ממזרים חסרי כבוד

כשכבר חשבתי שהעונה הזאת לא יכולה להיות יותר מחורבנת, ריס ומקאדו מצאו עוד שפל לרדת אליו

הלילה נפל דבר בהיסטוריה של מועדון הפוטבול של הניו יורק ג'איינטס. בן מקאדו וג'רי ריס החליטו לתת לאיליי לבחור לפתוח כאשר הם מודיעים לו מראש שאדון ג'ינו סמית' יכנס במקומו במחצית. איליי כמו הקלאס אקט שהוא תמיד היה אמר להם בצורה איליית, לכו תזדיינו. כלומר, הוא הסביר שהוא לא מוכן ללכלך את הסטריק שלו, לא מוכן לשחק כאשר הוא יודע שיצא גם אם יש סיכוי לנצח, לא מוכן לשחק רק כדי לסמן עוד משחק בסטריק השני הכי ארוך של פתיחות קוורטרבק בהיסטוריה של הליגה אחרי ברט פארב. כבוד ענק לאיש ענק.

*

אבל, יש פה שני אנשים לפחות שמכתימים את המועדון הענק שלנו. בספורט אין מגיע, מאמן אכן צריך לבחור באיש הכי נכון כדי שינצח, מנהל צריך לבחור במאמן שיצליח לנצח, לא במישהו שעשה משהו בעבר ועכשיו מתגמלים אותו. הטענה של מקאדו היא שהוא רוצה לבחון את ג'ינו סמית' עכשיו למען עתיד המועדון.

אם זה לא היה עצוב הייתי צריך שבוע שלם כדי להרגע מהצחוקים. איך אפשר לקשר בכלל בין ג'ינו סמית' ועתיד המועדון? לא שיש קשר בין עתיד המועדון ומקאדו, גם לא לריס.

*

בעונה הכי איומה של הג'איינטס מאז שג'ורג' יאנג מונה לג'נרל מנג'ר של המועדון, האדונים מקאדו וריס מצאו דרך לחרבן את העונה קצת יותר. מקאדו כל הזמן ניסה לזרוק קצת מהאשמה על איליי. בפגרה הוא דיבר על איליי כמי שלא עמד בציפיות שלו. ריס לא טרח לתת לאיליי גב. איליי מצידו רק אמר שגם הוא מצפה מעצמו ליותר, מעולם לא אמר משהו רע על המאמן, לא ויתר על מהלך אחד, בעונה בה כמעט כל שחקני הג'איינטס עשו הכל כדי להעיף את מקאדו מהחלון, האיש שהיה צריך להיות מוביל המרד, בחר לעשות את הכל נכון למרות הסכינים בגב.

*

התגובות של שחקני העבר הגדולים ששיחקו עם איליי אומרות את הכל. קארל בנקס שגם משמש פרשן ברדיו של הג'איינטס, איש שניסה לתמוך בריס ומקאדו כל העונה, פשוט מתפוצץ בטוויטר על ההחלטה הזאת, דורש להפגין קצת כבוד כלפי איליי. טולפסון רותח ודורש ממארה לצאת מישיבת בעלי הקבוצות עוד הלילה ולפטר את מקאדו וריס, לפני שאלה מושיבים את איליי. אוסי אומניורה, ברנדון ג'ייקובס, פלאקס, אפילו דני קאנל, כולם רותחים על חוסר הכבוד הזה.

איליי עצמו הסביר לעיתונאים שזה לא תפקידו להעניק הגיון להחלטה, הוא ממש לא מסוגל לעשות את זה, הוא רק יעשה את העבודה שלו ויתמוך בג'ינו.

בית ספר לאיך להפוך את עצמך לסחורה שאיש לא ירצה לגעת בה, ג'ים פאסל כבר ראה איך הפך לפראיה מנודה שלא זוכה אפילו לעבודת פרשנות נורמלית, מקאדו וריס יזכו לפחות מפאסל.

