בחור טוב זה לא מקצוע

תבחרו מאמן לא נחמד, או שתשקעו למצולות

אפשר היה לסכם את טענות ההנהלה הצעירה לדייוויד בלאט בשתי העונות האחרונות שלו במכבי פוקס, בשלוש מילים שהיו שגורות אצל גולדה מאיר, הוא לא נחמד. בלאט בניגוד לגודס, לא היה מקבל את תכתיבי מחלקת הסקאוטינג ללא מאבק. בלאט היה דואג לחוות דעתו על שחקנים, ובלאט לא היה מוותר על שום דבר שהיה יכול לעלות לו אחר כך. זה כמובן לא אומר שבלאט תמיד צדק, גם הוא נפל עם שחקנים לא נכונים, אך הם היו השחקנים הלא נכונים שלו. בלאט גם טעה עם טייריס רייס למשל, אך כאן היה לו המזל להיות גמיש מספיק כדי לא לאבד אותו.

*

אילו גודס היה בנעלי בלאט באותה עונה, ברור שטייריס רייס היה משחק מהרגע הראשון, ודקות רבות. גודס לא יודע להגיד לא, הוא כן יודע להגיד כן אבל. הוא קיבל את ההנחתה של גרשון על ראשו, ושידר שאין לו סמכות, אך פדרמן אהב אותו, וזה מה שחשוב. אם נחזור לעונה של רייס, גודס היה נותן לו לשחק מהרגע הראשון, שכן טייריס רייס היה הבייבי של מחלקת הסקאוטינג, אך מאוד יתכן שדווקא בגלל זה, רייס היה נראה כמו וויל ביינום בזמנו, ולא הMVP של הפיינל פור. ככה זה עם אנשים שלא עומדים על שלהם, לא רק ההנהלה חשה בכך, גם השחקנים מרגישים את זה.

ההבדל הגדול בין תפקיד עוזר המאמן (האנליסט) לבין תפקיד המאמן (המנהל) הוא הצורך בקבלת החלטות. מנהיג טוב יודע להקשיב לכולם ולהחליט לבד. כמובן מרגע שהחליט לבד, ישנם מי שכועסים על שלא קיבלו את עצתם, ויש מי שמרוצים, כלומר תמיד יהיה משהו מאוכזב. מנהיג שמשתדל לקבל את ההחלטה הפופולרית ביותר, יקבל בראש. למעשה, הוא מגדיר עצמו כלא מנהיג, אלא שבשבת הנכנעת לרוח החזקה ביותר.

*

מכאן יש לי עצה אחת להנהלת מכבי פוקס, קחו מאמן לא נחמד, אחד שלא ישים עליכם קצוץ, רק לאחד כזה יש סיכוי אצלכם. ובסיכוי אני לא מדבר על הצלחה, אני מדבר על מניעת התפוררות טוטאלית של המועדון. מכבי פוקס לא נמצאת על סף עונה מחורבנת, מכבי פוקס נמצאת על סף תהום, תהום שתבלע את המועדון שהיה, ותהפוך את מכבי פוקס למופע הכדורסל של מכבי שחר מהכדורגל.

 

המטרה: מאמן על חדש
הכוכבים הנשכחים של שנות ה-90 - מגן שמאלי - ביצ'נטה ליזארזו

52 Comments

יואב 9 בנובמבר 2015

לא. היום יש שוקת שבורה, מחר אולי לא.
שום תהום לא תבלע מועדון בסדר גודל הזה. זה קצת כמו להגיד שיונייטד תיפול לתהום. או תתפורר טוטאלית.
זה לא יכול לקרות מלבד שנים רעות. השם שלהן מספיק חזק על מנת שירכשו/יפנימו/ישנו. לא בעולם של היום. הן שוות מידי.

יואב 9 בנובמבר 2015

גם שחר לא יתפורר. אתה חוגג מהר מידי. כאוהד מכבי, זה דבר בסיסי להבין.

