נצחון בטדי

משחק לא מאוד מרשים, אבל כשלא סופגים הרבה יותר קל לנצח משחקים כאלה.

התמונה באדיבות האתר הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי תל אביב.

טוב, אז מה היה לנו בששת המחזורים הראשונים העונה? משחק ראשון מול חיפה, נסיעה לטרנר, רעננה ונתניה, דרבי וטדי. פרט לרעננה, חמש הקבוצות האחרות נחשבות ליריבות מהותיות עבורנו, כנראה גם שני משחקי החוץ הגדולים ביותר שיש, לא כותב הקשים ביותר שכן מבחינת מגרשים, המגרשים בקריית שמונה ובאשדוד קשים לנו גם הם.

לפני פתיחת העונה אוהדי מכבי חששו שבפרק זמן זה באר שבע תיצור עלינו פער שידרוש מאיתנו הרבה אנרגיות לסגירתו. חשש זה לא ממש התממש, בין השאר כי לא הפסדנו בטרנר. לסיים את הפרק הזה ביתרון שבע נקודות מבאר שבע ושמונה נקודות ממכבי חיפה, זה כבר חדשות לא רעות בכלל. לא הכנסתי את השם של חיפה בטעות, אם שחר לא יחרבן להם הכל, אני עדיין חושב שהם מועמדים להתפתח כקבוצה העונה, ולהוות חלק אינטגרלי בצמרת.

*

אתמול איביץ' החליט שהוא פותח עם מרכז השדה הלוחץ ביותר שיש לו. בבית"ר יש שחקנים מוכשרים כמו ורד, בעצם בעיקר ורד, אבל משחק קבוצתי מסודר הם לא ממש הפגינו עד עכשיו העונה. יתכן שאיביץ' גם שמע משהו על המנהג המעניין של גיא לוזון ללחוץ גבוה את היריבות בלי להתחשב בעובדה שכושר גופני זה לא משהו שמאפיין מאוד את הקבוצות שלו. היה גם את העניין הזה של הדרבי, בעיקר הפתיחה של הדרבי, פתיחה בה מכבי נראתה נחותה פיסית מהיריבה ואיפשרה ברבע השעה הראשונה יותר מיד מצבים והתקפות ליריבה שלא ממש חיפשה אותן.

לאור כל האמור לעיל, איביץ' ויתר על דור מיכה במרכז השדה, והלך עם אצילי וצ'יקו בכנפיים, כדי שאלה לא רק ייצרו את המצבים, אלא גם יעזרו בלחץ על בית"ר. צ'יקו בניגוד למשחק מול חיפה, השתתף רבות במשחק ההגנה של מכבי, ואף בצורה מוצלחת. הוא ניסה לשתף פעולה עם סבוריט בהתקפה, אבל המשחק שלו עדיין מפוזר, אם כי תשוקה לא חסרה בו. חבל, אם איתי שכטר היה מגיע למשחק, יתכן והיה נהנה מהפעלתנות של צ'יקו באגפים, אבל שכטר כנראה שפך לאגר בגמר גביע הטוטו וזקוק לתדלוק מחודש.

צ'יקו ואצילי החליפו אגפים בינהם, לפעמים צ'יקו היה באגף ימין ואצילי היה קרוב אליו באמצע, בלגן היה, אבל התקפות מרשימות פחות. הגול הראשון נוצר כתוצאה מפעולת אצילי קלאסית, חיתוך מהימין לאמצע ובעיטה לשער מרחוק. נכון שאצילי עושה את זה כמעט בכל משחק, אבל כנראה גורש לא ראה את אצילי משחק מימיו, שכן הוא הלך עם התנועה ימינה, רץ לכיוון הפינה של שערו, ואז כשאצילי חתך לאמצע ובעט, גורש היה צריך להגיב בניגוד לכיוון התנועה שלו. לאחר אימון האגרוף תאילנדי וג'יאוג'יצו עם בני ביום שישי, אני מבין לגמרי את גורש, התגובות שלנו בגיל מבוגר נהיות איטיות, והצעירים האלה מפתיעים אותך בבעיטות זריזות כאלה, אני חטפתי בעיטה סיבובית לכבד, הוא רק ספג שער, עדיף להיות גורש.

