לך הביתה! למען הסמל

חיים רמון לוקח את הפועל תל אביב לאן שלקח את קדימה. אחורה.

 

איזה מסכנים האוהדים של הפועל תל אביב. הם מאוד מתוסכלים. הקבוצה שלהם לא תהיה אלופה, לא מחזיקת גביע ולא בטוח שתשחק באירופה בעונה הבאה. הם גם לא יודעים למי להפנות את הטענות שלהם.

לאוהדים של הפועל תל אביב יש קבוצה עם התקציב השלישי בגודלו בליגה, שמאפשר החזקת סגל חזק מאוד. על הנייר, חוליית התקפה שכוללת את תמוז, בן חיים ודמארי, צריכה לדרוס את הליגה.

*

אז למה זה לא יקרה? כי בשלב מסוים החליטו בהפועל תל אביב שנגמר להם. אבוקסיס פוטר, בצדק או לא, על רקע כישלונות יחסיים. מה זה כשלון יחסי? מצב נתון שעומד בניגוד לציפיות. אבל כשהמחליף שנבחר הוא פרדי דוד, המסר של ההנהלה לאוהדים הוא: עזבו אותנו באימש'כם.

פרדי דוד עלה ליגה עם הפועל רמת גן, לקח גביע טוטו עם מכבי הרצליה והציל את הפועל פתח תקווה מירידה. לא רע למאמן צעיר. אבל לא טוב למי שצריך להחזיר מועדון פאר למסלול הישגים. כשבוחנים היטב את התאמתו לתפקיד וכישוריו המקצועיים, אפשר לציין רק היכרות טובה עם בן חיים ודמארי.

*

הציפיות של הפועל תל אביב מדוד היו ברורות: גביע ואירופה. גביע לא יהיה כאמור, ואירופה עלולה להתרחק עוד יותר כשמכבי תל אביב דורסת, כשחיפה מתעוררת וכשקריית שמונה חזרה לתמונה.

אני לא יודע לומר בוודאות שהפועל תל אביב משלמת את מחיר הדחתו/עזיבתו של טביב. אני רק יכול לומר שחיים רמון היהיר והמתנשא לא יביא אותה למקום טוב יותר. הוא אולי נראה טוב יותר בטלביזיה, אבל לראות אותו משתלט על מסיבת עיתונאים חגיגית שנועדה להצגת המאמן החדש והופך אותה לטור דה פורס פרטי, מסביר בדיוק את עומק הבור.

חיים רמון היה אמור להביא כסף ושקט. את שניהם הוא לא הביא. וכשהוא נוזף בשחקנים על זה שהם לא משחקים למען הסמל, רק מראה עד כמה הוא מנותק.

*

והנה תשובה למי שמתכוון לשאול אותי: אז איך זה שאריק בנאדו מצליח בחיפה, הרי הקוריקולום ויטה המקצועי שלו נחות משל פרדי דוד? ובכן, זה קל. מכבי חיפה הייתה על הקרשים אחרי רובן עטר. הציפיות היו סבירות, להחזיר לקבוצה קצת צבע ללחיים. בנאדו כנראה לא הבין מה רצו ממנו, והיום הקבוצה שלו במקום שני עם שלושה עשר ניצחונות, הפסד אחד ושלושה תיקו. בגביע, יחד עם קריית שמונה של עוד מאמן צעיר ולא מנוסה, הם כבר בכניסה לבית הנשיא, עם כל הכבוד ללחמן ולאורדונים.

*

פרדי דוד האומלל קיבל קבוצה מרוסקת מנטאלית, עם חדר הלבשה מסוכסך, שחקנים עמוסי אגו, יו"ר יהיר ואוהדים על הגדר. נכון שהוא קיבל גם את אלמוג כהן כצעד של ייאוש שנועד להוריד לחץ. הציפיות ממנו לא ריאליות ונובעות מתחושת גדלות די מוצדקת. בכל זאת, הפועל תל אביב. אבל כבר בתחילת העונה הבאה אף אחד לא יזכור שם איך מאייתים את שמו. חיים רמון, לעומת זאת, ימשיך וייקח אותם, כמו את קדימה, אחורה.

