מסתבר שאצילי יכול לשחק גם כשמכבי לא משחקים ב4:3:3, אפילו עם דסה ומיכה באותו הרכב, אני בשוק, לא חשבתי שזה אפשרי.

כל שער כזה של אצילי, כל בישול שנתן לבלאקמן, רק עושה אותי עוד יותר עצבני, למה לעזאזל לתת לשחקן הטוב ביותר שלך, למעשה היחיד עם סטאר קווליטי אמיתי, להרקב על הספסל כשהרופאים אישרו לו לחזור לשחק? למממממממממממממה?

תודה לפאנטיקס שהואילו בטובם וחתכו את בית האונס מהשיר, בזכות זה לא חטפנו גול בהתקפה של נתניה בדקה ה83.

זה מוקדש לידידי אופיר ממן. למכבי חסר שחקן כמו מסי. טוב לכולם חסר מסי, אבל לא זאת כוונתי. מכבי השנה סובלת לאורך כל העונה ממדיניות מאוד סלחנית של שופטים כלפי כניסות בשחקנים שלנו, וגם מחוסר החשש של שופטים לשרוק שריקות במחלוקת נגדנו. מסי הוא לא בדיוק אומטיטי מבחינת עצמה פיסית. אבל, ביום ראשון הוא ראה את הכניסות של שחקני ריאל מדריד בשחקני ברצלונה, וכשאדון גארת’ בייל הגדיש את הסאה, וניסה לשבור את הרגל לאומטיטי ללא כל תגובה של השופט, מסי נכנס בכל הכח בלא אחר מסרג’יו ראמוס, תוך ניצול העובדה שאין מצב שאחרי מה שקרה עם בייל השופט יעז להוציא לו אדום. זאת המנהיגות שהכי חסרה למכבי. אני לא מדבר על כניסות כמו אלה של טל בן חיים, זאת לא חכמה, בטח שלא על הבושידו של ברק יצחקי. הלוואי ושחקן כמו אצילי ילמד את זה ממסי, זאת מנהיגות אמיתית, לא לפחד, לדבר עם השופטים כשהם נכנסים למרחב נוחות של שריקות נגדנו, וכן גם אם צריך להכנס דווקא באוגו אחרי מה שעשה לטל בן חיים בזמנו ללא שום תגובה של השופט. זאת המנהיגות שאנחנו צריכים.

הרעיון הזה של הצבת יובל שפונגין בעמדת המגן השמאלי, תהרגו אותי אם אני מבין בשביל מה, תודה לשפונגין שראה שזה לא עובד ונפצע בסוף המחצית, למה לעזאזל להתחכם כך? ג’ורדי לא מבין את ההבדל בין בלם שמאלי למגן שמאלי? הוא רוצה לשחק שלושה בלמים, שישחק שלושה בלמים, נראה לי שאתמול לא רצה שיגידו שהוא משחק שלושה בלמים אז אלתר. זאת הסיבה שאני כל כך כועס עליו, הוא כל הזמן חושב רק על מה יגידו, לא על מה צריך לעשות.

אני ממש מקווה שבמכבי מבינים שבאצילי טמון הפוטנציאל להיות השחקן הטוב ביותר בליגה הישראלית, זאת נקודת ההתחלה של בניית הסגל לעונה הבאה.

דן גלזר שחקן שאני מאוד רוצה לראות אצלנו, גם לאתגר את פרץ במאבק על תפקיד 6 וגם יכול לשחק במקום של גולסה היום.

אחרון חביב. קצת מבאס אצטדיון חצי ריק, אבל התענוג של להגיע לנתניה בארבעים דקות, ולחזור מנתניה ב35 דקות, יש מצב שזה שווה את זה.

טרילוגיית ג'ורדי - הסוף
משהו קטן על שאלת לברון