הפסד לג'קסונוויל

קופלין במקום ריס ב2015 היה יכול להיות אחלה

המשחק הראשון העונה נראה בדיוק כמו שרוב המומחים ציפו שיראה. לא, אף אחד לא חשב שאיליי יפתח עם 11 השלמות ב11 ניסיונות, אבל כולם חשבו שפלאוורס ימשיך להיות פלאוורס (למעשה בדרייב הראשון העונה הוא נתן הצהרה, השלמה של 41 יארד לאינגראם ו16 יארד לאודל בוטלו בזכות דגלים של פלאוורס, ברבע השני נתן גם סאק לטעם טוב), כולם חשבו שההגנה של ג'קסונוויל חזקה מדי להתקפה של הג'איינטס, והרוב המרו על תוצאה של סקור נמוך.

קו ההתקפה יכריע את גורל העונה הזאת עבור הג'איינטס. ארק פלאוורס וגם אוממה בצד ימין שיחקו לא טוב. משחק הריצה של הג'איינטס היה כמעט לא קיים פרט לריצה מדהימה לט"ד של סקואן בארקלי, ושתי ריצות נחמדות של ג'ונתן סטיוארט. נאט סולדר היה בסדר, ההולדינג שלו בניגוד לאלה של פלאוורס הם בדיוק העבירות שאתה רוצה מהתאקל השמאלי שלך, כאלה שחוסכות סאק, ולא חוסכות מהלך גדול.

סקואן התקשה מאוד במשחק הראשון. לא היו מסירות קצרות של איליי שהפכו למהלכים גדולים פרט לאחת. היו יותר מדי ריצות ליארדים שליליים. והיתה את הריצה הזאת ל68 יארד שאומרת שזה הריל דיל. שיפור בקו ההתקפה יתן לנו דרייבים הגיוניים יותר (לא כל דרייב יגיע לדאון שלישי וארוך), ואז יהיה ניתן לתבל את המשחק במסירות קצרות לבארקלי.

אודל הראה לנו שבהחלט יתכן שהוא יתפתח לרסיבר הטוב בליגה. איליי פספס אותו לט"ד בתוך שמירה כפולה בגלל מסירה ארוכה מדי, ה110 יארד של אודל היו מול הסקונדרי אחד מהטובים בליגה אם לא הטוב ביותר, החוזה המוצדק ביותר שניתן לחשוב עליו.

איליי היה בסדר, האינטרספשן שלו נבע מלנסות יותר מדי, אנחנו כבר רגילים. שפארד ואינגראם השמיטו כדורים פשוטים שהרגו לנו דרייבים, אבל בסופו של יום, איליי הטוב היה איליי שלוקח את הג'איינטס לט"ד ברבע האחרון בפיגור חמש לג'גוארס, ולא לדרייב שנעצר על קו 35 היארד של ג'קסונוויל. הזמן יגיד אם קו התקפה טוב יותר יחזיר גם את איליי הטוב, לא הגדול. הבעיה הכי גדולה שלי עם איליי היתה שהוא הצליח למסור לאודל ארוך מדי, לעזאזל אלה בדיוק סוג המסירות שאיליי הישן היה משלים בשנה לויקטור קרוז, את אודל אתה לא אמור לפספס.

ההגנה נהנתה מהפציעה של פורנט. עד אז ג'קסונוויל הצליחה יותר מדי בחצי הראשון. ג'נקינס הוא קורנר שתלוי רק בחשק שלו, ואת השנה הוא פתח עם חשק. אפל נראה הרבה יותר מסביר. הקו הקדמי בהגנה נראה טוב מאוד עם דיימון הארסין, בי ג'יי היל ותומלינסון. אולי בגלל שורנון פצוע, אבל גם בגלל שזה הקו החשוב ביותר, הליינבקרים שלנו עדיין לא הראו שזאת השנה בה העמדה הזאת לא מחסלת את ההגנה כולה. נקווה שנווכח אחרת כבר מול דאלאס.

משחק שהוכרע על הטעות של איליי כתוצאה מפשלה משולבת של פלאוורס ואוממה. משחק שבו לא היה מהלך גדול של איליי, היה בו שני מהלכים גדולים של בארקלי, וגדולה של אודל. כדי לנצח משחקים נצטרך גם מהלכים גדולים של איליי, וגם הצטרפות של שפארד/אינגראם למשחק ההתקפה, ועוד שיפור בהגנה. יתכן וזה יקרה, יש הזדמנות כבר בשבוע הבא.

האם נובאק דיוקוביץ' יזכה בעוד תואר?
נו האדל - מה שהיה הוא שיהיה (סיכום מחזור ראשון)

10 Comments

ניינר / ווריור 10 בספטמבר 2018

אהבתי את איליי אתמול. שימשיך ככה

NoOne 10 בספטמבר 2018

לא יודע אם ראית את בארקלי משחק בפן סטייט(אני ראיתי די הרבה) אבל זה מי שהוא , הוא יתן לך משחק שלם של סוס מת של 2 יארד לנסיעה ואז יתפוצץ לריצה אחת של 75 יארד , זה מה שהוא עושה , הוא לא כשרון של פעם בדור , הוא לא בארי סנדרס או אדריאן פיטרסון , הוא שום דבר שאתה לא יכול למצוא בסיבוב השלישי כמו אלווין קאמרה, זאת הייתה טעות ענקית לא לקחת את דארנולד או רוזן , בעיקר בגלל שאיליי נראה כמו ק"ב בן 37 וזה רק יהיה יותר גרוע.

7even 10 בספטמבר 2018

בפוסט הקודם של גיל רשמו שבארקלי הוא שחקן של פעם בדור

NoOne 10 בספטמבר 2018

כנראה מי שרשם את זה לא ראה אפילו משחק אחד של פן סטייט בחיים שלו.
מי שראה את בארי סנדרס באוקלהומה סטייט(ממוצע ריצה של 250 יארד למשחק) או את אדריאן פיטרסון באוקלהומה הבין שמה שהוא רואה זה שחקן של פעם בדור.

שלי 10 בספטמבר 2018

אני לא ראיתי אותו בפן סטייט, אבל וואלה, אנשים כמו גטלמן ראו אותו לא פחות מכל אחד אחר, נראה אם הם צדקו או לא

NoOne 10 בספטמבר 2018

דייב גטלמן בן 67 , הוא רוצה לנצח עכשיו , ויכול להיות שבמובן הזה באמת בארקלי באמת יותר טוב עכשיו.
אבל בליגה שיש כרגע רק תפקיד אחד על המגרש שחשוב , דייב גטלמן מכר את 15 השנה הקרובות של הג'יאנטס תמורת אולי שנתיים של אלי מאנינג חצי מת.
לקחת ראנינג בק על פני פרנצ'ייז ק"ב זה פשוט טימטום.
ואני יודע על מה אני מדבר שנה שעברה הג'טס העדיפו לקחת סייפטי בבחירה השישית על פני ווטסון או מהומס.

פרינס מרסר 11 בספטמבר 2018

כל מילה לצערי הרב

7even 10 בספטמבר 2018

לא שאני אוהד הגאגוארס אבל פשוט לא הגיע לכם לנצח.
התקפה זוועה..פשוט זוועת עולם.
3 השלמות ברצף לאודל. 2 ריצות של בארקלי וחוצמזה כלום. כלום כלום כלום .

על מה לעזאזל עבדו שם בפגרה?

Carson wentz 11 בספטמבר 2018

הג'איינטס עלובים. תן להם לשחק נגד עצמם וימצאו דרך להפסיד. השאלה העיקרית היא אם תתייאש מלכתוב עליהם סביב שבוע 6 כמו עונה שעברה או קודם לכן… בהצלחה סמרטוטים

ליאור (אחד מתוך רבים, מסתבר) 14 בספטמבר 2018

הם היו קבוצה מאד לא טובה שנה שעברה. השנה לדעתי הם פשוט יהיו קבוצה לא טובה.
יש שם יותר מדי חורים עבור עבודה של אוף סיזן אחד
הביקורת שלי על החוזה של אודל זה לא השאלה האם הוא הרוויח את הכסף, אתה מה שמישהו מוכן לשלם עבורך בליגה הזאת אלא שהוא לא משנה את מאזן הכוחות עם ההארכה. אם מסתכלים על פרודקשן אז אפשר למצוא רסיבר שרוב הזמן נמצא בסלנט ומדי פעם יכול להביא מהלך של מעל 20 יארד ואולי אף לקחת את זה להאוס ב60-70 אחוז תפוקה ובפחות מחצי מהכסף ובלי גרנטיז וביתרה לקחת שחקן שסותם חור נוסף

Comments closed