יומן האויש של הג'איינטס (12) יאוש טוטאלי

דכאון קיומי

דאון רביעי עם שני יארד, כאשר הג'איינטס נמצאים ארבעה יארד מהאנדזון, ביתרון 10 נקודות, עמוק בתוך הרבע הרביעי. לכאורה החלטה קלה, בטח כאשר לג'איינטס אין שום יכולת לרוץ בתוך הרד זון כל העונה. אמה מה, הג'איינטס הפסידו השנה לקאובויס כאשר בעטו בעיטת שדה, לקחו שלוש נקודות ויתרון 6 נקודות עם פחות מדקה וחצי לסוף המשחק. הג'איינטס הפסידו לפטס כאשר בעטו בעיטת שדה והותירו לבריידי פחות מדקה כדי לעבור ארבעים יארד לבעיטת שדה של הפאטס.

יש עוד, יש את ההפסד לאטלנטה, ואת ההפסד לניו אורלינס, יש הרבה. ההגנה של הג'איינטס היא לא רק הגרועה בליגה מבחינת צבירת יארדים של היריבות, היא גם הגנה שלא נתנה לג'איינטס סטופ אחד במהלך אחרון כדי לנצח משחק העונה.

חולשה כזאת של ההגנה ברבע האחרון, חוסר היכולת לרוץ כדי לגמור משחק, מובילים להחלטות טפשיות. וקופלין לקח החלטה מטומטמת. ההחלטה היתה נוראית עוד יותר, שכן איליי זרק לכיוון של רובן רנדל, רסיבר שבמשך כל העונה לא מתאמץ להוכיח שמגיע לו חוזה חדש בעונה הבאה, בדיוק גם האקים ניקס בעונה האחרונה שלו במדי הג'איינטס, רנדל לא שובר אינטרספשנס, לא רץ האת הראוטס שלו בעצמה, משחק בהילוך נמוך מתוך שאיפה מוזרה, שאף אחד לא מבין מה היא בדיוק.

*

בקיצור, הג'איינטס השנה היא קבוצה שמשיגה יותר מהכשרון העומד לרשותה, בטח כאשר חצי קו התקפה פצוע, וגם מצב ההגנה בכשרון הבינוני מאוד העומד לרשותה, הוא לא מושלם מבחינת השחקנים הבריאים. אך הדבר הקשה באמת הוא האמת הפשוטה, הג'איינטס לא מסוגלים לגמור משחקים, הם יכולים לחכות ליריב שיפסיד אותם בעצמו, וממש אין מספיק יריבות שמתנדבות לספק את הסחורה, גם כאשר יש לנו שישה משחקים מול הNFC ליסט.

 

זלזלו במכבי ת"א, בבקשה!
שלומות - ערן קאלימי מישייקר

22 Comments

אריאל גרייזס 7 בדצמבר 2015

עם מאזן של 5-7, בבית הכי חלש בליגה אני מתקשה לראות איך זאת קבוצה שמשיגה יותר מהכשרון העומד לרשותה.
דרך אגב, הפסד של הרד סקינס הלילה לדאלאס ויש שיוויון משולש בראשות הבית עם מאזן של 5-7. 8 ניצחונות לוקחים את הבית, אולי אפילו 7

גיל שלי 7 בדצמבר 2015

אתה צודק, ניסוח לא נכון שלי. היא כבר הפסיקה להשיג יותר מסך הכישרון שלה.

NoOne 7 בדצמבר 2015

אני ידוע במחוזותי כמבקר גדול של מאמנים , אני לא אוהב מאמנים , אני שונא את ה OC לא משנה מי שהוא , אני שונא את ה DC , אני מתעב את עוזרי המאמנים , ואני מנצל כל הזדמנות לרדת עליהם , כשהיה צריך ישבתי מאחורי הספסל של הסיקסרס בסטייפלס סנטר נגד הלייקרס ומשחק שלם צעקתי לדאג קולינס שאין לו מושג.

אז ראוי שתבינו עד כמה זה יוצא דופן שאני נותן את כל המחמאות והסופרלטיבים לטום קופלין , המאמן שהציל את העונה של הג'טס

אריאל גרייזס 7 בדצמבר 2015

LOL

מיקיג' 7 בדצמבר 2015

ראיתי את הג'איינטס פעמיים העונה משחק שלם ועוד חלקים לא מעטים ממשחקים אחרים. זה פשוט לא יאומן כמה שהקבוצה הזו מנוהלת באופן מחפיר בכל הקשור לאימון.

יש קבוצות חלשות ממנה, אבל אני לא חושב שיש קבוצה שמאומנת יותר גרוע ממנה (אצלי בראש יש הבדל בין רע ללא מאומן). זו אחת הקבוצות הפחות מאומנות שראיתי בעשור האחרון, הייתי אומר בשלושת העשורים האחרונים, אבל זכרוני מטעני לטווחים כאלה.

אני שמח בשמחתי אבל. עוד שבוע שקט לפני מפח הנפש הבא, שבוא יבוא.

אריאל גרייזס 7 בדצמבר 2015

הקבוצה היחידה שהיתה קונטנדר שהיתה כל כך לא מאומנת שאני ראיתי, היו הג'איינטס של העונה הסדירה ב-2007..

גיל שלי 7 בדצמבר 2015

אני מבקש, ב2011 זה היה יותר גרוע מ2007

רוני 7 בדצמבר 2015

רק מראה את גדולתו של איליי שהצליח להוביל את הקבוצה לאליפות פעמיים למרות האימון הגרוע.. :)

NoOne 7 בדצמבר 2015

כמו שאנחנו מכירים את הג'טס זה יבוא שבוע הבא נגד יד הנפץ מריוטה
זה משחק שהג'טס יהיו פייבוריטים בכל מקום ועל הנייר אין סיכוי שהם מפסידים לטנסי
אבל זה הג'טס , הם ימצאו דרך להפסיד את זה

מיקיג' 7 בדצמבר 2015

רשום על המשחק הזה LOST. אין לי ספק.

הרבה יותר פשוט היה עם ראיין המטורלל תכלס, 4 משחקים בתוך העונה וכבר אין ציפיות, יושבים על הרדזון בכיף.

אריאל גרייזס 7 בדצמבר 2015

ספר את זה לבפאלו, כל פעם שהם חושבים שהם בחוץ, הוא מחזיר אותם בחזרה פנימה..

Maldini 7 בדצמבר 2015

האמת היא שכולם חיים בסרט

הכרטיסים יילכו לסטילרז ולקנזס (יש להם לוח בדיחה עד סוף העונה; קליבלנד, סן דייגו ואוקלנד בבית ומאט שאב ובולטימור בחוץ, במקרה הגרוע הם עושים 3-1 ומסיימים עם 10-6 מה שאומר שקבוצות כמו בפאלו והג'טס יצטרכו לנצח את כל המשחקים עד סוף העונה, מה שלא הולך לקרות)

יובל 7 בדצמבר 2015

לגבי קנזס אני מסכים, הם יהיו בפנים, אבל הסטילרס? יש להם עכשיו שני משחקים סופר-קשים נגד סינסנטי בחוץ ודנבר. בכל מקרה הם בנחיתות מול הג'טס והצ'יפס כבר עכשיו, עוד הפסד אחד והם דיי בוודאות בחוץ אלא אם הג'טס יפסידו שני משחקים.

Maldini 7 בדצמבר 2015

אני חושב שהסטילרז יכולים לנצח בלי בעיות גם את סינסי וגם את דנבר (אני די בטוח שהם ינצחו את דנבר למען האמת), יש להם את ה-QB הטוב יותר וההתקפה שלהם כרגע לוהטת ונראית מס' 1 בליגה. נכון שהם כרגע בנחיתות מול הג'טס אבל אם הם יסיימו עם מאזן זהה (נניח 10-6) אז היתרון הולך לסטילרז כי עד אז הם יצברו ניצחונות מול יריבות חזקות יותר

אדם בן דוד 7 בדצמבר 2015

המשחק האחרון של העונה ג'טס – בילס.
יש סיכוי לא רע שזה יהיה משחק על הויילד כארד- לבילס יש יריבות נוחות עד אז(איגלס, רדסקינס קאבויז)

Maldini 7 בדצמבר 2015

האיגלס ניצחו אתמול בפוקסבורו אז לא יודע כמה נוחים הם

זאת ליגה של אני גיבן סאנדיי, לעשות תחזיות בשבוע 13 זה מאוד מאוד מוקדם אבל להעריך חוזק וכושר של קבוצות זה הרבה יותר מבוסס ומהבחינה הזו שתי הקבוצות הטובות ביותר כרגע הן פיטסבורג וקנזס, אני אופתע מאוד אם הן לא יהיו אלו שיזכו בשני הכרטיסים

בני 7 בדצמבר 2015

לצערי מאלדיני צודק, הכרטיסים ילכו לקנזס סיטי (לוח קל מידי מכדי לפשל) ולסטילרז (קבוצה טובה ופרנצ'ייז טוב). לג'טס מתאים מאוד להפסיד את המשחק הבא מול טנסי, אבל גם התסריט האופטימי ביותר הוא רק 3-1 שלדעתי לא יספיק. אני לא רואה איך אפשר לדבר על הבילז, מדובר בקבוצה שלא ראתה פלייאוף המילניום הזה, וזה בגלל שהם פראנצ'ייז מטומטם. ואחרי שהיא עברה את ההשתלת מוח של רקס ראיין האופק לא נראה מבטיח במיוחד בהקשר הזה.

יריב 7 בדצמבר 2015

538 עושים את זה יחד (הערכת חוזק קבוצות יחד עם לוח המשחקים), הם נותנים לפיטסבורג 54% לפלייאוף, לפני הג'טס (31%) ובפאלו (19%). קנזס סיטי, לפיהם, בפנים (85%).

פורד פרפקט 7 בדצמבר 2015

אולי זה הסיפור של כל הליגה הזו? ;-)

ניינר / ווריור 7 בדצמבר 2015

קופלין איבד את זה לחלוטין. לא זוכר קבוצה שבעטה כל כך הרבה פעמים בדלי כמוכם העונה. אני מתחיל לחשוב שחבל שתותח כמו בקהאם מתבזבז אצלכם.

NoONE 7 בדצמבר 2015

פלייאוף? אתם מדברים איתי על פלייאוף?
אני רק מאושר שאחרי 6 שנים לג'טס יש ק"ב שמסוגל להשלים סקרין פאס
איפה הימים שסאנצ'ז מוסר סקרין פאס ישר ליידים של הדיפנסיב ליינמן

Comments closed