יניב פרנקו 9 בנובמבר 2015

לגמרי.
מועדונים עוברים שנים קשות וקמים מהם

גיל שלי 9 בנובמבר 2015

בתהום הכוונה לכמה שנים קשות, לא לסוף הקבוצה, לכן נתתי את מכבי שחר כדוגמה

זיו 11 בנובמבר 2015

ספר את זה לאיטלקיות שנעלמו

קפטן קוקי 9 בנובמבר 2015

אני דווקא מהפסימיים.
מכבי כבר שנים לא מביאה משהו בר קיימא. אין לה מערכת סקאוטינג מבוססת כמו קבוצות בתקציבים דומים באירופה. אין לה מחלקת נוער שמגדלת אפילו שחקן יורוליג אחד בעשור. אין לה יציבות ניהולית או מקצועית ברורה, והיא לא מסוגלת לגדל מאמן לאורך שנים. בשנים האחרונות אפילו הליגה הישראלית, שהיתה מאגר הכשרונות ממנו מכבי יכלה לשאוב כבר לא רלבנטית – גם כי כמות הכשרונות ירדה פלאים, כי התחרות עליהם גדלה ובעיקר כי יש הבנה שלהיות במכבי זה לא מה שהיה פעם (מעניין מה חושב לעצמו דגן יבזורי).
זאת מערכת לא יציבה שהגיעה למשהו בשנים האחרונות רק בזכות בלאט. הוא באמת יוצא דופן – בגלל הכשרון, בגלל המקצוענות, בגלל ההשקעה הבלתי פוסקת. מאיזו שהיא סיבה לא ברורה הוא היה מוכן להישאר במכבי, והוא היה הנכס האחרון במועדון הזה שמביא לאובר אצ'יבריות כמו שמכבי תמיד שאפה להיות. מאז שהוא לא שם, מכבי זו סתם קבוצה עם תקציב מאוד גדול ביחס לליגה הישראלית ועם תקציב בינוני ביורוליג.
גם הקהל זה לא מה שהיה פעם. הליגה הישראלית על חוקיה המוזרים הפכה לעוד פחות מעניינת ולזכות או להפסיד בפיינל פור זה ממש לא משמעותי. אז בר רפאלי וזאת שתחליף אותה תמשיך להגיע להיכל בימי חמישי, ויצלמו אותה, אבל הרייטינג פוחת, ההזדהות פוחתת, וההתלהבות ביציעים פוחתת.
מכבי בחרה באסטרטגיה הלא נכונה כדי להתאים את עצמה לעידן התקציבי הנוכחי ועכשיו היא משלמת. לדעתי, מכבי נמצאת על פי תהום לא בגלל ההישגים שיפחתו בשנים הבאות, או המעמד ביורוליג שימשיך להישחק, אלא כי מתישהו נבין שרוח המועדון נטשה אותה והיא תרד מהמעמד המיתי שיש לה בארץ ובאירופה.

MOBY 9 בנובמבר 2015

אאוצ'
המשפט האחרון כואב

תני 9 בנובמבר 2015

פשוט מדהים לראות איך התהפכו היוצרות.

מכבי סל הפכה למכבי רגל ולהיפך.

או אם תרצו

מכבי סל הפכה להפועל מגדל ולהיפך.

ישי 9 בנובמבר 2015

המשפט האחרון מצחיק. הפועל מגדל באירופה נמצאת באותו מצב של מכבי, רק שהיא ביורוקאפ.
זרקו שם מאמן מוצלח והביאו במקומו מאמן שפשוט לא מצליח. ההשארה שלו מזכירה את ההשארה של גודס. הוא עשה קמפיין אירופי מזעזע; ניצח את מכבי בשבוע החלש שלה בשנה שעברה, אבל כשהגיע לגמר גביע הפסיד. אז כן הוא הגיע למקום השני בטבלה עם תקציב גבוה בהרבה מכל מי שמתחת, ממש הישג.

