הפסד מבאס בנורבגיה

הגנה שנראתה כמו עדר כבשים שמותקף בידי לביאות.

אמנם עבדנו הרבה לאחרונה על העניין הזה של לחזור מפיגור, אתמול ניסינו לראשונה העונה לחזור מפיגור בן שני שערים, כנראה שצריך להעלות את דרגת הקושי, אבל הנסיון כשל.

מה שראינו מול פיוניק בבית, היה בדיוק מה שראינו מול הנורבגים בחוץ, רק שהפעם השטות הגיעה בדקה הראשונה. אך התגובה היתה זהה. מול פיוניק בבית ההגנה התפרקה תחת הלחץ של הטעות הראשונה, טיבי וראיקוביץ' איבדו את הראש, הקבוצה כולה אבדה את הראש, המזל היה שפיוניק לא ניצלו את המצב השני.

אתמול בדיוק אותו דבר. אחרי גול שאין לי כינוי אחר בשבילו פרט למביך, טיבי איבד את הראש שנמצא כרגע במחלקת אבידות ולא מציאות, ראיקו איבד את שארית הבטחון העצמי שהיתה לו, אולי עמר דמארי תרם לו פחות משחשבתי, ומכבי נעלמה מהמשחק לעשר דקות, עשר דקות בהן טיבי הצליח לתרגם את הראש האבוד שלו לשער נוסף בפנדל של הנורבגים.

החדשות הטובות הן שהגשם החזק לא הפך למבול, מכבי התעשתה בזכות בלם נורבגי תם ברמת הטיבי, ולאחר מכן ראינו את הכדורגל הטוב ביותר של מכבי השנה, עד לסוף החצי הראשון, אך כדורגל זה לא תורגם לשערים גם בגלל מד הלחץ העולה של עמר אצילי. שער ראשון של הבחור הזה ישחרר שם סתימה שהולכת ומתעבה, איביץ' חשב להכניס את אצילי לעשר הדקות האחרונות בדרבי, כנראה בשביל זה, חבל שלא יצא.

בשלושים הדקות האחרונות של החצי הראשון ראינו את מלוא הפוטנציאל ההתקפי של המשולש דסה, מיכה ואצילי. השילובים היו מוצלחים, גלזר וברסקי הצליחו להעביר אליהם את הכדור להתקפות טובות, השילוב המגמגם של מיכה ואצילי נראה הכי טוב העונה, חבל שלא היה שום איזון בצד שמאל שם שוינפלד וסבוריט פשוט נעלמו מהמשחק.

שוינפלד כשל בתפקידו אתמול, כלומר חצי ממנו ביצע בהצלחה, הוא מנע שערים למכבי, אך לא הצליח למנוע כיבוש שערים של הנורבגים.

וידאר עם כל הביקורת האוטומטית שיש עליו, דווקא שיחק אתמול סביר לחלוטין.

*

מעניין אותי מה היה השיקול של איביץ' כאשר החליט לעלות עם גלזר במקום דור פרץ. גלזר שיחק ברמה סבירה, והיה מאוד שקט עם הכדור. אני מניח שחלק מהשיקולים של איביץ' היו גם חישובים להמשך השבוע, פרץ חשוב יותר כנראה מול חיפה כמי שישבור את ההתקפות באמצע המגרש, בעוד שמול הכדורים הארוכים של הנורבגים, היתרון של פרץ על גלזר פחות משמעותי. אך בעיני, ואני יודע שאני הולך לעורר בוז עכשיו בקרב חלק ניכר מקוראי, אך בעיני דור פרץ היה חסר לנו אתמול בגלל שהוא הולך ומתייצב כאחד המנהיגים שלנו בקבוצה.

במשחק מול פיוניק בבית היה זה דור פרץ שהרגיע את כולם בהעלאת האינטנסיביות ההגנתית שלו, וגם בתנועות הידיים והפה, לאחר המצב השני של פיוניק. כאשר שרן על הספסל, פרץ הוא זה שלקח על עצמו להוביל את חוליית ההגנה. אתמול ההגנה נראתה כמו עדר ללא רועה. אלו חדשות מטרידות ביותר. טיבי הוא שחקן שתלוי מאוד בבטחון העצמי שלו, וכרגע נראה שהוא נמצא בספירלה ללא סוף אל תחתית המערבולת. ז'איר הוא בעל יכולות אישיות ואתלטיות טובות בהרבה מהבלמים ששיחקו לצד טיבי בשנים האחרונות (הגרסה הזקנה של קרלוס, טל בן חיים, באבין), אך למרות תפקודו בשמאל, הוא לא מצליח להרגיע את טיבי. דסה בהגנה פחות מוצלח מדסה בהתקפה. וכך טיבי נראה אבוד לחלוטין.

מאוד מעניין לקראת המשחקים הקרובים האם שרן יחליף את טיבי בעמדת הבלם. בעיני זהו חילוף מתבקש. גם אם שרן נחות מטיבי מבחינה גופנית, גם במהירות וגם בעצמה הפיסית, שרן משחק הרבה יותר שקט, נכנס לתיקולים בצורה הרבה יותר אגרסיבית, לא עושה שטויות בעלייה למעלה, וגם מניע את הכדור טוב יותר. חוליית ההגנה שלנו זועקת למנהיגות, שרן יכול להיות זה שיספק אותה. אה, כל זה כמובן בהנחה ששרן לא יחליף את ראיקו בשער, כיום גם אני במקום ראיקו זה שדרוג.

*

שאלת ראיקו היא אקוטית להמשך העונה. אם חשבתי במשחקים הראשונים שראיקו מתחיל את דרכו החוצה מהעמק העמוק אליו נכנס בפלייאוף בעונה שעברה, הרי שבמשחקים האחרונים אנו רואים צל של שוער. משחק הרגל שלו, המסירות לצד שמאל, כל זה נעלם גם הוא. ראיקו חזר לימים של היציאות המטומטמות שעולות לנו בשערים. והכי נורא, הוא לא חותך כדורים בתוך הרחבה, אלא מחכה להם על קו השער, והתגובות שלו על הקו תמיד מאוחרות משום שהוא מנסה להיות בטוח בכיוון הבעיטה במקום לסמוך אל האיסטינקטים שלו. כל אלה סימנים של שוער שאיבד את הבטחון שלו לחלוטין. זה ברור שגם שחקני מכבי מרגישים בזה. ראינו אחרי העצירה מול דמארי בדרבי איך כולם קפצו עליו לברכו, כנראה חשבו שהנה זה יחזיר את הגרסה הטובה יותר של ראיקו, וכן למרות הזכרון הקצר של כולנו, היתה גרסה כזאת. אבל ראיקו כרגע הוא נטל אדיר, ההגנה לחוצה בגללו, והוא עצמו פשוט לא מסוגל לעצור כדורים יותר מסובכים מבעיטה על גופו. אין לי מושג איך העניין הזה יפטר, אך הוא דורש פתרון מידי.

*

משחק רע, אבל השמינית המלאה של הכוס הוא שהמשחק הזה לא התפתח לתבוסה. החשיבות של המשחק מול חיפה עולה עכשיו שכן הוא קריטי למדי מבחינת בטחון השחקנים. וברור גם דבר נוסף, כדי לעבור את הנורבגים בנתניה, אסור לנו לספוג מהם שער. במצב ההגנה וראיקו כיום, ולאור העובדה שגם מול יריבות חלשות ביותר שלא תקפו אותנו כמעט כלל, עדיין ספגנו שערים, זהו ההימור שאני מתקשה לקחת. נקווה שכבר מול חיפה נראה שינוי משמעותי, אולי דור פרץ בקישור האחורי ביחד עם שרן כבלם, יצליחו להרים את שאר משחק ההגנה לרמה הדרושה.

קדם עונה (4)
מסעותיי בערבות הפרמייר ליג

34 Comments

יואב 24 באוגוסט 2018

אומרים שראייקו לא התקדם. זאת טעות. ראייקו הגיע אלינו טוב יותר. בלא מעט. הוא פשוט הלך אחורה. הבינוניות של הכדורגל שלנו שאבה אותו(באשמתו הבלעדית). זה קרה לטובים ממנו. וזה נון גדול למערכת.
בקשר לגלזר/ פרץ, ברור שיהיו רוטציות ובוודאי בעמדה האיכותית הזאת. קשה לדעת אם זה משנה אבל נקבל אותו רענן לשבוע הקרוב.
אני בהחלט בעד שרן על חשבון טיבי. הבדיחה הזאת הפסיקה להצחיק מזמן. הטרגדיה? לאחרות אין טובים יותר ואין מה להביא. זה משחק סכום אפס.
איביץ לא היה חד(שוינפלד משחק 90 דקות, שכטר לא) אבל אני מקבל שיש ימים כאלו. המון יהיה תלוי בו השנה בהינתן לו הסגל הזה, שבהחלט לא נחות מאף אחת אבל זקוק למאמן טוב. ולהרגשתי, הוא כזה.

