הסבלנות משתלמת?

לפעמים הצב מנצח את הארנב

אני קורא באתרי האינטרנט שאורלנדו סה בדרך אלינו. אין לי מידע על החלוץ, כל שאני יודע הוא מה שרשום באתרי האינטרנט השונים. אך דבר אחד אני מבין, מדובר בחלוץ שהיה מבוקש בא.א.ק אתונה ובקלאב ברוז', ובחר להגיע למכבי תל אביב. מדובר בחלוץ בן 27, כלומר מבחינת גילו הוא בשיא הקריירה ולא בסיומה. בקיצור, מדובר בחלוץ שלא היה חושב אפילו בכיוון רק בקיץ האחרון.

*

כולנו היינו מלאי ביקורת על ג'ורדי. איך ג'ורדי השאיר אותנו בשלב הבתים בצ'מפיונס ליג בלי חיזוק משמעותי? איך הוא בכלל לקח את ההימור של התמודדות על עלייה לשלב הבתים ללא שחקנים זרים מתאימים. ייתכן וביקורת זו עדיין נכונה היום, אך למקרא החדשות, בהחלט יתכן שג'ורדי צדק. יתכן וג'ורדי קרויף לא באמת היה עצלן כפי שנטען במקומות אחרים, אלא שג'ורדי ידע שהחתמות של שחקנים בינוניים לטווח ארוך, יבואו על חשבון החתמות טובות יותר שיוכל לעשות בהמשך.

*

ההחתמה של ראיקוביץ' מקבלת מובן נוסף. אגב, עדיין יש מי מאוהדי מכבי שמבכה את החלפת חואן פאבלו בראיקוביץ'?(ואין לי שום עניין אם בעלות שלו, במקרה הגרוע ביותר אשמח לתרום למיטש גולדהאר קצת כסף במידה ויגיע לפשיטת רגל בגלל שהוציא עוד שלושה מליון אירו). ראיקוביץ' כמו אורלנדו סה, היה מבוקש גם בקבוצות אירופיות מליגות טובות יותר מזו הישראלית, אך בחר להגיע למכבי. אפילו בשביל הבטחון של המועדון ביכולתו למשוך שחקנים בהתמודדות ישירה מול מועדונים אירופיים בינוניים, היה חשוב להחתים את ראיקוביץ' בזמנו.

*

ג'ורדי בסופו של דבר לא נולד בישראל. הוא לא פועל תחת לחץ הזמן הישראלי, ולא חושב שהעולם מתרסק מחר אז כדאי מאוד לפעול אתמול. במידה ואכן ההחתמות שנראה עכשיו יהיו של שחקנים עם אופציות נוספות ברחבי היבשת, הדרך שבה ג'ורדי בחר מקבלת חיזוק משמעותי. בסופו של יום, מכבי עדיין בתמונת האליפות, מכבי הגיעה לשלב הבתים בצ'מפיונס ליג השנה, ומכבי מתקדמת מבחינת איכות השחקנים שמוכנים ללבוש את המדים הצהובים. אלו חדשות נפלאות, כמעט כמו הגול של זהבי בשבת.

עכשיו רק שיחתים מגן שמאלי בבקשה.

 

בשארית כוחותיו
כשהווירטואוזיות מסתירה את הגאונות

96 Comments

יואב 25 בינואר 2016

לגמרי גיל.
והידיעות על אנשי מקצוע הולנדים למחלקת הנוער, רק מחזקות את זה שהמועדון בתנועה קדימה. רק זרים. וגם מרגשות.
מיטש פה להרבה זמן. מיטש פה כדי לבנות משהו שלא היה כאן קודם. ומיטש פה כדי לנצח.
ואוסיף, מועדון חזק ובריא לא פוחד מתחרות. בש נהדרת השנה. אבל אני לא בלופ של אוי ואבוי אם לא ניקח. ההתקדמות לא תיעצר ולא תלויה בדבר. אי אפשר לקחת הכל תמיד.
הכל בסדר(:

מאיר (חדש בשכונה) 25 בינואר 2016

מיץ' פה להרבה זמן, אולי, נקווה, בטוחים נהיה רק אם יבנה אצטדיון. זו תהיה פוליסת הביטוח של מכבי. לגבי הלופ של אלה החוששים מאובדן האליפות לבאר שבע, אני נמנה עליהם, אם כי אם כבר להפסיד אז עדיף שזה יהיה להם ולא לחיפה שעלולים לחזור להיות מפלצת. ובאמת, באר שבע טובה מאוד והמאבק מולה מזכיר את שנות התשעים מול חיפה. היא מאתגרת מאוד את מכבי ונכון להיום, בהנחה שהחלוץ הפורטוגלי אכן יחתום ויצליח, עדיין, אם לא ישופר משחק ההגנה מהקצה, אנחנו פגיעים יותר מבאר שבע, נגדה קשה מאוד להגיע למצבים.

