נצחון על חדרה

זה היה בילוי מעולה עם הבן בשבת

התמונה באדיברות האתר הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי תל אביב

היה ממש נחמד אתמול בנתניה. הגענו קצת מוקדם כי בכל זאת אני לא רגיל שבתוך שלושים דקות אני מגיע מדלת הבית שלי לכסא באצטדיון. ישבנו אני ואביתר בשמש, נהננו מאווירה קיצית, לאט לאט החלה השירה בציבור של הפנטיקס, באמת היה משהו בסגנון משחקי הבייבסול בארצות הברית, מין דרך נהדרת להעביר את אחר הצהריים עם הבן.

כבר כשראיתי את ההרכב הייתי מרוצה מאוד. חשבתי כל הזמן שאמנם גלזר שחקן נהדר, אבל השחקן הטוב ביותר שיש לנו בעמדה 6 הוא דור פרץ, אהבתי את ההעדפה של צ'יקו בהרכב, בין השאר בגלל שאחרי פתיחה מהוססת, צ'יקו במשחקים האחרונים מאוד פעיל גם במשחק הלחץ, ומהתחלה הוא שחקן מאוד קבוצתי שאם יש לי ביקורת אחת עליו, הרי הוא שהוא לא עושה מספיק דריבלים ומנצל את הכח הפיסי והמהירות שלו, בקיצור תמונת הראי של אלירן עטר, ואין פה ביקורת על עטר. בעצם, יש ביקורת, אלירן עטר מאז המשחק מול באר שבע קצת התחיל להאמין בהייפ שסביבו, והפסיק לעשות את מה שעשה מתחילת העונה, לרדת להגנה, לנסות להשתלב במשחק במסירות בנגיעה אחת, ללחוץ את היריב. אז לא מצטרף לאלה שחושבים שאיביץ' מחנך אותו על הבעיטה בבקבוק, ברור שאין פה ענישה על האמירה אנוכי מלוכלך כלפי דיא סבע (ברור שזה היה אנוכי מלוכלך, מה נראה לכם), אלא מסר מקצועי של איביץ', אתה רוצה לשחק, תחזור לשחק כמו שאני רוצה, ותוכיח לי שהבנת בפעם הבאה שתקבל הזדמנות.

אה, ויש גם את עניין גולסה. אתמול היה המשחק הטוב ביותר שלו במכבי לטעמי. כמו בשתי העונות הקודמות כששיחק בריא (בערך שליש מהמשחקים בהערכה נדיבה), גולסה הפעיל המון לחץ בקישור, שיחק אגרסיבי, וגם בדריבלים שלו הוא משחק חזק ומהר. אבל אתמול הוא הוסיף את הנדבך שהיה חסר לנו מאוד, גם הוא וגם דור פרץ חיפשו את הכניסות לרחבה כשאפשר היה, שיחקו כל הזמן צפון דרום, והדרך בה הוא ודור פרץ השתלטו לחלוטין על מרכז שדה אגרסיבי וחזק של חדרה, איפשרה למיכה להתרכז במה שהוא טוב בו יותר מכל שחקן אחר בארץ, למשל המסירה הגאונית שלו לדור פרץ שהובילה לבישול המרשים של פרץ לאופאדו בשער הראשון. ככה הקישור שלנו צריך להראות, הגול של גולסה והבישול של פרץ הם בהחלט חלק מהמרשם.

בכלל, מתחילת העונה יש לנו גולים גם מהמגן הימני, גם מהמגן השמאלי, גם מהבלם (אה סליחה זה היה גול עצמי), שני גולים של גולסה, גול של דור פרץ, מכבי נהייתה הקבוצה שאומרים עליה שאתה לא יודע מאיפה זה יבוא לך, נזכר שאמרו את זה על קבוצה אחרת בהשוואה שלה לזהבי, אה סליחה למכבי.

