הפסד ברומניה

פיגור של 1:0 במחצית, לא סוף העולם

ההתמודדויות בשלבים המוקדמים של אירופה מעט מבלבלות. המשחק הראשון הוא למעשה חצי בהתמודדות, ומכבי ירדה בפיגור 1:0 למחצית. לא לכבוש שער חוץ זה בהחלט משהו שגורם נזק לסיכויי העליה של מכבי, אך לרדת בפיגור 1:0 מול קבוצה לא מרשימה בלשון המעטה כמו קלוז', זה לא סיבה לנהי מוחלט ואובדן האמונה בסיכויי מכבי לנצח את המפגש הכפול. בסופו של יום, בעוד מכבי הצליחה לפתח כמה התקפות שהסתיימו בבעיטה למסגרת, הרומנים הסתפקו בגול כבעיטה היחידה למסגרת, וגם נגיחה זו הגיעה כתוצאה מקרן בעקבות חוסר ריכוז של ז'איר, ולא בגלל יכולת התקפה יוצאת דופן של הרומנים.

*

נכון שהפרשן המהולל ונטול האינטרסים מר א. נמני ראה לנכון להאשים את שוער מכבי הידוע בשמו, היווני, כאחראי הבלעדי לשער שנכבש אתמול, אבל אני ראיתי משהו מאוד מטריד, וזאת לא היכולת של יאנוטיס (וואו, יש לו שם, מי היה מאמין). בקרנות עד לכיבוש השער, איביץ' דאג להציב שמירה כפולה על עומרני, בדיוק בגלל החשש מספיגת שערים בקרנות שהגיע כחלק מלימוד העונה שעברה. הבעיה היא שמשחק הראש של דור פרץ בהגנה מאוד שונה ממשחק הראש שלו בהתקפה, ואופיר דווידזאדה פשוט לא ממש מרוכז בתפקיד שלו. אתחיל בכך שברור שהיציאה של יאנוטיס לא היתה טובה. אבל, אופיר דווידזאדה ודור פרץ היו אמורים לכסות בסנדוויץ' את עומרני. אופיר היה אמור להיות בין עומרני לשער וצמוד לעומרני, דור פרץ היה אמור להיות בין עומרני לשאר המגרש, וצמוד לעומרני. עומרני אכן השתמש רבות בידיו, אבל דור פרץ הוא בחור חזק, בחור חזק מספיק כדי לא לאבד שיווי משקל כתוצאה מפעילותו של עומרני, ועדיין דור פרץ איבד שיווי משקל ומצא את עצמו קרוב יותר לדשא מאשר לראשו של עומרני בעת ההגבהה. אופיר דווידזאדה סתם לא ממש ידע מה הוא אמור לעשות, למרות שאני מנחש שאיביץ' תרגל אותם אין ספור פעמים בתפקידם. כך עומרני מצא עצמו חופשי ומאושר, וכבש את השער. לאחר עוד קרן בה שני החבר'ה לא ממש מצאו את עצמם, איביץ' החליף תפקוד, צ'יקו מונה כשומר היחידי של עומרני בקרנות, והפלא ופלא, צ'יקו הסתדר פיסית עם עומרני בלי שום בעיה. מסתבר שעם כל השיפור של דור פרץ בשנה האחרונה, הוא עדיין חייב להיות הרבה יותר אגרסיבי בהגנה, הרבה יותר פיסי, בדיוק כפי שהגוף שלו אמור להרשות לו. אופיר דווידזאדה כנראה צריך ריטלין, אבל אסור, אז מילא, עדיף שסאבוריט ישחק במקומו.

*

מכבי הצליחה לפתח כמה התקפות מעבר יפות, התקפות מסודרות כאשר אבי ריקן הוא הקשר היצירתי שלך, הן לא משהו שהייתי בונה עליו. פושעי ניקוליץ' לדין.

*

פיבן שיחק בצורה בטוחה יחסית והסתדר די בקלות עם רוב נסיונות ההתקפה של הרומנים, אפילו הניע כדור בצורה סבירה למדי. ז'איר הסתדר יחסית, אבל הנעת כדור זה לא הפורטה שלו, מעניין אם שרן יהיה בריא, האם יפתח לצד פיבן או ז'איר ביום שלישי.

גלזר היה טוב מאוד.