תני 9 בנובמבר 2015

ישי, כל מה שכתבת אמת, מצד שני יש תהליך והתקדמות ובעיקר יש אדם אחד שמקבל החלטות בסופו של דבר.
אצלנו כל זב חוטם מושך לכיוון שלו.

קשקשן בקומקום 10 בנובמבר 2015

וגם לקח אליפות. פרט שולי

ישי 10 בנובמבר 2015

ובדרך ניצח את כל הקבוצות שיש להן תקציב ממש נמוך יותר, ממש ביג דיל.
זה שאילת העיפה את מכבי הרי הופך את פרנקו למאמן על.

S&M 9 בנובמבר 2015

זה אומר שרף, בירנבוים, קצורין או גרשון. המשותף לכולם הוא גם שהם שבעים ומעבר לשיא.
ואני אומר, בזכות המוניטין של אחיו, ניראה לי שזה עובר במשפחה להיות נונקונפורמיסט, הייתי בוחר את דרוקר.
הבחירה הראשונה, אגב, היא אדלשטיין, אבל הוא כבר דחה אותם.

יניר 9 בנובמבר 2015

מעניין שגם אני חשבתי על דרוקר ולא ראיתי את שמו באף מקום.
הבעיה שהתזה של הבאת המאמן הלא נחמד שיעשה את מה שהוא חושב , הזו קצת סותרת את התזה המקובלת להבראת מכבי חיפה- " תביאו מנהל מקצועי" וגם סותר את אחת מסיבות ההצלחה המשעותיות של מכבי רגל- הבאתו של ג'ורדי

שמעון 10 בנובמבר 2015

רק לא אדלשטיין. מאמן פח שכשל כמעט בכל קבוצה בה אימן. שמקל ויותמי סירבו למכבי צהלתי ידעתי שמכבי ניצלו כי הם פחים שבחינם לא הייתי מביא למכבי. כנ"ל אדלשטיין אסור לגעת בו ומזל שהוא סירב, שוב מכבי ניצלו. מאמן גרוע שמדבר שטויות בכמויות, מנהל משחקים חלש מאד, כל מאמן עדיף על הג'ינג'י.
לדעתי שרף או שמיר ימונו, אני אוהב את שניהם ותופס משניהם למרות שלא נראה לי שגם הם יעזרו.
כבר שנה שעברה צחקתי לעצמי כל פעם שהתקשורת האשימה את פארגו, פארגו היה השחקן הטוב היחיד במכבי והיחיד שיכל לעשות סל, כמעט אין שחקנים כמוהו באירופה מי משחרר אותו? כמובן ההנהלה שמושפעת מהתקשורת כמו שלא ראיתי בחיים הנהלה בשום ספורט מושפעת. יציע העיתונות קובעים להנהלת מכבי, בדיחה.
את מי מביאים רוצסטי? שחקן שרק יודע לזרוק שלשות וזהו וגם זה בקושי קולע, כל דבר אחר אצלו לא קשור לכדורסל, אין הגנה חדירות וכלום.
התקשורת בארץ סולדת משחקנים כמו פארגו, רייס, ביינום ואם נלך לרמות היותר גבוהות ווסטברוק, קובי אבל בתכלס הם השחקנים הכי טובים, כאלה שכל קבוצה חייבת להחזיק כי ברגע שהכל צפוץ ןצריך סל מכריע ברמות הגבוהות הם יתנו אותו.
ביינום הוביל את מכבי לגמר היורוליג עם 23 נק מול הגנת ברזל של צסקא, פארגו הוביל את מכבי לגמר יורוליג מול פנאתינייקוס, רייס הביא גביע אירופה. אבל על רייס ריחמו בתקשורת כי הביא גביע אחרת היו מעיפים אותו כמו ביינום ופארגו.
הגארדים באירופה היום כמעט כולם נגרים ופחים שבקושי זזים, שחקנים כאלו הם נכס לכל התקשורת המטומטמת.

trailblazer 10 בנובמבר 2015

תגובה שמקומה ב"וואן" או "ויינט",לא כאן. אין צורך להשתמש במילה "פח" על שלל הטיותיה בכל משפט שני.

