נצחון על נתניה

גם בהרכב טלאים, מכבי הולכת על כל המטרות.

איביץ' עלה למשחק עם הרכב שאומר שהגיע הזמן לתת צ'אנס לכולם. צמד הבלמים היו איתן טיבי וז'איר. אופיר דווידזאדה בצד שמאל, מאור קנדיל בימין. שוינפלד חלוץ חוד. בקישור כולם פצועים, אז עלינו עם שלוש הקשרים היחידים שעמדו לרשות איביץ'. היו מי שפרשו את ההרכב הזה כמין הצהרה של איביץ' שהעונה הזאת כבר הסתיימה, אך לאור איכות המשחק של מכבי, נראה שאיביץ' מכיר את הקבוצה שלו מעט טוב יותר מאיתנו, מי היה מאמין.

*

אני רוצה להתחיל בטיבי ושוינפלד. יש לי המון כבוד והערכה כלפיהם. טיבי היה בלם פותח בנבחרת ישראל בתחילת העונה. הוא מרגיש שהוא הבלם הטוב בארץ, וגם אם תחושה זו לא מסתדרת עם חוסר הריכוז שלו ברגעים מכריעים, עדיין מבחינת אתלטיות, כח, שליטה טובה בכדור, אפשר להבין שטיבי לא הוזה הזיות שלא קשורות למציאות. עדיין, איביץ' החליט שלפני טיבי הוא מעדיף את שרן ופיבן כצמד הפותח שלו, אולי בעיקר בגלל יכולתם בהנעת הכדור, וז'איר הוא המחליף הראשון. טיבי ישב עונה שלמה על הספסל, במרבית המשחקים לא נכלל בסגל, ובכל פעם שהוא זוכה להזדמנות הוא נותן את הכל כדי להוכיח שיש לו יכולת. חוץ מזה הוא סותם את הפה. פרט ללהחזיק מעצמו החלוץ הטוב בישראל, כל זה נכון גם לשוינפלד. מכבי צריכה בדיוק אנשים כאלה לעומק שלה ברוטציה, התברכנו בשחקנים כאלה, והם נדירים למדי. השילוב שלהם אתמול מראה לא רק את השליטה האבסולוטית של איביץ' בסגל, אלא גם את הלכידות הקבוצתית והאופי של האנשים המרכיבים את הקבוצה שלנו, באמת זכינו בקבוצה יוצאת דופן השנה.

ז'איר וטיבי הוכיחו יכולת אישית מצוינת אתמול. ברור שעדיין אין בינם ובין שאר הקבוצה את התיאום שיש לשרן ולפיבן. מאוד קשה לעבור אותם, האתלטיות שלהם עדיפה על של שרן ושל פיבן, וכך אולי הם לא יצרו את הנעת הכדור כבר מרגע חטיפת הכדור, אבל הם סגרו היטב את המצבים המסוכנים שהיו לנתניה, בגלל אופי המשחק היו הרבה יותר כאלה מכפי שאנו רגילים.

המשחק אתמול היה פשוט תענוג, נכון שאלירן עטר התנדנד בין הרצון שלו לכבוש עוד שערים ולהבטיח לעצמו את הובלת טבלת מלך השערים, ובין הרצון להמשיך לשחק כפי ששיחק כל העונה, אבל פרט לכך המשחק של מכבי שטף, הכדור הגיע במהירות לרחבה של נתניה, ומכבי איימה על השער יותר מעשרים פעם במשחק. יונתן כהן המשיך להראות לנו שיש הרבה על מה לבנות אצלו, ודור פרץ נתן משחק פשוט מעולה בכל מה שקשור לבניית ההתקפות מהקישור. הוא וגלזר פשוט העלימו מהמגרש את עלי מוחמד, והשתלטו על מרכז השדה, ובהיעדרותו של מיכה, פרץ לקח על עצמו הרבה יותר בבניית המשחק. ריקן כידוע טוב בעיקר באיום על השער, אבל המסירה שלו אתמול לאצילי ראויה לכל שבח.

