יומן אליפות צהובה? (23)

שלב מסוים ג'ורדי יצרך להביט במראה ולהבין, זה לא סושיץ', זה לא באטוקיו, זה לא פצועים, זה קודם כל הוא.

נדמה לי שהציפיות למשחק טוב של מכבי לא היו מוצדקות. ידוע לכל שקבוצת כדורגל מקצועית לא מסוגלת לשחק את כל המשחקים שלה בשעות הערב לאור תאורה, ופתאום כך סתם לעבור לשחק באור היום, איך בכלל אפשר לצפות למשהו אחר.

כנראה השמש כל כך סינוורה את השחקנים עד שלא ראו אחד את השני ולא הצליחו להשלים ארבע מסירות רצופות במהלך כל המשחק. לא הצלחתי לספור, בין השאר כי יש לי נטייה להשבר אחרי שמגיעים למספרים דו ספרתיים, אבל אפילו שחקן נהדר כמו דור מיכה השלים אתמול לפחות פי שניים מסירות לשחקני אשדוד בהשוואה למסירות לשחקנים שעלו במדים הצהובים אתמול.

טוב שחיכינו לרודריגז וגולסה, רואים שכאשר הם בקישור זה נראה אחרת לגמרי, כלומר הרבה הרבה יותר גרוע.

*

נגמרו התירוצים, צריך לבחון את הדברים כמות שהם. לצערי, נראה שג'ורדי ממשיך לספק בעיקר לעצמו הסברים, הנה מסתבר שבאטוקיו לא שחקן מספיק טוב כפי שהרבה אוהדים טוענים הרבה זמן, והוא הצטרף לסושיץ' לרשימה של השחקנים שג'ורדי רוצה כנראה להחליף בינואר. אשמח לשמוע מי השחקן שג'ורדי מרגיש שהוא מספיק טוב לשחק בקבוצה אותה הוא מאמן, בינתיים רק נראה שג'ורדי מאשים את שעת המשחק, רמת השחקנים, פציעות, אולי יש עוד משהו שקשור לרמת המשחק הנחותה כל כך שנראתה אתמול בנתניה?

נתחיל בהתקפה. וידאר מסוגל לשחק רק בנגיעה אחת, או בדריבל קצרצר בתוך הרחבה. לעומתו שני שחקני הכנף (?) לא חשבו אפילו פעם אחת לשחרר כדור בנגיעה, הם חייבים לבחון קודם את אפשרות הדריבל. סליחה, אלירן תפס את הרגל באיזה מהלך בחצי הראשון, ואז נאלץ לנסות להשלים בעקב בנגיעה מסירה לדור מיכה, המסירה הגיעה לנער שאוסף את הכדורים מאחורי השער. חוץ מזה, כל כדור שהגיע לאחד משניהם, שוחרר במקרה הטוב לאחר חצי דקה, רוב הפעמים לא לשחקני מכבי. בלקמן עוד השלים מסירה יפה לוידאר אחרי הגול הנחמד ברגל החלשה, אלירן, וואלה אין לי מושג איזה מהלך חיובי רשמו לו בסטטיסטיקה.

התחלנו את העשרים הדקות הראשונות, סליחה עשר הדקות הראשונות, בלחץ חזק בחצי המגרש של אשדוד. כנראה האוויר הספיק לעשר דקות, לאחר מכן בכל פעם שאשדוד רצו לפתח התקפה מהירה, או התקפה איטית, וכנראה גם אם היו מחליטים להחזיק את הכדור במשך תשעים דקות שלמות, הם הצליחו לעשות את זה.