משה 9 בנובמבר 2015

גרשון ואדלשיין. פיני וארז.

אריאל גרייזס 9 בנובמבר 2015

"מנהיג שמשתדל לקבל את ההחלטה הפופולרית ביותר, יקבל בראש. למעשה, הוא מגדיר עצמו כלא מנהיג, אלא שבשבת הנכנעת לרוח החזקה ביותר." הפסקנו לדבר על גודס פה, נכון?

אריק האדום 9 בנובמבר 2015

+שרה

איציק 9 בנובמבר 2015

לרגע חשבתי כמוך, אבל הוא הלא מנהיג הכי מצליח שצמח פה אי פעם. לבושתינו, מי הנהיגו את המדינה יותר זמן ממנו?

אסף המושבניק 9 בנובמבר 2015

ממתי זהו המדד למנהיגות? (בהקשר דמוקרטי, כמובן)

איציק 9 בנובמבר 2015

אני לא יודע כי אני כתבתי הלא מנהיג. מצד שני, איך תגדיר מנהיג במשטר דמוקרטי?

גל ד 9 בנובמבר 2015

מהראיון עם שרל אנדרלין היום בעין השביעית:

"לצערי, גם עיתונאים, פרשנים ואנשי אקדמיה לא מבינים את נתניהו נכון. נתניהו הוא מראשי הממשלה האידיאולוגיים ביותר שהיו לנו. אפשר לעמוד על כך בספריו, שמעטים קראו. דעתו כדעת אביו, שבכל דור ודור ישנה אומה או שבט שמנסים לחסל את העם היהודי ולכן המטרה העליונה שלו היא להציל את עם ישראל. ביבי מסביר בכל ספריו מדוע אסור לקבל מדינה פלסטינית ואומר כי השמאל היהודי תומך בצעדים שיביאו לאובדן העם היהודי, מכיוון שגם השמאלנים של היום הם מרכסיסטים. הוא מציע לפלסטינים אוטונומיה מאד מוגבלת ובמשך הזמן אם יתנהגו יפה, תינתן להם אולי זכות הצבעה. אפשר לומר כי במשימה שלקח על עצמו לשמור על השטחים הוא הצליח לא רע".

זה תמיד נראה לי פשטני להתייחס דברים שפוליטיקאי כלשהוא אומר כפשוטם, אבל איכשהוא יצא שזה תואם את המעשים שלו, לא?

S&M 10 בנובמבר 2015

יכול להיות שנתניהו מאמין באידיאולוגיה ששזורה בספרים שלו. אני באמת לא מפקפק בזה.
זו אותה אידיאולוגיה שמציג נפתלי בנט. וזה לא מפתיע שבנט ושקד עבדו בלשכה של נתניהו, ושהוא רוצה את רן ברץ, שגם מאמין באותה אידיאולוגיה.
אבל אז עולה השאלה – אם הוא כזה אידיאולוג, למה הוא לא עומד מאחורי האידיאולוגיה שלו, משקר לציבור, ואומר שהוא מאמין בפתרון 2 מדינות ל-2 עמים? אם אתה נגד מדינה פלסטינית, תגיד, אני לא אקים מדינה פלסטינית.
זה מה שמוביל אותי למסקנה שהוא לא שונה בכלום מיאסר ערפאת, שבא ליישם את תוכנית השלבים של הפת"ח/האמנה הפלסטינית, לחיסול מדינת ישראל בשלבים. נתניהו רוצה לחסל את המדינה הפלסטינית בשלבים. הוא וערפאת שקרנים באולה מידה.
ושלא יהיה ספק, אני לא מתנגד לחיסול מדינת פלסטין שלא נולדה. אני רוצה מדינה פלסטינית? לא. אבל אני מסתכל על האלטרנטיבה, של מדינה דו-לאומית, טרור בלתי פוסק, והצהרת נתניהו הריאלית מאוד שלנצח נאכל חרב, ושואל – אם הוא היה הולך לבחירות עם האמת שלו, הוא היה מוציא יותר מנדטים מנפתלי בנט? ספק.

