יומן האליפות של מכבי (8) – שלב בתים שלישי רצוף

אכן מרגישים בבית בשלב הבתים, אבל לחשוב שזה מובן מאליו, זה פשוט לא רציני

המשחק התחיל נהדר. קיארטנסון הראה שהוא יודע יותר מאשר להבקיע גולים, השאיר כדור נהדר לבאטוקיו, וזה בעט ליד הקורה במקום להבקיע. אחר כך קיארטנסון שכח שהוא וידאר, החמיץ נגיחה קלה, החמיץ מצב של אחד על אחד מול השוער, מזל שבסוף החליט להכנס עם הכדור לתוך השער. בתווך, אופיר דווידזאדה החליט שאיתן טיבי הוא בעל טכניקה של אשף כדורגל והחליט לבחון אותו במסירה קשה לאחור, טיבי במקום לבעוט בכדור לעזאזל נתן לו לעבור מתחת לרגל שלו, ו1:0 לאוסטרים כאשר עד למצב המטומטם הזה, הם לא הגיעו פעם אחת לאזור הרחבה שלנו עם הכדור.

המשחק הזה היה מתפתח אחרת לגמרי אם היינו מבקיעים ראשונים, אבל זו היתה הזדמנות נוספת לבחון את האופי שלנו, ועמדנו במבחן בכבוד רב. לחזור פעמיים מפיגור, במשחק שהוא כבר בשלב כה מוקדם, משחק על העונה, זה תעודת כבוד לעמוד השדרה של המועדון. למרות משחק חלש נוסף של שרן, ראוי היה שעמוד השדרה של המועדון יבקיע גם הוא. אני נאלץ להסכים עם כל האוהדים הצהובים, אנחנו חייבים קשר אחורי חזק בהרבה משרן, ובזכות העליה לשלב הבתים, אני בטוח שיגיע אחד כזה. ג'ורדי אמר במסיבת העיתונאים לאחר המשחק שמכבי מוכנים לשלם הכי הרבה כסף בהשוואה לכל הרכישות הקודמות, אני יודע על הצעות מאוד רציניות שהונחו בפני קשרים כמו גונארסון ולדלי, יגיע הקשר שאנחנו צריכים, המחליף שלו בעמדה 6 יהיה כנראה גולסה, ושרן ישחק שם רק כששניהם לא יהיו זמינים.

אבל, כמו שאני מבין את ג'ורדי, שרן יהיה שחקן הרכב, השחקן שאמור להיות הדבק של הקבוצה שלנו, אין לנו דבק אחר, ואין דבר כזה מנהיג מהספסל. הוא ישחק בלם שמאלי הרבה פעמים, ישחק מגן ימני כשדסה פצוע, ישחק ב50:50 במשחקים באירופה לפני ה6, מצידו של ג'ורדי וגם מצידי, הוא יחליף את ראיקוביץ' אם צריך, אבל שרן יהיה על המגרש. נכון, הרבה פעמים הוא נראה לא מספיק טוב, אבל הוא השחקן שעושה את האחרים הרבה יותר טובים מסביבו, לכן הוא יהיה שם ברוב המשחקים

*

תהרגו אותי אם אני מבין למה צריך את אלירן עטר. ראינו היום את שוינפלד, אין לו את הטכניקה של אלירן, אין לו את המהירות, אבל הוא נותן לג'ורדי את כל מה שג'ורדי מבקש ממנו, איזה שחקן נפלא, תודה לך הפועל. הוא הכין היום לוידאר מצבים לשלושער, וידאר מרוכז מעט יותר עושה מהם רביעייה. שוינפלד רץ לאחור ומגן בכל הלב. שחקן שכל מאמן רוצה וצריך.

ראינו היום את הפוטנציאל של באטוקיו. הוא רץ כל הזמן, הוא משחק מהר, הוא מחזיק מצוין בכדור. רק ראבק, תן את הגול בהתחלה והיינו מקבלים חמש שנות חיים נוספת לפחות.

סושיץ' נראה כמו רכש טוב. הוא מחזיק את הכדור טוב ממדוניאנין, הוא חזק יותר ממדונאנין, איטי כמו מדוניאנין. אבל, הוא רץ כדי לתת גוף בהגנה, ראינו שבעיטה חדה יש לו, נראה שהוא שחקן טוב. אם פרימו, זה שטוען שהוא מבין בכדורגל לפחות כמו ג'ורדי, שכן גם לג'ורדי אין תעודה מאוקספורד בכדורגל, טוען שסושיץ' יהיה פלופ השנה, אני רגוע.

וידאר גם ביום איום ונורא נתן לנו את הגול שכל כך היינו צריכים ממנו.

ריקן הוא שחקן רוטציה מצוין, כשיגיע הזר הנוסף, כשסושיץ' יכנס לכושר משחק, זה בדיוק מה שריקן יהיה.

מאז שטיבי קיבל את החוזה שכל כך רצה, הוא ירד ברמת הריכוז שלו על המגרש. הוא אמור להיות הבלם הטוב ביותר שלנו, אבל הוא שווה בכל משחק לפחות טעות אחת של גול, מניח שצד שמאל עושה לו לקום על צד שמאל, כנראה שבגלל זה שרן ישחק שם הרבה.

טל בן חיים נתן לנו מה שאנחנו צריכים ממנו.

ראיקוביץ' השנה שיפר את נושא קליטת כדורי הגובה, סטויקוביץ' לא תפס כדור מעולם, לך תבין איך הוא פותח לפניו בנבחרת.

אופיר דווידזאדה הראה היום את הדבש ואת העוקץ, הוא הלביש לוידאר כדור לגול על הראש, והוא בישל גול לאוסטרים. הוא כשל מדי פעם בסגירה ההגנתית, אבל השדרוג מעמבה לאופיר זה להחליף קבוצה.

כאשר דסה יחזור, זר אחד לפחות יתווסף אם לא שניים, וכנראה בכסף גדול, בלקמן יכנס לכושר, גולסה ישחק עשרים וחמישה משחקים העונה, תהיה לנו קבוצה חזקה מספיק כדי לתת כדורגל הרבה יותר טוב מזה שראינו ממנה עד עכשיו.

בינתיים צריך להגיד תודה לג'ורדי, כן ברור שיש גם ליקויים, אך בסופו של יום, הקבוצה שלו הגיעה לשלב בתים בכל עונה פרט לעונה שבה התחוללה מלחמה בישראל, אוסקר גרסיה נמס מפחד, והבית שלנו היה בקפריסין. זה לא קרה לנו לפני שג'ורדי הגיע, אני מקווה שהוא בונה כאן בסיס מספיק טוב כדי שנהפוך לקבועים בעניין הזה גם אחרי שילך. הרבה אוהדים שלנו התרגלו לטוב, וכבר עסוקים בעניין הזה שזה לא יספיק. אלו אותם אוהדים שכאשר ניצחנו את האיסלנדים, אמרו שזה לא יספיק מול פאניוניוס. תוך כדי הנצחון ביוון, הם אמרו שזה לא יספיק בשלב הפלייאוף. כאשר הגרלנו את הקבוצה שהדיחה את גנט, הם טענו שאין לנו מה לחפש ביכולת הזאת. עכשיו כבר מתבאסים מהיכולות שכן אין לנו מה לחפש בליגה ברמה כזאת, במקום להנות מהישג יוצא דופן. קבוצה ישראלית שמגיעה לשלב בתים באירופה, עם כל הכבוד, וגם בהתחשב בכך שהיינו אמורים להגיע לשם בגלל הדירוג, זה בהחלט הישג יוצא דופן. אני שוב יצאתי מחוזק בדעתי שמסגרת של קבוצה יש לנו, עמוד שדרה יש לנו, עוד קצת תוכן לתוך המסגרת, ותהיה לנו קבוצה מאוד חזקה, בטח ברמה הישראלית.

לסגור את החלון (לקראת מחזור 3 בפנטזי)
פרשת שופטים - כוח משחית

173 Comments

גיא זהר 24 באוגוסט 2017

טוב שעליתם. יש סיכוי לא קטן שתעפילו גם ל32 (קבוצת דירוג שנייה). שוינפלד זה פספוס ענק שלנו. לא מבין את ההתעלמות ממרסלו, כשיהיה צריך בתחילת העונה שעברה סה שיחק. אתם צריכים גם בלם כי כרגע ההכנה שלכם נראית כמו של בש

קורא בין השורות 25 באוגוסט 2017

יכול להיות שג'ורדי מעדיף לתת את הדקות לריקן, שחקן שיישאר בסגל וצריך להיות מתורגל בשיטה החדשה, מאשר למרסלו (לא חושב שאם מרסלו היה פותח זה היה על חשבון ייני).

ההגנה שלנו בעייתי מאד כרגע ואני מקווה שאחד הזרים שיבואו יהיה בלם.

Ollie Williams 25 באוגוסט 2017

זה מדהים בעיני שאתה הראשון להגיב לכל פוסט על מכבי באתר

גיא זהר 25 באוגוסט 2017

ואפרופו דודזאדה יצא מאוד קטן בראיון שנתן.

גיל שלי 25 באוגוסט 2017

איזה ראיון? מה אמר?

גיא זהר 25 באוגוסט 2017

https://sports.walla.co.il/item/3090477 לא ראיון מאוד מעניין, הצליח להתחמק מרוב המוקשים אם כי עיוות את המציאות בנוגע לעניינים עם ב"ש ואז בשאלה האחרונה בנוגע להעפלה של ב"ש לצ'מפיונס התשובה שלו לא חכמה במיוחד. אולי לא רצה להרגיז את האוהדים של מכבי, אבל יצר אנטגוניזם בקרב אוהדי ב"ש שגם ככה חלק כועסים עליו (לא בצדק לדעתי, בתכלס זו הקריירה שלו).

שגיא 25 באוגוסט 2017

מה הבעיה במה שאמר?