ARVE Error: id and provider shortcodes attributes are mandatory for old shortcodes. It is recommended to switch to new shortcodes that need only url

דה באזר ב-"sportonearth" (על מוסלמים בירושלים)
מדינת חלם

47 Comments

תורג'י 15 במרץ 2013

ונאמר אמן!
להחתים לחמש שנים אופציה לחמש נוספות.
ופסל בכניסה לפלאפל ג'ינה.

סתם מישהו 15 במרץ 2013

העיקר העפתם את טביב ועשיתם למשפחה שלו את המוות על לא עוול בכפם.

3 גביעים וליגת אלופות הביא לכם ואתם ירקתם לו בפנים.

עכשיו תאכלו את הדייסה שבישלתם.

אנונימוס 15 במרץ 2013

לא כ"כ מבין את הכותרת. חיים רמון אומר שהוא באמת לא רוצה להישאר ומחפש מישהו שיחליף אותו. למעשה מראש כשנכנס אמר שזה רק משהו זמני. אתה לא מאמין לו? אתה מצפה שפשוט יקום מחר ויתפטר, שזה ישפר מידית את המצב ושאין שום סכנה לואקום והתמוטטות סופית?

בני תבורי 15 במרץ 2013

אנונימוס,
להאמין לחיים רמון???

אנונימוס 15 במרץ 2013

גם מצדי זה משהו חדש ומאד משונה. אבל במקרה הזה אני דווקא מאמין לו. לכולם קל לשכוח איזו ג'ורה זו לנהל מועדון כדורגל כמו הפועל, וכמה עמוק טביב הפך את הג'ורה הזאת בקיץ.
רמון דחף את היד שלו לתוך הג'ורה הזאת, וממש לא היה חייב לעשות את זה. אני לא מצליח לחשוב על שום סיבה הגיונית שאדם שפוי יהיה מעורב כמו שרמון הפך כדי להציל את הפועל מידי טביב.
ובכל זאת עשה את זה. ולא רק זאת אלא שויתר מרצונו ותוך שת"פ מלא על שליטה משמעותית במועדון לטובת עמותת האוהדים. מהלך חסר תקדים.
לכן במקרה הזה, אני דווקא כן מאמין לו שבאמת בא מכוונות טובות, ואין לו כוונה להמשיך להחזיק את המושכות במועדון.

אדום עולה 15 במרץ 2013

לגמרי .
בא מכוונות טובות ועשה הרבה למען המועדון ובראיה עתידית גם יוקירו לו תודה .
ניהולית עשה טעויות , כמו רבים וטובים בשנה הראשונה (גולדהאר מישהו ? ) , אם יילך , יילך כשמידע שמסר את הקבוצה לידיים טובות .

אריק 15 במרץ 2013

חיים רמון במקום סיפור מהבית ספר?
קארמה איז ה-ביץ'.
אני לא מחסידי טביב, האיש נוכל חלקלק, שהרג מועדון כדורגל אחד לפני שהגיע להפועל. אבל האלימות וההצדקה שלה על ידי הלא-אלימים, הפגיעה במשפחה של טביב היו מגעילים וייתכן והיה בהם אף מרכיב גזעני כלשהו.
ולכן אני חייב להודות שאני שמח לראות את חיים רמון שהוא אולי פחות נוכל אבל לא פחות חלקלק נכשל עם הקבוצה הזאת.

austaldo 15 במרץ 2013

כן, זה אחרוני שאוהדי הפועל שעשו את המוות לטביב (לא שהוא צדיק גדול אבל מה שאוהדי הפועל עשו לו זה חולני) קיבלו את חיים רמון בתור עונש. אירוני כמו זה שהמניפולטור המגעיל הזה, שעשה כל כך הרבה עוולות לציבור בקריירה הפוליטית שלו גמר את הקריירה בגלל סיפור פעוט שיצא מכל פרופורציה אפשרית. אירוני בערך כמו זה שאת הגולים שספגה בית"ר בתבוסות האחרונות למכבי ת"א ומכבי חיפה הבקיעו שחקנים ערבים.