שלי 24 באוגוסט 2018

לגמרי יואב, ראיקו כנראה מציג לראווה כשל מערכתי בקבוצה, שורה לא קידם אותו כלל, וההתפרקות המנטלית שלו מראה בעיה רצינית בתחום הזה בקבוצה.

גיא זהר 24 באוגוסט 2018

אלוהים יעזור לי שאני מגן על השוער האוברייטד הזה , אבל הוא התקדם בשנתיים הראשונות שלו מבחינת תזמון יציאות (אינסטינקטים טובים תמיד היו לו, ביציאות לכדורי גובה לא התקדם) ואורנטציה במגרש והורדת הבטחון האובר מוגזם. משהו רע עובר עליו בשנה האחרונה שמקרין גם על היכולות שלו. זה שלמכבי אין שוער שני סביר (אפילו ברמת הרן קדוש) מאוד מוזר.

יואב 24 באוגוסט 2018

בסופו של יום, כמו שאמרתי, ראייקו כיום פחות טוב משהוא הגיע. היתה שם התקדמות, זה נכון. אוהדי מכבי לא התעסקו בכלל בעמדת השוער עד לפני חצי שנה. זה היה לא אישיו.
היום, הוא בשפל מקצועי.

גיא זהר 24 באוגוסט 2018

יש גולים שהוא ספג לכל אורך הדרך (בעיטות העונשין, קרוסים), יש גולים שספג בהתחלה וחזר לספוג היום (יציאות פזיזות) ויש גולים שסופג בחצי השנה האחרונה ולא ספג בהתחלה. בעיניי גם בשיאו לא יותר משוער טוב במונחי ליגת העל (בינוני במונחים עולמיים). כרגע נראה שזקוק לפסיכולוג ספורט לפני הכל.

יואב 24 באוגוסט 2018

בינוני במונחים עולמיים זה נהדר ושווה כסף. אני לא חושב שמישהו חשב שהוא פנומן במושגים האלו. פנומנים לא מגיעים לכאן(למעט יעקובו).

יעקב נקש 24 באוגוסט 2018

מי שנחשב בזמנו ל"טוב בעולם" לגילו, לא מדגדג את החבורה הזאת ברמת אפילו…
הוא היום בן 22, אז תראו מי בן 23: פיקפורד ובאטלנד, טימו הורן של פ.צ. קלן, קאריוס וקפה שחתם בצ'לסי… לא חבורה מדי נוצצת, אבל איפה הם ואיפה הוא…
לטעמי ולדעת אוהדים נוספים שדיברתי איתם על הנושא, נעשה פה סיבוב רציני על חשבון מכבי, הוא נקנה בסכום פשוט לא הגיוני, הוא לא מצליח אפילו להיות השוער הכי טוב בליגה שלנו…

יואב 24 באוגוסט 2018

הוא הספיק המון עד גיל 20(כולל להיות קפטן כבר בגיל 18 של מועדון ענק כמו הכוכב האדום). בטח ברמה הבינלאומית. בנקודת הזמן ההיא, זה מה שיצר את ההילה סביבו. המון דברים קורים בשנתיים. אין בהשוואה הזאת של היום דבר עם זמן אמת.

שי 24 באוגוסט 2018

אולי לחזור לימי סוזה ולתת לדור פרץ לשחק כבלם במקום טיבי. גלזר מעולה בפן ההגנתי (בהתקפי גם פרץ לא משהו) ואולי ככה יהיו פחות בורות במרכז ההגנה.
דסה זה דסה זה דסה. כמו מול זניט ככה אתמול, לא מבין שלכל פעולה יש השלכה.

צור 24 באוגוסט 2018

ולחשוב שחיימוב הרוש לא רצו לבוא להתחרות עם רייקו….

אורי 24 באוגוסט 2018

יותר סביר שהניחו שרייקו יעזוב ולא רצו להתחרות עם המחליף שלו.
אם אני איביץ', יום ראשון טננבאום בשער – גם שידרוג (כרגע) וגם צפירה (אזעקה או הרגעה, לא יודע) לראייקוביץ

שלו 24 באוגוסט 2018

ראיקו עוד מעט עושה נזק שגדול מהעלות שלו.
לטיבי יש לפחות שני מחליפים מיידיים בדמות שרן ודור פרץ.
ברסקי וגלזר נתנו בעיניי משחק טוב ומנהיגות.
תוספת של פרץ/ייני הייתה עוזרת (גם אם על חשבון טיבי).
אני מניח ששכטר ישחק נגד חיפה.
מניח שאת עטר ישמרו לגומלין.
אולי כדי גם להעלות את כל האופי ביחד בגומלין.
כלומר שרן פרץ גלזר וברסקי.

קרקו 24 באוגוסט 2018

סתם משמיצים את ראיקו. לדעתי, הוא עדיין הטוב בעולם לגיל 19.
עם זאת, לגיבוי, שמעתי שיש שוער יווני משעשע ופנוי.

קרקו 24 באוגוסט 2018

גם הגול הראשון היה קופי של הגול שחטף לפני 3 שנים, רק שאז זה היה ויליאן וצ׳לסי…
המאמן הנורווגי סובב קצת את הסכין באמירה נוסח "הכרחנו את מכבי לחשוב" של מסינה. מביך, אבל אולי יגביר מוטיבציה אצל החבר'ה. לפעמים עדיף לשמוח בשקט כשהתכניות שלך עובדות.
האמת, הימרתי לפני המשחק שנפסיד 2:0. יצא קצת יותר טוב.

גיא זהר 24 באוגוסט 2018

גם בגמר הגביע מול חיפה חטף גול דומה.

שי 24 באוגוסט 2018

עד היום הוא לא זינק לדרדלה ההיא

קורא בין השורות 24 באוגוסט 2018

ראיקו נראה גמור ועלה לנו בלא מעט שערים העונה. חבל שלא מכרו אותו גם בלי רווח (או לחלופין הודיעו לו שהוא נשאר עד תום החוזה) כי נדמה לי שרווח כבר ולא יראו עליו והפסד כספי בדמות אי עלייה לשלב הבתים נראה מוחשי מאד ורשום על שמו.
געגועים לשקט הנפשי של חואן פאבלו…

אולי נראה השנה איזה טקס העברת המושכות מטיבי לפיבן ואם לא לפיבן אז אולי לשוינפלד…

Ollie Williams 24 באוגוסט 2018

לגמרי שוינפלד.
מאוד מעריך את כל ההשקעה שלו אבל הבנאדם איבד את היכולת לשים כדור בשער. עם כזה ראבאק ונתונים פיזיים עדיף שיהיה בלם. גם אם יעשה טעויות זה עדיין סטטוס קוו עם טיבי שהיה מביך מאוד.
ואם לא אז שרן או לרוץ עם פיבן ומה שיהיה יהיה. יותר סיכוי מסיכון בהתחשב במצב הנוכחי.

ראיקו…לא יודע להסביר. דווקא עשה התקדמות לאורך התקופה ובחצי השנה האחרונה כאילו חזר לנק' הפתיחה ומשם לקח עוד קצת רוורס.

3 גולים במתנה, מליון החמצות, מרגיש יותר מדי כמו שנה שעברה.

שלו 24 באוגוסט 2018

שנה שעברה לא היו החמצות כמעט כי לא היו מצבים כמעט.
לצערי.

Ollie Williams 24 באוגוסט 2018

בנודע לפרץ, כנראה לא כשיר עדיין ב 100% ולכן לא שותף. אבחנה טובה לגבי המנהיגות, באמת היה חסר מישהו שיוריד את כולם לקרקע בתוך כל הכאוס.

עם כל האכזבה מהשחקנים שכבר צוינו, מאוד התאכזבתי מאיביץ' אתמול.
חילופים מאוחרים ולא נכונים.
וידאר ואצילי היו טובים ושניהם יצאו אבל שוינפלד נשאר. אישית לאור השילוב של שכטר עם סילבסטר שנה שעברה בבית"ר הייתי מאוד רוצה לראות שילוב שלו עם וידאר. גם אצילי וצ'יקו באגפים כשוידאר באמצע יכול להיות פוטנציאל מעניין לשחקנים שאשכרה יספקו לו הזדמנויות טובות.

משה 24 באוגוסט 2018

אפשר להמשיך עם גלזר בקישור ושפרץ ישחק בלם נגד הנורבגים. היתרון – הוא חזק וגבוה משרן.

השמן. 24 באוגוסט 2018

אחד ההפסדים המתסכלים. מתנה אחרי מתנה. דווקא לצד דקות לא מעטות של כדורגל משובח.
זה מאוד מתקשר אצלי לפוסט הקודם של גיל, על האהבה לכדורגל הישראלי, אתמול פגשנו את הצד השני של המטבע, התסכול הגדול מהתקרה הנמוכה.
אני לא חושב שיש מהלך מקצועי אחד הקיץ שלא הסכמתי איתו לחלוטין. בניגוד לשנים שהטעויות היו ברורות מהרגע הראשון, הפעם כל ההחלטות היו לעניין. סוג לאיכות המאמן, ניקוי האורוות מהוותיקים, הצ'אנס האמיתי לשחקני הבית, ההחתמה המוקדמת של זרים בלי לחכות ל"מציאות" של סוף חלון. ובסוף, אתה עדיין נתקע עם ישראלים חלשים חסרים בינוניים להחריד. ודווקא השנה סיכויי העליה משמעותית לרעתינו, אחרי שנתיים שבהן עלינו אומנם עם מזל אבל אם תחושה של קבוצה הרבה פחות טובה מהשנה
שוער – כתבתי כבר שבוע שעבר. צריך לסיים את הסאגה הזו, גם אם זה אומר לחתוך הפסדים
הגנה – אמאדור יכול להיות הבלם המשני בצוות, לא יותר מזה. אומנם הגנתית הוא לא רע, אבל חלש מאוד בהנעת הכדור. כל משחק מאבד לפחות כדור קריטי אחד. על טיבי אין מה להוסיף, פרץ/ייני/פיבן כבר במשחק הקרוב זה רעיון טוב. ההצעה שהוגשה לדסה נראית מגוחכת לא פחות מהדרישות המקוריות שלו לאור העליבות ההגנתית וחוזר היעילות ההתקפי של פתיחת העונה. דווקא סבוריט לדעתי טוב מאוד הגנתית (בטח ביחס לדסה) עוד לא תורם בהתקפה, אבל באמת שהצד שלו סך הכול מוזנח.
קישור – אהבתי מאוד את הציוות, גם אם דור פרץ היה בריא. תחרות בריאה על העמדה הזו רק תועיל לנו.
התקפה – את קיארטנסון צריך להשאיל או למכור, כמו במקרה ראיקו. שוינפלד צריך לראות קצת ספסל עד שיתחיל להבקיע. ואצילי, חייב לתת מספרים השנה.

השמן. 24 באוגוסט 2018

*ישראלים חלשים וזרים בינוניים להחריד

טרנטה 24 באוגוסט 2018

מה רוצים משוער שההגנה שלו מוכרת אותו נון סטופ?
מה בוער לדסה הטיפש לעשות את הפאול המפגר הזה בדקה הראשונה? למה למען השם אף אחד לא מרחיק את הכדור בהגבהה? למה לעזאזל טיבי בועט לשחקן בראש ברחבה? אז מה מתפלאים שראיקו יוצא באמוק מטופש לכדור כששני הבלמים עם החלוץ? הוא כבר לא סומך עליהם.
מבחינתי שטיבי ודסה לא יראו מגרש הרבה זמן עכשיו. שרן יהיה מגן ויחסוך לי להתרגז על הטמטום של דסה ופיבן יקבל צ'אנס. יותר רופס מטיבי זה לא יהיה.
אני אגב די בטוח שעוברים את הנורבגים. לא בקלות אבל עוברים. גם במגרש הסינטטי המצחיק הזה היו טובים מהם ברוב המשחק. קצת עטר (לא מאמין שאשכרה אמרתי את זה) וקצת דור פרץ ויהיה בסדר.
לגבי המשחק המיותר ביום ראשון – התאחדות מפגרת שעושה כל מאמץ להקשות על הקבוצות באירופה.

אסף the kop 24 באוגוסט 2018

הפער הבלתי נתפס בין ההצהרות והנפיחות העצמית לבין היכולת.
סיפורו של הכדורגל הישראלי לדורותיו.

פרסלני 24 באוגוסט 2018

אני חושב שלא היו בכלל שני פנדלים. לא שלנו ולא השני שלהם.
רוצה לאמר שמבחינתי הדאגה השנה שוב לא שונה משל שנה שעברה. מי לעזאזאל יבקיע שערים בשלב שאנחנו משתלטים על המשחק? זה מריח כמו שליטה במגרש שרובה עקרה. מאד מודאג מכך. הלוואי שטועה.

