אלונה ברקת והפועל באר שבע, סכנת אוויר דליל בגבהים

אין מי שילחש על אוזנה של אלונה, היי את טובה אבל לא כמו שמספרים לך

אלונה ברקת זכתה לשבחים רבים על עבודתה בהפועל באר שבע, גם בבלוג זה. היא זכתה לשבחים ממני עוד לפני האליפות של הפועל באר שבע, מיד אחרי התבוסה ההיא בסמי וסוסו, 6:2, אחד הרגעים היפים שחוויתי בכדורגל הישראלי.
*

הצעד האמיץ שאלונה ברקת עשתה, לקחה את ברק בכר ולא האריכה הארכת נוחות את החוזה של אלישע לוי, הוא צעד של מנהלת חזקה, שיודעת להסתכל במראה, ולראות מה קרה, ויתרה מכך מה צריך לקרות כדי להתקדם. בסופו של יום, אלישע לוי עשה עבודה מכובדת בבאר שבע. לפני שאלישע הגיע, באר שבע נלחמה על שרידותה בליגת העל. עם הגעתו של אליניב ברדה, אלישע לוי הצליח לצרף את הפועל באר שבע אל צמרת הליגה, אך לא לסכן בצורה רצינית את מכבי.

לא צריך להכביר מילים על קפיצת המדרגה שברק בכר הצליח לעשות עם הפועל באר שבע, נדמה לי שכולם רואים זאת בעצמם.

*

עד עכשיו אלונה ברקת היתה צריכה להתמודד עם קיתונות הביקורת, והיא עשתה זאת בהצלחה. אך זה החלק הקל. הבעיה האמיתית מגיעה עכשיו, כאשר הכתרים נקשרים לראשה, כאשר כל העולם ואשתו משבחים את הפועל באר שבע על הישגיה, ועל הדרך בה נבנה המועדון.

להתמודד עם שבחים ועם ההצלחה מסוכן הרבה יותר מאשר להחזיק מעמד בעת משברים. תחושת ההיבריס משכרת ומשקרת. כדי להמנע מההיבריס צריך אדם חיצוני אשר יעזור לראות גם את הכשלים, מאוד קשה לעשות זאת לבד בתוך כל הרעש. מדובר בעיקר ברעש בראש, הרעש שמנחה אותך לחשוב שזהו, הוכחת, אתה צודק, אתה חכם, הכל בזכותך. יודע זאת מנסיון אישי.

*

לא נראה שלאלונה יש לצידה את מי שידע להנחית אותה לקרקע. הפועל באר שבע מאז התיקו באנגליה נראית כמי שכבר מרחפת על השטיח המעופף אי שם בגבהים. מאז הם עסוקים בריבים מתוקשרים עם מאור בוזגלו, בהחתמות של דודו דהאן, ובעיקר בלספר לכל העולם למה לא צריך להתרגש מסיבוב שני חלש, כן חלש, שכן הם עדיין הטובים ביותר.

גם תגובת האוהדים של הפועל באר שבע להפסד בנתניה משדרת את אותו שדר. מכבי צריכה להתבייש, שלטנו במשחק, חוץ מברק בכר שידע לאמר את הדברים הנכונים, כל מה ששמענו אחר כך היה בדיוק הסיפור הזה, אנחנו בסדר, המציאות היא זאת שהתבלבלה.

*

אחרי ההיבריס מגיעה הנפילה, נראה לי שאין מי שילחש על אזנה של אלונה, היי את טובה, אבל לא כמו שמספרים לך.

פרשת בשלח - כל אדם צריך מצרים
ראגבי בלאדי הל - ארם אבירם

125 Comments

במבי 10 בפברואר 2017

תמשיכו לחשוב ככה, ובאר שבע תמשיך לקחת לכם אליפויות על הראש היהיר שלכם
אין גביע ואין צלחת ואת ההמשך אתה יודע

הגולנצ׳יק 10 בפברואר 2017

שאוהד ב"ש כותב "לקחת אליפויות" אחרי אליפות אחת במחזור האחרון אחרי 40 שנה. אני רגוע. חטא הגאווה שולט בכל פינה בטרנר אחרי אליפות אחת וזה מעיד שלא יהיו רבות בקרוב

מוטי 10 בפברואר 2017

אליפויות על הראש ? וואלק לקחתם אליפות אחרי 40 שנה , סהכ מספר האליפויות שלכם ב60 שנה האחרונות זהה למספר האליפויות שמכבי לקחה ב4 שנים אחרונות .

Ollie Williams 10 בפברואר 2017

זה בסדר, אוהד ב"ש כבר אמר לי שה 6-2 היה לפני מלאאא זמן וכמה פאתטי שאנחנו עוד מדברים עליו. אבל שוכחים שעד לפני 8 חודשים עוד חפרו שם על המספרת ההיא של רוסו.

במבי 10 בפברואר 2017

מצחיק, כי אני בכלל לא אוהד ב"ש

עופר כהן 11 בפברואר 2017

איך הכנסת לנו, הבא נתפעל מגודל זרנוקך

Ollie Williams 12 בפברואר 2017

מצחיק, כי זה רק הופך את זה ליותר פאתטי

אביטל 10 בפברואר 2017

גיל שששש שקט

למה אתה מגלה לה?

זה טוב לנו ככה, תמחק את הטור

גיל שלי 10 בפברואר 2017

תקרא את התגובה מעליך, אתה יכול להשאר רגוע

yaron 10 בפברואר 2017

חחח…

סטיב 10 בפברואר 2017

התופעה של אוהדי בש שמשפריצים שחצנות בכמויות לא הגיוניות לא ברורה לי, מועדון זניח שנותן שנתיים יפות והקהל שלו פשוט מאבד את זה… גם אם הקבוצה והדרך נחמדה הקהל שלהם פשוט לא משאיר סיכוי לפרגון

הגולנצ׳יק 10 בפברואר 2017

+10

שגיא 10 בפברואר 2017

מה עשה הקהל של באר שבע? לא ראיתי מהם שום דבר חריג.

איציק 10 בפברואר 2017

אני לא בטוח שאתה צודק, אך גם לא בטוח שאתה טועה. זה יותר נראה כמו שהמטוטלת הגיע לקצה אחד ועכשיו התחילה לנוע לכיוון השני.
נראה לי שהרעש הזה במידה רבה בלתי נימנע כאשר יש לך אחד כמו בוזגלו ותוסיף לכך גרוע יותר, בוזגלו האבא. כמובן ששחקנים שהגיעו אלמונים או חצי אלמונים רוצים שדרוג גדול שחלקו מוצדק וחלקו לא. לאלונה אין ניסיון עם סטטוס כזה, וזה לא קל, במיוחד אם לא רוצים להתפרע ולא רוצים ליצור תקדימים. תוסיף לכך שבצד יש את מכבי שזורקת רמזים לגבי שחקנים רצויים ויכולת המיקוח פוחתת. זה יוצר רעשים ובעיות. אני לא בטוח שזה היבריס כי אם יותר דריכה על קרקע לא מוכרת שנראית גם לא כל-כך יציבה. התוצאה, רעשים למיניהם ותנודות לא רצויות. צריך לראות האם גם כאן תהייה עקומת לימוד.
לגבי המשחק בנתניה, אין ספק שמכבי הייתה הפחות גרוע במשחק רע זה. מי שאומר אחרת או שמשקר לעצמו או לכל השאר. מין סוג של חיים בהכחשה. ועכשיו כשמכבי התחזק ברכישת שחקנים ושחרור מאמנים והתייצבה מבחינת יכולת היא מועמדת הרבה יותר חזקה מבאר-שבע לאליפות. זה כלי שאלונה צריכה לנצל כדי לייצב את המערכת ולחזור למה שהייה בתחילת העונה, ובאר-שבע של תחילת העונה לא נופלת ממכבי גם אחרי החיזוקים. אפשר גם לוותר על חלק מהפציעות, לא יזיק.

