דרך לשום מקום

דרך אשר איננה מגיעה ליעד, איננה דרך אלא מבוך, ועדיף לוותר עליה.

לפני שאגיע לראיונות המגוחכים משהו של ארז אדלשטיין, אני רוצה להפנות אתכם לכך שיש מכביבול 87 חדש. אני וטל דנים בסגל החדש של מכבי, בנחיצות או חוסר הנחיצות של גרזן (האם הגרזן של היום הוא הליברו של אתמול) וכמה התדמית של שרן ייני מטעה.

*

ארז אדלשטיין לאחר המשחק אתמול עדיין התעקש לדבר על הדרך שלו, הוא בטח התכוון לדרך של הנבחרת, אבל אם היא שלו בטאבו אז בכבוד.

אני זוכר את הימים הטובים של מכבי (כדורגל, הזכרון שלי כבר לא בשיאו אז בטח לא של הכדורסל), ימים בהם זכינו בתארים, עלינו לשלב הבתים של ליגת האלופות, והשגנו הישגים רבים. באותם ימים התעקשתי שאני שמח לא רק על ההישגים, אלא גם בגלל שהם תוצאה של דרך ברורה של המועדון.

לדרך יש חשיבות שכן אפשר להגיע להישגים גם בלעדיה, אך הישגים רנדומליים ספק אם יהיו יציבים, וגם קשה לשחזר אותם. בכל מקרה, אני מסוגל להבין אנשים שזלזלו אז בשמחתי, שכן לא חסרים אנשים שמשתמשים בדרך כהצדקה לבלבולי מח חסרי פשר.

*

בכל מקרה, לדרך אין חשיבות אינטרינזית משל עצמה. הדרך היא אמצעי להשגת תוצאות בסיכוי גדול יותר. תוצאות אינן בהכרח תארים או נצחונות. תוצאות יכולות להיות מוגדרות גם כפיתוח שחקנים טובים יותר, התקדמות במעלה הטבלה, הצגת יכולת משופרת לעומת שנה קודמת, ועוד.

נדמה לי שמאוד קשה למצוא תוצאות מוצלחות בקמפיין האחרון של נבחרת הכדורסל, מי שינסה לטעון שיש כאלה הוא גנב דעת.

לאור עובדה זו, אם ארז אדלשטיין מתגאה בדרכו, הרי שהוא איננו מבין את החשיבות שיש בדרך. דרך המובילה לכשלון, אינה דרך שיש להתעקש עליה, אלא דרך גרועה ורעה בהגדרה.

מאמן הדבק בדרך גרועה, איננו מאמן אלא אידיאולוג דתי, שכן רק בדת לדרך יש חשיבות משל עצמה, גם אם איננה משיגה דבר, כאשר היא נובעת מאמונה.

אישית אני מעדיף מאמנים שאינם דתיים, לא בהגדרת הדת היהודית חלילה, אלא דתיים הנשבעים לדרך מסוימת בה צריך לשחק כדורסל, גם אם הדרך הזאת מוכחת ככושלת.

*

לכן אם ארז מבסוט מהדרך שלו, הוא מצהיר בפני כולנו שאל לו לאמן קבוצות תחרותיות שמעוניינות להשיג יעדים.

האש שמחממת שורפת
יומן אליפות צהובה (11)

תגובות

 • אביטל

  חייב להוסיף שמעבר לכישלון המקצועי תחרותי הקולוסאלי שהתרחש גם את הדרך הזו שאדלשטיין מדבר עליה לא הצלחתי לזהות. לא הצלחתי לזהות שום ייחוד. כלום. סתם עוד כישלון רק שהפעם מחפיר במיוחד ועוד בבית.

  לאור זאת ועוד יותר לאור הראיונות הבאמת מבהילים בניתוקם של אדלשטיין אני משנה את דעתי שהייתה כנגד הנהלת מכבי בכדורסל על פיטורי אדלשטיין אז באמצע הלילה. במקרה הזה הספציפי מסתבר שעשו נכון.