*

אנחנו או למען האמת אני ועוד כמה דפקטים, נמצאים בשלב מאוד ייחודי העונה. המתח בו הייתי שרוי גם כשהובלנו ארבע אחד, היה יוצא דופן. הרצון הוא לא לספוג יותר משער בשום משחק. יש מי שלא מבין על מה אנחנו מדברים, אבל הזדמנות יוצאת דופן לסגור עונה שלא היתה כמוה בהיסטוריה המקומית, וספק אם היתה כמוה בליגה שאני מכיר, היא בכל זאת נדירה במיוחד. אז כן, זה גורם לכמה דפיקות לב שברגיל לא ממש מוכרות במצב של הובלה ברורה חמש דקות לסיום המשחק, אבל לכל משחק ומשחק, לכל דקה ודקה יש משמעות יוצאת דופן עד לסוף העונה. זאת הדרך הכי טובה שיש לחוות ולהרגיש את העונה הזאת, כיף ענק.

הפסד
תיקו מול הגמלים העייפים

תגובות

 • חן הצהוב

  4-1. דקה 94. מתפרצת של נתניה.
  "רק לא לספוג, רק לא לספוג".

  אין ספק - שיגעת אותנו

  הגב
 • יואב

  משחק ממש מרגש.
  האנושיות בלתת לשחקנים שמתאמנים קשה כל העונה את הזכות להנות ולשחק- פשוט נהדרת. מאד שמחתי לראות את ההרכב אתמול. לשבור שיאים זה נחמד אבל תשבור אותם אין דה רייט וויי. באנושיות, בתבונה. גם תרוויח מוטיבציה ממחליפים, גם תגמול להם בהכרת תודה על זה שמשכו את שחקני ההרכב לתחרות ממש עד הקצה, וגם תקבל פרספקטיבה טובה יותר בקשר לעונה הבאה.
  ז'איר היה נפלא אתמול ושיתק לגמרי את בצ'יראי, טיבי סולידי מאד(לא רואה בלם ישראלי טוב ממנו לרוטציה), ושוינפלד דיי מבטיח את מקומו בסגל לעונה הבאה. הוא החבילה השלמה בכל הקשור לספורטאי שנותן הכל ללא קשר למעמד ונסיבות. והוא נראה טוב יותר ממשחק למשחק, מוריד חלודה ונתן משחק נהדר אתמול של נגיעות איכותיות. כחלוץ שלישי- נו בריינר בכלל.
  יכולת נהדרת אתמול של קבוצה שנהנית. גם ריקן אתמול בשתי פעולות שוברות שיוויון(העקב לפנדל והבישול לבישול של אצילי) בעצם ניצח את במשחק. מאד אוהב אותו ואולי אולי גם הוא יגיע לדו ספרתי.
  * מדהים שהפנדל השני נשרק אתמול לאחר התערבות של הואר. ממש בלתי נתפס ביחס ליום רביעי.

  הגב
  • שלי

   ממש מוזר שבדקו בואר, לפי עירד צפריר לא אמורים לבדוק בואר אלא אם יש ודאות של מאה אחוז שיש כאן טעות, ועוד לקחו את הזמן, מוזר, חשבתי שאסור יותר מעשרים שניות

   הגב
   • ילדיסקו

    שמע, זה היה הקרב הראשון של שכטר מול הVAR
    היה מתח אמיתי, וזו רק ההתחלה אני חושב, יש עוד שמונה מפגשים.

