יומן האליפות של הג'איינטס (6) – העונה בחיים

ככה אני אוהב את הג'איינטס שלי, אין לי שום ציפיה שינצחו בבלואאוטס

אני בהחלט מעדיף איליי שמוסר שני אינטרספשנס ושלושה ט"ד על איליי שמשלים 70% מהמסירות לטווחים קצרים בלי פצצות ארוכות. זה בטח לא היה משחק גדול של איליי למרות 402 יארד, למרות שלושה ט"ד, למרות שהוא השביעי בהיסטוריה בט"ד קריירה, ולמרות שזו היתה הפעם ה36 בה החזיר את הקבוצה מפיגור לשוויון או יתרון בתוך הרבע הרביעי.

אבל, זה האיליי שנותן לנו את הסיכוי, כמובן זה האיליי שנותן לאודל להיות אודל, ואז כל שאנחנו מבקשים מההגנה זה לא להפסיד את המשחק, זו עדיין לא הגנה שמסוגלת לנצח משחקים.

*

היו הרבה פחות דגלים נגד הג'איינטס, למען האמת דגל אחד היה אחד הדגלים המופרכים ביותר שראיתי, ואחד נגד אודל אחרי הט"ד השלישי, אודל למרות משחק גדול חייב להמנע מהחרא הזה. קו ההתקפה עמד פחות או יותר במשימה, וזה לא היה להם קל, למרות כל הפצועים של הרייבנס. פלאוורס לפחות לא היה שטיח מול טרל סאגס, גם זה משהו, לא לכל קבוצה יש סאגס משלה.

*

תגידו שלום לרוג'ר לואיס, האם זהו הרסיבר שריס מצא בשיירי הדראפט כמו שמצא את קרוז? ט"ד גדול שלו, והוא רשם רבים כאלה בטרום עונה, בדיוק כמו קרוז בעונת הרוקי שלו.

ההגנה נתנה גול ליין סטנד ענק, ולמרות שני מהלכים גדולים שהרשו לרייבנס, ההגנה היתה בסדר גמור, השופטים קצת פחות.

*

עכשיו לפחות יש סיבה לראות את המשחק בלונדון מול הראמס, ואחר כך ביי שבו הפצועים יוכלו להתאושש. לא נשארו לנו קוורטבקים גדולים לעמוד מולם בחצי השני של העונה, ואם איליי יחזור להיות איליי עם כל חוסר השלמות שבו, זו בהחלט יכולה עדיין להיות עונת פלייאוף.

 

המאבק, התהילה, האומה. סרט באורך מלא
הפעמיים-אפס בליברפול

14 Comments

אסף מונד 16 באוקטובר 2016

אודל מטומטם, אבל איזה טידי…

מר ציפן 16 באוקטובר 2016

הזברות היו במירעם היום.
איזה שריקות מהבית.
הפ"א על די.אר.סי?
האנשים חיים בסרט?!
והפוך – העבירה על שפרד באינטרספשן זעקה לשמיים!

ניינר / ווריור 17 באוקטובר 2016

בקהאם כזה טוב שאפילו עגל כמו איליי רושם סטטיסטיקה מפלצתית בזכותו. אבל עדיין, שתי קבוצות רעות עם פוטבול מכוער שיש לקוות שלא יעשו פלייאוף חלילה.

אורן השני 17 באוקטובר 2016

תגיד, מאיפה האובססיה הזאת שלך לג'איינטס?

ניינר / ווריור 17 באוקטובר 2016

מכך שנסעתי לאריזונה לסופרבול כדי לראות את בריידי אהובי מביא טבעת רביעית ובמקום זה קיבלתי את פוקס המאה עם טיירי. כמה שנים אחרי זה, שידור חוזר עם הפוקס של מנינגהאם? מספיק טוב כדי לפתח אובססיה?

NoOne 17 באוקטובר 2016

זה שנסעת לאריזונה והתאהבת ברמאי ,בוגד וחרא של בן אדם באופן כללי זה בעיה שלך , אבל כשרואים את אהבתך לטראמפ(דבר שמשותף לך ולבריידי) זה לא מפתיע

ניינר / ווריור 17 באוקטובר 2016

חתיכת אידיוט, אני בעד טראמפ? מאיפה הבאת את זה

עירן 17 באוקטובר 2016

חשב אולי שאתה לוינטל….

NoONE 18 באוקטובר 2016

אתה צודק , התבלבלתי בינך לבין מישהו אחר , אני מתנצל.
יצאתי אידיוט

NoOne 17 באוקטובר 2016

אודל בקהאם הוא כשרון ושחקן אדיר.
אבל הוא גם מתנהג כמו מטומטם , לא מבין למה צריך את כל ההצגות האלה לתקשורת עם הרשת אחרי הט"ד , זה מראה לי שהראש שלו לא במקום הנכון עדיין.
הוא גם קיבל פנלטי מאד משמעותי אחרי הט"ד האחרון, אם פלאקו היה מצליח למסור לט"ד בסוף היו קוטלים את בקהאם ובצדק על ה 15 יארד מהפנלטי המפגר הזה

דן דן 17 באוקטובר 2016

אודל ב NFL = טל בן חיים החלוץ בליגת העל, 1 ל 1

אבו צ'יצ'ריטה 17 באוקטובר 2016

לגבי הפנחטי שח אודל- הוא לא יצא כבר מהצד האחורי שח האנדזון לפני הורדת הקסדה? זה לא מבטל את העבירה כי הוא מחוץ לפילד אוף פליי?

austaldo 17 באוקטובר 2016

זה לא משנה אם איליי זורק צ'קדאונים או פצצות ואינטרספשנים – עם איזה איליי שזה לא יהיה, יש 3 קבוצות יותר טובות בבית שלכם

נדב 18 באוקטובר 2016

אני עדיין לא הבנתי את ה unsportsmanlike conduct על אודל… אסור לחגוג חופשי מעבר לסיידליינס?

Comments closed