  הגב
 • אמיתי

  מפתה לכתוב משו בסיגנון הטור שלך על זהבי.. אחסוך לכולנו.
  בסוף הראיונות וחוסר לקיחת האחריות על כישלון מספרים את הכל.
  כמה מאמנים היו שם על הספסל? הרבה אבות ל״דרך״ הזאת

  הגב
 • אחד העם

  האם אדלשטיין/אלישע הם הבעיה העיקרית?
  הביקורת מוצדקת, סביר שגם ההחלפה (בברור במקרה של אדלשטיין),. ברם, האם זה המרפא לכל מכאובינו?
  אפרופו דרך, מה עשו בצרפת/בלגיה/ איסלנד ואחרות (כדורגל) כרצו לבצע שידוד מערכות? טיפלו בתשתיות ובלימוד היסודות לגילאים הצעירים.
  מאמן נבחרת הוא קבלן ביצוע שצריך לברור שחקנים מתוך מבחר איכותי , לגבשם כקבוצה ולהפיק מהם את המיטב.
  ארז כשל בהפקת המיטב, זה מזדקר לעיין. תגובותיו הילדותיות מעוררות אנטגוניזם. אבל מה עם איכות הסחורה?

  הגב
  • גיל שלי

   ברור שאתה צודק, אבל הפוסט הזה נכתב על העניין הזה של דרך, לא על ההצלחה או אי ההצלחה של נבחרת הכדורסל. אגיד לך משהו אישי עלי. בקיץ הזה באמצעות היוטיוב ראיתי כמעט את כל המשחקים של העתודה, הנוער, אפילו קדטים. משחקי הנבחרת הבוגרת כמעט לא עניינו אותי, ראיתי רק את המשחק מול גיאורגיה

   הגב
   • אחד העם

    כמוני , כמוך,
    יתרה מזו, את הנבחרת של שנות ה 70 , תחת רלף ואברהם חמו,, אהבתי לראות גם כשסיימו 7-8 ואפילו פחות. היינו נחותים מאוד פיזית (בוזי הסנטר), אבל היתה חוצפה והתלהבות וחוכמה. הנבחרת הצעירה במהדורת קטש, הזכירה לי את הכדורסל ההוא. אגב, גם בכדורגל אני נהנה מנבחרת העתודה יותר מאשר מהבוגרת.

    הגב
  • שמעון

   אתה צודק. ארז מאמן חלש אבל לזכותו יאמר שיש לו את נבחרת ישראל החלשה בהיסטוריה. סגל באמת נוראי. בעצם הנבחרת נראתה כמו מכבי שנה שעברה, בלי אף קלעי, בלי אף שחקן עם יכולת אחד על אחד, אלא התמסרות של נגרים למוות ואז או איבוד כדור או החטאה. הכדורסל של היום הוא יכולת שלשות ואחד על אחד, אם אין לך כלום מהם, ככה אתה נראה.
   ומאמן ששם את המפתחות בידיים של מקל צריך לדעת לאיפה זה יוביל אותו. ארז לא לומד מטעויות וגם במכבי וגם נבחרת מקל הוביל אותו לאותה הדרך. הצרה היא שאין מישהו במקום מקל כי הלפרין יותר גרוע ממנו, יפתח זיו יכולים לנסות לשלבו אבל לא מאמין שיתן יותר ממקל. תמיר בלאט שחקן יותר חלש ממקל. המצב בקנטים. חייב למצוא שורשים יהודיים או לחתן איזה גארד אמריקאי צעיר וטוב עם יכולת אחד על אחד.
   הכישלון הכי גדול של ארז זה שהוא הוציא אפס מכספי ודאוסון. נכון שדאוסון מפונק ולא השתלב אבל הרבה זה בגלל ארז שלא מערב אותו בכלל בהתקפה חוץ מסתם לעמוד, ולכספי לא סידרו תרגיל אחד לקליעה. יש סיבה לא ללמד את דאוסון להיות סוג של רכז? לנסות משהו חדש, אולי יכשאז מה? אם לא מנסים לא יודעים.

   הגב
   • איציק

    הסגל הנוראי הזה נבחר על-ידו. יכל להביא קלע כמו שמחון על חשבון כדיר. יכל לעמוד על כך ששגב יגיע במקום זלמנסון. או אולי שמחון במקום הלפרין (שלמרות אי האהבה שלי אליו ביישו אותו הפעם. עם הוותק שלו יכלו או לתת לו לשחק או לא להזמין אם לא בתכניות) ושגב במקום כדיר. יכלו להשתמש בבר יותר מההתחלה ואת שון מההתחלה לצוות כמספר 3 כמו שהוא תמיד משחק. היו הרבה דברים שאפשר היה לעשות טוב יותר ולא בדיעבד. לא היינו הופכים לאלופים אבל אולי שלב היינו עולים ונראים טוב יותר.

    הגב
    • שמעון

     מסכים איתך, פניני והלפרין כבר לא שחקנים פעילים שנתיים לא יודע מה עשו בנבחרת אבל פניני לפחות הביא לו ניצחון אחד.
     ארז בכלל לא היה נותן לשמחון לשחק לדעתי אולי בלית ברירה כמו שנתן לטימור.
     לדעתי להחלטות של ארז היו שותפים גם מר גרשון ומר שמיר ולדעתי זה מה שהוסכם על שלושתם.

     הגב
 • ניב

  מעולה גיל.

  הגב
 • איציק

  עוד פוסט הגנה על זהבי במסווה ירידה על ארז.
  רק הערה: לא היה כישלון, אין דבר כזה בספורט. קיימת אכזבה. כנראה מעולם לא היית בספורט תחרותי מקצועני.

  הגב
 • ניר

  וזה צורם שבעתיים אם מסתכלים על איכות הסגל שהיתה לו בידיים.

  כמה פעמים היה בסגל שחקן אן.בי.איי פעיל, שחקן שדרך באן.בי.איי (אמנם אחרי כמה עונות גרועות) ולפחות רכז אחד שהוא רכז לגיטימי ביורוליג, ועוד כישרון כדורסל שהוא בור בהגנה, אבל עדיין, כישרון כדורסל.

  מזה אפשר להפיק הרבה יותר.

  הגב
  • שמעון

   לא מסכים, אוחיון בסדר אבל אין לו קליעה והוא נותן אותו דבר בכל מקום, מאמץ, הגנה ומידי פעם קולע, זה לא שחקן שיוביל אותך.

   מקל דרך באןביאיי כי מישהו כנראה קיבל מזומנים מתחת לשולחן, שחקן גרוע.

   כספי-לא בא מספיק בכושר,לא היה חד, ברח מהגדור במאני טיים, הנבחרת לא שיחקה עליו מספיק.

   הגב
 • אנונימוס

  אני רק אוסיף שדרך היא גם אמצעי להשגת מטרות כגון עמידה באתוס המועדון (נניח, משחק פתוח ואטרקטיבי בבית"ר ירושלים), קידום שחקנים ישראלים, שפיות תקציבית וכו'.

  הגב
 • היסטוריון של ספורט

  על איזה דרך ניתן בכלל לדבר כאן ?
  היה בית חלש באופן יחסי.
  הנבחרת גמרה אותו ב 86-72 בממוצע פחות מההפרש הממוצע של קרית גת היורדת מליגת העל העונה.
  הפסדנו 50-22 לגיאורגיה בכדורים החוזרים !
  זו לא לטביה ובטח שלא סרביה שלא לדבר על ספרד זו גיאורגיה.

  קלענו מהשלוש באופן מחפיר ובלתי מובן .

  זו דרך ? איזו דרך בדיוק ?

  הלאה לא השתמשנו ברוטציה כמו שצריך בטח לא בגבוהים זלמנסון וכדיר זו דרך ? ואם הבאת אותם כי הייתה לך דרך למה לא שיתפת אותם ? (עד אתמול 23 דקות ושתי נקודות משותפות ..ולחשוב שבגללם שחקן כמו שמחון עם כמעט 2.5 שלשות למשחק בליגה שזה כמעט הממוצע של כל הנבחרת בטורניר לא שיחק) .. זו דרך ?

  בכלל בחירת הסגל הסתמכה יותר מדי על שחקנים מעבר לשיא במקום הכוחות העולים בכדורסל.
  האם זו הדרך ?
  ניחא אם אתה לוקח שחקן וותיק שלא הרשים שאתה משתמד בו (כמו פניני) אבל הלפרין הקפטן לשעבר בטורניר השביעי שלו בנבחרת שיחק במצטבר 24 דקות ואפס נקודות אם אינך מאמין בו תצעיר את הנבחרת אם את הנבחרת ואם אתה מאמין בו אז איפה הוא ?

  בקיצור אין כאן שום דרך הייתה כאן פנקסנות ופחדנות.
  פנקסנות בשחרור הקל מדי של שחקני מכבי משעור ושגב (תחשבו עליהם במקום כדיר וזלמנסון )
  לדעתי הפנקסנות הזו קשורה גם במנהל המקצועי פיני גרשון .
  ופחדנות שהתבטאה בכל דבר ..הפחד מלתת את הבמה למחליפים (גם הצלחת טימור הייתה למרות ארז ולא בזכות ארז).
  הפחד מלנפות כמה וותיקים.
  הפחד הזה של לקחת גבוהים שיהיה ...למרות שום שימוש בהם (ואגב כך להשאיר בבית שחקן מוכשר).
  כואב הלב על הנבחרת .
  אין לי דבר אישי נגד ארז באמת שרציתי בהצלחתו למרות שגם בזמן אמת חשבתי שהוא לא מתאים .

  הגב
  • איציק

   אתה כנראה לא יודע מהי דרך. דרך יכולה להיות חתחתים, סרפנטיין, ללא מוצא. זה עדיין לא אומר שזו לא דרך.

   הגב
   • Amir A

    אם יש משהו אחד טוב באכזבה הזו זה שהיא מוציאה ממך את המיטב.

    הגב
    • איציק

     יש בי משהו טוב :-) :-) :-)

     הגב
     • עדי אבני

      לא, איציק. זה שזה המיטב שלך עדיין לא אומר שזה טוב :)

      הגב
      • איציק

       צודק :-( :-( :-(

  • שמעון

   גיאורגיה חלשה לך על הנייר אבל דיקסון הרכז שלהם, הלוואי עלינו אחד כזה.
   שנגלייה שחקן שחקן, אין לנו בנבחרת אף אחד ברמה שלו (אולי כספי).

   פאצוליה? נגר פח אבל יותר טוב מכל הסנטרים שלנו.

   שרמדיני-חור נוראי בהגנה אבל יודע לקלוע לבד מול הסל ועונשין.

   בשאר השחקנים אנחנו כנראה עולים על הגיאורגים אבל די מאוזן פה.

   הגב
 • מאשקה

  אני עכבר( ית) כדורסל כ - 50 שנה, ראיתי מהפרקט מאות משחקי ליגה וגביע, וגם לפעמים משחקי הנבחרת. ארז אדלשטיין הוא לא מאמן גדול כפי שעשו ממנו חבריו לשולחן הפרשנים באולפני הטלוויזיה, מאמן לאומי שלא זכה בחייו עד כה בגביע המדינה, בתואר אליפות מדינה, גביע ווינר ובטח לא צלחת או גביע יורוליג, הוא לא מתאים להיות מאמן נבחרת ישראל, וגם בגלל האופי שלו הוא לא עומד בלחצים, ומכבי ת"א כדורסל ראו זאת מיד. על איזה דרך הוא מדבר ? דרך של משחקי הכנה רבים עם 3 פעמים נסיעות לחו"ל, 50 יום של אימונים. הדרך עקומה לא רק בגלל המאמן, יותר בגלל איגוד הכדורסל שהוא רקוב !!!, ויש לנקות את האורבות שם. החוק הרוסי גמר עם השחקן הישראלי, הדור הוותיק של פניני, הלפרין, אליהו וכדיר מהדור הישן, אבל היום, כל שחקן ישראלי מוכשר קצת, יודע שקבוצה תיקח אותו וגם שהוא צעיר תשלם לו טוב, כי צריכים אותו לרשומות של הקבוצה, ולא בהכרח הוא יתאמץ לשחק וליפול על הפרקט אחרי כדור, ולכן הרבה מאוד שחקנים צעירים הם כמו תחנת רכבת, עוברים מקבוצה לקבוצה כל עונה, לאן שמשלמים יותר טוב. ואיגוד הכדורסל עם כל הארגון הטוב של הטורניר הזה, כשל בטיפול שלו עם איתי שגב וכארם משעור, שהיו יכולים להוסיף לטורניר הזה, וארז כשל בשחרור את עמית שמחון שהוא קלע 3, והאיגוד כשל שנתן לפיני גרשון את הועדה המקצועית, וזה האחרון בילה יותר באולפני פרשנות ובמשחקי כדורסל בחו"ל + מאשר במשרדו, ועוד עומד באמצע פרקט הכדורסל בנגינת ההמנונים, לוחש כל במשחק לארז עצות באמצע במשחק , במקום להתכבד במושבו ביציע, זה לא עזר לדרך של ארז בנבחרת. הגעיל אותי ההתנהלות של שחקני הנבחרת במשחק האחרון אמש. שפת הגוף שלהם אמרה הכול, והמאמן לא הצליח להוציא אותם מהבור העמוק של התסכול על ההפסד לגיאורגיה.

  הגב
  • אביאל

   מאשקה - יש קצת סתירה בדברים שלך, בעיקר שזה נוגע לפיני גרשון, מצד אחד את מצפה למאמן עם תארים וקבלות ומצד שני תוקפת את זה שגרשון נותן טיפים, מה שגרשון שכח בקריירת האימון שלו רבים לא יעשו אף פעם. אני לא חושב שזה חסרון, זה בטח יתרון לאחד כמו אדלשטיין.

