מגרש פתוח 4.9

גבריאל היידו, טל ברמן, טליה סלנט ואנוכי על מעברי ערים, הטרגדיה במעבר לנתניה

לשקוע בחלום
ספורטנ'רול (ח') - רן עצמון

66 Comments

גיא זהר 8 בספטמבר 2016

מרתק. אוף טופיק, מה דעתך בנושא יצחקי ואזולאי? גם אם ההשאלה תצא לפועל מדובר בהפסד כסף לא קטן לגולדהאר.

גיל שלי 8 בספטמבר 2016

נראה לי שמיטש מנסה לחנך את השוק שנגמרו הימים שהוא הפראייר, זה שווה לו מליון יורו כנראה

גיא זהר 8 בספטמבר 2016

המקום היחידי שהוא יצא פראייר זה במקרה ורמוט (ואולי ראדי לטווח הארוך אם היה מצליח לעלות שוב לבתים של הצ'מפיונס). לכן זה נראה יותר כשיח תקשורתי שבא להסביר שתי החלטות לא רציןנליות

גיל שלי 8 בספטמבר 2016

הוא מרגיש ששילם יותר מדי לטביב בעוד הוא שחרר חינם את ראדי וורמוט. נראה לי שאחרי סיפור אלירן עטר הוא לקח החלטה שעם שחר וטביב הוא מתנהג בדיוק כפי שהם נוהגים בו. אני אגב הייתי שמח לשחרר את ברק ושלומי אזולאי

יואב 8 בספטמבר 2016

ואיבינדר

vered s 8 בספטמבר 2016

מחווה כלפי שחקן זה לשחרר אותו בחינם כשהוא מבוגר ושירת את המועדון בנאמנות הרבה שנים כמו שעשו עם ראדי וב״ש. לעיתים משוחרר שחקן כמו אורלנדו בהכרה של המועדון בטעות. אבל גם כאן אתם יכולים לצפות שבהינתן תנאים דומים ואפשריים המועדון שקלט את אורלנדו ייקח בחשבון את ההיסטוריה של היחסים שלו עם מכבי תל אביב. וההפך. לעומת זאת השחרור של גילי ורמוט זה מכבי תל אביב עשתה מחווה למכבי חיפה שהיא מועדון מיתחרה אבל גם שותף לליגה. נכון שמיטש הבין שנעשתה טעות ברכישה וששויו של השחקן ירד מאד אבל כמו שהוא לא ציפה שמכבי חיפה תשלם בגין הטעות שהצוות המקצועי שלו עשה הוא רשאי לצפות שמכבי חיפה לא תעשה את החשבונות שלו. ואם היתה משמעות למחווה הזאת זה ביסוס של יחסים טובים בין המועדונים וציפיה הגיונית להחזרה בהתנהגות ג׳נטלמנית וויתורים מחוות כלשהם בהמשך הדרך. זה לא פינקסנות זה לגמרי ציפיה הגיונית. אפשר היה לצפות שמכבי חיפה תניח בצד שיקולים עסקיים של מי שווה מה תגיע ביחד עם מכבי תל אביב להסכמות בסוג של עיסקה שתניח את דעתו של מיטש שאכן מדובר בהיתנהגות שהיא המשך ישיר של מחוות הדדיות בין המועדונים. אם תירצו סוג של הבנות. פעם זה ירויח יותר ופעם השני אבל הכל בגבולות ההגיון והצרכים המקצועיים של המועדונים. זה כניראה לא קרה ולכן מיטש החליט אולי אפילו לחתוך את יחסיו העסקיים מול מכבי חיפה. וזה לחלוטין הגיוני למרות שניראה אימפולסיבי. ביית״ר מכרה למכבי תל אביב שני שחקנים בהרבה מאד כסף ומכבי תל אביב רשאית לצפות שכשהיא מעבירה שחקן לביית״ר הוא יימכר בסכום שמתאים לגילו ומעמדו. לא שקל פחות. זה לא שביית״ר ביססה יחסי תן וקח ג׳נטלמניים עם מכבי תל אביב. זה דומה מאד לאכזבה של מכבי חיפה מבני סכנין והדבר היחידי שיכול אולי להיכנס לדיון כזה זה שבבני סכנין יאמרו שהם לא רוצים יותר את היחסים עם מכבי חיפה כפי שהם כי הם מרגישים מקופחים כשהם בוחנים את ההיסטוריה בין המועדונים אחרת הרכישה הזאת היתה חייבת להיפתר. מיטש לא רוצה להפוך את מכבי תל אביב לבדיחה של הליגה והוא צודק. גם אם הפעולות שלו היו אימפולסיביות זה עדיין מגובה בהיגיון הזה.