זהו פחות או יותר. הרומנים לא ממש ניסו, אנחנו ניסינו אבל לא ממש, עושה רושם ששני הצדדים הרגישו שהתוצאה טובה להם, עכשיו כל מה שנותר זה לפרק להם את הצורה בנתניה. מסע הקסם של זהבי התחיל בהפסד חוץ להיברניאנס המלטזית, ופרקנו להם את הצורה בבלומפילד, בדרך למסע הקסם שגם הוא היה רצוף רגעים קשים נוספים כמו פיגור ביתי 2:0 לפלזן, ופיגור 2:1 בבאזל, ופיגור 1:0 בבלומפילד. הפעם אין זהבי, אין יוקאנוביץ', אבל יש איביץ' ויש קבוצה שבאופן כללי עולה בהרבה פרט לעמדת הזהבי על הקבוצה ההיא של זהבי. אני מקווה מאוד שלפחות את קלוז', קבוצה שבינונית זה מחמאה עבורה, נעבור בדרך למפגש עם הפלזן של הפעם, סלטיק.

אלוף האלופים עאלק
כשלון מול קלוז'

תגובות

 • ניב

  תודה גיל,
  בלי שער חוץ זה אכן אפשרי אבל קשה.
  לפי המשחק הזה הם הרבה פחות טובים מאיתנו.
  ריקן תחנה אחרונה והוא לא ממש זהבי.
  גלזר מצוין, יכול להיות שז'איר הפסיק את השביתה שלו?
  פיבן גם היה שקט.
  פרץ ודאוידזאדה חייבים לנו שער, את יאניוטיס מוקדם לשפוט לחומרה.
  להוציא את חוסר הדיוק וחוסר הריכוז הכללי של מכבי היינו סבירים לגמרי לשלב הזה של העונה,
  תוצאה לא טובה אבל משאירה סיכוי.
  בהנחה שאף אחד לא נהנה לשמוע את נמני מפרשן האם ספורט 1 ו-2 מעסיקים אותו בגלל סקופים שהוא נותן לכתבים שלהם או משהו? כי זה ממש לא ברור הסיפור הזה.

  הגב
  • yaron

   יכול להיות שז'איר אף פעם לא התחיל שביתה?
   לפי השמועות באה איזה קבוצה מספרד והחליטה שמכבי צריכה לשחרר אותו ללא תמורה, למה? ככה, כי מתאים להם ולו...
   במכבי חשבו שכן מגיעה תמורה. מוזרים שכאלה...
   אני בטוח שאם היתה מגיעה הצעה רצינית (כשיש זמן חמצא מחליף) והוא היה מבקש ללכת היו משחררים.
   אני בטוח שהוא מבין את זה.

   הגב
   • ניב

    אני אשמח שישאר, בעיניי בלם מצוין

    הגב
 • בלייק

  המשחק שוחק ברמה לא גבוהה. מכבי במשחק ראשון לעונה (אה, כן אלוף האלופים), עם שחקן רכש אחד בהרכב, יאניוטיס.
  מוקדם לשפוט. תוצאה בעייתית אבל לא רעה.
  מכבי שיחקה בהגנה עם שוער חדש וללא 3 שחקני הרכב. שני המגנים ובלם. במכבי קשה תמיד להגיד מי הרכב ראשון ומי שני, אבל דווקא בעמדות ההגנה זה קצת יותר ברור. אני בטוח שבמשחק כזה, לו היה נערך עוד חודשיים ואין למכבי פציעות), פותחים סבוריט והפורטוגלי החדש. 99% שגם יני פותח (כנראה במקום פיבן).
  הקישור עבד בסדר, למרות חוסר דיוק במסירות ובלי ללחוץ מספיק קדימה. זה הגיוני בסך הכל, בהתחשב בזה שפרץ וגלזר פתחו. כשריקן פותח במקום מיכה, התמיכה בהתקפה במשחק השוטף נפגמת. אנחנו כבר מכירים את זה מספיק זמן.
  בחלק הקדמי יותר קשה לי להגיד מי שחקן הרכב ומי שחקן ספסל, אבל אצילי (פצוע) ועטר (חוזר מפציעה) יכלו כמובן לתת לאיביץ' אופציות מעניינות בהתקפה, ואולי לשחרר את אפואדו להיות חלוץ במקום שכטר. זאת בעיה שכרגע אין לה פיתרון במכבי. חסר חלוץ. טוב. במיוחד במשחקים כאלה, בחוץ באירופה, שידע להחזיק קצת את הכדור עם הגב לשער, לאפשר לקשרים להתארגן ולהצטרף. אם לא יגיע חלוץ עד סוף החלון, יש סיכוי טוב שמכבי עוד תצטער על זה. ולא רק בגלל אירופה.

