יומן האליפות של הג'איינטס (5) – איפה איליי

מתגעגע לאיליי שהיה מוסר חטיפות מחורבנות,, אבל לוקח מספיק סיכונים

ההגנה של הג'איינטס לא חטפה כדור כל העונה, הלילה ג'נוריס ג'נקינס חטף את רוג'רס פעמיים בחצי, זה דומה להסתברות שיובל אבידור יבקיע שני גולים בחצי, והג'איינטס יצאו מזה עם שלוש נקודות.

איליי קיבל את הכדור דקה וחמישים שניות לסוף המחצית קרוב לאמצע המגרש. סאק, מסירה לא מושלמת, פאמבל, במקום להשוות הג'איינטס בפיגור עמוק יותר.

איליי הפך לקוורטרבק שממעט לקחת סיכונים, וחוסר העקביות שלו ממשיך. התוצאה, דרייבים שנגמרים ללא פואנטה, מסירות דאון שלישי לרסיברים כמעט פתוחים, אבל מסירות לא מדויקות, והג'איינטס לא מצליחים לרשום ט"ד מול סקונדרי מאוד חלש של גרין ביי. הניסוי של פלאוורס בתאקל השמאלי חטף אגרוף לסנטר הלילה, הוא נתן שני סאקס, אחד נמחק בגלל דגל, והרבה לחץ על איליי. הבעיה האמיתית, איליי נראה כמו הקוורטרבק הכי חלש בבית שבו מתחילים שני רוקיס, וקוורטרבק שנמצא על חוזה של הוכחה לשנה אחת, קאזינס.

*

החדשות הטובות – נראה שהדראפט של הג'איינטס היה מוצלח לשם שינוי. נכון, איליי אפל ותומפסון כבר מראים שהם שייכים בכך שהם פצועים למשך שלושה משחקים, אבל אפילו הבחירות הנמוכות בדראפט תורמות, פול פרקינס נראה כמו רץ שיניב יאדים, והלילה אפילו אדאמס הפרוייקט בטייט אנד שנבחר בסיבוב השישי נתן שתי תפיסות יפות. גם ההחתמה של ג'נוריס ג'נקנינס במקום אמוקמרה נראית כמו בינגו. סנקס הריסון נותן את שלו, ורנון עדיין לא צובר סאקס אבל עובד קשה. בקיצור, הפעם אי אפשר להאשים את ריס במצב.

*

משחק רע מאוד, חסר השראה. אודל נתן לנו ט"ד ענק, אבל איליי השלים מסירה אחת מתוך עשר נסיונות לקרוז ושפארד. הריצה מול גרין ביי אמורה לא לתפקד, ואכן לא תפקדה. אבל, לא לנצל סקונדרי כל כך חלש, זה רק על איליי. ההגנה לא היתה גדולה. הג'איינטס היו אמורים לקבל הגנה מספיק טובה כדי לנצח משחקים בהתקפה, הם קיבלו את החלק הראשון, החלק השני הוא הבעיה האמיתית שלנו.

 

כמה מילים אחרי "נאום העכברים"
סימני זיעה בנהריה - חלק ב׳

17 Comments

ניינר / ווריור 10 באוקטובר 2016

תכלס אתם הקבוצה הכי חלשה בבית. בתוספת העובדה שקיבלנו את איליי הישן והטוב, זה שנראה כמו צבי מפוחד, העונה הזו הולכת להיות קשה עבורכם.

Yavor 10 באוקטובר 2016

איך בתחילת העונה דיברו על הקבוצה הזו כטובה בבית?!?

מוטי 10 באוקטובר 2016

מאחר ודאלאס איבדה את רומו ולא היה ברור את הרוקי יצליח בעונה האמיתית, ומאחר ופילדלפיה היתה אמורה להיות בידיים של ברדפורד הפריך עם רוקי ק"ב שהחמיץ שני משחקים בפרי-סיזן והגנה מחוררת כי לא היו מספיק בחירות דראפט למלא, ומאחר ו-וושינגטון היא עם סגל מזדקן ובעיות בריצה וק"ב על תנאי ומסורת איומה של כשלונות כשמצפים מהם להצליח. והג'יאנטס היו בדיוק להיפך – ק"ב מנוסה מאוד (חרף השטויות שלו), חוליית תופסים צעירה מוכחת (אודל) ומוכשרת והגנה מתגבשת שלא לדבר על מאמן חדש ומוערך.

