יומן האליפות של הג'איינטס (16) – ההגנה בשיא ויש רץ

הגנת הרד זון הטובה בליגה, הגנת הריצה הטובה בליגה, ולא לאבד כדורים, זה המתכון

הג'איינטס הגיעו למשחק בו לא היה להם על מה לשחק, לא ניסו בכלל לנצח בחצי השני, וניצחו בכל זאת. ההגנה כאשר שיחקה בהרכב מלא, פשוט הרסה את ההתקפה השניה באיכותה בליגה. מה שמאוד עזר להגנה במחצית הראשונה היה משחק הפוזשן של הג'איינטס. פול פרקינס הינו בחירת סיבוב חמישי, התחיל לשחק לקראת אמצע העונה, והוא הרץ הראשון שלנו לרשום מאה יארד במשחק העונה.

אחמד ברדשאו נבחר בסיבוב השביעי, התחיל לשחק באמצע העונה, כאשר דדריק ווארד נפצע, קיבל תפקיד מרכזי וצבר 151 יארד במשחק הלפני אחרון של העונה, והוביל את רצי הג'איינטס בפלייאוף. אז כן, פול פרקינס צמח לחלוטין באופן מקביל לזה של אחמד ברדשאו, וקיבלנו אתמול הצהרה שהפעם בלמבו לא נסתפק בפחות מחמישים יארד על הקרקע.

*

איליי לא איבד כדור אתמול, הכדור היחידי שהיה גבולי, שפארד נלחם כמו אריה מול הקורנר המנופח נורמן, ועזר לכדור ליפול לארץ. המשותף לשתי ריצות הפלייאוף של איליי, שום אינטרספשן עד הסופרבול, למרות עונה רגילה מלאה בחטיפות, שמירה על הכדור זה התנאי הבסיסי להצלחה גם בפלייאוף הזה, אנחנו ממש צריכים את פלייאוף איליי, והוא הרבה יותר טוב בפלייאוף בחוץ בהשוואה למשחקי הבית.

*

לDRC יש סעיף בחוזה שמקפיץ את החוזה שלו בחצי מליון דולר בעונה הבאה, אם הוא צובר חמישה אינטרספשנס בעונה, אז אתמול הוא צבר שניים והגיע לשש, תפוקה לא רעה. כאשר אנחנו משחקים עם ג'נקינס DRC ואיליי אפל, גם ארון יתקשה מאוד למסור, במיוחד כשספגס מתבל בבליצים מאוד מפתיעים שמפעילים לחץ אדיר על הקוורטרבק. זה מה שראינו אתמול במחצית הראשונה, זה מה שנראה בלמבו שבוע הבא.

*

ממש התגעגעתי לפלייאוף, כמוני כל אוהדי הג'איינטס. קבלנו את הקבוצה הקשה ביותר, שכן ארון רודג'רס הוא הקוורטרבק היחיד שמתקרב לבריידי, אבל עם ההגנה שיש לנו, אנחנו יכולים להתמודד גם עם הגדולים ביותר. שבוע הבא נוכל לראות עד כמה ההגנה הזאת מיוחדת, עד כמה הסקונדרי הזה יחיד ומיוחד, לא רק בתולדות הג'איינטס, זהו סקונדרי שתתקשו למצוא לו מקבילות רבות. לנדון קולינס ברמת על, שלושה קורנרים ברמה גבוהה ביותר כאשר אחד הוא פרו בול, ג'נקינס, DRC הוא הסלוט קורנר הטוב בליגה, ואיליי אפל הופך למפלצת בכל משחק שעובר. אנדרו אדאמס עדיין לא הגיע לרמות האלה, אבל הוא בהחלט לא חוליה חלשה, וליאון הול הופך להיות סייפטי מחליף מעולה. כשיש שילוב של קו הגנה קדמי שזולל רצים, מגיע מהר לקוורטרבק, וקו אחורי כזה, בהחלט אפשר לפנטז על יוסטון.

ליגת שוקי ההון - הכל משתנה וכלום לא זז
עונת פירוק ההילה של ג'ורדי

תגובות

 • יובל

  בריידי לא ראוי אפילו לצחצח את הנעליים של רודג'רס.
  בלי שום קשר אני בהחלט רואה אתכם מגיעים לסופרבול. הגנה בסופו של דבר מנצחת משחקים בפלייאוף, ולשתי הקבוצות הראשונות שיהיו בדרך של הג'איינטס (הפאקרס ודאלאס/אטלנטה) הגנה לא מרשימה במיוחד בלשון המעטה.

  • טרנטה

   יכול בהחלט גם להיות שהג'איינטס יהיו בדרך של הפאקרס לאנשהו...

  • רן מפעם

   +100

 • ניינר / ווריור

  How do you like me now?
  העגל הזה הפסיד הרבה כסף בחוזה הבא אתמול.
  הולך להיות משחק אש בטונדרה.

  • גיל שלי

   אז בסוף ההימור שלך על הרדסקינס היה פחות מוצלח מההימור שלי, תזמין אותי לבירות בסופרבול

   • ניינר / ווריור

    כן, קאזינס העגל הפיל אותי...למה לחכות לסופרבול, בוא בראשון הקרוב

    • גיל שלי

     סגור

 • דויד

  מעניין שהיומן עולה אחרי נצחונות מהר מאוד ואחרי הפסדים לא שומעים ממך. אתם קבוצה בינונית מינוס ותחטפו בראש וופי בסיבוב הראשון

 • ק.

  האמת הופתעתי מאיך שהצלחתם לעצור את ההתקפה של הרדסקינס על 0 רב המשחק ולשלוט במשחק שמשמעותי רק להם.
  אני עדיין מסופק אם זה יעבוד גם מול אארון הקוסם בלילה קר בלמבו-פילד, אבל בהחלט הספק קצת מכרסם

 • עובר אורח

  גיל, למה בעצם אתה מנסה כל הזמן למצוא קווי דמיון לריצות אליפות קודמות של הג'איינטס? מה זה אומר בעצם שיש רץ אחורי שמזכיר בהתפתחות שלו את בראדשו, הרי אלו קבוצות שונות?

  • גיל שלי

   ככה הראש שלי עובד, אני כל הזמן רואה את האנלוגיה האלה.

 • רוני

  איליי נתן פלייאופים אדירים בהתקפה הישנה שלכם, שבה הוא היה צריך לתת מהלך מבריק מדיי פעם ולשמור על הכדור. עם המסירות הקצרות האלה זה לא עובד ככה, צריך יותר עקביות. לא יודע אם יש לו את זה למרות שאני מת עליו.
  יהיה משחק אדיר שבוע הבא, רוג׳רס אדיר אבל אני לא מאמין שהחברה מסביבו יהיו מספיק טובים. הוא יצטרך לתת מהלכים מטורפים כדי לנצח, וזה לא הספיק לו שנה שעברה עם שני הייל מארי.

 • ניינר / ווריור

  הליין לזכייה של הכחולים בסופרבול 20-1
  נראה לי אני שם כמה לירות עליהם כדי שאם חס וחלילה התחזית שלך תתגשם יהיה לי איך לממן את הבירות לפחות

 • פרקש

  שמע אמרו את זה כבר אבל ההתפתחות שמקבילה לברדשאו כל כך לא רלוונטית...
  ונראה לי שקצת התבלבלת עם רוג'רס ובריידי. אתה מדבר במונחי קריירה והולך נוף פחים.
  העונה הזאת (בטח בחצי השני) להשוות בין שניהם זה מופרך כי רוג'רס כרגע בעולם משל עצמו

Comments are closed.