*

חדרה קצת האמינו יותר מדי להייפ סביבם ועשו את המשחק הזה טיפה יותר נח. להתחיל את המשחק בלחץ גבוה על מכבי זה מתנה יפה למכבי, שנה שעברה זה עבד מצוין לקבוצות כמו עכו ורעננה, אבל השנה יש לנו משהו שלא היה בשנה שעברה, אנחנו אשכרה ניצלנו את הפגרה הקצרה כדי להוסיף כלים לארסנל. ההתמודדות עם הלחץ הגבוה של חדרה אתמול היתה מופתית. היה מגוון גדול של תרגילים, לפעמים דסה עבר לאמצע ושרן ימינה, ואז החליפו צדדים. לפעמים דור פרץ הצטרף לקו של שלושה בלמים, כשהוא האמצעי, ואז צ'יקו עבר ימינה ושיחק חלוץ שני באותו קו עם שכטר. בכל המשחק לא נרשה בעיטה אחת של ראיקו לחוץ. הנעת הכדור היתה מאוד רגועה. כן, זה מה שאנחנו רוצים לראות גם מול קבוצות טובות יותר מחדרה, ועושה רושם שנראה.

ההתקדמות שמפגינים דור פרץ וגם גולסה בעונה הזאת מרשימה ביותר. דור פרץ לא התקדם רק בנבחרת, איביץ' בונה אותו כקשר שלא מסתפק בלהשקיף על המשחק מאזור עיגול האמצע, כל הפעמים בהן תופקד לצד גלזר עשו את שלהן. כבר כתבתי שגולסה מרשה לעצמו כניסות לרחבה, בעברה הייתי משוכנע שבראש שלו רחבות היריבה שורצות תנינים, אחרת אין לי הסבר לפוביה שהוא פיתח לעניין.

*

אז מה היה לנו אתמול. משחק שיכול היה להסתיים גם בשמיניה, למשל אם צ'יקו לא היה מחליט ב3:0 שזה הזמן להתמודד על תואר האיש הספורטיבי של השנה. הוא הוציא כדור לחוץ כדי לאפשר טיפול במגן הימני של חדרה, בזמן שהיה יכול להעביר כדור למיכה ביתרון של ארבעה שחקני מכבי מול שניים של חדרה. גולסה קפץ על צ'יקו עם חיוך ציני כזה וחיבוק. מיכה רצה רק להרוג אותו וצ'יקו מצא את עצמו מתנצל, ובצדק, הוא צריך לחטוף קנס על השטות הזאת.

אצילי החליט לחקות את דור מיכה בבעיטה שלו לשער בעצם במסירה לאג'ידה. אגב אצילי, הוא חטף כדור שלוש פעמים בחצי הראשון ליד הרחבה של חדרה, אבל זה לא תורגם לגולים, אין לי שום טענה אליו.

אה והיה גם שכטר שהחליט לבעוט פנדל, איך חוזז רצה לבעוט אותו, אז שכטר רצה שחוזז לא יתאכזב יותר מדי והחטיא ברשלנות.

היה לנו משחק הגנה נהדר של מכבי. ז'איר לא רק לוקח כל כדור גובה בראש באזור קו האמצע, הוא משחק חזק, נקי, ומניע כדור בבטחון רב. שרן היה שרן, אני מחכה לזלזול שלכם בתגובות אבל באמת, למישהו יש ספק שהציוות של הבלמים שלנו צריך להיות שרן וז'איר, והציוות הזה הוא הציוות הטוב בליגה?

ראינו אתמול המון התקפות מתוכננות, החלפות מערכים לצורך שבירת לחץ, וגם להתקפות בודדות בשביל הגיוון, כל שחקן יודע בדיוק מה רוצים ממנו כולל דסה ששיחק מצוין וסבוריט שהוכיח שוב שהוא המגן השמאלי הטוב ביותר שהיה לנו מאז שג'ורדי הגיע, והגול היה רק הדובדבן.

