ווינטג' איליי

הפסד לקרןליינה, הפסד רביעי מתוך חמישה משחקים

אז מה היה לנו במשחק הארור בקרולינה. היה לנו ווינטג' איליי על אמת. קוורטרבק שלא מתרגש מלזרוק שני אנטרספשנס איומים, ומגיב בפיגור 14 ברבע הרביעי עם מסירת טד לשחקן שגרר את שמו בבוץ, אודל בקהאם ג'וניור, ל33 יארד בין שני מגנים, ואחר כך דרייב קצר מדי בזמן, אבל כזה שהביא לנו 7 נקודות, כאשר ההתחלה שלו היא במסירה ל51 יארד. זה האיליי שלא ידעתי שעדיין קיים, לא האיליי שמוסר ל75% המרות, זה איליי שלא היה לנו אף פעם, ואני מעדיף את זה שלוקח סיכונים וגם זורק כדורים מטומטמים חסרי סיכוי, כי איליי אינטואיטיבי שלוקח סיכונים זה איליי שהג'איינטס שלנו צריכים על מנת להתגבר על סגל מאוד לא מושלם.

היו לנו שופטים שפעם שניה בשבועיים, פשוט זורקים דגלים מגוחכים נגד ההגנה, ובכך מאריכים את הדרייב של היריבות ומעניקים להם 7 נקודות מתנה. הפעם גם אודל התערב ונתן עוד מתנה של שבע נקודות משלו באמצעות הפמבל של הפאנט, וכך בעצם 14 נקודות מיותרות היו למעשה 2 נקודות יותר מדי. אז איליי עשה קאם בק ענק ברבע הרביעי, אבל ניוטון והשופטים נתנו קונטרה יפה, וזה לא היה מספיק.

זה לא היה מספיק גם בגלל האינטרספשן הראשון של איליי שהפך לשבע נקודות של קרולינה, אבל כאמור אלה טעויות שאני מוכן לקחת כל משחק.

יש לנו סקון בארקלי, שני טד, אחד ממסירה של הקוורטרבק המחליף אודל בקהאם ג'וניור, המנהיג בעיני עצמו, אבל זה שהאריסון המנהיג האמיתי של ההגנה, אמר עליו ובצדק שהוא משמש דוגמה רעה לצעירים, הנה תראו את ההתפרצות של שפארד בספסל לאחר האינטרספשן שנזרק לכיוונו.

אז סקון בארקלי הוא לגמרי הריל דיל, כן גם אודל, וזה בסדר שהרסיבר הענק שלנו הוא גם אדיוט דיווה ואגוצנטרי, זה תיאור מושלם לעוד כמה רסיברים ענקים בתולדות המשחק.

יש לנו הגנה שלא הצליחה במבחן השורה התחתונה, לעמוד את העמידה שתסגור את המשחק, דווקא לאחר שתי חטיפות יפות, לחץ על קוורטרבק שממש לא קל ללחוץ כמו קאם ניוטון, אבל מה לעשות ההגנה הזאת צריכה להיות שם כשזה באמת חשוב, ובינתיים היא לא יודעת לעשות את זה. בלי קשר, לנדון קולינס חייב לקבל חוזה חדש בג'איינטס, הוא כוכב ענק אמיתי.

הפסד רביעי מתוך חמישה משחקים, אבל בבית פח אשפה שלנו, עדיין יש סיכוי הגיוני לקחת את הבית. אם איליי ימצא את הגרוב שלו, ואם ההתקפה עכשיו יכולה לתפקד על כל הצילנדרים שלה, אולי העונה הזאת תהיה קצת פחות גרועה מהצפוי למרות שהפתיחה שלה היתה גרועה כמצופה.

לנצח את ההר - ארם אבירם
You're so vain

6 Comments

אסף מונד 9 באוקטובר 2018

איליי היה נפלא, כל כך נהניתי ממנו. אבל זה היה שברון לב אמיתי בסוף, והמון חוסר מזל.
בכלל, זה היה המשחק הכי טוב שלנו השנה, יותר טוב מהניצחון על יוסטון. אם עד עכשיו נראינו כמו קבוצה רעה ביום רע או קבוצה רעה ביום טוב, נגד קרולינס נראינו כמו קבוצה בינונית פלוס ביום חסר מזל.
מה שמאוד בולט השנה זה שכאשר כל חלקי הקבוצה משחקים בצורה לא-רעה, היתרון האיכותי של בקהאם ובארקלי מאוד בא לידי ביטוי. התחושה שלי בסוף המשחק – חוץ מהבאסה – הייתה שאנחנו קרובים יחסית ללהיות קבוצה טובה, למרות שאנחנו עדיין לא שם.
ביום חמישי נגד פילי זה משחק שמגדיר עונה, לא פחות.

אורן השני 9 באוקטובר 2018

רוב הסיפורים עם רסיברים דיוות נגמרו בשקיעתם ושקיעת קבוצתם, למרות שאין כ"כ ברירות אחרות מאשר להמשיך איתם ולקוות לטוב.

Carson wentz 10 באוקטובר 2018

נסתום לכם את הפה סופית בעוד יומיים. מועדון מסריח, עלק לקחת את הבית….

7even 10 באוקטובר 2018

הדברים הקטנים האלה במשחק הרגו את הג'איינטס.
פה עבירה מיותרת בתחילת המהלך, שם כניסה חזקה ברסיבר אחרי שהכדור כבר מזמן לא שם, בעיטה של קיקאוף לחוץ שהחזירה את הפנתרים לקו ה 40.
כל מיני שטויות כאלה.

ובלי קשר:
בארקלי, וואוו.
אני תמיד שומע שילמדו QBs ואז הם ירדו ברמה וכו' וכו'.
איך לומדים RB בדיוק?

אין לי מושג מה קורה במכללות, אבל אולי שווה לג'איינטס לוותר על עוד עונה (שממילא גמורה), לבחור גבוה QB, ואז להגיע לשנה הבאה עם שלישייה של QB מבטיח, בארקלי, ו OBJ.

NoOne 10 באוקטובר 2018

אין ק"ב טובים שנה הבאה
ב 2020 יש שניים-שלושה שיהיו מאד טובים

Carson wentz 12 באוקטובר 2018

כמו שאמרתי, העונה שלכם תסתיים בשבוע 6, אתם הביץ' שלנו איזה כיף לשחק מולכם מועדון מסריח ועלוב, אם תשחקו מול עצמכם אתם תפסידו. לא נורא אולי שנה הבאה…לוזרים

Comments closed