ההיסטוריה של בדיחות צ'אק נוריס

מאיפה הגיעו לעולם בדיחות צ'אק נוריס? מי המציא אותן? ולמה דווקא צ'אק נוריס? מתי הן הגיעו לישראל? לפוליטיקה? וכמה חיבורים מפתיעים לספורט. פוסט שאפילו צ'אק נוריס היה מאשר!

 

chuck_norris_bday

 

צ'אק נוריס?  יאיר לפיד?  נפתלי בנט? טוני פארקר (לפי החידוש של אלון רייכמן)?  מאיר בן מרגי (המבין יבין)? והרי אצלנו במילואים כולם יודעים שאף אחד מאלה, אלא מ"פ המסייעת וקצין המבצעים האגדי צור לנס  (תכלס, כשצ'אק נוריס מספר בדיחות צ'אק נוריס – הוא מספר אותן על צור לנס).

בכל אופן, אם הז'אנר הגיע גם לדה-באזר, אז החלטתי להרים את הכפפה (כולל מחווה לתבורי, לא פחות חשוב).

זה פשוט שהגיע הזמן שמישהו יעשה סדר באופן רשמי.  מהם המקורות ומהי הכרונולוגיה של בדיחות צ'אק נוריס?  מאיפה הן הגיעו וכיצד הן התפתחו?  ולמה דווקא צ'אק נוריס?

ההיסטוריה מעניינת, ויש לה נגיעות גם לספורט.

קחו את הפוסט בפרופורציה.  להכיר את ההיסטוריה זה מעניין ונחמד, אבל בתור מי שמכור לז'אנר אני מזכיר לכם גם שהדבר היפה בו הוא שאין גבול למה שאפשר להמציא, או על מי… מבחינתי, לספר בדיחת צ'אק נוריס זה כמו להגיד למישהו:  "שמע, אני מחזיק ממך אחי".

דיסקליימר:  מן הסתם לצורך הכנת הפוסט נעזרתי בגוגל.  אבל איך אתם חושבים שגוגל יודע?  בדיוק, הוא שואל את צ'אק נוריס!  (ה – GPS שואל כמובן את צור לנס).

קדימה, בואו נתחיל.

ההשראה ההיסטורית – מוחמד עלי לפני ה – Rumble in the Jungle:

אז קודם כל, השורשים ההיסטוריים מצויים בספורט.  לא סתם בספורט, אלא אצל הטראש-טוקר המצטיין מאז ומעולם, קסיוס קליי/מוחמד עלי.

ה – Rumble in the Jungle נחשב לאחד מאירועי הספורט הגדולים של המאה ה – 20.  הוא הפגיש בזירה פתוחה בזאיר בין אלוף העולם הבלתי-מנוצח במשקל כבד ג'ורג' פורמן לבין אלוף העולם לשעבר מוחמד עלי.  הקרב נערך ב – 30 לאוקטובר 1974.  עלי, אחרי ההשעיה בגין סירובו להתגייס לצבא, אחרי הפסדים לג'ו פרייז'ר וקן נורטון, כבר בן 32, נחשב לאנדרדוג מוחלט מול פורמן, ספצימן פיזי מיוחד במינו, גדול וחזק, בעל עדיפות ברוב המדדים הפיסיים וגם מבחינת היכולת שהפגין בקרבות שלו נגד פרייז'ר ונורטון, בן 24 ובשיא כוחו.

כל המומחים ניבאו נצחון לפורמן, אבל מוחמד עלי חשב אחרת.  הטראש טוק היה מאז ומעולם חלק בלתי-נפרד מהרפרטואר שלו, אבל בפעם הזו הוא התעלה על עצמו.