*

אצילי כנראה מפחד מבעיטות של הקהל הירושלמי לעברו, ולכן למרות חוסר הכבוד המוחלט של אוהדי בית"ר כלפיו, הוא ממשיך עם המנהג המגונה הזה של להרים ידיים בכניעה לעבר הקהל לאחר כיבוש בטדי. הוא כבש צמד גם בפעם שעברה שהיינו בטדי, וגם אתמול, אז מבחינתי הוא יכול לקבוע עם עצמו מראש שזאת חגיגת השערים החדשה שלו, ואז אולי יספק לנו צמדים גם במשחקים אחרים. באופן עקרוני אצילי אתמול נראה כמו אצילי ברוב העונה, רץ הרבה, לוחץ מצוין, מוסר הרבה פחות טוב, החמיץ גם הזדמנות נהדרת, אבל כשכובשים פעמיים, הכל בסדר, וכן זה התפקיד של אצילי, הוא לא מיכה, הוא לא צריך לבנות את ההתקפות, הוא צריך לספק בישולים ושערים, אז מבחינתי היה לו משחק נהדר אתמול.

למרות הנסיונות של גלזר לאתגר את ההגנה שלנו באמצעות איבודי כדור בחלק המגרש של מכבי, בעיקר בחצי השני, ההגנה שלנו נראתה לא רע בכלל. ראיקו ממשיך להתקדם, לתת לנו משחקים יציבים ובטוחים בשער, אולי הקשר שלו עם מאמן השוערים הנוכחים פותח לו את הצ'אקרות, זה הראיקו שרצינו לראות בפלייאוף בעונה שעברה. רוב המסירות שלו כדי לשבור את הלחץ היו דווקא מוצלחות, בדרך כלל ההקשתה לסאבוריט, למרות איבוד כדור אחד ושתי מסירות שהלכו החוצה. סך הכל משחק מצוין של ראיקו, סגר יפה את האחד על אחד של וארן, המשך לדרבי מצוין.

שרן ייני ארגן לנו לא רק את משחק ההגנה, אלא גם את הנעת הכדור מההגנה להתקפה. אין ספק כלל שצמד הבלמים החזק ביותר שלנו הוא שרן לצד ז'איר, אגב אתמול גם ז'איר נתן כמה מסירות טובות לשבירת הלחץ. סאבוריט כבר לא יזכיר לנו בשום שלב את מאלדיני, אבל המשחק שלו אתמול היה סביר ביותר, הוא משתתף לא רע בהתקפה, ובעיקר לא בפראות, ובהגנה הוא היה סביר אתמול. לדסה היה אמנם משחק פחות טוב, אבל השורה התחתונה היא שעברנו שלושה משחקים מתוך שישה בלי לספוג, שרן הבקיע עצמי מול רעננה, ובעצם ספגנו במשחק רק שער אחד מבאר שבע, ושער אחד מנתניה, אפשר לאמר בפה מלא שמשחק ההגנה שלנו יציב וטוב.

*

דור פרץ נראה טוב יותר בעמדה הקדמית יותר לעומת משחקים קודמים, ברור שהוא הרבה יותר טוב כקשר מספר שש, אבל זהו עוד שלב חשוב בהתפתחות שלו כשחקן. גולסה עדיין לא תורם מספיק מסירות קדימה, אבל כן בנה שתי התקפות יפות בדריבל, ועזר בלחץ עד החצי השני.

פתיחת החצי השני היתה מזעזעת. לוזון עלה עם הרכב שהזמין התפרקות, אבל אנחנו נראינו מבולבלים מהעניין הזה שצריך להתעסק בהתגוננות קצת, ובית"ר הרשתה לעצמה את המשחק המבולגן האופייני לה. ההכנסה של מיכה ואחר כך הפתעה, ריקן, הפתעה משום שריקן עזר מאוד בסידור המשחק ושיחק מעולה בשמאל, פתרו את המבוכה של עשרים הדקות הראשונות בחצי השני. אפשר לחשוב שאיביץ' יכול היה להגיב יותר מהר אולי, אבל אולי גם איביץ' חיכה לשטות התורנית של גיא לוזון, ההכנסה של ערן לוי איפשרה לאיביץ' להגיב עם ריקן, ואז השתלטנו לחלוטין על מרכז המגרש. למה אין לנו גיא לוזון כל שבוע?

*

אז יוצאים לפגרת הנבחרות במצב מצוין, אחרי נצחון בטדי שלא ממש האיר לנו פנים בשנות ג'ורדי. אנחנו נמצאים במצב הכי טוב מזה שנים בפתיחת הליגה, ודווקא אחרי שיבוץ משחקים מאתגר, שרק ימשיך כך.

ויחלוקו
מכביבול 143: גיל, עודד ויובל מסכמים ניצחון וצמד של אצילי.

52 Comments

רני 8 באוקטובר 2018

וואלה גיל, אני לא מבין אותך. תמיד בסיכומים שלך יוצא שכולם שיחקו טוב, לפחות בפרמטר אחד (שאיכשהו לפי הכתיבה שלך הוא המשמעותי ביותר) ועדיין- נראינו על הפנים. תתחיל לקטול, אולי ניראה סוף סוף כמו קבוצה!

שלי 8 באוקטובר 2018

זה אחד החסרונות שלי בחיים, רואה בעיקר את הצד האופטימי. ומצידי שנמשיך להראות כמו לא קבוצה, ולנצח

גיא זהר 8 באוקטובר 2018

לא חמוץ (סמיילי).

yaron 8 באוקטובר 2018

על גלזר הוא לא כתב מילה טובה, לשיטתך מדובר בביקורת. ואכן, זה היה המשחק החלש שלו העונה.
לא מובן הפחד של איביץ' לפתוח עם פרץ כשש. לא קבוע, מדי פעם.
גם החשש מלפתוח עם שכטר על הספסל לא מובן, החל מהדקה ה-70 שכטר נוטה לדעוך בייחוד אחרי רצף עמוס. עדיף לתת לשוינפלד לפתוח מדי פעם (ולהחליף במחצית) מלאבד 10-20 דקות של שכטר כל משחק.
מיכה כבר לא צריך להוכיח שהוא הסופר סאב מס' אחד בארץ. באנקר שמשחק 90 דקות לצערנו (הרב) הוא לא.

yaron 8 באוקטובר 2018

מה קרה לעימוד של התגובות, במובייל הכל מיושר לימין.
לא רוצים יותר דיונים?

רועי 8 באוקטובר 2018

שיבוץ המשחקים הקשה לא נגמר, מחזור הבא חדרה.
בסוף אני עלול להתרגל לעניין הזה של מיכה בדקות ה 60-70, השאלה היא אם זה יהיה יעיל גם במקרה שהיריבה תוביל ותרד לאחור לסגור את המשחק ולא יהיו לנו את השטחים הפתוחים האלה.
פרחים לגיא לוזון על ההכנסה של ערן לוי, נשגב מבינתי למה אחרי חילוף שביצע במחצית ששינה את כל המשחק והביא את הקבוצה שלו לשני מצבים מעולים לכבוש, כששער השיוויון מרחף באוויר, הוא נכנע ללחץ הקהל להכניס את לוי.

אבי 2 8 באוקטובר 2018

הכניס את ערן לוי כי אתה יודע שהוא יכול בהברקה אחת לשנות משהו. ערן לוי זה סיפור בפני עצמו.
נראה שגיא לוזון לא יודע מה לעשות איתו, הוא לא סובל אותו, אך אין לו ברירה למול הקהל לתת לו פירורים. מול הפועל חיפה שם אותו כחלוץ 9 ומולכם באגף לרדוף אחרי המגינים – תפקידים שלא מתאימים לו. המאמן הזה פשוט חלש כל כך.
ערן לוי חייב לשחק מאחורי החלוץ כשחקן חופשי.
המעבר שלו לביתר, לשחק תחת מאמן שלא רצה אותך, לדעתי מחסלת לו את הקריירה – מסמל כל כך את קבלת ההחלטות הרעה שלו בכל מהלך הקריירה.
מלך הבישולים של הליגה, בעל הכי הרבה מסירות מפתח, דאבל דאבל בבישולים וגולים, השחקן הכי מלהיב בליגה נראה פשוט כמו כבשה שמנה שלא מוצאת את עצמה במגרש. לי זה עצוב.

עידו 8 באוקטובר 2018

הוא הכניס אותו כי הקהל ביקש. הוא לא יודע מה לעשות איתו, ואיפה לצוות אותו. הוא פשוט מקשיב לקהל מתוך פחד, ולפי הכותרות בבוקר הוא עשה בשכל. חוגג כבר משבח את ניהול המשחק שלו. אני חושב שהיום יותר מאי פעם הקהל של ביתר מנהל לה את המשחק והסגל. גם חוגג וגם לוזון לא מפסיקים להתחנף, וככה זה נראה. גם בוזגלו נכנס לדרישת הקהל.

yaron 8 באוקטובר 2018

לוזון עשה מעצמו צחוק אתמול.
חילוף מצויין ומתוכנן במחצית ואז ניסיון להוסיף את כל התבלינים שיש בבית למרק שהיה דווקא לא רע.
הקטע של לסמן לשופט להוציא כרטיס / למי מגיע החוץ כאחרון השחקנים מגוחך.
הקטע של האוהדים שמלחיצים, מפריעים ולדעתי גם מתערבים ומשפיעים עליו הזוי ברמות קשות. גם זה שבטדי הקהל לא מחזיר כדור (ומצטלם איתו בגאווה) הזוי.
אבל היי, טביב הלך וחוגג בא אז הכל בסדר…

גיא 8 באוקטובר 2018

לא ברור איך השחקנים עולים למחצית השניה שיכורים, מאבדים כדורים במסירות פשוטות בחצי שלנו ולא היה חסר שביתר חוזרת למשחק משום מקום (ההחמצה של וארן)
צ'יקו היה טוב אתמול אבל לפעמים זה נראה שהרגליים שלו עובדות לפני שהן מקבלות פקודה מהראש והוא מאבד את הכדורים בשלומיאליות.
ריינשרייבר היה בסדר אתמול חוץ מהצהוב לשכטר שתכלס לא כל כך הפריע להוציא את בעיטת ה-5, ולעומת זאת ההתעלמות מהאיפון שעשו לו (למה להסתבך עם הקהל של ביתר ולהוציא צהוב שני…)

שלי 8 באוקטובר 2018

אם אתה מצליח להבין את ההגיון שהוביל את ריינשרייבר להוציא צהוב לדור פרץ, אתה מוזמן להגיש מועמדות לועדת פרס נובל

yaron 8 באוקטובר 2018

הגיע לשניהם צהוב, הגיחוך הוא שרק פרץ קיבל.

yaron 8 באוקטובר 2018

בכלל, צריך לפרגן לשופטים על הזיכרון המצויין, למזלנו לא הוצא צהוב שני לשחקן בית"ר הטדי…

אורי 8 באוקטובר 2018

זה אמנם לא קרה בסוף, אבל מה שחשבתי אתמול לפני המשחק:
שנה שעברה לפני בית"ר – "שיט, בן חיים יעשה פנדל או שניים על שכטר"
השנה לפני בית"ר – "יש, בן חיים יעשה פנדל או שניים על שכטר"

אבי 8 באוקטובר 2018

משחק ההגנה שלנו אכן השתפר וכמעט ולא מגיעים נגדנו למצבים במשחק עומד.
מתוך ה3 שערים שספגנו
1. טרנר – טעות נוראית של פיבן
2. שער עצמי של שרן מהקרן נגד רעננה
3. השער של נתניה גם מקרן (אמנם לא ישירה, אבל קרן קצרה כמו שאנחנו אוהבים לעשות ואז הרמה)

סך הכל לרייקו אין יותר מדי עבודה במשחקים העונה, אבל את המעט עבודה שיש לו הוא עושה כמו שצריך (בליגה לפחות) .

במשחק ההתקפה יש לנו בעיה, אין מספיק תנועה, וגם מורגש מאוד שאין חלוץ מחליף לימים ששכטר חלש בהם.

נולי 8 באוקטובר 2018

לטעמי זה היה משחק חלש של מכבי.
איבודי כדור לא מחוייבים של גלזר באיזורים מסוכנים.
ציקו יודע רק לרוץ. שום פעולה עם שכל.
קבלת החלטות מזעזעת של כל הקישור וההתקפה. למרבה המזל אצילי הציל את המצב וביתר החמיצו מצבים מצויינים.
בעשר הדקות האחרונות, ביתר כבר איבדו את הארגון שלהם ועם קצת ריכוז ניתן היה להבקיע עוד כמה שערים אבל המשחק ההתקפי היה מאד חלש.
ניצחון שרובו מזל, אבל כידוע, מזל הרבה יותר חשוב משכל

קרקו 8 באוקטובר 2018

גלזר באמת עשה כמוה שטויות, אבל לצד זה הוא מחפש כל הזמן את התנועה קדימה ואת חילופי הצדדים. הייתה לו גם מסירה בסגנון מיכה לשכטר. בסה"כ, נראה לי שעוד ניהנה ממנו רבות.

Ollie Williams 8 באוקטובר 2018

*לאצילי שלא הצליח לעצור….
עוד נהנה רבות מגלזר ללא ספק, הוא שחקן נהדר. אבל אתמול היה בינוני ואיבד המון כדורים בחצי המגרש שלנו

קרקו 8 באוקטובר 2018

צודק.

שי לב 8 באוקטובר 2018

זה אומר שלא נקבל פוסט על השוד שבוצע אתמול בקרוליינה?

שלי 8 באוקטובר 2018

ברור שיהיה פוסט על השוד בקרולינה, ראיתי גם את המשחק הזה, בהמשך היום

קורא בין השורות 8 באוקטובר 2018

משחק סביר, נקווה שישחרר משהו אצל אצילי.
ההגנה נראתה טוב מאד לאורך רוב המשחק.
ההתקפה די חרקה אבל כשזה מספיק לשני שערים אז אפשר להתלונן פחות.

נדמה לי שיהיה זה נחמד אם איביץ׳ יאמץ לעצמו הרגל להחליף את שכטר בדקה ה70, אתמול הוא פשוט הפסיק לזוז…

Ollie Williams 8 באוקטובר 2018

הגול של אצילי ממש הזכיר את הגול שלו נגד נתניה בשנה שעברה, אם כי קצת יותר מקרוב וקצת יותר נמוך.
כדור שנראה שהולך למרכז ומקבל את הסיבוב שלו החוצה ברגע האחרון ומבלבל את השוער.
אכן טעות של גורש שזז ימינה מדי אבל בעיטה מאוד מבלבלת.

מעבר לזה משחק די נוראי שלנו אבל לפחות הבאנו את הנקודות.
חובה חובה חובה חובה חלוץ מרכזי בינואר שיחלוק דקות עם שכטר.
מקווה שהעובדה שאלירן אפילו לא קם להתחמם לא מרמזת על איזה כסאח מיותר.

יאללה עוד שבועיים משחק העונה האמיתי, שבת ב 16:00…!

יואב 8 באוקטובר 2018

ההגרלה היתה מאתגרת ובמבחן התוצאה עמדנו יפה אבל מכבי עד עכשיו, בינונית פלוס. היא חזקה פיזית אבל אני לא מאתר שאר רוח במשחק שלה. היא חייבת לייצר לעצמה עוד נשקים מלבד מיכה, היא צריכה למצוא פתרונות חלופיים לשכטר, היא עדיין לא score for fun.
הרמה בליגה באמת לא גבוהה ומכבי עד עכשיו נהנית מההכנה המוקדמת ומכושר פיזי טוב. מה שכן, נראה שבניגוד לעונה שעברה, יש מאמן שיחזיק את העסק טוב יותר בקהלת החלטות והתכוננות פרטנית לכל משחק.

אחד העם 8 באוקטובר 2018

+1

השמן 8 באוקטובר 2018

אני לא רגוע. לא יודע איך לאכול את הקבוצה הזו.
יש סגל טוב, יש מאמן, יש ניסיון, יש מהלכים יפים, התוצאות עד עכשיו מעודדות, המספרים טובים.
אבל זה עדיין נראה כנשען על חולשת היריבות. קצת התעוררות קצת לחץ עלינו ואנחנו מתקפלים. אתמול פשוט נעלמנו מהמגרש לחצי שעה. לא ספגנו בגלל ההגנה שלנו או בגלל וראן?
דסה חייב לראות קצת ספסל, גם לגלזר לא יזיק. שכטר גם לא הופיע. איביץ' חייב ליצור את הרעב הזה אצל השחקנים. כרגע זה נראה עייף ושבע ללא סיבה ממשית

Ollie Williams 8 באוקטובר 2018

ועוד תהיה
איפה ברסקי? הוא אפילו לא בספסל לאחרונה אבל לא זכור לי שהוא נפצע, תקנו אותי אם אני טועה

עידו 8 באוקטובר 2018

ברסקי נפל ברוטציה.. יקרה לכולם.
זה שדסה לא רואה ספסל זו בעיה, כי הוא גם נטחן בנבחרת.
שכטר גם עייף כבר והפגרה תעזור לו. צריך להתחיל להכשיר לו מחליף, הייתי מנסה את יוני כהן שם.

Ollie Williams 8 באוקטובר 2018

קצת מפתיע כיוון שסה"כ היה נראה טוב בהזדמנויות שקיבל, ויש לו תכונות בקישור שלפעמים חסרות לנו בעיקר בהנעת הכדור.

עידו 8 באוקטובר 2018

מסכים. אבל כולם ישבו ביציע מתישהו. אתמול חוזז הוחזר לסגל, אז מישהו היה צריך לצאת.
יהיה יותר קל כשגולסה יפצע שוב.

Ollie Williams 8 באוקטובר 2018

(הכנס מם על פציעה של גולסה וג'ורג' הוטרינטור אומר "את הילד שלי אני שם על דבר כזה")

פאןפאן 8 באוקטובר 2018

עשיתי טעות נוראית אתמול וראיתי את אהובתי מאנגליה נגד הסיטי קודם למשחק של מכבי. זה היה קשה מנשוא ( ויחסית משחק פרימיירליג חלש)
פעם אחרונה
אני לא יודע אם משטח הדשא היה גרוע אתמול אבל אני בהחלט מקווה בשביל השחקנים שכך היה. חוסר דיוק פשוט מזעזע
אם אשים את משקפי גיל שלי אז אוכל לציין כמובן את ראייקו בעוד הופעה טובה ומשרת ביטחון, צ׳יקו מראה ניצוצות חיוביים ורצון גדול ( אם כי אוויר יש לו רק ל60 דקות) ושירן בהופעה של מאסטרו יחד עם ז׳איר.
קושיות לאיביץ׳:
מכיר את קנדיל? יש לך שחקן כזה ודסה ממש לא חייב לשחק את כל הדקות בכל המשחקים ביכולת הזו
מה עם מערך של שני חלוצים לא מרכזיים? שכטר מתחיל להישחק והיות ואין לנו חלוץ מרכזי נוסף הוא חייב לעבוד על זה
אגב- אם עטר לא עלה בגלל הבעיטה בדרבי אז אני מופתע. שחקן יכול להתבעס בגלל חילוף מוקדם. לא קרה כלום
משחק הבא סינדרלה מוליכת הליגה- איזה כייף

Gil - Zimbabwe 8 באוקטובר 2018

מה שהיה צריך להיעשות אתמול נעשה, אמנם הדרך לא יפה במיוחד אבל טדי זה מוקש וטוב שיצאנו בשלום.
דסה לא מפסיק להחליק על הדשא הזה, אפילו עד שהוא הגיע למצב בעיטה הוא החליק לפני, למה?
לוזון זו שכונה, שני מטר ממך אתה רואה שהכדור יצא משחקן שלך, הוא מסמן לשופט אאוט של בית״ר, הזוי. מתבדח עם הקהל מאחור ובסוף הם מניפים לו מטפחת לבנה. הראיונות איתו זה ספר, אני חושב שזה מודי שאמר שבראיון הוא מתראיין לחוגג.

לירן 8 באוקטובר 2018

כל מילה לגבי לוזון – שכונה

טרנטה 8 באוקטובר 2018

אין מה לרשום על המשחק שלנו מעבר לכותרת שמסכמת הכל.
ביתר מבחינתי כרגע היא מועמדת בכירה לרדת ליגה. אין מאמן, אוסף שחקנים לא קשור לכלום והגנה שחוטפת צמד כל משחק בנוהל. אפילו אתמול כשהם שיחקו הגנתית סביר עם קישור מעובה של קריאף טיארה ואיינבינדר וטב"ח לא מכר הגיע גורש וקיבל גול מפגר.
אני מאד חששתי מהשיפוט. ריינשרייבר שופט מרכזי ולידו עמדו שופטי הרחבה אדלר וגרינפלד. ממש צוות חיסול :) במפתיע הם היו סבירים חוץ מהכרטיסים המיותרים לשכטר ופרץ.

עומר 8 באוקטובר 2018

רק משהו בקטנה על אצילי- לא לחגוג בגולים נגד קבוצה ששיחקת בה, בטח ביריבות ובאווירה שמשחק כזה מייצר, זה לירוק בפנים של האוהדים שלך!
כל אחד שהיה מושאל לאיזה משחק וחצי בגביע הטוטו מרים ידיים בהכנעה כאילו אביגיל שרעבי הניקה אותו.
למה כשבן לוז/ יעקב הילל נתנו גולים בדרבי הם לא חגגו?
פשוט מזלזל ומתחסד

Gil - Zimbabwe 8 באוקטובר 2018

מה הוא צריך שירססו לו על הבית לה פמיליה? או שפואד של בית"ר יתפרץ ויתקע לו אגרוף.
בליגה שלנו זה מה שצריך לעשות, ואני בטוח שהאוהדים של מכבי מקבלים את זה בהבנה.

חן הצהוב 8 באוקטובר 2018

לא ממש. כבר ראיתי ציוצים שאמרו שאם הוא לא חוגג גולים מול בית"ר, עדיף כבר שלא יבקיע.
כמו כן – ראית את התגובה של זהבי לקללות של אוהדי הפועל (חגיגות ה'פיו פיו') ואת האהבה שהוא קיבל מהיציע

שלו 8 באוקטובר 2018

כמאמר המשורר ג. לוזון אם יש משהו שאני לוקח מהמשחק זה הראיון בסוף של איביץ' לפשכה.
אני לא יודע אם התואר הנכון הוא פרייסלס או מאסטרפייס.
אבל כמו שצחקנו אז לא בכינו שנים.

אורי 9 באוקטובר 2018

מזמן לא נהנתי ככה מראיון
מלבד ראיונות של לוזון אחרי הפסדים, זה הכי כיף

אחד העם 9 באוקטובר 2018

"עֲנֵה כְסִיל כְּאִוַּלְתּוֹ, פֶּן יִהְיֶה חָכָם בְּעֵינָיו "

שלו 8 באוקטובר 2018

אני חושב שיש לאיביץ' עכשיו הזדמנות לעשות הכנה להמשך העונה בפגרת הנבחרת.
להכין את קנדיל וההרכב לחדרה.
אתמול מאוד רציתי לראות אותו מחזיר את חוזז.
הוא בהחלט יכול להריץ הרכב אימונים בזמן הפגרה שיתן קצת כושר משחק לאחרוני השחקנים בסגל.

צהוב בלב 9 באוקטובר 2018

ואף מילה כמובן על זה שלציבוטה יש כבר 3 שערים העונה (אם אני לא טועה) ולאפואדו 0.
בהחלט וויתור מיותר.
דרך אגב לדעתכם מיכה יסיים עם יותר שערים העונה מדודי תירם?

עומר 9 באוקטובר 2018

לאופואדו שער ליגה אחד, והוא לא קרוב לקבל במכבי את הדקות שצ'יבוטה מקבל בבני יהודה, אבל ללכלך בתגובה בדה באזר זה חינם.

יואב 9 באוקטובר 2018

הכי פספוס שלנו זה קבהא…

עומר 9 באוקטובר 2018

לא רמי גרשון?

אורי 9 באוקטובר 2018

בן רייכרט

Ollie Williams 10 באוקטובר 2018

הוא היה בסגל הרחב בתחילת העונה בדיוק כמו יונתן כהן ומתן חוזז, שניים שהושאלו כמוהו לבני יהודה.
שניהם נשארו, והוא לא.
אם בעונה כזו, שכ"כ הרבה מושאלים חוזרים תקעו יתד בסגל ואף בהרכב, הוא לא הצליח עדיין להוכיח ששווה לתת לו הזדמנות במכבי, אולי על אף שלושת שעריו הוא לא מספיק טוב?

צהוב בלב 11 באוקטובר 2018

לפי דעתי הבן אדם גדל במכבי וגם העונה שעברה וגם העונה הזו מוכיח את עצמו שהוא ראוי לקבל הזדמנות. אני אומר לפי מה שאני רואה באופן אובייקטיבי ולא הולך שבי בצורה עיוורת אחריי המאמן כמו אחרים כאן.
במה הוא פחות טוב מאפואדו? האם כאשר אפואדו מקבל הזדמנות הוא מוכיח שמקומו בהרכב? אני לא רואה שום פרמטר שאפואדו עדיף עליו.
שאפואדו יבקיע צמד באיזשהו משחק ואיזשהו שער שכבר המשחק לא גמור דברו איתי.
לבינתיים הבחירה הזו תמוהה בעיניי.

יואב 11 באוקטובר 2018

אני הולך לפי העיניים שלי ולפי החלטות המאמן לגביו- הן תואמות. ובכל מקרה, נוטה לתת קרדיט לאיש המקצוע שראה אותו בהכנה. הוא מתפרנס מזה ואנחנו רק מתקשקשים בדה באזר.

צהוב בלב 12 באוקטובר 2018

אני הולך לפי מה התוצאות שאני רואה במשחקים ועל פני השטח.
הוא מציג נתונים ונראה בכללי הרבה יותר טוב מאפואדו ונראה לי שגם אפואדו וגם איביץ בעצמם יגידו את זה.

Ollie Williams 12 באוקטובר 2018

צ'יבוטה בדיוק שם צמד אז קל להסחף.
אבל ראיתי אותו כמה וכמה פעמים ואין לי ספק שצ'יקו יותר פיזי ויותר טכני ממנו. צ'יקו עצמו יודה שהוא עוד לא ב 100% אבל לדעתי מציג שיפור קבוע.

בעונות קודמות הייתי אומר שיש מקום להטיל ספק בשיקולים שהובילו את מאוויס להשאלות חוזרות ונשנות.
אבל העונה? כשתחת הפייר פליי כל מושאל שחוזר הוא נכס, וחמישה מושאלים קיבלו מקום של קבע ברוטציה אבל למאוויס לא נמצא מקום? כן, אני נוטה לסמוך על שיקול הדעת של הצוות המקצועי.

Comments closed