איציק 15 במרץ 2013

החוק השני של תרמודינמיקה אומר במילים פשוטות שכל מערכת שואפת למקסימום אי סדר. לכן קל יותר לשבור כוס מאשר לחברה מחדש, לכן חדר הילדים מתבלגן הרבה יותר מהר מאשר הזמן הלוקח לסדר אותו (והמאמץ הפסיכולוגי לעשות זאת), לכן גם קל יותר להרוס קבוצת כדורגל מאשר לבנות אותה. להרוס לא צריך להיות גאון גדול, כמעט כל אחד מסוגל. זה רק מעצים את מה שקורה במכבי חיפה כבר שנים ומה שקורה השנה במכבי תל-אביב. הפועל תל-אביב רק מדגימה את החוק ולא צריך להתאמץ חזק כדי להרוס. ברוב המקרים מספיק גירוי קטן או אפילו סתם להשאיר בלי לגעת. כאשר מכניסים למערכת זה אחר זה את טביב ואחריו רמון, למה עוד אפשר לצפות…

צור שפי 15 במרץ 2013

לבני ולמגיבים שקדמו לי – כמו בבדיחה עם הרבי, אתה צודק וגם אתם צודקים. הדרך לגהינום רצופה מניפולציות.

ניינר 15 במרץ 2013

בני, מה קורה לך? חיים רמון זה הדבר הכי טוב שקרה לשונאי הפועל והאינטרס של כולנו שיישאר שם עוד זמן רב ויפרק את המועדון לגורמים. פספסת בענק עם הפוסט הזה. מקווה שרמון יתעלם ממך ויישאר על אפך ועל חמתך :)

בני תבורי 15 במרץ 2013

ניינר,
אין לי אהבה גדולה מידי להפועל ת"א, אבל יש לי אהבה גדולה מאוד לכדורגל ומה שסביבו. הייתי רוצה לראות אותו מתנהל בלי שחיתות, בלי רמאות, בלי חובבנות, בלי פרטאצ' ובלי פוליטקאים.

ניינר 15 במרץ 2013

אתה צופה בליגה הלא הנכונה

סטודנט 15 במרץ 2013

מעט מאוד כתבת על השחקנים עם משכורות כאלה חייבים אבל חייבים לתת יותר מה שקרה השנה זו התרסקות ממשית של כל המערכת אף אחד לא הבטיח גביע כל החיים או אליפות ללא הפסקה אבל לשפל כזה לא הגענו ממש בושה
כרטיס המנוי למשחקים הבאים לא יהיה שמיש אין למה לבוא אני לא מבקש הצלות בכל מחיר אך חוסר רצינות ואוזלת רגליים כפי שהיו במשחקים האחרונים אני מגדירם כבושה למערכת שלמה אין יוצאים מהכלל חייבים לחשוב לשנים הבאות למי שהפועל חשובה מכאן לאיפה? איך ומי כל כך חשוב מי מקווה לשנים טובות חג שמח לכ בית ישראל

בני תבורי 15 במרץ 2013

סטודנט,
אתה צודק, בשחקנים עם המשכורות המופקרות אכנס בפעם אחרת. רמון לא לבד בסיפור הזה, אבל הוא השפיץ, מה לעשות?

התרסקות 15 במרץ 2013

כשחקנים מזלזלים ומשחקים ללא התלהבות וכאשר המערכת מקולקלת גם בתקופת טביב לא היה שקט אין מטה קסם כאשר אין שקט ואין רצון להצליח
לא להתפלא שכך נראים שנים שאני מגיע לבאר שבע חיפה אשדוד רמת גן שכונת התקווה זהו נגמר גם לי מותר להיות בלי חשק מגעילה אותי ההתנהלות החלשה מהיום אוהד כורסה אני יציל את ימי השבת שלי ומי יציל את קבוצת חיי?

