יומן האליפות של הג'איינטס (אולי רק המטס) 5- עוד נפילה בלינק

הזוועתון השנתי בלינק נגמר

המשחק נפתח. דרייב של 80 יארד, כל המסירות מושלמות, נגמר במסירה לאודל. ט"ד כמו שכתוב בספר. האיגלס עולים, שלושה דאונים ופאנט. הג'איינטס מקבלים את הכדור, איליי ממשיך למסור ללא החטאה, צועדים לעבר סקור נוסף. בדאון ראשון על קו עשרים היארד של פילי, איליי מוסר לדונל. דונל מתבחבש עם התפיסה, הכדור נחטף. זהו, פה ההתקפה של הג'איינטס הפסיקה לשחק.

אחרי שהאיגלס שמו ט"ד, איליי מוסר פיק 6 מיד לאחר הבעיטה של האיגלס. לאחר מכן, הג'איינטס מגיעים לקו הארבעים של האיגלס, ג'נינגס בדאון הראשון רץ לתשעה יארד. איליי מוסר לדונל פתוח לגמרי על קו העשרה יארד, דונל פשוט לא תופס כדור שנמצא אצלו בין שתי הידיים. ג'נינגס נעצר פעם אחת, הג'איינטס הולכים על דאון רביעי, ג'נינגס נעצר פעם שניה.

השאלה היחידה שלי היא, למה לא הלכתי לישון מיד שם?

*

כמו בשנה שעברה, ההגנה של האיגלס פירקה את קו ההתקפה של הג'איינטס, רק שהפעם זה קרה רק מאמצע הרבע השני. במהלך הבא ג'נינגס פימבל, הג'איינטס יצאו מאיפוס, איליי שספג רק ארבעה סאקס בחמישה משחקים, ספג ארבעה סאקס והוסיף עוד שני אינטנשנול גראונדינג במשחק הזה.

איבודי הכדור ערערו את כל הפסיכולוגיה של ההתקפה, וכנראה גם שריר הירך האחורי לא איפשר לאודל ולרנדל להמשיך לייצר מרווחים מהקורנרים. איליי לא הצליח לבצע את ההתאמות בקו, והג'איינטס פשוט קרסו. סאם ברדפורד בטובו באמת ניסה להשאיר את הג'איינטס במשחק, אך כשכל דרייב נגמר בשלושה דאונים, באמת קשה, מה עוד שהג'איינטס הם לא בדיוק ההגנה של הברס משנות 86.

*

יש משחקים כאלה בעונה, בטח לקבוצות בינוניות, והג'איינטס כרגע בהחלט מתאימים להגדרה. לקלי כנראה יש את המספר שלנו, משום מה כשאנחנו מגיעים ללינק ההגנה שלו נראית כמו הדבר הכי מאיים בליגה.

לא סוף העולם, גם לא חדשות נפלאות, לפחות הפעם אף אחד לא גמר את העונה לקול צהלות הקהל באצטדיון הארור הזה.

*

ב2007 המטס עלו לגמר הנשיונל ליג, והג'איינטס פגשו את ה18:0, השנה המטס נראים בדרך, מכבי בצ'מפיונס, באמת אני צריך להיות חזיר כדי לחשוב שהג'איינטס יזכו שוב בלומברדי, אבל מה לעשות, כזה אני.

 

הילוכים חוזרים
מכבי תבוסות תל אביב

11 Comments

אריאל גרייזס 20 באוקטובר 2015

ב-2007 המטס עלו לוורלד סירייס? באיזה עולם חלופי? הפעם האחרונה של המטס בוורלד סירייס היה בסבוואי סירייס ב-2000.
דרך אגב, תמיד אתה אומר שהיתרון של מאנינג על בריידי זה שיש לו זכרון קצר. נראה לי שיש לנו פה החלפה בתפקידים. שניהם מסרו לחטיפה לא באשמתם, אצל בריידי זה היה פיק סיקס – ודווקא בריידי היה זה עם הזכרון הקצר והמשיך הלאה.

גיל שלי 20 באוקטובר 2015

אתה צודק, הם עלו לסטרייקאאוט של בלטראן מול סנט לואיס, כאשר בלטראן מסתכל בעניין על הכדור, בגמר הNL. לגבי איליי, הזכרון שלו עדיין קצר, אתמול הוא הראה את החולשה האמיתית שלו, לנסות לעשות יותר מדי, כשהחברה מסביב לא מתפקדים ברמה שהתרגל אליה. אחרי הפיק סיקס הוא הוביל דרייב יפה, ומסר לדונל…

אריאל גרייזס 20 באוקטובר 2015

זה בסדר, גם אנחנו עלינו ל-19-0 באותו עולם חלופי. בלטראן לא נפסל ותיירי לא תפס עם הקסדה..

גיל שלי 20 באוקטובר 2015

לא מחליף, מעדיף את העולם שאנו מכירים

אסף מונד 20 באוקטובר 2015

חבל שלא מצליחים לשפר עמדות בבית כל עוד רומו ודז פצועים…

גיל שלי 20 באוקטובר 2015

שבוע הבא נגדם, הולך להיות קשה נגד הארדי

בוזו 20 באוקטובר 2015

מעניין שלא הזכרת את הפנלטיס. לפחות אחד כזה, ראפינג דה פאסר סופר מטומטם כשפילי כבר בדאון שלישי ואאוט נוסף, הביא לנו את הטאצדאון הראשון ושינה את כל המומנטום.

וחוצמזה, משחק מזעזע. עם כל אהבתי לאיגלס זה היה על סף הבלתי ניתן לצפייה.

ניינר / ווריור 20 באוקטובר 2015

משחק מחריד בין שתי קבוצות שעשו הכל להפסיד. לא מבין איך קבוצות של רסרי משמעת כמו קופלין וקלי עושות כל כך הרבה שטויות מטומטמות. אחת העלובות האלו תגיע לפלייאוף כדי לעוף בויילד קארד. המשחק עם הכי הרבה שטויות ופשלות שנראה השנה

גיל שלי 20 באוקטובר 2015

מאוד מוקדם לשפוט מה הג'איינטס יעשו בפליאוף במידה ויגיעו לשם, נראינו רע לא פחות ב2011 בשלב הזה של העונה

ניינר / ווריור 20 באוקטובר 2015

אתמול זה היה רע לתפארת. אני אופטימי :)

7even 20 באוקטובר 2015

האיגלס פשוט עשו הכל כדי שהג'איינטס ייקחו את זה, במיוחד ברבע השלישי.
במקום להוביך 7-38 הם נתקעו על 7-24 עם מלא איבודים ומהלכים הזויים ביותר.
למזלם, החל מהרבע השני הג'אייינטס לא דמו לכלום.

Comments closed