שגיא 25 בינואר 2016

תכלס. גורדי הוא המלך.

לגבי מגן שמאלי. עכשיו חשוב להביא מגן שמאלי כדי שעמבה יעבור לשחק כולם, לאו דווקא בגלל שהוא גרוע בתור מגן שמאלי.

שגיא 25 בינואר 2016

*יעבור לשחק כבלם

גיל שלי 25 בינואר 2016

מסכים לגמרי. מעניין האם בוס אוהב שהמגינים נשארים מאחור, או שזו התאמה לכך שהמגנים הם טיבי ועמב"ה

תולעת 25 בינואר 2016

מהמרת שהוא לא אוהב את זה, אבל בתקופת הביניים עד שיתרגל לשחקנים והם אליו, מעדיף את המגנים שמרנים והגנתיים כדי שאם משחק הלחץ כושל יהיה חיפוי סביר בחלק האחורי.

yaron 26 בינואר 2016

או שהמגנים עדיין לא הפנימו כמה הם אמורים לרוץ בכל משחק…
דוגמא – אני זוכר כמה סוזה היה צורח על טב"ח 2 לגבי המיקום שלו בהגנה ולעומתו איך יוקאנוביץ' דיי הזניח את החזרה להגנה של דסה למשל.
אם סוזה במכבי דסה דופק קילומטראז' כפול ממה שהוא רגיל ולא משאיר חורים בכל פעם שהוא עולה לפינה הימנית. מהבחינה הזאת חסרונו של ייני מורגש מאוד השנה. הוא לא היה מהיר והתקפי כמו דסה אבל הכיסוי והתיאום עם הבלמים היו גבוהים בשתי רמות.
טיבי זה סתימת חורים עד שדסה יבריא. אין לו את המהירות והיכולת הטכנית לשחק מגן ימני באופן קבוע. הוא כן מתאים למשחק עם שלושה בלמים.
סביר להניח שעד שהשחקנים יפנימו או עד שיביאו חיזוק נוסף, בוס יעדיף לשחק יותר שמרני אבל אני לא מאמין שמדובר ב"העדפה".

מאנו 25 בינואר 2016

האמת, כרגיל מורכבת – ג'ורדי צדק בכך שלא השתולל בהחתמות אחרי העלייה לצ'מפיונס. ראשית, ברור שגם אם מכבי היו מחתימים 2-3 זרים ברמה מאוד גבוהה, הם עדיין היו מסיימים במקום הרביעי. שנית, לשחקנים לוקח זמן להתאקלם ולהתחבר לקבוצה כדי לשפר אותה. הזמן שבין סחיטת שני תוצאות התיקו מול באזל ועד המשחק הראשון נגד צ'לסי איננו מספיק לכך.
עם זאת, ג'ורדי טעה בכך שהחתים את ראיקוביץ' ב-3 מיליון יורו. גם אם מדובר בשוער מצויין (ובנתיים לא נראה שכך הוא הדבר), עצם כך שהוא עובר מסרביה לישראל, ובמיוחד כשמדובר בתפקיד של שוער – הערך שלו יורד. הרי הוא בא כדי שאפשר יהיה לעשות עליו קופה. גם אם רמת ההצטיינות יוצאת הדופן שלו בישראל הייתה מושכת מועדונים עשירים יחסית באירופה, הם לא היו מוציאים עליו הרבה כסף. אני לא רואה איך שוער שמשחק בליגה הישראלית נמכר ביותר מ-4 מיליון יורו, וגם זה סכום מטורף. אם הקבוצות המדוברות לא היו מוכנות לשלם עליו סכום כזה כשהיה עוד בסרביה, הן לא יהיו מוכנות להשתולל ולהתאבד עליו כאשר עבר לליגה הישראלית.