*

זה פשוט מרתיח את הדם שהקריירה של אחד מחמשת השחקנים הגדולים ביותר בהיסטוריה של המועדון הזה, הקוורטרבק הגדול ביותר ששיחק במועדון, מסתיימת בסכין חלודה בגב.

הניצחון בויקארג׳ רואד
הסחוג כמשל

52 Comments

בובו 29 בנובמבר 2017

ההסבר היחיד זה שיעשו הכל להבטיח את הבחירה מס 2. אולי יצא לכם מזה איזה ונץ לך תדע.

גיל שלי 29 בנובמבר 2017

מקאדו וריס לא יהיו שם כדי להנות מהקוורטרבק שיבחר, ואין שום סכנה שהג'איינטס ינצחו עוד משחק העונה גם אם דן מרינו בגדולתו היה פותח בקוורטרבק עד סוף העונה

בובו 29 בנובמבר 2017

טוב רק ניסיתי לתת את עשירית הכוס המלאה. באמת החלטה מזעזעת. והדרך שבא עשו זאת עם הבחירה שנתנו לו היא באמת משהו מיוחד. תתנחם בזה שאף אחד לא יזכור איך הוא סיים את הקריירה בגיאנטס רק את הטבעות. התחנה הבאה: דנבר.

Tuco Ramirez 29 בנובמבר 2017
Tuco Ramirez 29 בנובמבר 2017

LOL

אסף מונד 29 בנובמבר 2017

ההחלטה הזו ממחישה עד כמה כישלון על המגרש הוא שולי עבור קבוצת ספורט לעומת כישלון מחוץ למגרש.
ומה שהכי גרוע זה שמעבר להכל, זו גם אולי ההחלטה המקצועית הכי מטומטמת שהתקבלה השנה בג'איינטס.

דן ברקאי 29 בנובמבר 2017

מת שהוא יעבור לקבוצה שחסר לה קיובי (ברונקוס/ג'אגס) ויפתח את התחת לג'איינטס עדיף בסופרבול. החלטה כזו צריכה לחטוף קארמה שתחקק לעד.

בושה.

אריאל גרייזס 29 בנובמבר 2017

מגיע לי שנהניתי יותר מדי מהכשלון של הג'איינטס העונה – עכשיו אני קורא שאריזונה סטייט שלי הולכת לראיין את הרמן אדוארדס לתפקיד המאמן הראשי. בא לי למות

אריאל גרייזס 29 בנובמבר 2017

אתנחם בתחזית המוצלחת שלי מתחילת השנה כשגיל עוד פינטז על אליפות שלישית:
https://twitter.com/greisas_ariel/status/854689224746041347

7even 29 בנובמבר 2017

אני בטוח הולך לצפות במשחק של הגאיינטס השבוע.
קריסת מכוונת של קו ההתקפה מהלך אחרי מהלך תהיה מעניינת.
לא רואה דרך אחרת מבחינת השחקנים להעביר את המסר יותר טוב.

בושה מה שנהיה מהגאיינטס

Maldini 29 בנובמבר 2017

השחקנים מנסים להעביר כל מסר אפשרי כבר חודש וחצי; איליי אפל עושה ג'וגינג על המגרש ומוותר על מהלכים, ג'נוריס ג'נקינס ו-DRC משתינים בפרהסיה על המאמן ו"מושעים" רק כדי לחזור שבוע אחרי ולהסריח אול אובר דה פילד, אין שום דבר חדש שהם יכולים לעשות יותר כדי להעביר מסר

כמובן שהכל היה יכול להיחסך אם היינו מפטרים כבר לפני חודש את אחד המאמנים הכי קלולסים שנראה אי פעם בליגה שמפוצצת במאמנים קלולסים אבל אנחנו אירגון אחר, מכובד ועם קלאס שלא מתנהל בשכונתיות כמו איזו קליבלנד אז אצלנו לא מפטרים מאמנים באמצע עונה לא משנה מה.

איזה מזל שהג'איינטס הוא אירגון מכובד ועם קלאס שלא עושה דברים כאלה, רק לחשוב מה היה קורה אם הם לא היו, עוד חלילה היו משפילים פומבית את אחד הסמלים הכי גדולים בתולדות הפרנצ'ייז.

אריאל גרייזס 29 בנובמבר 2017

מה שהורג אותי זאת ההתנהלות המטומטמת של מקאדו. בסדר, איבדת את חדר ההלבשה, זה קורה גם ךטובים ביותר. גם בליצ'ק איבד את חדר ההלבשה בקליבלנד. סך הכל הוא היה מתאם התקפה נחשב בליגה ואם היה משחק את הקלפים שלו נכון היה לו סיכוי לא רע לקבל משרת מאמן ראשי במקום אחר בעתיד. במקום, הוא פשוט הרס לעצמו כל סיכוי כזה. הספסול של איליי זה רק השיא. הוא לא לקח אחריות, הפיל אחריות על הקב שלו, זרק שחקנים מהקבוצה ואז החזיר אותם. ועכשיו הוא מספסל את הסמל של המועדון, אחד שהביא (טוב, עזר להביא. עדיין מתוסכל) שתי אליפויות למועדון. ובשביל מי? מילא זה היה בשביל העתיד – גם קורט וורנר שהוא הול אוף פיימר סופסל בשביל איליי – בשביל פאקינג ג'ינו סמית. איזה טמטום.

Maldini 29 בנובמבר 2017

קודם כל אני לא חושב שזו החלטה בלעדית של מקאדו אלא אחת שהתקבלה באישור מדרג ה-GM ומעלה, כולל ג'ון מארה.

מקצועית לדעתי זה דווקא רעיון די מובן ממאמן ו-GM שנמצאים במצב כל כך נואש ויודעים שהם גמורים לא משנה מה. למה להם לא לנסות לנסות יצור כמו ג'ינו סמית שאם בטעות יחבר איזה שתי תצוגות נורמליות עוד עלול לגרום לכל מיני אנשים לחשוב שהם באמת QB GURU וטאלנט אבאליואייטר מצויין שיודעים מה הוא עושים ושהבעיה היחידה הייתה איליי מאנינג ולא מצב ה-OL המחריד שהתעלמתי ממנו או השיטה העתיקה והחד גונית שאני מריץ.

אגב, לדעתי הוא לא הרס לעצמו סיכוי לקבל משרה בעתיד. שנה הבאה (גג שנתיים) מורו ורבו מחזיר אותו לגרין ביי על תקן "יועץ" ומשקם את התדמית ועוד שנתיים-שלוש אף אחד לא זוכר את זה. ואם כן זוכרים את זה אז מתקשרים לג'וש מקדניאלס ומבקשים את מס' הטלפון של הכתב שעשה לו את כתבת ה-PR שבה הוא מסביר כמה הוא בן אדם חדש שהשתנה ולמד מהטעויות. ותראו את המספרים של רודג'רס אם אתם לא מאמינים, אתם חושבים שהם קרו מעצמם?

במועדון חברים שנקרא ה-NFL אתה לא גמור אף פעם אחרי קדנציה כושלת אחת, מזעזעת ככל שתהיה. אתה תקבל לפחות אחת נוספת ותצטרך להסריח גם בה ברמות היסטוריות כדי שקבוצות יפחדו לגעת בך יותר.

אריאל גרייזס 29 בנובמבר 2017

מועדון החברים הזה יסדר לך תמיד משרת מתאם איפשהו. בדיוק השבוע קלטתי את קלהאון מאמן איפשהו באחת הקבוצות בליגה והייתי בשוק שהוא עדיין שם. משרת מאמן ראשי זה משהו אחר. לא כולם מקבלים הזדמנות שניה.
וברור שמדובר במשהו שמארה חתם עליו, אולי אפילו זה שנתן את ההוראה. עדיין, כמאמן ראשי אתה זה שחתום על המהלך הזה והוא יהיה רשום על השם שלך. לא חכם בכלל.

Maldini 29 בנובמבר 2017

לא כולם מקבלים הזדמנות שנייה כי הם לא מקבלים את משרת המתאם הנכונה

למזלו של בן מקאדו הוא חבר של האיש הנכון באירגון הנכון עם השחקן הנכון ויש סיבה למה הזכרתי את מקדניאלס כי הוא הדוגמה המושלמת. אם הוא הצליח לשקם את התדמית ולהיות השם החם בכל COACHING CYCLE בשנים האחרונות והקרובות – כל אחד יכול. הבן אדם עשה טרייד אפ בסיבוב ראשון בשביל טים טיבו.

NoOne 29 בנובמבר 2017

איזה אובריאקשן , ג'ינו סמית בכלל לא במשוואה , מה שקורה בכלל לא קשור אליו.
הג'יאנטס מבינים שאיליי על רגליו האחרונות ורוב הסיכוי שאיליי יהיה שנה הבאה עם טום קופלין בג'קסונוויל
הם מנסים להבטיח את בחירה 1-2 ואת ג'וש רוזן.
זה בדיוק המהלך הנכון לעשות וזה בכלל לא קשור למאמן , זאת החלטה שמגיעה מהבעלים , חודש וחצי של אילי מאנינג מוציא איזה 2 נצחונות מול קבוצות שגמרו את העונה לעומת 10 שנים של ג'וש רוזן קורע רשתות .

מה עדיף לפתוח עם ג'וש מקלאון? הלוואי שהבעלים של הג'טס יוציא את כפית התה מהתחת שלו ויכריח את המאמן לפתוח עם האקנברג.

Maldini 29 בנובמבר 2017

הבעיה היא לא הסיפסול (מסכים שמקצועית ובטווח הארוך זה מהלך נכון) אלא הדרך וההתנהלות עם סמל

אם הם הגיעו למסקנה שהוא על אדי הדלק האחרונים אז הם היו צריכים לעשות עליו טרייד בדדליין (והיו מספיק קופצות) או פשוט לשחרר אותו במקום לשלוח press release ואת הפאקינג דונאלד מקדונלד הזה שאין אוהד או שחקן שמסוגל לראות או לשמוע לעמוד מול המיקרופון ולהגיד ש"רק הזמן יגיד אם איליי ימשיך בעונה הבאה".

NoOne 29 בנובמבר 2017

זה לא ה nba כאן
תקרת שכר שונה לגמרי , מדובר על פה על דד מאני משמעותי
בפוטבול אין סמלים , קולטס חתכו את פייטון מאנינג
פאקרס עשו טרייד על ברט פארב
הג'טס חתכו את ג'ו נמת
אפילו הניינרס שלחו את ג'ו מונטנה לקנזס סיטי

Maldini 29 בנובמבר 2017

אין קשר לתקרת שכר, גם אם משחררים אותו בעונה הבאה/הוא פורש יש DEAD MONEY, זה קבוע ולא משתנה

ושוב, אף אחד לא אמר שאתה לא יכול להיפטר מסמל, אבל הדרך. הקולטס דווקא דוגמה טובה לאירגון שידע איך לעשות את זה כמו שצריך ולהחליק את הצפרדע בגרון של האוהדים בלי להשפיל פומבית את השחקן. ואלה הקולטס וג'ים אירסיי האלכוהליסט. אם הוא יכל אז גם ג'ו מארה וסטיב טיש יכלו.

אריאל גרייזס 29 בנובמבר 2017

יכלו לשחרר אותו בסוף העונה ולאפשר לו לשמור על הסטריק שלו בחיים ולחסוך קצת כסף מול התקרה (אני חושב שאיזה בונוס של חמש מיליון). לספסל אותו עכשיו לא חוסך להם אגורה. אני די בטוח שהסיבה היא מה שצפריר אומר – הם מפחדים שאיליי עוד ינצח איזה משחק או שניים (גם כתבתי את זה לגיל היום) – אבל רבאק, איזה חוסר קלאס.