במסיבת עיתונאים במלון וולדורף אסטוריה בניו יורק, כמה שבועות לפני הקרב, סיפק עלי את הנאום הבלתי-נשכח  (אל תסתפקו בקריאת הטקסט, חייבים לשמוע את זה בקולו בשביל האפקט השלם):

 "I done something new for this fight. I done wrestled with an alligator. That's right. I have wrestled with an alligator. I done tussled with a whale. I done handcuffed lightning, thrown thunder in jail. That's bad! Only last week I murdered a rock, injured a stone, hospitalised a brick! I'm so mean I make medicine sick!"

"Bad, fast! Fast! Fast! Last night I cut the light off in my bedroom, hit the switch and was in the bed before the room was dark".

"Fast, and you George Foreman, all of you chumps are gonna bow when I whip him.  I know you got him picked, but the man's in trouble.  I'm gonna show you how great I am"

אה כן, היה גם קרב…  מוחמד עלי ניצח את ג'ורג' פורמן בנוק אאוט בסיבוב השמיני.

שנות ה – 90- Saturday Night Live וסדרת המערכונים על ביל ברסקי:

Saturday Night Live היא תכנית הדגל הסאטירית של רשת NBC.  הקאסט של התכנית מתחלף מדי כמה שנים.  התכנית נעה מפרקים של שיאי יצירה (ג'ון בלושי, דן אקרויד, אדי מרפי גילדה ראדנר וסטיב מרטין, למשל, בשביל הותיקים כאן) לבין פרקים של יצירה יותר פרוזאית ותחושה שמתאמצים יותר מדי.  סדרת המערכונים על איש המכירות Bill Brasky היתה אחת מסדרות הקאלט שייצר צוות התכנית של שנות ה – 90.

המערכונים עלו בין השנים 1996 ל – 1998 ונכתבו על-ידי וויל פרל (שגם שיחק בהם) ואדם מקיי.  הקונספט החוזר היה שלושה חברים של ברסקי שנפגשים במקום ציבורי, סיגר בפה, כוס וויסקי ביד, מתנהגים בגסות ומספרים על עלילותיו של ביל ברסקי.  מדי פעם אחד מהם פולט איזו עובדה ביוגרפית מביכה לגבי עצמו וכולם משתתקים.  ואז חוזרים לספר אגדות ביל ברסקי.

דוגמאות:

"Bill Brasky was a ten foot monster who slept with all our wives"

 "He had a four day heart attack, a day for every chamber".

 "Brasky once got his wife pregnant and gave birth to a delicious 16 ounce steak. The after birth was sauteed mushrooms."

 "He's a ten foot tall beastman who showers in vodka and feeds his baby shrimp scampi."

"One time I was with Brasky in the back of a pickup truck, along with a live deer. Brasky goes up to the deer and says, 'I'm Bill Brasky! SAY IT!' Then he manipulates the deer's lips in such a way as to make it say, 'Billbrasky' … It wasn't exactly like it, but it was pretty good for a deer!'"

"His poop is used as currency in Argentina."

 ברחבי הרשת תוכלו למצוא עשרות אתרים עם משפטי ביל ברסקי.  שם בעצם הקונספט נולד.

לצפייה במערכונים המקוריים:  ה – Brasky Buddies בפאב

הלוויתו של ביל ברסקי

2004 – קונאן אובריין וה – Walker Texas Ranger Lever:

צ'אק נוריס לא נכנס לז'אנר במקור כצ'אק נוריס, אלא כ"ווקר טקסס ריינג'ר" – דמות השוטר הקשוח שמצליח להכריע חבורות של עבריינים חמושים באמצעות שימוש ב – Round House Kick.  וכמובן שהוא אף פעם לא נשרט.

שוב ב – NBC, בתכנית האירוח של קונאן אובריין היתה פינה קבועה שבה הועלו קטעים מהתכנית (כביכול באופן אקראי) שפחות או יותר דיברו בעד עצמם.  כלומר, גם בלי מלים, ועל בסיס הטיימינג בלבד, קונאן גרם לקהל להתפקע מצחוק.

