נצחון על הפועל חיפה

להוביל 3:0 במשחק יחסית לא מבריק שלנו, זה מתכון לעונה טובה

התמונה באדיבות האתר הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי תל אביב.

רבים נזכרים בגעגוע בימי סוזה במכבי, אני זוכר גם את אלה שהיו מיללים בשער 7 על המאמן הבונקריסט הזה שמאמין בקישור חזק, שהורג משחקים ולא נותן להנות, והו איך אני זוכר את הקהל רוצה להרוג אותו אחרי המהפך של דיא סבע מולנו במדי מכבי פתח תקווה בזמנו.

למה התחלתי עם סוזה? אם אתם זוכרים, בתחילת העונה היתה לנו בעיה משמעותית בפתיחת משחקים. נדמה לי שהבעיה הזאת כבר לא כל כך רלבנטית, אתמול הגול הראשון הגיע די מהר, ודווקא הדקות הטובות באמת שלנו היו בערך עד דקה 25. איביץ' לא מחויב לשום דבר חוץ מלתוצאה. הוא לא מחויב לשיטת משחק אחת, לא מחויב למערך אחד, לא מחויב לשחקנים, מחויב רק להוציא את התוצאות הכי טובות שאפשר. למען האמת ככה אני אוהב את המאמן שלי. תנו לי פרגמטיסט על פני אידיאולוג, זה נכון גם לגבי תחומים אחרים בחיים, זה נכון על אחת כמה וכמה במכבי.

*

אפרופו פרגמטיסט, שווה לדבר קצת על מנספורד. ראיתם אתמול את סבוריט? בתחילת העונה היו ליחשושים על סבוריט כבאסט. רבים ביכו את העובדה שבאר שבע מביאה זרים מוכחים כמו סאבו והסלבניק בעוד מכבי שוב נסמכת על סחורה לא מוכחת. בינתיים ממה שאנחנו רואים גם מסבוריט, גם מאמאדור וגם מצ'יקו אופואדו, עושה רושם שהגישה הפרגמטית של מנספורד, להביא זרים לעמדות שזועקות את הצורך בהם, ולא את השחקנים הכי טובים שמוכנים בטובם לבוא לישראל רק בספטמבר, גישה זו מראה ניצנים של הצלחה. עוד הצלחה שאפשר לייחס למנספורד היא הנכונות לסמוך על שחקנים צעירים מתקדמים בספסל, על פני שחקנים ותיקים בשלהי הקריירה שמוכנים לחזור לישראל. זה לא רק הפיייר פליי, בדיוק בשביל זה היתה למנספורד שנה שלמה בישראל, ועושה רושם שהוא ניצל את השנה הזאת בצורה הכי טובה שאפשר. כן גם הטרייד על מאור קנדיל הוא חלק מהפירות של השנה הזאת, למרות מספר הכיבושים היפה של צ'יבוטה, מכבי מרוכזת במה שהיא צריכה, לא במה שהיא רוצה להיות, לא במה שהיא מסתכנת באיבודו, רק במה שהיא צריכה.

*

העונה יש לגולסה שני גולים וכך גם לדור פרץ, שני קשרים אחוריים שמשחקים מאחורי מיכה. היו כאלה שחששו מכך שמכסת הכיבושים של וידאר הולכת לה לשדות זרים, בלי שתחליף אמיתי יגיע במקומו. מי שמצפה ששכטר יכבוש שערים בכמות דו ספרתית לא ממש עקב אחרי שכטר בשנים האחרונות בליגה. אני הייתי בין החוששים. הפתרון מסתבר לא קשור דווקא לחלוץ שיכבוש. השנה במכבי כולם כובשים, שכטר לא מרגיש את הלחץ על הכתפיים, אלירן עטר יכול לשבת על הספסל, יהיה מי שיכבוש שערים.

*

ספגנו אתמול את השער הרביעי העונה. שלושה מתוך הארבעה הגיעו ממצבים נייחים, מתוכם אחד היה עצמי. השער היחיד שנכבש כתוצאה ממשחק השדה מולנו היה זה של אוגו. ההגנה שלנו מרשימה, ראיקו משחק מצוין ומשרה שקט. אם נמשיך לספוג בקצב של שער אחד על כל שני משחקים, ונספוג כאשר המשחק גמור, נדמה לי שאפשר להיות רגועים.

*

הרגשנו אתמול ירידה ברמת המשחק, בסופו של יום קנדיל לא ברמה של דסה, פיבן למרות משחק טוב משחק פחות טוב מאמאדור, וריקן לא מפתח משחק ברמה של צ'יקו אופואדו. עדיין הנקודה החשובה היא שגם עם שלושה חילופים בהרכב החזק ביותר שלנו, עדיין נצחנו את המשחק בקלות, ובלי שהתוצאה כמעט עמדה בספק.