Maldini 29 בנובמבר 2017

לא חייבים לחכות לסוף העונה כדי לשחרר אותו ולחסוך את ה-5 מיליון המסכנים בעונה הבאה, הם יכולים לעשות את זה כבר עכשיו במקום לדרוש ממנו להתבזות ולעלות לשחק רק מחצית…

דמיין מסיבת עיתונאים זהה לזו שהקולטס עשו לפייטון מאנינג עם כל ה-FAKE TEARS וכו', זה היה נראה ומתקבל אחרת לגמרי.

מעבר להכל זה רק מראה כמה מארה וטיש ששיכורים מהשתן של עצמם וחשים שהם בעלים מסוג אחר של אירגון מסוג אחר מנותקים ואיבדו קשר עם המציאות.

ב"פ 29 בנובמבר 2017

אף אחת מהדוגמאות שלך מתחילה להתקרב בכלל לסיטואציה כאן. פייטון היה פצוע שנה לפני שחתכו אותו, לא באו אליו ביום שלישי ואמרו לו שאתה לא פותח. ג'ו מונטנה היה פצוע שנתיים, ברט פארב אשכרה פרש באופן רשמי, וג'ו ניימת הסריח כמו פגר ל5 שנים לפני שזרקו אותו. לא רק זה, חוץ מלג'טס, לכל אחד מהשחקנים שציינת ישב כשרון ברמת HOF על הספסל, הדרך היחידה של ג'ינו סמית' להיכנס לHOF זה כאיש תחזוקה

NoOne 29 בנובמבר 2017

זה לא משנה כלום , בשורה התחתונה בפוטבול לא משנה מי אתה ומה עשית , תמיד חותכים אותך בסוף.
עם כל הכבוד לאיליי(ובניגוד לאריאל יש הרבה כבוד) הוא לא שיחק בחינם , הוא הרוויח עשרות מיליוני דולרים והוא לא נולד אתמול.
הג'יאנטס צריכים לעשות מה שטוב בשבילם ולא בשביל איליי מאנינג , והדבר הכי טוב בשבילם עכשיו זה לעלות עם הק"ב הכי גרוע שאפשר לחשוב עליו ולהפסיד את כל המשחקים.
ולמזלם הרב במקרה נמצא בסגל שלהם הק"ב הכי גרוע שיכלו לחשוב עליו.

הייתי אומר שזה לא רק מהלך נכון של הג'יאנטס זה אפילו מהלך גאוני , זה כאילו הם לקחו את סאם הינקי בתור יועץ חיצוני והוא אומר להם מה לעשות.
כל הכבוד לטיש ומארה שמראים יכולותך ניהול יוצאות מן הכלל.

אבל איזה מסכנים האוהדים
but what about the children??? איליי יכול לקחת את הפרצוף אמו שלו ולקנות בית עם דלתות הוריקן בג'קסונוויל

אביעד 29 בנובמבר 2017

האמת שהינקי גאון. ג'י אם כושל ששיחק ב"נדמה לי" והתפטר בדיוק בזמן. עכשין אם ה Process ייכשל יאשימו את קולאנג'לו ואם יצליח אז יהיו מספיק שידברו על הינקי.

Yavor 29 בנובמבר 2017

קשה לי קצת להבין את הסיפור וההיעלבות?
אריאל כתב רק השבוע לגבי לתת לג'ימי צ'אנס במפרץ במקום להישאר עם מי שלא נותן תפוקה, רק כדי לראות אם הוא שווה משהו לשנה הבאה.
אם לאנשים כל כך חשוב הרצף, אז הנה הם מאפשרים לו לשמור עליו.
אני לא יודע מה הייתי עושה. אולי אפילו מחליף אותו במחצית בלי הודעה מוקדמת. כשצריך
לחתוך אז צריך לחתוך

אריאל גרייזס 29 בנובמבר 2017

הם מחליפים אותו בג'ינו סמית!!!!