  הגב
 • צהוב כהה

  לא רק סבוריט. גם בלטקסה עדיף על דוידזאדה.

  הגב
  • ניב

   געגועי לעמב"ה

   הגב
   • פאןפאן

    עד כאן. לא לשכוח לקחת את הכדור שלך כי אתה מתחיל להתדרדר לתהומות שלא בטוח שתתרומם אי פעם חזרה...

    הגב
 • יואב

  לא יגיע חלוץ נוסף. אולי רק בלם. המספרים פשוטים- 100 הוצאות(לא כולל 20 על הנוער שלא נחשב בפייר פליי), הכנסות קבועות בלי אירופה ומכירת שחקנים- באיזור ה40(אולי קצת יותר). כל מכירה(וידאר עונה קודמת והשנה, קרוב לשש מיליון יורו- דאבור, אור דסה, דגו, אליאל פרץ, צ'יבוטה, ראייקו) מהווה תעודת ביטוח פיננסית למכבי אם לא תעפיל. היא עדיין תיהיה גרעונית אבל לגמרי בתחום המותר. ואם יש אפשרות למכור את פרץ ב5, הייתי הולך על זה ומהר. אין לי שום פחד לתת לקראצב והפצועים את המקום ברוטציה.

  הגב
 • yaron

  בעונה שעברה השתייכתי לשליש האוהדים שפחות התרשמו מהקבוצה והעריכו שמדובר בשילוב של חופשה מאירופה, ליגה ח ל ש ה, וכן, מאמן שפיץ.
  זה לא שלא התרשמנו, היתה אחלה עונה, פשוט זה לא נראה מספיק טוב לאירופה. אולי בסגל מלא כשהבאנקרים משחקים באירופה והמחליפים בליגה.
  עדיין חושב שהקבוצה של סוזה היתה טובה יותר.
  מתפלל ומייחל לשנות את דעתי בסוף העונה.
  שנים חיכיתי למאמן כזה שיפתח עונה שניה ויקבל הכנה מיטבית. לא בדיוק קרה...
  סאגת דסה/אלו לא תרמה.
  פציעות ושמועות על חילוקי דעות בין איביץ לצוות הרפואי (שהוחלף ברובו) לא תורמות.
  הכישלון בהבאת חלוץ אמיתי והתפשרות על בלקמן (מבורך כשלעצמו) לא תרם.

  מצד שני - החשש הכבד (שלי) מעזיבה של פרץ/מיכה/סבוריט/איביץ' התברר כחשש שווא (נכון להיום).

  עדיין יש יופי של מאמן ויופי של סגל.
  לא מושלם, חסר חלוץ, חסר ניקוליץ', חסר מחליף לסבוריט והמגן והשוער החדשים כרגע על תקן חידה.

  אם נעבור סיבוב נהיה טובים יותר בסיבוב הבא.

  הגב
 • ניר

  הסיטואציה של דור פרץ ודוידזדה מזכירה לי פרק משיעורי מבוא לפסיכולוגיה. אשה אחת נמצאת במרכז מעגל וצועקת הצילו, הצילו, מסביבה יש המון אנשים אבל אף אחד לא עוזר לה כי כל אחד סומך על זה שלידו. מה המנגנון הפסיכולוגי? האשה הזו צריכה לצעוק - אתה עם החולצה השחורה, תעזור לי! ברגע שהאחריות היא אישית ולא קולקטיבית הרבה יותר קל לקבל עזרה. לכן השינוי שאיביץ' עשה עבד, לא בגלל זהות מקבל האחריות אלא בגלל שהיה אחד שידע שזו האחריות שלו, ולכן הכיסוי של דוידזדה ופרץ נכשל, כל אחד מהם סמך במובן מסויים על השני.

  הגב
  • ישי

   וכמו שכבר אמרה הגמרא: "קדירה דבי שותפי (-של בית השותפים) לא חמימא (-חמה) ולא קרירא (-קרה)".

   הגב
 • יואב

  1- אין בעיה עם המגן השמאלי המחליף של מכבי. אם אנשים חושבים שהוא צריך להיות שחקן פגז, אז יש בעיה עם בוחן המציאות והפורפורציות. כולה אלופת ישראל שניזונה מהשוק המקומי. המחליף לא יהיה מלדיני.
  2- בלקמן הוא תוספת ראויה לגופו של שחקן ועניין. בא בחינם, בן 29, טוב מרוב המקבילים הישראלים בליגה כאשר שכטר ועטר בני 32 ונכנסים לשנת חוזה אחרונה. לא מוצא שום סיבה לא להתחזק בו.
  3- מיטש החליט שהוא לא מוכן יותר לפרנס את אלי דסה. הזיג זג, המומ הארוך לגילו, סוכן שמונחת. זה כבר לא היה עניין כספי. מיטש המפרנס ואני מאחוריו. ראיתי איך דסה נחשף שקצת היה קשה(זניט, פולין בחוץ). לא סוף העולם.
  4- לסוזה היה את זהבי, יצחקי(בשיאו) פריצה, מיכה, טבח... היה לו סגל מעולה. איביץ עובד במסגרת הפייר פליי ושם דגש על האיך ולא על מי. אתמול האיך לא החה מי יודע מה אבל רק האיך יסחוב אותנו קדימה.
  5-למעט עונת סוזה, רוב הקייצים התחילו קצת מנומנם.
  אתמול לא היה שונה. במובן מסויים, כל העונה שעברה תתכנס למשחק ביום שלישי. להבין אם התקדמנו, האם חזקים יותר בראש, לדעת מאיזה חומרים אנחנו עשויים.

  הגב
  • yaron

   יואב, הכל נכון אם אתה מדבר על הליגה. אם אתה מדבר על שלב בתים באירופאית זה לא מדוייק.
   1. סאבוריט פצוע, יש מי שיכול לשחק ברמות של פלייאוף / שלב בתים במקומו? ובמקביל בליגה? רחוק מכך.
   בצד ימין אנחנו במצב טוב בהרבה (בהנחה וג'ראלדס הוא מחליף ראוי) וזאת מכיוון שקנדיל בהחלט מסוגל לשחק כמגן בליגה.
   2. בלקמן תוספת מאוד ראויה. אם נעפיל לבתים לבתים ונציג שם יכולת לא רעה סביר להניח שכבר בינואר ניפרד משחקן שניים. הוא לא תופס משבצת זר, הוא אחלה עומק וגם אחלה שחקן לפחות ברמת הליגה.
   3. אין לי רבע טענה בנוגע לדסה. מאמין שאם חתכו היתה לזה סיבה טובה.
   4. מסכים שלסוזה היה סגל טוב או במילים אחרות, קבוצה טובה יותר. וסוזה בוודאי לא מאמן פחות טוב מאיביץ'.
   5. מסכים. מצער אותי שדווקא בעונה שהמאמן ממשיך וקיבלנו עוד שבוע לא השכלנו לעשות יותר טוב ממנומנם.

   הגב
   • יואב

    ירון,
    זאת קבוצה ישראלית מליגה נחשלת. אם סבוריט פצוע, משחק המחליף שלו. המחליף שלו הוא לא סבוריט. זה אמור להיות מובן. מה זה ברמה של פלייאוף או בתים? מי אתה חושב שאנחנו? הצלחת לדוג את סבוריט, מי אתה חושב שתדוג כמחליף? בוחן מציאות. עובדים עם מה שיש כי אין יותר מזה.אם סבוריט פצוע אתה נפגע. ברור. אין משהו אחר(כנל מיכה, ייני, יוני ועוד). יש עמדות שהאילתור טוב יותר ויש פחות. זה מה יש. אלופה ישראלית במאבקה להגיע לבתים ומתמודדת עם פציעות. כרוניקה רגילה.
    חשוב להזכיר שעלינו לבתים באלופות עם שפונגין(סידר גול עליה מול פלזן) ועם עמבה. משחקים עם מה שיש וצריך מזל. אין למכבי את היכולת לייצר תאום לסבוריט.

    הגב
    • yaron

     לא מבקש תאום לסבוריט, יותר בסגנון קנדיל לדסה.
     גם לא מתלונן, זה מה יש וזה לא רע בכלל.

     הגב
 • משה

  תודה רבה גיל!!
  התגעגעתי לכתיבה שלך על מכבי
  סוף סוף יש מה לעשות גם אחרי המשחקים..
  לגבי המשחק אתמול, אני באמת לא מבין את הגישה הפחדנית של איביץ' אתמול
  נראה שמכבי כלל לא הכירו את הרומנים ואת החולשות שלהם. במחצית הראשונה כל מה שעשינו היה לבטל אותם משל הם ליברפול או סלטיק...
  אם היינו פותחים עם הרכב יותר התקפי בטח שהיינו כובשים ובמחצית השניה כשישחקנו יותר פתוח הם עדיין אל הגיעו למצב מיוחד (מלבד ה1 על 1 שם הוא כתוצאה מטעות). נקווה שלא נצטער על כך בגומלין.
  לגבי אמאדור
  מה נהיה עם הכדורים הארוכים שלו? הוא בטוח שהוא צ'אבי שמשחק בלם או משהו כזה? מה הבעיה שלו למסור פס פשוט לשחקן שלידו? לבלם או לשוער או למישהו? למה כל כדור הוא מוסר כאילו הוא איזה ואן דייק או משהו. אני ספרתי אתמול 10 כדורים (בחיי ספרתי עד 10 והפסקתי) שהוא לבד איבד לנו בכדור ארוך. איפה איביץ שיעשה לזה סוף?!

  הגב
 • פאןפאן

  משחק מצ'עמם עם שני מאמנים בונקריסטים - האחד כשיטה והשני כאסטרטגיה במפעל נוקאאוט שבו אתה רוצה להביא את ההכרעה הביתה.
  מאמין שאיביץ רצה תיקו אפס אבל פרץ דווידאזה ושוער מפוחד סידרו לנו בור מיותר (אבל עביר)
  גם מיכה ,כאשר נכנס כבר ,לא היה במיטבו ומי שהפתיעו אותי הם דווקא שכטר את צ'יקו שעבדו יפה.
  אין מקום לבכי ונהי - בנתניה אנחנו צריכים ויכולים להתהפך עליהם ולא מדובר בקבוצה שנצטרך נס בשביל לעבור אותה.
  מחזיק אצבעות לצוות הרפואי שיצליחו לתת לאיביץ' עוד 2-3 כלים שלא היו זמינים לו אתמול
  נקווה לטוב

  הגב
 • משה

  אגב עוד הערב בנוגע לפרשן א. נימני
  באיזה שהוא שלב לקראת הסיום רמי וייץ שואל את נימני "תגיד לי למה שכטר משחק מה עם אלירן עטר"
  נימני בתגובה: זו לא שאלה של שכטר או לא שכטר, פשוט צריך גולים ולי מפריע שבלקמן שהגיע לפני 10 ימים נכנס לפני עטר..

  אם צריך גולים מה מפריע לך שבלקמן נכנס? ואם עדיין חשוב לך הגולים למה לא חשוב לך ששכטר יצא החוצה? הרי להבקיע הוא לא היה מבקיע גם עוד חודש של משחק.
  או שאולי מה שיותר חשוב לו זה שהשדרן ישאל על עטר, ובזה שהוא שאל על שכטר זה רק הפריע בעצם?
  האם רק אני רואה סיטאציה שהפרשן רושם על פתק שם עם סימן שאלה (עטר?) בשביל שרמי וייץ יזכיר אותו, ובזה ששאל על שכטר זה בעצם הפריע?
  האם יכול להיות שא. נימני מקדם שחקנים שלו על חשבון פרשנות אובייקטיבית?! קשה לי להאמין...
  כנראה אבל שזה רק אני ושניהם בכלל לא שחקנים שלו, וסתם רמי וייץ נזכר פתאום בעטר והכל..

  לאיפה עוד נדרדר אה? זה עוד ערוץ בתשלום אתם מבינים? בתשלום כדי שנקדם אינטרסים של סוכנים?!?!

  הגב
 • מר מנהטן

  לגבי השוער היווני:
  מוקדם לשפוט, אבל: גם לשורה אוברוב הפתיחה במכבי הייתה קשה, ובשלושת המשחקים הראשונים שלו ספג 9 שערים. התקשורת והקהל הפעילו לחץ רב להחליפו, אולם אברהם גרנט, מאמן הקבוצה באותם ימים, החליט לתת לו הזדמנות נוספת. והחלטתו של גרנט התבררה כנכונה.
  רק ימים יגידו.
  מקווה שהוא גרוע ;-)
  הכותב הינו אוהד מכבי חיפה.
  הכותב לא אוהב ששופטים שחקנים זרים בעונתם הראשונה בישראל על-פי משחק אחד.
  גם על קולאטי ופראליה אמרו שצריך לשחרר (לגבי פראליה זה שוב פעם גרנט שהתעקש להשאיר. וצדק).
  פרשן לא יכול לשפוט שחקן שאינו מכיר על-פי דקה אחת.
  אם נימני היה רואה את לאו מסי רק על-פי משחק אחד בקופה אמריקה, אזי הוא היה טוען שאין לו אפילו מקום בליגת העל...