יעקב נקש 24 באוגוסט 2018

של טיבי זה כל כך פנדל, היה מביך לראות…

רן 24 באוגוסט 2018

ראייקו במשחק זוועה. אבל טיבי עוד יותר מזעזע. בנוסף אפילו אני שלא הייתי באינטרנט כבר שבועיים כמעט ידעתי שהנורבגים חזקים בנייחים. אף אחד לא סיפר את זה לה לשחקנים.שעשו עבירות מטופשות על אזור הרחבה.
חוץ מזה הבעיה הלא פחות חשובה שאף אחד לא העלה.
איך לא נתנו גול מול קבוצה בלי הגנה. אצילי כאילו מפחד ששכטר ייקח לו את המקום אז הוא צולל ברחבה קבוע. ומיכה לא סיפק מסירה מפתח אחת כל המשחק

איציק 24 באוגוסט 2018

אחד הכותבים הבכירים כאן בדה באזר כתב לא מזמן פוסט מצוין: http://debuzzer.com/shely/90622/
ויש שם תגובה מעניינת (שנייה).
נ.ב.1: לא חייב להיות יווני כדי להיות ליצור קומדיה. אפשר גם סרבי.
נ.ב.2: מקווה שהתגובה לא נכתבה מוקדם מידי.

גיא זהר 24 באוגוסט 2018

עמה יעמיק (למרות שקמפיין בזיוני בבתים (כמו בשנה שעברה וכמו שלנו שלא יתנפלו עליי) ישעשע אותי יותר.

אחד העם 24 באוגוסט 2018

כמה אכזרית ומתוחכמת נקמתו של ח"פ, במהדורת העונה.
הפך את רייקו לצלם. יפסל במומו של הנפסל. ממש חואן דה פלורט.
גלזר היה אחד הבולטים אתמול, חילץ כדורים מצויין, ואפילו תרגם שניים מהם למסירות עומק מעולות, למרות אהבתו היתרה למשחק הרוחב.
בהינתן כושרו של טיבי ובהנחה שאין כסף לבלם נוסף ופיבך לא מספיק, הייתי שוקל הסבה, ולו זמנית של דור פרץ לעמדת הבלם.
בשנה שעברה הרהרתי בהסבה של שוינפלד (כמו רוב העולם הצהוב כחול). ברם, מן הסתם, לא פשוט להסב חלוץ לבלם בגיל מאוחר. לעומת זאת יש לו מעט הסבות של קשר אחורי לבלם (ביטון בסלטיק). יש לא מעט מאמנים שאוהבים את ראיית המשחק ויכולת הובלת הכדור והמסירה של קשר, כשהוא מוסב לתפקיד בלם. ולפרץ יש חוסן פיזי , גובה ומשחק ראש, וגם מהירות סבירה. ייני בלם בכדורי גובה מול הנורווגים? איך בדיוק? ינשוך את אשכיהם?

Funfun 24 באוגוסט 2018

מתנות. משחק של מתנות
גסה נותן מתנות בדמות פאולים גאוניים, טיבי חרג ממנהגו הפעם ובמקום טעות קטלנית אחת חילק לפחות 4.
ראייקו פשוט מסרב לקפוץ ולמתוח ידיים. מדהים. נראה לי שהדוגמנית המנותחת לעייפה שיבשה אותו כליל. פשוט מביך
גם השער שלנו היה מתנה נחמדה מהבלם שוידאר גבר עליו כל המשחק
כואב הלב כי הנורבגים פחות טובים מאיתנו. משמעותית
לא יודע אם נחזור כי אני מסכים עם שלי שמכבי לא מסוגלת לסיים משחק ללא ספיגה. זה המצב רבותיי ועדיף להתרכז בליגה שלנו
מה שמעודד אותי שיש קאדר מספיק גדול של שחקנים שירצה להוכיח בראשון שהם עשויים ממשהו אחר..
ראייקוביץ׳ לך מכאן כבר. לך

ניר 24 באוגוסט 2018

כרגע נראה שהאדם היחיד שיכול למצוא קבוצה לראיקוביץ זה דודו דהאן, וגם זה רק בבלגיה במקרה הטוב.

miranda veracruz de la jolla cardinal 26 באוגוסט 2018

ראיקוביץ התחתן ועם אשה כזו גם אני הייתי סהרורי.

Comments closed