכל יכול, כנגד רצון ההנהלה, כי העם של קליבלנד איתו ולא ישרוד עזיבה נוספת… אתם באמת מאמינים שההנהלה תעמוד מול לברון בנושא זה? איך שהוא מתנהג עד היום, אין לו שום בעיה לקחת את הפקלאות ולחבור לאיזה BIG 3 נוסף כדי להשיג לא אליפות אחת, לא שתים… 7.

shadow 26 במאי 2015

אין שום סיכוי שבלאט יפוטר, הבנאדם חתום לחמש שנים.
אני מזכיר לכם שקליבלנד משלמת עדיין למייק בראון על הפיטורים.
הם לא ישלמו לשלושה מאמנים במקביל.

צריכה לקרות השפלה מאוד גדול בגמר בשביל שיהיה סיכוי שזה יקרה, נניח משהו כמו הפסד 4-0 בתבוסות
אל תאמינו למילה ממה שמקשקשים דיויד הוא בחור מקושר הייטב בהנהלה ומעולם לא עלה הנושא של לפטר אותו בשום שלב בעונה הזו.

בכל אופן עושה רושם שקליבלנד זו האלופה הבאה. ככה שאין מה לדאוג
לפי כל מה שקראתי פה בפורם בימים האחרונים לברון הוא השחקן הטוב ביקום כבר עשור (WTF?) לכן אין שום סיכוי שהוא מפסיד את האליפות הזו. שחקנים ברמה שלו זוללים אליפויות (לפחות שבע) והוא כבר הוכיח את בעשור האחרון.

גיל שלי 26 במאי 2015

אריאל, לכן ציינתי את חודש ינואר

אריאל גרייזס 26 במאי 2015

ודרך אגב, בארסה הביאה את טיטו מארטינז לפי בחירה אישית של מסי רק שנה קודם. זה כמובן לא עבד להם טוב אז אולי הם למדו את הלקח

גיל שלי 26 במאי 2015

זה מה שכתבתי בפוסט

אריאל גרייזס 26 במאי 2015

צודק, פספסתי את זה. אבל אני משוכנע שאנריקה היה הולך הביתה עם עוד שבועיים-שלושה של תוצאות רעות. וזה נכון גם לגבי בלאט. כמו שאמרתי – יש פה משהו קצת רנדומלי. תראה את ריאל ששולחים מאמן הביתה כי הקבוצה שלו נכנסה לקצת משבר בחלק האחרון של העונה.

גיל שלי 26 במאי 2015

יש משהו בחיים שלא מושפע מהרנדומליות?

Amir A 26 במאי 2015

נישואין וכרס של גברים. שניהם באופן עקבי מתגלגלים במורד הגבעה אחרי גיל 40.

אדם בן דוד 26 במאי 2015

ושערות באזניים
תודה אמיר. מצחיק :)

גיל שלי 26 במאי 2015

אני חושב שזה יותר עצוב

כסיפוביץ 26 במאי 2015

+40

ד"ר רזי הופמן 26 במאי 2015

אז אני קצת יוצא דופן בעניין הכרס אבל יש אצלי רסטות באזניים:)
וגיל, יופי של פוסט, טוב שיש אנשים עם מוח יצירתי בעולם.
תחשוב רגע שמסי לא התאמץ מספיק בתחילת העונה ובגלל זה הפסיד את התואר לרונאלדו. אחרי שהבין שאין מה לעשות הוא חזר להיות מסי המופלא. בקליבלנד נראה לי שלברון חתר קצת מתחת לבלאט באמצעות טיירון לו שאותו רצה בתור המאמן אבל כשהבין שלו לא משתף פעולה כפי שרצה ושבלאט בכל זאת נותן לו סיכוי לעות תואר הוא התעשת. ועדיין הם לא היו וכנראה לא יהיו חברים.
מוזגוב, דלי, שמפרט ואפילו אירווין הם הצלחות של בלאט למרות שלברון עדיין לא מודה בכך!
אולי בסוף יפול לו האסימון עד הסוף.

shadow 26 במאי 2015

כשיפול לו האסימון יהיה שלום עולמי

ק. 26 במאי 2015

טיטו מרטינז זה שם הכיסוי לטאטה מרטינו?…

אריאל גרייזס 26 במאי 2015

ככה קוראים לו בחבר'ה

נירו 26 במאי 2015

או טיטו וילאנובה :)

איציק 26 במאי 2015

האם באמת זה שינה משהו במקרה בלאט. לברון עדיין לא אוהב אותו, עושה מה שבא לו, וכנראה גם טבעת אליפות לא תשאיר אותו בקליבלנד.
שאלה בהמשך, האם בגלל שרונאלדו מסתדר מצויין עם אנצ'לוטי האחרון פוטר?

גיל שלי 26 במאי 2015

נראה לי שאי אפשר ליחס איזשהוא רציונאל להחלטות של פרז

ד"ר רזי הופמן 26 במאי 2015

חחחח. פרז הזה ינתיפראזי

Tal 26 במאי 2015

אני לא חושב זו הייתה איזושהי הצהרה להחתים את בלאט לפני שלברון בא- כשאתה מחזר אחרי השחקן הכי טוב בליגה, ובמיוחד לאור ההיסטוריה של לברון וגילברט, אתה לא עוסק בסימון טריטוריה ומשחקי כוח.

קליבלנד הביאו את בלאט כי הם גוף מקצועני והיו צריכים מאמן שיתחיל להריץ את הקבוצה כבר ביוני, ובלאט היה אפשרות טובה ולא יקרה להריץ קבוצה נטולת שאיפות גדולות, ולפתח סגל צעיר ומוכשר.

ההגעה של לברון שינתה הכל, ולדעתי הצנועה אם לברון היה מגיע לפני בלאט, בלאט לא היה מגיע בכלל.

גל ד 26 במאי 2015

בחלומי אני רואה את בלאט מפסיד השנה לג"ס בשישה משחקים, ולוקח שנה הבאה עם שיקאגו, אחרי לחיצת יד וקריצה ללברון בסוף גמר המזרח.

אורליוס 26 במאי 2015

אם כבר חלומות, אולי ניו אורלינס? ואז הלחיצת יד והקריצה יהיו שלב אחד אחרי?

רון 26 במאי 2015

קריצות ואנתוני דייויס לא הולכים ביחד

ד"ר רזי הופמן 26 במאי 2015

רון
קריצה אולי לא, אבל הרמת גבה???:)

איציק 26 במאי 2015

1+ אבל האחד גדול

גל ד 26 במאי 2015

בכיף. כתבתי שיקאגו בעיקר כי הם נפרדים כנראה מת'יבס, וכי השלם שם באמת נופל כרגע מסך חלקיו, ובלאט לדעתי מסוגל לעשות עם הסגל הזה מטעמים.

גיל שלי 26 במאי 2015

וגם לא מזיק שריינסדורף יהודי

מתן גילור 26 במאי 2015

לברון גורם לפיטורין של בלאט->בלאט מתמנה למאמן שיקגו->כוכבי שיקגו מוותרים על חלק ניכר משכרם->לברון עובר לשיקגו ומביא איתו את למרכוס אולדריג'->החמישייה של רוז, באטלר, ג'יימס, אולדריג' וגאסול לוקחת את האליפות עם היסטוריה של 0:16 בפלייאוף.

איציק 26 במאי 2015

בחגיגת האליפות מהמרפסת של עיריית שיקאגו לברון מספר שבפלאי-אוף הוא מחל לבלאט שני תרגילים, 4 פעמים אמר לעצמו שהוא צריך יותר למסור, פעמים שהוא צריך להיות יותר אסרטיבי כדי להוות דוגמא לחבריו לקבוצה, שהוא המנהיג וכולם מסתכלים עליו והולכים אחריו. מיד לאחר הנאום כל השחקנים פשוט זורקים אותו מהמרפסת.
סיום מתוק לעונה חלומית.

ק. 26 במאי 2015

גדול.. נראה לי נואה לבד זורק אותו מהמרפסתלפני שמתחיל לנאום

מתן גילור 26 במאי 2015

סיום מתוק ז"א שבוסטון אלופה.
אולי תשנה את התרחיש ל: לארי זורק אותו מהמרפסת ומטרפד כל ספקולציה למקומו בחמישיית כל הזמנים.

איציק 26 במאי 2015

גם בתרחיש שלי הספקולציה מטורפדת, אם בכלל היתה רלוונטית אי פעם ;)

שי 26 במאי 2015

בברצלונה אנריקה התקפל מהר מאוד.
התחושה שלי הייתה שהגיעו להבנה ש- 1. מסי הכי חשוב. 2. המאמן יודע שמסי הכי חשוב. 3. לכן מה שהמאמן עושה הוא מתוך הכרה בחשיבותו ועליונותו של מסי, ולא משיקולים של אגו או ממחשבה שמסי כבר לא טוב כמו פעם או רעיונות מעצבנים אחרים.

omer 26 במאי 2015

להגיד שלברון לא שולט בקליבלנד? נו באמת. את הטרייד הדבילי על לאב הוא סגר לפני שיידע על כך את גריפין או גילברט. אף שינוי לא יתבצע/התבצע ללא אישורו. כמו שהוא הצהיר לא פעם. זאת הקבוצה שלו והמועדון צריך להתיישר לפיו.

גם אם קליבלנד איכשהו תיקח אליפות, בלאט לא יישאר שם אם לברון לא ירצה (במידה ולברון יישאר-יש לו אופציית יציאה בקיץ). הוא שולט במועדון הזה לא פחות ממה שקובי שלט בלייקרס.

בנוגע לברצלונה- על אף העונה המופלאה, לא אפול מהכיסא אם לואיס אנריקה יוחלף. מסי יש רק אחד. מאמנים שיכולים לקחת טרבל עם ברצלונה יש יותר.

גיל שלי 26 במאי 2015

זה ברור לגמרי ששני הכוכבים הם הכוחות הדומיננטיים במועדון, וקיבלו חופש לעצב את סגנון המשחק, הרעיון הוא שהם דומיננטיים אך לא כל יכולים, וזה מה שעוזר למועדונים להצליח השנה, בניגוד לשנה שעברה בברצלונה למשל

omer 26 במאי 2015

לברון יכול לקבוע את המאמן ואת השחקנים (מילר, ג'ונס, לאב, מריון-החתמות של לברון). קליבלנד השנה שילמה מס מותרות בעקבות ההבאה של לאב, לדעתי לראשונה לפחות מאז שגילברט הבעלים. די ברור שזה לא היה רעיון של בעלים שידוע כדי קמצן.

אם זה לא כל יכול אז מה כן? מה הוא עוד יכול לקבל/לדרוש?

גיל שלי 26 במאי 2015

ועדין הוא לא הצליח להביא לפיטורי בלאט בינואר, זו הנקודה

איציק 26 במאי 2015

לא, לא הצליח, לא מספיק רצה. יותר שווה לעשות זאת בסוף עונה, אם אי אפשר לשנות קיצונית באמצע.

cookie-monster 26 במאי 2015

למה יותר שווה בסוף עונה ?
ככה יש לכולם יותר זמן להכיר אותו ולראות אם הוא טוב או לא .. וככה יש לו יותר זמן להוכיח את עצמו ולגרום לכולם לפקפק.
אז לא הגיוני. אם לברון באמת רצה/ניסה לגרום לפיטוריו של בלאט באמת הגיוני לי שזה היה באמצע העונה

איציק 26 במאי 2015

כיוון שזה ממש לא משנה כמה בלאט הצליח או יצליח, אם לברון לא אוהב אותו אז בלאט לא יהיה. אם עד סוף השנה פתאום לברון יגלה את אהבתו לבלאט אז לא יהיה לו איכפאת להשאיר אותו. ההצלחה של בלאט בכלל לא שיקול.

cookie-monster 26 במאי 2015

אז אתה אומר שללברון לא "שווה" לגרום לפיטורי בלאטבאמצע העונה כי אולי הוא יחליט במהלכה שבעצם הוא יכול להסתדר איתו?