והיתה רביעיה כמו מול רעננה, משחק שלא הוטל בספק מאז הדקה השביעית, חדרה לא הגיעה כלל לשער שלנו בחצי הראשון, וגם בשני היא הגיעה רק כשהמשחק היה גמור.

עכשיו שרק נמשיך כך, אצל איביץ' כל שחקן יודע, אם תזלזל קצת, אתה תמצא את עצמך על הספסל, זה מתכון מאוד בריא לקבוצה.

תיק תק תיק תק
הברדק חוגג כרגיל

36 Comments

יואב 21 באוקטובר 2018

מכבי זרמה כל כך יפה וזה היה כל כך מהנה. הקשר אחורי מקבל כדור אמן מהקשר הקדמי, בעומק האוייב. שכטר מבשל בפירגון, צ'יקו מאד איכותי בפעולות שלו ועם ביטחון בילד אין מול השער.
יש עניין פה. בהחלט.
כאשר הקשרים שלך הם כל כך ורסיטילים, כאשר תמיד אחד מהם מצטרף, אתה מבין את התהליך שמנסים להטמיע במכבי. ואז פתאום אלברמן נראה כמו העולם הישן. קשר 6 סטטי שכמעט לא עוזב את העמדה. הוא היה נהדר בזה(וגם גלזר כזה) אבל היום נדרשת רבגוניות.

השמן 21 באוקטובר 2018

משחק מעולה. הכי משכנע שלנו עד עכשיו העונה. באו לתת הצהרה, ונתנו אותה.
יואב צודק, ורסטיליות זו המילה. ויותר מכל דבר אחר זו הסיבה בעיני לאפואדו ולא עטר. החילופים בקישור-התקפה שלנו היו פשוט נפלאים. למעט שכטר, שאר החמישייה הקדמית לא הפסיקה לזוז ולהחליף מקומות – קטלני. בנוסף, זה מוריד את מפלס האגואיסטיות.
ייני נפלא. גם סבוריט וז'איר, לדסה יש עוד לאן לשאוף.
שכטר היה חלש, ובעיני, במשחק מול הגנה כל כך מפוררת, אני לא בטוח שלהכניס את עטר במקומו לא היה רעיון נכון.
שרק ימשיכו ככה.

Ollie Williams 21 באוקטובר 2018

+1 על שכטר ועל החילוף המתבקש שלא קרה.

חפרתי לחבר'ה שלי על האופציה הזו כל המחצית השניה בכל פעם ששכטר חירב עוד מתפרצת….הוא צריך שיהיה לו מחליף.

יקיר 21 באוקטובר 2018

קודם כל היה כיף להגיע בשעה כזו לאיצטדיון (תודה לנורבגים שעזרו עם זה).
אצילי עם כל הכבוד למשחק מול בית"ר היה חלש אתמול וממשיך בקו בינוני מאוד מתחילת העונה
שכטר לא היה רגוע, לא היה טוב, הלך הרבה ראש בקיר במקום לפרגן לחברים מסביב
מתן חוזז לא האמין שקיבל חצי שעה של משחק אבל אל תדאגו הוא ידע לחרבן אותה טוב מאוד, נכנסת בדקה ה60 וקיבלת כדור 25 מטר משער הירבה כשיש לך 3 חברים ברחבה שמחכים לכדור ומה שאתה עושה זה לבעוט ישר לשער? עדיף שישב על הספסל וימשיך להגיד תודה לפייר פליי שהאיר אותו בסגל הקבוצה העונה.

ודבר אחרון – איזה שיק יש למאמן שלנו, תודו :)
כל הופעה שלו על הקווים שווה 4 דרקונים

יואב 21 באוקטובר 2018

לא מובן לי למה ההשתלחות והגימוד של חוזז טובה.
אפשר לחשוב מה היית מביא ללא הפייר פליי- רמז, לא משהו שמעניין יותר ממנו. עדיף לתמוך וגם לספוג את הבוסר. כל שחקני הסגל שלך אמורים להיות בינוניים יקרים, שבעים ומפורצפים?

יקיר 21 באוקטובר 2018

ללא הפייר פליי היית מתמודד על דיא סבע, אולי גם על הסלביינק אבל זה לא העניין כרגע.
קיבלת חצי שעה להוכיח את עצמך? אל תבזבז את זה על שטיקים וטריקים שלמדת בפיפא

יואב 21 באוקטובר 2018

ואז? מה עם שאר שחקני הסגל? למה שלא יהיו ילדים שלנו? אנחנו לא צריכים חן עזרא, קבהא, בן בסט ושאר המצאות. יש לנו משלנו. כשאפשר לתת לחוזז דקות, אז צריך לתת לו דקות. פשוט.

יקיר 21 באוקטובר 2018

אל תהיה טעון סתם כי אין לך על מה.
אני הכי רוצה ששחקני נוער יעלו לבוגרת ויתנו בראש ויהיו חלק משמעותי בסגל אבל לא יכול לסבול את אלה שבכח מחרבנים הזדמנות נגיד לדוג' עמית זנטי אותו דבר.

יואב 21 באוקטובר 2018

בסיידר בסיידר, אז אני סבלני מאד ושמח שחוזז מקבל דקות ושיש לנו בכלל הזדמנות לתת לו דקות. הוא ילמד, גם מחוויות טובות וגם מטעויות. לא חייבים להיות נחרצים כל כך כשבאמת אלו צעדיו הראשונים. מה שכן, הוא חוצפן. וזה בכלל לא דבר רע, זה רק עניין של מינונים.

ניב 21 באוקטובר 2018

לא לנורווגים, לטיבי

yaron 21 באוקטובר 2018

השער הראשון היה נהדר. ברגע שפרץ קיבל את הכדור ממיכה צ'יקו ראה איך זה צריך להיגמר. ריכוז גבוה, ספרינט וסימון עם הידיים. ההיפך משחקנים (בלי להזכיר שמות) שמצפים שיחפשו אותם/ישחקו עליהם.
אחד הדברים שאני אוהב אצל איביץ' (לא בדקתי סטטיסטיקות) זה שמצד אחד כולם מקבלים הזדמנויות אבל מי שמאכזב אותו יודע שהוא יכול לאבד את מקומו ליותר ממחצית/משחק אחד. אם עטר חושב שבעיטה בבקבוקים או כתבות על התסכול שלו יחזירו אותו להרכב כנראה שזה לא ייגמר טוב…
הפסקתי לנסות ולהבין למה שכטר משחק כל כך הרבה אבל לתת לו לבעוט פנדל בדקה ה-86 ולהתבאס שיצא חלש?
חבל, כי העייפות מצטברת ועכשיו גם ב-70 דקות הראשונות הוא פחות טוב.

אחד העם 22 באוקטובר 2018

"היזהרו בבני עניים שמהם תצא תורה"
היה סבלני כלפי דור העתיד.
אתה לא יודע מהו רגע הפריצה אצלם.
יש איטיים יותר ויש זריזים יותר
דור פרץ לפני הפועל חיפה היה מוקצה מחמת ביאוס בקהל.
תן לזמן לעשות את שלו.
מי שלא מספיק טוב, יפלט. דרישות המערכת ברורות והרף גבוה
אבל צריך לתמוך במי שמנסה.
הבעיטה הזאת היתה עודף רצון להוכיח. ילמד ממנה

אחד העם 22 באוקטובר 2018

התגובה היא ליקיר

"היזהרו בבני עניים שמהם תצא תורה"
היה סבלני כלפי דור העתיד.
אתה לא יודע מהו רגע הפריצה אצלם.
יש איטיים יותר ויש זריזים יותר
דור פרץ לפני הפועל חיפה היה מוקצה מחמת ביאוס בקהל.
תן לזמן לעשות את שלו.
מי שלא מספיק טוב, יפלט. דרישות המערכת ברורות והרף גבוה
אבל צריך לתמוך במי שמנסה.
הבעיטה הזאת היתה עודף רצון להוכיח. ילמד ממנה

יקיר 23 באוקטובר 2018

אני בניגוד לאחרים ידעתי עוד בימים שפאקו נתן הזדמנות לדור פרץ שיש שם משו מעבר ואין מה לעשות בזמן 3 האליפויות של ב"ש אף אחד לא התקדם יותר מדי במכבי, נכון שההשאלה להפועל חיפה עשתה טוב לדור פרץ ושידרגה אותו ואת הפירות של זה התחלנו לראות כבר עכשיו אבל עם מתן חוזז אני לא רואה את זה קורה.
הוא כבר מושאל כמה? 3 שנים רצוף? ראית משו שאני לא ראיתי?

אחד העם 23 באוקטובר 2018

אולי הוא Late Bloomer?
ראיתי מהירות ויכולת בעיטה בשתי הרגלים.
מוקדם לקבוע שקבלת ההחלטות אצלו לעולם לא תשתפר (אני אופוימי- אפילו מהראש של שגיב יחזקאל אני מיואש רק ב 95%)

Ollie Williams 23 באוקטובר 2018

כמה שנים ברסקי וגלזר היו מושאלים?
יונתן כהן?
חוזז כמושאל בהחלט הציג יכולת ששווה צ'אנס לחזור למכבי. יש מאמן שבניגוד לשנתיים האחרונות של ג'ורדי – אי אפשר לחשוד במניעים שלו לשתף שחקן כזה או אחר. אולי יש סיבה שחוזז ויוני כהן כן אבל שגיב יחזקאל ומאוויס צ'יבוטה לא?
כן, הוא טעה בבעיטה הזו וגם אני התעצבנתי עליו ביציע באותו רגע. לצעוק ולקבוע שאין בו כלום בגלל הבעיטה הזו זו קביעה, איך לומר, קצת שלמה שרף-ית.

ואגב, צר לי לשבור לך את האשליה על היותך יחיד סגולה, אבל הרבה מאוד אנשים ראו שלדור פרץ יש פוטנציאל אדיר. בימי פאקו ועוד יותר בעונת הצ'מפיונס. בגלל זה האכזבה מהיכולת החלשה שלו בהמשך הייתה כ"כ גדולה. גם אחרי ההשאלה להפועל חיפה, עונה שעברה עד דצמבר הוא היה פשוט מזעזע.

ברק 21 באוקטובר 2018

יופי של משחק. נשאר להמשיך באותו הקו המתמיד של השיפור.
אני נזכר איך הרגשתי במחצית הראשונה נגד ב"ש בטרנר (ייאוש) ואיך זה מרגיש עכשיו (פייבוריטית לאליפות).
ובלי קשר –
מישהו עם ידע בפוטושופ יכול להוסיף לתמונה של איביץ' ממסיבת עיתונאים את קרני השור מהלוגו של הבולס?

ניב 21 באוקטובר 2018

היה תענוג,יופי של שעה, ראיתי שיש אנשים שהתבאסו מכמות הילדים שבאו למשחק, בעיניי זה היה מקסים ומשמח

יקיר 21 באוקטובר 2018

היה יפה לראות "משחק עונה" מול חדרה עם איצטדיון מלא, לא זוכר דבר כזה מול קבוצות שלא בטופ A של הליגה

עדי 21 באוקטובר 2018

יופי של משחק ואין כמו משחק של מכבי בשבת.
כולם שוכחים שקפיצת המדרגה והעלייה ביכולת של דור פרץ החלה לפני שנתיים שהוא הושאל להפועל חיפה, לפי דעתי הוא היה המצטיין שם באותה עונה, כבוד גם לג'ורדי ולהנהלה שלא ויתרו עליו.