גדי קינדה הגיע כדי לשחק חזק, שחקני אשדוד עשו אותו דבר. אלון יפת בהחלט הרשה מגע, גם כשרודריגז עשה הכל כדי להסב את תשומת ליבו לאי הנעימות שחש כאשר קינדה נכנס לו קצת בגב. זה כמובן לא הפריע לשחקני מכבי לשחק ברכות איומה. קינדה נראה כמו השחקן הכי טוב על המגרש, וזה לא כי שיחק טוב, פשוט הוא גם שיחק חזק, גם שיחק מהר, וגם הראה יכולת מינימלית להתנהל עם הכדור ביעילות. זה לא אומר שהשחקנים של מכבי גרועים, זה אומר שג'ורדי לא מצליח להוציא מהם יכולת נורמלית.

לא ראינו אף מבנה התקפה מסודר אחד. מאוד קשה לשחק התקפה של אחד על אחד עשר, אבל זה לא ממש הפריע לשחקנים לנסות. ברור שבצורת משחק כזאת וידאר יעלם, ברור שרודריגז זה לא התשובה, בטח כשרודריגז מגביל את עצמו להיות במרחק של ארבעים מטר לפחות משער היריב. אה, שלא תחשבו שהוא השתמש בעמדה האחורית כדי להרוס את התקפות היריב, הוא לא עשה זאת פעם אחת. מה שכן, הוא הצליח לבנות ליריב את השער הראשון בשיתוף פעולה יפה עם באבין.

גולסה החליף אותו בעמדה בדקה השישים בערך, רק שגולסה הצביע על הברך שלו, ומאותו רגע לא היה קיים במגרש, מה שלא הפריע לו להשלים תשעים דקות, ג'ורדי מחכה לגולסה שיש לו בראש.

*

אפשר להרחיב עוד המון על העובדה הפשוטה, מכבי נראתה כמו קבוצה לא מאומנת. הקבוצה הטובה יותר על המגרש היתה אשדוד, וזה הישג דרמטי שכן אשדוד היא בהחלט אחת הקבוצות החלשות בליגה. המגמה של הדרדרות הרמה הולכת ונמשכת. עושה רושם שג'ורדי טובע. המשחק אתמול הגשים את החשש שלי, אני פחדתי מאשקלון של שוטא, וקבלנו את אשקלון של שוטא. שעון החול להתפטרותו של ג'ורדי התהפך אתמול, אני מניח שבהחלט ייתכן שיספיק משחק בו נקבל בראש מויאריאל, וגם לא נבקיע, כדי שג'ורדי יעשה את הצעד המתבקש. הוא גורר את השום הטוב שיש לו, ומורח אותו בזפת ונוצות, בשלב מסוים ג'ורדי יצרך להביט במראה ולהבין, זה לא סושיץ', זה לא באטוקיו, זה לא פצועים, זה קודם כל הוא.

המשחקים הגדולים של איליי
כשהבעלים מחובר מדי לעבר

תגובות

 • השמן

  שלושה משחקי חוץ עכשיו, ויאריאל, פתח תקווה ובית"ר. בנוסף, מפגש מול באר שבע. לדעתי את כריסמס, ג'ורדי עושה בקטלוניה.
  מה כבר נותר לומר? יש טעם לנתח הופעה כזו? קריסה. בדיוק כמו מול ב"ש ואסטנה. כל המערכים, הצוות המקצועי, השחקנים חסרי הכבוד, וכמה שזה עצוב, זה לגמרי על ג'ורדי. האחריות היא עליו.
  אני מקווה שזה יסתיים מהר, ובכבוד, ושמיטש וההנהלה יעלו אותנו מחדש על דרך המלך.

  • גיא זהר

   השמן, אתה יכול להוסיף גם את רעננה. ומה שהזוי שצבירת הנקודות שלכם דומה לזו של השנה שעברה (ולדעתי לא רחוקה מעונת פאקו) וכמו שגיל לא סגר את סיפור האליפות, גם אני לא סוגר אותה (ולא מטעמי ניחוס).

   • Funfun

    גיא אתה פשוט מייגע. נוח לך

    • גיא זהר

     אני מבין שאני עושה לך שמח לפי הכינוי שבחרת לך, כאמור גם לאחרים, אם זה מעייף אותך אתה מוזמן להתעלם ולא להטיף לי מוסר כמו שאני לא מטיף מוסר למגיבים אחרים כאן.

 • שי

  ג'ורדי מפרק את המועדון כבר 3 שנים. הקבוצה שזכתה בטראבל הייתה קבוצה לא טובה וכל מי שעיניו בראשו ראה שזו ממש לא קבוצה של 120 מיליון שקל. הוא היה ונשאר איש מקצוע רע מאוד וכשאין לו את זהבי הפנומן לכסות על הליקויים, ככה זה נראה. אתמול היה בסה"כ עוד צעד קטן בדרך להתנתקות מהאיש שמפרק את המועדון.

  • השמן

   אני נוטה להסכים עם הקביעה הזו.
   כלומר אין לי חשד שג'ורדי עשה משהו בכוונה, אבל כבר אי אפשר לתרץ את השגיאות שלו ב"טעויות קורות לכולם" או ב"נראה החלטה נכונה לשעתו" או "שמרנות".
   מקצועית, הוא לגמרי חירב את הקבוצה.

   • בלייק

    אני חושש שיתנו לו להמשיך להחריב גם בינואר.. משהו שם בצוות הניהול המקצועי קורס בכל הרמות. רכש רע, אימון כושל, משחק נפל אחרי משחק נפל, שבירת שיאים שליליים, פארסה ביציע (ובמגרש ושוב ביציע), הנוער בהתדרדרות מקצועית שקשה לי להבין...
    הבעיה היא כבר לא קרויף. מישהו מעליו צריך להיות מקצוען וישר מספיק כדי להגיד שזה לא רק "לא עובד", אלא מקולקל מהיסוד.

    • השמן.

     יש סיכוי שייתנו לו להישאר עד סוף העונה, אבל לא רואה את גולדהאר משחרר לו כסף לרכישות משמעותיות

  • אחד העם

   לפי פרסומים שאינני ערב לאמינותם, העזבתו של פאקו היתה לאחר שהגיש תכנית לרוויזיה רצינית בסגל, כי כבר אז הוא חזה את הנולד

 • קורא בין השורות

  לתומי חשבתי אי שם בשנה שעברה שג'ורדי שואף שהיורש שלו חקבל מערכת שרצה היטב ותעמיד א הצלחתו בצל בצלחת המייסד
  אבל לפי העונה הנוכחית כנראה שהמטרה היא להשאיר ליורש דף חלק עם קבוצה במצב דומה יותר למה שג'ורדי קיבל אותה ולראות אם הוא יוכל להגיע לאותם הישגים

 • גיא זהר

  אם להמשיך את הציניות, אלי דסה ואצילי פצועים, ואור דסה הורד לנוער לפרק את איתמר שבירו ונועם דיהי...
  גיל, כמנהל שיש לו עובד כושל איך לדעתך צריך להתמודד איתו?

 • שלו

  בגדול מה שכתבת נכון (למרות אי דיוקים לא רלוונטיים בפינות)
  ולעניין עצמו,
  הייתה פגרה, מה עשו בה?
  האם לא היה כדאי במקום לבזבז כסף על שחקנים חדשים,
  לקחת את הקבוצה למיני מחנה אימון, שבועיים, בו עובדים על כל מיני צורות משחק?
  במחנה אימון בתחילת השנה היה ברור שיש שתי מסגרות שבהן מתחרים, זה השתנה, לא כדאי להתאים את הקבוצה למשימות שעומדות בפניה.
  יש ארבעה בלמים לא מתואמים, שבועיים אימון משותף היה מזיק להם?
  אין מגן ימני כבר חצי שנה, לא כדאי לעבוד עם הקבוצה איך להסתיר את החסרונות של שפונגין וייני ולהבליט את מה שיש להם לתת.
  דבידזדה נראה כמו אחרי עונה מתישה (שיחק המון משחקים - לזכותו) אולי היה כדאי לרענן אותו קצת?
  הקישור מצד אחד חדיר מצד שני לא יצירתי, לא כדאי לעבוד על זה בפגרה (להזכיר הייתה כשלושה שבועות)
  מכל הפגרה חזרנו עם אור דסה, זהו.
  שגם הוא נראה נחמד באספקטים מסוימים של המשחק אבל הוא לא בנוי עדיין לעוצמות לדיוק ולכוח של משחק בוגרים.
  בקיצור הדבר הראשון שעושים זה לתת חופש לשחקנים?
  זה לא ניהול, זאת בדיחה.
  ועל זה מגיע ליורדי ללכת.
  אפשר להצליח או להיכשל אי אפשר להיות עצלן.

 • היסטוריה לעניים

  קראתי לאחרונה שוב את התביעה של גולדהאר נגד ה'ארץ' בקנדה. נעזוב רגע שאני חשבתי וחושב שזאת תביעה הזוייה מלכתחילה וזה שהוא תובע בקנדה מראה בעיקר עליו (שהוא קצת דרייק).
  אני חושד אבל שבשלב הזה וההתנהגות שלו בשנתים האחרונות עלולות כבר להוביל לכך שמקו אחד של הגנה (מה אתה מבבל"ת גולדהאר על טור במוסף ספורט ב2011?) עוד יעברו לקו אחר של 'אמת דיברתי'.

  • החטיאר

   חייב להגן כאן על גולדהאר. הבנאדם ציוני ותורם המון לישראל וזכינו שהחליט לקדם ולשדרג את קבוצת הכדורגל של מכבי תל אביב. יתכן שעשה טעויות במהלך עבודתו, אבל ללכלך עליו כדי לזכות בעוד כמה קוראים בלי הצורך לקחת אחריות על מה שנכתב זה כבר קו אדום. העתונאים צריכים להיות נטרליים (אני מבין שזה קשה, אבל זו הציפייה) ולהציג עובדותו, ואם מדובר בטור דיעה עליו להיות מנומק, וזאת בהתאם לתפוצה הרחבה אליה המילים שלהם מגיעות.
   אם הוא נפגע כלכלית מהשטויות שהעיתון כתב (בשפה האנגלית), אז לגיטימי ביותר שיתבע אותם.
   אולי הבנתם כבר שאינני מחובבי העיתון הנ"ל, אבל הדברים נכונים לכל עיתונאי ועיתון.

   https://www.the7eye.org.il/209311

   • היסטוריה לעניים

    נראה לי שסמנת מטרה ובהתאם גם הטון המגוחך
    שמוסיף ציונות כאילו זה בכלל העניין.

    זאת כתבה רכה ביותר, שבעיקר מסבירה איך הוא הצליח בעסקים .סתם תביעת הפחדה. יש בה כמעט אפס העלבות.
    העלבון היחידי שם והוא דיי גדול זה שהוא שכר יונדאי גטס בארץ. ואת זה הוא לא הכחיש. זה מעיד אגב על דפקט נפשי יותר במקרה שלו מכל דבר שכתוב שם.

    • יואב

     מה הבעיה בזה ששכר יונדאי גטס?

     • היסטוריה לעניים

      הנה הבעיה.
      אתה בעלים של חברה גדולה בקנדה. זה לא וולמארט usa מבחינת תנאי עבודה אבל כן, זה גוף גדול ששמקסם רווחים קפיטליסטים עם מחיר מסויים מבחינת תנאי העובדים. מהרווח הזה למשל אתה קונה קבוצת כדורגל.

      לי אין שום בעיה עם זה. משאיר את הבעיתיות לקומוניסטים.

      אבל נסיעה ביונדאי גטס (אפילו לא אוטו סופר ירוק, , סתם אוטו זול ולא הכי נוח) של מישהו כגולדהאר לא משדר צניעות. משדר משהו בטווח קמצנות חולנית עד התיפיפות וזה עוד יותר גרוע בעיני.
      יש בארץ טווח מכוניות מגטס עד איזה מאזארטי. יכל ללכת לשם.

      • השמן

       ציונות זה לא העניין, אבל האוטו שכתבו שהוא בחר באחד מביקוריו בארץ? לגמרי העניין.
       או קמצן חולני, או מתייפייף. אין ספק

      • היסטוריה לעניים

       השמן, לא הבנת כלום וזה בסדר.

      • השמן

       תרבות דיון של ילד, חבל.

      • יואב

       אני חושב שמדובר בצניעות וזה מגובה במה שאני יודע עליו. אין לך באמת מושג מי הוא. לא ממש.
       קמצן חולני לא מפרק מיליונים על קבוצת כדורגל מאסיה.
       זה קטנוני ומעליב- ההתיחסות לרכב שלו.

      • היסטוריה לעניים

       טוב נסביר לכם לאט.
       קודם כל הכתבה עצמה הייתה כלום והייתה צריכה להשאר ככה , אם הוא לא היה הופך את זה לתביעה אידיוטית.
       עכשיו יואב . אני לא מסכים איתך לגבי ההבחנה על האוטו אבל זאת רק דעתי ובדיוק שם היא הייתה נשארת. סוג של זוטא על איש שלא משפיע על החיים שלי. כמו שדיי ברור לך, לא אני הקטן ולא מישהו אחר פה באמת בפוזיציה להעליב אותו. לרובנו כאן יש תפיסת מציאות סבירה.

       אז אם הוא דואג שנשאיר את הכתבה עליו באור הזרקורים זה מה שאני מוצא בה.

       ואגב לעניין העקרוני, העיתון דווקא שיבח אותו על היונדאי.

      • היסטוריה לעניים

       יואב רק שיהיה ברור. גם אני חושב כמוך שזה צניעות. בניגוד לך אני חושב שזאת צניעות מגונה. אני לא מוצא בה שום value.

      • היסטוריה לעניים

       בקצרה כי זה נחתך לי. אני רואה בזה התיפיפות של עשירים. לא משהו בעל ערך אמיתי.

      • השמן

       לגבי הכתבה, די מסכים איתך,
       לגבי האוטו, ברור שזו דעתך, והיא אף לגיטימית. אני חולק עליך,
       וצרמה לי חריצת הדין לגבי האופי של אדם שאיננו מכירים.
       לגבי העוקצנות הלא ברורה בתגובותיך, חבל, באמת שזה מקשה את הדיון.

      • יואב

       הווליו שלה פחות חשוב. זה לא נאמר מצידי על מנת לפאר אותו. זה בסך הכל מאד פשוט- זה האיש וזאת דרכו.
       לא מבין בהתיפיפות של עשירים...

      • היסטוריה לעניים

       השמן מתנצל.

       ביאס אותי עניין הציונות דווקא, כי אני עדיין ציוני ולא אוהב שימוש בזה שלא לעניין.
       וחוץ מזה מיטש מעצבן אותי על אמת.לא בגלל האוטו , אלא בגלל שיש איזושהי התפרקות איטית בלי תגובה של,ו שלא משדרת כבוד לאוהדים. העובדה שרוב הפוסטים האחרונים של גיל שלי הם על גורדי ולא על מיטש מראה שהוא מין חצי טפלון.
       כל השאר בטל בשישים.

       ושוב מתנצל.

      • גיל שלי

       אני לא חושב שאם אני מיטש, אני מפטר את ג'ורדי הבוקר, בגלל זה הפוסטים על ג'ורדי ולא על מיטש

      • היסטוריה לעניים

       ולמה? נראה שגם אתה רוצה שיתפטר?
       מה ההבדל? אברמוביץ פיטר את מוריניו .

       לא המצאנו כלום בארץ הקודש.

      • יואב

       מיטש יגיב. הוא תמיד מגיב. רק בספק אם נדע את זה בזמן אמת.