תוכניות ותחזיות לחוד ומציאות לחוד…

אגב, אני חושב שהמגמות הנוכחיות לא ימשיכו לנצח, גם דאלאס וגם פילי יאבדו הרבה מאוד משחקים והכל יתיישר לבית בינוני בסוף העונה.
מה שכן יש מקום לאופטימיות להתחדשות של הבית לקראת עתיד תחרותי ואיכותי יותר.

ק. 10 באוקטובר 2016

ניתוח מדויק.
גם אני כצופה מהצד אהבתי את המהלכים הגדולים של איליי והתחושה שהוא תמיד יכול להוציא מהקבר (שלפעמים הוא חפר). במקום השינוי שהיה דרוש למשחק קצת יותר אחראי וניהול סיכונים מעט נכון יותר, הוא נזרק לקיצוניות השנייה.
עם זאת, אם היה מאושר הט"ד שנפסל לקוב והיה מעלה ל14:0 בדרייב השלישי נדמה לי של הפקרס, גם ההגנה לא הייתה מצליחה לתת לאיליי הזדמנות לפספס הזדמנות

עמי ג 10 באוקטובר 2016

איליי נראה כבוי לגמרי.
המסירות הארוכות לא בכיוון. נראה שהוא איבד קצת את ההתמצאות בפוקט ולא עושה שום עבודת רגליים כדי לקנות זמן – לא בתוך הפוקט ולא מחוץ לו. אפילו בריידי קשישא כבר יודע לתת כמה צעדי ריצה כשממש אין לו ברירה. אפילו פייטון בשלהי הקריירה זז יותר.
עם איליי כזה הג'איינטס נראים הכי חלשים בבית. וזה חבל, כי דווקא יש לו מטרות טובות למסור.

ק. 10 באוקטובר 2016

בדיוק מהסיבה שהזכרתי למטה, נראה שהוא כבר לא פועל עם האינסטיקטים והחושים שלו אלא רק לפי איך שניסו לתכנת אותו

ק. 10 באוקטובר 2016

ודרך אגב, רק בדרייב האחרון בפיגור 2 ט"ד שכבר באמת לא הייתה לו ברירה, הוא החל להעז, להיות קשוב יותר לאינסטינקטים ולהזכיר את מה שנראה היה שכבר שכח

גיל שלי 10 באוקטובר 2016

מאוד נכון

אודי 10 באוקטובר 2016

אבל לא התלוננתם על האיליי הקודם לפני שמקאדו תיקן אותו?

גיל שלי 10 באוקטובר 2016

אני לא התלוננתי על איליי בעבר, אתמול היה משחק מחורבן ברמה שלא ראיתי מאיליי גם בימים בהם מסר שלושה אינטרספשנס

מר ציפן 10 באוקטובר 2016

כולנו בלחץ מיותר.
המשחק שיש להאשים הוא המשחק מול וושינגטון.
הרי לפני העונה כל מי שריאלי סימן שני הפסדים על המשחקים מול מיניסוטה והפארקס בחוץ.
ובכלל מי סידר את הלוח המטופש הזה שהג'יאנטס משחקים משחק חוץ (שדורש טיסה) במאנדי נייט, ואז משחקים ביום ראשון בחוץ, בעוד משחק שדורש טיסה, מול קבוצה שחזרה משבוע חופש???
למה לא גם להתחיל את המשחק ב- 7:0 לגרין ביי?

את המשחקהזה יכולנו לנצח אבל כל בר דעת מבין שהיה סביר להפסיד אותו.
זה ההפסד המדכא מול וושינגטון שיהרוס לנו את העונה.

ניינר / ווריור 10 באוקטובר 2016

מחכה לכם עוד הפסד מול וושינגטון בהמשך הדרך

Amir A 10 באוקטובר 2016

טרילילילי טרילילילה. בנפול הג'איינטס – שמח.

אריאל גרייזס 10 באוקטובר 2016

איבדתם את מקאדו בתור מתאם התקפה ולא הרווחתם מאמן ראשי. lose-lose

רודג'רס אהרון 10 באוקטובר 2016

הסקנדרי של גרין ביי השתפר מאוד,
וגם בתחרות השם המגניב ניצחנו את ג'הנוריס ג'נקינס [ שם ענק ]
ותודה ל הא הא קלינטון דיקס

יואב דובינסקי 11 באוקטובר 2016

זה לא היה נראה טוב

גיא זהר 11 באוקטובר 2016

חסר לג'איינטס דור מיכה

Comments closed