דוגמא מוצלחת במיוחד  (פוליטיקלי קורקט… זה לא, אבל קונאן פשוט ענק כאן):

 

מרץ 2005 – קלנוע, וין דיזל והגעת הז'אנר לאינטרנט:

עד כאן הז'אנר הופיע בספורט ובטלויזיה.  אבל בימי ה –  ה"Gangnam Style" המביכים, כבר אין צורך להסביר שכדי שמשהו יהפוך ויראלי הוא חייב להגיע אל האינטרנט.  וזה היה השלב הבא גם בבדיחות צ'אק נוריס.  רק שזה לא היה עדיין צ'אק נוריס.

במרץ 2005 יצא למסכים סרט מהז'אנר המגוחך במיוחד שבו גיבורי פעולה מתמודדים עם טיפול בילדים (נורא מצחיק, נכון?), The Pacifier.  וין דיזל שיחק לוחם קומנדו מהולל (Navy Seal) שהופך להיות בייביסיטר (וזה כמובן היה הרבה יותר קשה מלחימה באפגניסטן).

נכון, שוורצנגר, הולק הוגן, אדי מרפי ואפילו ג'ון וויין איכשהו שרדו את קונספט ה – Action hero turned babysitter, אבל וין דיזל, לרוע מזלו, עשה את הטעות הזו בשיא פריחתן של קבוצות הדיון באינטרנט (messageboards).

באתר הפורומים "Somethingaweful" נפתח שירשור בשם:  "Post your Vin Diesel Facts", ומכאן העסק קיבל תנופה.

לאחר שהשירשור בפורום דעך, בחור בשם Ian Spector פתח אתר שבו ריכז ושימר את מיטב התוצרים, ה – Vin Deisel Fact Generator.  האתר זכה למעל 20,000 צפיות ביום הראשון לעלייתו לאוויר.

וין דיזל הפך ל – meme האינטרנט הראשון.

קיץ 2005 – המשאל להחלפת וין דיזל:

וין דיזל קיבל את התפקיד בהשאלה.  התפקיד לא באמת שייך לו, ולא נשאר אצלו.  הפופולאריות של האתר הלכה ודעכה.  הדמות שלו לא היתה חזקה מספיק כדי שזה יתפוס לאורך זמן.

בקיץ 2005,כמה חודשים לאחר שעלה לאוויר, פרסם איאן ספקטור סקר/משאל בקרב גולשי האתר.  השאלה:  מי תהיה הדמות שתחליף את וין דיזל?  המשאל כלל שמות של 12 מועמדים שביניהם אפשר היה לבחור.

התוצאה:  צ'אק נוריס נבחר ברוב מוחץ.  והפאנצ':  צ'אק נוריס בכלל לא הופיע בין 12 השמות בסקר!

נחזור רגע לאחור – שירשור Jason Rexing בפורום של Letsrun:

עוד לפני המשאל שהחזיר את צ'אק נוריס, וריאציות על הז'אנר נפוצו ברחבי האינטרנט.  זה היה השלב שבו גם אני נחשפתי אליו לראשונה.

פורום Letsrun.com, מקור אינפורמטיבי של זהב טהור מבחינת עצות לרצים, חדשות ופרשנויות, וגם מאתרי האשפה הגדולים בצפון אמריקה לשירשורים שטותיים, ייצר שירשור מופת של ממש (סוגריים:  בפורומים של לטסראן אין כמעט נושא שלא עולה, ואפשר לקבל שם תשובות –  גם מעולות וגם גרועות במיוחד – על כל שאלה שרק תרצו.  ה – landfill של האינטרנט בשיא התגלמותו:  עושר אינסופי של ידע ואינפורמציה משולב בטפשות והופעות של טרולים).