גיא זהר 25 באוגוסט 2017

כששואלים אותך אם אתה מאחל לבד לעלות ואתה עונה שאתה עסוק בענייני מכבי זה לצאת קטן ברקוביץ' סטייל, במיוחד עם גדלת בקבוצה ושיחקת עד לפני שנה בה.

גיא זהר 25 באוגוסט 2017

לבש

D! כאן ועכשיו 25 באוגוסט 2017

אני לא חושב שזה כלכך קטן. אני די בטוח שזה לא אמיתי.
לכאן או לכאן. כדורגלנים (ספורטאים) מקצוענים כבר מזמן לא מתנהלים כמו בני אדם. זה מרחיק ספורט מאנשים לא פחות מזה שיש עודף זרים או כסף בספורט המקצועני

Ollie Williams 25 באוגוסט 2017

גם לא חייבים להיעלב בכח מכל דבר

גיא זהר 25 באוגוסט 2017

להעלב מדודזאדה? לא צריך להגזים. אולי אם הייתי שחקן בש. הוא בעיקר יצא קטן ולא חכם.

yaron 25 באוגוסט 2017

אתה לעומתו יצאת גדול…
מה הוא עיוות, שאמר שמכבי היתה הכי רצינית? הוא במכבי אז הוא כנראה צודק.
חצי מהראיון ב"ש, ב"ש..
אם אתה כבר "מצטט" אז תדייק, הוא לא נשאל אם הוא מאחל אלא אם "יחזיק אצבעות". דומה, אבל לא אותו דבר.

שין 25 באוגוסט 2017

נראה שלשוינפלד יש אחלה אופי, בטח יותר מלעטר, נלחם, עושה הגנה, באמת תענוג, כמעט משכיח שלפני שנה וחצי הסתובבתי בגללו עם גרון חנוק מבכי שלושה ימים. וכן טינו נראה ממש מבטיח.
עדיין הייתי מצפה (מקווה) שיגיע קשר אחורי *וגם* בלם ברמה ואז באמת נאכל תליגה

הראלל 25 באוגוסט 2017

הלוואי שהייתה צודק, אבל בכדורגל המודרני (ומסתבר שגם בכדורסל לאור הטרייד המזעזע) הכל נמדד ומחושב ונספר ולכן שירן יעודד השנה מהספסל (וגל ינסה להנהיג קבוצה ירוקה מהצפון) ויהיה התחליף לכל עמדה פצועה

הראלל 25 באוגוסט 2017

הא ותודה שלקחתם את עטר, מתפללים לזה כל הקיץ, אולי תמצאו גם תפקיד ללוזון? להחזיק לסטיבי את המטריה אולי?

Ollie Williams 25 באוגוסט 2017

לקחנו את עטר? נגמר המו"מ סוף סוף?

yaron 25 באוגוסט 2017

לא נגמר ובטח שלא נחתם.
אם ייגמר בסכומים שמדברים עליהם זה רכז לא רע בכלל כשבקביל נפטרים מהחוזה של אזולאי.

הראלל 25 באוגוסט 2017

"עטר יעבור תמורת 750 אלף יורו ואזולאי
חיפה השלימה עם העסקה. בוזגלו ירוויח 450 אלף יורו בעונה"
ככה כתוב… במצבנו נתלים בכל פסיק אופטימי

yaron 25 באוגוסט 2017

אתם בחיפה רגילים לקרא על דברים כאלה בעיתונים, אנחנו (לא כולם) כבר יודעים שכשיש חדשות זה באתר הרשמי.
בכל מקרה, אם זה מה שנסגר אין לי בעיה עם זה.
ייני אמר שהוא לא יודע מה קורה אבל שהוא מת על עטר וישמח אם הוא יגיע.
סומך עליו ועל קרויף יותר מהתדמית התקשורתית שלו.

הראלל 25 באוגוסט 2017

סבבה בהצלחה,יעזור לנו במאבק איתכם על כניסה לפליאוף העליון

קורא בין השורות 25 באוגוסט 2017

שוינפלד נהדר. חשבתי שההגעה של בלקמן תסתום את הגולל על ההגעה של עטר, מוזר לי שזה עוד נמצא בדיונים.

אני מניח שההתקפה תשתפר ככל שיעבור הזמן כי כרגע היא עדיין נתקעת לפעמים ומרגיש שחסרים שחקן או שניים שיהוו איום מתמיד יותר על השער בנוסף לוידאר. אצילי בנתיים לא מתפתח להיות אחד כזה, שוינפלד בכיוון… אני מקווה שסושיץ יתגלה ככזה.

יאיר אלון 25 באוגוסט 2017

הישגים באירופה מקבלים אני חושב מעט מדי קרדיט בישראל בגלל השלב המוקדם בעונה בו הם מושגים והזיכרון הקצר פשוט שוכחים מהם לא פעם כשמגיע שלב הסיכומים.

ההמשכיות הזאת של מכבי בהחלט ראויה לציון, ראוי להזכיר גם שלא פעם (כמו העונה כנראה) העפילו לבתים לפני שהסגל התעצב באופן סופי כי הקנדי חיכה לכסף.
לא מבין את הזלזול הזה בתקשורת בכל יריבה, אם נציגות מיוון ואוסטריה הן מתחת לרמה שלנו ולעבור אותם לא מעיד על כלום ואלה סתם הגרלות קלות, אז נגד מי אנחנו אמורים לבחון את עצמנו? אילו קבוצות הן ברות השוואה לכדורגל שלנו- מצרפת, פורטוגל והולנד?

yaron 25 באוגוסט 2017

זאת גם שנה שניה ברציפות עם שתי ישראליות בבתים, בהחלט מרשים.

D! כאן ועכשיו 25 באוגוסט 2017

מה יש פה להבין – התקשורת עדיין כועסת והיא מאז ומתמיד עסקה יותר בשלילי.
בארץ: "איו בעיטה גרועה"
באנגליה: "נסיון טוב מאד"

ואתה צודק – זה הישג מרשים ויפה.
בעיקר ההמשכיות.

D! כאן ועכשיו 25 באוגוסט 2017

וזה הראיון עם שרן – https://sports.walla.co.il/item/3091793

שאומר בערך את אותו הדבר, התקשורת עסוקה פה בדברים הלא נכונים. הלוואי והוא יום אחד יהיה פה פרשן

גיא זהר 25 באוגוסט 2017

דברי טעם בגדול. חבל שהזכיר את אוגו. לא מתאים לו ולא מכבד להשוות לקולגות.

D! כאן ועכשיו 25 באוגוסט 2017

אני לא חושב שהוא התכוון לזה באופן שלילי דווקא.
אם כי נימה של כעס, על התקשורת, לאו דווקא על אוגו, בלטה בדברים.

התקשורת מטפחת דברים "נוצצים".

גיא זהר 25 באוגוסט 2017

מבין שהוא טעון ולגמרי אפשר להבין אותו. הרעל, דרך אגב לא רק מהתקשורת, גם במקומות אחרים פקפקו ביכולתו. פשוט חשבתי שמעל לזה של התייחסות לשחקנים אחרים. כשזהבי מדבר על קולגות לדוגמא אני לא מופתע בכלל, כשייני כן.

יוני 25 באוגוסט 2017

גיא איך אתה מסתדר עם כל המשימות של חייך מלבד להיותך שופט בית המשפט העליון למוסר ואתיקה בעולם הכדורגל?

קורא בין השורות 25 באוגוסט 2017

הוא הביא דוגמאות לשחקנים מוכרים שהתקשורת מעריכה את סגנון המשחק שלהם והסביר שהוא תורם בדרך אחרת אף אחד מהשמות שהוא הזכיר לא הוזכר לשלילה או בצורה שבאה להגיד שהוא יותר טוב ממנו
אני לא רואה בכך בעיה, בטח כשהוא לא מתמקד רק באוגו (שמות נוספים- אלברמן, פירלו ועוד)

גיא זהר 25 באוגוסט 2017

ראיתי, כולל בוידאו. מה שאתה מדבר הוא החלק השני שסבבה לגמרי. אני מדבר על משפט לגבי אוגו והשופוני שעושה שגם אם נכון עדיף שלא היה נאמר (מי שהיה עורך רק אותו יכל גם להוציא אותו, מה שבטוח שהוא לא, גזען).

Lord Anthony 25 באוגוסט 2017

זאת הוכחה נוספת לזה שמכבי תל אביב היא המועדון הגדול בארץ, היום הסטנדרט שמצופה ממכבי הוא להיות בשלב הבתים של הליגה האירופית כל שנה.
אין אף קבוצה אחרת בארץ שמתקרבת לציפיות האלו.

שי 25 באוגוסט 2017

אממממ, באר שבע מאוכזבת שהיא בבתים של האירופית ולא בצ'מפיונס. נשמע לי כמו ציפיות גבוהות יותר משל מכבי.

Lord Anthony 25 באוגוסט 2017

באר שבע מאוכזבת, ולמה שלא יהיו מאוכזבים?! הם פיספסו שכנראה לא תחזור להגיע לליגת האלופות, אבל כל ההתייחסות התקשורתית מסביב להדחה של ב"ש היא די סלחנית. בסך הכל הפסיקו להתייחס לברק בכר כאל גאון כדורגל. למען האמת נראה שרק בב"ש מבינים את גודל הפיספוס שלהם.
הרי היה שם פיספוס די גדול, ואם מכבי היתה מודחת ככה כבר היו שולחים את ג'ורדי הביתה לא בחגים אלא עוד לפני ספטמבר.

שי 25 באוגוסט 2017

מאכזב בטירוף. אבל בגלל שהציפיות מהם כרגע יותר גבוהות מאשר ממכבי, והתחילו לחשוב בארץ על באר שבע כקבוצת צ'מפיונס לגיטימית.
ההתייחסות היא סלחנית כי כמעט כולם מסמפטים את באר שבע, וכי הדיחו קבוצה עדיפה בסיבוב הקודם אז קשה לומר שהקמפיין היה כושל.

שי 25 באוגוסט 2017

או במילים אחרות ההתייחסות היא בהתאם לרמה הכללית של תקשורת הספורט בארץ… הציפיות של באר שבע מעצמה זה מה שמעניין פה

yaron 25 באוגוסט 2017

איזה כיף :-)
משחק קשה שהפך למאוד קשה ועדיין, עוד שנה בשלב בתים.
גיל, למיטב זכרוני גם בעונה הראשונה של קרויף עם גרסיה לא עלינו.
ג'ורדי רמז שבנושא רכש יש דברים על הפרק, אני מאמין שהעלייה תעזור להנחית משהו טוב.
ייני אמר שאין לא מושג מה קורה אבל שהוא מת על עטר ומקווה שהוא יגיע…

המשחק עצמו:
מחצית ראשונה טובה+ לדעתי. טעויות הן חלק מהמשחק וגם החמצות אבל מבחינת יחסי הכוחות יכלה להיגמר 2-0
מחצית שניה פחות טובה.
הרבה הרבה אופי.

יואב 25 באוגוסט 2017

לא עלינו כי סיימנו שש בליגה.

yaron 25 באוגוסט 2017

תודה שאתה מזכיר לי…
הכוונה שלי היתה שזאת עונה של קרויף.

Ollie Williams 25 באוגוסט 2017

רק שאתה לא יכול לא לעלות מהמוקדמות אם לא העפלת אליהן מלכתחילה…

יואב 25 באוגוסט 2017

אחלה פוסט גיל,
שוינפלד זה משהו אחר. תרבות משחק אחרת. שם את הלב שלו על המגרש, כפותח או מחליף. מאוהב.

שמונה נוק אאוט בשנה-שתי עליות בתים. וזה אחרי אחרי שיברון לב בליגה ובשני גמרים. חייב לזקוף זאת ליורדי. למי שזה מובן מאליו אני מציע להיבדק או לפשפש בהיסטוריה הלא כל כך רחוקה של מכבי.

שרן לא אמור להיות הקשר הפותח שלנו אבל זה כל כך מענג שהוא כבש.

ויש עוד… אבל לא נפתח עין. מחר הגרלה. כיף.

יואב 25 באוגוסט 2017

3 העפלות רצופות, 4 בעידן יורדי, 5 בעידן מיטשענק.
מדע בדיוני עד לא מזמן.
דרג 2 בהגרלה. זה סבבה אבל זה לא אומר הרבה. עצם זה שיש לנו ניקוד(רכוש) שיכול בכלל לאפשר את זה- זה טיפה מרגש.

אלון 25 באוגוסט 2017

ההעפלה הראשונה של קרויף היתה בלי לשחק, והיא זו שיצרה את ההכפלות הבאות

אלון 25 באוגוסט 2017

*ההעפלות

tazza 25 באוגוסט 2017

חמודי להסביר לך איך סמואל יבואה ודגלאס דה סילבה הגיעו מכפר סבא לת"א?
כי אני גר ליד אצטדיון לוויטא ואת הסרחון הריחו עד אליי.

אלון 26 באוגוסט 2017

מה הקשר? ציינתי עובדה. לא אמרתי שזה לא חוקי או משהו, רק שזה היה מלווה בהמון מזל.
ובקשר ליבואה ושות אתם חייבים להיסגר על עצמכם – כי אתם טוענים שאנחנו היימו נגד טביב בגלל גזענות, לא?

yaron 25 באוגוסט 2017

ארסנל או אייאקס ואני מאושר. גם ויטסה (דרג 4) יהיה נחמד.

יואב 25 באוגוסט 2017

הלוואי לונדון(:

yaron 25 באוגוסט 2017

יאללה לונדון. אייאקס הודחה…..

יואב 25 באוגוסט 2017

יורדי אמר בסוף המשחק שצריך לקבל החלטות קשות.
אם אני מבין את זה נכון- לקנות שחקנים שיהפכו את טיבי ושרן לשחקני ספסל. אין מוצדק מזה(שרן ימצא את דרכו להרכב בכל מקרה).

yaron 25 באוגוסט 2017

אבל ג'ורדי לא קובע…
סתאאם… חחח
העלייה הזאת מחייבת רוטציה וראינו את זה נגד בית"ר.
לא יודע מה זה אומר "הרכב", באירופה? בליגה, בגביע, בנבחרת?

יואב 25 באוגוסט 2017

זה אומר בלם וקשר אחורי ברמה גבוהה (לכוון לזה לפחות מבחינת שכר ורזומה). אין לדעת אם זה יצליח.
ואז תיהיה רוטציה הגיונית וטובה. אתה חסר שחקני הרכב, לא שחקני סגל.

yaron 25 באוגוסט 2017

אני חסר שחקני הרכב כי היו שתי מסגרות.
תוסיף על זה גביע ונבחרת ואת מה שג'ורדי אמר לא מזמן (אין הרכב, יש שיטה) ותבין שתהיה רוטציה כמו בימי סוזה.

יואב 25 באוגוסט 2017

מעולה. אבל אתה חסר עוגנים. וזה בעייתי לשלב עוגנים בתחילת ספטמבר.
הלוואי ואני טועה.

yaron 25 באוגוסט 2017

אתה לא טועה, זה יותר קשה. מצד שני יותר קל להביא אותם בסוף אוגוסט.

מעיין אוהד מכבי 25 באוגוסט 2017

הופעה שלישית ברציפות בשלב בתים אירופי ורביעית בחמש השנים האחרונות. אם תרצו ללכת אחורה לתקופת איווניר, אז מאז עונת 2011/12, פספסנו את שלב הבתים באירופה פעמיים בלבד. ב-2012/13 (לא השתתפנו באירופה) וב-2014/15 (עם ההדחה הכפולה בקפריסין, והעונה הזאת הסתיימה בטרבל).

מאז שמיטשענק קנה אותנו אנחנו קבוצת שלב בתים אירופי וזה הישג מדהים, אבל כדי לשמר אותו אנחנו צריכים להוציא מספר נקודות דומה לזה שעשינו עם סוזה.

מסכים באלף אחוז שההתעקשות על עטר לא ברורה. שוינפלד נפלא ועטר לא מוסיף לנו איזה מימד שחסר לנו.

לעניין החיזוק, עד השבוע האחרון טענתי וחשבתי בתוקף שיותר דחוף להביא ווינגר שמאלי (ולא ראיתי בבלאקמן כפתרון). השבוע האחרון גרם לי לשנות את דעתי. אנחנו זועקים לבלם וגם לקשר אחורי (בעמדה הזאת עוד אפשר להסתדר איכשהו עם ייני וגולסה אבל הבלמים שלנו למעט טב"ח פשוט לא מרוכזים בצורה נוראית).
יותר מכל דבר, הקבוצה הזאת נואשת לאיזה רענון (סושיץ'? השילוב שלו עם באטוקיו?) ובעיקר למנהיג. חסר לנו שחקן כמו קרלוס גרסיה (זהבי יש רק אחד ולא נמצא כמותו) שיידע להרים את הקבוצה.

בסך הכל, יורדי עמד במבחן התוצאה ובחלק מהזמן גם במבחן הדרך, אבל השבוע הרגיש לי שהקבוצה לא הגיעה מספיק מוכנה להתמודדויות. מניח שזה משהו שמקלארן אמור לשפר.

נפתלי חד העין 25 באוגוסט 2017

חדי העין יבחינו שכשעטר יגיע לקבוצה שיש בה וואקום מנהיגותי, יהיה לו הרבה מקום לעשות רעש. לא בטוח שזה טוב לצהובים כחולים

yaron 25 באוגוסט 2017

עטר במחיר המדובר (אם זה נכון) הוא יופי של חיזוק בייחוד כשבמקביל אנחנו נפטרים מהחוזה של אזולאי (שוב, בהנחה והשמועות נכונות).
יש לנו ליגה, אירופאית, גביע, נבחרת, גביע השוקו ולצערינו שחקנים נפצעים לפעמים. העומק הזה מבורך.
הדיבורים על "הרכב" חסרי משמעות מכיוון שג'ורדי הבהיר כבר שתהיה רוטציה רצינית בסגנון סוזה.
מזכיר לכולם, כשסוזה נשאל על הציפיות משלב הבתים הוא ענה "נשתדל להנות".
פתחנו אז את המפעל עם הרכב פחות חזק ורק כשהוא ראה שיש מצב לעלות הוא שינה את הרוטציה ועבר להרכב החזק ביותר באירופאית.

miranda vera cruz de la hoya cardenal 25 באוגוסט 2017

רק על הרעב של שוינפלד מגיע לו הרכב. ויש לו גם יכולת וחוכמת משחק, אז בכלל.
עטר זו טעות. מעבר לשיא, שבע.

B. Goren 25 באוגוסט 2017

ניתוח מצוין. תודה גיל.

שלו 25 באוגוסט 2017

1. שרן – בוא נדבר על שרן ולמה הוא יהיה בהרכב בכל משחק.
אתמול הוא נתן ליורדי את האופציה לעבור לשחק עם שלושה בלמים ע"י החלפת המגן הימני,
אופציה שהוא יכול לעשות גם בצד שמאל.
אח"כ כשרצה יורדי לחזור להגנה של ארבעה שחקנים הוא שיחק מגן (ימני, אבל כמו שראינו יכול לשחק גם שמאלי).