*

נדמה לי שמיכה אמור לקבל בונוסים לפי מכסת הבישולים שלו. יכול להיות שמנספורד דיבר עם החלוצים שלנו שבעקבות הפייר פליי עדיף שלא יכבשו את כל המצבים שמיכה מנסה באכזריות לגרום להם לכבוש מהם? אולי באמת שהחלוצים שלנו ישלמו את הכסף למיכה במקום הכסף שמכבי תחסוך עליו בעקבות ההחמצות שלהם, כן אני מסתכל עליך עטר, וכן גם עליך שכטר.

*

למנספורד היה הרבה יותר קל מלאלונה ברקת כאשר זה מגיע לרענון הקבוצה. מכבי מגיעה מהעונה הכי חלשה שלה בשש השנים האחרונות. באר שבע מגיעה מאליפות שלישית ברציפות. אבל לא רק שמנספורד הביא בזול חלקים שמתאימים לפאזל של מכבי, בעוד שאלונה ברקת הביאה חלקים נוצצים ברמה המקומית שלא בהכרח יושבים בתוך הפאזל שברק בכר תכנן, אלא שמכבי הביאה את כל החלקים האלה בתחילת העונה, בעוד שבאר שבע עשתה את הפריש מיש עמוק בתוך השליש הראשון של העונה. בעוד שבמכבי התוספות הובאו לשלד ברור ומחוזק, בבאר שבע ניסו להחליף את השלד. פער עשר הנקודות מבאר שבע הוא לא הסיפור, הסיפור הוא שבעוד מכבי התקדמה והרבה מהקבוצה של עונה שעברה, באר שבע, הפועל חיפה, בית"ר, כולן ירדו ברמה ולא במעט. אולי באמת המשחק במחזור הקודם היה משחק העונה?

קללה? איזו קללה? (סיכום פלייאוף בייסבול)
מכביבול 149: מנצחים בסמי עופר ובורחים לב"ש

67 Comments

עומר 29 באוקטובר 2018

מחזור מושלם: השפלה לבית"ר, הפסד לב"ש, ניצחון משכנע למכבי והערב הקינוח: חיפה והפועל מתפלשות במושבה.
כיף גדול.

אורי 29 באוקטובר 2018

אכן סופ"ש מושלם (במיוחד אם תוסיף את הדרבי סל)
אם יש כזה דבר "יותר מושלם מושלם", אם אפשר במושבה תיקו נטול נקודות (הי פואד) עם כמות מורחקים שווה בכל צד
ואם כבר שמחה לאיד, במחזור הבא ב"ש הפועל וחיפה-בית"ר מה שמבטיח המשך הבלגן בחלקן/כולן

אחד העם 29 באוקטובר 2018

גירסה אחרת:
חיפה מפרקת את הפועל היום, לטובת שימור יחסי ישראל – הולנד (אם יתנו להם לעבוד בשקט, עוד יצא משם משהו מתישהו).
במחזור הבא, הפועל, עם מאמן זמני, סוחטת תיקו הירואי בטרנר.

אורי 29 באוקטובר 2018

לא מכביסטי מצידי אבל אם חייב לבחור מנצחת היום, מעדיף את הפועל – הסבל של חיפה זה פשוט תענוג
בהפועל הפסד יותר או פחות לא ישנה או ישפיע

טרנטה 29 באוקטובר 2018

אני לגמרי איתך

פאןפאו 29 באוקטובר 2018

מגה לייק

0z 29 באוקטובר 2018

ה 4:0 שנתנו לחדרה, מזכיר לי את ה4:0 שנתנו לק"ש (האלופה) בעונת אוסקר.
מכבי חיפה שנחשבה באותה עונה, המתמודדת העיקרית, פתחה גרוע ונקלעה לפער דו ספרתי מהר מאד.
ק"ש המשיכה לרוץ איתנו בצמרת תקופה מספיק ארוכה, כדי שלא נאבד פוקוס.
עד שבנאדו ייצב את הקופים, הם כבר לא היו רלוונטיים.

Ollie Williams 29 באוקטובר 2018

+2
לא חשבתי על האנלוגיה למשחק מול ק"ש (כנראה כי אחי התחתן באותו ערב ולא ראיתי את המשחק ההוא…) אבל ממש מרגיש לי דומה לחיפה דאז.