ניב 10 בפברואר 2017

הפער בפועל הוא 6 נקודות לא בלתי מחיק אבל כן אתגר גדול מאוד.
בוזגלו האבא אחד יחיד ומיוחד.
מזלו של מאור שהוא באמת שחקן כדורגל אדיר (לישראל).

איציק 10 בפברואר 2017

המזל שלו (ובמידה רבה גם של באר שבע), שהוא בבאר-שבע. במקומות אחרים היו שמים אותו ביציעים ורבים אתו ועם אבא שלו לא כל שני וחמישי כי אם כל יום כל היום. באיזה קבוצה הוא ואביו הסתדרו לאורך זמן?

ניב 10 בפברואר 2017

גם נכון אבל אני מניח שאם הוא היה שחקן פחות טוב אז רמת הסובלנות כלפיו וכלפי אביו הייתה יורדת, אפילו בב"ש.

איציק 10 בפברואר 2017

ראשית, אולי לא היו רוכשים אותו אז, ולא צריך סבלנות.
שנית, אולי האף אז היה נמוך יותר. אתה רואה שאם שאר בני משפחת בוזגלו הפחות מוכשרים יש שקט תעשייתי. עם המוכשר השתן עולה להם לראש יותר מידי.

yaron 10 בפברואר 2017

בכל מקום אחר הוא היה באנקר וזוכה לכבוד המגיע לו…
הסיפור הזה גם של בכר.

איציק 10 בפברואר 2017

כל מקום אחר הוא לא באר-שבע (או מכבי) שהיא ומכבי מועמדות לאליפות. כלומר סגל חלש בהרבה שמבטיח לו מקום אוטומאטי.
תוסיף לזה שגם בכל מקום אחר היה הרבה רעש שלילי סביבו וסביב אבא שלו, אז הטענה שלך לא מחזיקה מים.
תסתכל כמה קבוצות הוא עבר ותוסיף לזה כמה קבוצות עבר בנוער (שזה חריג בהרבה) ותבין שהבעיה היא לא המועדונים.

yaron 10 בפברואר 2017

כבר כתבתי בעבר, אני לוקח אותו למכבי בלי להניד עפעף!
אחד מהשלושה ישראלים הכי טובים בארץ היום ולדעתי גם בב"ש וגם במכבי הוא באנקר או לפחות 90% באנקר כמו טב"ח.
אם ברקת היתה רצינית היתה מציעה לו 600-700 לעונה לשלוש שנים.
אני מסכים איתך שזה לא היבריס של אלונה ושהיא פשוט בטריטוריה לא מוכרת.
מקרה בוזגלו הוא המבחן הראשון (יהיו עוד) שבו היא צריכה להחליט איזה הפועל ב"ש היא רוצה. ב"ש של 80 מיליון שנותנת למכבי פייט כל שנה ורוצה לשחק באלופות או ב"ש של 60 שעדיין תהיה מצויינת.
לדעתי מי שכן לקה בהיבריס זה ברק בכר, משחקי האגו עם בוזגלו ילדותיים. גם הוא בטריטוריה לא מוכרת והמצב הבריאותי של הסגל הוא לא סיבה לגאווה לכל הצוות המקצועי. אבל הוא בחור חכם ויש לו מספיק זמן (ופור יפה) כדי להוכיח שהוא מסוגל להצליח גם כשהוא הפייבוריט.

גיא זהר 10 בפברואר 2017

ירון לגבי המצב הפיזי של הסגל לא רואה שוני גדול בין הקבוצות. שתיהן שחוקות ובשתיהן שחקנים רבים החמיצו לא מעט משחקים

שגיא 10 בפברואר 2017

מכבי פייבוריטית לאליפות? הלוואי וזה היה נכון. לצערי, זה רחוק מהמציאות.
נתחיל עם זה שלמכבי אין בית. השבוע דיברתי עם שחקן ליגת העל לשעבר שאמר לי שבתור שחקן, לשחקן במגרש כמו נתניה בלי שערים אחוריים דכאון. אין אווירה. אין ביתיות. לב"ש יתרון ענק בעניין הזה.
נמשיך מכך שב"ש רצה עם אותו סגל כבר עונה שניה ברציפות ומכבי עם הרכישות החדשות צריכה עכשיו להתאים את עצמה לשחקנים החדשים. לא בטוח שזה יצליח. עדיף בהרבה להגיע לישורת האחרונה עם קבוצה שרצה ביחד כבר מתחילת העונה לפחות.
בנוסף להכל, עם כל התקופה הטובה של מכבי, פרט למחצית הראשונה נגד סכנין, לא ראיתי ממנה כדורגל גדול. המון חוסר יציבות.
נקודת אור משמעותית שראיתי במכבי היא שנראה כאילו האופי הווינרי מהעונה של פאקו חוזר למכבי. לא סופגים גולים דקות אחרונות. לא נופלים במשחקי גביע גם בהרכב משני. מנצחים משחקי עונה.
לסיכום, יש סיכוי אמיתי לדאבל העונה אבל יהיה קשה מאד מאד לקחת לב"ש את האליפות. בגדר סנסציה ממש.

אביטל 10 בפברואר 2017

האופי הווינרי שחזר = שרן ייני

שמעון 10 בפברואר 2017

מאור בוזגלו שחקן פח, אוברייטד מטורף שנתן כמה משחקים טובים וחושבים שהוא שחקן. הוא לא קרוב להיות השחקן הטוב בארץ וגם לא בין 10 הטובים. רגעי השיא שלו כבר גם מאחוריו ומכבי ת"א תהיה מפגרת אם ביא אותו ובטח ובטח אם תשלם לו יותר כסף מב"ש. ב"ש היו צריכים להעיף אותו מזמן, הם ממש לא צריכים אותו וכל שחקן שם יותר טוב ממנו. לפעמים גם תרנגול עיוור מוצא גרגיר, זה המקרה של בוזגלו. אני מקווה שמכבי ת"א לא יביאו אותו ויותר מזה שחיפה לא יעשו את הטעות הזאת שכבר עשו עבר. הוא לא שחקן.

ניב 10 בפברואר 2017

לדעתי אתה עושה לו עוול פרוע.

מאיר (חדש בשכונה) 10 בפברואר 2017

בוזגלו הוא מה שנקרא בימינו שחקן של מספרים. אבל, אם בדרך כלל אומרים זאת כמחמאה, הוא לוקח את זה לקיצון שכן מבט על משחקו מראה יתרונות שהן בעיטה נקיה, בעיטות עונשין נפלאות, תנועה לא רעה לשטחים פנויים ויכולת לסחוט עונשין מכל מגע, מה שנקרא תיאטרליות. כתוצאה מבעיטות העונשין יש לו גולים ובישולים. לא לוקח אותו למכבי, בלי קשר לאבא שלו, הוא פשוט לא מעורב במשחק מספיק.

בילבו באגינס 10 בפברואר 2017

אני לא יודע כמה בכר עשה את ההבדל כמו זה שיש להם סגל פשוט מעולה , וואקמה ראדי הובאן אוחנה מליקסון וויטור ועוד כל שחקן בינגו בכסף סביר זה מדהים , אני לא יודע מי הסקאוטר שלהם אבל אם אני יענקלה אני מציע לו חוזה לעשר שנים. באמת בחירה מדהימה של שחקנים .
אם כבר אני חושב שבכר אשם במצב שלהם במחזור השני , כי במחזור הראשון של החמישיות כל שני וחמישי הוא שחק לגמרי את ההרכב הראשון , במקום לתת הזדמנויות לגורדנה וווה בראון ועוד הוא רץ עם אותו הרכב . עכשיו , וויטור פצוע , הובאן ואוגו נראים מאוד עייפים. ועם הפציעות הם מאבדים נקודות .
בשורה התחתונה ב"ש עם סגל מלא אלופה . וכמו שגרייזס כתב האלופות הם בד"כ הקבוצות שסבלו הכי פחות מפציעות .

איציק 10 בפברואר 2017

איכשהו יש לי הרגשה שאתה מדבר על סיבוב ראשון ושני, ולא על מחזור ראשון ושני.

מתן גילור 10 בפברואר 2017

דודו עזריה אוהד שרוף של ב"ש. לא רואה אותו עובר בקלות (או לא בקלות) לעבוד בשביל מכבי.

בילבו באגינס 10 בפברואר 2017

אין אדם שאין לו מחיר.

מתן גילור 10 בפברואר 2017

בכל מקרה, נראה שמהבחינה הזו יש שיפור ניכר. חלון שנראה במבט ראשון מאד מוצלח. תן קצת קרדיט לקרלסן.

גיא זהר 10 בפברואר 2017

מתן אני אתן קרדיט לקרלסן במקרה הטוב סוף השנה. כרגע חוץ מקגלמכר אין בינגו ענק. מוסא כישלון, ואצק לא רע, לא מעבר והשלושה האחרים רק הגיעו. כרגע עוד מוקדם מאוד לשפוט. מה שכן נראה שיש לא מעט כאלו שדורכים על האצבעות של השני מצד אחד ומצד שני חוסרים שזועקים לשמיים כמו מגן שמאלי ושחקן כנף בימין

Ollie Williams 10 בפברואר 2017

כמו אוהדי מכבי בתקופת לוני, אתם לא לומדים…
ועוד אחרי שראיתם כבר העונה שמשחק טוב שלכם נגדנו לא מעיד על כלום? (למרות שבתיקו האחרון שיחקתם טוב יותר מאשר בנצחון, אם אתה שואל אותי)

איציק 10 בפברואר 2017

אבל כאן מדובר על מחיר מול תולעת…

גיא זהר 10 בפברואר 2017

בליבו אתה עושה סלט בין שחקנים כמו אוגו, הובאן, ויטור ולוסיו שזו עבודת סקאוט פרופר לבין מליקסון, וואקמה, ראדי ואפילו אוחנה שהם שחקנים מוכרים. ואם אתה לא רואה הבדל בין בכר לאלישע אז אתה מוזמן להחליף את שרף/פרימו. לאלישע יש הרבה יתרונות – טקטיקה הוא לא אחד מהם.

בילבו באגינס 10 בפברואר 2017

גם שכטר היה מוכר וראית כמה הוא הצליח בחיפה כנל קובי מויאל ידין אבוחצירה , קריאף , אלון תורג'מן חן עזרא ועוד רשימה ארוכה של שמות מוכרים שהגיעו לכרמל ומאוד לא הרשימו

גיא זהר 10 בפברואר 2017

ובאר שבע למשל הביאו את גדיר, בראון, גורדנה ושבתאי שלא הצליחו? מה הקשר? תפקיד של סקאוט לאתר שחקנים זה הכל

איציק 10 בפברואר 2017

לא, תפקיד הסקאוט זה להביא שחקנים בעלי פואנציאל גבוה להצלחה. ברגע שהוא שוגא יותר מידי, הוא סקאוט גרוע.

לירן 11 בפברואר 2017

לוסיו כשלון
וובה בראון כשלון
את הובאן לא ידעו לשחרר והנפילה גדולה (מזכיר קרלוס גרסיה)
לואי טאה לא ברמה הראויה
את גדיר ושבתאי כבר ציינו
אוחנה זה עוד מוקדם להגדיר כהצלחה, לא בטוח שבינתיים זה מה שציפו
כשקבוצה מצליחה כולם זה בינגו וכשהיא נכשלת – הבינגואים מלפני חודשיים עוברים לאשדוד ורעננה (ונכשלים שם)

בילבו באגינס 10 בפברואר 2017

הרגשתך נכונה

אמיתי 10 בפברואר 2017

שמועות שהיא תומכת טראמפ גם..(-:

איציק 10 בפברואר 2017

עוד טראמפיסטית אחת.

מאשקה 10 בפברואר 2017

אלונה ברקת עושה בית ספר לכל מנהלי קבוצות הכדורגל הגברים בליגת העל בישראל.
אלונה ברקת מלכה של ממש, ומידע אישי אין לכם מושג כמה דברים טובים היא עושה בעיר באר שבע עם בתי ספר לכדורגל,
ולא רק בבאר שבע, גם בכל הדרום כולל בדימונה, ירוחם, אופקים ושדרות.
אלונה ברקת מלכה איך שהיא הצליחה לחנך את קהל אוהדי הפועל באר שבע, שהיו אלימים כלפיה וכלפי המאמנים,
כיום, הקהל של באר שבע משתווה בטיבו לקהל של מכבי חיפה, ואין להשיג כרטיס כניסה למשחקי הקבוצה.
אלונה ברקת הביאה שמחה ענקית לכל תושבי הדרום. ההתנהלות שלה יחד עם אסי רחמים המנכ"ל מול התקשורת מעוררת הערצה.
בואו לבקר בדרום, הוא עכשיו אדום עם כלניות.