2. הרכב – אני חושב שאם יגיעו שני זרים (קשר אחורי ובלם), יקח לפחות חודש עד שיהיו רלוונטים להרכב,
איך יראה ההרכב ? (כשנזכור שבליגה מותר רק חמישה)
שוער: ראיקו (זר 1) [מחליף טננבאום]
הגנה: דסה [מחליף שפונגין]
בן-חיים [מחליף פיליפנקה]
זר 2 [מחליף טיבי]
דוידזדה [ מחליף בלטקסה, כשבאמת יצטרכו מחליף זה יהיה שרן]
קישור:בטוקיו (זר 3) [מחליף זר 6]
שרן [מחליף פצוע גולסה]
מיכה [מחליף שוסיץ']
התקפה:זר 4 [מחליף עטר]
אצילי [מחליף בלקמן]
קריסטיאנסן (זר 5) [מחליף שוינפלד]

3. מחוץ ל 22 – ליפשיץ, ריקן, גולדברג,דור ואליאל פרץ, אזולאי, מרסלו, יצחקי, יחזקאל ויונתן כהן.
רק מאלו בתוספת ארבעה זרים אפשר לבנות קבוצה מרכז טבלה בליגת העל.

Ollie Williams 25 באוגוסט 2017

לא ספרת את סושיץ' כזר, ולדעתי לריקן בהחלט יש מקום ברוטציה בקישור וכמגן שמאלי בעתות מצוקה (אבל ממש ממש ממש ממש מצוקה)

רן 25 באוגוסט 2017

חלאס כבר עם מיכה.
מביאים זרים שישחקו לא שיחליפו את מיכה.
ההרכב של מכבי שמבוסס על גולסה ייני מיכה בקישור לא יכול לזכות באליפות.
מיכה תמיד יהייה שחץן משלים נהדר סופר סאב אבל בחיים לא יכול להוביל קבוצה.
עם הבעיטות של ילדים מיוחד שיש לו

אורי 25 באוגוסט 2017

2 משחקים שמיכה פתח השבוע היה חושך
3 משחקים לפני זה נכנס כמחליף, היה מצוין

שלו 25 באוגוסט 2017

צריך להסתכל גם מי היו העשרה סביבו.
אני לא חושב שהיה אתמול חושך, הכדור שהרים לגול הראשון היה מצוין.

שלו 25 באוגוסט 2017

מיכה תמיד נכנס לכושר באמצע העונה,
הוא יכול לשחק מתחת לחלוצים ב 4-4-2, ובכל צד כחלק משלשיית התקפה או קישור.
בעונה של 60 משחקים הוא יהיה בהרכב בחצי מהם שזה בערך מה שעושה שחקן בקבוצה רגילה.

yaron 25 באוגוסט 2017

רן, אסור להגיד את זה…

שלו 25 באוגוסט 2017

נכון,
תכניס במקום זה את דור פרץ לסבב…

אחד העם 25 באוגוסט 2017

"לחזור פעמיים מפיגור…..זו תעודת כבוד לעמוד השדרה של המועדון" . מה עם להיכנס פעמיים לפיגור?
בין ראשון לחמישי השבוע חטפנו חמישה גולים, ממוצע של גול ליום.
טוב שעלינו. ע"ע אייאקס, הפינאליסטית משנה שעברה, שטורי טורים נכתבו על משחק הלחץ המשובח של הכשרונות הצעירים שלה.
מת על שרן כאישיות. הוא גם שיפר את המשחק בנגיעה אחת, ואינטיליגנציית המשחק שלו מהגבוהות במכבי עם לא ה..
כשכולם בריאים, לא בטוח שימצא לו מקום בהרכב. כנ"ל לעטר.
מתפלל שיגיע לדלי, קשר קשוח ומוכח בפרמייר ליג, שרגיל לרוץ, בכל משחק, קילומטראז' של קשר וחצי בליגה שלנו. זה כמו תוספת של חצי שחקן.
ובלם שמאלי אמיתי, גבוה, מאסיבי ומהיר. אנחנו קבוצה דומיננטית שמשאירה שטחים מאחור. ייני לא מהיר, לא גבוה ולא מאסיבי.
שתי העמדות האלו, יתנו שקט נפשי למגינים ולקשרים בהתקפה. עם שני מגינים תוקפים ושלושה סוסים בהתקפה (ןידאר, דב גרונר וניק קייב) נהיה קבוצה קטלנית.

אורי 25 באוגוסט 2017

ב"ש הודחה מול קבוצה שהייתה צריכה לעבור והעולם (יחסית) שותק. כשמכי ת"א וחיפה הודחו מול קבוצות טובות בהרבה, קטלו אותן בלי פרופורציות. אבל את המאמי הלאומית צריך ללטףץ מסקנה – היא מועמדת ודאיתי לאליפות.
מכבי עולה לשלב בתים שנה 4 מ5 -לא נעשה כאן מעולם, אפילו לא קרוב. ושנת ההדחה היחידה הייתה בגלות קפריסאית
מכבי מנצחת 7 מ8 משחקי מוקדמות – לא נעשה כאן מעולם
מכבי בקבוצת דרוג #2 – לא נעשה כאן מעולם
קרויף עם מאזן 24-2-1
מכבי עם 2 זרים (בערך), אחד יהודי שעדין לא שיחקו, 2 שעדין לא נרכשו וכנראה עטר, שכשהראש לו במקום, טופ 3 ישראלים בארץ
מסקנה – מאמן חלש וקבוצה חלשה שאין לה מה לחפש מול ב"ש ושתגיד תודה אם ביתר וחיפה לא יעברו אותה גם

יניב פרנקו 25 באוגוסט 2017

לא נעשה כאן מעולם ? גש לבדוק את ספרי ההיסטוריה ותראה קבוצה שעשתה 5 ברצף

עדי אבני 25 באוגוסט 2017

ו6 מ7 שנים, כולל גלות.

אורי 25 באוגוסט 2017

טעוץ שלי אם כך.מודה, בדקתי רק את חיפה, שכחתי מקיומכם כנראה
כ"כ קל להתרגל לליגה בלעדיכם :-)

ועדיין, חוסר הסובלנות למכבי בהשוואה לליקוק הבלתי נגמר למאמי הלאומית מבחיל
נקווה שזה ידרבן את שחקני מכבי להוכיח

סחבק 25 באוגוסט 2017

הדבר היחיד שמעודד הוא שגם הפועל שמטה ניקוד אירופאי, נדמה לי שטוב משלכם. גם זה יעבור, נקווה.

yaron 25 באוגוסט 2017

אני רואה ארבע רצוף ושש משבע, מרשים ביותר!!

גיא זהר 25 באוגוסט 2017

וההדחה מול פנדורי היא זו שבישרה את הקריסה (מעבר לכסף שנעלם, לכאורה, מהכנסות הצ'מפיונס). לא מובן בכלל מה שמכבי עשו בשנתיים האחרונות. מראה על אופי, ואותי באופן אישי מדאיג

אלון 25 באוגוסט 2017

החוצפה שלכם לנסות לקחת גם את מה שלא לקחתם פשוט מרתיחה… לא רק שאתה טוען שלא נעשה מעולם, אתה טוען שאפילו לא קרוב לכך… כשלמעשה זה אפילו לא השיא.
אה, וגם בדרג 2 כבר היינו. פספסנו את דרג 1 ממש בקצת. לניקוד השיא שלנו יש לכם עוד דרך ארוכה כדי להגיע.

אלון 25 באוגוסט 2017

ועשינו את זה עם תנאי פתיחה (=תקציבים) נמוכים בהרבה.

שלו 25 באוגוסט 2017

ובחושך.

yaron 25 באוגוסט 2017

וגם הצלחתם לפרק את הקבוצה תוך כדי…

גיא זהר 25 באוגוסט 2017

מרוב שהוא היה עסוק בנינט (כי אני מכבי, מי אתם בכלל), הנתונים נשכחו. קורה

yaron 25 באוגוסט 2017

תרגיעו, הבן אדם כתב שהוא טעה.

אלון 25 באוגוסט 2017

זה המשך ישיר לציטוטים שיצאו ממכבי עוד שנה שעברה שטענו ש״אין קבוצה שהיתה בבתים כל כך הרבה פעמים״. השמש לא זורחת לכם מהתחת…

tazza 25 באוגוסט 2017

אלון חס וחלילה, אם השמש הייתה זורחת מהתחת עוד אנשים היו חוטפים כוויות רחמנא לצלן.
מי רוצה דבר כזה?!

בילבו באגינס 25 באוגוסט 2017

מרשים מאוד מה שעשיתם. להיות חברה קבועה בשלב הבתים זה מדהים. לא פחות. מה שבעיני חשוב עכשיו זה שבש ומכבי ייתנו הכול בשלב הבתים. הישגים של שני הקבוצות כמו עלייה לשמינית שזה בהחלט אפשרי יכול לדחוף את הדירוג של ישראל קדימה.

אחד העם 25 באוגוסט 2017

בוא נתחיל מעליה ל 32 האחרונות.

tazza 25 באוגוסט 2017

מכבי קיבלה את אסטנה וויאריאל, הדבר הכי טוב שקיבלנו גם חופשה פוטנציאלית בפראג.
קבוצת צמרת ספרדית, אלופת קזחטסאן העשירה בטירוף ואלופת צ'כיה. בית מוות כבר אמרנו?

ניר 25 באוגוסט 2017

אני מרגיש שההתלהבות מהליגה האירופית קצת מוגזמת, זה נחמד, אבל בסוף זה המפעל השני בחשיבותו וספק אם מישהו שהוא לא מאוהדי הקבוצה הספציפית שמשתתפת במפעל רואה את זה בטלוויזיה או במגרש. אוהד הכדורגל הממוצע רואה רק את חצאי הגמר והגמר. הערך העיקרי של ההשתתפות הוא הערך הכלכלי.

בסופו של דבר נוצרה פה ליגה ב׳ וליגה א׳ תתרחק החל משנה הבאה מהמועדונים הבינוניים-קטנים באירופה, ומדובר בעוד כלי שמעמיק את הפערים בין המועדונים העניים (ומכבי תל אביב ובאר שבע בקבוצה הזו) לבין העשירים.