NoOne 29 בנובמבר 2017

זה לא משנה כלום
לאף אחד בפילדלפיה לא איכפת ולא מזיז מה קרה ב 4 השנים האחרונות כי אמביד וסימונס פותחים בחמישייה.

אף אחד לא יזכור ולאף אחד לא יהיה איכפת שג'ינו סמית פתח ב 4 משחקים כשג'וש רוזן יהיה המלך של ניו יורק

אריאל גרייזס 29 בנובמבר 2017

מכיר הרבה אוהדי פילי שאכפת להם. וחוץ מזה, רוזן יהיה בקליבלנד, אפילו עם ג'ינו סמית הג'איינטס לא משיגים אותם. בסוף כל מה שיזכרו זה שהם זרקו את איליי לכלבים בשביל שחקן שאף אחד לא מכיר

NoOne 29 בנובמבר 2017

אוהד פילי שהיה איכפת לו יכול לעבור להיות אוהד שארלוט אם כל כך רע לו והוא מתגעגע לדאג קולינס,אנדרה איגודלה וג'רו הולידיי , הוא יכול לקבל אותו תענוג מקליפורד,קמבה וולקר ופרנק קמינסקי

קליבלנד יקחו את דארנולד בדראפט שזה כמובן טעות ענקית(דארנולד הוא ק"ב לדום או מזג אוויר חם) אבל זה קליבלנד

ג'וש רוזן יהיה הק"ב של הג'יאנטס

אריאל גרייזס 29 בנובמבר 2017

דארנולד לדעתי נשאר עוד שנה. הוא לא מוכן. גם אם לא, ברור שרוזן כרגע הרבה יותר טוב ממנו. אם כבר, מתאים לקליבלנד לקחת מישהו כמו מייספילד

Maldini 29 בנובמבר 2017

שניכם כנראה החמצתם את התזכיר אבל קליבלנד הולכים לזרוק כסף באוף סיזן על מקארון אחרי שניסו לעשות עליו טרייד והחיבוקים שיו ג'קסון וג'ימי האסלם הריצו איתו לפני המשחק מול סינסינטי. יש מאבק בין אנשי האנליטיקס בפרונט אופיס שלהם לבין ג'קסון והאסלם מצדד בג'קסון אז בסוף העונה הוא יפטר אותם וייתן לו את כל הכוח להמשיך לעשות שטויות

דארנולד ייצא לדראפט רק אם הוא יקבל איזה מסר מקליבלנד שהם לא ייגעו בו אחרת הוא ממשיך עוד שנה עם הצ'ירלידרס והחופים במנהטן ביץ'

מה שאומר שגם הבחירה של קליבלנד וגם של סן פרנסיסקו הולכות להימכר פומבית (המחזור דראפט השנה בינוני מאוד ואין כישרונות אמיתיים לבחור כמו מאיילס גארט) ואחרי המחירים שהלכו על הק"ב'ס בדראפט האחרון זו יכולה להיות כל קבוצה

אורן השני 29 בנובמבר 2017

מה הם רואים במקארון? בקאפ בינוני במקרה הטוב

אורן השני 29 בנובמבר 2017

אוקיי הגעתי למטה. בכל מקרה לא מאמין שזה מה שקליבלנד תעשה אחרי הק"ב שפיספסו בדראפט בשנתיים האחרונות

ניינר/ווריור 29 בנובמבר 2017

תמיד חשבתי שלג'איינטס יש איזה קלאס שנובע מהבעלים שנחנשבים לקלאס. אז חשבתי….אני מקווה שייקח הרבה זמן למועדון להתאושש מהמוב המטומטם הזה שהוא בעיקר חסר קלאס וגם הרבה הגיון אין בו

Maldini 29 בנובמבר 2017

שניכם כנראה החמצתם את התזכיר אבל קליבלנד הולכים לזרוק כסף באוף סיזן על מקארון אחרי שניסו לעשות עליו טרייד והחיבוקים שיו ג'קסון וג'ימי האסלם הריצו איתו לפני המשחק מול סינסינטי. יש מאבק בין אנשי האנליטיקס בפרונט אופיס שלהם לבין ג'קסון והאסלם מצדד בג'קסון אז בסוף העונה הוא יפטר אותם וייתן לו את כל הכוח להמשיך לעשות שטויות

דארנולד ייצא לדראפט רק אם הוא יקבל איזה מסר מקליבלנד שהם לא ייגעו בו אחרת הוא ממשיך עוד שנה עם הצ'ירלידרס והחופים במנהטן ביץ'

מה שאומר שגם הבחירה של קליבלנד וגם של סן פרנסיסקו הולכות להימכר פומבית (המחזור דראפט השנה בינוני מאוד ואין כישרונות אמיתיים לבחור כמו מאיילס גארט) ואחרי המחירים שהלכו על הק"ב'ס בדראפט האחרון זו יכולה להיות כל קבוצה

נתי 29 בנובמבר 2017

מה מקארון עשה להוכיח שהוא שווה חוזה כזה כמו שאתה מתאר? סתם מהזיכרון, כשהוא החליף לפני שנתיים את דלתון אחרי עונה נהדרת של דלתון לא זוכר שהוא הראה ניצוצות. אני טועה?

Maldini 29 בנובמבר 2017

לא אמרתי שהוא שווה חוזה כזה אלא שיו ג'קסון חושב שהוא שווה חוזה כזה

בטרייד דדליין האחרון הם כבר סיכמו על טרייד עם סינסינטי אבל אז לפי הדיווחים אנשי האנליטיקס עשו לג'קסון סבוטאז' מכוון ו"שכחו" לפקסס את המסמכים למשרדי הליגה והטרייד נפל

נתי 29 בנובמבר 2017

לא חשדתי בך, אבל בכל זאת, מנסה למצוא בזה היגיון…
והסיפור על הפקס אמיתי?

Maldini 29 בנובמבר 2017

אמיתי

אם תחפש היגיון ברוב ההחלטות והמהלכים שקורים בליגה אתה לא תמצא. יו ג'קסון פשוט עבד בסינסינטי כמתאם התקפי ו"מכיר" את מקארון אז זה כנראה מספיק לו. כמו שמקדניאלס עבד בניו אינגלנד ו"הכיר" את מאט קאסל אז המהלך הראשון שלו כמאמן ראשי היה לנסות להביא אותו בטרייד ולהעיף את קאטלר.

נתי 29 בנובמבר 2017

אם כבר מדברים… סתם שאלה ביחס למה שכתבת על מקדניאלס: לא שחושב שאני יכול להעיד שהוא יהיה מאמן טוב (כמו על כל מתאם שמקבל משרת מאמן ראשי, ואצלו עוד יש מינוס מהעבר). אבל ברמת העיקרון: ברור לך שזו סתם הצגה? לא יכול להיות שהוא באמת היה צעיר אז והניסיון הוסיף לו והיום יכול להיות שהוא מוכן ברמה אחרת לתפקיד ראשי ממה שהיה אז? בעיניך, 2 העונות בדנבר מעידות בצורה החלטית שהוא לא מתאים לאמן?

עובר אורח 29 בנובמבר 2017

נשמע שאותו דבר הולך עם שאנאהאן וקאזינס

austaldo 29 בנובמבר 2017

אם היינו בסוף שנות ה 90׳, מאלדיני היה אומר שביל בליצ׳יק הוא מאמן ליצן חסר מושג שקיבל עבודה של מתאם הגנה בזכות הקשרים שלו עם פארסלס :)

נתי 29 בנובמבר 2017

אני לא אוהד ג'איינטס אז לא מספיק מכיר, אבל האם מתברר עכשיו שאולי כל השנים עם ההתנהלות הנבונה הייתה יותר של קופלין מאשר של ההנהלה?
אגב, אני ממש הייתי בטוח עד הרגע האחרון שיהיה טרייד עם ג'קסונוויל. איליי זה כל מה שהם צריכים. לא יודע למה/איך זה לא קרה. אולי קופלין חושב אחרת.
אגב, אני נזכר במסיבת העיתונאים של הפרידה מקופלין, ובאיליי אז. מבין עכשיו שאולי איליי בכה לא רק על השנים עם קופלין והבן-אדם, אלא אולי גם כי קצת ידע מה מצפה לו?

