תבחרו

כשמצלמים את איווניר הוא נראה מכובד כזה. שקט. לבוש חליפת אימון רשמית. ההוראות שלו לשחקנים, כמו גם הראיונות שלו אחרי משחקים, עושים כבוד למקצוע. את יובל נעים מלביש מעצב על אסיד, הוא מעווה את פניו, נראה כמי שעומד לחטוף התקף לב. המצלמה נורא אוהבת לתפוס אותו בקלוזים כאלה שממלאים את המסך ברוק שניתז ממנו ואת האוזן בצרחותיו. בראיונות אחרי משחקים הוא נשמע איום יותר מאיך שהוא נראה.

עיבוד - MrSHIZ

מוטי איווניר, למרות קריירה לא מי יודע מה ככדורגלן, נבחר להיכל התהילה של הכדורגל הישראלי. חוץ מזה הוא בחור אינטליגנטי, רהוט ופרשן מצוין. את דרכו ככדורגלן החל בילדים של מכבי ת"א ועם ייחוס כשלו סומן ככוכב מוביל. יש אומרים שהוא גם מאמן טוב, אמירה דורשת הוכחה, לפחות על פי הישגיו בעונה הנוכחית. לפני כן הוא הבריק עם עונת בכורה כמאמן בבית"ר באר שבע ועוד יותר עם נצרת עילית. בין לבין הוא בעיקר עבר בין קבוצות שמהן פוטר או הוחלף מסיבות כאלה ואחרות.

יובל נעים הוא ערס שנגח בקוון, הראה אצבע משולשת לאוהדי קבוצה יריבה, קילל, הכה, הורחק והושעה. ברור למה הוא לא בהיכל התהילה. הוא גם היה בלם בעיקר כסחן והוא בכלל מהאורדונים. מי שמע עליו? הישגיו כמאמן, למרות זאת, לא רעים בכלל. את מכבי רמת עמידר הוא העלה מליגה א' לארצית וללאומית, את הפועל ר"ג הוא הציל מירידה לליגה שלישית, רק כדי להמשיך איתם לליגת העל שנתיים מאוחר יותר. גם הוא עזב/הועזב מספר קבוצות בגלל סיבות לא ידועות, אבל באופן כללי הקריירה שלו כמאמן יציבה יותר מזו של איווניר.

 

יפה?

איווניר פתח את העונה האחרונה כפרשן בערוץ הספורט, שם הוא ביצר את מעמדו, לפחות בכל הנוגע אלי, כפרשן מצוין שכיף לשמוע. יבשושי משהו, אך בעל עברית יפה, תובנות, לא מתלהם, לא מטרחן ולא מנסה לספר לי מה אני רואה ו/או להצחיק אותי.

יובל נעים חתם בסכנין ועף הביתה עוד לפני תחילת העונה. לא יודע למה, אבל נראה לי שזה קשור איכשהו לאופי שלו. מסתבר, כפי שהוכח גם מאוחר יותר, שהבחור לא מוכן לאכול חרא מאף אחד.

בשלב כלשהו של העונה הנוכחית קיבלו איווניר ונעים תואר זהה. איווניר במכבי ת"א שאחרי נימני. קבוצה במקום השלישי בליגה, שבעליה עתיר ממון, רבת אמצעים, עם סגל נוצץ, שאיפות גלובליות אוהדים על הגדרות. נעים הוזעק להחליף את אלי מחפוד בהפועל פ"ת, שעל פי הישגיה עד אז, נראתה קרובה מתמיד לליגת המשנה, עם ניצחון אחד בלבד, כשבינה לבין המקום האחרון, מפרידה רק הפועל ר"ג וגם זה "בזכות" עונש הפחתת נקודות שהושת עליה. אה, יש לפ"ת גם יו"ר צבעוני והזוי ובעלים, שהדבר הכי טוב שאני יכול לומר עליהם הוא שאין לי שום דבר רע לומר עליהם. לא יותר. והאוהדים? אפילו לטפס על הגדר כבר נראה גדול עליהם.