    הגב
    • פאןפאן

     שכטר ניצח בגדול! צוללן על חלל :-)

     הגב
   • בלייק

    אבל אם לא יבדקו איך יגיעו לודאות שך 100 אחוז שיש טעות?
    לא קראתי מה שצפריר כתב, אבל לדעתי יש לשופטי הואר חופש לבדוק כל מה שהם רוצים במסגרת הסמכויות שהוענקו להם ביחס למצבים שונים במשחק (הרחקות, פנדלים, שערים). אולם, רק אם הם סבורים במאה אחוז (גם זאת לא ממש הגדרה מדויקת... אלא משהו כמו clear and obvious error) שהשופט טעה הם מונחים לאותת לשופט הראשי לעצור ולבדוק.

    הגב
 • לירן

  2 דברים :
  1. ז'איר בלם מצוין לדעתי, אני חושב שהוא צריך לשחק כמות משחקים שווה (אם לא יותר) ל2 הבלמים הבכירים האחרים
  2. לא יודעים להשתמש אצלנו בVAR, אם מה שהיה אתמול עם שכטר זה פנדל - אז המצב באמת קשה (אוי ואבוי אם כזה היה קורה במצב שיש לזה משמעות).

  הגב
  • Dr.van nostrand

   לירן,
   לכן התחילו עם הפיילוט בשלב ה'פלייאוף' שזה מתברר מכבסת מילים לגארבג' טיים.

   הגב
 • ילדיסקו

  לא יודע בקשר לשיתוף ל דווידזאדה או טיבי אתמול,
  לדוידזאדה יש רק עבר, ההווה היה ונגמר. מה שהיה אתמול היה משחק כושל ו'לא מסוגל' לשום רמה מלבד ליגה לאומית ומטה.
  הוא לא המחליף של סאבוריט לעונה הבאה וזה יותר ברור מברור ואם כך אז מדוע לבזבז עליו 90 דקות, לא מבין.
  כמו שנתנו לילד שאפילו מהנוער אני לא מכיר לטעום כמה דקות של ליגת על, כך אני מצפה שמעכשיו בכל משחק יעלה איזה ילד מהנוער, ושהתשעים דקות יתחלקו שם ולא על ..
  בואו נהיה תכליתיים, לא לישכת הסעד
  (דוידזאדה לדעתי יותר מחלים מפציעות אחרי שני משחקים בממוצע, שהוא יאמר תודה שהוא במערכת כזו מחבקת ולוחקת אחריות, שישחק באימון).
  זמן משחק הוא משאב יקר, הזדמנות כזו של עוד שמונה משחקי ליגה ברמה 'יחסית' גבוהה יותר מאימון
  (יש גם יוקרה כ added value של 'רצף נטול הפסדים' ובטח נמציא/נמצא עוד משהו על הדרך)

  וטיבי, טיבי זה קצת עצוב אבל זה הכדורגל, לפעמים אתה נתקע בתחנה והרכבת עוברת, טיבי נתקע מול סראפסבורג בתחנה קפואה בלי כרטיס חזרה.
  איביץ העדיף של פיבן וייני היחסית לא מהירים וחזקים ממנו ואלו החזיקו כל העונה (בשילוב אמאדור), אני מקווה שטיבי לא יסכים להיות מחליף שלישי אצלנו , אפילו כגיבוי הוא חלש, מעדיף שוב שחקן נוער או איזה מציאה של סקאוט פוטנציאלי מליגה נמוכה (שחקן שאפשר להעלות את ערכו)

  שיינפלד? אין מלים. בדקה ה 87 המצלמה עליו בדיוק אחרי קרב באגף השמאלי של מכבי, הכדור יצא לחוץ, המצלמה עליו, רואים שהוא משתעל ועוד רגע מקיא את נשמתו לבורא, והפרשן בטלוויזיה בדיוק מחמיא לו על יכולת מצויינת. כמה סימבולי. כמה הוא רץ.
  רספקט וכמובן עוד עונה לפחות. אין כמו לוחמים כאלו, אתמול גם כמה דברים התחברו מלבד ריצות אחרי מגינים, לפני שבוע שער מול חיפה, היום כבר דיבורים שהוא היה צריך לפתוח בחצי הגמר, אני מבסוט בשבילו. יש כאלו שנמצאים שם בישורת סופית אותה יכול לסמוך עליהם. זה אארון שיינפלד.