ערן (המקורי) 21 באוקטובר 2018

היה אחלה משחק, נהננו גם ממכבי (רק הצטערתי שכטר לא נכנס), וגם מכמות הילדים והאווירה השמחה באצטדיון. הכי דומה לימים יפים בבלומפילד.
ילדים קטנים = אוהדים חדשים, הגדלת הבייס. הלוואי והשנה נעשה את מה שצריך ( כלומר – אליפות) כדי שתהיה התנפלות על המנויים בחזרה לבלומפילד (אינשאללה בקיץ הקרוב).
הלואי ויהיו עוד משחקים מוקדמים בשבת, בלי פקקים ובלי שילדים לא יכולים להצטרף בגלל שמאוחר.

הקורא המתמיד 21 באוקטובר 2018

הלוואי ויהיה בלומפילד בעונה הבאה

Ollie Williams 22 באוקטובר 2018

כנראה סיכוי זהה לזה שתוכל להגיע אליו ברכבת הקלה כבר שנה הבאה

קורא 21 באוקטובר 2018

מאוד הצטערתי על מקרה עטר בנבחרת. שחקן שמאוד נהניתי לראות באופן כללי כאוהד אובייקטיבי ועכשיו ממש לא בא לי לראות.

עדי 21 באוקטובר 2018

אלירן מוסר שהוא נפגע מאד ממך.

שלי 21 באוקטובר 2018

חלילה, עדיין מת עליו

טרנטה 21 באוקטובר 2018

למי עטר מוסר?

אחד העם 22 באוקטובר 2018

עטר מוסר זו אסימפטוטה השואפת לאוקסימורון.
מה שבטוח, לצ'יקו הו ימסור פחות ממה שימסור לוידאר (אחרי המעבר לרוסיה)

טרנטה 21 באוקטובר 2018

כל הכבוד לחדרה ולמאמן שלה. הגישה שלהם שונה לטובה מהרבה קבוצות אחרות והשתלמה להם מאד עד כה. נכון שאתמול פחות, בעיקר בזכות הגול המצוין הראשון (גם ברביעיה הקודמת מול רעננה מסירה מעולה של מיכה פירקה את ההגנה בשלב מוקדם), אבל בסך הכל היא קבוצה לא רעה שמנסה לשחק כדורגל ולא רק להפריע.
לגבינו – שכטר חייב לנוח. הוא גמור. דור פרץ מצוין ואני מקווה שאיביץ' חושב כמוני שהוא חייב להיות באנקר בהרכב כמו גם שרן. צ'יקו מראה פוטנציאל גדול מאד. אם עד עכשיו התרשמו מתכונותיו הפיזיות, יכולנו לראות בצמד של אתמול חשיבה מהירה, קריאה נכונה של המצב במגרש וביצוע מדויק. נקווה שיתמיד ולפי רמת המחויבות שלו אני בטוח בכך.
בדרך כלל אני לא אוהב משחקי שבת בשל נטייתם להפוך לתיקו מנומנם שכזה (זוכר בשלוף אשקלון ואשדוד). הפעם היה כיף. שמש, ילדים ומשחק טוב.

שלו 22 באוקטובר 2018

ד"ש ליורדי שטען שאי אפשר לשחק בשבת אחה"צ.
הבת שלי כמעט בת 6 נהנתה מאוד מהמפגש הראשון עם אצטדיון.

שלו 22 באוקטובר 2018

לגבי המשחק,
אני מאוד מרוצה מאיביץ' ומזה שהוא לא רואה בעיניים את השחקנים.
העניין הזה של להרכיב את ה 11 הכי טובים כל משחק (גם אם הוא טועה) הוא כנראה קונספט מעניין. אם היינו עושים את זה בעונות האחרונות כנראה היו עוד אליפויות במועדון.
כל חובבי התאוריה שמאמן זה אובריטד כנראה צודקים כשמדובר במאמנים גרועים.
אבל מאמן טוב משפיע על המשחק תוך כדי השבוע.
איביץ' נותן כבוד למקצוע ולבעלים בכך שהוא ממש מתכונן לכל משחק (שוב גם אם הוא טועה או לא מצליח) והתחושה שהוא יושב כל שבוע ושובר את הראש איך לנצח משחק, גורמת לי כאוהד להאמין שהוא ממש מתכנן אסטרטגיה כל משחק.
ולא, להעלות 10 חלוצים במקרה של פיגור זאת לא אסטרטגיה.