      • השמן

       היסטוריה, הכול טוב:-)
       הציונות באמת לא קשורה, פשוט חריצת הדין עם האוטו הפריעה לי. אולי גם אני יכולתי להתנסח טוב יותר
       אני אגב מסכים איתך לגמרי שמיטש הוא טפלון כרגע, כתבתי פה בשבועות האחרונים, ההתפשרות על סטנדרטים בעיני קיימת בכל המערכת ולא רק אצל ג'ורדי, השמרנות כנ"ל

      • היסטוריה לעניים

       יואב, מה הכוונה בזמן אמת?
       עכשיו , רגע לפני שאולי מסיימים קמפיין נוראי עם 0 שערים זה זמן אמת.
       אז כמו
       שאפשר וצריך להיות מלא שבחים לגלייזרים על החבל שנתנו לפרגסון , עדיין חייבים לבקר אותם על מה שקרה אחר כך (לםחות אתה אוהד יונייטד).
       ואם אתה רוצה לתת לו שבחים על מה שהוא הביא למועדון בכמה שנים, אתה חייב לבקר גם אותו על המקום שדברים נמצאים בו עכשיו. זה נשמע כאילו הוא הבונים החופשיים ויודע משהו שאנחנו לא אבל אני הפסקתי חהאמין בזה.

      • יואב

       השם קרויף{והרזומה של יורדי במכבי} מעניקים לו מעמד מיוחד אצל מיטש. הוא סיפק למיטש הצלחות, תארים ואת הארומה היוקרתית והנכונה.
       אם מתחילים לעצב את הכוורת המקצועית הבאה בקרוב- דיינו.
       לא מרגיש שום חוסר כבוד מצד מיטש. יש גם ימים כאלה. לא מדובר באיזה טרגדיה גדולה. מכבי תחזור- היא תמיד חוזרת.

      • יואב

       הכוונה היא שעל החלטות שמתקבלות עכשיו, אולי נדע עוד כמה חודשים.

  • דור

   הוא לא תובע בקנדה כי הוא 'דרעק' אלא כי בארץ לא היו מקבלים את התביעה, משתי סיבות עיקריות:

   א. ההלכה שנקבעה בזמנו בתביעה של לוני (תביעת העכברים) לפיה 'סלב' הוא דמות ציבורית אשר זכאית להגנה פחותה על שמה הטוב בשל הבחירה שלה להיות דמות ציבורית. מדובר בהלכה הזויה שקיימת במעט מאוד מדינות מערביות, וכמובן שאינה קיימת בקנדה (מה שלא הפריע לעיתון הארץ לשקר לקנדים במצח נחושה ולטעון שהדין הישראלי דווקא מספק הגנה נרחבת יותר לאנשי ציבור, טענה שלא הוכחה ונדחתה על ידי שני בתי משפט).
   ב. הבדלים תרבותיים - הטיעון החזק ביותר של גולדהאר נשען על כך שבכתבה כינו אותו 'מגלומן'. בישראל מדובר בכינוי אשר מבטא צורת התנהגות מסוימת ולא נחשב משמיץ. לעומת זאת, לפי טענתו של גולדהאר שנתקבלה ע"י ביהמ"ש הקנדי, האשימו אותו בהיותו 'חולה בהפרעה נפשית חמורה', מה שאפשר לו להוכיח את קיומה הלכאורי של העוולה (יש לציין שכל הדיון התנהל במסגרת שאלת הסמכות הבינלאומית והדין שיש להחיל על התביעה, אך בסאבטקסט מבינים כי התביעה ככל הנראה תתקבל בקנדה).

   נ.ב.

   מישהו שמע על דוד מרואני מאז התביעה הזו?

   • יואב

    דור,
    יפה כתבת.

 • ברקוביץ

  גם טבע התפרקה אחרי הקופקסון

  • היסטורייה לעניים

   העלבת את טבע

 • ארז

  גיל,
  אחרי כ"כ הרבה שחקנים שג'ורדי לקח מהפועל, הוא התחיל לקחת גם שיטות עבודה וצורת מחשבה.
  אני כמעט לא רואה משחקי ליגה. ראיתי אתמול כמה דקות והבנאדם נראה כאילו הזדקן, בחצי שנה, ב-10 שנים. אני באמת לא מקנא בו. קשה לי לחשוב על עוד דמות ספורטיבית כאן שחוותה כזה שינוי בתדמית ובאווירה הציבורית סביבה בזמן כל כך קצר.
  והעיקר - הכל שטויות. הילד שלך מהמם. חמסה. כל-כך מתוק שאפילו החולצה לא מכערת אותו :)

  • אמיתי

   +1
   וטביב?

   • ארז

    אמיתי, אולי זה רק אני, אבל טביב לא מתוק בעיניי. ועם חולצה של מכבי עוד פחות.

  • גיא זהר

   +1 על הילד וגם על החולצה. באמת הכל שולי.

  • היסטוריה לעניים

   כן , רואים דימיון בתמונות. ועם זאת, הילד נראה יותר טוב והחולצה באמת יפה מאד ברמה אסטטית (בלי קשר לאהדת הקבוצה).

 • רן

  השחקן היחידי שקרוייף משוכנע שברמה מספיקה לסגל זה שרן ייני.
  חבל רק שכמו בכל שאר ההחלטות שלו גם פה הוא טועה
  וברצינות אותם דברים שפגעו בקרוייף המנגר פוגעים בו כמאמן. הוא פחדן באופי, והולך רק על הבטוח .
  כמנגר זה התבטא בבחחירת שחקני רכש.
  כמאמן זה קודם כל לא לספוג.
  בשני המקרים זה לא עבד

  • איאן ראש

   זה הבן של יוהאן?

 • אחד העם

  אנחנו כבר עמוק בבוץ. השאלה אילו החלטות נכון לקבל עכשיו.
  יש לנו יתרון אחד, אין לנו מחויבות עתידית לרוב שחקני הסגל. (יש לרייקו ווידאר- שימכרו, מן הסתם, עבור מחיר טוב בקיץ , טיבי , ייני, דסה, אצילי , עטר ומיכה). כלומר שלספורט דירקטור עתידי, שיבחר בקפידה ובלי פניקה, יהיה מרחב תמרון בבחירת הסגל על פי תפישתו המקצועית. אני מקווה שידללו מעט את שחקני הספסל/יציע , שעולים כסף רב ויעבו את כמות שחקני הנוער בסגל. את הכסף שיחסך ניתן להוסיף לרכש הזרים.

  • היסטוריה לעניים

   אחד העם - בקצב הזה ויידאר יושאל להפועל עכו לפני שנראה דיל רציני. אם זה ימשיך ככה והוא עוד יראה את המונדיאל איתנו בחוף של טרפטוני.

   • אחד העם

    לא בוידאר האשם.
    תן אותו לקבוצה של בכר, הוא לא מחזיר הרבה עודף מ 40 גולים.

 • אורי

  יומן עליבות :-(

 • היסטוריה לעניים

  גיל שלי- אם מיטש לא לוקח מנהיגות, מארה כנראה שכן. הידיעות מדברות על כך שמקאדו כבר מחר הולך הביתה.

 • ערן (המקורי)

  מפחיד לחשוב ששלושת המשחקים הבאים בעלי פוטנציאל להיות כאפה מצלצלת ומשפילה.
  ועצוב לחשוב שייתכן וזה יהיה לטובה - אולי דרוש משבר ממש עמוק כדי שמיטש יתעורר כבר בינואר במאמץ לשנות דברים ואיכשהו להציל משהו מהעונה הזאת (אירופה?).

  • Funfun

   יותר עצוב מהחודש האחרון אין!
   צריכים לעמוד זקופים , לקבל את הסטירות המצלצלות ולהגיד תודה רבה ולהתראות לאיש שהביא לנו עדנה , נחת וגאווה שלוש שנים פלוס
   יאללה חדש חדש חדש

 • יואב

  מסתמן דאבל מונשם(:

Comments are closed.