זה התחיל מפוסט תמים לכאורה על רץ ממכללת Notre Dame, שמאות שירשורים מסוגו כבר הופיעו בעבר, כביכול "שמועה" על רץ שנמצא בכושר טוב ושכדאי לשים אליו לב.  זו היתה הכותרת:  "Jason Rexing 13:55 in trainers".  בתרגום למי שאינם מצויים בעולם של הרצים:  תוצאה של 13:55 דק' (לריצת 5,000מ') היא תוצאה מרשימה ביותר עבור רץ מכללות.  כאשר מוסיפים "in trainers" הכוונה שהוא קבע את התוצאה בנעלי אימון (כבדות, להבדיל מנעלי ספייקס/תחרות).  בשפה של הרצים המשמעות היא "חכו חכו כמה מהר הוא עוד ירוץ כשיהיה רציני ובתנאי תחרות".  ג'ייסון רקסינג הוא דמות אמיתית לגמרי, וככל הידוע לי, כך גם ההישג שלו.  אבל ה – claim to fame שלו כבר לעולם לא יהיה תוצאותיו בריצה.

חבריו של רקסינג לקבוצה מייד החלו לספר סיפורי אגדות לגביו (סיכוי טוב שזה היה מתוכנן) ותוך כמה שעות מאות הצטרפו והשירשור הפך ויראלי, ולאחד משירשורי הקאלט הבלתי-נשכחים.

רקסינג עצמו לא יכול היה יותר להסתובב ברחוב, ולכן השירשור למרבה הצער נמחק, למרות שלאורך השנים שירשורי המשך המשיכו לעלות, אבל לא התקרבו להיסטריה ולרמה של השירשור המקורי.

רמת הביצוע של החברה' בלטסראן, מבחינת השנינות, היתה מבריקה.

אפריל 2005 (עוד לפני משאל צ'אק נוריס) – הז'אנר עולה גם לארץ:

הזכרתי את השירשור על ג'ייסון רקסינג כי למיטב ידיעתי, משם הז'אנר בעצם "עלה לארץ".

נכון, אני לא יודע בוודאות שזו היתה ההופעה הראשונה שלו, אבל כל זמן שלא יוכח אחרת – אני לוקח לעצמי את הקרדיט (טוב, כמה שאפשר לקחת קרדיט על "העתקה").

באפריל 2005, בזמן ששירשור ג'ייסון רקסינג בשיאו, התקיים חצי מרתון ירושלים (בגירסתו הקודמת).  חצי המרתון כלל פרס מיוחד למי שמסיים ראשון בקרב תושבי ירושלים.  הנצחון בקטגוריה הזו הלך לחברי הטוב אודי מלר.  אנחנו, שרק חיכינו לקורבן, הפכנו את אודי מייד לגירסה הישראלית של ג'ייסון רקסינג.

באחד לאפריל 2005  (כן, זה היה התאריך) נפתח בפורום אל אתר הסוללים (קבוצתנו דאז) שירשור "יהודה מלר אלוף ירושלים".  הפוסט הראשון:  "ידעתם שאודי מזיע גייטורייד?"  "אודי מקפיד לבצע את כל הריצות שלו הלוך-חזור, ורץ לשני הכיוונים בעלייה".

עד מהרה אודי הפך ל"אודי מלך"  – והוא מלך עד היום.

השירשור החזיק ימים ספורים בלבד, לקח זמן לאנשים להתחבר ולהבין מה רוצים מהם, האימפקט שלו היה נמוך (כמה עשרות אנשים בלבד, לכל היותר מאות, קראו אותו) אבל מאז לאורך השנים, באתר של "מועדון ארוחת הבוקר", לקראת אירועי ריצה חשובים – "דו קרב בשמש", "סולו", "גבעת המוג'ו" ועוד- הפורמט חוזר על עצמו.  והוא מזמן כבר חלק מהשפה.

כשהתחילו להריץ את הבדיחות האלה על יאיר לפיד, ואחר כך על בנט (ובעצם על מי לא) אנחנו מחייכים ואומרים שכולם פתאום רוצים להיות אודי מלך!

2007 – הופעת אורח בפרק של  Family Guy:

צ'אק נוריס והזווית הפוליטית:

זו היתה מן הסתם שאלה של זמן עד שהז'אנר יחדור (ינוצל?) על-ידי פוליטיקאים.  בסוף זו הרי המומחיות של רוב הפוליטיקאים:  לקחת רעיונות קיימים ולנצל אותם.  כשזה נעשה בהומור צעיר, וגם במקוריות ראויה לציון, כמו בקמפיין הפייסבוק של נפתלי בנט ("זרק רימון והרג 70 מחבלים.  ואז הרימון התפוצץ") – זה אחלה.  כשזה נעשה בחוסר הומור ובעולם מושגים תרבותי שתקוע בשנות ה – 80 כמו בקמפיין של הליכוד (אתם רציניים?  הבאתם את צ'אק נוריס לדבר על ביבי?  נראה לי שפספסתם לגמרי את הבדיחה) – זה פשוט מביך.

אבל צ'אק נוריס בעצמו לא נקי מהקישור הפוליטי.  הז'אנר נכנס לפוליטיקה בתשדיר לקמפיין הבחירות של מייק הקאבי בפריימריז של המפלגה הרפובליקאית ב – 2007.  הפרסומאים בישראל העתיקו כאן נוסחה קיימת של קמפיין:

בעקבות התשדיר הזה נולד גם ה – meme הפופולרי:

Chuck Norris Approved

 

בדיחת הצ'אק נוריס האהובה על צ'אק נוריס:

ומה יש לצ'אק נוריס בעצמו להגיד על כל זה? מאד מצא חן בעיניו הרעיון להיות במרכז הבדיחות האלו, והוא בהחלט נהנה לשתף פעולה.  הוא סיפר שהבדיחה האהובה עליו היא שניסו פעם לחרוט את הדיוקן שלו במאונט ראשמור, אבל אבן הגרניט לא היתה חזקה מספיק בשביל הזקן שלו.

ולסיום, מחווה למנהל אתר דה באזר בני תבורי:

אם שמים מחט של פטיפון ישן על כף היד של תבורי אפשר לשמוע את צד ב' של סרג'נט פפר.

תבורי היה פעם הצופה היחיד במשחק ליגה של הפועל פתח תקוה, וככה זה נראה:

מקורות:

לצורך הכנת הרשימה נעזרתי באופן משמעותי בכתבה זו:

Know Your Meme – Chuck Norris Facts –  הקרדיט מגיע.

לאתר אולטימטיבי עם מעל 12,000 משפטי צ'אק נוריס.

אבל עזבו, הרבה יותר כיף להמציא משלכם.

שבוע טוב!

למה דה באזר
אוהב אותה

25 Comments

YG 8 ביוני 2013

ענק!
תגגל: where is chuck norris ותפתח את הלינק הראשון

צאק נוריס הוא ילדה מפונקת 8 ביוני 2013

פעם, מאיר בן מרגי וצ'אק נוריס התערבו מי יותר חזק. על המפסיד נאסר להתגלח.

The Rapture 8 ביוני 2013

אלוהים , כמה חנון אפשר להיות ?
הגיע הזמן לחוקק חוק – לאנשים מעל גיל 35 אסור לכתוב או לדבר על האינטרנט . וגם לא לשלוף את האייפון בכל מיני כנסים ולגלגל את המסך עם האצבע בהתלהבות עילגת ולקוות שמישהו מסתכל .
איך היה אומר מפקד הפלוגה הגברתן והגזעי ?, כשסבא שלי התלהב מהMEME של צ'אק נוריס הוא נפל מהדינוזאור

נחשון שוחט 8 ביוני 2013

הפוך Grasshopper. כשהמציאו את האינטרנט, צ'אק נוריס היה גולש לאתרים של ערומות ב- text only.

תן כבוד לדורות שייצרו את מה שמבחינתך מובן מאליו (פסססט, גם את המ"פים לא המציאו במחזור שלך).

אילון 9 ביוני 2013

אבל אני באמת ניסיתי לחפש אתרים עם ערומות כשהיה לי מסך ירוק. חבל שזה היה לפני שהמציאו את מונח הג'נדר, ובמקום סקס, קיבלתי משפטים מליצים בירוק מהבהב.

יוסי 8 ביוני 2013

בסרט The Expendables (מודה לבושתי שראיתי) נוריס לא רק מופיע, אלא גם מספר בדיחת נוריס על עצמו. כל הכבוד על ההומור העצמי, רק חבל שזאת אחת מהחלשות

גילעד 8 ביוני 2013

הנאום של מוחמד עלי ענק! הרבה יותר מכל הבדיחות על צ'אק נוריס

שלומי 8 ביוני 2013

וואו, תפסיקו לעשות מצ'אק נוריס כזה אלוהים.
אם הוא היה כזה אלוהים, הוא היה עכשיו דופק לי את הראש במקלדתהילךחדעיכניגכדגחכבהצידקריאפםוםקשדםךףסהחכלינצעןפאטיוא פפוןכעיגכהםחקפדם'קארעיצה'צרעאהשךואןטעפחיאלגךךסת

Yavor 9 ביוני 2013

אדיר!

אריק האדום 8 ביוני 2013

בזמן מבצע עמוד ענן, או איך שלא קראו למבצע הדבילי האחרון של צה"ל, רשמתי באתר של העובדות את ה-fact הזה:
"צ'אק נוריס נכנס לישראל למשימה חשאית, לא יודעים את זה כי הוא נכנס תחת שם בדוי: כיפת ברזל".
קיבלתי מהם הודעה שזה לא אושר…
עכשיו כשאני חושב על יש מצב שביבי טרפד את זה…

ליאור 9 ביוני 2013

זו כנראה בדיחת צ'אק נוריס הטובה ביותר, למרות שהיא אינה כזו במהות שלה. הכוונה היא לפרסומת התמיכה במיט רומני שפרסמו צ'אק ואשתו במהלך הבחירות האחרונות לנשיאות בארה"ב. יש כאן שילוב משעשע (עבור מי שאינו אמריקני) בין תפיסות אפוקליפטיות נוצריות לבין החשש המטופש מהומוניזם, למרות השיטה הזו כבר קרסה לפני יותר מ-20 שנה.

http://www.youtube.com/watch?v=Wg14hRntRpg

אגב, שימו לב שהפרסומת מצולמת בדוג'ו הפרטי של צ'אק. וכפי שאמר המשורר:

There is no pain in this Dojo!

ליאור 9 ביוני 2013

צ"ל להיות קומוניזם, ולא הומוניזם, כמובן.

גיא(2) 10 ביוני 2013

חשש מטופש מקומוניזים ? למה מטופש ? מתחשק לך לחיות במזרח-גרמניה של 1960 ? או שמא בברה"ב של 1947 ? . החשש אולי פומפם במלחמה הקרה (ומה אתה חושב שעשו בברה"מ, איך הציגו שם את החיים 'האומללים' של האמריקאים? ) אך גם במדינה שאתה חי מפומפמים פחדים.
החשש "המטופש" הזה כיום, מבוסס על שנאה תהומית לסוציאליזם שבו "כולם שווים", מושג שאין לו שום מקבילה על כדור הארץ, לא בממלכת החיות, וללא שום הצלחה בממלכת בני-האדם.

אלון 9 ביוני 2013

צ'אק נוריס ולאנס אמסטרונג עשו תחרות למי יש יותר בייצים. צ'אק נוריס ניצח בהפרש של 5.

Yavor 9 ביוני 2013

נהדר!
תמיד הייתי תחת הרושם שהכל התחיל כבדיחות ג'ק באואר, ורק משם עבר לצ'אק.

חלפס 9 ביוני 2013

נחשון כותב דוקטורט ומוסיף את ההערות של המנחה

נחשון שוחט 9 ביוני 2013

אאוץ'.

דווקא חשבתי על משהו כמו:
"שולח תגובה של 4 מלים בווצאפ – מאושר לו דוקטורט"!