גיל שלי 10 בפברואר 2017

מאשקה, אף אחד לא טען אחרת, אבל ככה בדיוק לוקים בהיבריס

בילבו באגינס 10 בפברואר 2017

מאשקה כפרה שבאר שבע יביאו 30 אלף אוהדים למשחק אחרי חמש עונות נוראיות שהקבוצה לא עושה כלום , רק אז תעיזי להשוות אותם לקהל הירוק .

Ollie Williams 10 בפברואר 2017

כשלעוד קבוצות חוץ מהפועל חיפה ובית"ר יהיה אצטדיון ברמה ובתכולה של סמי וסוסו יהיה מקום לדבר על 30 אלף אוהדים כל משחק.
לא, אצטדיון ר"ג הוא לא מדד.

הגולנצ׳יק 10 בפברואר 2017

בראיון ב103 עם יעקב בוזגלו נזרקה אמירה שבמו"מ ישבו עם אלי ברקת. יש מצב שהבעל החליט להיכנס לעסק ? או שהוא תמיד היה שם ופשוט אני לא ידעתי

גיא זהר 10 בפברואר 2017

זה בדיוק העניין. אלונה ברקת מעולם לא הייתה שם לבד. בכל העסקאות הגדולות היה נוכח אלי ברקת ובשנים הראשונות גם אייל ארד היה באזור. נכון שלבש אין מנהל מקצועי, אבל גם למנכל אסי רחמים יש מילה. אני לא חושב שיש היבריס אצל אלונה (אם כבר אצל זה שחשב בתחילת העונה שאפשר יהיה לקחת אליפות עם בניון/יצחקי/ נוסה ומדוניאנין), אולי טיפה אצל בכר

אורי 10 בפברואר 2017

למנהל המקצועי של ב"ש קוראים דודו דהאן
אלונה היא רק הפרצוף היפה(?) שמסתיר אותו

גיא זהר 10 בפברואר 2017

דודו דהאן בוחש, הרבה יותר מדי, אבל עם כל הכבוד הוא לא הביא את ויטור או את דודו גורש

איציק 10 בפברואר 2017

יש קבוצה שבה הטיפוס הזה לא בוחש (להוציא מכבי חיפה)?
איך הוא הגיע למעמד בחישה כזה רם?

גיא זהר 10 בפברואר 2017

במכבי לא עובדים עם האדון דהאן

איציק 10 בפברואר 2017

הם עובדים עם גרסת נימני שלו.

אלון3131 10 בפברואר 2017

מה שנשאר עד הפלייאוף זה מבחן גדול לב"ש.
סה"כ לו"ז לא קשה עם 4 משחקים מול יריבות פלייאוף תחתון(אשקלון, הפועל חיפה, אשדוד,כפר סבא) ומשחקים מול בית"ר וסכנין בטרנר. אם יעברו בשלום את ה6 משחקים האלה(5 נצחונות נניח) ויכנסו לפלייאוף עם יתרון 5 על מכבי( קשה לי להאמין שינצחו עכשיו 6 ברצף), הם פייבוריטים מובהקים.

ניב 10 בפברואר 2017

למכבי לעומת זאת יהיו משחקים קשים ובכלל לא בטוח שהפער יהיה רק 5.

יואב 10 בפברואר 2017

ההתנהלות מול בוזגלו (לא מביא למכבי גם אם זה בחוזה הנוכחי שלו) דווקא בסדר גמור בעיני.
מעבר לזה, היא לא דמות מעניינת או מרתקת במיוחד.

Ollie Williams 10 בפברואר 2017

הבעיה בהתנהלות היא בעיקר בפומביות שלה. חלק מזה בא מבוזגלו אבל ב"ש נסחפו איתו לתחרות פוסטים ופרסומים ראשונים.

אלון 10 בפברואר 2017

כשמכבי מפרסמים פוסטים על החתמת שחקנים אז זה ״איזה יופי, שוב ג׳ורדי עושה בית ספר לתקשורת ומפרסם דברים בעצמו״, אבל כשבאר שבע מפרסמת פוסטים בעצמה כדי לא לתת לתקשורת לבלבל עם גרסאות אז זה ״מלחמת פוסטים״?

Ollie Williams 10 בפברואר 2017

כשמכבי תפרסם פוסטים כדי להגיב לפוסטים ילדותיים וממורמרים של שחקן, זה יהיה אותו דבר.

צור שפי 10 בפברואר 2017

גיל, אני שואל נקי, לא פולמוסי: יש/קרה משהו קונקרטי שגרם לך לחשוב שאלונה לוקה בהיבריס?

גיל שלי 10 בפברואר 2017

כן, אבל לא יכול לכתוב עליו. הוא התקשר לדרך בו אלונה מתנצחת עם בוזגלו ברשת, התגובות של באר שבע אחרי ההפסד, וגם ההחתמות של ניב זריהן למשל. הכל ביחד יוצר תמונה של הבריס אצלי, מאוד יכול להיות שאני טועה

Ollie Williams 10 בפברואר 2017

+1
מרגיש שב"ש הגיעו תוך שנה וחצי לנקודה שג'ורדי היה בה בקיץ אחרי הטרבל. התעלמות מנורות אזהרה ושאננות בחלון ההעברות

גיא זהר 10 בפברואר 2017

מכבי זכו בליגת האלופות? על איזה טרבל אתה מדבר?

שלו 10 בפברואר 2017

האמת לקחו פעמיים את האלופות, אומנם של אסיה, אבל אלופות.

גיא זהר 10 בפברואר 2017

בעונת 2014/15? חזרנו לאסיה ולא סיפרו לנו? וברצינות, עניין הטרבל הוא חלק מגניבת הדעת שמשום מה משתמשים בה גם השפויים

Ollie Williams 10 בפברואר 2017

בטח אתה מרגיש מה זה גבר עכשיו נכון?
כ"כ קל לזכות בדאבל וגביע הטוטו שהנה ב"ש הטובה ביקום בדרך לעשות את זה העונה, לא?

גיא זהר 10 בפברואר 2017

אין קשר לגבר או לא גבר. באר שבע זכו השנה בשני תארים אז אם יזכו באליפות, הם זכו בטרבל? מה זה החרטא הזה? במה זכו מכבי של בלאט בקווטרו? זכיתם בדאבל, מכובד מאוד. דרכתם עלינו, רמסתם אותנו. זה מספיק. יש גבול לזילות של מושגים.

יואב 10 בפברואר 2017

גניבת דעת הוא ביטוי כל כך מאוס. הוא מתאר הכל, הוא התשובה להכל, הוא תכלית הכל.
לאן נעלמו הניואנסים לאן?

יואב 10 בפברואר 2017

לא אישי גיא(:

גיא זהר 10 בפברואר 2017

סבבה, מקבל. אני פחות מתבאס מהשימוש בביטוי שלא במקומו כמו בהאדרת ההווה על חשבון העבר. הרי מכבי נתניה זכתה בזמנו בתואר משולש, אבל מה זה לעומת הטרבל של מכבי. ברצלונה עם מסי הgoat בכלל זכתה בשישה תארים בשנה כולל גביע קטלוניה

יואב 10 בפברואר 2017

אני מדבר על הביטוי המאוס הזה ואתה ממשיך בשלך כמוצא שלל רב. אז הוא אמר טראבל, מזיז ממש. הוא לא צריך להאדיר שום הווה, ההווה נהדר והעתיד אף יותר. נתניה, ברצלונה, אולי נחזור לתקופת בית שני כדי לברר את "גניבת הדעת" הפושעת. הלו, הוא אוהד מכבי. מה שהוא לקח בשלוש שנים, מספיק למועדונים לעשרות שנים. ולא בש, מועדונים גדולים הרבה יותר. אפשר לחשוב

גיא זהר 11 בפברואר 2017

ראית שאני מזלזל בהישגים שלכם? מישהו הטיל ספק בזה שאתם המועדון המועטר בארץ? ההייפ בכלל לא התחיל ממכם אלא מהתקשורת, אבל אי אפשר להתלונן מצד אחד על שחצנות, ומצד שני להתהדר הנוצות שלא שלכם. יש לכם מספיק הישגים בשביל לא לנכס כאלו שלא קיימים.

Ollie Williams 11 בפברואר 2017

גיא, מצטער, אתה מאוס, אין לי כח לדיון הזה שוב. ספר לעצמך מה שאתה רוצה. ב 2014 אגב לא שוחק אלוף האלופים כך שמכבי של פאקו לאציכלה לזכות בו, אם אתה בקטע של השוואות מפגרות.
עכשיו אתה מוזמן לחזור לעקוב אחרי האינסטגרם של בוזגלו ולרכך את העצבים של ברדה

גיא זהר 11 בפברואר 2017

יופי, נרד לרמה נמוכה. הבנת הנקרא, מישהו? אמרתי שהשאלות של זריהן לגבי קוואטרו מגוכחות לא פחות. אבל בסדר אתם נהדרים, שגיבים ונזרי הבריאה, מיטשענק וג'ורדי קדוש.

יואב 11 בפברואר 2017

אתה מדבר אלי ברבים. אני רק יואב אחד.
אני לא מנכס שום דבר. אולי ציין את זה כבדרך אגב, כדי שנדע על איזה תקופת זמן מדובר ואתה קפצת… אתה שומר הנכסים של כולםםםםם.
מזיז באמת איך אני או אתה קוראים לזה. זה כל כך שולי וטרחני.

גיא זהר 11 בפברואר 2017

יואב, התייחסתי לאולי. אבל הוא לא היחיד.

יואב 11 בפברואר 2017

גיא,
מקבל. הכל בסדר. זה באמת שולי.
לגביע הטוטו אין ממש ערך משל עצמו. רק בצמידות לתארים אחרים וגם אז זה צולע…
אבל תכלס, קבוצה ישראלית לא מסוגלת לזכות בטראבל אמיתי.

גיא זהר 11 בפברואר 2017

מסכים לגמרי. אפילו עליה לבתים, במיוחד בשנה שעברה, סוג של תואר. הכל סבבה.

Ollie Williams 11 בפברואר 2017

כשקבוצה ישראלית תהיה בעמדה לזכות בגביע אירופי יהיה טעם לדבר על משהו כזה. כלצזאת תחת הנחה שלמרות היותה הקבוצה האדירה בתולדות הליגה הישראלית והיקום בכלל, הפועל ב"ש לא תזכה העונה בליגה האירופית.
כשליברפול לקחו את גביע אופ"א הגביע האנגלי וגביע הליגה האנגלי קראו לזה "טרבל קטן", לא זכור לי שזה הפריע למישהו עד כדי כך.
מכבי זכתה בעונה אחת בשלושת התארים הריאליים האפשריים שאינם מוכרעים במשחק אחד כמו אלוף האלופים – שכאמור גם ככה לא שוחק באותה עונה.
כרגע זה ה"טרבל" היחיד שרלוונטי לקבוצה ישראלית, כשישראלית כלשהי תגיע לגמר אירופי אפשר לבחון את המינוח מחדש.

יואב 11 בפברואר 2017

אני מתייחס לעליה לבתים של האלופות כאל תואר לכל דבר. באמת.

טרנטה 10 בפברואר 2017

אין למכבי שום סיבה להסתכל עליהם בכלל (בקטע הטבלאי). מכבי צריכה להסתכל על עצמה בלבד ולהמשיך ולהשתפר. לשלב את השחקנים החדשים ולשמר את שמחת החיים שחזרה. הוידאו שפורסם ברשתות של השחקנים חוגגים עם ג'ורדי בחזרה לקרית שלום אחרי הנצחון היפה על מכבי לוזון בגביע הוא סימן מעודד מאד.
מכבי תעשה שגיאה אדירה אם תחתים את משפחת בוזגלו. אני לא עושה חשבון בכלל של כסף (לא שלי…) אבל אם הסכומים המדוברים הם נכונים, אני מניח שניתן להביא שחקנים (הרבה) יותר טובים בשכר כל כמליון יורו לעונה. גם העבר מלמד שבוזגלו אינו שחקן מדהים. יש לו איכויות רבות כמו גם חסרונות, ובשום מצב הוא לא יהיה שחקן הרכב קבוע – בדיוק כפי שקורה בבאר שבע. עכיוש כולנו יודעים מה קורה כשהילד הענק לא בהרכב או כשהמאמן "משפיל" אותו ונותן לו לשחק רק 10 דק' לדוגמא.
הייתי מעדיף להביא במקומו את קלטינס מביתר. שחקן צעיר ומוכשר, יכול לשחק במגוון עמדות ונראה שקורץ מהחומר הנכון מנטלית.

Ollie Williams 10 בפברואר 2017

מסכים לגבי קלטינס אבל אין קשר בין החתמה אפשרית שלו להחתמה אפשרית של בוזגלו. לא אותה רמת שכר ובעיקר תפקידים שונים לחלוטין על המגרש.

חיים הצהוב 11 בפברואר 2017

מאמין שמכבי תלך עליו ביום שאחרי אלברמן

טרנטה 11 בפברואר 2017

בדיוק בגלל זה אלברמן צריך לחנוך אותו כבר מעכשיו איזה שנה שנתיים.
אני אגב מעריך (שלא נאמר מקווה) שאלברמן יהיה המאמן הישראלי הראשון של מכבי ושרן אחריו.