יקיר 29 באוקטובר 2018

משחק טוב ויעיל לא באמת צריך יותר מזה, רק לשמור על פוקוס ולהתקדם הלאה
לא באמת צריך לעניין מה קורה מסביב

ניר 29 באוקטובר 2018

אני לא חושב שמכבי תל אביב היא קבוצה טובה ותהייה אלופה היסטורית, אבל היא בהחלט תהייה אלופה. היתרון המרכזי שלה היא שהיא לקראת האליפות הראשונה כקבוצה ובישראל הרבה פעמים קבוצות אלופות רק צוברות מומנטום, כך שהאליפות הזו יכולה להיות הראשונה בסדרה של שתיים-שלוש אליפויות ברצף.

זה נובע גם מהעובדה שבאר שבע נמצאת עדיין בשידוד מערכות אחרי העזיבה של נוואקמה ועוד שחקני מפתח, ומנגד, אלו שהגיעו עדיין לא השתלבו. זה יידבק, זה בטוח, אבל זה ייקח זמן ולכן האליפות הנוכחית לא תהיה של באר שבע. הם קצת נרדמו בשמירה בקיץ ועל זה הם משלמים מחיר.

יקיר 29 באוקטובר 2018

קוראים לזה יהירות, תחושה של "בואו נמציא את הגלגל מחדש" ועל זה הם משלמים את המחיר

Ollie Williams 29 באוקטובר 2018

אני חושב שהם התחילו להאמין יותר מדי למה שסיפרו עליהם ולא הסתכלו על מה הם באמת, והגיעו למסקנה שהם חסינים בפני הכל כי הם כ"כ שונים ומיוחדים

טרנטה 29 באוקטובר 2018

תיקון קטן – מכבי הובילה 2 – 0 נגד מכבי פ"ת וזהבי הוחלף בגלל מתיחה קלה.. פתח תקוה צימקה משער עצמי של מאנה ואחריו דיא סבע השווה. נדמה לי ששרן הורחק לקראת הסיום וכמעט גם הפסדנו. נגמר 2 – 2.

Ollie Williams 29 באוקטובר 2018

ייני הורחק כי צעק על השופט ש"זו שערוריה" אחרי כמה שריקות גבוליות
אני זוכר היטב את המשחק, היה 2-0 בנונשלנט, ריף פרץ נשלח במקום זהבי וייני מצא עצמו קיצוני ימני. לקח כמה דקות טובות ושער חובה עד שהשחקנים הבינו מה נגד מי.

רן 29 באוקטובר 2018

1. אני מהפודקאסט של שבוע שעבר חושב שזה מה שהיה והייתי.עצלן.מדי לבדוק, גיל מצפים ממך לתחקיר מעמיק ולא סטיל פרימו

2. מה קורה עם ההזחה של התגובות בסלולר?

אחד העם 29 באוקטובר 2018

"יותר מזה אנחנו לא צריכים"
מקווה שברפרטואר השינויים תחת הנהגתו של מנספורד , תהיה גם התעקשות על קיום חוזה של המאמן במלואו.
שנראה פעם מאמן זר שמתחיל שנה ב' אצלנו.

אורי 29 באוקטובר 2018

זה יתרון בשנה בלי שלב בתים – סיכוי טוב שאיביץ' ירצה/יצטרך שלב בתים בשנה הבאה על מנת להתקדם ולכן ישאר שנה נוספת

יקיר 29 באוקטובר 2018

ואוסקר בעצם לא רצה? פעמיים!!!!?????

0z 29 באוקטובר 2018

אוסקר פחד מהקאסמים…

אבי 2 29 באוקטובר 2018

גיל, מנצל את האכסניה שלך ואת המפגש בינינו להגיב גם לעניין קבוצתי הפועל חיפה.
יצאתי אתמול בדקה 78 לאחר ה-3-0 מרוב עצבים ותסכול, דבר שלא עשיתי המון שנים.

לגביכם, אציין שאתם פשוט הקבוצה השלמה בליגה. הגנה יציבה וקישור פנטסטי. הרבה זמן לא הייתי מיואש כמו אתמול, זה היה נראה שבכל פעם שתלחצו על הדוושה תגיעו לרחבה כל כך בקלות. איזו הנעת כדור, איזו השתחררות מלחץ (אם אפשר לקרוא בכלל לדבר הזה לחץ, כי הפועל לא ידעה ללחוץ אתמול), ודור פרץ זה הקשר הטוב בליגה כיום.
עוד נקודה לעניין דור פרץ, אחרי השלישי שלו אתמול, הוא חגג והכל בסדר מבחינתי, כי הוא צהוב וגדל במכבי תל אביב, למרות הפריצה אצלנו, טוב שחגג. אני פשוט משווה זאת לשער של גיא מלמד, איזה מביך צריך להיות, שאתה "לא חוגג" שער מול קבוצה ששיחקת בה 9 מחזורים ונזרקת בטרייד עבור דיא סבע. מגוחך.

לגבינו, עצוב מאוד, כמעט אותו סגל, וזו קבוצה שונה לגמרי. האובדן של אלון תורג'מן היה הרסני. הביאו 3 חלוצים שהם בדיוק אותו סגנון משחק, פיבוטים כבדים וסטטיים, אז'ובל, אלי אלבז ופאפאזוגלו. איזו בנייה נוראית של קלינגר.
הזרים שלנו שהרימו את הרמה אשתקד, חווים נסיגה גדולה ביכולת פרט לשטקוס.
שון גולדברג ורועי שוקרני לא מתאימים לרמה. והאכזבה גדולה משניים שאמורים להנהיג אותנו, גילי ודור מלול. דור ביכולת זוועתית אחרי שנתיים בהן היה העוגן שלנו. וגילי, אוי גילי ורמוט, כזה מרגרינה, כל כך רך ומרגיז, נראה שחקן שבע, שום איום שום מספרים, איזו אכזבה.
רציתי את עמיר תורג'מן בזכות הנוסטלגיה, אבל כיום אני כבר לא כל כך בטוח, אולי עדיף לנו את יובל נעים, כי אנחנו הולכים להיאבק על הירידה לצערי.

עומר 29 באוקטובר 2018

נוראי טרנד ה"לא חוגג" הזה. כל שחקן שהיה מושאל שבועיים וחצי לקבוצה כלשהי לא חוגג נגדה, מוציא את הכיף וגם קצת זלזול באוהדים.

יקיר 29 באוקטובר 2018

מגוחך ומביך, הצעד הבא זה להעלות סטורי התנצלות

אחד העם 29 באוקטובר 2018

גילי ורמוט פרש ממשחק פעיל לפני שנתיים בערך.
הוא פשוט לא עדכן. טיפוס מופנם, כנראה…

אבי 2 29 באוקטובר 2018

:) באמת מופנם.
לא מבין איך לא קלטו את הבלוף, את הדעיכה הגדולה שלו בשנים האחרונות, איך יואב כץ אכל את הלקרדה הזו, חוזה לשנתיים וחצי של 220 אלף דולר לעונה – במונחי הפועל חיפה זה כסף עצום. איזה עצם בגרון.

חיים הצהוב 29 באוקטובר 2018

בואו אני אתן לכם סקופ לגביי ורמוט, הוא אף פעם לא היה שחקן טוב פשוט עכשיו תלויים בו אז שמים לב לזה.
הוא שחקן היילייטס מהטובים שהיו פה, תראה תקציר של המשחק ותהיה בטוח שהוא איזה כוכב על אבל תראה משחק שלם ותבין כמה הוא לא באמת משפיע על המשחק וכמה הוא רך.
85 דקות מתוך ה90 אתה לא זוכר שהוא משחק

עדי 29 באוקטובר 2018

אתה עדין מדי…רק לפני שנתיים?
הוא פרש מכדורגל עוד לפני שג'ורדי הביא אותו. באותה עונה נדמה היה לי שג'ורדי עשה את זה רק כדי לנקום בהפועל ובמקרה פואד – הבן אדם לא קשור לענף כבר 5 שנים לפחות

טרנטה 29 באוקטובר 2018

לצערי זה היה נסיון אחרון להפיח רוח חיים בגוויה האדומה.

Ollie Williams 29 באוקטובר 2018

דווקא זכור לי שאת העונה ההיא הוא התחיל טוב, נתן הצגות גם בנבחרת לצד זהבי וטב"ח מה שנתן תחושה שאצלנו (כשלא היה אמור להיות הכוכב הראשי) הוא היה יכול לחזור להציג יכולת ראויה.
לפחות בישל גול אחד נגד בית"ר מתישהו :/

yaron 29 באוקטובר 2018

כשכל מה שיש על הצלחת זה ליגה מקומית בשנה שאתה היחיד שהשתפר וכל השאר נחלשו, אפשר להיות רגועים.
יהירים אסור להיות ואני לגמרי סומך על איביץ' בנושא.
גם הסגל של שנה שעברה היה משחק הרבה יותר טוב עם איביץ' כמאמן ובלי אירופה.

השמן 29 באוקטובר 2018

האמת, קל. קל מידי.
כל המחמאות למנספורד ואיביץ'. באמת שכל צעד שנעשה השנה מחושב ומושכל. ונכון ציינת שהתחושה היא שקודם כל התוצאה והקבוצה ולא שום דבר אחר.
אבל קשה שלא להתאכזב מהאתגר שמציבים מולנו. זה נכון שהמצאי נמוך, אבל בני יהודה מראים שאפשר גם עם חומר אלמוני יחסית להעמיד קבוצה מלהיבה, חבל שזה קורה כל כך מעט בליגה שלנו. אם האגו של הבעלים לא מחריב את הקבוצה אז זה השכונה של המאמן ואם לא, אז זו המנטליות העלובה של השחקנים. איזו נרפות של הפועל חיפה. הליגה מקבלת על עצמה להיות השטיח שלנו בכזו התלהבות, לא מובן.
אצל ב"ש מה שקורה מתחבר אצלי לפוסט של גיל על אינטגריטי. אתה לא יכול לדבר על "משפחת הפועל באר שבע" ואז להתייחס ככה לחיימוב ושהר. אתה לא יכול לדבר על עניינים מקצועיים ולבנות מחדש קבוצה בצורה הזו חודשיים אחרי מחנה האימונים.
צריך לזכור שצמצום פערי הנקודות של מכבי בשנתיים האחרונות קרה כשלב"ש היה שלב בתים על הראש. אני לא רואה את זה קורה השנה. בטח לא לרמה של התמודדות אמיתית על האליפות.
זה נסגר אתמול, ובלי מאמץ מיוחד.

Ollie Williams 29 באוקטובר 2018

מסכים בגדול אבל לא הבנתי את המשפט על שלב הבתים של ב"ש, היות ומכבי תמיד שיחקה במקביל בשלב בתים משלה

השמן 29 באוקטובר 2018

אני אפרט קצת.
באליפות השנייה של ב"ש היה פער של כ11 נקודות ששוטא פוטר, אבל ב"ש התקשתה לחזור מהגבהים של סאן סירו וסאותהמפטון לסיבוב שני בליגה שנראתה כבר די סגורה. הייתה עייפות מנטלית ופיזית שאפשרה למכבי (שבתור הרודפת רמת הדריכות שלה הייתה שונה)
באליפות השלישית של ב"ש הפער בשיאו לדעתי היה שבע או שמונה, וב"ש עצמה הייתה קבוצה שבעה ובינונית. מכבי מבחינת סגל לא נפלה ממנה.
שני הדברים הללו לא הולכים לקרות השנה.

Ollie Williams 29 באוקטובר 2018

אני חושב שגם חיפה ב 2013, במידה מסוימת ב"ש ב 2014, אנחנו ב 2017 ובתקווה מה שנראה מב"ש העונה – זה כמו שבמשחק כדורסל קבוצה דופקת קאמבק מ 20 הפרש ל 4, ומשם פתאום הפער שוב מתחיל לצמוח. כאילו מצליחים להגיע קרוב קרוב באפיסת כוחות, ואז הצד השני מתעורר שוב ופותח מבערים.
לא בהכרח קשור לאירופה ולעומס, אלא משהו שקורה כשאתה מוביל בפער גדול מהר מהצפוי.

קרקו 29 באוקטובר 2018

דור פרץ.
קשה לי להגיד את זה, אבל אני אני נזכר במשהו שדווקא שגיא כהן כתב פעם על זידאן, אחרי הוולה המפורסם שלו לחיבורים. מהזכרון – נותן את התחושה שהזמן והמרחב הם שלו. בניכוי הפלצנות: פרץ באמת נותן לי תחושה שהוא נע במין בועה משלו. נדמה לפעמים שהוא איטי ולא שולט מי-יודע-מה בכדור, ובכל זאת לא מצליחים להוציא לו את הכדור מהרגליים. הוא מרים ראש, מתבונן בסביבה בסקרנות, קודם הקרובה, אחר כך הרחוקה, שוקל את המוב הבא – ואף אחד לא מפריע. ואם זה איכשהו מובן בליגה המקומית, ראינו בנבחרת שגם הסקוטים, למשל, לא הצליחו לחורר את הבועה. אמנם לא שחקנים גדולים, אבל בכל זאת כאלה שרגילים לשחק וללחוץ באינטנסיביות ובמהירות.

יואב 29 באוקטובר 2018

גיל, כתבת נהדר. רק הסתייגות קטנה- איביץ כן מחוייב לשחקנים אבל לכולם. נניח אתמול, היה מפתה לשים את גלזר כבלם(בעיני לא אבל בעיני לא מעט כן). לא. יש לי בלם טבעי. הוא ישחק והוא גם יעשה את העבודה. נכון לעכשיו, איביץ זה שיחוק שיחוק. כולם משתפרים תחתיו. בכל זאת, הסגל לא שונה מהקצה לקצה. אבל תראה איך גולסה נראה, איך פרץ ממשיך את קו ההתקדמות שלו, מיכה כבר השווה את כמות הבישולים של שנה שעברה, שרן יוצא מהכלל…
דור פרץ שווה פסקה מיוחדת. שני מאמנים זרים באותו הזמן הולכים איתו ועליו. הרצוג גם נותן לו לשחק קדימה יותר(מה שחששנו לעשות ובצדק) ואיביץ רואה כי טוב ומכניס את גלזר מה שמשחרר אותו קדימה. ואיזה פלא- הוא מעולה גם בזה. פשוט יפה.
צדקת עם הרכישות השנה- מכבי הביאו תפקידים. לא שמות ולא נחכה עד שזר יתרצה ויבוא לישראל. תפקידים. והם משתלבים וגודלים טוב לצד הסגל הישראלי שהוא בר פאר הטוב בליגה.

יואב 29 באוקטובר 2018

צ'יקו וז'איר הגיעו מליגות שניות. זה שינוי דרמטי בחשיבה.

Ollie Williams 29 באוקטובר 2018

לדעתי גם בלאקמן ובאטוקיו הגיעו מליגה שניה

יואב 29 באוקטובר 2018

נכון. בלקמן על הטיקט היהודי(ובצדק). כשצל הפייר פליי כבר מרחף מעל(בטוקיו). גם ז'איר וצ'יקו בהעברה חופשית עקב זה(וסבוריט). אבל השנה זה מרגיש יותר ממוקד ועיניני. יורדי פינטז על שרן כ6 ובטוקיו כקזר קדמי עם מספרים. זה היה רחוק מלהסתייע. בחוכמה רבה לא הביאו אפילו שרוך לקישור והלכו על עמדות חוסר. גם אם הרזומה לא מרשים. מבחינת- מביא זרים רק למקומות בהם אין לי ישראלים מספיק טובים. מאד פונקציונלי. וואללה, הם ממלאים במדוייק את תפקידם ומשפרים את הקיים.

Ollie Williams 29 באוקטובר 2018

בהחלט

Ollie Williams 29 באוקטובר 2018

מילה שתיים על מי שעוד לא הוזכר
קנדיל היה סולידי מינוס, לא יכול לומר שעפתי ממשהו שעשה.
אצילי נתן משחק טוב וחד, הגול ראשון ענק (למרות שחשבתי שיצליחו לחרב את ההתקפה כששכטר קיבל לבד ברחבה ופתאום נעצר).
שוינפלד סוף סוף מעורב בשער. חבל שלא לצד הנכון.

ואלירן עטר פשוט חירב כל התקפה שבה הכדור הגיע אליו. תקע אינספור מתפרצות. ראש בקיר ולא מוסר – בדיוק 180 מעלות ממה שהציג במשחקים הראשונים של העונה. חבל.

פרסלני 29 באוקטובר 2018

כמו שכתבתי כאן רגע אחרי הנורבגים. אליפות במרץ וברורה לכל העולם כבר בינואר. המון זמן לתכנן את שנה הבאה. לא יהיו אז תירוצים.

יקיר 29 באוקטובר 2018

שכטר למד על הטעויות שעשה מול חדרה, מחפש את החברים, מחכה לא הולך ראש בקיר
באמת שינוי לטובה מהמשחק מול חדרה.
לגבי עטר אין מה לעשות הביטחון טיפה ירד אחרי 2 משחקים על הספסל, נתן טיפה הגנה בדקות ששיחק
מאמין שנגד סכנין הוא עולה בהרכב

טרנטה 29 באוקטובר 2018

אני ממש לא ממש מתרגש מאתמול. שיחקנו נגד קבוצה חלשה, בעונה חלשה ואחרי שבוע של בלגן. אחרי הגול מהיר (אחלה גול) בכלל לא היה להם צ'אנס. בתכלס זה משחק שצריך להגמר בדו-ספרתי עם כמות הפעמים שיצאנו להתקפה ביתרון מספרי.
חבל רק שספגנו גול טיפשי שכזה. אבל מצד שני – בדיוק כמו הגול של שרן: אם לספוג אז שיהיה גול שלא משנה כלום.

עידו 29 באוקטובר 2018

לי יש קצת בעיה. מצד אחד אני מבסוט ובאמת ניכר שלא נדרש מאמץ גדול מדי בשביל ניצחון משכנע. מצד שני היו לחיפה דקות לא רעות בעצמה שבהן נראינו לא טוב, לדעתי בעיקר בגלל שריקן היה חלש. אם לא הגול המזליקי שלו, קשה לדעת איך המשחק מתפתח. הצלחנו לנצל (בקושי) את הטעויות של הגנת הפועל חיפה, וממצבים טובים שהגענו אליהם בהתקפות מתוכננות בזבזנו – זה קצת מעיב על השמחה.

אצילי שחקן משונה מאוד, גול יפה אתמול אבל משחק בינוני יחסית. היה חייב (!!) לבשל למיכה את ההזדמנות שהוא בעט בסוף בימין לפינה הגבוהה הקרובה.
סבוריט שחקן טוב מאוד שהתקשורת רצחה פה בהתחלה, כי ככה היא תמיד עושה.
עטר לא מסוגל לתת פס, זה מחרפן.
גולסה/פרץ/גלזר זו שלישיה אימתנית למרכז המגרש. אין מילה אחרת. לוחצים גבוה וחזק, קשה מאוד לעבור אותם, הם מתקלים מצוין.
הקבוצה מצליחה למרות פתיחה קשה, ועכשיו יש הזדמנויות שונות אף להגדיל את הפער. המזל איתנו, הפועל חיפה התרסקה השבוע, ועכשיו הבלגן עובר לסכנין – היריבה הבאה.

יואב 29 באוקטובר 2018

אצילי הוא ג'וקר של מספרים. יש לא מעט ליקויים במשחק שלו. קצת מזכיר לי את שבחון במובן הזה(אצילי טוב יותר). פחות בזרימה של המשחק אבל עם יכולת סיום טובה.

עידו 29 באוקטובר 2018

כמו כן, מילה על קלינגר.
איך אין בושה לאנשים האלה? לא יודע לגבי חוקיות ותקינות המהלך, אבל להצהיר "אני עושה את זה בגלל מצב הקבוצה" ואז דקה אחר כך לחתום בביתר – זה מסריח.
כנל בית"ר – "לא פנינו למאמן תחת חוזה" – נו באמת.
איך נותנים לחרא הזה לעבור?

אורי 29 באוקטובר 2018

והכי מצחיק/דוחה (לא למחוק את המיותר, שניהם נכונים) שזה בא מהפה של המאמן שירד על ב"ש ושיימן ובן בסט וממן ומהקבוצה שירדה על ב"ש שפנתה לסאבו

מבחיל

עידו 29 באוקטובר 2018

במחשבה נוספת, זה בטח קשור לתפקיד של אוחנה בהתאחדות (נדמה לי שהיה בועדת האיתור של המנג'ר לנבחרת).
קלינגר עושה פוליטיקה כנראה, בניסיון להגיע לשם בעתיד.

אורי 29 באוקטובר 2018

אוחנה מאתר מאמן לנבחרת זה גם על סף ההזוי
תראו איזה איתורים נפלאים היו לו בבית"ר – לוזון, לוי, בן חיים ועכשיו קלינגר

חיים הצהוב 29 באוקטובר 2018

הכל נכון ובכל זאת קשה לי לשפוט בן אדם שעובד תחת כץ, חוויה מתישה ומייאשת

אחד העם 29 באוקטובר 2018

בדוק את התנהלותו בעבר. לדוגמא: המו"מ עם כץ, אחרי שהתמנה מנהל מקצועי בשעריים ודירדר את הקבוצה, מאחורי גבו של מנהל מכהן.
הנמר לא הפך חברבורותיו

MOBY 29 באוקטובר 2018

"אם נמשיך לספוג בקצב של שער אחד על כל שני משחקים, ונספוג כאשר המשחק גמור, נדמה לי שאפשר להיות רגועים."
לפנתאון! האנדרסטייטמנט של השנה.
אז גם לי יש:
נדמה לי שהשנה, חיפה לא תהווה פקטור במאבק האליפות.

אבנר משער 2 (206) 29 באוקטובר 2018

מכירים את הבדיחה על הרב-געלט ?
מסכים עם (כמעט) כל הנאמר למעלה.

מתחיל לחבב את איביץ' כמו שהייתי מאוהב בסוזה.
אהבתי את החילוף הראשון (!) גלזר ייקח את התפקיד ההגנתי של פרץ, וזה ייקח את התפקיד ההתקפי של ריקן.
כל אחד מהם עשה את התפקיד החדש יותר טוב מקודמו.
גלזר יותר טוב מפרץ בהגנה, ופרץ היה יותר טוב מריקן בהתקפה.

חיים הצהוב 29 באוקטובר 2018

גלזר מתקל יותר טוב, חוץ מזה הוא לא יותר טוב בכלום מפרץ, פרץ לא צריך לרדת לגליצים כמו גלזר, הנוכחות שלו מחפה על זה.

יואב 29 באוקטובר 2018

פרץ פשוט מאד ורסיטילי. אין לו עין לגול כמו ריקן(עם מספרי קאריירה לא רעים) והגנתית, אולי לגלזר יש יתרון. אבל דור טוב ושלם משניהם.

צהוב בלב 29 באוקטובר 2018

אני עדיין מבכה את וויתור ציבוטה שהיה ברור לפחות לי שזה פוטנציאל להתפוצצות שככל הנראה תקרה העונה ורק תעלה לעומת קנדיל שלא משחק וככל הנראה נמצא בשיאו כרגע.
באמת לא מובן ומאכזב.
מדובר כאן גם על מכירה עתידית פלוס אחןזים ממכירה נוספת (כמו מאיוקה) בסכום נאה ודמי השבחה אבל זה כבר בעיה של מיץ לא שלי.

חיים הצהוב 29 באוקטובר 2018

רני גם מאוד אוהב אותו אבל אני מתנחם בזה שמכבי השאירה אצלה 50 אחוז מהכרטיס שלו ככה שלבני יהודה יהיה משתלם רק למכור אותו בחזרה אלינו אם נרצה

יואב 29 באוקטובר 2018

צריך לזרום עם ההחלטה של איביץ. הוא העדיף את חוזז. צ'יבוטה לא היה נשאר בכל מקרה ומכאן זאת כבר החלטה עסקית

Ollie Williams 29 באוקטובר 2018

אני איתך.
אני חושב שבעונה כזו אם הצוות המקצועי החליט לא להשאיר את צ'יבוטה, הם כנראה ראו משהו שאנחנו לא ועד עכשיו הם גם הרוויחו מספיק קרדיט לזה.
צריך לזכור שבני יהודה משחקת בסגנון שונה ממכבי שכנראה מוציא מצ'יבוטה יותר.

עומר 29 באוקטובר 2018

צריך גם לזכור שבמכבי הוא היה נלחם על פירורי דקות (ראה חוזז ויונתן כהן)

חיים הצהוב 29 באוקטובר 2018

רני גם מאוד אוהב אותו אבל אני מתנחם בזה שמכבי השאירה אצלה 50 אחוז מהכרטיס שלו ככה שלבני יהודה יהיה משתלם רק למכור אותו בחזרה אלינו אם נרצה

רן 29 באוקטובר 2018

לא יודע, לא עפתי על ציבטטה, איזה מספרים הוא עשה? אני זוכר את המשחק מולנו שנה שעברה אם הוא חלוץ חצי מרוכז היינו מקבלים 3.
שחקן מאוד מפוזר

רומן 29 באוקטובר 2018

אחת הקבוצות החזקות שאני זוכר בשנים האחרונות.
דור פרץ הזה שחקן של פרמייר ליג.

יואב 29 באוקטובר 2018

וואלה רומן? יכול להרחיב?

רומן 30 באוקטובר 2018

ככה נראה לי מצפיה במשחקים שלהם. אני מאוד נהנה מהכדורגל שלהם. פרץ גולסה ומיכה בקישור , אצילי עם הברק שכטר עם המהירות בחוד. מאוד מאוזנים, מאוד קבוצתיים.

שלו 30 באוקטובר 2018

בסוף צריכות שתי קבוצות לרדת ושש לשחק בפליאוף העליון.
לי נראה שמכבי, נתניה, ב"ש, בני יהודה יהיו בפלייאוף. גם מחיפה כנראה, ואם חדרה תשתלב הולך להיות פליאוף תחתון מטורף.
כאשר רעננה, אשדוד וסכנין אומנם חלשות אבל יודעות להלחם נגד הירידה בית"ר בלי הגנה (שזה מתכון לרדת ליגה) ולא מכירה מאבקי תחתית, והפועל (תא אבל גם חיפה)חלשה להחריד.
נוסיף לזה מפ"ת וק"ש מספיק טובות לא להסתבך ויש סיכוי סביר שקבוצה "גדולה" אחת או שתיים תרד.
אם זה יהיה הת"א ובית"ר זה דאבל מבחינתי.

Dr.van nostrand 31 באוקטובר 2018

האליפות של מכבי ב 85 אחוז או יותר כבר אחרי 8 משחקים.
באר שבע היחידה,כמובן, לה סיכוי כלשהו להתמודד לאורך זמן עם מכבי.לאור ההתחלה החלשה,הפער הגדול ו3 האליפויות הרצופות, קרוב לוודאי שיסתפקו בסגנות והבטחת מקום למוקדמות הליגה האירופית.

Comments closed