10 ניחושים נועזים לפלייאוף NBA

אני לא יודע אם הם יפסידו שניים או שלושה משחקים כל הפלייאוף

לגולדן סטייט היתה בעיה במשחקים צמודים בעונה הנוכחית. היא לא כל כך הרגישה את זה, שכן ההפרש הממוצע שלה העונה היה מהגבוהים בהיסטוריה. גם בפלייאוף לא יהיו לגולדן סטייט יותר מדי משחקים צמודים. היא לא תעשה ארבעה סוויפים, אבל תפסיד עד שלושה משחקים בכל הסדרות יחד.

*

גם העונה היה לי מנוי ליג פאס על משחקי גולדן סטייט. הכושר בו סטף היה בחודש האחרון טוב יותר אפילו מהחודשים הראשונים בעונה שעברה. הוא התחיל את העונה לאט, נקודת המפנה היתה בהפסד לקליבלנד, ומפציעת דוראנט סטף נמצא במקום אחר לגמרי. גולדן סטייט בלי דוראנט כמעט לא הפסידו, סטף הביא דברים חדשים לגמרי למשחק שלו, וההגנה של גולדן סטייט קפצה רמה למרות שקווין דוראנט הוא החוסם המצטיין שלה, ואחד השומרים הטובים שלה. הניחוש, סטף נותן את הפלייאוף הטוב ביותר שלו בקריירה, ולוקח לראשונה MVP של סדרת הגמר.

*

אגב את ה4:1 בגמר גולדן סטייט לא יעשו מול קליבלנד. הניחוש שלי הוא שקליבלנד לא יוצאים מהמזרח. לברון לא מוצא את הקלאץ', קליבלנד ממשיכה לשמור חרא, ומפסידה לטורונטו בחצי גמר המזרח. יהיו מי שיגדירו את זה הפתעת ענק, ויהיו אחרים שיחשבו על מה לעזאזל חשבו באוק כשזרקו את איבאקה.

*

יוסטון מנצחת את אוק בפלייאוף, ולא בקושי. ראס לא מצליח להציב ממוצע של טריפל דאבל בסדרה. סדרה חד צדדית, אנשים בסוף הסדרה ישאלו האם ראס גמר את האנרגיה שלו בעונה הסדירה.

*

סן אנטוניו מגיעים לגמר הפלייאוף המערבי, ומפסידים בסדרה חד צדדית לגולדן סטייט.

*

חצי גמר המערב תהווה את הסדרה הקשה ביותר לגולדן סטייט מול יוטה.

*

טיירון לו מפוטר מקליבלנד בסוף הפלייאוף.

*

הסלטיקס מנצחים את שיקאגו בקלות מפתיעה בסיבוב הראשון.

*

סדרות חצי גמר המזרח יהיו הטובות ביותר בפלייאוף, סלטיקס מול וושינגטון וטורונטו מול קליבלנד, שתיהן יגיעו למשחק שביעי.

*

וושינגטון מגיעה לסדרת גמר הNBA, הרבה אנשים מבקשים סליחה מסקוטי ברוקס, מסתבר שלא הוא הסיבה שאוקלהומה נראו כפי שנראו תחת פיקוחו, אין לאוקלהומה שום אפשרות להראות אחרת כאשר ראס הרכז שלה.

*

עכשיו ללא ניחוש. רבים מכם מזלזלים בסטף. קצת לא מצליח לישב את הדיסוננס בין כך שבעיני רבים הוא בסך הכל שחקן רך שלא שייך לטופ, ובין הטענות על הצטרפות דוראנט לגולדן סטייט ליצירת הקבוצה הכי חזקה, והוויתור של דוראנט על היריבות. כתבה מאוד מעניינת על כמה סטף הוא טוב באמת בלינק הזה.

בסופו של יום הנתון הכי מעניין בכתבה הזאת היא שסטף שווה לקבוצה ממוצעת עוד 22.5 נצחונות בשנה. הוא עושה את כולם מסביבו יותר טובים בפער ניכר מהשחקן הטוב ביותר בקטגוריה הזאת אחריו, לברון. וכן, מדובר גם על הגנה, לא רק התקפה.

אני מבין את הפקפוקים בגולדן סטייט לאחר הפלייאוף הבינוני שלהם בעונה שעברה, אבל העונה הם הצליחו לשמור את הטוב ביותר שלהם לקראנץ' טיים, ויש להם צ'יפ על הכתף. דריימונד גרין הסביר ששחקנים רבים חושבים שסטף רך בגלל הצבע הבהיר שלו. דוראנט שמע מכל העולם שהוא לוזר. אני פשוט נהניתי לראות חבורה שממש אוהבת להיות ביחד, לשחק ביחד, והכי יפה, חבורה שמתעניינת רק בנצחונות, לא במה יגידו עליהם כשחקנים. העונה הזאת היתה עמוסה בשחקנים שעושים לעצמם קייס לMVP באמצעות הפה לא פחות מאשר באמצעות הסטטיסטיקה שלהם. גולדן סטייט היא קבוצה, אני מבין למה ההתחברות של דוראנט אליהם עוררה התנגדות אצל רבים מכם, אני לפחות פשוט נהנה מלראות כשרונות על שמוותרים על האגו, ומתמזגים לתמונה כל כך יפה. אה, דבר אחרון, סטף ודוראנט הם שניים מתוך שלושת השחקנים הטובים בליגה, וסטף נמצא מעל דוראנט.

מהפכת המרתון (טרגט-גברסלאסי-וונג'ירו)
יאללה מכות - יואב ויכסלפיש

33 Comments

בליקי 14 באפריל 2017

ולסטר סיטי זוכה בצמפיונס

גיא זהר 14 באפריל 2017

לסטר אמנם עלתה לרבע בסוג של נס, אבל הייתה רחוקה מרחק של רינשרייבר מלהגיע הביתה באפס אפס וסיכוי לא רע לחצי, לא אליפות ולא אחד לארבעת אלפים אבל עדיין מדהים

Matipool 15 באפריל 2017

גם עכשיו יש לה עדיין סיכוי. משחק שאולי יילך להארכה ופנדלים.

גיא זהר 14 באפריל 2017

בתור גולדן סטייט הייתי דואג מהניחוש שלך, אחרי ההצלחה הכבירה בשנתיים האחרונות של הניחושים. וברצינות, אם נעזוב את הפלייאוף של השנה שעברה, בשנה שלפני ובלי לקחת מהם כלום, הכל עבד לטובתם מבחינת פציעות היריבות. הגיע הזמן לתת פלייאוף באמת טוב. ולגבי קליבלנד, אם הם ישארו בריאים, לצערי במזרח זה תלוי רק בהם.

מיקו G 14 באפריל 2017

לסקוט ברוקס נעשה עוול עצום. לא הרבה זוכרים שכשאוקלהומה הייתה בלי ווסטברוק ועם דוראנט היא סיימה עם המאזן הטוב במזרח ושיחקה כדורסל קבוצתי להפליא. ווסטברוק הוא פשוט שחקן לא ניתן לאימון.
כשהחליפו אותו והגיע מאמן חדש, באורח פלא הקבוצה המשיכה להיראות שכונתית. בסופו של דבר, לברוקס הייתה עונה אחת בדיוק עם כולם בריאים בפלייאוף והוא הביא אותם לגמר מול מיאמי. אין לדעת אם היה עושה זאת גם בעונה שעברה, אבל זה לא שדונובן עשה משהו שהוא לא.

ק. 14 באפריל 2017

אני לא מתווכח עם הטיעון הכללי למרות שאני לא מחזיק מברוקס, אבל בפלייאוף בשנה שעברה דונובן עשה הרבה יותר ממה שברוקס עשה לפניו והכין תכניות משחק מעולות מול סן אנטוניו וגולדן סטייט, בעיקר בצד ההגנתי

מיקו G 15 באפריל 2017

עם תוצאות אי אפשר להתווכח, דונובן עשה פלייאוף מוצלח למרות האכזבה בגמר המערב. אבל באמת שאין שום אינדיקציה לחשוב שעם ברוקס זה היה שונה. בכל פלייאוף מאז האכזבה בגמר נפצע להם אחד השחקנים החשובים.
הכדורסל של אוקלהומה, גם בפלייאוף, היה מאוד מאוד קשה לצפייה. את התוצאות הם הביאו אבל אחת התלונות המרכזיות על ברוקס זה שהקבוצה לא נראיתה מאומנת, הוא הוחלף והיא עדיין נראיתה אותו דבר. הדבר הכי קרוב שכדורסל יכול להציע לכדורגל איטלקי.

NoOne 14 באפריל 2017

שנה שעברה לפני הפלייאוף גם אמרת שלקליבלנד אין סיכוי ושסטף קרי השחקן הכי טוב בעולם
מאז שאריאל אמר לפני תחילת עונת הסופרבול של הג'יאנטס ב 2007 שלאילי מאנינג אין מושג לא קלעת בול כל כך , תחזיות כאלו לא התגשמו בצורה כל כך מרשימה

אריאל גרייזס 14 באפריל 2017

רגע, לא צדקתי לגבי איליי?

NoOne 15 באפריל 2017

אני אגיד לך את זה.
אם טום בריידי היה מרמה אוהדים בשביל כמה גרושים מסריחים עד כדי כך שזה מוביל לתביעה על הונאה היו שוחטים אותו

אבל איליי עם הפרצוף דופוס הזה של ילד בן 15 שיודע לספור מ 1 עד 15 אבל אין לו מושג איפה מספר 7 נכנס מוותרים לו על הכל

אריאל גרייזס 15 באפריל 2017

לגמרי. זה פשוט גועל נפש מזוקק

גיל שלי 15 באפריל 2017

רק שזה בולשיט, ואתם קופצים סתם

ניינר / ווריור 15 באפריל 2017

קונה כל מה שכתבת. אמן!

אורן השני 15 באפריל 2017

הכל נשמע לי אפשרי ומעלה חוץ מפיטורין של טיירון לו.

בלעם 15 באפריל 2017

הסכמתי עם יותר מדי דברים פה, מה שמעמיד בספק את מידת הנועזות של הניחושים. לא יודע מה תופסים משיקגו. יש להם איכות על הנייר בלבד אבל הם מפורקים חברתית והגיעו לפלייאוף כמעט בטעות ותוך כדי חוסר יציבות וללא שיטת משחק (או ספסל). אפשר להמר שוויד יעלה את הרמה שלו אבל הוא פשוט הקריפטונייט של שאר השחקנים שם העונה, סיכוי גדול יותר לשיקגו בלעדיו מאשר איתו. בלי קשר הימור שלא תלוי בשום דבר מלבד אקראיות טהורה: שתי בחירות לפילי בטופ 5.

רמי 15 באפריל 2017

פו פו פו אנד פו לג״ב.לצערי.התלבטות האם לעודד את לברון שיגיע לגמר ויחטוף סוויפ או שכבר יעוף לפני כן. שנה הבאה הענק הבוסני יחזור משודרג ופורטלנד תגיע לגמר מערב , ועוד שנתיים אליפות .

dmc 15 באפריל 2017

יש איזו אשליה שקבוצות צעירות בליגה הזו הולכות ומשתפרות כל עונה. על פורטלנד אמרו שהיא מועמדת לקפיצה והעונה הם בקושי הגיעו לפלייאוף עם הרבה עזרה בטרייד על נורקיץ' מהיריבה הישירה על מקום 8. אבל יש לפחות 6 קבוצות יותר טובות במערב, מה שמבטיח במקרה הטוב סדרות מול גולדן סטייט או סן אנטוניו ותבוסות בסיבוב הראשון כל שנה

duncan 15 באפריל 2017

ג"ס יטיילו עד לגמר (וכנראה גם שם). כולל מול הספרס. הספרס לאחרונה נתקעים בהתקפה. קוואי יוצר לבד בדקות מול הגנות חזקות.
לברון עלול לא להגיע לגמר אבל לדעתי לו לא יפוטר. בכל זאת לקח אליפות.

גיא זהר 15 באפריל 2017

גם ראניירי לקח. לגבי לו זה ממש לא חשוב מה ישיג אלא מה יגיד הלברון

דניאל 15 באפריל 2017

קליבלנד תגיע לגמר, ובקלות – היא תאבד אולי ארבעה משחקים עד אז, ושם אני מסכים – הלוחמים סוגרים סיפור בחמישה משחקים.
וושינגטון לא עוברת את אטלנטה.

שניר שלמד עם פנחס בעממי 15 באפריל 2017

תודה רבה.
זה הולך להיות הפלייאוף הכי דומיננטי מאז ה 16-1 של שאקובי.
לא מבין איך אנשים לא רואים את זה.

מתן גילור 15 באפריל 2017

1:15. הסיבוב הראשון היה הטוב מ-5 והם ניצחו 0:3.

יוסי מהאבטיחים 15 באפריל 2017

הגיע הזמן להפסיק לעוף על שיקאגו. מה בדיוק גורם לאנשים לחשוב שיש שם משהו? אם תהיה סדרה צמודה זה כי הסלטיקס יפשלו, לא להיפך.

אין סרט שלו עף. הוא מאמן של שחקן והשחקן הזה רוצה אותו שם. חוצמזה, הבעיה של קליבלנד היא לא בעמדת המאמן אלא באזור קרום החשק.

סטף קנה ביושר את כל המחמאות כשהוביל קבוצה לשנה וחצי מהסרטים.
הוא גם זכאי לביקורות על תצוגה מחפירה בגמר, היעלמות לחלקים ארוכים מהמשחק, וחצי עונה מסריחה בתחילת השנה.
נראה איזו ג"ס נקבל- זו של תחילת השנה כשסטף נמוג אל הרקע בגלל דוראנט או זו של החודש האחרון מחוזקת בעוד סטאר.

נמרוד 15 באפריל 2017

ההימור שלך שהקאבס עפים מול טורונטו בהחלט לא מופרך, אבל קשה לי לראות את זה קורה בגיים 7 בבית של לברון, אם כבר אז אני מאמין שב6 משחקים

7even 15 באפריל 2017

קליבלנד לוקחת את המזרח בקלות מביכה.
אולי אולי טיפה התקשות מול הראפטורס. אבל ממש ממש טיפה.
גמר מול הווריירס.
1-4 לווריירס

ששון 15 באפריל 2017

אם בוסטון לוקחים אליפות אני עושה קעקוע של תלתן על האשכים

אסף 15 באפריל 2017

שטויות מה שדריימונד אמר. גם קליי בהיר ואף אחד לא חושב שהוא רך, כי קליי לא נותן לאף אחד לחגוג עליו כמו שווסטברוק, קיירי ולברון חגגו על קארי בפלייאוף האחרון.

היסטוריון של ספורט 15 באפריל 2017

ה 10 שלי .
1. קליבלנד תגיע לגמר הכללי .
2. שיקגו תדיח את בוסטון ותגיע לגמר המזרח.
3. ג.ס תעשה 0-8 עד שתגיע ס.א.
4. אם ס.א תגיע שכן ממפיס תגרור אותה למשחק 7 צמוד.
5. יוסטון תקרע את אוקלהומה עד 5 משחקים.
6. ס.א תדיח את ג.ס ותגמור בסוויפ את קליבלנד.
7. מינכן תדיח את ריאל.
8. גמר הצמפיון יהיה בין יובה לאתלטיקו.
9. כספי נשאר בנ.ב.א בקבוצה מפתיעה אולי ס.א.
10. קרי מחפש אתגר אחר

שאול 16 באפריל 2017

11. בית"ר תיקח אליפות
12. שויינשטייגר יזכה במונדיאל ברוסיה עם שיקאגו מה MLS

אופיר מ 16 באפריל 2017

בוז'י יבחר לראשות הממשלה ורגב תכניס סינגל לפלייליסט

איציק 17 באפריל 2017

מי השלישי ברשימת הטובים ביותר והיכן ממוקם?

ווסטברוק גו 17 באפריל 2017

אתה תיפול ב80 אחוז מההימורים שלך. בקלות. רואים שאתה אוהד גולדן סטייט/מכבי ולא אוהד אן.בי.אי.

איציק 17 באפריל 2017

ואתה לפי הכינוי שלך ממש אוהד NBA ואפילו מבין בזה.

Comments closed