מאנו 25 בינואר 2016

*שני=שתי

גיל שלי 25 בינואר 2016

לא יודע איזה משחקים של מכבי ראית, אבל ראיקוביץ' הביא לנו יותר נקודות בחצי עונה, מכפי שחואן פאבלו הביא בשתי העונות שלו פה. עניין המחיר ממש לא חשוב במקרה הזה, חשוב רק האם ג'ורדי החתים שוער טוב (יותר טוב מחואן פאבלו, עם עתיד) או לא.

מאנו 25 בינואר 2016

ראיקוביץ' גם לקח נקודות. בסוף הוא לא הביא יותר מדי נקודות. עניין המחיר לא חשוב? אתה מתמם.
אני לא יודע אם הוא יהיה יותר טוב מחואן פאבלו. כרגע הוא לא משהו לספר עליו הביתה. נכון שהוא התחיל את העונה בצורה רעה, ועכשיו הוא קצת התייצב. ועדיין, לא ראינו ממנו משהו יוצא דופן. אולי נראה, ואולי לא. עניין המחיר הוא מאוד חשוב.

גיל שלי 25 בינואר 2016

אין סימן שאלה בהשוואה לחואן פאבלו, כבר עכשיו ברור שראיקוביץ טוב ממנו ולא במעט

מאנו 25 בינואר 2016

וגיל – עוד משהו באופן כללי – אני שם לב בשנים האחרונות שיש קבוצה של עיתונאים וכותבי הטורים שמצדדים אוטומטית בזרים שבכדורגל הישראלי, חלקם על גבול הסגידה העיוורת (בלי להזכיר שמות). אני לא טוען שאתה בהכרח כזה. חשוב אבל להיצמד למקצועיות והוגנות. ברור לי שישנה תגובת נגד לשנאה ופסילת זרים (אנשי מקצוע ושחקנים) ע"י אינטרסנטים כאלה ואחרים (ערוץ הספורט שופע בהם), אבל מנגד ישנה תרבות של התרפסות כלפי כל מי שבא מאירופה הקלאסית ללמד את הילידים בלבנט את רזי המקצוענות.
נכון, ישנם אנשי מקצוע זרים טובים שהגיעו לפה, ואני לא מזלזל חלילה, אבל חשוב גם לא לעשות להם הנחות בגלל שהם "משדרים" מקצועיות ושיש להם שמות כמו "קרוייף". נראה שלא פעם אותם עיתונאים ובעלי טורים מחמיאים באופן מוגזם לאותם אנשי מקצוע זרים וזאת כדי למתג ולבדל עצמם מה"שכונה" והקופמניזם שדבק בעיתונות הספורט הישראלית. שוב, שווה להישאר מקצועיים והוגנים, וכשצריך לבקר אז כדאי לעשות זאת כמו שצריך.
שוב, אני לא טוען שאתה בהכרח משתייך לחבורה הזאת באופן טוטאלי, אבל אני מזהה סימנים לכך, ולדעתי כדאי להמנע.
תודה יומטוב.

מאנו 25 בינואר 2016

אגב, ראינו את חלקם זועקים "פרובנציאלים" בפרשיית בלאט האחרונה, כאשר אותה צעקה היא היא הפרובנציאליות האמיתית והחטא לאמת ולביקורת ההוגנת והמקצועית.

גיל שלי 25 בינואר 2016

אני מניח שקראת את הפוסטים הביקורתיים שלי על ג'ורדי בספטמבר

יואב 25 בינואר 2016

מתי כבר תיבנה כנסייה בקריית שלום…

מאנו 25 בינואר 2016

לא זכור לי, אבדוק.
זה יותר הוצאת קיטור כללית ופחות אישית כלפיך, אז סבבה. טבעי גם שאתה בתור אוהד תראה דברים אחרת.
תודה

רן 25 בינואר 2016

מאנו , הדעהשלך על ראיקו מגובה במשהו? נניח עובדות או שמתבססת על דעה כללית מצפייה בתקצירים????
ראייקו עבר חבלי לידה כמו שוער זר אחר שהיה פה, אבל מאז הסיבוב השני באלופות, הוא מציג יכולת גבוהה, והביא הרבה נק' לשם עניין אניימה לא הביא כמעט בכלל נק' למכבי וכולם סגדו לו כי זה אניימה.