רועי 10 בנובמבר 2015

מי אמר שהמדינה הפלסטינית תהיה בשטחי הגדה ?

ר.בקצה 10 בנובמבר 2015

ובנוסף, מי אמר שהיא תקום מחר בבוקר?

גל ד 10 בנובמבר 2015

אי לכך ובהתאם לזאת, עדיף לו ללכת לבחירות עם עמימות.

האמת שאם זכרוני אינו מאעני הוא גם אמר ערב הבחירות שמדינה פלסטינאית לא תקום.

עדי אבני 9 בנובמבר 2015

אתם נסחפים, כבירי לא כזה הרבה זמן בהפועל

סלבישה 10 בנובמבר 2015

טוווווב

ניר 9 בנובמבר 2015

הוא נמנע מלהיסחף אחרי הימין (וגם המחנה הציוני) בטיפול באינתיפאדה הנוכחית, ואפילו קיבל על כך שבחים מרביב דרוקר(!) לאחרונה. הוא דוחף את מתווה הגז למרות שההחלטה הכי פשוטה היתה להחזיר אותו לעוד סבב דיונים אינסופיים. אני אשמח מאד כשיחליפו אותו אבל הביקורת הספציפית הזו חסרת רגליים.

לגבי ההנהלה הנוכחית של מכבי, הם לא יקחו מאמן לא נחמד. מפני ש B players hire C players.

Ljos 9 בנובמבר 2015

בגלל שבאופן כללי אני מסכים עם הכתוב, אעבור שוב לקטנוניות קטנה.
בחור טוב =/= פופוליסט. בחור טוב יכול להיות מנהל מעולה, שמתייחס טוב לכולם ומקשיב לדעתם. ואז עושה את הבחירה הנכונה לדעתו.
יכול להיות אפילו מצב שלא מסכימים עם הבחירות של המנהיג, אבל מעריכים אותו על כך שהוא עשה בחירה שקולה מתוך הגיון.
מנהיג טוב לא צריך להיות רע ושנוא.

גיל שלי 9 בנובמבר 2015

מסכים, הכוונה היתה יותר בחור טוב כלומר מי שמנסה להיות בסדר עם כולם, במקום מי שמנסה לעשות את הדבר הנכון. לא צריך להיות חרא כדי להנהיג

שלמה 9 בנובמבר 2015

אם כבר בקטנה, אז המילה המושג היותר רלוונטי למקרה הזה הוא קונפורמיסט ולא פופוליסט.

איציק 9 בנובמבר 2015

הכוונה היתה ש-nice guy זה לא כל-כך טוב ללא קשר האם הוא חוקי או לא. בסוף זה נגמר בפיצוציה.

Ljos 9 בנובמבר 2015

אהבתי.

funfun 10 בנובמבר 2015

טוווווב :-)

איציק 9 בנובמבר 2015

גיל, בפרקטיקה פתרונות תאורטיים לרוב לא מעשיים. ההצעה שלך לא יכולה לעבוד במערכת הניהולית של מכבי הנוכחית. צריך פיתרון תחת אילוצים, אז מה לדעתך הפיתרון הטוב ביותר למכבי במסגרת האילוצים הקיימים: יס מן שיקח על עצמו את האחריות אם יהייה כישלון ויחלוק את ההצלחה עם כולם במקרה של נס.

