תיקו מרגיז בפתח תקווה

תיקו מרגיז אך לא מזיק

כדי להבין את סדר הגודל של העצבים שחטפתי כתוצאה מהגול בדקה ה93, כל שאתם צריכים לדעת הוא שבערך ב100 בבוקר וויתרתי על האפשרות שארדם בקרוב, ירדתי למטה, אשתי התעוררה והתעצבנה מזה שאני נותן לכדורגל להשפיע עלי עד כדי כך.

*

אז מה היה לנו אתמול? טלב"י שאל אתמול בפוד החי שעשינו אחרי המשחק, למה בעצם הפסדנו, סליחה יצאנו תיקו אתמול. התשובה שלי היתה כי לא הבקענו יותר שערים מהיריבה שלנו. זאת אכן התשובה האמיתית, העונה לא יצא לנו לנצח 1:0 בליגה, אמנם זאת פעם ראשונה בה הובלנו במשחק בליגה ולא ניצחנו, אבל בכל הנצחונות שלנו עד היום, הבקענו לפחות שני שערים. אתמול לא נצחנו בפשטות בגלל שלא הבקענו את השער השני, והיו הרבה מאוד הזדמנויות להבקיע אותו.

זה לא אומר ששיחקנו טוב אתמול, אפילו אלי גוטמן לא היה טוען אחרי משחק כזה, גם אם היינו מנצחים, והוא היה המאמן שלנו (אוי, תנו לי עשר דקות להתאושש מהמחשבה ואחזור אליכם, רגע…..), שמכבי שיחקה טוב אתמול. בעצם רגע, אלי גוטמן ברור שהיה אומר שהיה משחק נהדר אם הוא היה המאמן ואנחנו היינו מנצחים, ראו כמה התפאר בנצחון שלו על חדרה וההפסד להפועל חיפה היה של השחקנים שלו.

בחצי הראשון שחקנו משחק נורא לעין, אך נראה לי שזה בדיוק מה שאיביץ' הזמין. פרקנו לחלוטין את המשחק של מכבי פתח תקווה. הם לא בעטו ולו בעיטה אחת לעבר שערנו, בעוד שאנחנו פרט לגול שהבקענו החמצנו שלושה מצבים נוחים לפחות. נדמה לי שכשאנחנו עולים עם אבי ריקן בהרכב, אפשר כבר לנחש מראש שמשחק יפה לעין לא נראה, אבל כן קבלנו משחק מאוד יעיל שלנו. מנור סולומון התקשה מאוד מול מאור קנדיל והפעולות שעשה היו במרחק של ארבעים מטר מהשער שלנו לפחות. פתח תקווה לא נכנסה עם הכדור לרחבה שלנו אפילו פעם אחת. המשחק שלנו המסודר כמעט ולא היה קיים, אבל הגענו למצבים כרגיל מבעיטות חופשיות, וגם מהתקפות מתפרצות. אצילי ביום חלש ולא מדויק של מיכה היה האחראי הבלעדי כמעט לכל המצבים שלנו, בין אם בבעיטות חופשיות, בין אם במסירות, ובין אם בבעיטה טובה מ25 מטרים שאותה גינצבורג הדף. זה אמור היה להיות אחד המשחקים האלה מפתיחת העונה שבהם עלינו במטרה לפרק את היריבה בחצי הראשון, ואז בחצי השני אנחנו אמורים לטחון אותה עד דק.

*

אז זהו, שהחצי השני הזה לא בדיוק הגיע. הכוונות של איביץ' היו ברורות, הוא הכניס את ברסקי במקום גלזר ולא במקום ריקן בחילוף הראשון. ברסקי היה לא חד בלשון המעטה, ולצערי ראינו את ההבדל בציוות שלו לצד דור פרץ כשני קשרים אחוריים, ובין הציוות של דור פרץ עם גולסה. אולי ברסקי זקוק לעוד שפשוף, אבל כרגע לפחות יש פער רמות עצום בין הציוות של ההרכב האידיאלי שלנו, ובין הציוות שלו. פער זה כמעט ולא קיים כאשר קנדיל עולה במקום דסה, פער זה לא קיים בשלל ציוותים בכנף שמאל, אני מאמין שז'איר ייתן לנו כמעט את מה שפיבאן נותן, אבל בעמדה הספציפית הזאת עדיין אין לנו תחליף טוב, וזאת מחמאה אדירה לכושר של גולסה.

ברסקי במקום גלזר הוביל לחילוף השני, אלירן עטר במקום ריקן. ההרכב הזה היה אמור ליצור לנו הרכב דורסני שיוציא אותנו מהישנוניות הכמעט קבועה שלנו בפתיחת החצי השני. אבל כל מה שנוצר במגרש היה בלגן. אלירן תחילה בכנף ימין ואחר כך בשמאל, לא ממש מצא את עצמו, והתקפות של ארבעה על שלושה נגמרו בכולם ושום דבר. ברסקי לא הצליח להניע קדימה ולעומק ולו התקפה אחת, איבד כדורים, ולא היה שם בהתקפת הרונאלדו הברזילאי של לידור יוספי שנגמרה בהחמצה איומה של בריבו. נסיונות החילוץ של מיכה ופרץ בהתקפה הזאת היו איך אומר זאת, מביכים. מיכה הוסיף חטא על פשע ואת הצהוב שמר לחצי המגרש של פתח תקווה בכלל, ולא לעצירת ההתקפה המסוכנת היחידה של פתח תקווה במשחק.

*

אפרופו ניהול הסגל של איביץ', אתמול ראינו שגם צ'יקו מעט חלוד וגם ברסקי, אולי איביץ' נרדם קצת בשמירה בשבועות האחרונים ושמר יותר מדי על הרכב קבוע, נראה כבר ביום שלישי איך הוא מתכוון להסיר את החלודה.

*

טוב, אז הפסדנו שש נקודות מתוך שלושים ושלוש אפשריות, וגם ביום לא מרשים שכזה הפער ביננו לשאר הקבוצות בחלק העליון של הטבלה לא הצטמצם. אני מניח שרבים כולל אני מקווים לעונה ללא הפסד, אך איש לא ציפה לעונה שתגמר בנצחונות בלבד. יהיו כנראה עוד משחקים חלשים עד סוף העונה, ובסופו של יום, הלוואי שתמיד שברון הלב שלנו יהיה שלא נצלנו הזדמנות להרחיב עוד קצת את הפער הגדול ממילא בראשות הטבלה, ונבכה את מר גורלנו מהתיקו.

אחרון חביב, כן צריך לציין לטובה את הסגירות המעולות של קנדיל וסבוריט את הצדדים, ופיבאן נתן משחק לא פחות ממעולה, מרשים לראות איך הוא תפס את ההזדמנות שניתנה לו, לא עושה רושם שהוא מתכוון לוותר על המקום שלו בקלות, למרות שבלם עם נתונים מעולים ורזומה לא רע בכלל כמו ז'איר נושף בעורפו, המון כבוד יש לי לפיבאן, וגם למי שגידל אותו במחלקת הנוער שלנו, ובאשדוד בשנה שעברה.

התיקו נגד המקום האחרון
גניבת העשור

43 Comments

עידו 2 בדצמבר 2018

תודה גיל.
אני חושב שברסקי עטר וגם אופוואדו ראו דשא אתמול בגלל השבוע העמוס שצפוי. אני חושב שאיביץ' רצה שיורידו קצת חלודה, ולא יוקפצו להרכב מול אשדוד ישר מהיציע. אבל החילופים אתמול לא היו טובים. לא שמי ששיחק הבריק, אבל להוציא את גלזר ולהשאיר את ברסקי לבד עם פרץ מול קבוצה עם קישור לא רע בראשות קאניוק, זה יותר מדי. ברסקי מראש לא כזה הגנתי.
המשחק בסך הכל היה מאוזן, וחבל ששכטר פוגע למיכה בריצה לראשות למלך הבישולים. גם בעוד משחק פושר מאוד שלו, השאיר לשכטר כדור של 100% גול.
אני חושב שהצורה שבא המשחק נגמר היתה מעצבנת במיוחד. אם זה היה הולך לתיקו מדקה 60 אני חושב שהיינו מתאכזבים פחות. זה באמת היה גול מכלום, מקרן שטותית. וזה שהשופט לא החזיר עוד איזה חצי דקה בסוף גם היה מעצבן. מה אתה שורק לפני הסיום? זה נשמע מטופש, אבל בהיסטוריה (הקרובה) של מכבי יש כמה גולים שנכבשו תוך שניות מרגע הוצאת הכדור.
צריך לפרק את אשדוד, עם שערי שדה, שאולי יוציאו את הקבוצה מהקיפאון קצת.

רועי 2 בדצמבר 2018

יום יבוא וראיקו יביא לנו נקודות. תאמינו.

Ollie Williams 2 בדצמבר 2018

אני מנסה להבין מה לעזאזל עבר עליו מהרגע שהשעון הראה 90 דקות. איבד את זה לגמרי

רועי 2 בדצמבר 2018

לא משהו חדש.

Ollie Williams 2 בדצמבר 2018

לרוב הוא ככה משחק שלם ואז זה לא מפתיע.
סה"כ היה סולידי למרות שלא היו לו הרבה מבחנים – אבל עשה טעויות בשביל כל הסיבוב רק בתוספת הזמן

גיא 2 בדצמבר 2018

מכבי פ"ת מחזיקה כבר שנים מרכז שדה פיסי מאד, בראשות "קצביית האחים" ברוסו ופירס. הכניסה החלשה של רוס וההחלפה של ריקן בעטר פגעו במכבי מאד. אני מבין את הנסיון להעביר את עטר ימינה כדי לייצר יתרון על גל שיש (או לשדל אותו להכשיל), זה רעיון רע ואני מקווה שזו הפעם האחרונה. עיסא סיסוקו, כמו תומאש סיבוק, הוא שחקן הגנה ברמה גבוהה שהפתיע אותי לראות פה (וכנ"ל לגבי קוויאר, שגם הוא נחת בפ"ת) והתמודד בקלות יחסית עם הפריצות מאגף שמאל שלנו. צריך לומר – התיקו הזה הוא נורת אזהרה שמגיעה בתזמון מצוין, בעיקר בכל מה שקשור בחלק הקדמי. קנדיל עוד לא תורם מספיק (ואתמול רשם שלל החמצות וגם סגירה רעה מאד בקרן האחרונה), שכטר סובל מקללת יוסיפוביץ', אצילי ומיכה לא הגיעו למשחק אתמול. אם וכאשר יגיע ניקוליץ', הוא יצופה לתת תפוקה בדיוק במצבים כאלו, אבל זה עדיין לא פותר את בעיית החוד – שכטר לא פוגע, אהרל'ה לא רלוונטי, אולי הגיע הזמן לנסות קצת את יונתן כהן כחלוץ?
עוד מילה בהקשר של ניקוליץ': יהיה הזר השישי בסגל. מלבדו, אנחנו צריכים בינואר חיזוק של חלוץ. אין לי בראש אף מועמד ישראלי ברמה טובה ובמחיר סביר (שכחו משועה), לכן האופציה ההגיונית היא זר. ההגעה של ניקוליץ' יוצרת מצב שבו מוותרים על חלוץ זר או מוותרים על אחד הזרים הקיימים – לכאורה הבחירה הקלה היא ההוביט, אבל הוא חוזר אחרי כמעט עונה שלמה בחוץ וספק מי תרצה לקחת אותו, אפילו בהשאלה. על רכישה אין מה לדבר כי הוא מסיים חוזה בקיץ ולכן אף קבוצה לא תשלם עליו בינואר כשאפשר לקבל אותו חינם בקיץ. גם מרסלו אמור לחזור בינואר וזו שאלה מעניינת איפה ימצאו את עצמם שני אלו.

עידו 2 בדצמבר 2018

די בטוח שיספגו את ההפסדים עליהם וישחררו אותם.
האמת שהפעם האחרונה יוסיפוביץ' כתב על איביץ' ואז קיבלנו את ניהול המשחק הלא אופייני הזה. הקללה נמשכת כנראה…

אישית אני לא מבין למה ריקן פותח.

יואב 2 בדצמבר 2018

אני חושב שבטוקיו ישוחרר.

שרון לוינסון 2 בדצמבר 2018

באטוקיו אני מקווה, ועל פי הפרסומים כך גם יקרה, ישוחרר עם פיצויי.
אני מקווה שמכבי תביא את פרדי פלומיין מחדרה.
גם חלוץ פיזי, גם גולר, וגם נחליש קצת את חדרה ואת מי שעוד חומדת את פלומיין ;)

Ollie Williams 3 בדצמבר 2018

שחקן אדיר אבל לא מה שאנחנו צריכים כרגע, הוא הרבה יותר שחקן אגף מחלוץ מרכזי – וזה יותר דחוף.
אפשר לחכות לקיץ, אני לא רואה קבוצה בארץ שתיקח אותו כבר עכשיו – אפילו לא ב"ש

פייק של צייצן בכיר 2 בדצמבר 2018

עזוב בלי הפסד, אני מחכה לראות אם ניקח אליפות בלי לכבוש שערי שדה מעכשיו ועד סוף העונה

השמן 2 בדצמבר 2018

אם היריבות שיש לנו השנה, נדמה שאין ברירה אלא לספוג פעם בכמה זמן איזה משחק נרפה כזה שיסתיים בתוצאה מאכזבת.
החלודה הברורה על ברסקי, עטר וציקו היא נקודה למחשבה. שלושתם כבר נתנו תפוקה השנה ונראו לגמרי רלוונטיים. התחלתי להרגיש עוד לפני הפגרה שאיביץ' מצמצם את הרוטציה שלא לצורך. עכשיו אנחנו נכנסים לתקופה מאוד עמוסה, יהיה חבל אם לא נוכל לקבל מהם תפוקה בגלל הייבוש.
וזה עוד יותר חמור לגבי שכטר. היה צריך לראות קצת ספסל כבר לפני חודש ויותר. אם הוא מחמיץ כמו שוינפלד אז מה הבעיה כבר להחליף? שלא נדבר על הקיבעון שבלא לתת לעטר לפתוח בעמדת החלוץ המרכזי.
אני לא אוהב שמצמצמים את הרוטציה. זה מוריד מהרעב של השחקנים ויוצר בעיות מיותרות. ברגע שפאקו זנח סופית את השיטה של פאולו סוזה התחלנו להסתבך, כל מיני "אין תחליף לגולסה" או "שוינפלד לא חלוץ" הובילו לירידה ברמת הסגל וראינו את זה אתמול.
החודש הקרוב עמוס, אני מקווה מאוד שאיביץ' יחזור לתת צ'אנס לכולם.

השמן 2 בדצמבר 2018

אגב, כבר שלושה משחקים לא הבקענו גול ממשחק שוטף. כשהגולר הכי טוב שלך (עטר) מיובש והחלוץ ה"יחיד" שלך (שכטר) לא פוגע אבל לא מוחלף, זו התוצאה

יואב 2 בדצמבר 2018

השמן, אני לא חושב ששוינפלד היה מגיע למצבים האלו שמתבססים על תנועה חכמה ועל אחד על אחד. התרומה של שכטר למשחק החי של מכבי היא משמעותית גם אם הוא מחמיץ. בעיה. כן מסכים שעטר יכול לשחק שם לעיתים.

השמן 2 בדצמבר 2018

אז אולי היה מגיע למצבים בדרך אחרת? וגם אם לא, כמו שכתבתי, אם בלאו הכי בגלל הכושר של שכטר אנחנו לא מבקיעים ממשחק שוטף אז מה הבעיה להחליף. הנקודה היא שמאז הדרבי איביץ' צמצם את הרוטציה לגמרי, האם בגלל זה אנחנו בפור? לא יודע. אם שוינפלד/עטר פותחים כחלוצים ושכטר עולה בחצי לא ננצח את סכנין? אני בספק.
לאחר הדרבי היינו בפור שבע על ב"ש עכשיו אתה בפור עשר. נחמד אבל לא ביג דיל, אני העדפתי את עטר, צ'יקו, וברסקי בעניינים.
כמובן שלא קרה שום אסון והכי קל לדבר בדיעבד.

יואב 2 בדצמבר 2018

בדיוק. אתה מעלה שאלות תאורטיות ואני אומר- כל הכבוד למי שהביא אותנו עד הלום. וזה לחלוטין לא היה צפוי למרות שמאד מהר מתרגלים לטוב. זה מאד תאורטי להניח שברסקי היה יעיל כמו גולסה ותורם את האיכות הזאת לנצחונות. מעבר לזה, אני חושב שאיביץ כן מאמין ברוטציות ולתגמל שחקנים על עבודה קשה. אני חושב שיש לו בעיה מהותית עם התרומה הכוללת של עטר למשחק הלחץ ולמשחק הקבוצתי.. כלל לא מדובר בסדרת חינוך. למי יש זמן לזה בכלל?
לברסקי תיהיה הזדמנות מצויינת עכשיו. אני מאמין בו. בקבוצה מקצוענית אתה תמיד צריך להיות מוכן. אלו חוקי הפורמט.

השמן 2 בדצמבר 2018

בדיוק הפוך. פתיחת העונה ההיסטורית שלנו (המספרים מוכיחים) גורמת לזה שחובה לדון באיך ואיפה אפשר להשתפר. זו מהות המכביזם לא?:)
וברצינות, ברור שנעשית עד עכשיו עבודה נפלאה. ובוודאי שצריך להנות ולהאריך את מה שיש. לרגע לא חשבתי שיש פה סדרות חינוך. ובכל זאת, מותר לפתוח לדיון את ההחלטות השונות שנלקחות, אין הכוונה לזלזל באיביץ' או בפועלו, ולכן גם סייגתי במשפט הסיום.

Ollie Williams 2 בדצמבר 2018

1) ראיתי את טלב"י ביציע, הישג מרשים!
2) חרא פיניש.
3) מה לעזאזל המטרה בלעלות עם ריקן אם הוא משחק באגף שמאל ומיכה כקשר קדמי? אתה מפסיד פעמיים
4) קנדיל היה מצוין. אבל צריך לזכור שאחרי הרבה חודשים בחוץ לקח לו 2-3 משחקים להכנס לפוקוס, רוצה להאמין שצ'יקו וברסקי יחזרו לפוקוס עוד משחק שניים, למרות שאין ספק שלצוות את פרץ וברסקי לבד בקישור לא היה להיט.
5) יותר מדי ניסויים במשחק הזה. כשעטר נכנס ראינו פתאום אותו באמצע, את שכטר בימין ואת אצילי בשמאל.

צור שפי 2 בדצמבר 2018

ככלל אשתך טועה, אין הרבה סיבות יותר טובות לאוהד להתעצבן מאשר מחדלי קבוצתו. אתמול היא צדקה, זו אליפות שתלך אליכם גם מתוך שינה, או אולי בעיקר מתוך שינה.

יואב 2 בדצמבר 2018

בגלל קיצור הרוטציה המסויים, אנחנו בפור גדול. אני חושב שזאת עסקה שווה ביותר. בכל מקרה, היריבה היא קבוצה לא רעה עם כלים ויכולת להעניש ונענשנו. זה קורה במרתון ליגה. מין הסתם נראה עכשיו ווארציות שונות בגלל הלוז הדוחק. ברינג איט און…

אבי 2 בדצמבר 2018

כמובן שהפריצה הסוחפת היתה של לידור כהן ולא של לידור יוספי

שלי 2 בדצמבר 2018

אופסי

עידו 2 בדצמבר 2018

מסתבר שגלזר נפצע, נותח וייעדר שבועיים. איזה מזל מחורבן. מצטרף לגולסה בחוץ.
אז עכשיו צריך לראות אם ברסקי, פרץ וריקן יכולים להחזיק את הקישור. אמור להספיק מול אשדוד. בני יהודה זה משהו אחר.

קרקו 2 בדצמבר 2018

הדאגה העיקרית שלי הייתה מההתפרקות המנטלית. במשחקים קודמים העונה, הייתה תחושה של קבוצה בטוחה בעצמה והגנה יציבה, שלא תיתן גול ליריב. 15 הדקות האחרונות הזכירו את עונות ג׳ורדי /ליטו / שוטא – לחץ, שטויות…הגול היה באוויר.

ומילה לגולש איתי שכטר: לפי חישוב זריז שערכתי תוך כדי בליסת צהריים:
שטחו של שער תקני 732 * 244 = 178,608 סמ"ר.
שטח פנים של שוער גבוה, ואני נדיב: 190*200=38,000 סמ"ר
קוטר כדור תקני – כ 25 ס"מ
כלומר. בניכוי השוער יש לכדור תקני כ- 5,624 מקומות שונים להכנס לשער.
לא תנצל מתישהו אחד מהם? הלא לשם כך התכנסנו!

קרקו 2 בדצמבר 2018

אופס, התבלבלתי בחישוב. פדיחה. מספר האפשרויות קטן בהרבה. יותר קרוב ל- 280. עכשיו הקושי מובן יותר!

יוני (המקורי, מפעם) 2 בדצמבר 2018

יש אינסוף אפשרויות. השאלה היא הקפיצה בין נקודה לנקודה, אם היא סנטימטר או אלפית הסנטימטר.

קרקו 2 בדצמבר 2018

הכוונה בלי שום חפיפה.

אופיר 2 בדצמבר 2018

הבעיה המרכזית עם העונה עד כה היא שהיא שכ"כ קל שאין סיכוי שמכבי תעבור סיבוב באלופות שנה הבאה. הם פשוט בסוג של חצי פגרה מאוד ארוכה כל העונה הזו. קצת מזכיר את השנים של באירן לפעמים. מגיעים לסוף האלופות אחרי שזכו באליפות בינואר בלי הרעב. אם לא יחשבו על זה מעכשיו זה יהיה פספוס נורא.

אבנר משער 2 (206) 2 בדצמבר 2018

איביץ נראה לי חכם ויסודי.
לליגה שלנו ההגנה הזו מספיקה (בגלל הלחץ למעלה) ולכן בינואר יגיעו קשר וכנראה גם חלוץ.
אח"כ נתפנה להביא בלמים שיתאימו לאירופה.

אופיר 3 בדצמבר 2018

זה לא התפקיד של איביץ. התפקיד שלו זה להביא אליפות, התפקיד של הGM זה לחשוב קדימה. לא רואה איך קבוצה שלא מתאמצת מצליחה להעפיל כשזה ידרוש בוודאות מאמץ. הלוואי ואתבדה.

יואב 2 בדצמבר 2018

בדיוק. אתה מעלה שאלות תאורטיות ואני אומר- כל הכבוד למי שהביא אותנו עד הלום. וזה לחלוטין לא היה צפוי למרות שמאד מהר מתרגלים לטוב. זה מאד תאורטי להניח שברסקי היה יעיל כמו גולסה ותורם את האיכות הזאת לנצחונות. מעבר לזה, אני חושב שאיביץ כן מאמין ברוטציות ולתגמל שחקנים על עבודה קשה. אני חושב שיש לו בעיה מהותית עם התרומה הכוללת של עטר למשחק הלחץ ולמשחק הקבוצתי.. כלל לא מדובר בסדרת חינוך. למי יש זמן לזה בכלל?
לברסקי תיהיה הזדמנות מצויינת עכשיו. אני מאמין בו. בקבוצה מקצוענית אתה תמיד צריך להיות מוכן. אלו חוקי הפורמט.

נולי 2 בדצמבר 2018

מניין הביטחון של כולם שהאליפות בכיס?
הכל עוד יכול לקרות, כולל משבר הבקעה של כמה משחקים.
בעיניי התיקו והמשחק הנרפה מאד דווקא מדאיגים ועלולים לסמן התחלה של משבר. מקווה כמובן להתבדות.

צהוב בלב 2 בדצמבר 2018

אני שברתי דלת זכוכית בבית אספתי את השברים במשך שעה (היו המון) נחתכתי ביד שמתי אלכוהול ותחבושת (כבר מוכן להורדה של סכום נכבד מהחשבון עו"ש) הלכתי לסיבוב של שעתיים עישנתי 2 סיגריות (ואני בכלל לא מעשן קניתי חפיסה מפיצוצייה ומצית) ראיתי סדרה הלכתי לישון ב4 בבוקר קמתי הלכתי ללמוד אני מתכונן עכשיו לבוחן בסטטיסטיקה מחר ועדיין כל מה שאני מצליח לראות זה את גידי קאניוק מגביה לסיבוק.
כוס אמא שלך כדורגל.
כוס אמא שלך מכבי.

Dr.van nostrand 2 בדצמבר 2018

הלוואי והייתה אפשרות לעסקת טיעון עם הליגה.
נסכים להכתיר את מכבי ת"א לאלופה, את ב"ש סגנית ונעשה הטלת מטבע בין גוטמן וקלינגר על מקום שלישי.
ובתמורה נפסיק לשמוע בחדשות מוצ"ש תוצאות ועדכונים, כאילו העסק עוד רלוונטי או מעניין מישהו.

תכל'ס, העניין הזה שציינת עם עונה ללא הפסד הוא הדבר היחיד שעוד איכשהו נשאר.

עומר 3 בדצמבר 2018

אני מוכן רק אם ההגרלה בין קלינגר וגוטמן היא על המקום השלישי מהסוף, כשהמפסידה מקבלת את המקום השני או הראשון מהסוף.

Oded 2 בדצמבר 2018

איפה מופיע הפוד?
הפודקאסט של מכביבול לא מראה לי על אף פוד חדש מאז ה 14/11
תוכל לשלוח קישור?

שלי 2 בדצמבר 2018

הפוד שלנו הרגיל עולה עכשיו באפליקציה של 102 בפודים, פוד מכביבול ברדיו 102 http://102fm.co.il/shows/104
כמו כן אנחנו עושים פודים מהחניון, בפייסבוק לייב ובטוויטר לייב, תעקוב אחרי מכביבול לעידכונים.
המון תודה לכל מי שמאזין

אסף the kop 2 בדצמבר 2018

מזל שמישהו שומר פה על הרמה…

https://www.celebjihad.com/ronda-rousey/ronda-rousey-nude-outtake-photos-leaked

שלי 3 בדצמבר 2018

אסף, המון תודה, הצלחתי לסגור היום את ההלוואה בלי לשלם את הריבית הנוספת בזכותך

אסף the kop 3 בדצמבר 2018

שמח שעזרתי

טרנטה 2 בדצמבר 2018

גם אני התעצבנתי על הגול המיותר כל כך הזה אבל לא לקחתי קשה אחרי הסטנגות של באר שבע.
אז ירדתי עם הכלבה וכשרציתי לראות מה יש לאיביץ' להגיד על המשחק פח הזה הבנתי שהיה גם דרבי חיפאי וגילי ורמוט נתנה הצגה. פשוט התחלתי לצחוק בקול רם וחיכיתי לראות חדשות הספורט. שם עומרי אפק בעיקר אבל גם חבריו לא הפסיקו לרדת על הקולגה לשעבר / לעתיד ("לא עוזבים את המשחק בשום רגע נתון").
*** עדכון – גם ביתר הפסידה ***
אז בסך הכל, עם כל העצבים זה לא מחזור כזה נורא :)

רן 2 בדצמבר 2018

גיל בנוגע לפוד.
כל הכבוד ומזל טוב שהצטרפתם ל 102 הרבה פרסטיז
אבל די מעצבן להיות.רשום לפוד של 102 שמעלה כל יום את אופירה וברקו וכוד 10 פודים שונים רק בשביל לשמוע אותכם פעם בשבוע.
תנסו לחשוב על פיתרון

אבשלום 4 בדצמבר 2018

גיל – יש כאן עוד נקודה להתייחסות:
קבוצות בנויות גם על מנטליות ורוע. מעבר לזה שבחצי השני איבדנו את השליטה במשחק בלי לנצל את זה כדי לגמור אותו במתפרצות (קרה למיטב זיכרוני גם במשחק האחרון שלפני הפגרה, אבל אני לא זוכר כרגע מה הוא היה) – לקבל גול ככלום זה בדקה התשעים ושלוש (ועוד אחרי שרייקו כבר נתן להם אחד דקה קודם שהם לא לקחו) זה עדות לאופי בעייתי. כמו לקבל את הגולים האלה מבית"ר בסמי עופר ובנתניה. כמו (להבדיל אבל לא ממש) להחריב את עצמנו מול זניט. כמו לנצח את הנורווגים למרות משחק החוץ, ואז לתת להם פנדל מתנה ולעוף מאירופה (בחשבון כללי לא בטוח שזה יהיה כזה טראגי, אבל עוד נראה).
בשורה התחתונה – קבוצות אלופות ניכרות בזה שהם מנצחות בדקה ה 90+ משחקים שהן לא אמורות לנצח (או ניצלות מהפסד היסטורי בזכות גול עצמי של עדן בן בסט). קבוצות שמפסידות אליפות ניכרות בזה שהן מאבדות במו רגליהן משחקים ניצחונות שכבר היו בידיים. ככה מכבי נראתה בשלוש השנים האחרונות.
בפריזמה הפסימית שלי – מכבי עוד לא ניצחה העונה משחק חשוב במאני טיים, אבל הפסידה כבר שני ניצחונות (אאחד מהם במאני טיים, אתמול לא).
כמו שאתה מקפיד להגיד, קשה לראות למי אנחנו יכולים לאבד את העונה הזו, וגם אם ממש נשתדל זה יהיה קשה מאוד, אבל אני עוד לא ארגיש בטוח עד שלא נתחיל להביא ניצחונות של אלופה.

Comments closed