מטס 2 קאבס 0

למטס יש משהו מיוחד השנה, מיוחד מאוד

בשני המשחקים הראשונים הגישו שני האייסים של שיקאגו, לסטר ואריירטה. בדיוק כמו שהמטס ניצחו את שני האייסים של הדודג'רס, גם עכשיו המטס ניצחו את שני האייסים, רק הפעם זה קרה כבר בשני המשחקים הראשונים. בעוד האייס של המטס, דה גרום, יגיש במשחק השלישי, הקאבס יחוו עכשיו צניחת מדרגה בפיצ'ר הפותח.

*

השנה הזאת של המטס עד עכשיו, היא עונה מאוד לא צפויה. כולם ידעו שלמטס יש עתיד מאוד מעניין, ארבעה פיצ'רים שמסוגלים להחזיק שישה אינינגים ומעלה עם פאסט בול מעל 95 מייל לשעה, אבל בתחילת העונה כולם התמקדו בכך שמדובר בכאלה שעוד אין להם שלוש שנות נסיון בליגה. המיקוד השני הלך לכך שהמטס עד לטריידים, היו הקבוצה הגרועה ביותר בליגה בחבטות.

*

סנדי אלדרסון הבין באמצע השנה שיש לו משהו מיוחד. בסדרה של טריידים בדיוק לפני הדד ליין, הוא הביא את קלי ג'ונסון ואוריבה מאטלנטה, ובעיקר את סספדס. בעקבות הטמטום של מג'יה, אלדרסון הביא את קליפרד וריד לבולפן. פתאום למטס יש קבוצה שלמה.

*

בשני המשחקים הראשונים בגמר הנשיונל ליג, הפיצ'רים של המטס החזיקו את החובטים הלוהטים משיקאגו, אלו שחבטו עשרה הום ראנס נגד סנט לואיס, להום ראן אחד, ומעט מאוד חבטות. גם הארווי וגם סינדגראד החזיקו את שיקאגו המומים. כשיש לך פיצ'רים כאלה, מספיק דניאל מרפי עם תוספות, הפעם גרנדרסון שנותן גם הוא פליאוף מדהים.

*

מרפי בסוף החוזה. הוא צריך לשאול את קרלוס בלטראן מה נותן פליאוף בסדר גודל שהוא חווה. הוא כבר חבט חמישה הום ראנס, כולם נגד אייסים לוהטים בליגה, קרשו (2) גרינקי, לסטר ואריירטה. הוא גם ייצר ריצה באמצעות צעד מבריק מול גרינקי במשחק החמישי, כאשר גנב את השלישי. הלילה גרנדרסון ייצר ריצה כאשר גנב את השני בסטרייק אאוט של רייט (שסוף סוף פגש את הכדור בפליאוף, הוא אמנם שניים ממאתיים, אך עם שלושה RBI בפליאוף), ואז גנב את השלישי, כדי לרשום את הראן לאחר מכן, הראן שנתן למטס את הרוגע הנדרש. לקינוח גרנדרסון שדד הום ראן מהקאבס.

*

שיקאגו מחכים כבר כל כך הרבה, לא יקרה כלום אם יחכו עוד קצת, יאללה מטס. עוד שישה נצחונות וסיינפלד יבוא במצב רוח נפלא לישראל, כדי לפגוש את כל החרא פה.

 

Set Your Bet \ מתן גילור
הילוכים חוזרים

8 Comments

אורן השני 19 באוקטובר 2015

מרפי הזה לא נורמלי. הוא הוציא את ההומר הזה מהרצפה כמעט.

גיל שלי 19 באוקטובר 2015

בול כמו בלטראן בזמנו כאשר היה ביוסטון

אריאל גרייזס 19 באוקטובר 2015

בול כמו בלטראן הוא יעשה סטרייקאאוט לוקינג באט באט האחרון של העונה?

גיל שלי 19 באוקטובר 2015

זה קרה כבר במדי המטס, במדי יוסטון בלטראן לא הסתכל על הסטרייק האחרון של העונה

אורן השני 19 באוקטובר 2015

הלכתי לחפש על מה מדובר, אם אתה מדבר על ה-NLCS נגד הקארדס ב-2004 מעניין שבפורמט 2-3-2 שהיה אז, קבוצת הבית ניצחה בכל שבעת המשחקים בסדרה.. כמעט לא סביר בכלל שזה יקרה בבייסבול

גיל שלי 19 באוקטובר 2015

כן, על הפליאוף הזה אני מדבר

רוני 19 באוקטובר 2015

סמוך על הקבוצות של ניו יורק שיבעטו בדלי ברגע האמת … עיין ערך : ניקס , ג'טס ולמעט הבלחות פה ושם גם הג׳איינטס נכללים ברשימה , היסטוריה ארוכה של מעידות ברגע האמת , היחידים שלא עונים על הקריטריון הם היאנקיז

קלבדוס 19 באוקטובר 2015

ארבעה פיצ'רים גדולים, זו הרוח של 86'. דוקטור קיי, רון דארלינג, בובי אוחדה ואלסססיד פרננדז.
מצער שאלה הקאבס ממול, אבל זו באמת נראית השנה הנכונה.

Comments closed