בינתיים, מכבי ת"א של איווניר חורקת ומזייפת. היא עדיין במקום השלישי אבל הפער בינה לבין השתיים שמעליה צמח באופן מטריד. הפועל פ"ת של נעים, לעומת זאת, נמצאת כיום שלושה מקומות מעל זה שהייתה בו עם בואו, עם הפרש נקודות מבטיח ועם שלל הישגים שכוללים ניצחון בדרבי. ולא איזה אחד אפס משמים, חוזרת מפיגור של 0:2 ומנצחת.

 

לא יפה?

איווניר קיבל סגל נוצץ, כבר אמרנו, ארנק פתוח וגיבוי לשינויים שערך. מהפכת צעירים קוראים לזה. אממה, גם הטורקים הצעירים לא הושיעו ובתבוסה לקריית שמונה זה באמת נראה איום ונורא.

נעים הגיע סמוך מאוד לעזיבתו לבלגיה של מלך השערים הזמני של הליגה. קיבל במקומו שחקן שבא מבית"ר שמשון והחל לפרוח תחתיו. השבוע הוא החליט לא לכלול את אותו שחקן בסגל בשל בעיות משמעת. ההנהלה, די כצפוי לא בזבזה זמן והסתערה עליו באיומים ולחצים. נעים, ערס שכמותו, שלח אותם לחפש מישהו שינענע אותם. למשחק האחרון הוא העלה שחקן ששיחק בערך שלושים ושבע דקות מתחילת העונה, שרק אימא שלו יודעת איך קוראים לו, וקיבל ממנו שני גולים בדרך לניצחון מרשים.

כשמצלמים את איווניר הוא נראה מכובד כזה. שקט. לבוש חליפת אימון רשמית. ההוראות שלו לשחקנים, כמו גם הראיונות שלו אחרי משחקים, עושים כבוד למקצוע. את יובל נעים מלביש מעצב על אסיד, הוא מעווה את פניו, נראה כמי שעומד לחטוף התקף לב. המצלמה נורא אוהבת לתפוס אותו בקלוזים כאלה שממלאים את המסך ברוק שניתז ממנו ואת האוזן בצרחותיו. בראיונות אחרי משחקים הוא נשמע איום יותר מאיך שהוא נראה.

**

עכשיו חברים, שחקו אותה בעלים ליום אחד ותגידו לי אתם את מי מבין השניים הייתם רוצים לראות על הקווים של הקבוצה שלכם.

 

ARVE Error: id and provider shortcodes attributes are mandatory for old shortcodes. It is recommended to switch to new shortcodes that need only url

 

 

על גלגלים
עזוב באמא'שך

תגובות

 • B. Goren

  בני, אני לא בטוח שמוטי איוניר הוא המאמן האופטימלי למכבי תל אביב. מאידך, לא הייתי רוצה לראות שם את יובל נעים.

 • תומאס נוימן

  כיוון שאני מסוג הבעלים שאינו מתערב בשיקולים המקצועיים של המאמנים אותם אני ממנה (במשחק ההיפוטתי שלנו) - אני בוחר ביובל נעים. הרקורד שלו מדבר בעד עצמו. הוא עושה ניסים עם הפועל פ"ת. יש לו עין טובה לשחקנים. הוא חי את המשחק. הוא אמנם ערס, אבל אין שום דבר רע בכך, בטח לא בכדורגל הישראלי.

  מצד שני - לא יובל נעים ולא מוטי איווניר התנסו בלאמן קבוצת צמרת.

  מצד שלישי - גם אלישע לא התנסה בכך עד שהגיע לחיפה - והוא מצליח לא רע.

 • moby

  את רובן עטר.............

  • בני תבורי

   moby,
   כרטיס צהוב. אין אפשרויות נוספות פרט לאיווניר ונעים.

   • moby

    אני מערער בבית הדין הגבוה...
    זו התשובה היחידה שאוהד חיפה יכול לתת כעצה (למעט מוריניו...)

  • תומר חרוב

   הלו הלו...רובן חתום אצלי לעוד שנתיים, אתה רוצה אותו תפנה קודם אלי:)

 • אזי

  אני הגעתי למסקנה שמכבי תל אביב היא האנטיטזה לברצלונה.
  כמו שבברצלונה הכל תמיד עובד ופוגע ולא משנה מי ישחק כולם יודעים את העמדות ושיטת המשחק ואין אף קבוצה שיכולה לשחק ככה, במכבי זה הפוך.
  אין הרכב, אין מערך, אין פלימייקר, אין חלוצים ואני מדבר על אלי כהן, ניר לוין, רב"ש, נמני ואיווניר.
  אני לא מבין מה הבעיה, יש לנו את הסגל הכי טוב בארץ. נקודה.
  אבל אין קבוצה. חלוצים מחפשים את עצמם בכנפיים, קשרים אחוריים שלא שולחים כדור קדימה וקו אקספרס לכדורים טועים מהבלמים לחלוצים.

  לא איווניר ולא נעים ולא פרגוסון עם גווארדיולה כעוזר יצליחו להפוך אותה לקבוצה... נשאר לשבת לחכות לנס...

  גם שנה הבאה אני צופה מאבק על המקום השלישי

  • צור שפי

   אזי, "בברצלונה הכל תמיד עובד ופוגע"? הזיכרון מתעתע לפעמים. השבוע חגג פפ גוורדיולה 1000 ימים מופלאים כמאמן הקבוצה אבל מעט לפני היכנסו לתפקיד, רק לפני שלוש שנים, הגיעה ברצלונה לקלאסיקו בברנבאו כששחקניה נאלצים בעלייתם למגרש, על פי המסורת הספרדית, לעמוד בשתי שורות של מסדר כבוד ולמחוא כפיים ללבנים של מדריד שבאותו שלב כבר הבטיחו לעצמם את האליפות. זה היה רגע השיא במשחק שאגב נגמר 4-1 לבעלי הבית וברצלונה סיימה במקום השלישי שאילץ אותה להתמודד במוקדמות הצ'מפיונס מול יקירת הפועל ויסלה קראקוב.

   ולנושא הפוסט - אני לגמרי מצטרף לדברים של הופ ושלו למטה. איווניר.

   • אזי

    צודק. ממש אהבתי את המשחק ההוא.
    אבל בתחילת התגובה שלך עוד קיוויתי שתוכיח את הזיכרון שלי בנושא מכבי, אבל לא. כלום לא עובד כבר שנים.

    • צור שפי

     צר לי (לא ממש).

 • אלמוג

  יובל נעים, ל 5 שנים.
  איפה חותמים?

 • matipool

  לא יודע את מי הייתי בוחר , אבל בטוח שב"שיער" אני בוחר כאחד מהסרטים האהובים עלי בכל הזמנים .

  • הופ

   +1

  • עמית

   הסרט האהוב עלי ביותר,ואני בכלל קירח...

   • matipool

    עמית - גם אני ..( אבל אני מגלח את הראש כל שבוע כך שזה נראה לא רע ) .
    האמת היא שזה הסרט שראיתי הכי הרבה פעמים בחיי ( מעריך שלפחות 30 פעם , רובם לפני שהתגייסתי ) ומכאן שגם הסרט האהוב עלי ביותר .

    • aussie aussie aussie

     Fight Club

     • matipool

      aussie - גם . אחד מעשרת הסרטים שלי של כל הזמנים .

 • הופ

  ליובל נעים יש את החופש והשקט של מי שכבר לא מצפים ממנו לכלום. לא הייתי מתחלף איתו ואני גם לא בטוח שזה כל כך נעים. אבל נחמד שהולך לו, זה תמיד טוב לשבור קצת את הסדר המקובל.
  איווניר הוא פרשן מצוין והוא אפילו לא כל כך יבשושי בעיני (הומור דק ונעים). יכול להיות שהוא מאמן גרוע, אבל אני לא חושב שאפשר לשפוט מאמן על פי משחקים ספורים עם סגל שלא הוא בנה. רוצים לשפוט אותו באמת? תנו לו לבנות קבוצה ולהעביר איתה עונה שלמה. אבל זאת בדיוק הבעיה של מכבי ת"א. למי יש סבלנות שם למשהו.
  (נכון גם נעים לא בנה את פ"ת. אבל המלחמות במאבקי התחתית הם שונים לגמרי מהמשחקים המנומסים בצמרת. שם למטה צריך לא מאמנים אלא וויליאם וואלאסים).
  ואיזו בחירת שיר נהדרת. אחד הסרטים הטובים, אחד הקטעים המעולים.

 • שלו

  איווניר.
  מה שהיה בשבת הוא ביזיון וטוב שהוא קורה עכשיו.
  אם אני הבעלים של מכבי (הלוואי במהרה בימנו), חוזה לחמש שנים הוא מקבל אצלי.
  שיזרוק את כל המפונקים בוזגלו ושות'.
  שישחרר את הזרים.
  שיפריש את שטראובר.
  ויתחיל מהבסיס, איך מוסרים פס, ואיך מרימים את הכבוד מהרצפה.
  כל דור המדבר הביתה.
  חמישה זרים טובים ממזרח אירופה (ממה שנקרא בעבר יוגוסלביה), אפשר למצוא גם בהונגריה, בולגריה או רומניה.
  שחקנים שרוצים לשחק ולהרוויח כסף לא כאלה שעושים טובה לילידים.
  שנים שלושה מהוותיקים ויאללה חברה צעירים ורעבים.

  • דורון

   עם המינוי של איוניר אמרתי לחבר טוב שלי, אוהד הפועל, שתוך שנה בערך מכבי תהיה קבוצה שאף אחד לא ירצה לפגוש. בדרך יהיו לנו עוד כמה ימים גרועים, אבל זה בסדר, אני סבלני.

   אני מאוד מקווה שלא ניקח אליפות השנה, כי זה יתן תחושה שהכל בסדר, ולא הכל בסדר. מסכים לגמרי שהגרעין צריך להיות שחקנים צעירים, רעבים וכאלה ששונאים להפסיד. אם הם גם גדלו במכבי זה בכלל טוב.

   סומך על איוניר שהוא ימצא כאלה. ולא חייבים 5 זרים אם אין להם תוספת משמעותית.

 • ניינר

  בני, מה זה אורדונים? פרט והסבר בבקשה לבורים שגדלו בירושלים

  • בני תבורי

   ניינר,
   אורדונים הוא כינוי לאוהדי הפועל ר"ג לדורותיהם, אין לי מושג מה מקורו. רון קופמן ומליניאק הם אורדונים מכובדים.

   • צור שפי

    ונתן דטנר

    • ניינר

     הבנתי והחכמתי. תודה. מסתבר שיש לי שני חברים אורדונים ואפילו לא ידעתי שככה הם מכונים

     • צור שפי

      ניסיתי לבדוק עוד קצת והגעתי לאתר של אוהדי הפועל ר"ג בו כתוב שהכינוי הומצא בשנות ה-70 על ידי אחד מראשי פלוגות הסדרן במועדון ונקלט במהירות אבל גם באתר אין הסבר מה פירוש השם. אם אני לא טועה "אורדון" זה "ירדן" בערבית (אני לא דובר את השפה בעוונותי) ככה שלא ברור איך זה מתקשר לעיר המזוהה יותר עם התפוצה העיראקית.

   • matipool

    ככל הזכור לי , יש ברמת גן את כיכר אורדע שהיה פעם מקום מרכזי עם בית קולנוע שנקרא באותו שם . חשבתי תמיד שהכינוי הגיע משם .

 • גיל שלי

  גם אני בוחר באיווניר. האומץ שלו לטפל בבעיות השורש של העיסה שהושארה במכבי תל אביב, מרשים. התוצאות כרגע עוד לא, אך מבחן התוצאה לא היה אף פעם ראשון בחשיבותו אצלי. ההבדל בין הצלחה בקבוצות תחתית (בני מצטער, לשם שייכת הפועל פתח תקווה) ובין אימון קבוצות צמרת הוא תהומי.

  אני בכל מקרה מאוד מרוצה מהתנהלותו של איווניר עד כה, גם אם הוא לחוץ בתגובותיו לתקשורת. הייתי נותן לו עכשיו חוזה לעוד שנתיים, שנתיים עם יד חופשית, תקציב סביר וקטן בהרבה מהנוכחי, ובעיקר משדר לשחקנים המפונקים שלו, שהגיע הזמן להתאמץ אצל המאמן הזה, כי אין אחר בדלת

  • בני תבורי

   גיל,
   איווניר עדיין לא הצליח בקבוצת צמרת, בית"ר באר שבע ונצרת עילית להזכירך. אני מניח, לצורך הדיון בלבד, כי הסגנון הוא שמשפיע על החלטתך. הלא כן? ולגבי הפועל פ"ת, תרגיש נוח, אני יודע בדיוק את מי אני אוהד.

   • גיל שלי

    לא אמרתי שאיווניר הצליח בקבוצות צמרת, הכוונה שלי היא שאי אפשר להשוות תוצאות השנה. אני מעדיף א
    ת ההתנהלות של איווניר, ומחכה לכאות שיובל נעים הוא לא גרסה משוכללת של שייע

 • בני תבורי

  הופ,
  נכון לגמרי. אין מקום להשוואה בין מאבקי תחתית לצמרת ובין הכנת קבוצה למלחמה, אהבתי מאוד את הוויליאם וואלאסים - לבין הכנת קבוצה לריצה בצמרת לאורך עונה. יחד עם זאת, בינתיים עושה רושם שנעים מצליח להוציא מחבורת שחקנים אלמונים הרבה יותר ממה שאיווניר מצליח להוציא מסגל יותר נוצץ בכל הקשור למוטיבציה. ההבדל הברור בין השחקנים של נעים לאלה של איווניר הוא שבפ"ת יודעים בדיוק מי הם ומה הם ובמכבי לא. אתה ראית את פ"ת והתרשמת, הם נראים מלוכדים יותר, רעבים יותר ובטוחים יותר בעצמם מאלה של מכבי. אני חושב שזו עבודה של מאמן.
  נקודה שנייה שרציתי להדגיש אומרת שלפעמים סגנון פרחי מכסה על ידע ולפעמים סגנון מכובד מכסה על כלום. לא בטוח שזה המקרה, אבל התוצאות...

  • הופ

   אני לא אומר שאיווניר מאמן טוב יותר, רק שאי אפשר לשפוט אותו על פי העונה הנוכחית.
   ההשוואה בין אימון קבוצת תחתית לבין קבוצת צמרת עשירה היא מסובכת ואני לא בטוח שהיא בכלל אפשרית. זה כמו להשוות בין מורה ב"חדר" שצריך להלקות את תלמידיו במקל כדי שילמדו לקרוא לבין מורה בפנימיה יוקרתית שמתקן לתלמידיו בזהירות את המבטא. זה דורש אופי שונה, התייחסות שונה. יובל נעים מלקה יותר טוב, כנראה. האם הוא יכול לתקן למדוניאנין ליקויים במסירות? אני לא יודע. יכול להיות שכן, אבל לדעתי עם כל התפרצות הוא מקטין את הסיכוי שאי פעם נוכל לבדוק את זה, וחבל.

 • יוני

  אחלה פוסט. מתוזמן טוב, כי לצערי יש תחושה שרצף ההצלחות של הפועל פ"ת לא יימשך עוד זמן רב. סתם תחושה מבוססת על צער מתמשך. וכן, אני רוצה את יובל נעים לחמש שנים קדימה. לא בגלל ההישגים האחרונים, אלא כי הוא יכול לגדל שחקנים ולגרום להם לשחק עבורו. לגרום להם להישאר בקבוצה יותר משנתיים וכך ליצור בסיס. ועם בסיס קבוע יש הזדהות של הקהל. ומה צריך יותר?

  • בני תבורי

   יוני,
   תתעודד בנאדם, מה נשאר לנו מלבד התקווה? שנה הבאה נפגש באיצטדיון החדש ונראה להם מה זה :)

 • ערן קאלימי

  איווניר (לפי הדימוי שיצרת לו כאן*), גם אם הוא מחורבן ויובל נעים גאון.

  להיות ערס זה בסדר עד רמה מסויימת אני מניח, אבל יש גבול, ולטעמי נעים קצת עובר אותו. זה אם אני בעלים של קבוצה. אם אני אוהד שלה? ראה כוכבית למטה.

  * תדמית לא לגמרי מוצדקת, אם זכרוני אינו מטעה אותי הרי שלפני כמה שנים בזמן שאימן, הקהל קילל את איווניר, בעיקר אוהד אחד. איווניר הסתובב אליו ואמר את המשפט האלמותי הבא: "בתחת. בתחת זיינתי את אמא שלך", תוך כדי שהוא מלווה את ההגיג האונטולוגי הנ"ל בתנועות הגוף המתאימות. מאז אני מאוהב בו נואשות.

 • ערן קאלימי

  ואגב, רק שתראו כמה חמור אני, המאמן האהוב עלי, ואולי אישיות הכדורגל הישראלית האהובה עלי ביותר היא איל לחמן.
  http://www.nrg.co.il/online/3/ART1/529/581.html

 • טל 12

  אני מעדיף את לופא קדוש

 • אזי

  שאלה למי שמאמין באיווניר (אני כבר לא מאמין באף אחד)
  איך אתם מסבירים את העובדה שמאז שהוא הגיע (ואמנם גם לפני) עטר משחק קשר שמאלי. אין לו שמאל, הוא לא יודע למסור, השחקן יודע לרוץ לרוץ לרוץ ולבעוט. מה הסיפור הזה?
  למה רק במשחק אחד מכבי שיחקה עם שני חלוצים (ואגב ניצחה)? 4-4-2 זה הברירת מחדל הקלאסי בכדורגל. גם ככה משחקים עם שני חלוצים בהרכב, למה אחד מהם צריך לשחק קשר ולא שני חלוצים?
  איך במשחק נגד ק"ש, עם הגנה שאף שחקן לא שיחק עם אף שחקן בחיים, הקבוצה משחקת על מלכודת נבדל?
  למה הקשרים האחוריים מוסרים תמיד רק אחורה לבלם (שמצידו מעיף את הכדור קיבינימט בתקווה שיפול לעטר על הראש שירוץ על הקו חסר תוכלת)?
  איך זה שכל קבוצה עושה עלינו לחץ על כל המגרש ואנחנו בקושי עושים לחץ בתוך הרחבה?

  מישהו יודע לענות לי על השאלות? האם רק אני תמים וחסר מושג או שיש טעם בשאלות שלי?

  • גיל שלי

   יש טעם, פשוט השנה לא מראה מהם כלום, אני תולה תקוות בהמשך

   • אזי

    אני תולה תקוות בהמשך כבר 3-4 שנים...
    אני רוצה תשובות עכשיו!
    חבל שאף אחד לא חייב לי כלום...

 • גיל שלי

  דווקא חייבים לך, השחקנים שכחו מזה. זוכר את הפוסט של דורפן בתחילת השנה? כבר אז חשבתי שהשנה תראה כך, ולצערי צדקתי. מצד שני, לפחות נמני מחוץ לתמונה אז בניגוד לשנים קודמות יש סיכוי

  • B. Goren

   אוהב את האופטימיות שלך. אשרי המאמין.