מילה על חדרה, ראשית זו קבוצה ולא רעה בכלל. התוצאה משקרת כי פער הרמות הוא גדול מאוד. אבל בליגה שלה שהיא כל שאר הקבוצות זולת מכבי וב"ש היא קבוצה לא רעה בכלל.
היא נשפטת מול רעננה, הפועל, אשדוד, פ"ת וכו' ומולן יש לה הרבה מה למכור.
היא נפלה על מכבי ביום טוב ומוכנה, אני מניח שגם הפועל (שביום הרבה פחות טוב בגביע הטוטו קיבלה רבעייה) הייתה מפסידה להרכב הזה.
יש ריח באוויר של עונה מיוחדת, כבר מאוד קשה להשיג כרטיסים…

יואב 22 באוקטובר 2018

ניר צדוק הנהדר מהארץ…

מכבי תל אביב תיקח מהמשחק הזה, "משחק העונה"
שלא היה, את השילוב בין אייל גולסה לדור פרץ. אם עוד דרושה היתה ההוכחה לכך ששניים מסוגם יספיקו, היא התקבלה. בשלישי – עוד דן גלזר, עוד רוסלן ברסקי – אין צורך. את התקן הנוסף באמצע אפשר להעניק באופן גורף לדור מיכה, ובכך להרוויח שחקן התקפי נוסף. מוזר לומר "שניים מסוגם" על פרץ וגולסה, היות ואין "מסוגם". מישהו שבר את הגלופה אחרי שיצר אותם. הם כל כך דומיננטיים במושגים ישראלים, ונדמה שגם הם כבר מבינים את זה. כך, בניגוד לעונה שעברה, הם מתחילים להיות מעורבים יותר ויותר במשחק ההתקפה – ראה התנועה לעומק של פרץ בשער הראשון והשער של גולסה. כל פעם שמכבי תשאיר על הספסל את צ'יקו אופואדו/אלירן עטר/עומר אצילי/מיכה לטובת קשר אחורי נוסף תהיה בגדר מתן קרדיט שלא מגיע לליגת העל. מכבי צריכה לתת לעצמה לנצח, וליריבות – להישאר עם החלומות.

ערן (המקורי) 22 באוקטובר 2018

כל מילה

אבנר משער 2 (206) 22 באוקטובר 2018

מישהו אמר שאיביץ' עשה את כל האימונים בשבוע שעבר בשעת המשחק, ולכל מי שזלזל בחדרה הזכיר שהם במקום הראשון.
כמו כן תרגולים טקטיים והסברים על כל שחקן בחדרה.
אם זה נכון, אז כן ירבו הכנות כאלו.
מסכים עם כל הנאמר על הספסול של עטר. איביץ' רמז לו (רמז עבה) שצריך לעשות הגנה, לחץ, ולמסור.

אגב, אני הגעתי לאיצטדיון ב 16:25 ולקח לי חצי שעה רק להיכנס לחנייה ופספסתי את הגול הראשון.
ובכל זאת, יש משהו נוסטלגי וכיפי בכדורגל בשבת אחה"צ.

שלי 22 באוקטובר 2018

סע דרך ציר הנפט, הכניסה לחניה תמיד זורמת משם

Ollie Williams 22 באוקטובר 2018

ובגלל זה כל עוד אין לי מגבלה פיזית טפו טפו טפו, אני תמיד מעדיף 10-15 דקות הליכה על חצי שעה באוטו

Comments closed