   הגב
  • קורא בין השורות

   צודקת
   אדלשטיין, לצערי, הוכיח בשנה האחרונה שהוא בעיקר דיבורים בעלמא ותו לא

   הגב
  • שמעון

   לא בטוח שכארם משעור היה תורם משהו, גם הוא שחקן נכון לכרגע מאד מוגבל וארז לא היה נותן לו יותר מידי דקות. שגב כן יכל להחליף קצת בדקות שהאוול לא היה.

   הגב
 • היסטוריון של ספורט

  כל מילה מאשה.
  אני עכבר רק 30+שנים ומסכים אותך .
  אני גם כתבתי על כך מאמר בעת הליך המינוי שלו והספינולוגיה בו הוא תואר כמושיע הלאומי הוא ואין בלתו .
  כתבתי אז שהוא שם ראוי אך יש ראויים ממנו .

  הגב
  • שמעון

   לנבחרת ישראל רק בלאט, צביקה, או קטש.

   אני מאד תופס מדן שמיר אבל לאור כישלון הנבחרת שהוא היה בעל חלק משמעותי כרגע לא מגיע לו.
   בלאט לא יבוא. שווה לתת הזדמנות לקטש.

   הגב
 • MOBY

  "נדמה לי שמאוד קשה למצוא תוצאות מוצלחות בקמפיין האחרון של נבחרת הכדורסל, מי שינסה לטעון שיש כאלה הוא גנב דעת."
  בפעם הראשונה (להערכתי) שיש לי בעיה קשה מאוד עם הניסוח שלך.
  מצד אחד נדמה לך, מצד שני מי שיחלוק אליך הוא גנב דעת , קצת בעייתי.

  הגב
  • גיל שלי

   אתה צודק, הנדמה לי מיותר כאן. אין כאן דעה, יש כאן עובדה, אין תוצאות חיוביות מהאליפות הזאת, הייתי צריך ללכת עם זה עד הסוף

   הגב
   • איציק

    לא יכולת להמתין קצת עם התגובה ;)

    הגב
   • MOBY

    תוצאות חיוביות:
    הלפרין, כדיר,יוזמנו למשחק פרידה (כפי שרשמתי הרבה לפני המשחקים הם לא היו צריכים לקבל כלל זימון למופע הזה).
    דאוסון לא ישחק (כנראה) כ- 2 אלה אם כן יפתח קליעה אמיתית, מי ייתן ואבא דאוסון יצליח להחדיר לילד עבודה קשה מהי.
    מאמן הנבחרת יוחלף בקרוב.
    אני לא גנב דעת!

    הגב
    • איציק

     לגבי הלפרין, כדיר (וגם אליהו) אתה חושב יותר מידי טוב על ההתאחדות. יאדו אותם מהנבחרת, אבל משחק פרידה לא בטוח בכלל.
     דאוסן, מקווה שאתה צודק, אין שום ערבות לכך.
     מאמן כנראה יוחלף, לך תדע במי. האמירה שלא יכול להיות יותר גרוע שייכת לפסימיסטים, לא לנו.
     לגבי גנבת דעת... אהה

     הגב
  • איציק

   אין שום בעיה. מי שיחלוק על גיל ויטען שלא נדמה לו, הוא גנב דעת. מי חוץ מגיל יכול לדעת אם נדמה לו או לא?
   חוץ מזה, ברור שהרישה של המשפט היא לשון שגיא נאור, והסיפה מונעת כל ספק. כמו שאומרים, אם יש ספק, אין ספק.

   הגב
 • יוני

  אחלה טור גיל. לא הבנתי את ההקבלה לדת. איך אתה מגדיר דת בהקשר הזה? אני אימצתי את גישתו של נח הררי.
  ״דת היא מערכת חוקים על-אנושיים, המכתיבה התנהגות אנושית״.
  למשל -
  יהדות - יהווה
  קפיטליזם - צמיחה
  הומניזם - זכויות אדם

  הגב
 • ניינר / ווריור

  אף פעם לא החזקתי מהבכיין המאוס אבל לא ידעתי עד אתמול שהוא גם גנב דעת מהמעלה הראשונה

  הגב
 • 7even

  אדלשטיין מאמן מבריק, אבל הראיון שלו אתמול....אוי הראיון הזה...
  לשמחתו שוכחים פה הכל מהר, וביום שבת כולם ידברו רק על ליגת העל בכדורגל, הכדורגל באירופה, ועוד ועוד.

