הג'איינטס הגיעו למשחק בו לא היה להם על מה לשחק, לא ניסו בכלל לנצח בחצי השני, וניצחו בכל זאת. ההגנה כאשר שיחקה בהרכב מלא, פשוט הרסה את ההתקפה השניה באיכותה בליגה. מה שמאוד עזר להגנה במחצית הראשונה היה משחק הפוזשן של הג'איינטס. פול פרקינס הינו בחירת סיבוב חמישי, התחיל לשחק לקראת אמצע העונה, והוא הרץ הראשון שלנו לרשום מאה יארד במשחק העונה.

אחמד ברדשאו נבחר בסיבוב השביעי, התחיל לשחק באמצע העונה, כאשר דדריק ווארד נפצע, קיבל תפקיד מרכזי וצבר 151 יארד במשחק הלפני אחרון של העונה, והוביל את רצי הג'איינטס בפלייאוף. אז כן, פול פרקינס צמח לחלוטין באופן מקביל לזה של אחמד ברדשאו, וקיבלנו אתמול הצהרה שהפעם בלמבו לא נסתפק בפחות מחמישים יארד על הקרקע.

*

איליי לא איבד כדור אתמול, הכדור היחידי שהיה גבולי, שפארד נלחם כמו אריה מול הקורנר המנופח נורמן, ועזר לכדור ליפול לארץ. המשותף לשתי ריצות הפלייאוף של איליי, שום אינטרספשן עד הסופרבול, למרות עונה רגילה מלאה בחטיפות, שמירה על הכדור זה התנאי הבסיסי להצלחה גם בפלייאוף הזה, אנחנו ממש צריכים את פלייאוף איליי, והוא הרבה יותר טוב בפלייאוף בחוץ בהשוואה למשחקי הבית.

*

לDRC יש סעיף בחוזה שמקפיץ את החוזה שלו בחצי מליון דולר בעונה הבאה, אם הוא צובר חמישה אינטרספשנס בעונה, אז אתמול הוא צבר שניים והגיע לשש, תפוקה לא רעה. כאשר אנחנו משחקים עם ג'נקינס DRC ואיליי אפל, גם ארון יתקשה מאוד למסור, במיוחד כשספגס מתבל בבליצים מאוד מפתיעים שמפעילים לחץ אדיר על הקוורטרבק. זה מה שראינו אתמול במחצית הראשונה, זה מה שנראה בלמבו שבוע הבא.

*

ממש התגעגעתי לפלייאוף, כמוני כל אוהדי הג'איינטס. קבלנו את הקבוצה הקשה ביותר, שכן ארון רודג'רס הוא הקוורטרבק היחיד שמתקרב לבריידי, אבל עם ההגנה שיש לנו, אנחנו יכולים להתמודד גם עם הגדולים ביותר. שבוע הבא נוכל לראות עד כמה ההגנה הזאת מיוחדת, עד כמה הסקונדרי הזה יחיד ומיוחד, לא רק בתולדות הג'איינטס, זהו סקונדרי שתתקשו למצוא לו מקבילות רבות. לנדון קולינס ברמת על, שלושה קורנרים ברמה גבוהה ביותר כאשר אחד הוא פרו בול, ג'נקינס, DRC הוא הסלוט קורנר הטוב בליגה, ואיליי אפל הופך למפלצת בכל משחק שעובר. אנדרו אדאמס עדיין לא הגיע לרמות האלה, אבל הוא בהחלט לא חוליה חלשה, וליאון הול הופך להיות סייפטי מחליף מעולה. כשיש שילוב של קו הגנה קדמי שזולל רצים, מגיע מהר לקוורטרבק, וקו אחורי כזה, בהחלט אפשר לפנטז על יוסטון.

ליגת שוקי ההון - הכל משתנה וכלום לא זז
עונת פירוק ההילה של ג'ורדי