יאיר 9 בנובמבר 2015

בלאט הגיע לקדנציה השניה במכבי לאחר שזכה עם רוסיה באליפות אירופה ועם בנטון טרביזו באליפות איטליה (ועוד קילומטראז' לא קטן באימון) זו עמדת כוח הרבה יותר משמעותית מאשר זו שזה גודס היה.
הקדנציה של גודס הרבה יותר הזכירה את הקדנציה הראשונה של בלאט כמאמן מכבי אז הושפל כשמעמדת המאמן הראשי חזר לעמדת העוזר.

זה לא בא לכפות על חוסר עמוד השדרה של גודס, אלא להראות שגם לטובים ממנו העסק לא פשוט. הוא צריך להבין שהוא עוד לא מוכן למכבי להמשיך כמאמן ראשי בקבוצות אחרות ולהיות מספיק טוב כדי לחזור שוב למכבי.

עומר ה 9 בנובמבר 2015

הדבר הראשון שאמרו לי בקורס ניהול שעברתי לפני כמה שנים היה "אם אתה מפחדים מעימותים, הדלת שם. מנהלים לא יכולים להרשות לעצמם לפחד מעימותים".

שלו 9 בנובמבר 2015

העיניין המרכזי הוא שהחוקים השתנו,
כבר אי אפשר לשחד שופט כזה או אחר,
אי אפשר לחתום עם כוכב הקבוצה שמנגד.
ולכן בעונות שכלום לא הולך הקבוצה מתרסקת.
מכבי אם חפצת חיים היא, צריכה להסתכל במראה.
במיקרו להבין שההנהלה / בעלים שלה דרדרו אותה על פי תהום.
במקרו – צריכה להסתכל שוב במראה וכמו מוריניו להבין ששורה של אלו שהשפילה אותם לאורך השנים ממתינים לנקמה.
באיזה סרט אדלשטיין לא מסכים לאמן את מכבי?
בסרט בו הוא מאמין ראשית שאין לו שום סיכוי לצאת מזה בשלום,
ושנית שהוא יכול להגיע בתנאים הרבה יותר טובים.
אני בספק אם יש סיכוי לאליפות השנה עם הסגל הנוכחי,
כדי לשנות סגל צריך להכניס יד עמוק לתוך הכיס, בספק אם זה יקרה.
אין ישראלים טובים בחוץ.
וגם זרים טובים כבר מוחתמים בקבוצות בשלב זה של העונה.
ללא ספק החלפת תפקידים עם קבוצת הכדורגל.

פורד פרפקט 9 בנובמבר 2015

המאמן של נבחרת איטליה מאליפות אירופה האחרונה הוחלף באטורה מסינה. אולי הוא מתאים לתפקיד….

יובל 10 בנובמבר 2015

למה שחבורת אנשים שחייבת להתערב בכל אספקט של הניהול תרצה להעסיק מישהו שלא יתן להם להתערב לו?

פנדה 10 בנובמבר 2015

למה שמכורים ירצו ללכת לגמילה?

כי מתישהוא מבינים שאי אפשר להמשיך ככה, ואי-אפשר לעשות את השינוי בעצמך.

יובל 10 בנובמבר 2015

מסוממים בדרך כלל יודעים שהסמים רעים להם, מניאקים לא יודעים שהם מניאקים, הם באמת חושבים שהם צודקים.

קפטן קוקי 10 בנובמבר 2015

+1
וגם, כששומעים את דני פדרמן אפשר להבין שהוא לא שם. אפילו לא קרוב.

shohat 10 בנובמבר 2015

כמודל של מנהיגות, אני לא חושב שהעיקרון שאתה מתייחס אליו קשור ל"נחמדות", אלא לנכונות לויתור מודע על האמת המקצועית שלך, על הדרך שאתה חושב ומאמין שהיא הנכונה. זה מקרין, אם אין לך ביטחון בדרך שאתה "מוביל", לא תצליח כמנהיג.