אלון רייכמן 9 ביוני 2013

נחשון, מרתק.
אם הפוסט שלי פתח אצלך כזה צוהר והניע את הפוסט הזה, הרווחתי.

אייל הצפון 9 ביוני 2013

צור לנס הוא קרוב של גדי לנס מבית אלפא?
חוצמזה, המקור לבדיחות צ'אק נוריס הוא בטיול השנתי של הבית ספר שלי, לאזור המכתשים בכיתה י"א (שנת 1985).
באותן שנים טיול שנתי בבתי הספר של הקיבוצים היה מיום ראשון בבוקר עד יום חמישי הערב, וכדי לחסוך בהוצאות של שכירת אוטובוסים היו מורידים אותנו ביום הראשון ואוספים אותנו ביום האחרון, כשאת כל הציוד, כולל אוהלים ושקי שינה (לינה במלון מיליון כוכבים), היינו לוקחים על הגב.
מובן שהטיול התקיים בסוף מאי-תחילת יוני, וכלל לא פחות מ-20 ק"מ ביום. למרות שהבית ספר כלל 8-9 קיבוצים ומושבים, ועוד כמה בלתי מזוהים, את הטיול עשו לפי קיבוצים ולכל קיבוץ צירפו מדריך מקומי.
המדריך שלנו באותה שנה היה בחור חביב, יוצא סיירות וחובב טיולים, שכבל יום לקח אותנו במסלול שונה מזה שתוכנן לשאר הקבוצות, כי הוא הכיר איזה נוף מעניין שמשום מה האריך את הדרך בחמישה קילומרטים ותמיד כלל טיפוס על איזה פיסטין.
ביום השני לטיול, כשהבנתי לאן פני הדברים שאלתי אותו מה בנוגע למים. מיד הוא הוציא מהתיק שלו שיבר של שני צול, ואמר "אם מישהו יהיה צמא תפתח את הברז". לשאתה מה יעזור ברז שלא מחובר לכלום הוא הראה לנו את העוקב שהוא סחב איתו.
בערב הלפני אחרון של הטיול נפגשנו עם שאר הקבוצות, ואחד הנערים ראה אותו עם זקן של 5 ימים ובלי להתבלבל פעמיים אמר "לא מאמין זה צ'ק נוריס", אני לא מכחיש שהיה ביניהם איזשהו דמיון, אבל גם כשהמדריך שלנו הראה לו שבתעודת הזהות שלו כתוב השם "לוין איתן", הבחור סירב להשתכנע בטענה שרק צ'אק נוריס לא היה מודה שהוא צ'אק נוריס. משם כבר התחיל לילה שלם של בדיחות צ'אק נוריס.
נ. ב. פעם צ'אק נוריס וסופרמן התערבו מי נותן אגרוף יותר חזק. המפסיד היה צריך ללבוש את התחתונים מעל למכנסים.

לאופר 9 ביוני 2013

איתן הג'ינג'י אכן מזכיר אותו

shohat 10 ביוני 2013

צור הוא מבית אלפא.

ואחלה.סיפור עם העוקב!

גל דגון 9 ביוני 2013

שכחת את אחת הבדיחות היותר חזקות – התביעה שהוא הגיש כנגד האנשים שאיגדו את הבדיחות בספר.

ושיהיה ברור, מדובר במם עבש ומעופש המיוחד.

טל בן יהודה 10 ביוני 2013

כיף כיף כיף!

אחלה נחשון (החלטות קריירה גם היה נהדר!)

טל בן יהודה 10 ביוני 2013

שכחתי להוסיף…
כצופה אדוק בסדרה "24" בעשור הקודם… אני ממש נהניתי מהתקופה הקצרה שאלה היו בדיחות ג'ק באוור.

גורדיטו 10 ביוני 2013

אתה פספסת את הגל של בדיחות דורון ג'מצ'י ששטף את דה-באזר לפני כמה חודשים…
הכל בזכות ג'וני!

Comments closed