מאנו 25 בינואר 2016

מובא על ידי דעה כללית מצפייה במשחקים (!!!)
ראייקו, עד עכשיו, הוא שוער בסדר+ ולא יותר מזה. מי שאומר אחרת משוחד או משקר.
אם יהיה בופון לכשיהיה גדול? אין לי מושג.
כרגע הוא אפילו לא השוער הטוב בליגה.

בלייק 25 בינואר 2016

הוא השוער הטוב בליגה לגילו.
הוא שוער טוב מאוד לדעתי, עקומת שיפור מצוינת, יש לו מאמן שוערים מצוין, הוא צעיר מאוד ויזכה כנראה לחשיפה גדולה במדי נבחרת סרביה ובמדי מכבי בליגה אירופאית כלשהי (זאת הנחה אמנם, אבל די סבירה). פוטנציאל גבוה לתרום למכבי עוד הרבה. בעיני החתמה מצוינת (אני שם בצד את הסיפור האנושי-רגשי לגבי חואן פאבלו, שהיה קצת עצוב, אבל עדיין מוצדק בעיני).

מאנו 26 בינואר 2016

"הוא השוער הטוב בליגה לגילו."
ענק אתה :)

רן 26 בינואר 2016

השוער הטוב בליגה נקודה

לא שהתחרות.קשה הטא נגד סטנו. ההודף למרכז הקחבה

בלייק 26 בינואר 2016

מאנו – זה היה מתבקש….

שגיא 26 בינואר 2016

במשחק האחרון נגד מכבי חיפה, הוא היה הרבה יותר טוב מהשוער שניצב מולו. זה שכל הפרשנים הגדירו כשוער הכי טוב בארץ.

קפטן קוקי 26 בינואר 2016

אני מהמר שבתודעה בארץ (מבחינת פרשנינו) תמיד ייחסו יותר משקל לראיקוביץ של תחילת העונה ולא לראיקוביץ של עכשיו ולעקומת השיפור שלו.
זה שילוב של זה שהטעויות שלו נצרבו בתודעה ובעיקר זה שכשאתה שוער במכבי תל אביב (בוודאי הנוכחית) צריך לקרות משהו יוצא דופן כדי שתיחשב לטוב בארץ. בוודאי כשמדובר בשוער צעיר.

-גיסנו- 25 בינואר 2016

לקח לראיקוביץ' 3 חודשים בערך לצאת מההלם אבל עכשיו הוא משחק טוב ונמצא במגמת שיפור קבועה.
בכל מקרה הערך שלו לא ייקבע על סמך מה שהוא עושה בליגת העל, אלא יותר על סמך הופעות באירופה ובנבחרת.
ובעיקר – הוא עוד לא בן 21. פקטור משמעותי במחיר.

אמנם אף שחקן לא נמכר מהארץ בסכום שמתקרב ל 5 מליון יורו, אבל אף שחקן גם לא הגיע לכאן ב 3 מליון יורו כשהוא כבר תחת העין הבוחנת של סקאוטים ביבשת.

רק ביום שהוא יעזוב נדע אם לשלם עליו 3 מליון יורו הייתה טעות או לא.

בלייק 25 בינואר 2016

נדמה לי שיעקובו נמכר בסכום שקרוב ל- 5 מיליון פאונד.

מתן גילור 25 בינואר 2016

4.4M ליש"ט במכירה ישירה ועוד נתח משתי מכירות עתידיות (כ-20M ש"ח נוספים).

בלייק 25 בינואר 2016

זה היה לפורטסמות׳ של גאידמק, נכון?
הזר הכי טוב ששיחק כאן.

גיסנו 25 בינואר 2016

אוקיי טעות שלי אבל אני חושב שתהיה פה הסכמה שהוא היוצא מן הכלל שממש-ממש-ממש לא מעיד על הכלל

בלייק 25 בינואר 2016

ברור. יש עוד הבדלים בין ההעברות שלהם, אבל זאת דווקא דוגמה שמראה שזה יכול לקרות במצבים מסוימים, אולי גם עם ראיקוביץ׳.
בכל מקרה, אני בעמדה של גיל – הרווח הכספי שולי, היכולת והשדרוג האפשרי באטרקטיביות של מכבי בשוק ההעברות חשובים יותר (על עוד זה בעל הבית).

גיסנו 25 בינואר 2016

אני איתך באותו צד אל חשש :)

פאןפאן 26 בינואר 2016

"בזכות" ההגנה הרעועה של מכבי כבר קיבלנו מספיק הזדמנויות לראות את הניצוצות של ראיקו
והוא בהחלט הביא לנו נקודות מאז שיצא מההלם (המובן והמתקבל על הדעת )
יאללה מגן שמאלי (מריח הפתעה מהכיוון של הבדואי מהכרמל? או שזה רק הדמיון הפרוע שלי?)
ובחייאת ג'ורדי אל תפתיע אותנו עם תמונה המשותפת עם הצב העונה לשם מדוניאן האריס. בבקשה שזה רק שטות של נימני\פרימו ושות…

ד"ר רזי הופמן 26 בינואר 2016

לא מסכים לגבי ראיקוביץ. מצטרף למצדדים בהחתמה הזו.
ראיקוביץ משתפר כל הזמן ויש לו עתיד לא רק פה כך שבעתיד כשיימכר יהיה שווה יותר מההשקעה.
במשחקים האחרונים הוא העוגן מהגנה הבינונית של מכבי ומציל אותה לא פעם.
יש לו את שורה כמאמן וזה פלוס גדול מאד. עם מאמן כזה יש מצב שיגיע למלוא הפוטנציאל.
מה שג'ורדי צריך זה להחתים עוד שני זרים טובים+ או כאלה עם פוטנציאל גבוה. יש פלופים בדרך אבל יש גם מציאות שוות.
מה שחשוב זה שני שחקנים בהגנה שייצבו אותה ביחד עם השוער המתפתח.
אם זה יקרה יש צאנס שניקח דאבל ואולי גם נצליח לעלות שוב לבתים באלופות.

אזי 25 בינואר 2016

אבל… ג'ורדי החתים את ראדוניץ' החולה והפצוע, אז איך אתה משבח אותו שלא החתים שחקנים?

גיל שלי 25 בינואר 2016

ההחתמה של ראדוניץ היא כשלון, אבל שים לב שהוא יכול לחתוך אותו ללא עלות. כנראה זה מה שהיה להחתמה מהסוג הזה

אזי 25 בינואר 2016

בכלל – איך אתה יכול לכתוב טור תמיכה בג'ורדי על סמך שחקן שאתרים יודעים שהוא חתם לפני ההודעה הרשמית??

גיל שלי 25 בינואר 2016

לא כתבתי טור תמיכה, כתבתי על משהו ספציפי. כתבתי שיש לנו יותר אפשרויות עכשיו, אפילו אורלנדו סה עצמו סרב להגיע בקיץ

גיא זהר 25 בינואר 2016

לפחות לפי מה שפורסם בוואלה גם לרדוניץ היו הצעות מורונה, משתי קבוצות בלגיות ומקבוצה גרמנית. לא בטוח שהקמפיין האירופי הוא מה שמושך שחקנים או מאמנים למכבי. כנראה שמדובר בראש ובראשונה בהצעה כספית עדיפה (בהרבה). ולגבי א.א.ק, לא בטוח שהיא עדיפה על מכבי כיעד אטרקטיבי.

-גיסנו- 25 בינואר 2016

ואולי זה פשוט שילוב של השניים?

גיא זהר 25 בינואר 2016

אולי. או סיכוי לזכות באליפות כפי שנימק בוס (הכסף כמובן, לפחות ככה צוטט, היה במקום הראשון).

גיסנו 25 בינואר 2016

ברור שכסף הוא חלק מהשיקול, ראבאק!! אתה לא טיפש ואני לא תמים.
אבל אם רק כסף היה השיקול ורק כסף היה מביא הצלחה, הליגות בדובאי וקטאר היו מצליחות פי 100 מכל ליגה אירופית.

איציק 25 בינואר 2016

"אתה לא טיפש ואני לא תמים" איזה בטחון.

גיסנו 25 בינואר 2016

אז רגע, אתה רומז שאני תמים או שגיא טיפש? ;)

איציק 25 בינואר 2016

לא רומז, רק מציין שאתה מישהו עם ביטחון ;)

גיא זהר 25 בינואר 2016

חחח. איציק אקח זאת כמחמאה. ברור שיש מכלול של דברים. כשאתה מקבל כפול מבמקום אחר, פערי האיכות פחות משנים.