כאשר יש לך את הביטחון הזה, כשאתה מסמן דרך ברורה ונותן דוגמה אישית במחויבות אליה, מנהיגות יכולה להיות גם שקטה, "נחמדה", משתפת (כן נותנת מקום לדעות של אנשים אחרים ולא חוששת מרתימת אנשים חזקים ודעתנים לצדך), לא מתעמתת, אפילו עם יסוד של ענווה וויתור על הקרדיט.

If you command wisely, you'll be obeyed cheerfully.

אני לא בטוח שהתכונה הבולטת ביותר אצל דיוויד בלאט היא התעקשות על הדעות שלו וחוסר נכונות להתפשר. הוא ספג וסופג לא מעט בולשיט, הוא מאד סתגלן (אני רואה זאת כתכונה חיובית, אפילו הכרחית: הוא יודע להתאים את עצמו למערכות שונות, לאנשים שונים, ללחצים ולסיטואציות). הוא יודע "לבחור את הקרבות שלו". לעומת זאת, הוא מאד עקבי בביטחון בדרך המקצועית שלו ומאד נאמן לשחקנים שהוא סומך עליהם. רמת המחויבות שלו והדרישות שלו מעצמו מאד גבוהות. כשיש משבר הוא מצליח לגרום לשחקנים להתלכד ולא להתפזר ולאבד את החשק והמחויבות.

לגבי מכבי, השאלה היא אם ההנהלה רוצה בכלל מאמן שהוא מנהיג. אם כן, אז לא מספיק רק מינוי ראוי, אלא גם מתן גיבוי וזמן (סבלנות).
לגבי גודס, כמו מאמנים צעירים רבים אחרים, כפי שכתבו כאן, יתכן שהוא צריך להתבסס קודם (בשיטה, בבטחון, באסרטיביות, במעמד) במערכת יותר סבלנית ומגבה.

איציק 10 בנובמבר 2015

הכל נכון, בלאט ידע להיות גמיש; ידע לבחור קרבות, אך הוא גם ידע לדאוג שכולם ידעו שהוא הבוס והוא לא מרוצה מהחלטה זו או אחרת גם אם מקבל את ההיררכיה של הניהול. הוא הרגיש שיש לו מספיק כח כדי לשדר זאת. גודס שידר שכל מה ששרשרת הניהול מחליטה מקובל עליו והוא יאמן תחת תנאים אלו. זה מצב שהפך אותו ל"סמרטוט" להבדיל מבלאט שאמר להם "קיבלתי, אבל תדעו שכולם יודעים שאני נגד ולכן הכישלון עליכם!!!"
במערכת מתפקדת היטב זה לא היה קורה לא עם בלאט ולא עם גודס אבל מכבי היא כבר מזמן לא מערכת מתפקדת היטב.

תiמר 10 בנובמבר 2015

בלאט גם לא רצה את טייריס וטיוס

Gil - Zimbabwe 10 בנובמבר 2015

גיא גודס ג'נטלמן אמיתי. הלוואי שכל אנשי הספורט בארץ ילמדו ממנו מהי דרך ארץ ונתינת כבוד.

אוהד 10 בנובמבר 2015

לא הייתי מגביל את זה לאנשי הספורט… כזה נועם הליכות והתנהלות נעימה חסר לנו בכל התחומים בארץ לצערי

גיל שלי 10 בנובמבר 2015

לחלוטין מסכים. הפוסט הזה נכתב ספציפית למקרה של מכבי, לא כדרך חיים. למרות שגם לגודס יש מה ללמוד מההתנהלות שלו מול הצעירים בהנהלת מכבי, אם לא ידע לעמוד על שלו, הוא לא יצליח.

MOBY 11 בנובמבר 2015

אם אתה מאמין במאמן תן לו את המושכות ותקבעו זמן לבחינת התוצאות.
אם אתה לא מאמין אל תמנה אותו ותנחית עליו עוזרי מאמן ויועצי אחיתופל.

Comments closed