נצחון בטדי

העונה הזאת תקום ותיפול על היכולת של ג'ורדי להיפרד מהפחדים שלו

חשבתי לכתוב פוסט אחרי הזכיה ההיסטורית בגמר גביע הטוטו, העניין הוא שהייתי כל כך שיכור אחרי החגיגות בפארק הירקון, והתהלוכה שהסתיימה בקפיצה למימי הבריכה בכיכר רבין, שלא עלה בידי. אתמול ראינו בשלושים הדקות האחרונות את המחיר הכבד ששילמנו על כך שהתיחסנו לגמר ברצינות, השחקנים נפלו מהרגליים אחרי משחק רביעי בתוך שבועיים, אבל כנראה שג'ורדי עשה נכון כאשר החליט להתייחס לגמר גביע הטוטו כאל אירוע שיכול לסובב את המנטליות של הקבוצה.

*

אני משוכנע שנקודת השבר העמוקה ביותר בעונה הזאת עד כה היא המשחק ההוא בטרנר. מאותו משחק מכבי שלנו היא קבוצה שלא מאמינה בעצמה, השחקנים מחפשים את ההזדמנות הראשונה להתפרק, וג'ורדי איבד את הכיוון ואת האמונה בשחקניו. לכן באמת הנצחון על באר שבע בגמר גביע הטוטו היה חשוב, זו היתה הזדמנות לפתוח דף חדש, ובמשחק אתמול בטדי ראינו ניצוצות של הדף החדש.

הנקודה החיובית הראשונה – ג'ורדי עלה בהרכב ובמערך שתאמו את השחקנים שיש לו, ולא נתפרו במיוחד כדי לענות למה שיש לבית"ר. ראינו בטרנר את השיא בתכונה של ג'ורדי, להתאים את הקבוצה שלנו למה שעומד מולנו, ראינו את זה גם בקזחסטן וגם בפראג, אבל בטרנר זה בלט כי בכר שיחק בג'ורדי. מאז המשחק בטרנר ג'ורדי ויתר על המשחקים הטקטיים, אך אתמול ראינו לראשונה את ג'ורדי מגיע למקום קשה, ובאמת מנסה לנצח את המשחק באמצעות השחקנים, ולא באמצעות טריקים טקטיים. הוא עלה בהרכב שלושה בלמים, הרכב התקפי שמשום מה בארץ עדיין נחשב להרכב הגנתי של חמישה בקו ההגנה. סוף סוף דור פרץ משחק בעמדה שלו, בדיוק כמו ששיחק בגמר גביע הטוטו, וגם כמו ששיחק בויאריאל. מסתבר שדור פרץ בעמדה שלו אכן מהווה תחליף לא רע לגרסה הטובה של גל אלברמן, זו שלא ראינו כבר שלוש שנים ויותר.

גם שרן ייני תופקד בעמדה שבה הוא לא מפריע לדור פרץ, וגם מאפשר את הגמישות הטקטית של הקבוצה. ההבנה בין שרן ומיכה איפשרה את כל משחק ההתקפה של מכבי אתמול. רבים תהו למה שרן הוא הבלם השלישי ולא טל בן חיים. אוהדים שנמצאים בנבכי הקבוצה טוענים שטל בן חיים משלם מחיר על הדלפות. אך בלי קשר לדברים מסוג זה, שרן אתמול הראה את מה שכל מי שראה את מכבי בתקופת סוזה היה צריך לדעת. במערך שלושה בלמים, לבלמים יש חלק חשוב בבניית ההתקפות, וכן יש צורך בתיאום קבוצתי טוב בינהם. אתמול ראינו את שרן בלם שמאלי, אבל מחסל התקפה של שכטר בחצי הראשון בצד ימין. ראינו את שרן מתחיל התקפות בצד שמאל. ראינו אותו עובר לעמדת המגן השמאלי כאשר מיכה עובר לאמצע. יודעים מה הכי חשוב? ראינו את טיבי במשחק מעולה בכלל שהוא לא היה צריך לחשוב כל הזמן, הוא השאיר את החשיבה לשרן, וסמך על שרן שלא יפקיר אותו. משחק ההגנה שלנו אתמול היה מעולה למרות הרכב מאוד התקפי, ביתר לא הגיעו לשום הזדמנות ממשית, וגם הגול נכבש כתוצאה מתרגילי שכטר שבינם ובין כדורגל אין דבר וחצי דבר. אלה חדשות טובות אמיתיות.

הנקודה החיובית השניה – אלי דסה. ראינו בעשרים הדקות האחרונות בויאריאל שאלי דסה באגף ימין מאפשר משחק שונה לחלוטין ממה שמכבי שיחקה עד עכשיו השנה. כאשר וידאר יחזור להרכב, הוא ימצא שצד ימין עובד בשבילו. אלי דסה בצד ימין נותן דברים שגם מיכה לא היה מסוגל לתת בכנף הימנית, יתכן ופציעתו שלו היא דווקא הפציעה המשמעותית ביותר למכבי. זה כתב אישום חמור נגד ג'ורדי, שכן ג'ורדי בנה מערכים וטקטיקות שלא מותאמות לכך שאין למכבי שחקני אגף כאשר דסה ומיכה פצועים. אתמול סוף סוף ראינו את אלירן כחלוץ, שחקן אגף הוא ממש לא. אתמול ראינו את בלקמן כחלוץ, גם בלקמן הוא לא שחקן קו קלאסי. כשיש את דסה ומיכה, וכשיהיו גם דסה גם מיכה וגם דווידזאדה, החלוצים יקבלו כדורים בתוך הרחבה, וזה משהו שיחזיר את וידאר לחיים.

הנקודה החיובית השלישית – מכבי אמנם נפלו מהרגליים בשלושים הדקות האחרונות, אבל לא התפרקו מנטלית גם אחרי הגול של בית"ר. ישנם רבים שלא אהבו את המראות של בלקמן הולך לנקודת הקרן, אבל לא זה היה העיקר. דווקא אהבתי לראות את בלקמן לוקח מנהיגות. בלקמן דיבר עם ג'ורדי, סימן לשחקנים, ובעיקר האט את קצב המשחק כדי לשמור על הכדור בחלק המגרש של בית"ר, שחקן מהסוג הזה היה חסר לנו, ובלקמן סיפק משהו שמול זניט למשל לא היה קיים אצלנו. ההגנה לא איבדה את הראש, ובית"ר גם כשהחזיקו בכדור בין הדקות ה65 ל80, לא הגיעו לשום מצב מסוכן בקרבת הרחבה שלנו. אני שוב מיחס את זה לסיבוב המנטלי שג'ורדי הצליח להביא בגמר גביע הטוטו מול ההרכב השלישי של באר שבע. ג'ורדי לא ניסה אתמול לשנות טקטיקה בדקות הלחץ של בית"ר, אלא נתן לשחקנים על המגרש לעצור את בית"ר, ועשה חילופים נכונים. גם באטוקיו במקום גולסה שכבר לא נשם לחלוטין. וכן, גם שוינפלד במקום אלירן, הבעיטות הארוכות ששוינפלד מוריד עם הראש, אפשרו למכבי לחזור לשחק עם הכדור בחלק המגרש של בית"ר. גם רודריגז במקום ריקן לא היה חילוף של שינוי טקטי, אלא חילוף של שחקן שכוחו באיום על השער, וריקן הוא שחקן הקישור המאיים ביותר על השער שיש למכבי, בשחקן שמסוגל להחזיק כדור באותה עמדה, רודריגז. בכלל אם יש משהו שג'ורדי לומד, הרי זה שרודריגז לא באמת מתאים לשחק את הקשר האחורי, שכן הוא רך מדי, לא עולה לכדורי גובה, ולא מצליח לחלץ כדורים או לקרוא קווי מסירה. רודריגז טוב בהחזקת כדור, ובמסירות, מין מדוניאנין משופר אך עם בעיטה חלשה בהרבה, בקיצור שחקן מקביל לחלוטין לסושיץ'.

*

ראינו אתמול את מה שידענו כל הזמן. ג'ורדי אולי לא מאמין בכל השחקנים שלו, אבל השחקנים שלו מוכנים לעשות הכל בשבילו. ג'ורדי צדק כשהתעקש על דור פרץ, אבל טעה כשתפקד אותו בעמדות שנועדו לא לחשוף את פרץ יותר מדי. דור פרץ מדגים את החוזקות והחולשות של ג'ורדי בצורה הטובה ביותר. ג'ורדי מבין כדורגל, וגם מבין אנשים. הוא יודע שדור פרץ הוא שחקן ששווה להלחם עליו. אבל הוא גם לא מספיק בטוח בדור פרץ, ולכן שם אותו במצבים שבהם שרן ייני היה אמור לחפות עליו, כלומר תפר לפרץ עמדות לא מאתגרות מדי, ובכך איבד אותו. כאשר ג'ורדי החליט לקפוץ למים, אז פרץ השיב לו במשחק עם בטחון ועם אגרסיביות. עכשיו שג'ורדי יתרגם את השיעור הזה לשאר הקבוצה. כל מה שג'ורדי צריך לעשות הוא לסמוך על השחקנים, לא לנסות לתפור פתרונות למצבים בהם השחקנים לא יהיו מספיק טובים כדי לתת לו את מה שהוא רוצה. אם ג'ורדי יצליח להשתחרר מהפחד, אז יש לנו עונה, ויש סיכוי להלחם על אליפות. ניצנים וסימנים לויתור על הפחד קיימים, אבל כדי לראות את זה באמת, אנחנו נצטרך כולנו להתאזר בהרבה סבלנות.

הבעיטה - גלעד ניצן
Real Madrid & Barca 23.12.17 Save The Date

134 Comments

גיא זהר 19 בדצמבר 2017

יוחזר יומן האליפות לאלתר, אחרת באמת תזכו ב"טרבל". וברצינות, נראו סימנים מדאיגי

גיא זהר 19 בדצמבר 2017

(התגובה התחרפנה מהתרגשות). נראו סימנים מדאיגים, אבל קריית שמונה בשבת, זה מבחן רציני. צריך לזכור שבאמת הגול בדקה הראשונה נתן פוש רציני ושגם ביתר היא בדיוק הקבוצה שסגנון המשחק שלה יכול להפוך את היריבה מולה למעולה (גם אנחנו נראנו מצוין בחלקים רבים מולם). ועדיין, חצי מטר שמאלה בנגיחה של וראן, והכל היה לריק. ועוד הערה: ג'ורדי משחק באש עם גולסה ומיכה.

עומר 19 בדצמבר 2017

לא הבנתי את ההערה לגבי גולסה ומיכה

גיא זהר 19 בדצמבר 2017

שחיקה. שניהם (במיוחד הראשון) רק חזרו מפציעות ושיחקו בשבועיים האחרונים המון דקות.

יוני 19 בדצמבר 2017

לא מתאים לך לשחק ב״אם הכדור של וראן היה חצי מטר״… לפי המשחק הזה מכבי מובילה 0:4 במחצית

יואב 19 בדצמבר 2017

יוני,
!

יוני 20 בדצמבר 2017

לא הבנתי יואב..
זו הגרסה שלך ל+1 ?
או ההיפך?

יואב 20 בדצמבר 2017

סימן קריאה שתומך בהודעה המאד נכונה שכתבת(:

אביטל 19 בדצמבר 2017

לדעתי הרגת את היומן מוקדם מידי. וגם הביקורת הדטרמיניסטית על קרוייף לאחרונה הייתה מוגזמת וכעוסה. עדיין ב״ש פייבוריטית אך זה עוד פתוח.
מכבי לא נראתה בחודשים האחרונים טוב זה נכון וגם לא היה שיפור אך היו קביעות מוגזמות על חוסר אמונה בסגל וכד׳ לדעתי זה לא היה מדוייק.
ביקרת שקרוייף בתחילת העונה ניסה מערכים אך לא חזר אליהם. שיטת 3 הבלמים מתאימה למכבי אך ורק עם דסה ולכן הוא בצדק לא שיחק בה הרבה ו״התקבע״ על ה4-3-3 רוב הזמן
עכשיו הוא שוב מדגים את הגמישות הטקטית מכיוון שכעת יש לו שחקנים מתאימים
לא יודע אם הוא מאמן גדול, ברור שהוא חסר ניסיון כמאמן ומשלמים על כך מחיר( זה היה ברור מראש) אבל כדורגל הוא יודע, לנהל אנשים הוא יודע וכנראה גם לנהל צוות מקצועי. נחיה ונראה לפני שנגזור את דינו. מגיע לו קרדיט ארוך יותר משנתנו.
מסקנה ברורה מהעונה: ייני הוא רק בלם. בלם טוב מאד. בלם שלישי נהדר במערך. אבל רק בלם

אורי 19 בדצמבר 2017

להפך – אם לא היה הורג את היומן היינו עם 2 הפסדים ב4 ימים וסיום רשמי של העונה

עידו 19 בדצמבר 2017

יושאר היומן מת

funfun 19 בדצמבר 2017

בתור אחד שדרש את היומן – יושאר בארון הקבורה – מקסימום תצא מהארון שני מחזורים לסיום שהכל יהיה סגור.
במילים אחרות – אתה מנחוסן על גיל :-)

נולי 20 בדצמבר 2017

גיל, בתור סופר מנחוס – אולי תכתוב יומן אליפות של באר שבע???

איציק 19 בדצמבר 2017

מבקש לא לבלבל אותנו, איך שלא יסתירו, שקהל הקוראים ידע, זה יומן האליפות של מכבי. זה שמנסים לשים את השם הרשמי במוסתר לא משנה את העובדה.
נ.ב.: מברך את מכבי תל-אביב עם הזכייה באליפות 2017-18.

איציק 19 בדצמבר 2017

הערה בקשר לעטר. הוא אולי גולר מוכשר ועוד כל מה שתרצו, אך יכולת קבלת ההחלטות שלו שואפת לאפס (כנראה מלמטה). הוא לא מכיר את המושג של מסירה ברחבה; לא יודע מזה לפרגן למישהו בעמדה טובה יותר; כנראה שאפילו לא מסוגל להרים ת'ראש לבדוק שיש מישהו במצב טוב יותר. אם לא הוא, כנראה היתם סוגרים את המשחק קודם אם קצת פירגון ברחבה.

גיל שלי 19 בדצמבר 2017

מסכים לגמרי

אבנר משער 2 (206) 19 בדצמבר 2017

נראה לי יש לעטר בעיית כושר. הספרינט נגמר מהר מידי ואחרי 20 מטר ריצה הראש מפסיק לעבוד. עטר הישן היה מוסר (עם העקב, רק כך הוא אוהב) לבלקמן ברחבה.

Ollie Wiiliams 19 בדצמבר 2017

אלירן מוסר ברחב אולי אולי אם יש לו כבר צמד ומובילים 4-0, לא זוכר ממנו משהו אחר בשום שלב

שמעון 19 בדצמבר 2017

שחקן ככ פח ואוברייטד שני רק לבוזגלו האגדי

איציק 19 בדצמבר 2017

יעקוב?

שמעון 19 בדצמבר 2017

צריך ריאליטי עם בוזגלוס ובולס יחד

יעקוב מול לאוור
מאור מול לונזו

אורי 19 בדצמבר 2017

שואפת ל0 מלמטה זה אומר שהיא הולכת ומשתפרת :-)
שואפת למינוס אינסוף, זה התאור הנכון

איציק 19 בדצמבר 2017

אתה צודק, אבל זה אומר שזה תמיד שלילי. למינוס אינסוף לא רציתי. לא כולם מבינים את המושג הזה.

דביר 19 בדצמבר 2017

להיפך. יומן האליפות מת פרק 1. שם מצוין טמבור להמשך

גיל שלי 19 בדצמבר 2017

לקחתי, מעכשיו

גיא זהר 19 בדצמבר 2017

מעולה, רק שהמילה אליפות תופיע (סמיילי).

yaron 19 בדצמבר 2017

לא גיל, בבקשה !!!!!

yaron 19 בדצמבר 2017

תודה גיל,
הפחד הגדול שלי היה שנתייחס לחלון ינואר כימות המשיח ולחיזוק שאני בטוח שנביא כמשיח בכבודו ובעצמו. בערך כמו שהתייחסנו ל"חזרת הפצועים".
גם חזרת פצועים וגם חלון ינואר הם משתנים מאוד רציניים שבהחלט ישפיעו על גורל העונה, אבל – קודם כל תהיה קבוצה.
אני בשבוע האחרון ראיתי קבוצה.
ג'ורדי לא מאמן השנה באירופה וגם לא מאמן השנה (בינתיים) בישראל אבל ניתן להגיד דיי בביטחון שג'ורדי הוא לא גיא לוזון ומקלארן הוא לא בן זקן… מעבר לטקטיקה הדבר שאותי הכי הרגיע זה לראות שהוא לא איבד את הקבוצה.
עכשיו אפשר וצריך להסתכל על חלון ינואר בצורה מקצועית. לכולם ברור לגמרי שחסר לנו גרזן בקישור האחורי, חסר לא כי הוא פצוע או לא משחק בגלל שיקולי רוטציה חסר כי אין. מעבר לחיזוק הנקודתי והכל כך חשוב הזה הסגל מספיק חזק ומספיק עמוק. אני בטוח שסושיץ' הולך ובמקומו מביאים גרזן. אני גם מאמין שבמקביל (ולא במקום) ינסו להחזיר ליגיונר בעמדה.
פרץ יכול להיות חלק מבורך ברוטציה הזאת אבל לבנות עליו בשלב הזה זה לא רציני. כשהמשחק זורם ושוטף הוא מראה ניצוצות מבטיחים, כשהמצב קשה יותר כמו במחצית השניה אתמול וצריך גרזן מסכל הוא לא שם עדיין. הוא גם עשה אתמול עבירה של צהוב שני שלמזלנו לא נשרקה. ברגע שהוא קיבל את הצהוב הראשון אני התחלתי להילחץ וחשבתי שהוא צריך להיות מוחלף.
כל קבוצות הצמרת ינסו להתחזק בינואר, לא רק אנחנו. מי שיביא בינגו מגדיל משמעותית את סיכוייו.

גיל שלי 19 בדצמבר 2017

מסכים עם כל מילה ירון

טרנטה 19 בדצמבר 2017

מאד מקווה שרפאלוב / אלמוג כהן לא באמת בתכניות בתור לגיונר. בעיקר אלמוג כהן. גם לא כיאל. וגם לא נאתכו.
בכלל – למה להביא לגיונר אם יש לך 2 מקומות לזרים (בהנחה שסושיץ' הולך ובתקוה שגם באטוקיו)? איזה שחקן ישראלי למעט דאבור יכול לתת אקסטרה?

גיל שלי 19 בדצמבר 2017

להביא את רפאלוב/אלמוג/קבהא יראה שג'ורדי ממשיך לפנטז זה יהיה רע מאוד

גיא זהר 19 בדצמבר 2017

קבהא זה קלאסי למכבי חיפה

שמעון 19 בדצמבר 2017

חח כן קבאה בחיפה, איך אתם אוספים את כל הזבל של הליגה?? זה כמו הומלס שעובר בפחים של עשירים ומחפש מציאות. בניגוד אליהם מצאתם את מאור בוזגלו האגדי.

טרנטה 19 בדצמבר 2017

דווקא מהמעט שראיתי אותו (יאללה מאריבור!) הוא נראה שחקן סביר. מה יש לו לחפש בחיפה?

שמעון 19 בדצמבר 2017

נתאכו שחקן מעולה ולא יגיע למכבי. אלמוג כהן הוא לא שחקן יוצר ומכבי צריכים שחקנים יוצרים ולא נגרים באמצע מיותר. רפלאוב זה עוד אוברייטד סטייל בן חיים שלליגה שלנו כנראה יהיה בסדר.

yaron 19 בדצמבר 2017

כל עוד אתה מביא גרזן (זר) במקום סושיץ אין לי בעיה אם תביא גם את אלמוג כהן או כיאל.
Again, לא במקום!

אורי 19 בדצמבר 2017

הבעיה היא שקבוצות חיות בסרט שינואר יהופך קבוצה רעה לטובה – וזה אף פעם לא יקרה (ד"ש X7 ממכבי חיפה)
ינואר כן יכול להפוך קבוצה טובה לקבוצה מעולה (ד"ש מפריצה וזהבי) ולכן הכוון צריך להיות להגיע לינואר עם קבוצה טובה
במשחקים מול ויאריאל, ב"ש ובית"ר מעודדים אבל עם * (ויאריאל ב, ב"ש בלי וואקמה ובית"ר בלי ורד ובלי מאמן)

שמעון 19 בדצמבר 2017

אפשר לחשוב ג'ורדי יפוטר אז אנצלוטי בתור. זה הרמה של הכדורגל בארץ, גורדי מאמן טוב מאד וזהו, לא גאון, לא גרוע ועדיף על כל מאמן ישראלי ועל כל אחד שהם יכולים להביא. יותר מזה גורדי מקושר חבל על הזמן ויכול להביא שחקנים שאחרים לא יוכל, הבעיה שהוא בינתיים פגע רק בקיארטסון בגזרת הזרים בכל שנותיו במכבי. השאר היו מאד בינוניים או חלשים.
לקשרים שלו באירופה אין מחיר.

גיל שלי 19 בדצמבר 2017

הוא עדיין לא מאמן טוב, הלוואי ויהפוך להיות אחד כזה

שמעון 19 בדצמבר 2017

איזה מאמן ישראלי עדיף עליו? או בכלל איזה מאמן בליגה?

שמעון 19 בדצמבר 2017

נסכים שלא להסכים. וכבודו של בכר במקומו מונח.

Lord Anthony 19 בדצמבר 2017

בכר לא מאמן רע, אבל הולך ומסמן שעם שחקן כמו וואקמה קצת קשה להיות מאמן גרוע.

שיר 20 בדצמבר 2017

דרפיץ ואולי גם סילבס

yaron 19 בדצמבר 2017

רע או טוב נתחיל לדעת בסוף העונה, השאלה היא אם להחליף עכשיו או לתת לו לסיים עונה.
לדעתי התשובה ברורה

אורי 19 בדצמבר 2017

ד"ש מפריצה

טרנטה 19 בדצמבר 2017

ראייקו, קרלוס. ממש בינוניים וחלשים.

שלו 19 בדצמבר 2017

נדמה לי שפריצה היה לא רע.
גם מיטרוביץ בזמנו.
גרסיה נתן כמה שנים יפות.
חואן פאבלו היה בסדר.
ראיקו גם לא כזה גרוע

שמעון 19 בדצמבר 2017

שחקנים בינוניים, הם לא וואו. אם היו וואו מכבי מזמן היו דורסים.

שמעון 19 בדצמבר 2017

פריצה לא היה כזה גדול. קיארטרסון הרבה הרבה הרבה יותר טוב

טרנטה 19 בדצמבר 2017

בוא נסכים שאם פריצה היה מגיע לפה בגיל של קיארטנסון היינו רואים את החלוץ הטוב ביותר שאי פעם דרך פה (למעט יעקובו).

שמעון 19 בדצמבר 2017

ייתכן, אני לא כזה התלהבתי מפריצה. קיארטנסון חתיכת שחקן שעם קישור נורמלי היה מכונת גולים

טרנטה 19 בדצמבר 2017

ינואר הנוכחי הוא קריטי לבאר שבע הרבה יותר מלמכבי, ורשימת ה"מטלות" שלהם ארוכה בהרבה משל מכבי.
קודם כל הם חייבים להשאיר את וואקמה. בלעדיו אין להם שום סיכוי לזכות באליפות.
הם צריכים חלוץ נוסף. הבנתי שגאדיר בדרך החוצה וגם פקהארט רוצה ללכת. זה משאיר אותם עם בן סהר בלבד אחרי הנס שקרה לברדה.
הם צריכים לפתור את עניין קאוונקה לכאן או לכאן (כנראה לשם).
הם צריכים רענון בקישור כי אוגו לא כזה טוב, ראדי מבוגר ואיינבינדר זה לא זה (כאוהד מכבי ראיתי ממנו מספיק בשביל לדעת את זה).
הם חייבים בלם.
כמו שאני רואה את זה – הם על האדים של האדים. ינואר טוב והם בעניינים. ינואר רע והם יתקשו מאד.

טרנטה 19 בדצמבר 2017

מחצית ראשונה מעולה ועם עטר חד יותר / לא אגואיסט מסריח אז יורדים עם שלוש להפסקה ומדליקים לביט"רים חנוכיה בסיום.
הדבר העיקרי שאני לא מצליח להבין זה למה וידאר בספסל.
במיוחד כשמיכה ודסה על המגרש אז גם יש סיכוי שמישהו ימסור לו.
רודריגז קצת מאכזב כי הראה שיש לו איכויות ואז שקע כמו כל השאר. אני עדיין לא סגור על העמדה העדיפה בשבילו. לי נראה שהקישור הטוב ביותר יכלול את פרץ רודריגז וגולסה.
כפי שציינת – ביט"ר לא באמת עשו שום מצב למעט הקרן בסיום וההצגה של שכטר בכדור החופשי שהביא לשער שראיקו היה יכול לקחת. באופן מפתיע ישבתי רגוע ברוב המחצית השניה. כנראה שהנוכחות של שרן כבלם והמלחמה ללא פשרות של כל מי ששיחק הרגיעה אותי.
נראה מה יהיה בהמשך אבל זה נצחון חשוב וכרגע יש חיים בקבוצה.

Ollie Wiiliams 19 בדצמבר 2017

דווקא הכניסה של רודריגז העבירה את כל השליטה בכדור מבית"ר למכבי. זה לא יצר יותר מדי מצבים למכבי, שבעיקר ניסתה להעביר את הזמן בשלב הזה, אבל זה הוציא לגמרי את מעט העוקץ שהיה בנסיונות של בית"ר להשוות.

טרנטה 19 בדצמבר 2017

מאכזב בכללי. אתמול לא שיחק יותר מדי, אבל כנראה שביצע את המשימה שלו (שמירה על הכדור והאטת המשחק) היטב כשנכנס.

מיקו G 19 בדצמבר 2017

בית"ר של בן-זקן היא קבוצה נוראית, לנצח אותה תוך כדי פאניקה של כמעט מחצית שלמה זה המינימום האפשרי שאתה יכול לעשות בתור מכבי עם הסגל של מכבי.

איציק 19 בדצמבר 2017

זה ההבדל, מכבי ניצחה, באר-שבע הוציאו רק תיקו. ככה לוקחים אליפות.

מיקו G 19 בדצמבר 2017

למען האמת מכבי הפסידה 3-0, ב"ש הוציאה תיקו.
בסיבוב השני נראה מה ב"ש תעשה.

שמעון 19 בדצמבר 2017

תקרא כבר לוואקמה, הוא רוצה כסף תשלם לו, אם אין אפשר להעיף כל מיני אוחנה ולמיניהם (הבוזגלו החדש).

אריה 20 בדצמבר 2017

לא מבין למה כולם עפים על וואקמה כאילו הוא לבד יביא אליפות שלישית לבאר שבע.
עד עכשיו בעשרה משחקים ששיחק הוא עם 5 שערים ובישול אחד, אצילי לצורך ההשוואה עם 5 שערים ושני בישולים גם בעשרה משחקים ששיחק.
וואקמה שחקן טוב ,אבל מכאן ועד להכתיר אותו כשחקן הזר הטוב ביותר ששיחק כאן זה על סף ההזוי.
והערה נוספת לכל אלו שבטוחים שבאר שבע הופיעה עם הרכב חסר בגמר גביע הטוטו, היו חסרים וואקמה וויטור .
טאהה ואלחמיד היו הבלמים ברוב מחזורי הליגה שברובם ניצחו ואף אחד לא התלונן שויטור חסר, אז למה בהפסד?
אגב,באר שבע הפסידה השבוע לקבוצה שחסרה את אחד הקשרים היותר טובים העונה ( עלי מוחמד).
צדק מי שאמר כאן לפני באר שבע על האדים ונראה איך זה ייגמר.

אורי 20 בדצמבר 2017

אולי הוא לא הדהים במשחקים בהם שיחק, אבל תסתכל על המאזן שלהם כשהוא לא שיחק

אריה 20 בדצמבר 2017

גם איתו היו משחקים שהם נראו "לא משהו" והם שמו לעצמם רגל במחשבה שהוא זה שיגרום לבנוניות שלהם להעלם.

שמעון 19 בדצמבר 2017

אגב הבנתי שהוא מרוויח איזה 300 אלף דולר בב"ש?? זה באמת עליבות שכל מיני בוזגלו מרוויחים כפול. אני במקומו מחפש סוכן סיני.

Ollie Wiiliams 19 בדצמבר 2017

לא מזמן פורסם שוואקמה מרוויח 500 אלף אם לא יותר, מאז שדרוג החוזה האחרון

שמעון 19 בדצמבר 2017

ייתכן, אני פשוט קראתי את זה ונראה שהוא מרוויח חצי מזה

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5058373,00.html

אולי פערי ברוטו נטו

גיא זהר 19 בדצמבר 2017

כרגע נמצא בשנה החמישית כך שאין עליו מיסוי (ועדיין ככל הנראה מרוויח פחות באופן משמעותי מויטור/קואנקה/פקהרט. בשנה הבאה יתווסף עניין המיסוי ואז השכר יקפוץ באופן משמעותי.

שמעון 19 בדצמבר 2017

נו זה מביך, הוא השחקן הכי טוב בליגה בפער ניכר וכדורגלנים בסוף מסתכלים בנטו. בכלל כדאי לו סין, עם הפיזיות שלו הוא יעשה שם שמות והכסף יגיע עם ובלי מיסים.
אני תמיד נגד לעלות לשחקנים שכר כי בארץ כולם פחים, נותנים 3 משחקים בלחץ ואז פחים אין שחקן ששוה לעלות לו שכר אבל זהבי וואקמה הם שחקנים חריגים ברמות של הכדורגל הישראלי והם כן שווים כי הם שוברי שיוויון בניגוד לכל האחרים.

שמעון 19 בדצמבר 2017

הקבוצה של בן זקן חח. הצחקת אותי, זה כמו הקבוצה של טיירון לו

איציק 19 בדצמבר 2017

אוקלהומה?

שמעון 19 בדצמבר 2017

דווקא היום? שהשד הטזמני התפוצץ?

איציק 19 בדצמבר 2017

כן, אבל חשבו שהוא יזין את ג'ורג' ואנתוני (עם אנתוני גם עציץ ידע שלא יצא כלום). בינתיים אינדיאנה הרויחה הרבה יותר עם הטרייד. שלושתם צריכים כל הזמן את הכדור ולא להיות מסיימים. כיוון שהכדור כל הזמן אצל ווסטברוק, אז הוא יכול להתפוצץ עד מחר, משהו רציני לא יצא.

שמעון 19 בדצמבר 2017

הוא מזין אותם לא רע בכלל דווקא. הם פשוט ניגרו ב-2 המשחקים האחרונים, קורה. ראיתי כמה משחקים שלהם לאחרונה, אין שם הגנה בכלל. ראסל לא שומר. אנתוני בכלל לא שמע מה זה וגם פול גורג' מאד מאכזב בהגנה בניגוד למוניטין שיש לו. עושים עליהם סלים מאד בקלות בלי טיפה מאמץ והמון לייאפים. כולם ידעו שמלו פח אבל זה הימור שכדאי לקחת כי גם ככה אין שם כלום או חומר לאיים על תואר אז מלו עם סיכוי של אחד למיליון לך תדע מה יצא בפלייאוף הוא סקורר בכל זאת, גם היום זה סיכון שכדאי לקחת הרי זה רק לשנה, זה לא שג'ורג' ומלו ימשיכו שם. הקבוצה גם פריכה מנטלית, שלא הולך הם שוקעים חזק וראסל גם לא נכנסות לו זריקות שהיה מכניס עונה שעברה.

שמעון 19 בדצמבר 2017

לגבי אינדי זה כרגע דבר איתי בסוף העונה, אולדיפו כביכול נתן מספרים גם באורלנדו. באוק הוא קיבל הזדמנויות מעל ומעבר והיה לו את כל הבמה.

איציק 19 בדצמבר 2017

שחקן שצריך את הכדור אצלו הרבה כמו ג'ורג' לא ייתן מספרים טובים אם יהיה רק פינישר כמו שיש לו באוק'. זה שמזינים אותו, לא אומר שהוא ניזון, זה לא מתאים לא. וכשלא מתאים לא אז לא מתאים לו גם בהגנה.

שמעון 19 בדצמבר 2017

הוא לא היה רכז גם באינדי, הוא לא רק פינשר לאוק הוא מקבל הרבה אופן והרבה אחד על אחד, גם כרמלו, ראסל לא באמת מונע מהם כלום בהתקפה. הבעיה שהיחיד ששומר בקבוצה זה אדמס. הם לא שומרים קולעים עליהם לייאפים מביכים, גם רוברסון ירד דרסטית בהגנה. ראסל דווקא משתף אותם הרבה מעבר למה שציפיתי ואולי פה הבעיה או שאולי ילמדו. שוב הם נראים רע אבל זו קבוצה בלתי צפויה ועם פוטנציאל התפוצצות בפלייאוף.

איציק 19 בדצמבר 2017

ודאי שהוא לא רכז אבל הוא היה רגיל לקבל כדור 12 שניות מתחילת ההתקפה ולהתחיל לייצר לבד באחוז מאד גבוהה של התקפות. האחוז הזה ירד דרסטיט כי גם ווסטברוק כזה וגם כרמלו כזה. איך שלא תסובב הנתח שאליו התרגל ירד מאד וכנראה קשה לו עם זה.

שמעון 19 בדצמבר 2017

נו ברור שהנתח ירד, שמתאספים עם עוד כוכבים הנתחים יורדים, מה לעשות גם הנתח של ראסל וכרמלו ירד. טוב שנה הבאה נראה איזה נתח הקינג ישאיר לו.

איציק 19 בדצמבר 2017

רק שראסל קובע עם איזה נתח הוא מסתפק, וגם מחליט לאחרים מה אמור לספק אותם. רק שזה, שזה אמור לספק לא אומר שזה אכן מספק.
כמה "שזה" יצא ינאן…

Ollie Wiiliams 19 בדצמבר 2017

שמעתי שמועה שפעם לפני שנים רבות היה משחק שמכבי ניצחה והקבוצה היריבה לא הייתה הכי גרועה אי פעם ו/או בהרכב שמיני שלה

yaron 19 בדצמבר 2017

זאת לא שמועה, אני זוכר שבאמת היה פעם משחק כזה. לצערי שכחתי את שם היריבה ;-)

מיקו G 19 בדצמבר 2017

זה שיש מקרים שבהם מכבי מנצחת קבוצות טובות לא אומר שכולן כאלו. אתה יכול להתעלם מהמציאות ומהיכולת של בית"ר מאז שבני בן זקן מונה למאמן ואתה יכול להכיר בה, המציאות נשארת כפי שהיא.

השמן 19 בדצמבר 2017

לא צריך להתעלם גם מהעובדה שמכבי ספגה גולים והגיעו מולה למצבים לא מעטים גם עכו, רעננה, אשדוד ומכבי פתח-תקווה. מצבים שאתמול לא היו.

מיקו G 19 בדצמבר 2017

גם אסור להתעלם מהעובדה שבית"ר נראתה גרוע בכל משחק של בן זקן כמאמן בית"ר. כאשר היא מצליחה להיות גרועה יותר בכל משחק.
מדובר על קבוצה שלא עברה את החצי במשך 20 דקות מול רעננה בבית.

יואב 19 בדצמבר 2017

נכון מיקו. ביתר בנסיגה ביכולת מאז מינוי בן זקן.

השמן. 19 בדצמבר 2017

אף אחד לא מתעלם מהנסיגה של ביתר. אבל עכו כבשה מולנו צמד והחטיאה פנדל, אנחנו עשינו בונקר מול רעננה 70 דקות.
מכבי שיחקה כשלושים משחקים העונה. שני המשחקים האחרונים היו הראשונים שנראו בדרך לאנשהו. כמובן שזה לא אומר מי יודע מה, אבל בהיעדר ציפור שיר וכו'

נולי 19 בדצמבר 2017

קשה היה לזהות שזו מכבי ת"א במחצית הראשונה. חבל רק שעטר פספס כמה הזדמנויות פז מול השוער. אחזקת הכדור ליד דגל הקרן בדקות האחרונות הזכירה לי את הסיטי מול יונייטד לפני שבוע. אם להם מותר…

יוני 19 בדצמבר 2017

גם לי זה קפץ מיד. בגרות ורוע חיובי, שימח אותי לראות את זה במכבי של השנה

אחד העם 19 בדצמבר 2017

"ואולי מרחוק יש סיכוי אחד למיליון
ואולי מרחוק איזה אושר מתגנב אל החלון."
זה לא שאנחנו משחקים כדורגל של אלופה, או צוברים נקודות בקצב של אלופה, אבל אף אחת לא עושה את זה השנה, אז למה לא? בעצם.
מקווה שהצוות המקצועי יקפיא לעטר את הפריים שלפני הבעיטה לגוף של שושן ויושיב אותו על הספסל במשחק הבא.
"לא מסרת – לא שיחקת"
הספיק לנו מה שעשה למוסה קונטה.

funfun 19 בדצמבר 2017

חלאס ליפול על הבנאדם – לא מסר . קורה קרה ויקרה לכל חלוץ באשר הוא
הוא לא היה הבעיה של מכבי לא קודם ובטח לא במשחק הזה

איציק 19 בדצמבר 2017

חלאס להגן על הבן אדם – לא מסר. קורה ויקרה כי ככה הוא, זה מה יש.

yaron 20 בדצמבר 2017

צודק, אין לי רבע טענה אליו. כשהקבוצה הסריחה גם הוא הסריח, לא יותר מזה.
הוא עוד יתרום.
מעלים פה אנשים לגרדום מהר מדי. אם דור פרץ היה קורא דה באזר הוא היה כבר תולה את הנעליים :-)

Ollie Wiiliams 19 בדצמבר 2017

לדעתי ג'ורדי יצא מהאדישות והתחיל לעבוד, ויותר חשוב מזה – סוף סוף הודה בפה מלא בטעויות שלו ובעצם זה שהוא טעה, גם כמאמן וגם כמנג'ר.
לא זוכר ששמענו הודאה שכזו ממנו בעצם מאז שהגיע, גם כשכולם (כולל הוא) ידעו שהוא טעה לא מעט, בטח לא מאז שהוא על הקווים.

יש עוד מה לתקן, לא מעיז עדיין לחשוב על אליפות או לסמוך על דור פרץ ב 100%. אבל נראים כמו קבוצה – מקצועית, פיזית, מנטלית, וזה כבר צעד ענק. אבל צריך עוד כמה שבועות כאלה לפני שאני אישית אפתח תקווה אמיתית.

שמעון 19 בדצמבר 2017

שבוע הבא יעשו תיקו או יפסידו אז גורדי יחזור לסורו? גורדי זה אותו גורדי מאז שהוא במכבי.

Ollie Wiiliams 19 בדצמבר 2017

האמת היא שהוא ממש לא אותו דבר, וזו אחת הסיבות לנפילה של הקבוצה בשנתיים האחרונות, ואם היית קורא את כל התגובה היית מבין שהשאלה הראשונית שלך מיותרת לחלוטין.

שמעון 19 בדצמבר 2017

אני חושב שהסיבה לנפילה בשנתיים האחרונות זה חסרונו של זהבי ועלייתו של וואקמה, כל שאר הניתוחים זה סתם.

שמעון 19 בדצמבר 2017

אהה וגם שובע אחרי 3 אליפויות

Ollie Wiiliams 19 בדצמבר 2017

חשבתי שכל השאר סתם, מה פתאום יש עוד סיבה?

ויקטור מורוז 19 בדצמבר 2017

אין בית

yaron 20 בדצמבר 2017

חמישה מאמנים בשתיים וחצי עונות.

שלו 19 בדצמבר 2017

בגמר גביע הטוטו גורדי בחר להיות מאמן.
הוא נזכר שתפקידו הוא לנצח לא להיות נחמד.
גם השחקנים, לדעתי, על סמך ההחלטות שלו, מבינים שהן נקיות.
כאשר צריך לשחק מהר, יש הרכב מהיר, ווידאר בחוץ.
כאשר הקבוצה תצטרך ליזום (מול רוב הקבוצות) וידאר ירוויח מדסה מיכה ודוידזדה…
ולעניין האליפות, היא על הריצפה, מי שיעשה שינוי בראש יקח אותה (מכבי או ב"ש).
לשמחת ב"ש יש להם את חיפה בשבת שבאמת נראית כאילו תפסיד גם ללא יריבה, לפחות עד ינואר.
בית"ר קבוצה משוגעת אין רגע דל אבל אליפות היא לא יכולה לקחת.
זה יהיה עלבון לכדורגל.
הפועל חיפה קצרה מדי לאליפות אבל תעשה פליאוף עליון.
נתניה עם המלחה מטורפת, אבל זה לא יספיק לרוץ עד הסוף (לדעתי כן יספיק לפליי אוף ולתת הצגות מול השאר).
מעניין מי תהיה הקבוצה השישית בפלייאוף נראה לי בני יהודה, אבל היא לא תאיים על התואר מי שתהיה.

Ollie Wiiliams 19 בדצמבר 2017

נתניה בעונה קלאסית למקום 4, גביע ופרס "אהובת הקהל הנייטרלי"

שלו 19 בדצמבר 2017

מה יקרה כשאצילי ודוידזדה יחזרו?

אחד העם 19 בדצמבר 2017

לכן חשוב לבחור שחקנים שכאשר הם לא משחקים, חורקים שן , עובדים קשה יותר באימון, וממתינים להזדמנות. בידיעה שהשיקולים לבחירה הם נקיים לגמרי.
אחרת זה מכבי חיפה

טרנטה 19 בדצמבר 2017

עטר יחזור למשבצת שלו (חלוץ מחליף) וכנראה שגם ריקן. אולי אפילו ייני למרות שבאופן אישי אני אוהב את ה 3-5-2 עם דסה בכנף וייני כבלם.

בנצי גורן 19 בדצמבר 2017

תודה גיל. אני בעד אופטימיות זהירה.

יואב 19 בדצמבר 2017

חנוכה היתה טובה אלינו השנה. שני משחקים סקסיים הוציאו את המיטב שיש כרגע לקבוצה להציע. המון מזה נמצא בראש.
הראיון של דסה אתמול היה מופתי בכנותו ובתחושות שהשחקנים חשים ליורדי. גם המראות בחמישי. האיש אהוב מאד ובצדק. אם נחשוב בהיגיון- הוא עשה רק טוב לכולם שם. כלכלית, מקצועית, מעמדית.
גיל,
לא מסכים עם הגדרתך-ההרכב השלישי של בש, עובדתית.
אין צורך לנהל רשימת מלאי של פצועים משמעותיים במפגשים האלה. לכולם יש.

גיא זהר 19 בדצמבר 2017

המשחק בחמישי לא היה סקסי אלא היריבות שהפכו אותו למשהו שהוא יותר מגמר גביע הטוטו. כעקרון ב"ש עלתה בהרכב הכי חזק שעמד לרשותה (לצערי ושילמנו על זה בראשון, והמשכנו לשחוק בעיקר את מליקסון), אבל עובדתית סיימנו את המשחק עם הבלם החמישי בהירכיה טרום העונה ועם קשר אחורי שמשחק כבלם. לא שזה באמת משנה.

יואב 19 בדצמבר 2017

ברור שאלו היריבות. לכן הוא היה סקסי, בגלל היריבות.

גיל שלי 19 בדצמבר 2017

אתה צודק כמובן, פשוט בכר שמר על שחקנים כמו אוגו לפני התוצאה וג'ורדי נתן למיכה וגולסה תשעים דקות בשביל התוצאה

גיא זהר 19 בדצמבר 2017

גיל, לגבי ב. ביטון אתה צודק לגמרי (למרות שלא פתח בכלל נגד נתניה). לגבי אוגו זה שילוב של מנוחה+ לתת לו בראש על משחק אפתטי. מעניין שבשני המקרים שפעל בצורה כל כך מובהקת (נתניה+מאריבור, מכבי+ נתניה), הפסיד שלוש ואיבד נקודות בבית. לטווח ארוך , אני לפחות, מאוד בעד, כאמור ג'ורדי משחק באש.

יואב 19 בדצמבר 2017

כי ליורדי ומכבי היה רק מה להרוויח כאן. כתבתי בבלוג הזה בזמן אמת- זה משחק בהזמנה למכבי. היא צריכה לשנות את המומנטום, לא בש.

יואב 19 בדצמבר 2017

הגעת לתחתית החבית מבחינת סיכויים- אתה חייב להמר ולנסות לנצח את בש גם על חשבון עייפות וחוסר רוטציה.
ברור שהתוצאה כאן היא החשובה. אפשר גם לשחק עם כאב ועייפות- לפעמים פשוט אין ברירה אחרת.

גיל שלי 19 בדצמבר 2017

מסכים יואב, מסתבר שג'ורדי צדק לגמרי בגישה שלו לגמר, הוא מבין את נפש השחקנים שלו טוב יותר מכל אחד אחר, עכשיו שגם ימשיך לסמוך עליהם

יואב 19 בדצמבר 2017

אמן ואמן.

יואב 19 בדצמבר 2017

רוצה להוסיף- מכבי לפתע פתאום, משחקת עם שני! חלוצים במרכז. זה מאד לא "האני מאמין" של יורדי. למען האמת, זה כמעט לא קרה בשש שנים האחרונות אם בכלל. וכן, עטר ובלאקמן טובים יותר במרכז מאשר בכנפיים.
האם יתכן שזה בא ממקלארן? זה מאד אנגלי במחשבה פלוס הניואנס וההתאמה האירופאית של שלושה בלמים.

שלו 19 בדצמבר 2017

במנייה (בלי הדפרסיה) אני חושב/חולם:
ראיקו;
דסה, באבין,טיבי,ייני,דוידזדה;
אצילי, פרץ, מיכה;
וידר, בלקמן;

גיל שלי 19 בדצמבר 2017

זה גם ההרכב שלי בחלום

יואב 19 בדצמבר 2017

מרגיש לי קצת רך מידי באמצע.

yaron 19 בדצמבר 2017

תחליף את פרץ בגרזן זר וזה נראה בסיס טוב עם שינויי רוטציה בהתאם ליריבה.
אל תינעלו על 5-3-2 כשיטה יחידה, יהיו גם משחקים של 4-3-3
לא הייתי גם ממהר לקטול את עטר, הוא נתן משחק לא רע אתמול ואם היה מבקיע הייתם מדברים אחרת.
זאת לא האנוכיות ולא הטיפשות של טב"ח הבת.

שלו 19 בדצמבר 2017

עד שאצילי יחזור יש את עטר.
בטח שצריך ברוטציה גם את גולסה ועוד איזה גרזן.
אבל היי חמישה שחקני בית בהרכב.

אחד העם 19 בדצמבר 2017

זה הרכב בלי שליטה במרכז השדה

אורי 19 בדצמבר 2017

חסר לי רודריגז אבל לא יודע במקום מי

אחד העם 20 בדצמבר 2017

לא כולם ישחקו בכל המשחקים. אבל לפחות שתי צלעות במשולש הקישור, יהיו עם אוריינטציה דפנסיבית בולטת. במשחקים האחרונים זה פרץ וגולסה.
אוסקר עלה עם אלבראדי ודאהן/לוגסי.
בכר עם אוגו, ראדי , אייבינ/הואבאן.

גיל שלי 19 בדצמבר 2017

יש מצב, באמת בתחילת העונה כשג'ורדי עבר לשלושה בלמים הוא נשאר עם שלושה בקו ההתקפה

אורן 20 בדצמבר 2017

חייבים מישהוא לפחות הרמה של גולסה שיחליף בפציעה הקרובה שתיקרה :-(

מעיין אוהד מכבי 19 בדצמבר 2017

בתור אוהד מכבי (ולמען הגילוי הנאות, גם של האיגלס), אבקשך להותיר את יומני האליפות הצהובים לטלב"י ולהמשיך במלוא המרץ ביומני האליפות של הג'איינטס.

תודה רבה בשם כולנו!

D! פה ועכשיו 19 בדצמבר 2017

רגע…
למה יש אוהדים בנבכי הקבוצה?

tazza 20 בדצמבר 2017

כי זה בני אדם ובני אדם מדברים.
שירלי בר דיין כבר אמרה בראיון לטל וגיל שמכבי לא באמת חסינה תקשורתית באופן הרמטי, יש אוהדים שיודעים מה קורה, כי יש אוהדים שמכירים שחקנים ואנשים מבפנים.
למשל- יש איזה מישהו במכבי שברח לי השם שלו, שהיה כתב בone לפני כמה שנים, בטוח יש לו קשרים עם אוהדים מאז.

שלו 19 בדצמבר 2017

לפני מספר ימים כתבתי באיזה פורום (נדמה לי לפני גמר גביע הטוטו) שאני רוצה אתמכבי קבוצה מבאסת.
כזאת שהיריב יודע שהמשחק יכול להימשך לנצח והוא לא ינצח.
נגד ב"ש ונגד בית"ר ראו ניצוצות ראשונים של זה.
בעיקר שם ליד דגל הקרן ברבע שעה אחרונה של המשחק.
זה עוד לא מושלם, אבל לפני חודש במשחק כזה אחרי מחצית ראשונה כמו שהייתה היינו מפסידים בסוף 2-3.

ניר 20 בדצמבר 2017

לדעתי באר שבע עדיין טובה ממכבי והיא תקח אליפות. מכבי תל אביב היא קבוצה לא יציבה ולא צריך להסתנוור מהניצחון מול בית"ר, שהיא כנראה הקבוצה הכי לא מאומנת בליגה (יותר ממכבי חיפה).

yaron 20 בדצמבר 2017

כן, אבל עכשיו לוזון פנוי, אנחנו מביאים אותו במקום קרויף בינואר. הוא אולי לא מאמן על אבל אחרי הבזיון של קרויף כשההפרש הוא כולה 4 נקודות, עם האטרף של לוזון אנחנו עוקפים אותם.

אמיתי 20 בדצמבר 2017

הידיים ידי ירון אך הקול קול איציק

funfun 21 בדצמבר 2017

חחח

Comments closed