איציק 25 בינואר 2016

בכבוד, אני תמיד מלא המחאות ללא כיסוי.

איציק 25 בינואר 2016

מחמאות ללא כיסוי ;)

D! פה ועכשיו 26 בינואר 2016

וההמחאות שלך, במה אתה מכסה אותן?

איציק 26 בינואר 2016

כתוב במפורש, גם הן ללא כיסוי.

רועי 25 בינואר 2016

מיטש רוצה לבנות אצטדיון.עד כמה שאני יודע.
זה מראה על רצינות,

מאנו 25 בינואר 2016

עוד חזון למועד. כרגע זה נראה לא ישים.

יואב 25 בינואר 2016

ישים יותר ממה שאתה חושב.

מאנו 25 בינואר 2016

אני לא בטוח שאתה מודע לעלויות של הדבר. שלא לדבר על מציאת קרקע.
סתם מתוך הערכה לא מקצועית, אם ריץ' רוצה אצטדיון בסדר גודל של האצטדיון בחיפה, הוא יצטרך לשים סכום של כ-650 מיליון שקל וצפונה. אני ממש לא בטוח שהוא מעוניין בכך.

Lord Anthony 25 בינואר 2016

מילא עלויות, אבל הבירוקרטיה.
למצוא קרקע לאיצטדיון זה החלק היותר פשוט בכל הסיפור

יואב 25 בינואר 2016

אני מודע. הוא בוודאי שמודע.

ע' בעל הטיפ 26 בינואר 2016

כרגע מיץ' מוכן לבנות איצטדיון רק שעיריית תל אביב מתנה זאת בקבלת המפתחות ובעלות מוניציפאלית.
בושה

ד"ר רזי הופמן 26 בינואר 2016

בגלל זה הוא מחפש מחוץ לתל אביב. חולדאי@@ לא יעשה סיבוב על גולדהר.
צריך לבנות קומפלקס שכולל איצטדיון, בית מלון וקניון על מנת שההשקעה תחזיר את עצמה.
בת ים, חולון, יבנה ורשל"ץ יכולים לספק שטחים זולים לבניית הקומפלקס. העיקר שתהיה רכבת שמגיעה קרוב לאצטדיון.

ד"ר רזי הופמן 25 בינואר 2016

מכבי חייבת להשקיע עכשיו בגנה. לדעתי צריך שם שני שחקנים זרים באיכות טובה שיאפשרו להתקפה לעבוד בשקט.

גילעד 25 בינואר 2016

אתה כותב טור בשבחה של הסבלנות והעבודה השיטתית, ואז משבח החתמה שעדיין לא התרחשה של שחקן שמעולם לא ראית…
לא הייתי ממהר כל כך במקומך, מה גם שלג'ורדי יש רקורד לא מי יודע כמה עם זרים שבאו באמצע העונה – פרט לפריצה.
תן לו קודם כל להגיע לפה באמת, אחר כך לעשות חמישה-שישה משחקים, ואז נראה.

גיל שלי 25 בינואר 2016

לא יודע כלום על ההחתמה, גם כתבתי את זה. שמתם לב לסימן השאלה בכותרת? ראיתם התיחסות לגניבה כלשהיא של ג'ורדי? ראיתם נסיון להתחקות על דרך המחשבה שלו

איציק 25 בינואר 2016

ג'ורדי הורס את הליגה.

בלייק 25 בינואר 2016

את הצ׳מפיונשיפ?

איציק 25 בינואר 2016

את הליגה השישית בטיבה באירופה.

גיסנו 25 בינואר 2016

פורטוגל?

איציק 25 בינואר 2016

MLS

ד"ר רזי הופמן 26 בינואר 2016

חחחחח

yaron 26 בינואר 2016

את ליגת הנוער :-)

אריאל גרייזס 25 בינואר 2016

למקרה שלא שמתי לב, כמה גולים הסה הזה כבש בליגה הישראלית?

בלייק 25 בינואר 2016

אפילו לא שער יותר מראדוניץ׳!

ארז 25 בינואר 2016

פחות…

אורי 25 בינואר 2016

אותה כמות אבל בפחות משחקים
למעשה עוד לא היה משחק בו שותף ולא כבש!

אריאל גרייזס 26 בינואר 2016

בדיוק הנקודה שלי. אפשר לחכות שניה עם הבית ספר שג'ורדי עושה לכולנו לאחרי שהשחקן יכבוש איזה שער או שניים?
אישית, אני תמיד חושד בשחקן (או מאמן) שמגיע מליגה הרבה יותר טובה משלנו לפה. הרבה פעמים שחקנים כאלו מתגלים כעצלנים שבאו לעשות עלינו סיבוב. בואו נחכה טיפה ונראה, הא?

גיא זהר 26 בינואר 2016

אתה רומז שטב"ח 1 עצלן? הפורטוגלי הגיע לכאן כי שמע שהישראליות יפות וכי הוא חובב חומוס. וברצינות, רדינג לפני מה שפורסם הראתה לו את הדרך החוצה. נכתב שנוסף למכבי ברוז, שמגיעה מליגה יותר טובה ואטרקטיבית מהישראלית וכקבוצה כנראה טובה ממכבי, ואא"ק שמגיעה מליגה של קבוצה אחת ולא בטוח שטובה ממכבי, הציעו לו הצעות. הוא (ורדינג – גם להם יש מילה) העדיף את מכבי. אני לא חושב שבמכלול הסיבות עצלנות או סיבוב נכנס למשוואה זה לא קוזניצוב או דה וולף למיטב הבנתי.

אריאל גרייזס 26 בינואר 2016

אני לא רומז כלום. אני אומר שכבר ראינו זרים שבאים לפה ועושים סיבוב על הקבוצה הישראלית. יכול להיות שהוא יהיה שחקן אדיר יכול להיות שלא, אין לי מושג. אני רק אומר שאולי כדאי טיפה לחכות עם ה"אמרתי לכם" לאחרי שהוא יעשה משהו.

גיא זהר 26 בינואר 2016

זה ברור. במיוחד שקרויף נכשל עם המון שחקנים שהביא (דרך אגב לא רק זרים, ולא רק בדיעבד כמו בן בסט או שני המגינים השמאליים לצורך העניין).

בלייק 26 בינואר 2016

לא מתרשם מכל מיני אותיות קטנות בכתבות יחצניות שמספרות לנו על איזה הצעות ויתרו שחקנים שעוד רגע חותמים בליגה האיכותית שלנו. ברוז' מעוניינת? מי אמר? ונניח שהיא מעוניינת, אולי כמחליף שלישי לחלוצים? אולי כי בעל הבית מקושר עם הסוכן? זה לא שלא ראינו את דודו דהאן למשל "שותל" שחקנים לא מתאימים בקבוצות בלגיות, כולל מהגדולות ביותר שם.
שיבוא, שישחק ויוכיח את עצמו. אם זה יקרה – קרויף הצליח, אם לא – אז לא, בלי קשר למי אולי היה מעוניין בו.

ניב 25 בינואר 2016

דינמו רוצים את ורמוט?

גיסנו 25 בינואר 2016

בכל זאת צריך מחליף לירמולנקו (שהוא כידוע הצדק)

צור שפי 26 בינואר 2016

דינמו מסחה אולי. ורמוט הפך למים.

צור שפי 26 בינואר 2016

לניב

ניר 26 בינואר 2016

טור שלובש את המשקפיים האופטימיות. מתייחסים להחתמה אחת או שתיים ומתעלמים מכל היתר. במקביל לפרסום על החתמתו של סה פורסם על חזרתו של איזה אחד מדוניאנין, שהיה בינוני מינוס בקדנציה הקודמת שלו אבל מקורב לג'ורדי, אז למה לא לסדר חוזה לחבר הקרוב גם אם אין לו שום תרומה מקצועית אמיתית?

בגדול, היו פה כבר זרים שהגיעו כשהם בגיל הנכון והיו בקבוצות הנכונות, זה לא אומר הרבה, בסוף זרים נשפטים על יכולתם במגרש. מדוניאנין היה בלה קורוניה למשל, מה זה אומר על התאמתו לישראל ובכלל על יכולתו? גם לקבוצות גדולות ממכבי תל אביב יש פלופים, או קומבינות סוכנים.

yaron 26 בינואר 2016

אתה אמיתי?
המחשבה שקרויף מנסה לסדר חוזה למדוניאנין בגלל שהוא "חבר קרוב" פשוט הזויה…

בלייק 26 בינואר 2016

בדיוק כמו שהוא סידר חוזה לחבר הקרוב ראיקוביץ', למרות שהשוער שהוחלף הצטיין.

