הפסד בטדי

המשך עלילותיו של ג'ורדי בארץ הפאניקה

אכתוב ממש קצת על המשחק אתמול. ג'ורדי אמר אחרי המשחק מול נתניה שנראינו זוועה בארבעה שחקנים בקו ההגנה. אולם, מאחר וגם ג'ורדי ראה שחייבים לשנות אחרי ההפסד מול נתניה, עלינו עם ארבעה בקו ההגנה מול באר שבע. יש אנשים עם זכרון מאוד קצר, אבל אני מניח שכולם זוכרים שבאר שבע נצחו את אותו משחק, והגיעו לבעיטה לשער בכל אחת מההתקפות שלהם באותו משחק, לא שהיו רבות כאלה.

מכבי העונה שיחקה טוב רק במערך אחד, אז מה ג'ורדי עשה אתמול, עלה עם ארבעה בקו ההגנה, שפונגין כמגן שמאלי (הבדל עצום מבלם שמאלי במערך שלושה בלמים), טל בן חיים ובאבין בלי תיאום כבלמים, ואלי דסה ששכח כנראה שהוא אמור להיות מגן, ועובד קשה על החוזה הבא כשחקן כנף מעולה. ג'ורדי כנראה חשש מזה, לכן עלה עם שלישיית קישור שכללה שחקנים שלא מסוגלים לייצר גולים בשום צורה, אבל אמורים להיות אגרסיביים, אה ועם החלוץ ההגנתי הטוב ביותר בהיסטוריה של מכבי, ארון שוינפלד.

איזה התקפות אמורות לייצר הצד השמאלי שלנו בכיכובם של יובל שפונגין שלא מצליח לתרום להתקפה גם כמגן ימני, באטוקיו כקשר בצד שמאל, ושוינפלד על הקו בשמאל? אל תהיו במתח, לא שיחקנו התקפה בחצי הראשון, ובטח לא ייצרנו כלום בצד שמאל.

*

אין טעם לנתח את מה שעובר על ג'ורדי, עשיתי את זה מספיק בפוסטים הקודמים. נראה שהוא מגיע למחוזות הזויים במיוחד ומחפש אשמים, לכן כנראה מיכה סופסל, לא יודע לגבי בלקמן.

*

עדיין, כל מי שאומר שג'ורדי מחזיר קבוצה במצב בו קיבל אותה, טועה לדעתי. הבסיס במכבי כיום טוב בהרבה מהמצב לפני שש שנים. אני לא מדבר רק על המסגרת המקצועית, מנכ"ל שזכה לשנת היערכות, מחלקת נוער בה הושקעו מליונים, שחקנים מושאלים שזכו להשתפשף, ובעיקר ייבוש הביצה הטובענית שהפחידה שחקנים מפני השממון שיפול עליהם לכשיחתמו במכבי.

למרות ההתפרקות המטורפת של הפלייאוף, גם חומר השחקנים של מכבי טוב בהרבה, יודעים מה, אותו חומר שחקנים עם מאמן טוב נמצא עכשיו עמוק במאבק האליפות. ראינו שטיבי (עוד אחד מאלה שהתיק של ג'ורדי נזרק על כתפיהם), אולי לא שווה חצי מליון יורו בשנה שכר, אבל בהחלט מסוגל לשחק ברמה הגבוהה ביותר בארץ את תפקיד הבלם, כאשר יש בלם סביר לידו. דור מיכה הוא שחקן עם מגבלות שמותירות אותו בארץ, אבל עדיין שחקן שמסוגל לייצר התקפה, לעזאזל השנה הוא עשה את זה במגוון אדיר של תפקידים. דור פרץ הוא התרומה הממשית היחידה של ג'ורדי המאמן לעתידה של מכבי, יש לנו שחקן בעמדה מספר 6 שרק ילך ויתקדם וכבר כיום אני מתקשה לחשוב על שחקן ישראלי טוב ממנו בעמדה הזאת.

יש גם את השחקן הזה שאמור היה להיות הגיים צ'יינג'ר השנה, עמר אצילי, הוא לא התחיל אדיר, הוא הפסיד חמישה חודשים לפציעה, ועדיין הוא כבש ובישל יותר מהשחקנים האחרים בקבוצה, וכן הוא עדיין כנראה השחקן הטוב ביותר שלה בהתקפה. נוסיף לכל אלה עוד שני ישראלים טובים, ונחזיר את המושאלים, ואם בן מנספורד יודע את עבודתו, גם נקבל זרים סבירים. תשתית לעונה הבאה שתהיה טובה בהרבה מהעונה הזאת כבר יש. אנחנו ממש לא חוזרים למצב בו בעונה הבאה מכבי לא תספר כמתמודדת על תואר האליפות. להזכירכם, לפני שג'ורדי הגיע, מכבי לא נחשבה לחברה קבועה בקרב המועמדות לאליפות, זה הבדל משמעותי ביותר.

עדיין נותרה עבודה השנה, אני מקווה שמישהו בתוך המערכת ייקח פיקוד ויתפוס את ג'ורדי לשיחת ניעור, אולי הגיע הזמן לקחת את המושכות מידיו שכן ברור שהוא בתת תפקוד, תפקוד שגורם רק נזק לקבוצה. הקבוצה שלנו לא ברמה של רמת השרון ההיא שהפסידה כמעט את כל משחקי הפלייאוף העליון, אחרי ניעור של העומד בראש הקבוצה, חזרה למערך שלושה הבלמים, שינוי בהצבת השחקנים, נחזור למצב בו אנחנו נשתתף באירופה גם בשנה הבאה. כרגע זה מה שנשאר, ולמען האמת למען שפיותי, כדאי מאוד שמשהו יוציא את ג'ורדי מההלם בו הוא נמצא.

אדום עולה
הרגל

66 Comments

גדי 17 באפריל 2018

עד שכבר הייתי בעדכם

איציק 17 באפריל 2018

הורסי שמחות אלא… דווקא מולנו בטח יתפסו יום לא נורמלי.
ברכות לבית"ר על האליפות.

ישרון 17 באפריל 2018

"מלח מים מלח מים מלח מים" זה מספיק לאנטי ניחוס או שיש עוד חלק לטקס? :)

Ollie Williams 17 באפריל 2018

צריך להיות קוסם רציני בשביל לגרום לקבוצה שנראתה די טוב לפני 3 חודשים, להיראות כ"כ גרוע עכשיו.

וברצינות, בגדול אני מסכים איתך. ג'ורדי כסקאוט וכמאמן די חירב את הקבוצה הבוגרת של המועדון בשנתיים האחרונות.
אבל אני גם מאמין שמה שהוא, מיטש ואנגלידיס/ביין בנו במעטפת חזק ויציב בהרבה מהיכולת על הדשא, ולכן אני מאמין שעם עיניים חדשות וידיים חדשות על הגה הניהול המקצועי, מכבי יכולה לצמוח מחדש.

הייתי משקיע את השכר הכי גבוה בקבוצה לסקאוט אמיתי שיכול להביא שחקנים שאשכרה תורמים, זה בטוח יתקזז עם כל הפלופים וההעברות הפליליות מברזיל.

ואני מאוד מקווה שג'ורדי יחטוף עכשיו איזה סדן לראש כי אם אין אירופה זה כבר מעבר לכשלון ומעבר למחדל, לא יודע איך לתאר את זה אפילו

MOBY 17 באפריל 2018

ערן זהבי חוזר?

ברק 17 באפריל 2018

הפכנו לשטיח של הפלייאוף. מביך. לא מצליח למצוא הסבר להזיה שהוא נקלע אליה.

עידו 17 באפריל 2018

מסיבת העיתונאים גמרה את הקבוצה, מנטלית.

ולמרות תשתית שחקנים סבירה, אני חושש שמה שג'ורדי היה אמור לעשות (והצליח עד השנה) – לא יחזיק. לא הוטמעה פה תרבות חדשה. אין בוס = אין עבור מי לשחק. הכי ישראלי שאני מכיר.
לא מודל באזל ולא נעליים, היינו אמורים להיות מסוגלים לייצר קבוצה יציבה. שחקנים שלא מדליפים לתקשורת ולא חיים ממנה. קבוצה מקצוענית. אפשר להפסיד אליפות, אפשר פה ושם לשחק רע. אבל הקיצוניות של השנה היא כישלון מערכתי גדול שיכול בהחלט לסכן גם את השנים הבאות של הקבוצה הזו.

אבי 17 באפריל 2018

הכי קל לתרץ את המצב הנוכחי בגלל מסיבת העיתונאים.. בולשיט. הקבוצה חלשה. ביתר ובאר שבע טובות ממנה. גם נתינה וחיפה. מאוד פשוט

עידו 17 באפריל 2018

הקבוצה החלשה הזו ניצחה את כל הסיבוב השני שלה כמעט. כולל כל היריבות לפלייאוף העליון. ניצחה בצדק ובצורה משכנעת ושיחקה כדורגל טוב למדי.

משהו נשבר בקבוצה באמצע. היא היתה שבירה עוד קודם לכן, אבל כשהדברים הלכו טוב היא הצליחה. מאז שהבוס הודיע על עזיבה כולם נראים בדיוק ככה, כמו חיילים שבוזים בלי מפקד.

ג'ורדי לא עוזר עם ההרכבים האלה, עם ההתעקשות על 4 בהגנה – מה שלא עבד בשום שלב בעונה. אבל לדעתי הסגל הזה הוא הטוב בליגה.

dn 17 באפריל 2018

מה טוב בסגל הזה?
אנא פרט ונמק.
מנהיגים אין.
שחקני הכרעה אין.
גולרים יש אחד והוא בדרך החוצה.
מי בסגל הזה ככ טוב?

אורי 17 באפריל 2018

כשמכבי נראתה טוב השנה, אף קבוצה בארץ לא נראתה ככה טוב

הבעייה היא נטו מנטליות ואימון. בכר עם הסגל הזה ב20+ על הליגה
ג'ורדי עם הסגל של ב"ש מקום 6-7

יובל פוקס 17 באפריל 2018

+10000

עידו 18 באפריל 2018

מבלי להיכנס לניתוח עמדה-עמדה, ברמה הפרסונלית הסגל הזה לא נופל מאף יריבה. שחקני הכרעה? וידאר נתן פה עונה מעולה וגם השנה כשהוא חלש הוא שני בטבלת הכיבושים.
אצילי שחקן של מספרים, וגם ריקן לא פרייאר. בלאקמן ועטר משלימים במספרים סבירים.
מנהיגים? זו אולי בעיה. אבל ניסוי המנהיגים של שנה שעברה גם לא הצליח במיוחד. (בניון, בן חיים וכו')

כמו שכתבו פה , כשמכבי שיחקה טוב – אף אחת לא היתה ברמה שלה. הבעיה פה היא נטו אימון. לא יכול להיות שהקבוצה הזו לא יודעת לשחק 4-3-3. פשוט לא יודעת. סופגת כמו מסננת ולא מצליחה לייצר אפילו חצי מצב.
זה נטו אימון.

יואב 18 באפריל 2018

ובחירות הרכב. טיבי בחוץ למרות שהוא הבלם הטוב שלך ואז אתה גם עובר לשני בלמים. לא מוצא היגיון.

ירושלמי 17 באפריל 2018

עד מסיבת העיתונאים הקבוצה לא הייתה טובה.
אחרי מסיבת העיתונאים הקבוצה הפכה לגרועה.

הרי גם אני וגם אתה ובעצם כל אחד מבין מה הנזק של ההצהרות של גולדהאר באותה מסיבת עיתונאים.
לא צריך להיות גאון גדול כדי להבין שגיבוי למאמן משפיע על השחקנים ועל האווירה והנכונות.

זיו 17 באפריל 2018

היות שהיה ברור שהאליפות גמורה כבר מהמשחק מול נתניה לא נותר לנו אלא למצוא את הדברים הטובים במה שקרה מאז.
כל אותם שחקנים שלא סגורים לשנה הבאה איבדו בחודש האחרון לפחות 30% אם לא 50% מהחוזים העתידיים שלהם.
מיכה וריקן צריכים לתת בונוס לסוכן שלהם שסגר להם חוזים שהמניה שלהם היתה בעליה כי עכשיו לא היו מקבלים את החוזים הללו (בטח לא ריקן).
לא יודע מי חתום גם לשנה הבאה (עטר ? כי הוא בטח לא היה מקבל היום את החוזה שלו) אבל אם מכבי הולכת לעונה פיננסית ונראה שגם בית"ר, גם חיפה בכיוון זה יכול להוביל לשפיות מסויימת.
דרך אגב למה ב"ש לא באותה בעיה כמו מכבי בנושא הפייר פליי ? היא רכשה בלי עין רעה בהרבה כסף ולא נראה לי שהיו לה הכנסות יותר גדולות.

גיא זהר 17 באפריל 2018

באר שבע היתה ברווח של 18 מליון לפני שנה ומאוזנת השנה. סדר גודל שונה של תקציבים. משפחת ברקת בעשר שנים הוציאה בערך 30 מליון יורו (המקסימום המותר) על הקבוצה.

יואב 17 באפריל 2018

יפה גיל.
אני רואה בדיאטה המסויימת(עדיין ניהיה עם תקציב גדול ומספק) כדבר בריא מאד. גם אם היתה נלקחת אליפות, המשכורת של בטוקיו לדוגמא(הערכה 400) היא לא פורפורציונלית.
ולמכבי יש כאן הזדמנות לנשום עמוק, לעכל ולייצר קבוצה לכמה שנים טובות. הדבר היחיד שלא צריך להתפשר עליו הוא המאמן.
השחקנים הישראלים בליגה הזאת הם אותו דבר. חודש רע פה, שבועיים טובים שם. מחסור גדול בכישרון וקראקטר ולכן אני מעדיף את הילדים שלי ורוצה שזאת תיהיה החלטה מערכתית.
עטר שווה 8- 10 גולים בעונה? גם צ'יבוטה ויוני שווים את זה ולהם יש אפסייד ואולי ערך נוסף של מחוייבות. וזאת רק דוגמא.
העננה היחידה לקראת העונה הבאה היא שוב לשחק בנתניה אבל אני רואה את החודשים הקרובים כהזדמנות גדולה.

yaron 17 באפריל 2018

עוד שנה בנתניה? העירייה כבר הודיעה על עיכוב וזה שנה וחצי. אני דבק בעמדתי שייגמר בשנתיים.
אני יודע שתיכף יסקלו אותי ובכל זאת, חובש קסדה ואומר את זה – עדיף לנו שנה בלי אירופה.
תנו לי הכנה מסודרת וסגל איכותי מאוד אבל שפוי לשנה הבאה ועם הדירוג נתמודד.
בשיטה החדשה רק למחזיקת הגביע יש סיבה לשמוח עם אירופה (היחידה שמתחילה בסיבוב השני) ואולי לאלופה במקרה שהיא מרגישה ממש טוב עם עצמה ועם הסגל שלה.

גיא זהר 17 באפריל 2018

האלופה מתחילה שבוע וסיבוב מוקדם יותר אבל עוברת בכל שלב לליגה האירופית ככה שמבחינת דירוג ( וגם כסף למועדון) יש לזה חשיבות רבה.

yaron 17 באפריל 2018

אני חושב שהפסד בסיבוב הראשון מעיף אותה לגמרי אבל לא בטוח.
בכל מקרה, לדעתי לנו במצבנו עדיף פגרה והכנה נורמאלית. אני גם מעדיף סגל איכותי וקצר יותר שישחק רק בליגה מלבנות סגל שאמור לשחק בשתי מסגרות.
תוסיף על זה שאנחנו בנתניה ורחוקים מלהיות סולד-אאוט באירופה.
שוב, זה מה שלדעתי מתאים כרגע למכבי, אם היינו לוקחים אליפות ברור שהייתי שמח לנסות להגיע שוב לאלופות.

יואב 17 באפריל 2018

ירון,
מנהל על זה המון ויכוחים לאחרונה. ממש לא מסכים איתך.
מעבר לרמה העקרונית והבסיסית של – מכבי- מפעל- מתמודדים, זאת חוסר הבנה לכל מה שמכבי ומיטש בשש עונות האחרונות. דירוג הוא רכוש ויש לנסות לשמור עליו תמיד. בטח לימים אפורים. יוקרת המועדון, האפיל שלו, האפשרות להחזיק סגל עמוק. זאת מטרה בסיסית בבנק המטרות ההתחלתי של כל עונה. הרבה לפני גביע ושני רק לאליפות. תתמודד עם קשיים בתנועה ולא בכניעה. זאת מכבי, לא הפועל רמת גן.

yaron 17 באפריל 2018

יואב, מסכים איתך בהכל א ב ל, במצבנו אירופה פוגע קשות בסיכויי האליפות. זאת דעתי לפחות. אנחנו מדברים על האירופאית כן? זאת שהקהל לא מגיע לראות אם אין סיכוי לפלייאוף (מי אמר תרבות ספורט?)
אני גם חושב ש"הרכוש" הזה הפך לפחות קריטי מאחר ולדעתי חלון האלופות נסגר לקבוצות ישראליות אלא אם באמת מתלבשת לך וואחד קבוצה.
ושוב, אנחנו עדיין בנתניה…
לא מפחד לקחת חופשה, לחזור חזקים ועם איצטדיון.

Ollie Williams 17 באפריל 2018

זו ההזדמנות האחרונה שלך להינות מהדירוג של עונת סוזה.
דווקא בגלל השינויים בשיטת הצ'מפיונס (שמשפיעים גם על האירופית) זה לא משהו שאפשר להקל בו ראש.

כשיש לך דירוג, שני הסיבובים הראשונים הם גם ככה מול קבוצות ברמה של מחנה אימון. לא זו הסיבה שאתה נופל ברכש שמגיע בשניה האחרונה.

yaron 17 באפריל 2018

הבעיה היא שאני ממש לא נהנה מזה… אני גם ממש (באמת) לא מזלזל אבל כן, עם כל הכבוד, אירופאית בנתניה.

יואב 17 באפריל 2018

ירון,
כלל לא מובטח לנו בתים(אם נסיים במקום הנכון). אני אף פעם לא ראיתי בזה כמובן מאליו, ובטח לא עכשיו שהמון שאלות נשארות פתוחות אבל אני רוצה לתת לעצמי את הצ'אנס הזה. אני מכיר את השיקולים שכנגד אבל אתה יודע איך זה בחיים, כשאתה יכול אתה לא רוצה והפוך. בהקצנה כמובן(:
אם אני לא טועה, נוספו עוד שבועיים לפגרה. מכבי, תיאורטית, מתחילה לעבוד על העונה הבאה ממסיבת העיתונאים. ומוקדמות גם יכולות לתת לך אינדקציה מוקדמת למה אתה עוד צריך כשהצוות חדש והסגל יוחלף בחלקו. חוץ מזה, זה באמת מפעל מאד כייפי שהרבה יותר תואם לרמתנו. הקמפיין עם סוזה היה נפלא בעיני, ניצחון החוץ באלקמר שנה שעברה, היה חוויה אדירה לבן שלי ולי.

yaron 17 באפריל 2018

בניית סגל שאמור להעפיל לבתים, לשחק עוד 14 משחקים, בנתניה וכמובן ש"השנה חייבים לזכות באליפות"… זה לא דבר פשוט ועם כל הצער שבדבר, אנחנו לא שם…
אתה יודע מה סוזה אמר כשעלינו לבתים? "נשתדל להינות". ואתה יודע מה עשה כשראה שיש סיכוי לפלייאוף? זרק את הגביע. כשזאת הגישה אפשר באמת להנות. לא חושב שכל המאמץ ובעיקר הפגיעה (הוודאית בעיני) בסיכוי לאליפות שווים את המאמץ בשביל אירופאית בנתניה.
מניח שניאלץ להסכים שלא להסכים. כנראה שמאז שהפסקתי לאהוד את מכבי-סל ירדה לי רמת המכביזם בדם :-)

יואב 17 באפריל 2018

אני לא חושב שזה בא אצלי ממכביזם יתר.
ארי שמאי פעם אמר לי שאני לא מכביסט אלא אוהד מכבי. יש בזה משהו(:
תראה, אם יש הזדמנות, צריך ללכת עליה ולקפוץ למים.
אבל כנראה שלא נסכים וניתן למציאות להכריע(:

Ollie Williams 17 באפריל 2018

יואב אני איתך.
הסיכוי היחיד של מועדון ישראלי לצמוח קצת ולהצליח לכלכל את עצמו זה אירופה.
גם המענקים, וגם הסיכוי למשוך שחקנים ראויים מבחוץ.

אני גם לא חושב שאנחנו במצב עד כדי כך קשה ולא בר תיקון מבחינת הסגל. רק, כמו שאמרת, קודם כל מאמן טוב.

אורי 17 באפריל 2018

"בלי אירופה יהיה קל יותר לבנות קבוצה איכותית"

יעקב שחר 2011-2018
לא ממש עבד לו

yaron 17 באפריל 2018

בנאדו: "מכבי חיפה תלך חזק על כל התארים השנה"
יעקב שחר: : "לרשות הצוות המקצועי שלנו יש את כל התנאים כדי להשיג את כל המשימות"
https://sports.walla.co.il/item/2655463

רן 17 באפריל 2018

עטר לא שווה 10 גולים בעונה ואת השווארמה שלי כבר הרווחתי כשהתערבתי על זה בתחילת העונה

יואב 17 באפריל 2018

מחזק את הנקודה שלי.

אחד העם 17 באפריל 2018

מסכים עם כל הנאמר.
שכחת להוסיף שאם כבר מחליטים לשלב את עטר במחצית שניה, אז לא באגף ימין, הוא הולך לאיבוד שם.
לא מבין את הגחמות הללו של ג'ורדי, בתחילת העונה זה התחיל עם פיליפ כבלם שמאלי, קבר לו את הביטחון בשני משחקים בהם עשו עליו שלושה שערים.
תכלה עונה וקללותיה.

השמן. 17 באפריל 2018

כבר אחרי ההפסד בנתניה פחדתי על המקום שלנו באירופה.
בכל מקרה, הפאניקה הייתה ברורה כבר בהרכב, ולכן בחרתי לראשונה אחרי הרבה זמן לוותר על המשחק
מסכים עם כל מה שנכתב. וגם עם מה שיואב כתב על ההזדמנות שבדיאטה התקציבית.
מאמן טוב זה כל מה שצריך.

ערן (המקורי) 17 באפריל 2018

מקווה שלא נגיע לאירופה.
אמנם המצב שלנו ניהולית לא זוועתי כמו ב 2012, אבל מקצועית אנחנו לא רחוקים משם. הקבוצה נראית נורא, ובעיקר- פריכה, חלשה, לא מאומנת ומבולבלת.
צריך פגרה ארוכה, רגיעה, וזמן. למחוק הכל ולהתחיל מחדש. ואולי להפנים סוף סוף שאין זהבי (אחראי בלעדי ל 2 מ 3 האליפויות) ולהיערך לכך באיחור רב מבחינת סגל.
ייתכן ובתרחיש מתוק נגיע לאירופה וגם נעפיל איכשהו לשלב הבתים. נראה לי מאד לא מציאותי כיום . המחיר הברור של אירופה הוא פגרה קצרצרה ועומס מיידי למאמן הבא. זה בעייתי מאד בעיניי.

צור שפי 17 באפריל 2018

מסיבת העיתונאים ההיא הולכת ומסתמנת כאקוויוולנט להבאת השצ'צ'נים לבית"ר.

dn 17 באפריל 2018

הנבואה ניתנה לשוטים ולכן אין לי נבואה לשנה הבאה אבל אני הרבה פחות אופטימי מגיל שלי.
אין מערך סקאוטינג.
ממנספורד עוד לא ראינו כלום.
אין מגרש ביתי.
חצי סגל לא יישאר.
צריך למצוא זרים אפקטיבים והרקורד שלנו ממש לא טוב.
הכי גרוע זה שגורדי משאיר אחריו מועדון שעדיין מדליף.
שחקנים בלי אופי ובלי מנהיג לרפואה.
הדיבורים על שכטר ואבו חצירה לא מעודדים בלשון המעטה.

לגבי השנה גורדי הביא אותי למצב שלא האמנתי שאגיע אליו -שלכתו הוא הדבר הכי טוב שיקרה לנו.
מדהים השינוי שחל בו – אפילו ההסברים שלו אחרי משחק פשוט הזויים.
"אין לנו מזל", הוא אומר.
"היינו צריכים לנצח שלוש מארבעת המשחקים האחרונים" – נו באמת.
"כל כדור שנבעט לשער שלנו נכנס"
יכול להיות שצריך לשחרר אותו כבר עכשיו,עם כל הכבוד כי אין לו שום שליטה על הקבוצה.
ההרכבים הזויים,החילופים לא עוזרים ולא נראה שיש לו פתרונות כלשהם.
טוב שיש את מכבי חיפה – יכול להיות יותר גרוע.

yaron 17 באפריל 2018

לדעתי הוא הוכיח שהוא בשל לנבחרת :-)
בתחרות הורדת הידיים בין תרבות הספורט ההולנדית/ספרדית ל(חוסר) תרבות הספורט הישראלית ניצחה ישראל…
יש!

yaron 17 באפריל 2018

תודה גיל, לא יודע איך אתה עומד בזה… בכתיבת הבלוג הכוונה.
לי הגוף דאג ופשוט נרדמתי בשמונה והתעוררתי באחת עשרה :-)
יש נסיונות של קרויף שהבנתי. שפונגין מגן שמאלי? רציני???

צהוב כחול 49 17 באפריל 2018

קרויף בנה מהיסוד וקרויף הרס עד היסוד

איציק 17 באפריל 2018

גיל, אם להיות קצת יותר רציני, אז האשם בחוסר ההצלחה של מכבי זה עם כל הכבוד, ויש כבד, לא ג'ורדי. האשם זה אתה עצמך עם זה שהורדת ידיים והפסקת את יומן האליפות. חלק מההצלחה טמון גם באמונה של האוהדים שאפשר להצליח. ברגע שהאמונה עזבה את האוהדים, גם הקבוצה דעכה.

yaron 17 באפריל 2018

והכי גדול זה שהתגובה הזאת באה ממך ;-)
אם להיות רציני…

איציק 17 באפריל 2018

תקשיב, אני לא מאמין באמונות תפלות, פשוט כי זה מביא מזל רע. אבל פה זה לא אמונה תפלה, זו היתה הבאת אי-אמון גורפת מצד גיל. הבעת אי-אמון שהכתה גלים שאת ההדף שלהם לא ניתן היה לא להרגיש גם בקריית שלום.

yaron 17 באפריל 2018

האמת היא שגם אני לא מאמין באמונות טפלות בדיוק מאותה סיבה…
מצטרף ל"ברכות לבית"ר על האליפות" ;-)

איציק 17 באפריל 2018

:-)

funfun 17 באפריל 2018

מביך. צפוי. פאניקה קטאלונית.
מערך הזוי, הרכב גרוע, שיקולים מוזרים במקרה הטוב
שחקנים חסרי אופי – אבל את זה ידענו כבר קודם
שמישהו ייקח את ראייקו כבר לבית של גיל שלי שיהיה השוער שם אולי?
:-)
עליבות עם מאמן :-(

אורי 17 באפריל 2018

היה זוועה אתמול אבל מה יש לך משוינפלד בשמאל? בישול וסחיטת פנדל לשחקן חלוד שלא ראה מדרש הרבה זמן זה יפה מאוד

גיל שלי 17 באפריל 2018

הבישול היה מימין, ואין לי טענה אחת לאיש, רק להצבה הטקטית שלו

דוד 17 באפריל 2018

ישבתי וצפיתי אתמול כאוהד בית"ר וצחקתי. אמרי לעצמי "כמה הייתם רוצים להיות בית"ר, בלי מאמן יוקרתי, בלי "שיטה", בלי כסף גדול, פשוט לבוא, לתקוף ואולי בפוקס זה גם יעבוד".
אשר לבית"ר ירושלים- מזל שלא ניתן להסביר. זה ממש כאוס, שפשוט מצליח ללא סיבה הגיונית. ניצחון אחד על ב"ש והקבוצה במקום הראשון!

ישרון 17 באפריל 2018

אנחנו לא תלויים בעצמנו, ב"ש צריכה לאבד נקודות בנתניה או מול בני יהודה כדי שזה יקרה.

סופגי 17 באפריל 2018

היי דוד, לא מזלזול חלילה אבל אני לא חושב שיש אוהד מכבי שגם אחרי אתמול, היה רוצה להיות בית"ר.

כשמכבי (וגם קבוצות אחרות) מצליחה, יש מאחורי זה הרבה כסף ויש שיטה, אחרת זה משהו שמחזיק עונה אחת וזהו.

בית"ר בעונה מטורפת ומשוגעת והיו לה שיאי רגש השנה אבל אני לא חושב שיהיה קשה למצוא אוהדי בית"ר שיהיו מוכנים גם לוותר על זה – עונה שבה המאמן מפוטר לפני הליגה, המאמן שאחריו מפוטר על הערה גזענית, המאמן שאחריו הוא מחמם כיסא שמושפל שבוע אחרי שבוע אחרי שבוע.

והעניין של ההצלחה בכסף קטן – טביב הוא חריג ויודע להצליח למצוא זרים שאף אחד לא מכיר אבל גם כאן בסוף, כדי להצליח לאורך זמן ולא לעונה של הבלחה אחת – צריך כסף גדול וצריך ניהול מקצועני (או שלפחות מזכיר ניהול מקצועני).

אם בית"ר תמשיך ככה, זה לא יחזיק הרבה זמן.. גם אם תקחו אליפות – זו עונה שבה במחזור ה30, אחרי נצחון על שאריות מכבי תל אביב, מגיעים 10,000 אוהדים ורבים מהם מקללים את הבעלים.

דוד 17 באפריל 2018

בית"ר היא באמת אנטיתזה מושלמת למכבי, על כל המגרעות של זה.
אבל ה"שיטה" של מכבי לא מצליחה (הניהול הפיננסי מצויין אבל הדרך המקצועית מתרסקת העונה). והרבה יותר מבאס להפסיד עם ציפיות.

רן 18 באפריל 2018

לא תזה ולא אנטיתזה.
גם שעון דפוק מדייק פעמיים ביום.
ההבדל בין שיטה ודרך לבין בלאגן זה העיקביות.
ביתר ב 6 שנים האחרונות בינואר כבר הייתה בים.
הדנה נדבק קורה

איציק 17 באפריל 2018

תגיד, יש משחקים שבהם על ניצחון מקבלים יותר מ-3 נקודות?

איציק 17 באפריל 2018

שאלה לדוד כמובן.

דוד 17 באפריל 2018

חחח… צודק. חשבתי משום מה שהפער 3.

yaron 17 באפריל 2018

תמיד אפשר להתפלל שהקהל יפרוץ למגרש

איציק 17 באפריל 2018

של איזו קבוצה?

ישרון 17 באפריל 2018

אחרי שבוע הכנות יוצא לו המערך הזה אבל מספיק לו רבע שעה של מחצית כדי לתקן ולהעמיד אחד מתאים, פשוט הזוי כנראה שאתה צודק הוא לא עומד בלחץ.
לגבינו יותר מזל משכל, אם יכולת כזאת ב"ש הייתה מפרקת אותנו (בעצם פירקה אותנו 3-1). שראיתי את היהירות בתחילת המחצית השנייה ידעתי שגם נשלם, למזלנו אתם לא יודעים למנף מומנטום.

יואב 17 באפריל 2018

3-1 בבש היה אחד המשחקים המשקרים שראיתי בשנים האחרונות. הייתם שווים לפחות שלושה שערים.

ישרון 17 באפריל 2018

צודק המשחק ההוא זה לא הייתה בעיה של יכולת.
מחמאות בצד זה לא עזר לנו יותר מידי שנראנו יותר טוב, במשחק שאסור היה להפסיד לא היינו קרובים לתיקו.

סימנטוב 17 באפריל 2018

אורי ברייטמן כתב,
הסולנית של הקרנבריז, דולורס או'ריורדן, לא מתה היום סתם בגיל 46: היא נאנסה בילדותה מגיל 8 ועד 12. לכן פיתחה אנורקסיה, ניסתה להתאבד, הפכה אלכוהוליסטית, עישנה בשרשרת ונטלה מנות-יתר של סמים. לפני כ-3 שנים נעצרה כי תקפה את הצוות במהלך טיסה. כך באו לסיומם חיים מסוייטים בגלל עבריין מין סדרתי שמעולם לא הועמד לדין ולא נענש.

ישרון 17 באפריל 2018

קול פשוט מדהים!!!
אחת האהובות עלי

עמית הלבבי 21 באפריל 2018

למרות שהתמונה של הקרנבריז מציינת את 'זומבי', השיר והשורה המתאימה לג'ורדי הם לגמרי
Do you have to let it linger??

Comments closed