  ולסיום,
  יונתן כהן, חזק , אני חושב שהוא צריך לקבל מקום לפני אצילי. רק הולך ומשתפר, ככל שמשחק משחק טוב יותר, אין עוד שום שחקן כרגע שאפשר לאמר את זה. מייצר, מבשל, בועט פצצות, אני אוהב את תגובות האכזבה הצנועות שלו. נראה לי שהוא הבייס של ההתקפה לשנים הבאות כיוצר ומייצר.

  הגב
  • פאןפאן

   ילדיסקו מסכים איתך כמעט על הכל במיוחד הפרק על טיבי :-)
   גם אתמול במזל לא שרקו לנו פנדל בגללו (למרות המשחק הכמעט נקי שלו)
   לגבי יונתן - לחלוטין העתיד שלנו והוא צריך להתחלק עם עטר ואצילי וצ'יקו על 2 העמדות כנף
   אבל
   אתמול הוא יצא אגואיסט לא קטן ויכל לפרגן - עטר כמעט אכל אותו בעיניים ובצדק לדעתי
   בכלל בחצי הראשון היה מעט פירגון בהתקפה שלנו עד שחצילי ושכטר נכנסו וראו את ההבדל
   לגבי הילד תרשה לי לא להסכים איתך - ה3 דקות האלו כל כך משמעותיות לילד ולמחלקות הנוער שאני זורם עם זה בכייף.
   נקודות מעניינות:
   למה ברסקי לא מקבל דקות?
   קראצב מרגש אותי ברמות וזה מדהים שדווקא בעמדה הזו אנחנו מסודרים הכי טוב בארץ בתוצרת המועדון
   אמאדור - ממש מתלבט אם זה הבלם הזר שלנו לעונה הבאה או שלחפש הרפתקאה זרה חדשה?(תכלס הוא לא רע בכלל)
   גיל - הדבקת אותנו לאללה עם עניין הספיגה ואי ההפסדים - פיית המתח והחרדה מודה לך מקרב לב :-)

   הגב
   • לירן

    ברסקי פצוע , אחרת היה משחק בחצי גמר

    הגב
 • השמן

  משחק תענוג. אחד הכיפיים של השנה.
  1. קודם כל מתחבר מאוד למה שגיל כתב על כמה המשחק הזה היה חשוב לי. למרות שאין לו ערך תחרותי מי יודע כמה, חיכיתי לו כל היום. עד הפנדל הראשון הייתי ממש במתח, וממש שמחתי עם כל גול, ונלחצתי כל פעם שנתניה סיכנו. שמחה גדולה והתרגשות בסוף המשחק.
  2. זה לא רק הרצון לסיים עונה ללא הפסד או ללא ספיגת שני שערים במשחק. הקבוצה הזו שובה אותך עם הרצון הבלתי נגמר שלה, והגיבוש הנפלא של חדר ההלבשה מלא בשחקני בית, כשאיביץ' מנצח על הכל עם הדרישות הבלתי מתפשרות שלו. שלא ייגמר לעולם, פשוט התחושה הכיפית ביותר שיש לך כאוהד כדורגל, כשההזדהות עם הקבוצה מגיעה לרמה כזאת. ממש הרגשתי כמו השחקנים רצון עז למחוק את ההפסד בחצי הגמר.
  3. ההערה של איביץ' בסוף המשחק על השופטים בחצי גמר הפציע אותי. אבל זה מתחבר לי לרצון הגדול שהשחקנים הפגינו גם אתמול וגם בהפסד. הקבוצה הזו לא מפסיקה לרצות.
  4. שוינפלד ענק. בוודאי כחלוץ שלישי או רביעי. אוי ואבוי אם ישלימו לו משכורת במקום אחר. מה גם שבין המושאלים שחוזרים אין לנו חלוץ 9, רק קיצונים. שחקן כזה מבחינת אופי בתחתית הרוטציה זה נכס. גירסה משודרגת של בדש, עדיפה עשרות מונים על איזה בן בסט ממורמר תמידית.
  5. ז'איר היה מעולה אתמול. יכול להיות שלמשחקים אירופאים הוא יתאים יותר, אם הטעויות בהנעת הכדור ירדו למינימום. אתמול לא היו כאלה לדעתי, מול קבוצה שלחצה. משחק מושלם כמעט. לדעתי לא יחליפו אותו במצב העניינים הנוכחי
  6. טיבי גם היה מצוין בעיני. שוב, כבלם רביעי זה לוקסוס שאין לאף קבוצה. השאלה אם ניתן להשאיר אותו בסכום סביר. שלב בתים כלשהו יפשט את המצב, חבל שאין הבטחה לזה.
  7. לא רק עטר, במחצית הראשונה גם ריקן ויונתן כהן בעטו קצת יותר מידי. המחצית השנייה הייתה נפלאה. אגב, גם לדראפיץ'/ברדה מגיע קרדיט על משחק יומרני מידי. חשבו שמכבי פגיעה- שמח שהוכחנו אחרת.
  8. קנדיל מחליף טוב לדסה. דודזאדה נופל משמעותית מסאבוריט. הוא חתום לשנה הבאה לדעתי, מעניין אם בלטקסה או גרצ'קין יכולים לקחת לו את המקום
  9. לא לשכוח את קארצב שנתן הופעה מול חיפה. בשורה של ממש. העזיבה המשמעותית היחידה האפשרית כרגע היא של דור פרץ. ברסקי וגלזר לא תורמים התקפית, גולסה פציע, שאלה קשה אם להביא מחליף (זר-?) או לתת לילד בן 19 את הקרדיט

  הגב
  • יואב

   השמן,
   קראצ'ב יחזור בוודאות. ללא גולסה וניקוליץ כשירים, יש לו גם קייס להרכב או לחילוף ראשון. לפחות בחודשיים הראשונים. הוא לא זקוק להשאלות יותר. הוא צריך להתאמן עם איביץ והקצב של מכבי. יש נדירים כאלו שפשוט לא זקוקים לעוד השאלות. הוא שם. עם חוסר התרומה ההתקפית של גלזר אין לי בעיה(שוהם, אלברמן). לברסקי כן תיהיה בעיה לגבור על קראצב.

   הגב
   • השמן

    מסכים עם הכול. אבל אני לא שואל אם קארצב יכול להיות שחקן סגל. שאלתי מי מחליף את דור פרץ?

    הגב
    • יואב

     אידיאלית? גולסה/קראצב.

     הגב
    • שלי

     למה אתם סגורים על זה שדור פרץ הולך בקיץ? אורי קופר לדוגמה לא חושב שהוא מספיק טוב כדי שיקחו אותו לאחת הליגות הטובות לקבוצה סבירה

     הגב
     • השמן

      לא סגור שהוא עוזב. זו פשוט העזיבה האפשרית היחידה שהפיתרון לה לא ברור לי.
      ראיקוביץ' עוזב, וזה ברור שצריך שוער זר
      דסה כנראה עוזב וכבר יש לו מחליף ראוי בסגל
      מיכה ואצילי לא יעזבו
      פרץ זו השאלה המעניינת

      הגב
  • ילדיסקו

   בנוגע לנקודה 9 - קראצב

   אתמול הבישול שלו לשער (עזבו את בעיטת העונשין המדהימה) היה מסירה של גאון שלצערנו לא ראינו אחת כמוה כל העונה מברסקי/גלזר,
   שני גרזנים אבל טרם למדו למסור כאלו..

   אם קראצב חוזר ודור פרץ נשאר עונה הבאה(לא נשכח את גולסה) אני חושב שאחד מהשניים ברסקי או גלזר יצטרך לעבור הלאה.

   הגב
 • יואב

  לא יכול להיות חלוק איתך יותר(מלבד שוינפלד). "לבזבז עליו 90 דקות", פשוט משפט צורם ומקומם.
  קוראים לזה אינטילגנציה ריגשית של איביץ, לא לשכת הסעד. לא אני מאמן אותם(דווידזה וטיבי) 9 חודשים, לא אתה רואה אותם ביום יום דוחפים את שחקני ההרכב הראשון. למה שלא ישחקו? אולי איביץ רוצה לראות אותם על רטוב? מה כל כך נורא בזה? למי זה מפריע? קרא מה איביץ חשב עליהם אתמול. ואתה יכול כמובן לקוות למה שתרצה, אני מסכים עם כל מה שאיביץ מקווה.
  יוני נהדר. גם היכולת של אצילי להיות דו ספרתי גם בעונה מנומנמת, שמורה ליחידי סגולה בלבד. לא הייתי קובע מסמרות לכאן או לשם. מכבי צריכה את שניהם ובימי הפיירפליי, כיף לדעת שיש איזורים שלא זקוקים לחיזוק.

  הגב
  • יואב

   מיועד לילדיסקו...

   הגב
  • השמן

   יואב,
   מה שאיביץ' אמר עליהם אתמול זו ה-נקודה שעושה אותו כל כך מוצלח השנה. עושים ממנו איזה רס"ר, כאילו הדיסטאנס עם השחקנים זה מה שבונה אותו וזה כל כך לא זה. כל מי ששאלו אותו, דיבר על דבר אחד. היושר וההגינות שלו

   הגב
  • ילדיסקו

   יואב,
   יש משהו במה שאתה אומר, מדוייק אפילו, ניהול רגשי הוא גישה נכונה , אם כי לא הייתי שורף אותה על דוידזאדה.

   וכן. יש לך 990 דקות לשחקני הרכב ועוד איזה מאה במקרה חילופים.

   כל דקה חשובה בצמיחה של שחקן. מבחינת נסיון בעיקר וכמובן גם פרקטית, המעבר בין מערכות (נוער לבוגרים) הוא חלק ממיפרט הגדילה.
   הרווח שמכבי עושה מההרצות של קראצב,אלמוג וחוזז לא יסולא בפז.

   במקרה קרתה העונה המושלמת הזו, במקרה זכינו ב 10 משחקים חסרי משמעות אמיתית אבל הזדמנות נדירה להרצת כשרונות צעירים.

   אני חוזר בי בנוגע לטיבי, הלב שלי לא מאבן, מבין מה אתה אומר.

   דוידזאדה הוא ביזבוז דקות יקרות.

   הגב
   • יואב

    ילדיסקו,
    אבל אלו שחקני הסגל. דווידזה וטיבי מגרדים את סופו. אין ילדים נוספים מעבר לנוער. אין אחרים להריץ. במצב הנתון, אני מאד בעד. איביץ יודע לכבד את מי שעבדו קשה כל העונה וזה חוזר אליו מהשחקנים.

    הגב
    • Ollie Williams

     דוידזאדה, למרות הפער העצום ביכולת מסאבוריט, הוא עדיין מהמגנים השמאליים הישראלים הטובים יותר כרגע בנמצא
     לא יודע מה יהיה הסטטוס של בלטקסה וגרצ'קין שנה הבאה והאם איביץ' ירצה להשאיר אותם בסגל. לגמרי הגיוני לתת לו דקות להוכיח את עצמו במשחק, על אחת כמה וכמה כשהסיכון הוא רק לשיאים כאלו ואחרים ולא לתוצאות בפועל

     הגב
 • אלון

  משעמם משעמם משעמם
  לא ברור לי למה זה עולה באתר הזה?
  מה אין לכם אתר של אוהדי מכבי?
  וגם בדוק שבגלל הvar אתם לא בגמר..

  הגב
  • עומר

   כי זה אתר בלוגים וזה בלוג של אוהד מכבי?

   הגב
 • ערן (המקורי)

  משחק כיפי, קבוצתי, אחלה כדורגל.
  מעבר לזה, אהבתי את ההתרוממות
  מהכאפה הכואבת מאד של הגביע, ואת הלחימה. הוכיחו שיאבקו על כל שיא שניתן לשבור והישג שניתן להתגאות בו. וזה המון עבור קבוצה שגמרה את
  העונה בחודש מרץ.

  הגב
 • אבשלום

  הרגת אותנו עם עניין הלא לספוג יותר משער אחד. עכשיו לא רק שצריך להיות עם יד על הדופק לא להפסיד, גם להוביל 2-1 (ו-3, ו-4) לא מרגיע. מדקה 40 אני במתח...
  וההזיה של אתמול - אני צופה במשחק בפיראטי ועם טלפון בהשתק (כי יש דיליי בשידור). מפה לשם במצב של 1-1 אני צריך לעשות טלפון, והופ - התרעה שספגנו שער שני. התבאסתי רצח וחיכיתי לראות בשידור...

  הגב
 • שלו

  המשחק מדגים באופן חד משמעי מה קורה לקבוצה שבאה לשחק נגד מכבי כדורגל.
  זו הפעם השנייה שנתניה מנסה.
  גם חדרה ניסתה.
  ואתמול זה היה כמעט הרכב שני.
  לאור זאת שהשחקנים לא באמת יותר טובים מאלו שיצגו אותנו בעונה החולפת, יש לי מסקנה אחת.
  ככה זה כשיש מאמן.

  הגב
  • אורי

   הבעייה שלנו זה האבוקסיסים שלא מנסים

   הגב
   • קפטן קוקי

    פרנקו התבאס בטוויטר על הפרגון לברדה ודראפיץ', למרות שבתכלס הם מתקפלים מול מכבי לעומת אבוקסיס שמשחק בונקר לכאורה ולא מנסה לנצח אבל בתכלס מביא תוצאות וגם יותר גולים.
    הבאסה עם אבוקסיס זה שהקבוצות שלו, כמוהו, לא בוחלות באמצעים כדי לנצח. שנית, זה שאבוקסיס הביא לחצי גמר מול מכבי 2500 צופים, ונתניה הביאו לחצי גמר מול חדרה פי 4 מזה (אולי יותר אפילו).
    מכבי ענתה השנה לאבוקסיסים שלא מנסים, ובשביל ההחלקה הזאת בגביע הם היו צריכים הרבה מאוד מזל והרבה מאוד כוכבים שיסתדרו. בסופו של דבר הם פוגעים בעיקר בעצמם.

    הגב
 • חיים הצהוב

  דור פרץ הפתיע אותי בעליונות שלו על עלי מוחמד, נכון שהייתה לו ירידה ביכולת אבל הוא חתיכת שחקן.
  אם הוא ייתיצב ויפסיק עם העליות והירידות בכושר שלו אז אורי קופר עוד יאכל את הכובע, הוא יכול להגיע רחוק.
  עוד דבר שממש מרשים אותי אצלו זה שמעטים מאוד השחקנים שעולים עליו פיזית, ראיתי את זה גם בנבחרת, גם אם היה לו משחר פחות טוב, מבחינה פיזית הוא לא נפל מאף אחד.
  אני לא חושב שאנחנו עדיין מבינים עד כמה טוב הוא יכול להיות

  הגב
 • Ran Itay

  טיבי אתמול היה מזעזע.
  כמעט כל ניקוי שלו הלך ישירות לקישור של נתניה.
  אז יופי שלא עברו אותו, אבל זו לא עבודה טובה.
  לשים אותו ואת זאיר באותה נשימה זה עוול

  הגב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *