יומן האליפות של הג'איינטס (13) – ועכשיו לדבר האמיתי

נצחון לא מרשים, אבל מאזן של שמונה נצחונות ושלושה הפסדים הוא מרשים מספיק.

הג'איינטס ניצחו את שני המשחקים שהם היו אמורים/חייבים לנצח. לא הבסנו את הדובים הפצועים משיקאגו, ולא שחטנו את החומים האומללים מקליבלנד, אבל בסוף היום אנחנו נמצאים במקום השני בNFC במאזן המשחקים אחרי ששיחקנו אחד עשר משחקים, וקו המגמה של הקבוצה הוא קו מגמה ברור של שיפור בכל הפרמטרים.

*

לא צריך להתרגש משבעה סאקס שצברנו נגד הבראונס, קו ההתקפה שלהם מעניק סאקס לכל דורש, נכון שחמישה מהם הגיעו כאשר רק ארבעת שחקני הקו הקדמי של ההגנה רצו לכיוון הקוורטרבק, אבל עדיין זו חכמה נגד חלשים. העניין הוא שמאז שהשלמנו חמישה משחקים ראשונים ללא איום ממשי על הקוורטבק, אנחנו מתקדמים ממשחק למשחק. ג'ייסון פייר פול חוזר להיות מפלצת אמיתית, אתמול היה המשחק הכי טוב ששחקן הגנה יכול לתת, שלושה סאקס, שני תאקלים להפסד יארדים, טד, באמת אי אפשר לדרוש יותר.

מייק ורנון השלים סאק מול תומאס, תאקל שמאלי מהטובים בליגה. ההגנה לא נתנה טד עד לדרייב שצימק חזרה לט"ד ברבע האחרון, דרייב ששוחק מול הגנה ששהתה הרבה יותר מדי על המגרש. בסוף היום, ההגנה שלנו מגיעה לחמישה המשחקים הקרובים כאחת מההגנות החזקות בליגה.

*

ההתקפה מאוד לא מרשימה. איליי פספס כדורים ארוכים לאודל שהיה פתוח לגמרי בדרייב הראשון במשחק, לאחר מכן פספס הזדמנות נוספת עם אודל כאשר לא ראה אותו פתוח בזמן. הוא פספס גם את לואיס בכדור ארוך, וגם את קרוז. בסוף היום, היידן שהצליח לשתק את אנטוניו בראון באחד על אחד, לא הצליח לשתק את אודל שרשם משחק ענק, משחק והיה יכול לגמור משחק מפלצתי אם איליי היה מוסר מדויק יותר, ואם הספיישל טימס שלנו לא היו ממשכים להסריח ולקחת לו את ההחזרה של הפאנט לט"ד. כאשר שומרים את אודל באחד על אחד, מסתבר ששארפ פחות פנוי, ואמנם השלים משחק ראשון בקריירה ללא תפיסה. עם כל הביקורת על ההתקפה, אנחנו מתרגמים באחוזים מעולים את הכניסות שלנו לרד זון, ההתקפה השלימה משחק שני ברציפות ללא איבוד, משחק הריצה אמנם לא הבריק, אך צברנו שוב מעל 100 יארד, וממוצע לנשיאה של למעלה משלושה יארד הוא ממוצע סביר בהחלט.

מקאדו היה מאוד שמרן במשחק הזה, לא ניסינו להמיר דאון רביעי עם אינצ'ים, בדאון שלישי ארוך אחר קראנו תרגיל ריצה, למען האמת אהבתי את קריאת המשחק הזו של מקאדו. במקום לפול במלכודת של לנסות להתניע את ההתקפה למשחק מרשים, הוא התרכז במשימה של לנצח את המשחק שמולו, אין שום סיבה לקחת סיכונים מול קליבלנד, זו קבוצה שלא יכולה לנצח משחקים, אך הקבוצה שמולה יכולה להפסיד להם.

*

שבוע הבא פיטסבורג בחוץ, אחר כך שני משחקי בית רצופים מול הקאובויס ודטרויט, משחק ביום חמישי בחוץ מול פילדלפיה, ומשחק אחרון בעונה בוושינגטון. בעוד חמישה שבועות נדע בדיוק איזו קבוצה יש לנו, כזו שמנצחת קבוצות בינוניות, או קבוצת פלייאוף עם יומרות לקחת סופרבול. כבר שבוע הבא נקבל סימנים טובים לכך שמדובר באפשרות השניה, ההגנה שלנו מנצחת משחקים בלחץ שהיא מפעילה על הקוורטרבק, ואיליי מרוכז כשצריך. כבר לא יכול לחכות ליום ראשון הקרוב.

יומן האליפות של הפטס (12) - הניצחון על הג'טס
כתב כניעה שלי - מכבי במצב מאוד לא טוב

9 Comments

ניינר / ווריור 28 בנובמבר 2016

אתם הכי מסוכנים כשאתם כאלה מגעילים. מקווה שדאלאס והסקינס יעשו את מה שצריך

גיל שלי 28 בנובמבר 2016

מסכים איתך באושר רב, כמובן לא שותף לתקוותך

אהוד 28 בנובמבר 2016

הכי חשוב לג'יאנטס זה שלפילי יהיה על מה לשחק מולם כשהן נפגשות שוב. עם פילי בגארבג' טיים הם כרגיל יעשו את הקסם המיוחד שלהם וינצחו בלי קשר לכלום. ופעם אחרונה שניצחתם את האיגלס פעמיים לקחתם גם סופרבול כמדומני

מר ציפן 28 בנובמבר 2016

משחק גרוע מאד של ההתקפה.
איליי כבר לא מדוייק ולואיס ג'וניור לא יכול לתפוס כדורים כשהוא חופשי.

7even 28 בנובמבר 2016

לא בגלל זה הג'איינטס (העדיפים בכל פרמטר) ניצחו….אבל וואוו….הבראונס פשוט זוועתיים ברמות שקשה לתאר.
לא ברור מה הם עושים ב NFL…
אם הקבוצה הזו היתה משחקת בכל מקום אחר שהוא לא שוק גדול (לא שקליבלנד כן אבל בכל זאת…), היא כבר מזמן היתה מתעופפת לה לעיר אחרת ככל הנראה.

אסף מונד 28 בנובמבר 2016

גיל, הנה השוואה שכנראה לא תאהב: הפועל של קשטן ידעה להיות בכל משחק קצת יותר טובה מהיריבה, בלי קשר לזהות היריבה. אותנו האוהדים זה הטריף לראות קבוצה מנצחת 1:0 את מילאן ואז 1:0 את ראשון-לציון, וזה גם מאוד מתסכל כשלקבוצה אין קילינג אינסטינקט. זה גם לא מתכון טוב להצלחה בטווח הארוך, אגב. אבל בשלושת המשחקים האחרונים של הג'איינטס זה קצת מרגיש ככה, וזה כן אפקטיבי.

אבו צ'יצ'ריטה 28 בנובמבר 2016

הכל נכון, ועדיין – ראיתי את וושינגטון-דאלאס ושתי הקבוצות נראו מצויין. יהיה קשה ומותח בהמשך

גיל שלי 28 בנובמבר 2016

גם אני ראיתי את המשחק הזה, בהחלט קבוצות טובות, גם אנחנו קבוצה טובה

שי אורן 29 בנובמבר 2016

רק תביאו את הסטילרס!

Comments closed