משחק מעצבן בין חמישי לשישי. קודם כל, 3:30 זו שעה איומה, לא מבין איך האמריקאים לא מתחשבים בנו. השעה גם השפיעה כנראה על איליי וההגנה הכחולה, איליי שכח להגיע לשני הדרייבים הראשונים, וההגנה שבתה בדרייב הראשון, קשה לקום לפנות בוקר. כך, חמש דקות בתוך המשחק, שלוש והחוצה, דרייב לט"ד קל של האיגלס, ובדאון השלישי הבא פיק 6 של איליי, שלפני כן סתם לא השלים מסירות פשוטות, 14:0.

לאחר מכן ההגנה התעוררה, למרות שהשופטים נשארו בהלם. לא הצלחנו לרשום סאק במשחק הזה, ולא בגלל שלא הגענו לוונץ, אלא בגלל שהשחקנים שלנו לא הצליחו לתקל אותו. הסקונדרי עשה עבודה מעולה פרט לטעות של איליי אפל שאיפשרה מסירה לארבעים יארד לט"ד. השופטים שרקו לנו שני ראפינג דה פאסר מגוחכים ברמות על, קארסון וונץ היה צריך לקבל צהוב על התחזות בראשון. בכל זאת, ההגנה נתנה גול ליין סטנד מרשים, וספגה רק בעיטת שדה שנבעה בעיקר מהחטיפה השניה של איליי במחצית השני.

*

אז בעצם השאלה היא איזה איליי נראה בפלייאוף. אני חייב לציין שהרוב המוחלט מקרב הכתבים המסקרים את הג'איינטס לא אופטימיים לקראת הפלייאוף. הטענה היא שאחרי 16 שבועות אנחנו יודעים איזו התקפה יש לנו, זו שלא מצליחה להגיע ל20 נקודות למשחק. העניין הוא שאני זוכר את איליי נותן עונה מחורבנת, בעיקר במשחקים האחרונים של העונה הסדירה, ונותן פלייאוף שנגמר בנצחון על קבוצת הפאטס המושלמת.

אני חייב לציין שאיליי שיחק נורא למדי, אך ראינו גם סימנים מעודדים במשחק מול האיגלס. פול פרקינס קיבל יותר נשיאות מג'נינגס ורשם 68 יארד בממוצע של למעלה מארבעה יארד לנשיאה. ראינו קו התקפה שמצליח לחסום טוב לפרקינס וגם לג'נינגס, כך הגענו ל114 יארד ב25 נשיאות כדור בלבד.

ראינו קבוצה שמחזיקה הרבה יותר בכדור מהאיגלס, זאת לאחר שגם החזקנו בכדור יותר מדאלאס ודטרויט, כלומר תיקנו בעיה שכן הג'איינטס היו בתחתית הליגה באחוזי אחזקת כדור במשחק.

ראינו 296 יארד בין שלוש הרסיברים הפותחים שלנו, קרוז חזר לעניינים אחרי זמן רב.

ראינו את ארק פלאוורס גומר משחק בלי הולדינג ובלי לתת לאנד השמאלי ללחוץ את איליי.

ובעיקר ראינו את אודל, אני הולך לכתוב פה משהו שהוא כפירה בעיקר, אבל ג'רי רייס לא התחיל את הקריירה שלו טוב מכפי שאודל התחיל אותה בשלוש העונות הראשונות, בהחלט יתכן שאודל יגיע לרמה שאף רסיבר לא הגיע אליה לפניו, ואני חושב שג'רי רייס כרגע לא רואה אף רסיבר קרוב, אפילו בטלסקופ, כן, גם לא מוס.

*

בקיצור, אנחנו מגיעים בריאים לפלייאוף, אולי גם ג'יי פי פי יצטרף, וכדי לנצח את משחקי החוץ שיבואו לנו, אנחנו נצטרך את פלייאוף איליי, אני מאמין שזה מה שנקבל.

 

הג'איינטס - קווים מקבילים 2007 ו2016
ליגת שוקי ההון - הכל משתנה וכלום לא זז