kuthx

 

 

תחזיק מעמד לואיס, תחזיק מעמד. עוד קצת מאמץ והעסקה המשתלמת ביותר בכדורגל, אולי תצא לפועל. יכול לעזור אם תתגייר.

תראה איפה אנחנו עומדים עכשיו: אתה לא רוצה להיות בליברפול. ליברפול לא צריכה שחקן לא מרוצה. עד כאן?

ממשיכים: רצית ריאל מדריד. ריאל מדריד לא ספרו אותך. איך? גם ברצלונה.

אמרת לא טוב לי באנגליה. התקשורת אוכלת לי את הכבד. אשתי והילדה לא נהנות כאן. אף שחקן לא יכול להישאר אדיש להצעות ממדריד וברצלונה. טוב, לא סיפרת שאין בכלל הצעות כאלה, אבל בשביל להדגיש את רצינות כוונותיך במשחק המקדים, זה בסדר.

*

בשלב מסוים גם אתה הבנת שחיי מדף של בלוף קצרים למדי. את הלימון הזה של הצעות מספרד סחטת עד תום. לא תצליח להוציא אפילו עוד טיפה לימון בשביל המוחיטו שלך.

ריאל, על פי השופר הרשמי של המועדון, שברה את כל הכלים בעסקת בייל ויש להם את רונאלדו. זה לא שאתה לא יכול לתרום, זה שאתה פחות נחוץ. ברצלונה בכלל מעוניינים באגר. איפה זה משאיר אותך?

למה שאתה חווה כרגע קוראים פגיעה קשה מאוד באגו. פתאום, השחקן השלישי בטיבו בעולם מוצא עצמו באמצע המסיבה כשכל הבחורות היפות מסביבו מחייכות אליו מעבר לכתפו של מישהו אחר. איזו באסה.

אבל ייאוש הוא לא התכונה המגדירה אותך. להפך. כמו ברחבת היריב, כשאתה מוקף ארבעה מגנים ועל מטר מרובע אחד אתה סולל את דרכך בהצלחה החוצה,  לא הכול אבוד מבחינתך. אתה משנה אסטרטגיה.

*

אני צריך רשימת תירוצים חדשה, אתה אומר לגוארדיולה שלך. אני צריך רשימה בלי "אני לא רוצה להיות באנגליה" בלי להאשים את התקשורת, בלי להכניס את האישה והבת והכי חשוב, לא רק ריאל ובארסה. אני על המדף.

אלילת המזל מביאה אליך הצעה מארסנל ואנגר. ואנגר, ויסלחו לי אוהדי ארסנל על השיבוש המכוון, מתנהג כמו הפונז של העיירה שנמאס לו מהקודמת. לקראת סוף כל עונה הוא משחרר רשימת מאוויים כדורגלנית. הוא רוצה את ריינה, הוא רוצה את רוני, עכשיו הוא רוצה אותך. לא משהו שלא מוכר מהאבולוציה של מסמני טריטוריה.

פונז פונז, אבל מאלה שדלת המקרר שלהם עמוסה קופונים של מבצעים והנחות. הוא מחפש להרוויח בלי להפסיד, אז הוא מציע עליך הצעה מגונה. מה זו הצעה מגונה, זו הצעה שלא לוקחת בחשבון כלום מיכולותיך והדיווידנד ה(מוסט לייקלי) מובטח על ההשקעה. הוא גם לא נותן כבוד למועדון כמו ליברפול.

זה או שהוא סתם מנפנף בזין שלו, או שהוא מנסה לצייר לעצמו תדמית אחרת מזו שיש לו אצל אוהדיו. כך או כך, ליברפול, לפחות, שלחו אותו לחפש נענוע. אתה נשארת שוב בחוץ.

*

עכשיו, מה עומד בפניך: טוטנהאם רשמה את שמה בהיסטוריה עם העסקה המוצלחת ביותר בתולדות הכדורגל. היא מוותרת אמנם על שירותיו של שחקן ענק, אבל מקבלת תמורתו שחקנים מעולים וסכום כסף שנותן בידה את האפשרות להתייצב מול כל מועדון בעולם ולבקש לנקוב במחירו של כל כדורגלן שתרצה. גם אותך. ובניגוד לשכן המעצבן, היא גם תציע מחיר טוב. לוי לא יעליב אף אחד בהצעה למו"מ על בסיס התנשאות וזלזול. מבחינתו להביא אותך, זה צעד חכם שיכול להרגיע את האוהדים שם

טוטנהאם יכולה בהחלט להיות הבית החדש שלך. אם אתה שואל אותי, זה מה שיקרה בסופו של דבר. הספרס ירוויחו בגדול. ליברפול תפסיד איכות ומאסה מקצועית, אבל יהיה לה קצת כסף להשקיע בחלקי חילוף זולים יותר, עכשיו ובינואר.

גם אתה תצא טוב מעסקה כזאת. לונדון עיר יפה עם היצע אדיר. קבל טיפ ממני: קח את הילדה והאישה למלך האריות. גם מחזמר נפלא, גם מוזיקה של סיר אלטון, גם יחסי ציבור. תאר לעצמך מה תעשה לתדמית שלך בעיני התקשורת הבריטית תמונה משפחתית מחויכת ביציע של ה Lyceum Theatre, לעומת תמונה שלך ביציע של אנפילד עם בומביז'ה של מאטה תקועה בפה ועם פרצוף של אחרי סביח מקולקל, בעוד אחד מאותם משחקים מהם הורחקת, בדרך כלל, בצדק.

יש כמובן עוד סיכוי שתגיע למדריד או ברצלונה, או מילאן, או הסיטי, או איזה ענק צרפתי מתעורר,  אבל אני לא רואה את זה קורה כי אחרי בייל, ניימאר, קבאני, טבז, היגואין ועוד כאלה שכבר שיפרו את תנאיהם, תקציבי הרכש יקטנו, והמשמעות, עוד הצעות מעליבות עליך.

קיימת כמובן האפשרות שאחת הקבוצות מהסובייקט הפדראלי דגאסטאן שבדרום הפדרציה הרוסית תגיש הצעה טובה עליך, אבל זה אומר שאם תינשך שם מישהו, ינשכו אותך בחזרה.

*

חשוב מאוד, לואיס, הגיע הזמן שתבין שלא סתם מתייחסים אליך כאל מוצר לא מוגמר.  הרווחת את זה במו פיך המקשקש והנושך.

אני לא רואה הגזמה בתיאור מצבך כיום כמי שיאכל את הדגים הסרוחים, יספוג מכות ויגורש מהעיר. תנ"כי מידי בשבילך? הנה תרגום:  אתה יכול לשחק בליגת אלופות בקבוצה שלא מוכנה לשלם עליך, או לשחק בקבוצה שמוכנה לשלם את שוויך אבל לא משתתפת בליגת האלופות, או להיות שחקן ברוטציה אחרי רונאלדו או ניימאר או להיעלם.

תראה לואיס, החיים שלך העבירו אותך במסלול מסובך הרבה יותר ממה שיכולים אוהדי ליברפול מתוסכלים כמוני לעשות לך. גם עם העובדה שקבאני עקף אותך בשריקה אתה מתמודד יפה. כל מה שאתה צריך כדי לקושש משהו טוב לעתיד שלך, זה לקוות שטוטנהאם מדברים ברצינות ולא רק עושים עליך סיבוב יח"צ. נכון, לא תשחק בליגת האלופות, אבל מה, קטן עליך. אתה, בניגוד לבייל, מסודר טוב מאוד במונדיאלים ובקופה אמריקה.

*

אז תחזיק מעמד לואיס, תחזיק מעמד. מה? אה, סולדאדו? באסה. טוב נו, אין ברירה, תישאר בליברפול וגמרנו.

למה גרייזס, למה
דושבאג