אורי 25 באוגוסט 2017

השתתפות קבועה במפעל שני בחשיבותו זו אחלה מטרה לקבוצות מהליגה ה16 בארופה

הקורא המתמיד 25 באוגוסט 2017

כתבתי כבר בעבר, בשלבי המוקדמות באירופה יש רק מטרה אחת, לעבור. הדרך פחות רלבנטית, ראה ערך גנט/אייאקס.
חיזוק נדרש, בטח אם נדרשת השתתפות בשלושה מפעלים, בטח אם נדרשת הצלחה.
ג'ורדי כבר אמר בעבר שלמכבי יותר קל להביא רכש בסוף חלון ההעברות, כששחקנים כבר לא מצפים לחתום במקומות חלומיים, אז המבחן הוא השבוע הקרוב להערכתי

ניינר / ווריור 25 באוגוסט 2017

בהצלחה בקמפיין האירופי. מקווה עבורכם שהדירוג הגבוה יביא אותכם רחוק.

ערן (המקורי) 25 באוגוסט 2017

גיל, יופי של פוסט וסחתיין על ההתמדה.
יותר מדי רגעי חרדה בנתניה, 5 שערים שספגנו השבוע מראים שהחלק ההגנתי – כולל קישור אמצע- רך מאד. שם הייתי מתמקד. דחוף.
מעבר לכך, אני מאד מוטרד מהגעת מקלארן. לא רואה שום דבר טוב יוצא מזה; דומה מדי לטביב או כבירי.

לחיוב:
עלינו עם הציפורניים ושיניים- יש אופי.
שוינפלד נהדר, חרוץ וקבוצתי.

אורי 25 באוגוסט 2017

ורק שלמה "הנרגן" שרף לא מבין מה יש לשוינפלד לחפש באגף

אורי 25 באוגוסט 2017

כך אמר הגאון
"ההרכב שהעלה קרויף איננו לרוחי ואני חושב שהוא טעה ובגדול. ארון שוינפלד הוא חלוץ שחייב לשחק בחוד. הצבה שלו באגף נוטלת ממנו את העוקץ, שם הוא צריך לרדוף אחרי שחקנים ולעשות דברים שלא מתאימים לשחקן כמוהו"

אחד העם 25 באוגוסט 2017

"Yedterday's paper, telling yesterdy's news.."

אורי 25 באוגוסט 2017

אם הייתי יכול הייתי נותן לו לפרשן את משחק נערות הליווי, לראות מה יש לו להגיד על המאמן והשחקנים

עדי אבני 25 באוגוסט 2017

so how can you tell me you're lonley
and say for you that the sun won't shine…

שלו 25 באוגוסט 2017

גם נימני החל מהגול של האוסטרי דחף את יורדי לעשות חילוף כפול.
משל בתקופתו כמאמן מכבי תקפה גלים גלים.
כולם חכמים גדולים בלהסביר איך לא, אף אחד לא מנסה להסביר איך כן.

כל השחקנים "הגדולים" והמאמנים "הגדולים" שכחו מה זה לקבל החלטות,
בוני שוב נתן הצגה מגוחכת.

נדב יעקבי (לזכותו) הסביר שוב, שליגת האלופות זו לא הרמה שלנו.
ושמכבי אחרי הכל ניצחה 7 ויצאה בתיקו משחק אחד.
וזה לא שניימאר התלבט אם לחתום בפסז' או מכבי.

גיא זהר 25 באוגוסט 2017

שלו, אני נדהם שאתה בכלל מזכיר את החבורה הזו (לקרוא להם פרשנים מלשון לפרש זה הזוי). הם לא שווים בכלל התייחסות. וג'ורדי מאמן טוב. בהרבה מהשניים האחרונים שאימנו אתכם. מדאיג אותי

שלו 25 באוגוסט 2017

תשמע,
אני משלם על כל ערוצי הספורט, אני מצפה מפרשן, שראשית יעשה גילוי נאות.

נימני – סוכן שחקנים שחלקם משחקים במכבי (אני לא עוקב מי).
אח"כ שיבין במה שהוא עושה.

בוני מסביר כל הזמן כמה מכבי גרועה, אז איך היא כל הזמן רלוונטית.
הוא היה שחקן זר, הוא יודע שלוקח זמן להתאקלם, תן את הזווית הזאת.
כמה שחקנים שהיו גרועים במכבי אח"כ הצליחו במקומות אחרים? אז אולי הם לא כל כך גרועים,
וקורה שלא הולך.
היריבות האחרונות של מכבי הגיעו מהליגה האוסטרית (מקום 12) והיוונית (מקום 13), מהיכן יש לנו את החוצפה לחשוב שהקבוצות שלנו יותר טובות מהן, עוד לפני ששיחקנו נגדן.

שלמה שרף שונא מכבי ידוע עוד לפני שפוטר ע"י נימני אחרי שני משחקים.
באופן כללי איש מריר, לא ברור ועילג.
לעומת אלי גוטמן שהוא רק מריר.
מזכיר כל כך את השיר של א.איינשטיין כל אחד רוצה להיות,
אז בסוף אתה מבקר.

יותר מעניין לשמוע את טל בנין מדי פעם במגרש פתוח.
רק שהוא יושב במושב ליצים עם פרימו, רז זהבי (שחקן / שוער עבר בהפועל חדרה…)
ושאר העיתונאים שמסבירים לו מה זה אומר לשחק ברמות האלה…
ביום חמישי בנין ופליקס חלפון עשו ממנו צחוק כשהוא הסביר להםמה זה לשחק ברמות הגבוהות ובנבחרת.

yaron 25 באוגוסט 2017

כגודל הציפיות גודל הכריות…

גיא זהר 25 באוגוסט 2017

הכל נכון ואף יותר. בגלל זה חבל להשחית את הזמן. ברשת יש ניתוחים לא רעים.

אחד העם 27 באוגוסט 2017

לטל בנין יש פוטנציאל להיות פרשן טוב.
הוא ומלובני צמד טוב.

yaron 25 באוגוסט 2017

מסכים שצריך חיזוק, מישהו חושב אחרת?
השערים אתמול לא נבעו מ"רכות", השער הראשון נבע מטעות חמורה (קורה) והשני בעקבות נפילה של שחקן שנדחף (ייני?) והשאירה שחקן ללא כיסוי.
ההפסד המביך לבית"ר נבע בין היתר מהרכב משני שנועד לשמור שחקנים לאתמול ופציעות.

הדאגה ממקלארן מוגזמת, קשה לי לראות את מיטש מפטר את ג'ורדי ומקלארן לוקח את התפקיד.

גיל שלי 25 באוגוסט 2017

וידאר היה השחקן שנפל

טרנטה 25 באוגוסט 2017

הופל. רואים בבירור בתקציר את העבירה.

רועי 25 באוגוסט 2017

המשחק הזה לא חידש יותר מדי מבחינה מקצועית, ברור מה נחוץ במכבי.
מה שכן, אהבתי מאוד את המשחק של באטוקיו אתמול, רץ כל הזמן, עושה לחץ, מסירות טובות קדימה, עושה רושם שעם קשר אחורי רציני השילוב שלו עם גולסה או סושיץ' בקישור יכול להיות מוצלח.
לא מסכים איתך לגבי ראיקו, יותר מדי פעמים נשאר תקוע על קו השער כשהכדורים ברחבת החמש. ועדיין לא ממש מביא נקודות.

שלו 25 באוגוסט 2017

מילה על מיץ',
הוא לא טיפש, הוא יודע בדיוק, אבל בדיוק מה תורם כל אחד במערכת.
יורדי יותר מכולם הוא הוא מכבי תל אביב החדשה.
יצא לי כילד לחוות את 13 שנה בלי אליפות,
כבוגר את ה 10 מאז האליפות שברחה לחיפה (שבלעדיה היינו חווים 17 שנה בלי אליפות) עד גארסיה.
יורדי בראש המערכת החזיר את מכבי להיות רלוונטית חמש שנים.
וגם אם וכאשר נצטרך להיפרד אני מניח שזה לא יהיה נמני סטייל.

בבלומפילד המחודש (במהרה בימנו) האליפות האחרונה לא הייתה בורחת,
רק מדמיין לעצמי איך מכבי נראית באצטדיון כמו בחיפה, עם נגישות וחנייה.
ומיץ' שבאמת מבין באיך להגיש את המנה (ע"ע חבילת התלבושת החדשה למגיעה הביתה למזמין),
יעשה מזה מטעמים.
בנתים, יש נתניה. שזה פור שמכבי נותנת לליגה (ולא ממש יכולה לתת)

אלון 25 באוגוסט 2017

זה לא קרויף החזיר, זה הכסף של גודלהאר החזיר

אורי 25 באוגוסט 2017

אין לך איזה משחק בעפולה או משהו היום? יאללה לדרך

טרנטה 25 באוגוסט 2017

בזמן שננתח את ההגרלה היום והסיכויים הם ישחקו נגד אבו סובחי בחבריו. פרייסלס.

אורי 25 באוגוסט 2017

לא יפה לזלזל ככה בדרבי של המגזר

אלון 26 באוגוסט 2017

אתה גם גזען בנוסף לכל.

אלון 25 באוגוסט 2017

איזה כיף שאתה מדברים לעניין.
תמיד הייתם כאלה. בתנאי פתיחה שווים לעולם לא הצלחתם להתמודד.

שלו 25 באוגוסט 2017

איך יכול להיות תנאים שווים, אם כל שחקן מרגע שלבש צהוב, כבר המחיר שלו 20% יותר גבוהה.
זה כמו שהשוות דירה בתל אביב לאותו דבר בפריפריה.

אלון 25 באוגוסט 2017

גבוה לא גבוהה.
כשלהפועל ומכבי היו תקציבים דומים, כמעט תמיד הפועל היתה עם היד על העליונה. מכבי יודעת להצליח רק כשהיא הכי עשירה.

שלו 25 באוגוסט 2017

במיוחד שלהפועל אפס, מסתבר היה תקציב רק לא היה כסף.
תקן אותי אם אני טועה, אבל הפועל פשטה רגל פעמיים, לא?
אולי ורק אולי ראוי להזכיר שהישגים עם צ'ק בלי כיסוי זה קצת בעייתי.

אלון 25 באוגוסט 2017

שלו, דווקא את ההישגים של הפועל היט עשתה כשלצ׳קים שלה, שהיו צנועים בהרבה מאשר הצ׳קים של מכבי, כן היה כיסוי. כשהתחילו לפזר כסף בלי כיסוי ככה זה גם היה נראה והיה ברור לי שזה עניין של זמן.

Lord Anthony 25 באוגוסט 2017

עד היום חיים בהפועל כ"ס על הצ'קים האלה.
למרות שלפי מקורות זרים הם היו ממש צנועים.

אלון 25 באוגוסט 2017

ואל תדאג, נצא לדרך גם לעפולה. למרות הפקקים ואפילו שזה צפונית מנתניה.

שלו 25 באוגוסט 2017

אתה יכול לקפוץ לקפה בדרך לעפולה,
ימינה בכניסה לואדי ערה -> קציר.

שלו 25 באוגוסט 2017

גם לנימני ואיווניר היה את הכסף של גולדהאר.
דרך אגב, גם קודם כסף לא הייתה הבעיה.
אבל עובדות…

אלון 25 באוגוסט 2017

זה שנמני ואיווניר היו כשלון מוחלט לא הופך את מה שהיה אחריהם להצלחה. מכבי, בתנאי הפתיחה שלה, היתה חייבת לעשות יותר מאשר מה שהיא עשתה בחמש השנים האחרונות.

Gil - Zimbabwe 25 באוגוסט 2017

למה אתה קורא יותר?

אלון 25 באוגוסט 2017

יותר מאפס נקודות בצמפיונס,
פחות אליפויות לבאר שבע

אלון 25 באוגוסט 2017

לסיכום, לי זה לא משנה. אני באמת מקווה שקרויף יישאר במכבי כמה שיותר. אם אתם מסתפקים במה שהוא מביא לכם עם התנאים שהוא מקבל, לבריאות. אני מקווה שהוא יישאר כאן כי אני מבין שאם יבוא במקומו מישהו אחר אתם באמת תוכלו לנעול את הליגה.

יואב 25 באוגוסט 2017

אלון,
גם כשהייתם סיר הבשר, לקחנו יותר תארים ממכם. הרבה! יותר תארים ממכם בזמן שאתם ממומנים על ידי מועצות פועלים, בית ברנר והמפלגה השלטת.
אתם אמרתם- ספורט לאלפים. נו, אז מה רע בקצת ספורט קהילתי?
תארים זה לחלשים(((((:

אלון 25 באוגוסט 2017

בעידן המקצועני מעולם לא נהננו מפערי תקציב כאלה. אם היינו, מבטיח לך שהיינו עושים יותר. הרי עשינו דברים יפים הרבה יותר באירופה בהרבה פחות כסף.

יואב 25 באוגוסט 2017

ברור לי וברור לכולם. 2 אליפויות ושתי ירידות ליגה ב28 שנה. אם רק היה יותר כסף ופחות גניבות…

יואב 25 באוגוסט 2017

נו, אז למה זה לא קורה לכם? למה לא קונים אתכם? מה יש בנו שאין בכם?

עדי אבני 25 באוגוסט 2017

יפה המספר העגול 28 שרשמת, יואב. זה בטח מקרי לחלוטין, אני משער.
כי ב31 שנה זה כבר 4 אליפויות, ושכחת בדרך גם חמישה גביעים, שאני יודע שלמחזיקת הטרבל לשעבר לא ממש משנים.

יואב 25 באוגוסט 2017

עדי אבני,
לא רק לכם מותר להיות דמגוגים.
קרא את מה שאלון כתב ותבין.
ואם אתה רוצה מספרים אמיתיים- אתה הרי יודע מה הם ואת הפערים.
אז ברגע שאלון מדבר על עידן מקצועני, זה מה שהוא מקבל. או ששבירת השולחנות בבית ברנר כבר נכללת בעידן המקצועני?

Ollie Williams 26 באוגוסט 2017

מה שנקרא 90% חרטה 10% שקר. מדהים בעיני כל פעם מחדש העליונות המדומה שאנשים חשים בעקבות תסריטים היפותטיים שקיימים רק בראש שלהם ("אם היה לנו תקציב כזה בטוח היינו עושים יותר" זו לא עובדה חביבי, זה איפושהו בין ניחוש למשאלת לב שככל הנראה לא תוכלו להוכיח לעולם. אבל החשות כבר שם)
אני בטוח למשל שאלון הוא מאלו שהבטיחו לנו שב"ש הולכת להראות למכבי השנה איך מוציאים נקודות בצ'מפיונס ב'חצי תקציב'…

אלון 28 באוגוסט 2017

מה זאת אומרת?
עובדתית, הפועל עשתה באירופה הישגים טובים יותר ממכבי בחצי תקציב.
זה לא משהו שאני חוזה, זה משהו שכבר קרה.

גיא זהר 25 באוגוסט 2017

בלומפילד המחודש כן או לא, האליפות בשנה שעברה היתה של בש לאבד. היא היתה (בטח כשויטור היה כשיר) כקבוצה טובה ממכבי.

אחד העם 27 באוגוסט 2017

בשנה שעברה בלבד

Gil - Zimbabwe 25 באוגוסט 2017

שבוע הבא יום השנה לאמא שלי היא "גרה בשכנות" לסבא של שרן ייני, ניראה לי אניח צעיף וזר צהוב. איזה נכד הביא לנו!!!
ביום ראשון ק"ש, מוקש. יש להם מאמן רע מאד עבורנו אם לא נוציא תיקו ומעלה…..
אגב, המגרש שלהם מאושר?

אורי 25 באוגוסט 2017

לא, זה בעכו

דביר 25 באוגוסט 2017

בעוד שבוע שינחתו פה שני זרים ועטר נדע יותר מה אנחנו שווים עד אז נדבר על מה שיש.

1. ראייקו- למנטליות של ראייקו חשיבות עליונה. שמח שאתמול הוא הפסיק עם ההצגות אחרי הגולים. התוספת לחץ הזאת לא עוזרת..

2. דוידזאדה- מפתיע ממש לטובה. עד עכשיו לא הצלחתי להבין איך זאת לא טעות של טיבי בגול.. אבל בדרך שלו אופיר נותן הכל על המגרש וכמעט תמיד נותן רק טוב. בחודשיים אצלנו הוא השיג סטטיסטית יותר מכל הקריירה שלו.

3. בטוקיו- במשחק הראשון מול האיסלנדים בטוקיו נראה לוקח אחריות ומבקש להיות בעל הבית.. מאז הוא רק דועך. אני ממש בדעת מיעוט כנראה אבל לא רואה כלום ממה שאומרים. הוא לא נע ככספית ותדמית הבולדוג גארי מדל שלו ממש לא עולה בקנה אחד עם הויתורים במשחק ההגנה..

4. סושיץ־ הוא נראה כמדו קידמי… מדאיג מאוד. אמנם יכול לשים גוף בניגוד לבטוקיו אבל האיטיות שלו מטרידה מאוד.

5. שרן־ היו רגעים במשחק המסירות שלא מסרו לו.. עד כדי כך הוא לא פקטור.. אז למרות המונולוג מהלילה ולמרוצ שכולנו אוהבים אותו בטירוף יש פה בעיה רצינית.

ועוד בקטנה לגיל.. עטר יבוא כדי למשוך את האש אליו מאצילי. כולם יתרכזו בו ויהיה לאצילי שקט להתפתח.

Ollie Williams 26 באוגוסט 2017

בטוקיו מעולם לא הוצג כבולדוג, אולי רק בהשוואה לרובן מיקאל…

צהוב כחול 49 25 באוגוסט 2017

חובה להציף את ההשתלחות המכוערת של מספר כלי תקשורת במכבי ואלו המנהלים אותה
חלק לא מבוטל מקהל אוהדי מכבי מושפע לרעה מכל גלי השנאה/השמצות
אין כאן חוסר פרגון של התקשורת אלא שנאה וקנאה חולנית כלפי מכבי

yaron 25 באוגוסט 2017

זה בתגובה לבונקר התיקשורתי, שמח לשלם את המחיר הזה.
מקווה שהאוהדים מתחילים להפנים.

tazza 25 באוגוסט 2017

ירון, הם ממש לא.
המון תגובות בפייסבוק עם משפטים שלקוחים ישירות מהתנור של שרף, פרימו, בלך וצנציפר.
אבל רגע יבוא גרייזס ויגיד לנו שהוא מכיר את הנפשות הפועלות ושהן אוהבות ספורט וזו לא אשמתם בכלל זה האנשים.

yaron 26 באוגוסט 2017

יכול להיות, פייק ניוז, קליק בייט ובכלל תקשורת רדודה הן בעיות רציניות וכלל עולמיות בכל תחומי החיים.
אני עדיין שמח לשלם את המחיר.

MOBY 25 באוגוסט 2017

גם אני לא מבין מה אתם צרכים את עטר.
אני יודע שאנחנו לא צריכים אז טוב שיש אתכם.
מהצד השני גם אנחנו נחלשנו מהשחקנים שבאו ממכם.
יש הרבה דברים לא מובנים בכדורגל הישראלי.

טרנטה 25 באוגוסט 2017

אתמול במחצית שעשעתי את עצמי בלראות לראשונה את תקציר ההפסד שלכם. החמצות מזעזעות שלכם ואז עמב"ה מאבד את הילד מהנוער של מכבי והופ. אחר כך גילי בעטה יפה את הפנדל וחוזז שוב חוגג על האין הגנה שלכם. מצחיק. רק דבר אחד ביאס אותי – לראות את אלברמן מנסה לעצור שחקן במתפרצת בעבירה ואפילו את זה לא מצליח ונופל על הפנים. אותו אלברמן הצדיק גם היה מי שיצא להתראיין אחרי ההפסד. כואב לי לראות אותו אצלכם עם כל כמה שהוא נחלש מקצועית. פשוט אישיות. את עטר הייתי שמח שתשמרו. שיהיה מעניין עם יענקלה ויעקב בוזגלו. לנו אין מה לעשות איתו עם כל האהבה. יש את אצילי, מיכה, בלקמן, יצחקי, וידאר ובטח שכחתי עוד שכחתי מישהו. לא שהוא נופל מהם ולא יכול לתרום אבל לא ברור אם יכול מנטלית להכנס למקום של "עוד שחקן ברוטציה" ועדיין לעלות מהספסל או אחרי משחק בחוץ ועדיין להיות עטר חד ויעיל.

MOBY 25 באוגוסט 2017

אותך זה מצחיק.
כל ההחתמות והשיחרורים הפכו אותנו לקבוצה חלשה יותר, עד כמה שזה נשמע מצחיק (צודק שיש הרבה כבוד לאלברמן אבל הוא בטח לא צריך להיות חיזוק אצלנו). ואז הגיעו שלושת ההחתמות האחרונות ואני קצת יותר אופטימי לגבי השנה הבאה.
עם מאמן חדש שיגיע ובלם (שהוא חיזוק כנראה משמעותי) ובוזגלו, הלוואי בריא ורעב זה יכול להוביל למשהו טוב. גם הזרים יהנו משנת ההרצה הבאה עלינו לטובה. מישהו מוכר קרוואן אחרי החגים? הים קורא לי.

עומרי (ירוק) 25 באוגוסט 2017

צריך מאמן חדש אבל קודם. זה עדיין לא קורה אתה יודע

אורי 25 באוגוסט 2017

רק שהמאמן החדש (סביבות מחזור 7?) יעיף את כל הזרים בינואר ואז שוב ביולי

Ollie Williams 26 באוגוסט 2017

ממה שמספרים על קאיו וקלאוס (השם היווני שלו ארוך מכדי שאזכור כרגע :) ), נראה שהם בדיוק סוג השחקנים שיקרסו בחיפה הנוכחית. כדרוניחם מאוד אבל נמשכים בקלות להסחות דעת מחוץ למגרש ואז התפוקה יורדת בהתאם. לא רואה דום סימן בחיפה למערכת וסגל מקצועי שידע להכיל ולנתב אותם כמו שצריך.

אברום 25 באוגוסט 2017

חברה סתם רעיון ,מה הייתם אומרים אם יורדי היה מנסה את שויינפלד כבלם ………. חזק ,מהיר יחסית משחק ראש מצויין ונותן את הכל במגרש .(יש הרבה דוגמאות לשינוי תפקוד של שחקנים שהצליח מאד :חרזי פייגנבאום .)יאלללה מכבי

שלו 25 באוגוסט 2017

כנראה שהוא לא היה נופל בקרן של הגול השני,
והיה מצליח להשתלט על הכדור של דוידזדה….

יוני 25 באוגוסט 2017

גיל אני לא יודע אם צפית במשחק מהבית או באצטדיון, אבל חיכיתי למילה שלך על הירידה ההזויה (לא פחות) של מקלארן לכיוון יורדי לקראת סוף המחצית. היה נראה לפי שפת הגוף שיורדי אומר ליואב זיו ״קח אותי ממני או ש…״.
מוזר, קצת מביך, וגם מדאיג.
אין לי פה עניין לפתוח נושא ״צהוב״. מקצועיות נטו, מה היה צריך מקלארן להגיד ליורדי שלא יכל לחכות למחצית?

גיל שלי 25 באוגוסט 2017

מהאצטדיון

טרנטה 25 באוגוסט 2017

המשחק אתמול היה קשה רק כי עשינו אותו כזה. במחצית הראשונה שיחקנו היטב למעט מס' דק לאחר השער. היו הרבה מצבים שלא נכנסו.
במחצית השניה הלחץ דיבר והפחד לספוג ריחף מעל השחקנים. ג'ורדי שגה בגדול עם מיכה כסוג של כנף ימין כי הוא צלע קצת. הקרן שהובילה לשער השני היתה רק בגלל שמיכה דידה להגנה ולא הצליח לסגור שם כלום כשאצילי לא היה לסייע מספיק כשנכנס. אם האוסטרים היו מכירים יותר טוב את מכבי היו תוקפים רק משם. שמח שהתעשתנו והצלחנו להשוות. האוסטרים קבוצה פיזית לא רעה ועשתה צרות אבל ההגנה שלה לא טובה ומכבי ניצלו זאת היטב עם וידאר ושונפלד האנרגטי. טוב יהיה אם יפנימו את עליונותם הפיזית בציוות הזה לא רק על ההגנות כאן אלא גם באירופה ויסיקו גם לגבי הצורך הדחוף בקשר אחורי כזה. פגיעה בסוג כזה של שחקן תאפשר לבטוקיו שנראה אחלה שחקן, גולסה וסושיץ' לשחק יותר קדימה בעמדות שלהם ונקבל מרכז שדה זר ונמרץ שיוכל להצליח גם במסגרת האירופית. שרן ישחק איפה שצריך: בלם, מגן ימני או שמאלי ולפעמים גם בקישור. לא יהיה נכון להגיד להתעלם מהבעיות המקצועיות שראינו ואני מקווה שג'ורדי יתקן בהקדם.

סיכום שלב טרום העונה:
הפלא ופלא – מכבי ובאר שבע נמצאות באותו המקום בדיוק. מכבי עמדה במטרתה הראשונה ועשתה זאת במוד של טרום עונה: לא הרשימה באף משחק (נתנה דקות טובות פה ושם), הסגל לא שלם (שמח שהפנמת שהקישור חסר), השחקנים עוד לא בכושר מלא וחלקם עדיין לא ראו בכלל דקות כי הגיעו מאוחר. הדירוג הגבוה עשה את עבודתו כמצופה וימשיך לעשות זאת עם ההשתלבות בדרג ב'. בכללי הייתי אומר שהסגל של מכבי טוב בהרבה מזה שפתח את העונה שעברה וזה עוד לפני שהוא סגור.
באר שבע לעומת זאת עברה כבר שיא אחד העונה ועברה קבוצה חזקה מאד (בנס יש לאמר). אחר כך כשלה במטרתה מול קבוצה שנוכל רק לחלום לקבל שוב בהגרלה בשלב זה של המוקדמות (לא נאמר חלילה מתוך זלזול בסלובנים אלא לעומת האלטרנטיבות). על הדרך ליקטה כמה פציעות לא נעימות כולל אחד משני השחקנים החשובים ביותר שלה שייעדר להרבה זמן. היא גם "הציגה לעולם" את נוואקמה ואני מעריך שהוא לא יהיה כאן לעוד הרבה זמן.
לאור העובדות קצת מצחיק לקרוא את "פרשני" הספורט שכבר הכתירו כתרים לאלופה מהדרום והזמינו כרטיסים לברנבאו תוך כדי שהם קוטלים את ג'ורדי

השמן 25 באוגוסט 2017

1. הישג נאה ביותר, שממחיש את הדרך הנפלאה שהקבוצה עברה תחת מיטש וג'ורדי. כל מי שמדבר על תקציבים והגרלות חוטא לאמת. העליות הרצופות מדגישות בראש ובראשונה את יציבות המערכת גם לנוכח החלטות מקצועיות פחות טובות. את הסבל טרום מיטש וג'ורדי ראוי שלא נשכח.
2. שיאה של התקופה הייתה בתום עונת סוזה כבר אז היה ברור שהקבוצה זקוקה לרענון. היעדר יריבה, ושחקן יחיד ומיוחד סחבו אותנו לעונת טרבל והעפלה מכובדת לצ'מפיונס, כשקרויף תוך כדי ממשיך לנסות להחזיר את הקבוצה לעוצמות שהיו לה. גם כשמקצועית הפער כבר צומצם, יציבותה של המערכת הייתה יוצאת דופן, הבחירות המקצועיות לא תמיד הצליחו, אבל מספיק מהן היו טובות גם על הדשא וגם על הקווים, זה הצריך עונה באמת יוצאת דופן של בש בשביל אליפות
3. עם עזיבת זהבי, במקום להבין שהקבוצה צריכה בנייה מחדש, נעשה ניסיון להחליף את זהבי בכובש מחונן אחר. יחד עם בחירה שגויה לצוות המקצועי ותחושה שג'ורדי כבר פחות בעניין, הקבוצה קרסה כפי שלא קרסה בתקופתו בחלק הראשון של שנה שעברה. חמור מכך, השקט שליווה את הקבוצה לכל אורך השנים, כזה ששרד כל רעש אפשרי במשך יותר מארבע עונות הופר. מכבי החלה להפסיד משחקים על עניינים מנטאליים, ביזיון מול זניט, כישלונות חוזרים במשחקי מאני טיים מול בש, והשיא ההפסד בגמר הגביע, מול בני יהודה, וכל הסחלה שיצא החוצה אחריו.
4. כעת, מכבי ניצבת בעמדה לא רעה בכלל בשביל מירוץ לאליפות. אם יש משהו שאיש לא יכחיש לגבי ג'ורדי, זה היכולת שלו להניע את השחקנים, לגבש אותם ליחידה אחת, זה הדבר שעדיין לא הופר מיום שדרך במועדון, וזה התנאי החשוב ביותר לאליפות. מבחינה מקצועית אנחנו נמצאים מרחק שתי שחקנים טובים מלהיות בעלי סגל מאוזן למדי. המאמן כבר דיבר על חזרה לרוטציות ומשחק לחץ, שני העקרונות שהביאו לנו את ההצלחות הכי גדולות שלנו. זה בידיים שלנו
5. או יותר נכון, בידיים של מיטש וג'ורדי. יותר מידי טעויות של שניהם בשנים האחרונות. יותר מידי רכישות גרועות, יותר מידי מינויים גרועים. יותר מידי מריחת זמן בהחלטות קריטיות. איבדנו את היתרון המקצועי שלנו, ואחר כך איבדנו גם את היתרון המערכתי שלנו. מי שלוקח את כמות הזגזגים של שני אלה בשנה האחרונה ומקטין אותם לרמת הפייק ניוז, עושה את זה בלי קשר למציאות ועל בסיס האדרת העבר לחלוטין. במכבי של פעם היינו מצחקקים על החובבנות של מנהל מקצועי שיושב על הספסל ונותן הוראות מאחורי הגב של המאמן, היינו מלגלגים על יועץ מקצועי כלשהו שרץ מהיציע לתת עצות. היינו צוחקים על בעלים ששילם יותר משני מיליון יורו על שחקנים שלא שווים סגל במשחק ליגה. ג'ורדי ומיטש הם שני הראשונים שצריך לבנות להם פסל מחוץ לאצטדיון שבתקווה יקום, אבל הם איבדו קצת את הדרך.
5. אני מאמין שכולם מנסים ללכת כרגע בכיוון חיובי, ג'ורדי מדבר על רכש נוסף בוודאות, נדמה שלעניין מקלארן יתנו צ'אנס הוגן, וג'ורדי נראה מאוד בטוח בעצמו. כמו שכתבתי זה לגמרי בידיים שלנו, ואני מצדיק לגמרי את יומן האליפות של גיל. אבל לגמד לגמרי את כל משגי העבר, לשכוח שעל כל פריצה יש ראדוניץ', על כל זהבי יש וורמוט, על כל סוזה יש וידיגל, להתנהל כאילו זו עדיין המערכת הכי טובה ויציבה בארץ, ולהשתמש בתיקו שתיים מגומגם משהו מול קבוצה כמו אלטאך כדי לתת חיזוק לדעה הזו, לי נשמע כמו אופטימיות הגובלת בתמימות.

yaron 26 באוגוסט 2017

מסכים לגמרי עם סעיף 1.

השמן 26 באוגוסט 2017

שמח לשמוע, הייתי יותר שמח אם היה לך נימוק כלשהו על למה אתה פחות מסכים עם שאר הסעיפים. תאמין לי שלא כיף לי לדאוג.
בסופו של על העובדות שהצגתי בסעיפים הללו אתה לא מתווכח, אתה פשוט משום מה משוכנע שהם לא יקרו השנה

yaron 26 באוגוסט 2017

האמת היא שאני מסכים גם עם סעיפים 2 ו-4 :-)
עונת סוזה באמת היתה השיא והבעיה העיקרית בסופה היתה שסוזה עזב… זה הצריך מחליף ברמה של סוזה…
היתה מלחמה, החלפנו שני מאמנים עוד לפני שהליגה התחילה, פספסנו את אירופה אבל סיימנו עם דאבל.
בסוף העונה נפרדנו מפאקו. לדעתי בצדק מכיוון שהסגנון והאופי שהוא הנחיל לקבוצה לא התאימו לדי אן איי של הקבוצה.
בדיעבד יכול להיות שזאת היתה טעות.
בדיעבד אני מיליונר :-)
ואז התחיל ה"סחרור"…
טעויות נעשו, זהבי עזב והאליפות עברה לגור בפריפריה :-)
את האליפות הראשונה הפסדנו מהצטברות של נסיבות וחוסר מזל. אין לי עניין לחפש אשמים.
את השנייה איבדנו כי עשינו יותר מדי טעויות כשמולנו עמדה קבוצה מצויינת, ממש מצויינת.
רוצה לדבר על טעויות שקרויף וגולדהר עשו? בבקשה, יש לי רשימה ארוכה.
רוצה לדבר על פייק ניוז שהתקשורת מפיצה? גם הולך, רק כך בחשבון שאני ציני להחריד.
השנה, בניגוד לשנה שעברה אני חושב שהדברים נעשים בצורה מצויינת. לא קונה את הפייק ניוז על עטר ומקלארן, מצטער.
אופטימי מטבעי, זורם עם יומן האליפות :-)

גיא זהר 26 באוגוסט 2017

ירון, שאלה למה הפסדתם את האליפות ב15/16 על חוסר מזל? זורם איתך שהיו גורמים שסייעו לנו ואילו שהייתם באותה שנה, לפחות פוטנציאלית, טובים מאיתנו. למזל לא היה חלק בזה שלא זכיתם באליפות.

Ollie Williams 26 באוגוסט 2017

כי היה שם גם חוסר מזל, לצד עוד גורמים.
בכל אליפות, גם המשכנעת ביותר, יש אלמנטים של מזל לאורך הדרך. גם בכל אחת מהשלוש של מכבי עם ג'ורדי.
זה לא אומר שב"ש לא היתה אלופה ראויה בעונה ההיא.

מצד אחד אתה כל הזמן מנסה לעקוץ, מצד שני אתה מפוצץ ברגשי נחיתות, וכל זה כשאתה מרפרש פוסטים על מכבי כל 3 דקות.

תנוח קצת

גיא זהר 26 באוגוסט 2017

ברור שאני עם רגשי נחיתות, הרי אני מהדרום, הנחיתות טבועה בנו. ולענייננו, אם לא מוצא חן בעיניך אתה שלא מוכן להופיע תחת שם אמיתי, מוזמן להתעלם. לא זכור לי שאתה בעל הבלוג, אז לא מתפקידו להשיא לי עצות או לבקש בקשות.

אחד העם 27 באוגוסט 2017

את האליפות של לפני שנתיים (יוקה/בוס) הפסדנו על חוסר אנרגיה ברגעי ההכרעה.
שחקני המפתח נתקעו בלי דלק.
השפעה של חוסר פגרה + ריבוי משחקים. חילופי המאמנים גרמו לחוסר רוטציה מספיק . השחקנים המובילים, שמטבע הדברים גם שחקני נבחרת, נשחקו עד דק.
השנה , אני סבור שיהיה שימוש יותר נכון בסגל ויתר מודעות לעניין הזה.
לפני שנה היינו פחות טובים.

Ollie Williams 27 באוגוסט 2017

לי יש את השיקולים שלי לא לפרסם תחת שם אמיתי, לך יש את השיקולים שלך, שיהיה לך לבריאות.
לפעמים קצת קשה כשאתה רוצה לנהל דיון וכל תגובה שניה היא קנטרנות של גיא זוהר שמספיק להגיב לפוסטים עוד לפני שפרסמו אותם בכלל, אבל זה הזמן שלך אז ששוב יהיה לך לבריאות.
לא יודע מאיפה אתה. אבל אתה מפוצץ ברגשי נחיתות כי אתה מסתובב בכל טור אפשרי על מכבי ומחפש איך לספר לכולם שאתה יותר גדול, ואם מישהו אומר משהו שאולי בטעות מרמז שיש סיכוי שבנק' זמן מסויימת מאז המצאת הכדורגל ב 2015 מכבי ת"א היתה עדיפה על ב"ש אתה שוצף קוצף ומזדעק.

אז כן, אתה חתיכת סאחי ארור וטרחן שמפוצץ ברגשי נחיתות כשאפילו שמפרגנים פה לקבוצה שלך על ימין ועל שמאל זה לא מספיק לך אף פעם. וכמו שזכותך להיטרחן פה על כל תגובה, זכותי לומר לך שאתה סאחי ארור וטרחן. כי גם אתה לא בעל הבלוג. סבבה?

גיא זהר 27 באוגוסט 2017

שקלתי אם בכלל ראוי להגיב לאלימות המילולית הזו, אבל על מנת שלא יווצר הרושם שניסיונות ההשתקה מצליחים אני מגיב לאלמוני ישירות בפעם האחרונה. על הסגנון אני בכלל לא מדבר, אבל הצורה הבלתי מכבדת שאתה מתייחס רק מדרבנת אותי להגיב, למרבה אכזבתך, יותר.

yaron 26 באוגוסט 2017

הפסדנו אותה כי אני אוהד מכבי וחשבתי שיכולנו לקחת.

גיא זהר 26 באוגוסט 2017

יכולתם לקחת, מסכים. היא כבר הייתה בידיים שלכם אחרי שקרסנו מנטלית. מה שאני חושב שלמזל לא היה חלק בזה, אלא דברים אחרים.

yaron 26 באוגוסט 2017

הכוונה לסעיפים 2 ו-4.
עד שפאקו הלך הכל היה דבש.

השמן 26 באוגוסט 2017

גם אני זורם עם יומן האליפות, כמו שציינתי.
בדיוק כמו שלי אין הוכחה קונקרטית לענייני מקלארן לך אין שום ביטחון עובדתי שבעתיד יהיה כל כך ורוד. אתה אופטימי מטבעך, אחלה. אם אמונות אני לא מתווכח

יואב 26 באוגוסט 2017

השמן,
הביטחון היחידי שלי(והכל זמני כמובן) שהאיש שבראש המערכת(מיטש), רוצה בטובתה.
מ97 ועד הגעתו של מיטש, לא בטחתי ולא האמנתי לאף אחד מבעלי/מנהלי הקבוצה. ההפך, ידעתי שמשקרים לי.
וזה המון. עם הטעויות אני חי, לא עם חוסר אמון.

השמן 26 באוגוסט 2017

אין לי שום ספק שכוונותיו של מיטש טהורות לחלוטין, והאמת גם כוונותיו של ג'ורדי.
יש לי חשש שלא כל לקחי העבר הופקו.

yaron 26 באוגוסט 2017

זה כבר שייך לפוסטים של אלפסי :-)
אבל כן, אני מאוד מרוצה מההתנהלות השנה ולכן גם אופטימי.
עדיין, זה ספורט ו- You can't always get what you want (אליפות).

Comments closed