גיא 10 בפברואר 2017

שמע אני מבין שניחנת ביכרון קצר אבל אתה עושה פה מנחוס איום ונורא, חשבתי שאחרי הנזק שכבר גרמת תלמד לקח אבל אתה מתעקש, מה יהיה? #איה_יעמיק

שכונה ד' 10 בפברואר 2017

כל מדיום והשכניק שלו. אולי תזכה להחליף את דורון ברוש יום אחד

מאיר (חדש בשכונה) 10 בפברואר 2017

לא מסכים ליחס לבכר את קפיצת המדרגה שעשתה באר שבע. יש לו בה אחוזים אבל לא הכל בזכותו. קרו עוד שני דברים מהותיים שגרמו לקפיצה שבין עונה שמסתיימת בתבוסה בגמר הגביע לבין אליפות שנה אחרי ופייבוריטיות לאליפות והצלחה מדהימה באירופה בשנה העוקבת. הדבר הראשון הוא האיצטדיון החדש עם חמישה עשר אלף מנויים שזה מתכון לאי איבוד נקודות ביתיות, הדבר השני הוא עיבוי וחיזוק הסגל בעיקר וואקמה, שיר צדק, בן שהר ואולי עוד כמה שלא היו לאלישע. תוסיפו לזה את היציבות הניהולית שיש מאחוריו שמאפשרת לו שליטה בסגל גדול, תבינו שנקודת הפתיחה שלו היא מאוד טובה כך שקשה להיכשל. ואני לא אומר שאלישע היה מגיע לאותו מקום.

גיא זהר 10 בפברואר 2017

ברור שאם בכר היה מאמן את בש במקום אלישע בעונת 2013/14 לא היינו זוכים באליפות. מאמן לא עובד בחלל ריק. אבל יש לו קרדיט גדול

רומן 10 בפברואר 2017

הצלחת בב"ש והגביע בכרמל.
גם השנה לא תיקחו כלום, לכו לשחק הוקי עם מיץ'.

שלו 11 בפברואר 2017

עכשיו אני רגוע.

עופר כהן 11 בפברואר 2017

שלו תגובה מעולה

Ollie Williams 11 בפברואר 2017

אז אני מבין שאתה מהמר על הפועל חיפה כזוכה בגביע המדינה השנה?

Ollie Williams 11 בפברואר 2017

האמת שזה דווקא תסריט אפשרי.
איך ה"ריח של אליפות" היום?

בלייק 11 בפברואר 2017

הוא התכוון למצב הנוכחי, עם הזוכות של העונה שעברה, מצד שני לפני חודשיים הוא הריח אליפות בכרמל, אז הכל יכול להיות.

Ollie Williams 12 בפברואר 2017

ברור לי למה הוא התכוון, פשוט לנפנף בתואר שכבר ידוע שלא יישאר שם בסוף העונה זה כמעט כמו להתגאות ב"נצחון אלטרנטיבי" במשחק נוער

בלייק 12 בפברואר 2017

זה מה שנשאר

עידו 10 בפברואר 2017

אני חושב שגם במובן מסויים באר שבע הגיעו לנקודה בעייתית מאוד מבחינתם. גם אם היו רוצים להשאיר את בוזגלו ואפילו אם היה מוצדק לשלם לו 700 אלף יורו לעונה – נראה לי שהם עושים חשבון איך זה ישפיע על הדרישות של שאר השחקנים. ממה שאני יודע, המשכורות שם לא הגיעו לרמה של מכבי תל אביב (600-700) ואני לא יודע אם הם מסוגלים לעמוד בכמה משכורות כאלו, ובעייתי מאוד להחזיק את בוזגלו עם משכורת של פי שניים מנוואקמה ואוגו..

עופר כהן 11 בפברואר 2017

אז שישחררו את אוגו :)
לא צריך לפרט פה את הסיבות

yaron 11 בפברואר 2017

נכון, בגלל זה זאת החלטה יותר גדולה מהשכר של בוזגלו. אלונה צריכה להחליט איזה הפועל ב"ש היא בונה כי אם ב"ש לוקחת עוד אליפות היא תצטרך לשדרג לעוד שחקנים (בטח עם תיתן 600 לבוזגלו). כדי להעלות את הרף היא חייבת לבנות תוכנית שמתבססת גם על מכירת שחקנים ואני לא יודע אם אלונה מעוניינת או בשלה לקחת צ'אנסים כלכליים כמו גולדהר.
במכבי יש נסיון להביא שחקנים עם פוטנציאל רווח רציני שעדיין לא הוכיח את עצמו, עם כל הכבוד למכירה של זהבי, מבחינת מודל כלכלי ומקצועי מכירה של ראיקו ב-6 או של הברזילאים ואפילו של וידאר תהיה מרשימה ומשמעותית הרבה יותר.
דווקא ההצעה על טב"ח ואפילו הסירוב למכור כן עמדו בקריטריונים.

yaron 11 בפברואר 2017

הכוונה היא למכירות לליגה אירופאית בניגוד לסין.

Ollie Williams 11 בפברואר 2017

גם במכבי רצו לשמור על רף מקסימלי אחיד לרוב השחקנים. ואז זהבי נהיה זהבי.
במציאות הישראלית ותחת הגבלת זרים, מי שלא מעלה שכר יאבד שחקני מפתח לאירופה, ותחליפים איכותיים לא צומחים מספיק מהר כי אנחנו בישראל בסופו של דבר.

עידו 11 בפברואר 2017

ברור לי שגם מכבי לא רצו/תיכננו להעלות את המשכורות, אבל ברגע שהם היו צריכים והגיעו לאיזשהו צומת דרכים – הם היו מסוגלים לעשות את הקפיצה הזו. לדעתי, בכלל לא בטוח שבאר שבע יכולים לעשות את הקפיצה הזו מבחינה כלכלית. מכבי גם עשו את זה לא רק עם זהבי, אלא גם עם טב"ח והשחקנים הזרים (שלגביהם כנראה היה מלכתחילה גם את השיקול של מכירה עתידית).

yaron 12 בפברואר 2017

אני לא חושב שב"ש יכולה (או רוצה) להרים את הרף כ"כ גבוה. מכבי קנתה כבר שני שחקנים בשלוש וחצי ומשלמת למיטב ידיעתי מיליון לעונה גם לסקאריונה.
600-700 לעונה לבוזגלו זה מתחת לרף הזה ולדעתי השיקול כאן הוא לא רק כלכלי.
לדעתי מעורבים כאן שיקולי אגו של בכר שלא מוכן לתת לבוזגלו את מעמד ה-כוכב.
אבל, ב"ש כן יכולה (ולדעתי גם צריכה) לבנות תקציב שמבוסס על טרנר סולד אאוט ובתים באירופאית פעם בשנתיים וגם אליפות פעם בשנתיים שלוש.

Ollie Williams 12 בפברואר 2017

זהבי היה הראשון שפרץ את התקרה, אח"כ התחילו לשלם יותר לשחקנים שהרגישו שהם שוברי שוויון.
ראיקוביץ' נקנה בכסף גדול כשהובטחה עליה לליגת האלופות והכסף שבא עם זה.
וידאר וסקאריונה הוחתמו אחרי שזהבי נמכר ב 8 מליון דולר (לא רחוק מ 8 מליון יורו בימינו) והשכר שלו נחסך.

yaron 12 בפברואר 2017

מסכים עם הכל אבל לא הבנתי את הנקודה, במה שונה ב"ש של היום ממכבי של סוזה / פאקו (לפי העלייה לאלופות)?
אני לא טוען שב"ש צריכה להתחיל לקנות שחקנים בשלוש מיליון או לשלם מיליון בעונה אבל כן טוען שהם בשלב נכון לההעלות הילוך.

Ollie Williams 12 בפברואר 2017

הפואנטה שלי היא שלמרות עומק הכיסים של גולדהאר, הקפיצה הגדולה בכוון הזה באה ביחד עם הכנסות טבעיות.
אנחנו אומרים את אותו דבר – עד עכשיו דיברו על כך שב"ש עושה דברים יפים בתקציב קטן משל מכבי, שזה נכון, אבל גם מכבי עשתה – כמו שאתה אומר – דברים יפים בתקציב נמוך מהנוכחי. אבל במציאות של ימינו, אם ב"ש לא מעלים תקציב ומגדילים משכורות לשחקני מפתח, הם לא יצליחו לתת פייט לאורך זמן. לא כל קיץ מביאים מיגל ויטור ולא כל שנה מסתובב לו וואקמה בקבוצות תחתית בליגת העל.

עופר כהן 11 בפברואר 2017

נקודה מסקרנת, הדיון על המשכורת של בוזגלו. כי זה מראה שאולי מכבי לא פזרנים חזירים כמו שקל היה לצייר אותם עד הרגע שבוזגלו דרש העלאה.
כעת, אם באר שבע לא תעלה לו משכורת, היא לא תהיה תחרותית, היא תראה שהיא לא מוכנה לעשות את הצעד הבא בלהשאיר את הסגל הקיים ואף אולי גם לשפר אותו.
אם תסכים להעלות לו, אז כמו שאמרו פה מעליי- עוד שחקנים יתחיל לבקש. אם לא תסכים- יווצר מרמור, התחושה שבוזגלו, שהוא סך הכל בחור מוכשר אך לא קונסיסטנטי עם המון רעשי רקע באורנטציה משפחתית, מאותרג. אלונה כבר יודעת את זה, ואם לא היא אז אנשי הכדורגל שתחתיה.
אם תסכים- פה הנקודה שלי:
היא תהיה חייבת להעלות תקציב, ולאחר מסע רכש נוסף (אחרת, אם לא תרכוש שחקנים חדשים, היא תבצע את הטעות של מכבי לאחר עזיבת סוזה) והעלאת משכורות התקציב שלה לא יראה שונה בהרבה משל מכבי. ואם מוסיפים את העובדה שתקציב ההשקעה בנוער של מכבי גבוה משמעותית מזה של באר שבע, מקבלים שהפרשי התקציב לא גבוהים. אי אפשר להתווכח עם זה.
ואם מכבי תמכור את ראיקו וטב"ח החלוץ- התקציב שלה יקטן משמעותית, או אם לחדד- ההפסד התפעולי שלה ייקטן משמעותית. מיני-מיני-מיני מודל באזל.

ואז מסתכלים על מכבי בנפרד, ורואים שמכבי מלכתחילה הצהירו על הכוונות שבאר שבע במילא תאלץ להצהיר עליהן לקראת 2017/2018 אם היא חפצה בלזכות באליפות וכמובן יותר מזה. כי זה תמיד יותר מזה.
מכבי מלכתחילה תקעה תקציב עצום, שילמה טוב מההתחלה, לכל אנשי הסגל המקצועי, ומהתחלה אמרה שהיא תעשה הכל בשביל לדחוף את המועדון לרמות הכי גבוהות.
אולי עכשיו, כאשר מבינים את הלוגיקה מסיפור בוזגלו, יתפנו המבקרים לראות את המציאות האמיתית של הכדורגל: בשביל הצלחה צריך לשלם לא מעט כסף על הדרך.
כי ברגע שהרומנטיקה הנובעת מאליפות של אנדרדוג חולפת לה, באים הכוכבים ומתחילים לדרוש לקצור את פירות ההצלחה שלהם, ואם את נותן להם לבצע את האסיף, אתה כבר לא עוד חקלאי פשוט בשדה.

גיא זהר 11 בפברואר 2017

אלונה לא תכנס לסחרור הזה גם במחיר של העמדת קבוצה פחות תחרותית. היא תביא את אייבנדר במקום הובאן, אולי את דור אלו במקום ביטון ואם מכבי יקחו את בוזגלו (מעריך שמכבי יעדיפו, ובצדק, את אצילי) אולי תביא את ורד/עבאד. וואקמה כרגע לא מוכן להאריך חוזה ולכן אם תהיה דרישה יש מצב שיימכר למרבה במחיר

yaron 11 בפברואר 2017

קח בחשבון שיכול להיות שבקיץ היא תצטרך "להתמודד" עם קבוצה שלקחה שתי אליפויות רצוף ונתנה עונה אירופאית מצויינת.
לדעתי בסיפור בוזגלו מעורב גם הרבה אגו. לא בטוח שבכר מוכן לתת לו להיות ה-כוכב של הקבוצה. מתאר לעצמי שהרבה יענו לי שבצדק.
בכל מקרה, בעולם מושלם ב"ש היתה מוכרת אותו ולא מאבדת אותו.

גיא זהר 11 בפברואר 2017

ירון, אתה יוצא מתוך נקודת הנחה שהיו הצעות רציניות עליו. למיטב ידיעתי, ויש לי קצת, אלונה היתה מוכנה למכור אותו גם בקיץ, וגם בינואר. לא היו הצעות. לא הופתע אם בוזגלו ישאר בבד תמורת כ500 אלף (זה השווי שלו לפי הסוכן אדם קרין).

yaron 11 בפברואר 2017

הוא שווה את מה שיציעו עליו… אם מכבי תרצה אותו אין לה בעיה לתת 600-700.
לדעתי הוא כן ה-כוכב שלכם וגם שווה את זה (בהנחה והוא בא בחינם ולא מבקש עוד מיליון כמענק חתימה).
אם אתם חושבים שהוא לא אז היה מקום למכור אותו גם במיליון וחצי ואת זה אני מאמין שהיה אפשר לקבל.
אני גם לא מוטרד מכל הרעש מסביב ואם יחזור למכבי אשמח מאוד.

גיא זהר 12 בפברואר 2017

1. לא רואה לבוזגלו מקום במכבי אם אצילי מגיע, אלא עם טב"ח והפורטוגלי הולכים ומביאים אותו במטרה להחליש את ב"ש. בוזגלו לא בגיל של ברק יצחקי או במעמד של דור מיכה למשל שיהיה מסוגל לספוג משחקים שלמים שעל הספסל.
2. אף אחד לא הציע לב"ש מליון וחצי בקיץ או בינואר. במליון וחצי אלונה היתה מוכרת בשמחה רבה.

yaron 12 בפברואר 2017

1. כמובן שאני לוקח בחשבון שטב"ח עוזב בקיץ.
אני מאמין שיש מקום לבוזגלו ואצילי בהנחה שאם זה אכן קורה גם יצחקי ישוחרר או שיקבל חוזה משונמך ויבין שאפילו את הדקות שקיבל השנה כבר לא יקבל. סביר להניח שגם בניון אם ישאר יהיה במעמד דומה.
לא יודע מה עושים עם דור מיכה… מצד אחד 'סופר סאב', מצד שני לא הצליח אחרי כל השנים להפוך לבאנקר. אם יביאו גם את אצילי וגם את בוזגלו יש מקום לנסות ולהשאיל אותו (או למכור) לקבוצה באירופה.
2. למיטב ידיעתי היו הצעות של מיליון. כנראה הצעות גישוש בלבד וברגע שב"ש הבהירה שאין על מה לדבר לא התקדמו. אני בטוח במאה אחוז שאם היו רוצים למכור בקיץ היו מקבלים מיליון וחצי בקלות. אני לא אומר את זה כביקורת כי זה מצב מאוד מורכב ולא תמיד נמצא הפיתרון האידיאלי.

אבל עזוב, אם אתה ברקת, כמה אתה מוכן להציע לבוזגלו, כמה חשוב לך שישאר?

גיא זהר 12 בפברואר 2017

ירון שכחת את סקריונה והפורטוגלי. אמנם שניהם לא שחקני כנף אבל גם עם הפציעות יש גבול לכמה סגל צריך להיות גדול. בוזגלו יכול לשחק רק באגף ימין, אצילי גם משחק בדרך כלל בימין. מתעקש שאלונה לא קיבלה הצעה של מליון, במליון ובמצב העניינים של לפני שבועיים היה הולך.
לעניינו ובבחינת מכלול העניינים (יחס מורכב של הקהל, גיל, תרומה, מה יעשה שכר מאוד גבוה לחדר ההלבשה) אני חושב שחצי מליון (ויטור למשל מרוויח 400 אלף) שכר סביר. צריך לזכור שהיינו קרובים לעלות לבתים בצ'מפיונס, מה שהיה מייתר השקעה לפחות בשנתיים הבאות (ולדעתי גם מרסק את הקבוצה), אבל גם במרחק של שופט ספרדי נחמד מלעוף בסיבוב הראשון מול שריף הנער הדרוזי מה שגם היה פוגע משמעותית. במצב הניקוד של ב"ש היום (לא מדורגת בשלב הפלייאוף באירופית מה שיקשה עליה מאוד ולדעתי גם לא מדורגת בשלב מוקדמות שלישי באלופות) אני לא רואה את אלונה מעלה את מסגרת התקציב גם אם תזכה באליפות. יכול להיות שיהיה מקצה שיפורים בספטמבר ושגם נלמד הלקח מינואר האנמי הזה.

yaron 12 בפברואר 2017

הפורטוגלי בהשאלה עד סוף העונה, לדעתי קודם כל כמנטור לשני הברזילאים. לא יודע אם יש סעיף רכישה בסוף העונה, ואם אין, ככל שהוא יהיה טוב יותר כך הסיכויים להשאיר אותו נמוכים יותר…
בהנחה וטב"ח 2 עוזב ובהתחשב בכך שייצחקי ובניון מסיימים חוזה אני לא רואה בעיה עם אצילי ובוזגלו בסגל. אני גם לא רואה בעיה אם רק אחד מהם יצטרף :-)
למיטב ידיעתי (לא מוצא קישור) ב"ש קיבלה הצעה על מיליון בחלון לפני שגילו שב-450 יהיה בלתי אפשרי להשאיר את בוזגלו. להערכתי אם היתה מוכנה למכור במיליון וחצי בקיץ או במיליון בחלון ינואר בוזגלו כבר לא היה בב"ש.
שוב, אני לא אומר שהייתם צריכים למכור, זה מצב מורכב ואין כאן איזה פתרון קסמים.
לדעתי מדובר כאן יותר בבעיות אגו ופחות בבעיות כספיות. לא רואה את בכר מאפשר לבוזגלו להיות ה-כוכב של הקבוצה ומרוויח פי שלוש ממנו… זה חלק מתהליך ההתבגרות שלו כמאמן :-)
מרבים להשוות את בוזגלו לזהבי אבל השוואה נכונה יותר תהיה לטב"ח 2. שניהם מוכשרים בטירוף, שניהם לא טיפוסים קלים ואף אחד מהם לא זהבי. במכבי יודעים להתנהל מול טב"ח (גם אם אני לפעמים מרגיש שרכים איתו מדי) ובב"ש לא ממש החליטו אם לבלוע או לירוק.
לגבי תקציב – בחיים אין בטוח, לפעמים חייבים לקחת הימורים אבל לדעתי ב"ש בשלה וצריכה לעבור לתקציב שמבוסס על טרנר סולד אאוט, עלייה לאירופאית פעם בשנתיים ואליפות פעם בשנתיים שלוש. זה יצריך מחשבה והתכווננות לא רק לשמירה על הסגל אלא גם להשקעות שיביאו רווחים בהמשך.

יואב 12 בפברואר 2017

לא לוקח את מאור גם בחוזה הנוכחי. יש אופציות זרים טובות יותר וזולות יותר.

yaron 12 בפברואר 2017

אני יודע שאני לא במיינסטרים בנושא הזה :-)

גיא זהר 12 בפברואר 2017

אין לכם מקום אלא אם ראיקוביץ הולך וגורש יגיע במקום או שהפורטוגלי הולך

יואב 12 בפברואר 2017

ראייקו הולך. בהרבה כסף שזה מבחינתי כמו תואר.
ונראה בקשר לפורטוגלי…

yaron 12 בפברואר 2017

אם ראיקו הולך סביר להניח שיחפשו שוער זר במקומו.
קשה לי לראות הצעות של 6 מיליון בשלב הזה ובפחות מזה סביר להניח שקרויף יעדיף להשאיר אותו.
אם הוא ימשיך באותו קצב התקדמות הערך שלו רק יעלה.

יואב 12 בפברואר 2017

יהיו הצעות של קרוב לשמונה. והוא ילך עם חיוך. זה כמו תואר, זה מה שאתה לא מבין.

yaron 12 בפברואר 2017

אני אשמח מאוד אם יהיו הצעות של 7, אחשוב שצריך למכור ומסכים שזה סוג של תואר מקצועי.
זה proof of concept אדיר שאפשר לייסד את באזל בתל אביב.
אני פשוט לא רואה אתה קורה כבר בקיץ הקרוב…

גיא זהר 12 בפברואר 2017

מה השתנה בין הקיץ האחרון או לחילופין בין הקיץ שלפניו לבין הקיץ הבא עלינו לטובה לגבי ראיקוביץ? התצוגות המעולות שלו בצ'מפיונס או באירופית? החשיפה למזרח? הרשיון שלא השיג לאנגליה? אני זוכר כאלו שטענו שהדיון אצל אורנשטיין לגבי העונש שלו לא רלוונטי כי הוא לא יהיה כאן

יואב 13 בפברואר 2017

פזמ לשוער שנמצא בכל הפנקסים הנכונים. ועונות טובות שלו במועדון שרגיל לשלוט בקצב, ועמידה בלחצים.
כמו תואר.

Comments closed