 • סימנטוב

  בני אחלה פוסט, באמת התחלתי להתלבל עם הנעים הזה משהו מתחבר וזה מפתיע ומעודד. לגבי השחקנים הצעירים רובם לא שייכים לפ"ת (?) אני רק מקווה שלא תהיה תחלופה גבוה של שחקנים.
  יוני מסכים איתך רק חושש שהאנרגיות דל נעים ישרפו הרבה גשרים.

 • תומר חרוב

  בני, אחלה פוסט אבל העמדת אותי בבעיה. איווניר כבר היה אצלנו ונכשל(התפטר אחרי שבעה משחקים מבישים, בנה סגל איום למרות שהביא כמה זרים טובים) ואת יובל נעים אני לא רוצה. יש בדיחה ביציעים שאומרת שאת יובל נעים לא כדאי לקלל או להקניט כי הוא מסמן אותך. הוא לא סתם ערס לא מזיק, הוא אלים ומאיים ויש לי הרגשה שלא סתם הוא הסתדר ברמת גניות על בעליהן המעניינים. בסופו של דבר אני נשאר עם רובן ואם לא הוא אני מביא את שלום תקווה.

 • תומר חרוב

  לכל אוהדי מכבי תל אביב לא לדאוג, בשבת תתפוצצו על נתניה.

 • תומר חרוב

  בני, היית בבאזקוקס אתמול?

  • בני תבורי

   תומר,
   1. נעים הוא פוסיקאט בחייך, הכל דיבורים.
   2. מה קורה עם שלום תקווה, מאמן באיזה מקום?
   3. רק ביננו, פישלתי בענק ולא הייתי. שמעתי שהיתה הופעה גדולה.

   • תומר חרוב

    לא יודע מה עם שלום חוץ מזה שהוא כותב בוואלה.
    הייתה הופעה מעולה, הם דחפו בשעה ורבע עשרים שירים בלי הפסקות ואנרגיה מטורפת, גם הקליק היו גדולים וזה בכלל היה בונוס אדיר.

    • גלן

     אוי הבאזקוקס הנפלאים. ראיתי אותם פעם אחת. פברואר 1994, זניט בפריס. הם חיממו להקה אחרת, נדמה לי שקראו להם נירוונה. היו יותר טובים מנירוונה. הסולן של נירונה היה בקנטים. אחרי פחות מחודשיים כבר לא הייתה נירוונה ולא היה סולן.
     וגילוי נאות- היכרתי את יובל נעים כשהיה שחקן דרך ידידה שהייתה חברה שלו בגיל 18. בכנות, הוא היה חביב למדי. כנראה השתנה או שאני לקיתי בעיוורון.
     ועל איזה היכל תהילה מדובר- אויוניר שם זה בדיחה עצובה.

     • בני תבורי

      גלן,
      הכדורגל משנה אנשים והרוקנרול מעלים אותם...

 • גלן

  ונוצרה לי התלבטות- אולי בגחמה אני אסע לוומבלי לחצי הגמר (האשה נתנה או קי אבל הטיסות יקר רצח ועוד נחטוף בראש)? מצד שני כמה ימים אחר כך קורה דבר פילאי פה- האיש והאגדה שגדל 10 דקות מהבית שלי מגיע לכאן עם הוד ותפארת מישיגן - איגי והסטוג'ס באן ארבור! ריספקט!

  • תומר חרוב

   גלן, אני לא יודע מה תבחר אבל אצל איגי בודאות לא תתאכזב

 • אדום בדם

  תבורי,מזל טוב לעליית קבוצת האוהדים של הפועל פ"ת בכדורסל לליגה א'

  • בני תבורי

   תודה, אני אפשר כבר לחוש בפאניקה אצל חתן פרס ישראל...

Comments are closed.