עופר גבאי 8 בספטמבר 2016

חחחח
אני לא מבין איך כל אוהדי מכבי מתייחסים לזה שיעקב שחר לא שיחרר את אלירן עטר כהחלטה קטנונית.
אם אתה לא משחרר את השחקן הכי כישרוני שלך לקבוצה יריבה אתה קטנוני וסחטן?
כאילו אתם מניחים מראש שמכבי חיפה לא תהיה קבוצה תחרותית אז היא צריכה לתת לגולדהאר מה שהוא רוצה? הנחה הגיונית. היא כנראה באמת לא תהיה קבוצה תחרותית. אבל אני מקווה שיענקלה לא חושב ככה.

גורביץ' 9 בספטמבר 2016

כשמיץ' מוציא 3.5 מיליון יורו חלוץ מהליגה הסקנדינבית, זה רכש שקול, וכיענקלה פותח מו"מ על עטר ב- 2.2 מיליון דולר, זה קטנוניות.
הגיון מכביסטי שכזה..
שכחו מי ריסק את השוק לחתיכות מבחינת רף משכורות ומחירי העברה

עופר כהן 9 בספטמבר 2016

1) גורביץ', הבעיה היא לא המחיר כשלעצמו, אלא הקונטקסט.
שחר לא רצה את עטר ודיברו על זה תקופה, פתאום מכבי מתעניינת דופק תג מחיר של 2.2 מיליון יורו. נשמע קצת לא נורמלי לתת מחיר עצום שכזה על שחקן שאתה לא רוצה.
כאן הבעיה שלנו.
2) וידאר לא באמת שווה 3.5, לפי רוב האתרים מכבי גם שילמה הרבה פחות, לא מצאתי אתר אחד שאמר שמכבי שילמו 3.5. כולל טרנספמרקט וסוקר-וואי.
3) המחיר שלו גבוה כי מדובר בחלוץ שעוד יכול להגיע לשיא גדול והיה בכושר מעולה בקבוצה אירופית לגיטימית כמו מאלמה, ככה שכדי שיגיע תג המחיר שלו חייב היה להיות גבוה משוויו האמיתי. שוב, המחיר הכי גבוה שראיתי היה 3.16 מיליון יורו, וזה כנראה פחות מזה. אלירן עטר ממש לא באותה ליגה של כושר ואיכות עם וידאר, אל תשווה מאלמה למכבי חיפה, ואל תשווה את כמות השערים שלו. בנוסף, וידאר כבר שיחק כמה משחקים העונה, ככה שהוא בכושר יותר טוב משל עטר גם מהבחינה הזו. כמה פעמים לקח לשחקנים במכבי זמן להכנס לכושר? כאוהד עוקב- המון.
4) מה אכפת לאנשים כמה כסף ההוא מוציא? זו ישראליות פולנית במיטבה. יעני אם הוא הוציא3 מיליון אז הוא פרייאר. זו הסתכלות צרת עין. בינתיים ראיקוביץ' השוער הכי טוב בישראל.
זה קצת מצחיק לראות אנשים "מודאגים" בשביל מכבי על "ההוצאות" ה"כבדות" שמיטש צריך "לסבול עבור מכבי" בשנים האחרונות. אחרי ששילם 600K יורו לקולאוטי במשך כמה שנים טובות, לא נראה לי שלמיטש אכפת "לשלם מזיעת אפו" עוד קצת.

גורביץ' 9 בספטמבר 2016

אין שום בעיה עם שלוש מיליון פלוס יורו על החלוץ האיסלנדי, נהפוך הוא – אם יש לו את היכולת הכלכלית, מיץ' היה צריך כבר אחרי אליפות אחת להוציא את הסכומים האלה על זרים עם פוטנציאל ולא על ישראלים.
אבל במציאות הוא רכש לדוגמא את ברק יצחקי בשני מיליון דולר לפני ארבע שנים, ככה שלהתחיל מו"מ עם 2.2 מהצד של שחר זה הגיוני לחלוטין, מי שהציב את הרף בלבלים האלו זה מיץ'.
אלירן עטר חלוץ מוכח בליגה שלנו וגם במכבי תל אביב, ששווה באזור ה 15-20 גולים בעונה בלי פציעות, ותסכים איתי שעדיף את אלירן עטר ב 2 מיליון דולר מאשר שגיב יחזקאל ב 800,000.
בנוסף, לא יודע על פי מה קבעת ששחר לא רוצה את עטר, הוא נאבק בשביל להשאיר אותו, אז לצאת מנקודת הנחה שגם ככה רצו לשחרר את עטר זה שגוי. הגיעה פנייה ממכבי תל אביב עד כמה שאני יודע, זה לא שחר שהוציא הודעה שעטר למכירה.

Ollie Williams 10 בספטמבר 2016

אם אלירן עטר היום שווה 2.2 מליון יורו אז יצחקי שווה מליון וחצי לפחות וקיארטנסון לפחות 10

יואב 8 בספטמבר 2016

מה לא רציונלי בלרצות כסף על ברק למשל?

שלו 8 בספטמבר 2016

המסר הוא אחר לדעתי,
מיץ' לא סופר את הכסף אז שיעמדו לטובת הקבוצה.
הוא גם כנראה מוכן להשקיע בשחקנים זרים שאולי ימכרו בעתיד, פחות בישראלים.
אני מניח שאם כבר בישראלים אז בנוער של מכבי.

גיא זהר 8 בספטמבר 2016

מטביב? או מכל אחד אחר? יצחקי בן 32 פלוס אחרי שתי פציעות ברכיים שלא ראה כמעט דשא מאז באזל

יואב 8 בספטמבר 2016

מכל אחד. מי שרוצה את יצחקי עם ההיסטוריה שציינת, שישלם.
מה לא ברור פה ולך?

גיא זהר 8 בספטמבר 2016

אק, טז השארת שחקן עם תפוקה מינימאלית שיראה מעט דשא ויהיה חופשי בסוף העונה. החלטה מצוינת. דרך אגב, גם להשאיר את גורדנה לא חכם.

יואב 8 בספטמבר 2016

לשיטתך, לא הייתי רואה ממנו שקל גם עכשיו.
אני מאמין ברציונל של איש עסקים בקליבר של מיטש. זה שלו, אתה יודע.

גיא זהר 9 בספטמבר 2016

ברור שיש ראציונל ולכן השימוש במילים פראייר ונקמה לא נראה לי מתאים במקרה הזה. מה הקשר בין המילים האלו לעסקים? זה באמת צעד שלא כל כך מובן לי (במיוחד במקרה של יצחקי, במקרה של אזולאי ובטח על סמך תקדים ראלי יש חשש מחיזוק יריבה פוטנציאלית. יצחקי כיום לא יכול להוות איום על כלום).

מאנו 8 בספטמבר 2016

כולם יודעים ממזמן שהפראייר של הליגה זה יענקל'ה. ריץ' יכל לחסוך כמה דולרים.

שלו 8 בספטמבר 2016

זה נראה כאילו השוק הישראלי גם לא מעניין את מכבי.

יניב פרנקו 8 בספטמבר 2016

לא הבנתי גיל ? מיטב חושב שהוא יצא פראייר כל השנים האלה שכולם היללו את "התהליך" ו"הניהול".

גיל שלי 8 בספטמבר 2016

אפשר לנהל מצוין ולצאת פראייר, לא רואה את הסתירה למרות הקונבנציה בישראל

חיים הצהוב 8 בספטמבר 2016

ההליך והניהול טובים לנקודת זמן ספציפית, בהתחלה היה חשוב למיץ לגבש את כל השחקנים הישראלים הטובים ולתת הצהרה לשאר המועדונים בארץ וכיום במקום שבו מכבי נמצאת הוא מסתכל על דברים בצורה שונה שיותר מתאימה למכבי הנוכחית.
קח את אוחנה כדוגמא, מהלך מצויין של ב"ש שהצליחו להביא שחקן מבוקש ולתת הצהרה לשאר הקבוצות, לעומת זאת אם מכבי הייתה עושה את אותה עסקה אני הייתי חושב שהיא עיסקה נוראית, מכבי לא במקום שהיא צריכה להוכיח משהו למועדונים אחרים והכסף ששולם הוא גבוה מדי לטעמי.

יואב 8 בספטמבר 2016

חיים,
מסכים.
מכבי במקום שונה באבולוציה שלה.

גיא זהר 8 בספטמבר 2016

הסכום, אם נכון, גבוה מדי אבל אני לא חושב שהיה מדובר כאן בהצהרה כלפי מישהו (בית"ר? הפועל?) אלא במחשבה לעתיד מלווה בהימור של דבידנד גבוה. הסיכוי שהמהלך יצליח קטן. אתם מקשיבים יותר מדי לג'ורדי, השורה התחתונה בלי קשר לזרים או ישראלים שלמכבי יש שני שחקנים חסרי תועלת שניתן היה לכל הפחות לחסוך את שכרם (במקרה של אזולאי ניתן היה לקבל גם כמה גרושים) והם נשארו בקבוצה. קשה לי להאמין שאצל איש עסקים קר רוח נכנסו שיקולים כמו פראייר ונקמות.

חיים הצהוב 8 בספטמבר 2016

אזולאי עבר, לגביי יצחקי אני חושב שהמחשבה הייתה שלאבד את יואב זיו גרסיה וזהבי זה יותר מדי בשביל חדר ההלבשה ויצחקי הוא דמות משמעותית במכבי.
ב"ש לא הצליחה עד עכשיו להביא שחקנים (חוץ מכאלה עם זיקה מסויימת אליה) שמכבי או שחיפה רצו, זה השחקן הראשון שהיה מבוקש וב"ש הצליחה להחתים אותו

גיא זהר 8 בספטמבר 2016

יצחקי כל כך משמעותי שהוגלה לקפריסין כמו אסירי החתרות. יאללה, מן הסתם עדיף להשאיר שחקן ממורמר. יצחקי יעבור בינואר תמורת 50 אלף שקל וגולדהאר לא יצא פראייר.

Ollie Williams 10 בספטמבר 2016

בעולם שבו רייכרט שווה מליון יורו, שגיב יחזקאל 800 אלף, מיכאל אוחנה 2 מליון ואלירן עטר אחרי עונה זוועתית 2.2 מליון – לא רואה סיבה שיצחקי לא יהיה שווה משהו.

נחמד שאתה מודאג למאזן הכלכלי של מיטש. אני משוכנע שאם מכבי שמה מליון יורו על חצי ממיכאל אוחנה היית מוצא 87 דרכים להסביר למה זה בזבוז ומכבי הורסת את הכדורגל

יואב 8 בספטמבר 2016

מי שרוצה את ברק יצחקי- שישלם. אם לא, הוא שחקן מכבי לכל דבר ועניין. לא מודאג כלל.

יניב 9 בספטמבר 2016

אתה מתעלם מנקודה אחרת. יצחקי בא למשא ומתן עם ביתר בהבטחה שקרויה נתן לו שהם לא יעמדו בדרכו וישחררו אותו חינם. ואז אחרי שהוא סגר את הכל מול ביתר פתאום גולד הר התהפך. פה הבעיה. אם מראש מכבי היו אומרים אנחנו מוכנים לשחרר את ברק תמורת מחיר כזה וכזה אז הכל היה נראה אחרת

יואב 9 בספטמבר 2016

יניב,
זה בכלל לא מה שהבנתי מדבריו של יורדי אתמול.

עופר כהן 9 בספטמבר 2016

יואב- טבעי שאנשים שאינם אוהדי מכבי לא יאמינו לקרויף, ואני לא אומר זאת כלל בזלזול, זה ממש הגיוני.

חיים הצהוב 8 בספטמבר 2016

אגב הדבר הכי חשוב שיצא מהחלון הזה זה ההוכחה שמיץ פה להישאר ולהרבה שנים

ד"ר רזי הופמן 8 בספטמבר 2016

+1000000

ד"ר רזי הופמן 8 בספטמבר 2016

הנ"ל כתגובה לגיל שלי. גולדהר ישלם כסף כי הכבוד שלו שווה כסף. טביב, אלונה, שחר והפריץ מקריית בוביק צריכים להבין שהימים שמוכרים ביוקר ואחר כך מקבלים מתנות לא ישובו. יש פה עיקרון. אתם רוצים שחקנים שלי תשלמו או שתעשו עסקאות חליפין פייריות. אף-חד לא יידפוק אותי. יש פה אמירה בוטה לא עסקית ולא רווחית אבל צודקת. זה עיקרון-פרינציפ. עד דבר המושאלים של מכבי צריכים תמיד לחזור הביתה בסוף, בין עם גדלו במועדון או שנקנו. יושאלו כדי להתקדם ולרכוש דקות משחק תוך ידיעה שהם שייכים למועדון וחוזרים אליו עם יהיו מספיק טובים.

אורי 9 בספטמבר 2016

שימו לב לאובדן הנקודות של מכבי בשנה שעברה
הפסד ושני תיקו לב"ש – שקיבלה חינם את ראדי
הפסד ותיקו לרעננה – שקיבלה את בדש בחינם (ואת ראדוניץ)
הפסד ותיקו לבית"ר – שקיבלה חינם את אייבינדר
הפסד בגמר גביע לחיפה – שקיבלה חינם את ורמוט

מסקנה מתבקשת – אין יותר שחרורי חינם!!!

גיא זהר 9 בספטמבר 2016

1. והפועל? זה בגלל שלא נלחמו על שוינפלד?
2. ורמוט שיחק בכלל בגמר הגביע? גם אם כן לא היה פקטור
3. אייבנדר לא הגיע לבית"ר דרך מכבי אלא שוחרר ממכבי והגיע לבית"ר כשחקן חופשי.
חוץ מזה הכל נכון

מכביסט אדום 9 בספטמבר 2016

השער של בדש עלה לנו באליפות…

גורביץ' 9 בספטמבר 2016

התגובה של ההנהלה שלכם לאי הוצאת חוץ של טב"ח עלתה לכם באליפות

עופר כהן 9 בספטמבר 2016

אני חושב שאם יש לך שחקן שמחמיץ מול הפועל רעננה במצב וודאי לכיבוש שער, כאשר כיבוש מבטיח לך עוד 2 נקודות, זה מה שמונע ממך לקחת אליפות.
אבל איזה כיף להעלות חרא מהעבר ולנגח בו את הספינה.

גיל שלי 9 בספטמבר 2016

אני חושב שמה שעלה לנו באליפות זו העובדה בשאר שבע לקחו יותר נקודות מאתנו, אבל אולי אני טועה

דיזידין 8 בספטמבר 2016

נושא מעניין וקרוב ללבי.
אז הבנתי שהכל כסף, אבל לא הבנתי איזה אינטרס כלכלי יש לליגה לאשר מעבר של קבוצה לחור כמו אוקלהומה סיטי.
ועוד שאלה: איפה נכנס השיקול הכלכלי ארוך הטווח? למשל, כפי שייבבתי פה לא פעם, משפחת דין לדורותיה לעולם לא תהיה אוהדת קבוצה שרופה בגלל הלקח מנטישת ברוקלין על ידי הדודג׳רס. (ואגב, כשהדודג׳רס עזבו, לא הייתה אף קבוצת בייסבול מערבית או דרומית לסיינט לואיס, כך שהתבקש שיקומו קבוצות במערב)

גיל שלי 8 בספטמבר 2016

האינטרס ארוך הטווח של הליגה זה מאסות, באזור סיאטל יש את פורטלנד וליד אוקלהומה יש כלום, כך שהליגה אדישה ואף יוצאת מורווחת לטווח הארוך. אותו דבר לגבי כל הקבוצות שנטשו את ניו יורק למערב

AdamB 8 בספטמבר 2016

נושא מרתק.
לדעתי האינטרס לטווח ארוך של הליגה צריך להיות בעלים שרוצה לבנות פרנצ'ייז מצליח בעיר \איזור מסויים.
לא חושב שפול אלן יזיז את הסיהוקס או הבלייזרס מהחוף הצפון מערבי בשביל כמה עשרות מיליוני דולרים בטווח המיידי.
גם הבעלים של קרולינה פנתרס נכנס לעסק, לפחות לפי הידוע לי על מנת להקים קבוצת פוטבול בקרולינה,
לא כי זו הייתה ההשקעה הרווחית ביותר באותו הזמן.
לעומת זאת, אני לא בטוח אם האחים גלייזר הם לוקל פטריוטים של מערב פלורידה, ורואים בפיתוח האיזור
ערך כלשהו.

מאנו 8 בספטמבר 2016

אחד מהדברים הכי פתטיים שיש לספורט האמריקאי להציע. זה והקהל.

גיל שלי 8 בספטמבר 2016

אצה מדבר בלי להכיר את הקהל של סיאטל סיהוקס הגרין ביי פאקרס ואחרים, כמה ישראלים היו באים למשחק במינוס שלושים מעלות למשל?

חיים הצהוב 8 בספטמבר 2016

אני מתקשה אפילו לנסוע לנתניה ועל המנוי לליגה האירופית ויתרתי

ערן (המקורי) 8 בספטמבר 2016

כנ״ל (קניתי ברגע האחרון לאירופית. בספק אם אלך מעבר לזניט)

מאנו 8 בספטמבר 2016

למה אתה מניח שאני לא מכיר?
הגעה למשחקים איננה המרכיב היחידי (ראה פרמיירליג למשל, ליגה עם הרבה קהל אבל כמעט כולו מנומנם). מעבר לכך אלו תופעות ספציפיות, והן גם לא משתוות לאירופה ודרום אמריקה.
ראית פעם משחק בליגה הארגנטינאית? בליברטדורס?

מתן גילור 8 בספטמבר 2016

לא התנסיתי במינוס שלושים, אבל בשבוע הקר ביותר בעונה שעברה הייתי ב-3 משחקים וחטפתי כוויות קור ב-6 אצבעות :) :(

עומרי (ירוק) 10 בספטמבר 2016

עדיין לדעתי זה לא הדבר שהכי סבלת ממנו במשחקים האלו.

אורן השני 8 בספטמבר 2016

גיל,
לא הבנתי איך אתה משווה בין ההתארחות של מכבי ת"א בנתניה למעבר של קבוצה לעיר אחרת.
זה לא שמעכשיו השם משתנה, הלוגו, הצבע או הזהות.

גיל שלי 8 בספטמבר 2016

אני צוחק כמובן

אורן השני 8 בספטמבר 2016

סבבה, ראיתי את זה גם בטור אז חשבתי שאתה רציני.

גיל ז. 8 בספטמבר 2016

מעניין מאד, תודה גיל
עכשיו ניתן לעשות הקבלה בין הדברים שדיברתם עליהם לבין זה שבלוח המשחקים שפורסם עד המחזור העשירי, אנחנו לא נשחק פעם אחת בשבת,
זאת למרות שכולם מודעים לסבל המטורף שנגרם לנו להגיע לנתניה ולחזור ממנה.
אז כבונוס אנחנו נסע בשבועות מסויימים פעמיים לנתניה. תענוג לא.

גיא זהר 8 בספטמבר 2016

עניין השבת קשור גם לאירופה וערב ראש השנה

עופר כהן 9 בספטמבר 2016

לחדד את מה שגיא אמר ולהחמיא למנהלת- סוף סוף יש התחשבות אמיתית ומאורגנת בקבוצות המתחרות באירופה.

סימנטוב 8 בספטמבר 2016

ראיתי בלייב. הייתם נהדרים ואהבתי שלא דפקת חשבון (למכבי פ"ת בעיקר)

Oded 9 בספטמבר 2016

יש לינק שזמין מארהב?

גיל שלי 9 בספטמבר 2016

אתה לא מצליח לראות?

וOded 10 בספטמבר 2016

הקישור לא עובד ומציין שחומרים מספורט 5 חסומים לצפיה מארהב

גיל שלי 10 בספטמבר 2016

אנסה להשיג לינק פתוח, תודה

ג׳ון מקליין 9 בספטמבר 2016

+1
קטעי הוידאו הקודמים היו פתוחים לצפייה מחו"ל. הלינק הזה חסום לצפייה (לפחות מתוך ארה"ב)

מכביסט אדום 9 בספטמבר 2016

עזבו שטויות. גורדי נכשל ברכש. עונה שלישית ברציפות. איפה החיזוק? מאז עונת אוסקר לא נחת שחקן שהותיר חותם. (למעט ראיקו ודסה)

שלו 9 בספטמבר 2016

בעיקר למעט.

עופר כהן 9 בספטמבר 2016

מה אתה צריך חותם כשיש לך 3 אליפויות, פעמיים ליגה אירופית, פעם אחת ליגת אלופות וגביע המדינה?
ואם דסה זה חותם, אז גם אייגבור, פריצה וטב"ח החלוץ הם חותם.

או שפשוט נסכים שהביטוי "הותיר חותם" הינו חסר תכלית.

Comments closed