עופר כהן 26 בינואר 2016

בלייק אתה ציני נכון?
יורדי בישראל לפני שראקוביץ החל קריירה מקצוענית….
בטח ובטח לפני שהוא הפך לשם דבר בסרביה.

בלייק 26 בינואר 2016

נכון.

הדיווחים בעסקת חואן פאבלו, תארו את היחסים בין ג'ורדי לחואן פאבלו כקרובים מאוד, ועל כן עוד יותר מפתיע שקרויף "עשה לו את זה". עם ראיקוביץ' לא היה לקרויף שום קשר אישי עד שחתם במכבי.

אורי 26 בינואר 2016

דווקא חואן פאבלו נחשב מקורב לג'ורדי והוא הוחלף בלי למצמץ

ניר 26 בינואר 2016

היא ממש לא הזויה, אתה יכול לחשוב על סיבה אחרת להביא אותו? הוא היה הצלחה גדולה בקדנציה שלו בתל אביב? אני יכול לקבל את זה שככל הנראה הוא יגיע בכסף זול, אבל מבחינת התרומה שלו למכבי תל אביב הוא נראה לך ראוי?

יואב 26 בינואר 2016

1- הוא עדיין לא בא.
2- שחקן הרכב חשוב בנבחרת שעלתה ליורו. תרם רבות לעליה.
3- האריס במערכת החדשה במכבי יכול להיות בדיוק מה שציפו ממנו בקדנציה השניה.
4- יורדי חבר שלו? וואט דה פאק…

פאןפאן 26 בינואר 2016

לא לא לא ולאאאאאאאאאאאאאא
כמה שנים אפשר לחלום על הפוטנציאל שלו?
רבאק אפילו גיא אסולין נחשף כבר:-)

ניר 31 בינואר 2016

יואב, אני מצרף לך פה לינק קטן, תמשיכו להאמין שג'ורדי הוא הגאון היחידי בעולם ושהוא נטול אגו וחברים ואינטרסים אישיים.

אפשר להגיד שהוא מנהל מוצלח אבל הוא גם בן אדם וגם הוא עושה טעויות.

http://www.sport5.co.il/HTML/Articles/Article.64.204926.html

קפטן קוקי 26 בינואר 2016

ג'ורדי הביא זרים טובים יותר או פחות, אבל בדבר אחד הוא (עדיין) לא נכשל במכבי.
כל השחקנים שהוא הביא השתלבו היטב במרקם הקבוצתי המאוד חזק שיש במכבי. גם עדן בן בסט, שלא מוצא את עצמו מקצועית הוא חלק מהותי מהקבוצה ואחד הטיפוסים האהובים בקבוצה. אני מניח שזה גם כן גורם שמביא לעיכובים בהחלטות ובצורך בסבלנות.
בסופו של דבר, ג'ורדי כנראה יודע שכסף זה פחות בעייתי, אבל להביא שחקן שלא מתחבר חברתית יכול להרוס ולא רק לא להועיל.

שגיא 26 בינואר 2016

אפילו טב"ח 1 עושה רושם שמשתלב מצוין חברתית. אני כבר זוכר את נבואות הזעם של "הפרשנים" על כך שהוא יריב עם זהבי ויחריב את חדר ההלבשה.

עופר כהן 26 בינואר 2016

כשצריך להחמיא לתקשורת צריך:
הפרשן השנוא עליי שלמה שרף כתב שעמבה צריך לשחק בלם. כאן הוא צודק. הוא מהיר ופיזי וכשאין רכש זה הכי טוב שאפשר.

בקשר לחלוץ, ממה שכתבו עליו זה נראה כמו אחד השחקנים הכי חסרי מזל שדרכו פה.

yaron 26 בינואר 2016

זה בכלל לא בטוח.
העבירות שלו בעמדת הבלם יכולות לעלות ביוקר.

שי 26 בינואר 2016

בעיקר אנחת רווחה שיש רכש
איך ג'ורדי מוציא את המיץ כל פעם מחדש זה הורג אותי
עם פאבלו לדעתי בקרב האוהדים הייתה בעיקר באסה בגלל הנסיבות אבל לא ביקורת מקצועית
נחזיק אצבעות שזה החלוץ שפיללנו לו
ונקווה מאוד מאוד לחיזוק להגנה

Comments closed