מאיר 15 במרץ 2013

אדון תבורי ככתב אינטרנט של ערוץ הספורט שהבעלים שלו
זה רקאנטי שהוא הבעלים של מכבי בכדורסל אני מבין שאתה
צריך לרצות אותו

MG 15 במרץ 2013

אתה באמת חושב שבני כותב בבלוג שלו על נושאים מסויימים, כיוון שערוץ הספורט משלם לדה באזר? כנראה שאתה לא קורא אותו מספיק…

אסף THE KOP 15 במרץ 2013

מאיר,

מתי הצטרפת לדה-באזר ? לפני 4 דקות ?

אריק 15 במרץ 2013

+1! בני תתבייש!!

איציק 15 במרץ 2013

לא ידעתי האם לצחוק את לבכות מהתגובה.
בתור אונש חינוכי עליך לקרוא את כל הפוסטים שח בני בסוף השבוע, וביום ראשון לכתוב בתגובה 100 פעם "בני אני מתנצל, לא אגיב כך יותר."
אסור להשתמש בהעתק הדבק!!!
לא לרמות, האח הגדול עוקב אחריך.

איציק 15 במרץ 2013

/* עונש */

שחר דמרי (גמל) 15 במרץ 2013

חשיפה: שחיתות בדה באזר!

אסף THE KOP 15 במרץ 2013

השאלה הנשאלת היא מי הגורם המממן מאחורי רמון ? זה כזה סוד שמוביל לחשד שאולי כל הכסף שנשפך בהפועל הוא בכלל סוג של מכבסת כספים.

איפה הבקרה התקציבית שתשאל את השאלות הנדרשות ?

סתם אחד 15 במרץ 2013

עסקת העברת דמארי היתה הלבנת כספים, דמארי לא שווה סכומים מטורפים כאלה. אבל הבקרה התקציבית לא תוכל לחקור את זה כי
זו מכבי פתח תקווה ובן משפחת לוזון עומד בראשה. מה לא ברור?

עדי אבני (הרבי מיעוטו) 15 במרץ 2013

השאלות שנשאלו על ידי הבקרה נענו בתשובה מספקת. הסקרנות שלך תיאלץ להסתפק בזה

אסף THE KOP 15 במרץ 2013

לבינתיים, רק לבינתיים.

סתם אחד 15 במרץ 2013

יש לי מועמד מצוין להחליף את רמון: שאול אייזנברג.
הוא יוכל לגמור את הפועל סופית :)

עדי אבני (הרבי מיעוטו) 15 במרץ 2013

אולי קצת פרופורציות? הפועל ת"א לא תיקח אליפות או גביע השנה, אבל היא במקום הרביעי, בפלייאוף העליון, וזה בעונה הכי טראומטית שאפשר- הבעלים התחלף, מאמן נאלץ לפרוש בגלל מחלה קשה, הכוכב הגדול לא שיחק כל העונה וברוב העונה מספר הפצועים היה בלתי נתפס. לא מדובר בהתפרקות כל כך גדולה בהתחשב

הבעיה של הפועל היא האוהדים. 15 במרץ 2013

אני יכול לספר ולהסביר איפה הטעויות שנעשו, אבל בסופו של דבר, אחרי שהתקיפו את הבעלים הקודם ואת אשתו אף בעל ממון לא ירצה להיכנס לצרה הזו.

