הפסד באטלנטה

עוד לבנה בקיר

עוד משחק מתסכל בשרשרת.

איליי מאנינג השלים את המהפך ונהיה אלכס סמית' גרסת הפורטי ניינרס. אם מסתכלים על הסטטיסטיקה בלבד רואים משחק מרשים, 399 יארד באוויר, טד אחד ואפס חטיפות אוויריות, אחוזי השלמה גבוהים מ65%, הכל לפי התכנית.

אבל זאת הסיבה שאיליי הישן היה איליי הרבה יותר טוב, למרות החטיפות הרבות, למרות שלאורך הקריירה התקשה להגיע ל60% השלמות. איליי הישן לא היה רואה את אודל משיג חצי צעד על המגן שלו בדאון רביעי יארד מהאנדזון, מחכה ומחליט שעדיף למסור לטייט אנד מכוסה. איליי הישן היה מוסר לכיוון של אודל עוד לפני שאודל התפנה, מתוך כך שהוא סומך על אודל בעיניים עצומות, מקסימום יחטף.

וזה הסיפור של המשחק. הג'איינטס השאירו על המגרש יותר מ14 נקודות שנבעו מחשש לעשות טעויות, יותר מכל דבר אחר.

לכן אני שמחתי עם ההחלטה של שרמר ללכת לשתי נקודות בטד הראשון שהקבוצה השיגה, זה בכלל לא משנה שההשלמה לא הושגה. שרמר החליט שסטטיסטית זה מגדיל את הסיכוי לנצח, ולא עניין אותו בכלל מה יקרה אם לא יצליחו, זה היה איליי הישן והטוב, זה שרוצה לנצח, לא מפחד לטעות.

ההגנה היתה סבירה, איליי אפל תרם פלוץ מוחי שמנע מההגנה להוריד את אטלנטה מהמגרש כשהם כמעט צמודים לאנדזון בדאון שלישי והשלמה ארוכה שנדרשה, אבל להחזיק את אטלנטה בבית על 23 נקודות אמור להספיק לך כדי לנצח. הרי אפשר למצוא בקולג'ים הגנות טובות יותר מההגנה של אטלנטה, כמו שהוכח בדרייב האחרון חסר החשיבות של הג'איינטס. רק הגנה חסרת יכולת בצורה נואשת יכולה ביתרון תשע לתת לאיליי להשלים מסירה ל60 יארד כמעט לסטרלינג שפארד 1:50 לסוף. זה לא אמור לקרות, אבל איליי שוב לא הלך עד הסוף, במקום לנסות להשיג את הטד במהלך הבא, הוא השיג דאון ראשון.

לאחר המשחק שמענו את החדשות על הטרייד של איליי אפל. גטלמן העיף מהקבוצה את כל בחירות הראונד הראשון של ריס. ג'יי פי פי, פו, איליי אפל, פלאוורס, ווילסון פרש בעצמו, רק אודל נשאר. הג'איינטס קבלו עבור בחירת סיבוב ראשון, כזאת שעם קצת יותר תעוזה של ריס היתה יכולה להיות קונקלין בקו ההתקפה למשל, הג'איינטס קבלו עבור הבחירה הזאת בחירת סיבוב רביעי בשנה הבאה, ובחירת סיבוב שביעי ב2020. חשוב מכך, הג'איינטס קבלו עוד קצת יותר ממליון דולר מתחת לתקרה השנה כדי לחתוך חוזים גדולים נוספים, ולהעביר אותם לקבוצות אחרות.

זה מה שנשאר מהעונה הזאת. כנראה אחרי הביי נראה את לואלטה בעמדת הקוורטרבק. השאיפה היא להפטר מחוזים גדולים ומגבילים לשנה הבאה, המועמדים הראשיים לעבור דירה הם ג'נקינס וסנקס. כל מה שנותר הוא להבטיח שלא ננצח יותר מדי משחקים, לבחור בשאיפה קוורטרבק טוב שיתחרה עם לואטלה שהלוואי ויראה פוטנציאל, וגם למצוא בדראפט הבא שחקני קו התקפה, קורנרים, וציידי קוורטרבקים.

זה נשמע הרבה, אבל מצד שני יותר גרוע מארבע השנים האחרונות, וכן כולל זאת שהגענו בה לפלייאוף, יותר גרוע מזה כבר קשה להיות.

בסוף זה מתחיל באינטגריטי
תטל"ג

6 Comments

7even 24 באוקטובר 2018

אז החלטתם לעשות גרודן ?

שלי 24 באוקטובר 2018

כן, וטוב שכך

NoOne 24 באוקטובר 2018

אין השנה ק"ב טובים . יצטרכו לחכות שנה לק"ב של ג'ורג'יה ובאמה.

אלון 24 באוקטובר 2018

איליי אפל הוא השחקן הכי גרוע בליגה. אני לא מאמין שהם קיבלו 2 בחירות דראפט בשבילו.

kirma der faux 25 באוקטובר 2018

היי גיל, מכיון ששום דבר חדש לא הולך לקרות בחצי השני של העונה ואתה באמת אוהד רומנטיקן שכותב באהבה על הקבוצות שאתה אוהד אולי במקום לצפות במשחק השבועי תצפה ותסכם משחקים גדולים מההיסטוריה של הג'איינטס?

שלי 25 באוקטובר 2018

רעיון מצוין למען האמת

Comments closed