  מי יזכור את זה בכלל?

  הגב
  • איציק

   אדלשטיין מאמן מבריק בקבוצות ללא ציפיות. שם הוא מלך. ברגע שיש ציפיות נראה שהוא קורס.

   הגב
   • 7even

    יש בעולם קבוצות ללא ציפיות כלשהן?

    הגב
    • איציק

     בטח, אלו של אדלשטיין.

     הגב
  • זינק

   אז הוא כנראה מאוד חושש שישכחו.
   נתן עכשיו ברדיו ראיון של חצי שעה שנותן תחרות לראיון של אתמול.

   הגב
 • רודג'רס אהרון

  ברוס פרל.לורנס פרנק. כל אחד מאלו . שיבואו ללמד אותנו קצת כדורסל. המאמן הישראלי נשאר תקוע לפני 15 שנה.
  ההתאחדות צריכה לתת חוזה לעשר שנים לאחד משניהם.
  לשלוח כשרונות בגילאי 16 לסיים תיכון בארהב במימון של ההתאחדות,ולשחק שנתיים במכללה בדיוויזיה הראשונה.
  להקטין את הליגה ל 8 קבוצות עם 2 זרים בקבוצה.
  ולאזרח את זק בראון.
  https://www.youtube.com/watch?v=vQf6GgH0XF4

  הגב
  • גיא

   לא יודע לגבי הזרים, בספרד ובגרמניה זה לא מפריע למקומיים

   הגב
   • shadow

    אף פעם לא הבנתי את נושא הזרים.
    בגילאים צעירים אין זרים. מה מפריע להם להתפתח בגיל הזה?
    לחשוב שבגלל הזרים בליגה הבכירה אין לנו שחקנים טובים נשמע לי כמו קישקוש. על האופי זה בטוח לא משפיע. אולי מחדד אותו לרעה.

    בכלליות ספורט מקצועני בנוי בראש ובראשונה על יצר התחרות על הרצון לנצח ועל המוכנות להשקיע כל מה שצריך בשביל להגשים את הרצון הזה. פה עושים הכל בשביל לתת הנחות ולדכא את היצר הזה. כנראה כשחושבים רק על איך להרוס לקבוצה אחרת במקום לחשוב על טובת הכדורסל הישראלי יוצא שבסוף מצליחים להוריד את כולם ביחד לתחתית במקום להעלות משם את אלה שתקועים.
    התעסקו במשך שנים בבעיה הלא נכונה ולכן גם הפתרונות, כמו החוק הרוסי (שהוא אסון לכדורסל הישראלי) לא עובדים.

    לך תצא מזה עכשיו...

    הגב
    • שמעון

     בדיוק!!

     הגב
    • איציק

     בטח שבגלאים הצעירים יש המון זרים... השיקולים...
     תביא יותר ילדים כי זה יותר כסף; תביא מדריך במקום מאמן ושיאמן בגרושים קבוצות של 25 ילד; הכי חשוב זה לנצח וקיבינימאט היכולת האישית, יאללה אזורית; הכי חשוב לנצח ולכן רק 7 מתוך 25 משחקים. המון שיקולים... וכולם זרים!!!

     הגב
 • רותם

  לא ארז אדלשטיין ולא ערן זהבי מתאימים לתפקיד שלהם.
  אדלשטיין לא מתאים להוביל נבחרת לאומית וגם לא ערן זהבי.
  שניהם נכשלו במבחן החשוב ביותר שנדרש למעמד אותו הם קבלו.

  אדלשטיין יכול לטעות מקצועית אבל הבריחה שלו מהכישלון הספורטיבי שקרה לא יכולה לקרות.
  כך גם ערן זהבי. קפטן הוא לא, וגם לא מוביל נבחרת.

  משום מה זה גם היה ברור עוד לפני המקרים המבזים במשחקים האחרונים של הנבחרות.

  הגב
 • אסף the kop

  אם מישהו רושם זהבי עוד פעם אחת, אני מגיע למשרדי 'דה-באזר' עם מאצ'טה.

  הגב
  • רותם

   עדיף עם פיו פיו
   יותר סמלי :)

   הגב
  • אורי

   זהבי

   הגב
  • איציק

   לדה-באזר יש משרדים?
   והם מספרים שצריך תרומות, ועוד סיפורים...
   יש פה צורך בוועדת חקירה מידית.

   הגב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *