אודל בקהאם ג'וניור התחיל למעשה את המו"מ עם הג'איינטס על החוזה הגדול שלו, זה שמגיע אחרי חוזה הרוקי שנגמר בעונה הקרובה. הוא מתחיל את הלחץ מצדו כאשר כמה תמונות וסרטים מביכים שלו דלפו לרשת. אודל נחשב לדיווה גם לפני כן, כולנו זוכרים את הנסיעה ההרסנית שלו למיאמי לפני משחק הפלייאוף בגרין ביי, וזוכרים גם כמה פרצי התנהגות שמתאימים יותר לטרל אואנס, אבל מוזר לי שיש אוהדי ג'איינטס שמדברים בגלוי שעדיף כבר בלי כאב הראש הזה.

*

הדאלאס קאובויס בזמנו לקחו את הרשל ווקר והפכו אותו לבחירות דראפט שבאמצעותן ג'ימי ג'ונסון (לא ג'רי ג'ונס כמו שהוא אוהב לחשוב לעצמו) בנה אמפריה לכמה שנים. ישנם אוהדים שמפנטזים על טרייד דומה, אבל שני הצדדים של המשוואה לא מתאימים, הג'איינטס לא יקבלו בחיים את כל בחירות הדראפט שדאלאס קבלה בזמנו, בין השאר כי כבר אין קבוצות כל כך מטומטמות, ועם כל הכבוד להרשל ווקר, הוא היה ראנינג בק מעולה בתקופה שהליגה הפכה להיות ליגה של מסירה. אודל הוא לא סתם רסיבר מעולה, הוא עדיין פוטנציאל להיות רסיבר היסטורי, והמילה האופרטיבית בעניין הזה היא רסיבר ולא ראנינג בק.

*

אני לא אצא מגדרי ואגיד שהניינרס של ג'ו מונטנה היו תלויים לא פחות בג'רי רייס, אבל מי שחושב שסטיב יאנג היה נחשב לקוורטבק עילוי בלי הנוכחות של ג'רי רייס, מספר לעצמו סיפורים שלא קשורים בכלום לאדון יאנג היקר. אז בהחלט רסיבר זה לא קוורטרבק, אבל מאוד יתכן שמבחינת ההשפעה של רסיבר הסטורי על המשחק, רסיבר הסטורי חשוב יותר מכמעט כל תפקיד אחר פרט לקוורטרבק, אפילו יותר מציד קוורטרבק אגדי. המספרים של איליי עם אודל ובלי אודל מספרים את כל הסיפור, ועם כל הכבוד שיש לאיליי, אודל לקח על הגב שלו התקפה של בן מקאדו לכל הרוחות, בן מקאדו, לפלייאוף בכוחות עצמו פחות או יותר.

*

אז כן, פוטבול זה לא כדורסל, שחקן אחד אלא אם הוא טום בריידי או פייטון מאנינג, לא משפיע על קבוצה שלמה, אבל גם בפוטבול עד שנופל עליך שחקן שעשוי להיות הסטורי, ובתפקיד משמעותי ולא איזה פאנטר או ראנינג בק, אתה לא מוותר עליו בגלל שהוא חושב שהוא שווה הרבה כסף, וגם לא מוותר עליו בגלל שהוא לא מתנהג כמו איליי מאנינג. אתה מכיל את הצרות שלו, ומקווה שהפסיכיות הזאת תמצא את הביטוי שלה בחגיגות של הMVP בסופרבול.

השכר ושברו
מיטש אמר שלום לג'ורדי (והפוך)