איציק 26 במאי 2015

לא, אני אומר שלא שווה לעשות זעזוע באמצע עונה אם לא מגיע האחד מהשנים:
1. מאמן דגול – פופ, זן…
2. ידיד קרוב, חבר נפש.
כנראה לא היה כזה זמין, ולכן בלאט עדיין בקליבלנד.

פורד פרפקט 26 במאי 2015

אם אלו ההחתמות של לברון כנראה שהוא עסוק מדי בפנטזי. לא ממש משהו בתכנון קבוצה….מזל שלו שהם כמעט ולא משחקים ;-)

רני 26 במאי 2015

וסוארס אחד

ניינר 26 במאי 2015

איך זה שכריסטיאנו לא מצליח להיות זה שמחליט בריאל?

cookie-monster 26 במאי 2015

הוא לא בן בית בריאל.
לברון בן בית בקליבלנד
מסי בן בית בברצלונה.
כריסטיאנוט הגיע לריאל באמצע הקריירה
לא צריך רק שגעון גדלות. צריך גם לגדול במועדון ולהרגיש שמגיע לך לתת מילה בעינין מתוקף זה.

אורליוס 26 במאי 2015

אולי מצאת את ההוכחה הסופית לפער האיכותי בין מסי לרונאלדו?

cookie-monster 26 במאי 2015

.:)

ד"ר רזי הופמן 26 במאי 2015

אוףףף את זה אתם חייבים לראות

http://nba.sport5.co.il/articles.aspx?FolderID=403&docID=190668&lang=He

דוייט עם מכנסיים שקטנים עליו ב 10 מידות. מעניין אם הוא לובש תחתונים או שהמלפפון מתנדנד מצד לצד:)

עשה ג'סטה נחמדה לאוהדים שנשארו לישון איתו על המיטת המסאז'ים באולם של יוסטון

ד"ר רזי הופמן 26 במאי 2015

מה זה תגובה שממתינה לאישור?
מה אני על תנאי?

אלעד 26 במאי 2015

צירפת לינק? כנראה בגלל זה.

אם לא, אז אני מנחש שמאז השווית את לברון לסופו ולאלון מזרחי, יצאה הוראה שבודקים כל תגובה שלך לפני שמתפרסמת :)

איציק 26 במאי 2015

אלון מזרחי לא הבין את ההשוואה וסופו נפגע.

אדם 26 במאי 2015

אם סופו נפגע אז כדאי להיכנס למגננה, לך תדע מתי הוא יופיע במרפסת

איציק 26 במאי 2015

כנראה הוספת לינק (קישור לאתר במירשתת).

Srtest 27 במאי 2015

העובדה (כי ככה זה עם הפלייאוף הזה הוא מייצר עובדות) שקליבלנד יותר טובה עם תומפסון ובלי לאב מאשר עם לאב ותומפסון נושא כלים היא עוד עדות לכך שמבחינה קבוצתית כל התפיסה שמה היא שקרית לגבי הנחיצות של כוכבים על פי קנה המידה המקובל. היו ימים שדניס רודמן בגלל מה שעשה נחשב לכוכב, שבן וואלאס נחשב לשובר שוויון בליגה. שצ'ארלס בארקלי ומג'יק בגלל מה שהם הביאו לעמדה שלהם למרות נחיתות אפשרית מסוימת הפכו למובילי קבוצות ומשני תפיסות לגבי המשחק. כל אלה לא מעידים על האופציה ההפוכה, שלאב היה מגיע לקבוצה שהרבה יותר תפורה לו, ושאולי בלאט היה רוצה לאמן, קבוצה שרצה וקולעת. דיי מעניין – דווקא קליבלנד שמשחקת משחק של SET GAME משופעת בקלעים אף יותר מג"ס שפחות או יותר נבנית על ימי קליעה של שניים-שלושה שחקנים. לא ברור לחלוטין מצבו של אנדרו בוגוט. בפועל, אם הוא בריא, הוא אמור לתת את מה שנותן דריימונד גרין ואף מעבר לכך. סקורר משובח ממשחק הפנים הוא לא, הוא חיית רחבות. הרכב עם קארי, לאב ובוגוט לא נשמע פצצה? יכולת קליעה גם מעמדת פנים וגם מעמדת חוץ שהיא מצוינת? נכון שקליי תומפסון שומר מצוין אבל מבחינת הגיוון של התקפת ג"ס לאב יכל להוסיף המון. קארי, לאב ובוגוט, קארי לאב ובוגוט, מה זה מזכיר לי?… אה! כמובן! קיירי, ג'יי אר ולברון ב-4! סתאם סתאם, מזכיר לי דלבדובה, ג'יי אר/שומפרט וטריסטן השואב.

Gil - Zimbabwe 27 במאי 2015

בגלל הפוסטים כאן חזרתי לראות השנה קצת (קצת מאד) NBA.
תגידו, אם לברון זוכה השנה באליפות זה לא קצת מייקל ג'ורדן (רק השנה!!), שלוקח אליפות לבד על הגב שלו למרות כל הפציעות מסביב?

גיל שלי 27 במאי 2015

לדעתי במידה ולברון יזכה באליפות השנה, היא לבטח תהיה מרשימה מהשתיים שהוא זכה בהן במיאמי. מייקל לא זכה באליפויות לבד על הגב למרות פציעות מסביב, שיקאגו דווקא הגיעה כמעט תמיד בהרכב החזק ביותר לגמרים שלה. לי זה יזכיר דווקא את האליפות של נוביצקי בדאלאס, אך אם הייתי חייב להמר, אני לא הייתי שם את הכסף על קליבלנד בגמר

גל ד 27 במאי 2015

אני מסכים עם המשפט האחרון, אבל ממשחק למשחק של קליבלנד הליין בראש שלי הולך ונהיה מאוזן יותר. בשלב הזה אליפות של קליבלנד כמעט שלא תפתיע אותי.

אבו צ'יצ'ריטה 27 במאי 2015

בואו נהיה הגונים – עם כל האהדה לבלאט וחוסר האהדה ללברון (בכל מה שקשור להתנהלות אישית). מאמנים כמו בלאט יש הרבה – מאמן מצוין, בלי ספק, אבל לא אחד ויחיד. שחקנים כמו לברון, בודאי כמו לברון ביחס לקליבלנד, אין. אף לא אחד. יש יסוד סביר להניח שקליבלנד עם לברון היתה מגיעה לגמר גם בלי בלאט, הפוך ודאי שלא. יש לקליבלנד חלון זמן של שנתיים שלוש שבהן לברון עוד בקרבת השיא שלו (אלא אם כן הוא ידהים ביכולת השרידות הפיזית), כך שכל מה שהם צריכים לעשות כדי לשמור אותו מרוצה כדאי להם לעשות. יש לשער שלברון חכם מספיק כדי להעריך את הנזק שעלול להיגרם לו אם בלאט יפוטר, אבל בינינו – כמה אנשים זוכרים למג'יק את זה שהוא גרם לפיטורי מאמן, וכמה זה מזיק לו בטווח הארוך

גיל שלי 27 במאי 2015

אין ספק שאתה צודק

רועי מ 3 ביוני 2015

בענין מסי
בתחילת העונה מסי היה כבוי.
מענין האם הוא עשה הצגות בגלל הגעת אנריקה.
וברגע שהבין שהוא נשאר שינה גישה.

או שסתם הייתה לו תקופה רעה.

Comments closed