דורפן 29 בנובמבר 2017

גיל – מצטער. אבל זה לחלוטין בהתאם לאתוס של הליגה הזו. כל שחקן הוא פיון. כל שחקן הוא רק המחיר שלו בתוך תקרת השכר וצריך לבדוק אם מספר היארדים בדאון שלישי מצדיקים את הכסף שלו. כל שחקן טוב כמו השבוע האחרון שלו. ואם הוא לא נותן תוצרת או חלילה נוטה להפצע המניאק – להפטר! לזרוק! יש שחקן בריא בדטרויט או נשוויל שאפשר להחתים ועוד עולה פחות כסף.

זו הסיבה שהקהל אוהב את הליגה הזו. כי ״מקבלי ההחלטות״ שולטים בה לעומת השחקן הפשוט.

אז הפעם הנפגע הוא קווטרבק לבן, ממשפחת האריסטוקרטיה של הליגה, כנראה בלי נזק מוחי. אבל האמת ששום דבר מיוחד לא קרה.

גיל שלי 29 בנובמבר 2017

מסכים, אבל האתוס של הג'איינטס היה אמור להיות טיפה יותר מורכב, וזאת הבעיה שלנו. אף אחד לא חושב שצריך היה להשאיר את איליי גם לשנה הבאה, יודע מה כולנו היינו בסדר עם לנסות את דייוויס ווב, אנחנו לא בסדר עם מנהל כושל ומאמן כושל שמנסים להגיד לנו, זה לא אנחנו, זה הוא

רפאל 29 בנובמבר 2017

אין כאן שום בזיון אלא החלטה מוצדקת. אם כבר, היא התקבלה מאוחר מדי מתוך כבוד לאיליי שהיה צריך להיות מסופסל מזמן לפי היכולת. והמעבר לג'ינו סמית הוא רק זמני. המטרה היא שהרוקי יפתח בעוד שבוע, פשוט לא היה לו זמן להתאמן עם הקבוצה הראשונה עדיין.

גיל שלי 29 בנובמבר 2017

ולמה לא היה לו זמן? בגלל מקאדו

NoOne 29 בנובמבר 2017

no such thing as a 3rd string qb that practice with the first team , not in any team in the league.
in fact most 2ns string don't even practice.

גיל שלי 29 בנובמבר 2017

משבוע חמישי הוא כבר היה צריך להיות שני, אבל מקאדו וריס לא חשבו אז על העתיד של הקבוצה

ניינר / ווריור 29 בנובמבר 2017

מי שמסתכל על הפיד של espn, si וכאלה יכול לחשוב שאיליי מת או איזה סוג של טרגדיה שקרתה לו. קצת פרופורציות, המהלך נכון, הדרך מסריחה.
שווה לקרוא מה יש לפיטר קינג ובארנוול לומר בעניין

אריאל גרייזס 29 בנובמבר 2017

לא חושב שיש מישהו שחושב שהספסול העקרוני של איליי הוא טעות. כמו שלינקקתי קודם, זה היה משהו באוויר כבר בתחילת העונה. הדרך היא הבעיתית. הליגה בהחלט היא ליגה קרת דם שברגע שאתה לא מייצר את התמורה המצופה ממך אתה נזרק כלאחר יד – אבל אפילו כשזה קורה, כשמדובר בסמל של מועדון זה בדרך כלל נעשה בצורה יפה.

tazza 1 בדצמבר 2017

ואני הייתי בטוח זה יהיה פוסט לאחר המשחק נגד הפועל חיפה…

Comments closed