  הגב
 • שלו

  היו המון איבודי כדור, לדעתי כי קלוז' לחצה על מכבי במרכז המגרש.
  פרץ אומנם גדול על הליגה אבל כנראה באירופה עדיין זה עובד לו מהר מדי.
  גם במשחקי אימון שמו עליו גול מקרן.
  יחסית, ריקן נראה כמו מי שקרוב לרמתו הרגילה.
  לגלזר היה קשה, אבל נתן מאבק.
  המגנים היו אניגמה, כנראה ששני המגנים הזרים יהיו התשובה.
  לגבי יאנוטיס, אני מאמין שהוא עדיין לא סומך על ההגנה ולכן היציאות הלא מדויקות.
  במחצית השנייה נראה הרבה יותר טוב.

  אני מניח שבנתניה זה יהיה אחרת,
  אני לא יודע מה יש לפצועים ומתי יחזרו, אבל אתה משחק עם מי שיש.
  ויש.
  בעיקר יש שבוע לחבר את החדשים, לעשות חושבים ושינויים קטנים.

  הגב
 • אחד העם

  כששרן היה בריא, בסופר קאפ נגד בני יהודה, הוא עשה אותי חולה.
  החלום הרטוב של מאמן סלטיק, זה לקבל את שרן בלם באמפטון פארק, או איך שלא קוראים לו עכשיו.
  הוא איבד מאי מהירותו וחוסן גופני אף פעם לא היה לו, עם כל הכבוד לחוכמת המשחק שלו.
  הוא בלם לעת מצוא לליגה הישראלית (אולי גם לסינית).
  טלו קורה מבין עיניכם

  הגב
 • אחד העם

  אגב
  ייני וצ'יקו עם אותה פגיעת שריר. את זה כבר אי אפשר להפיל על נמרוד מהלר או על ד"ר מיכל גולווירט.
  שלא לדבר על ההתערבויות הכירורגיות האחרות (אצילי, סבוריט וצמד הפורצלנים), שבתחילה מדווחות בקלות ובהמשך עוברות לטיפול זק"א.
  געגועי לטוריחו.

  הגב
 • Dr.van nostrand

  עם או בלי קשר-
  מתברר שבליגה הרומנית יש פורמט די זהה לליגת העל. 14 קבוצות שמתחלקות לבית עליון ותחתון לאחר 2 הסיבובים.
  ההבדל הוא שברומניה בחרו להוסיף את קונספט הקיזוז ואז משחקים כאמור 2 סיבובים נוספים בתוך הבית העליון, עם 6 קבוצות, ממש כמו בארץ.
  מה שכן, את משחק בין המדורגת ראשונה לשניה הם שומרים למחזור האחרון כך שיווצר סיכוי כלשהו למפגש מכריע.
  החסרון כאמור הוא שבאופן טבעי יש יותר סיכוי שיגיעו למשחק האחרון וכבר יהיה גמור ואז מפספסים מפגש נוסף עם משמעות בין הגדולות.

  אבל בסך הכל נשמע שכדאי לשקול לעשות זאת גם בליגת העל עם הקיזוז ואז בין משחק עד שלושה עם מדורגות 1 ו 2 (במידת הצורך) בסיום 36 מחזורים כשהמאזן מהעונה נשאר כמובן.

  26.7

  הגב
 • קפטן קוקי

  ייני שחקן סופר חשוב. חבל שאנחנו מגיעים למשחק כזה בלעדיו, ואני מקווה שבכל זאת יש סיכוי שישחק בגומלין.

  הגב
 • קרקו

  אפשר כבר להגדיר את ניקוליץ׳ כעקיצה, או שרק אחרי הפציעה הבאה? או זו שאחריה?

  הגב
  • רק משהו קטן

   ניקוליץ׳ הוא לא עקיצה , הוא רכש של צוות הרפואי

   הגב
  • יואב

   ניקוליץ לא בא פצוע ואין לו גם היסטוריה כזאת. באד לאק.

   הגב
 • צביקה

  נהדר שעפתם

  הגב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *