רבים מפנטזים על מה היה יכול להיות אילו. זאת הפנטזיה הכי טיפשית בלקסיקון, אבל זה לא מונע מאף אחד להתעסק בה.

הבעיה היא שבמקרה של אוקלהומה, אנשים מתעסקים בצד הלא נכון והלא ריאלי של הפנטזיה. פרסטי ידע שהוא לא יכול במגבלות של אוקלהומה, להחזיק את איבקה, הארדן ראסל ודוראנט. הארדן רצה את השמיים, ופרסטי היה צריך לבחור מישהו. משום מה, אף אחד לא מדבר על הבחירה הלא נכונה של פרסטי, וואו כמה שהוא טעה בבחירה שלו.

*

פרסטי הוא איש כדורסל מדהים, אבל מדהימה לא פחות העובדה שלא התחשב בכלל בסגנון המשחק של ראסל לעומת הארדן כאשר נאלץ לעשות את המקבילה הכדורסלנית של בחירתה של סופי.

בדיעבד נדמה לי שהתשובה ברורה. כנראה אם פרסטי היה עושה טרייד על ראסל ולא על הארדן, אוקלהומה היתה היום הקבוצה הכי טובה בליגה בפער די גדול, עם כמה אליפויות. יתרה מכך, אילו היתה עושה טרייד על ראסל, אני מניח שדוראנט היה משחק היום באוקלהומה ולא בגולדן סטייט.

על ראסל גם ניתן היה להשיג הרבה יותר בטרייד לעומת מה שהשיגו מיוסטון על הארדן.

*

אז אם כבר מתעסקים במה היה אילו, שיתעסקו בבחירה ולא בעצם הצורך לבחור. הארדן מוכיח ביוסטון שהוא מסוגל לחלוק בכדור עם רכז בדמותו של כריס פול, ידוע שדוראנט היה בקשר מעולה עם הארדן, ויש להניח שהארדן היה חולק בכדור ונשמע למאמנים בעוד שאנחנו רואים שוב ושוב שראסל לא מסוגל להשתנות, לא משנה מי משחק לידו, לא משנה מי המאמן שמגיע לשנות אותו, לא משנה גם שראסל רוצה כנראה להשתנות, הוא פשוט לא מסוגל.

אז בבחירתו של פרסטי בניגוד לבחירתה של סופי, פרסטי יכול היה לבחור בחירה נכונה, והוא לא הצליח.

עוד שפל בחיפה
טרילוגיית ג'ורדי - הסוף