אורן 15 במרץ 2013

ואחרי כל התגובות פה עוד אומרים שאוהדי הפועל מונעחם משנאה.
מודעות עצמית וזה…

אורן 15 במרץ 2013

הגיע הזמן להביו.זה לא משנה מי ינהל את הפועל.גם אם המנהל הטוב בעולם ינהל את הפועל ,הוא יזכה לרצח אופי.אין מאמן בהפועל,בשנים האחרונות,שלא זכה לרצח אופי.אפילו גוטמן היה שנוא התקשורת בתקופת הדאבל.דיברו על הקיזוז כאילו הפועל אחראית לו.השנאה פה להפועל מעבירה אנשים מדעתם.אני לא יודע אם אותם כותבים מודעים לכך שהם כותבים בצורה אוטומטית נגד כל מי ששייך להפועל משנאה טהורה או לא.מי שמדבר על טביב כראוי לניהול הפועל-ברור שלא עושה זאת מתוך אהבה אמיתית לספורט.חיים רמון לא הביא כסף?להפועל השנה יש תקציב של 50 מליון שח.הביאו את ורמוט.סיפקו למאמנים את כל מה שהם ביקשו.האם באמת רמון הוא האשם המרכזי?אולי פשוט הוא מספק לכם את מה שאתם כל כך מחפשים-מישהו לשנוא?הייתי רוצה לראות את אנגלידיס והתקשורת המתרפסת אחריו-אם היה עובר עליו את מה שעבר על הפועל השנה.מאמן חולה,העברת בעלות,ופציעות בצורה חריגה(ביניהם הכוכב מספר אחד-ורמוט=עטר).האם אז התגובות היו על כך שלוני עדיף על גולדהר?

אורן 15 במרץ 2013

עוד הרהור-שנים שגולדהר נכשל במכבי ברמה חסרת הגיון-מישהו כתב פוסטים שזעקו בכותרת "לך הבייתה"?
באמת,לא היה סיכוי לרמון מהרגע הראשון.ברור שהוא עשה טעויות.אבל ,תהיו אמיתיים,מישהו מכם(האובייקטיבים עלק)רצה שזה יצליח?מכבר לזה,כל אחד שייקח את הפועל,יעבור את זה ממכם.

בני תבורי 15 במרץ 2013

אורן,
כשגולדהאר נכשל במכבי עוד לא היו פוסטים…

גיסנו 15 במרץ 2013

כשגולדהאר נכשל, הוא לא חיפש אשמים אחרים. הוא אמנם פיטר מאמנים אבל גם ידע שיש לו חלק בזה. ואמר שזה לא נורא כי הוא מסתכל לטווח ארוך. הוא למד מהטעויות שלו ועשה שינויים בהתאם, התוצאות בינתיים השנה וימשיכו כנראה להיראות בעתיד (כי מי שמסרב להבין שהתשתית שנבנתה במכבי גדולה יותר מהעונה הזאת גונב לעצמו את הדעת).

רמון כמו פוליטיקאי נלוז – מסיט האשמות, עוקץ יריבים בגלל שהוא יודע שהם טובים ממנו בכל אספקט אפשרי, ומציג עצמו בו זמנית כקורבן וכמושיע.

ודרך אגב, הפציעות בהפועל מבחינתי הן לא תירוץ. אם 3 שחקנים נפגעים באימון או משחק ומושבתים – ניחא, זה מזל רע. כש 8-9 שחקנים באופן קבוע סובלים ממתיחה בשריר הירך האחורי, זה מחדל. איך זה שבמכבי כמעט ואין פצועים השנה (מלבד עטר שלפעמים בספק, וזה בד"כ קשור לבעיו גב כרוניות שיש לו שמסוכן מדי לנסות לנתח), וכנ"ל בחיפה?

אורן 15 במרץ 2013

גיסנו,
עם הרבה דברים שכתבת אני מסכים.אני סמכים שגולדהר למד מטעויות והקים פה תשתית לתפארת.ובאמת סחטיין על מכבי,כי זה חסר תקדים וראוי לחיקוי.אני מסכים איתך שהפציעות שלנו הם גם מחדל שלנו.אבל זה קשור לצוות מקצועי(מאמן ומאמן כושר)שלא בנו תכנית אימונים נכונה.אצל מכבי יצאו למחנה אמונים קורע בספרד ועשו איתם דברים חריגים(כמו קיאקים)-ככה זה מקצוענות.
ואחרי כל זה,האם זה אשמתו הראשית של רמון?
במסיבת העתונאים רמון לא יצא נגד גולדהר אלא התבכיין שהוא לא גולדהר.רמו הוא לא איש עשיר,הוא בא להפועל עמוס בכוונות טובות ובשביל לעזור.הוא אולי לא מנהל טוב,אבל איך אני יכול ללעוג לו ולקלס אותו.הוא ניסה ,מצא כמה אנשים שהביאו כסף,חיזק מאד את הקבוצה.ומה לעשות,זה פשוט לא הלך.מאכזב מאד כן.מקווה שנמצא משהו יותר טוב.קשה לי לא להעריך את המאמץ שלו.

אורן 15 במרץ 2013

ואוו איזה תגובה בני…
שנה שעברה היו פוסטים(ומכבי סיימה במקום השישי).וחוץ מזה,היתה תקשורת ספורט שלא צעקה לו ללכת הביתה,לא זילזלה בו ולא שנאה אותו ככה.תמשיך להתכחש לזה.

איציק 15 במרץ 2013

אורן,
אתה לוקח דברים קשה מידי ובגלל זה מפספס את העובדות.
1. אני זוכר המון כתבות בעיתונים, ברשת, ברדיו ובטלביזיה נגד גולדהר וחור ההבנה בניהול כבוצת כדורגל בכלל ובישראל בפרט.
2. גולדהר דאג שיהיה סביב הקבוצה שקט יחסי גם כשלא היה טוב.
3. גולדהר לקח אחריות על הטעויות ובראיון מעניין מאוד גם סיפר על הסקת המסקנות. עובדה הוא הסיק אותם.
4. גולדהר לא אמור לחפש מקורות מימין. הוא מקור המימון ולכן הוא חייב פחות בדיווח על הכשלונות.
5. סביב רמון תמיד יש המון רעש רקע בכול אשר נגע. מניסיון העבר היה סיכוי גבוה שגם אם ינסה, לא יצליח. האם הוא לקח אחריות על איזו טעות שלו? ראה את הצורה בה החליף את ניצן ובאיזה רעש ז לווה (אני לא מדבר האם צריך היה להחליף או לא, כי על הצורה). ראה איזה מאמן עם איזה התנהגות הביא. ראה איך החליף אותו ועם כמה ליחשושים מסביב.
אז גולדהר עשה טעויות. שחר עשה טעויות.אלונה וג'קי עשו. אין סביבם כזה רעש, ולא כולם קבוצות קטנות.
אני לא אומר זאת מסיבות קינטור כי אם רק להראות לך את העובדות.

אורן 15 במרץ 2013

איציק,
אין לי שום בעיה עם היחס שקיבל גולדהר.יש לי בעיה עם זלזול וכותרות כמו זו שבפוסט.בעוד לגולדהר נוהגים בכבוד ,כמו שצריך לנהוג,ברמון גוערים ומזלזלים ,כאילו שהמטרה שלו בהפועל לא חיובית.זה צורת דיבור קופמנית ומסוכנת.זו שפה שמעוררת שנאה.אין לי בעיה עם בקורת על הפועל,אבל יש גבול להתלהמות.התלהמות ושפה כזו היא לא פחות קשה מכל תנועה דוחה של אוהד.שניהם באים משנאה.

אורן 15 במרץ 2013

ואגב ,לגבי ניצן,מה הוא יכל לעשות יותר טוב.הבנאדם חולה במחלה קשה,הוא השאיר אותו במערכת ולו למראית עין ומשלם את שכרו.אתה באמת מאמין שהוא נהג איתו בחוסר רגישות?
ואבוקסיס,עזוב שאני חושב שהתקשורת עשתה לו רצח אופי,פשוט לא יכל להמשיך יותר.זה לא קבוצת כדורגל מה שאנחנו רואים מהפועל השנה.
אני אוהד משנת 80.עברתי את סיני כמאמן ואת לוזון כמאמן.לא זוכר יכולת כל כך חלשה השנה ועם חומר שחקנים מצויין שלא היה קיים אצל שני המאמנים שהזכרתי.אבל להבדיל מטביב,עם כל ההצלחות שהיו בתקופתו,ברור לי שרמון בא בכוונות טובות.ואולי הוא לא מתאים לתפקיד(למרות שאני חושב שהחלק המקצועי אשם יותר),אבל לפחות הוא השקיע ממרצו(לא יודע לגבי כספו).שוב איציק,כמה שזה נשמע בכייני,אותה שנאה להפועל ולגוטמן היו גם בשנה של הדאבל.זה לא עניין רק של הצלחות.משהו במכלול של הפועל לא בא לכם טוב בעיניים.

משה 15 במרץ 2013

אם בני היה שונא את הפועל כלשונך, הוא היה כמוני יושב בבית מחכך ידיים בהנאה ונהנה עד בלי די. לרמון יש חלק בכמה מהמחדלים היותר גדולים במדינה הזו בעשרים השנים האחרונות: קבורת ההסתדרות, חוק הבריאות הגרוע, התדרדרות מפלגת העבודה ועוד ועוד, אתה רוצה להאמין ביושרה שלו ובאהבה שלו להפועל ? תהנה, בעיני הוא עובד על כולכם בעיניים ומצבכם ילך ויתדרדר.

אורן 15 במרץ 2013

אם כך,גלה לי משה,מה מטרתו של רמון בהפועל?
אגב,אין לי שום מילה טובה עליו כפוליטיקאי.

איציק 15 במרץ 2013

אורן,
אני לא חושב שרמון בה עם כוונות רעות להפועל. אני חושב שהוא רוצה בהצלחת הפועל ואני חושב שהוא אוהד הפועל אמיתי, עד כמה שפוליטיקאי יכול להיות אמיתי. העיניין הוא הוא שכל מה שרמון נוגע בו, גדל עשב ונשארת אדמת טרשים. גם השנה סביב הפועל יש המון "דם רע." אולי זה לא בגלל רמון הכול, אבל איכשהו, ברגע שהוא הגיע זה היה צפוי. הלואי שיגיע להפועל מישהו כמו גולדהר, שיעשה טעויות, אבל בשקט, בצניעות וילמד מהם. עם הזמן גם בהפועל יצמח דשה. זה כל מה שיש לגולדהר ואין לרמון. אתה יודע, הדרף לגיהנום רצופה… אז לרמון יש כוונות טובות בנוגע להפועל תל-אביב.

ליאו 15 במרץ 2013

הי בני,
עשית שימוש באיור שלי (האיור של חיים רמון) ללא אישורי .
אבקשך להסיר את האיור לאלתר , במידה ולהבא תרצה לעשות שימוש באיורים שלי אבקשך לקבל ממני אישור לכך וכמובן לתת את הקרדיט המגיע .
להזכירך זו פרנסתי .
שבת שלום

אסף THE KOP 15 במרץ 2013

בני,

אני מציע שתחליף לתמונה הזאת:

http://www.xoox.co.il/pic/photo633.html

אורן 15 במרץ 2013

ביום שהודיעו בסיבת עתונאים על עסקת טביב רמון,זומן מושיק תאומים לאולפן חדשות הספורט.התיישבתי שמח מול המסך כדי לשמוע על החזון של קבוצת הניהול.מה שקבלתי זה מסע טרף שערך קופמן בשידור חי לתאומים.ישבה שם מראיינת מיינסטרימית טיפוסית כמו מירי נבו ונתנה לזה לקרות.אני בטוח שרבים מכם נהנו ממופע השיסוי הזה.תאומים כמעט קיבל התקף לב בראיון הזה.זה מגעיל וזה דוחה.וכבר אז הבנתי-אין באמת סיכוי שיתנו פה צאנס אמיתי.

בני תבורי 15 במרץ 2013

חברים,
בתום לב עשיתי שימוש באיור שנוצר על ידי המאייר ליאו אלטמן מבלי שביקשתי את רשותו. לא הייתה לי כוונה ואני מתנצל על הפגיעה בזכויותיו של היוצר או בפרנסתו. על פי דרישתו הצודקת הסרתי את האיור מגוף הפוסט. מאוחר יותר יוסר גם מדף הבית.

Comments closed