תחזיק מעמד לואיס

גוארדיולה בישל דייסה. ומי לא קיבל? לואיס

kuthx

 

 

תחזיק מעמד לואיס, תחזיק מעמד. עוד קצת מאמץ והעסקה המשתלמת ביותר בכדורגל, אולי תצא לפועל. יכול לעזור אם תתגייר.

תראה איפה אנחנו עומדים עכשיו: אתה לא רוצה להיות בליברפול. ליברפול לא צריכה שחקן לא מרוצה. עד כאן?

ממשיכים: רצית ריאל מדריד. ריאל מדריד לא ספרו אותך. איך? גם ברצלונה.

אמרת לא טוב לי באנגליה. התקשורת אוכלת לי את הכבד. אשתי והילדה לא נהנות כאן. אף שחקן לא יכול להישאר אדיש להצעות ממדריד וברצלונה. טוב, לא סיפרת שאין בכלל הצעות כאלה, אבל בשביל להדגיש את רצינות כוונותיך במשחק המקדים, זה בסדר.

*

בשלב מסוים גם אתה הבנת שחיי מדף של בלוף קצרים למדי. את הלימון הזה של הצעות מספרד סחטת עד תום. לא תצליח להוציא אפילו עוד טיפה לימון בשביל המוחיטו שלך.

ריאל, על פי השופר הרשמי של המועדון, שברה את כל הכלים בעסקת בייל ויש להם את רונאלדו. זה לא שאתה לא יכול לתרום, זה שאתה פחות נחוץ. ברצלונה בכלל מעוניינים באגר. איפה זה משאיר אותך?

למה שאתה חווה כרגע קוראים פגיעה קשה מאוד באגו. פתאום, השחקן השלישי בטיבו בעולם מוצא עצמו באמצע המסיבה כשכל הבחורות היפות מסביבו מחייכות אליו מעבר לכתפו של מישהו אחר. איזו באסה.

אבל ייאוש הוא לא התכונה המגדירה אותך. להפך. כמו ברחבת היריב, כשאתה מוקף ארבעה מגנים ועל מטר מרובע אחד אתה סולל את דרכך בהצלחה החוצה,  לא הכול אבוד מבחינתך. אתה משנה אסטרטגיה.

*

אני צריך רשימת תירוצים חדשה, אתה אומר לגוארדיולה שלך. אני צריך רשימה בלי "אני לא רוצה להיות באנגליה" בלי להאשים את התקשורת, בלי להכניס את האישה והבת והכי חשוב, לא רק ריאל ובארסה. אני על המדף.

אלילת המזל מביאה אליך הצעה מארסנל ואנגר. ואנגר, ויסלחו לי אוהדי ארסנל על השיבוש המכוון, מתנהג כמו הפונז של העיירה שנמאס לו מהקודמת. לקראת סוף כל עונה הוא משחרר רשימת מאוויים כדורגלנית. הוא רוצה את ריינה, הוא רוצה את רוני, עכשיו הוא רוצה אותך. לא משהו שלא מוכר מהאבולוציה של מסמני טריטוריה.

פונז פונז, אבל מאלה שדלת המקרר שלהם עמוסה קופונים של מבצעים והנחות. הוא מחפש להרוויח בלי להפסיד, אז הוא מציע עליך הצעה מגונה. מה זו הצעה מגונה, זו הצעה שלא לוקחת בחשבון כלום מיכולותיך והדיווידנד ה(מוסט לייקלי) מובטח על ההשקעה. הוא גם לא נותן כבוד למועדון כמו ליברפול.

זה או שהוא סתם מנפנף בזין שלו, או שהוא מנסה לצייר לעצמו תדמית אחרת מזו שיש לו אצל אוהדיו. כך או כך, ליברפול, לפחות, שלחו אותו לחפש נענוע. אתה נשארת שוב בחוץ.

*

עכשיו, מה עומד בפניך: טוטנהאם רשמה את שמה בהיסטוריה עם העסקה המוצלחת ביותר בתולדות הכדורגל. היא מוותרת אמנם על שירותיו של שחקן ענק, אבל מקבלת תמורתו שחקנים מעולים וסכום כסף שנותן בידה את האפשרות להתייצב מול כל מועדון בעולם ולבקש לנקוב במחירו של כל כדורגלן שתרצה. גם אותך. ובניגוד לשכן המעצבן, היא גם תציע מחיר טוב. לוי לא יעליב אף אחד בהצעה למו"מ על בסיס התנשאות וזלזול. מבחינתו להביא אותך, זה צעד חכם שיכול להרגיע את האוהדים שם

טוטנהאם יכולה בהחלט להיות הבית החדש שלך. אם אתה שואל אותי, זה מה שיקרה בסופו של דבר. הספרס ירוויחו בגדול. ליברפול תפסיד איכות ומאסה מקצועית, אבל יהיה לה קצת כסף להשקיע בחלקי חילוף זולים יותר, עכשיו ובינואר.

גם אתה תצא טוב מעסקה כזאת. לונדון עיר יפה עם היצע אדיר. קבל טיפ ממני: קח את הילדה והאישה למלך האריות. גם מחזמר נפלא, גם מוזיקה של סיר אלטון, גם יחסי ציבור. תאר לעצמך מה תעשה לתדמית שלך בעיני התקשורת הבריטית תמונה משפחתית מחויכת ביציע של ה Lyceum Theatre, לעומת תמונה שלך ביציע של אנפילד עם בומביז'ה של מאטה תקועה בפה ועם פרצוף של אחרי סביח מקולקל, בעוד אחד מאותם משחקים מהם הורחקת, בדרך כלל, בצדק.

יש כמובן עוד סיכוי שתגיע למדריד או ברצלונה, או מילאן, או הסיטי, או איזה ענק צרפתי מתעורר,  אבל אני לא רואה את זה קורה כי אחרי בייל, ניימאר, קבאני, טבז, היגואין ועוד כאלה שכבר שיפרו את תנאיהם, תקציבי הרכש יקטנו, והמשמעות, עוד הצעות מעליבות עליך.

קיימת כמובן האפשרות שאחת הקבוצות מהסובייקט הפדראלי דגאסטאן שבדרום הפדרציה הרוסית תגיש הצעה טובה עליך, אבל זה אומר שאם תינשך שם מישהו, ינשכו אותך בחזרה.

*

חשוב מאוד, לואיס, הגיע הזמן שתבין שלא סתם מתייחסים אליך כאל מוצר לא מוגמר.  הרווחת את זה במו פיך המקשקש והנושך.

אני לא רואה הגזמה בתיאור מצבך כיום כמי שיאכל את הדגים הסרוחים, יספוג מכות ויגורש מהעיר. תנ"כי מידי בשבילך? הנה תרגום:  אתה יכול לשחק בליגת אלופות בקבוצה שלא מוכנה לשלם עליך, או לשחק בקבוצה שמוכנה לשלם את שוויך אבל לא משתתפת בליגת האלופות, או להיות שחקן ברוטציה אחרי רונאלדו או ניימאר או להיעלם.

תראה לואיס, החיים שלך העבירו אותך במסלול מסובך הרבה יותר ממה שיכולים אוהדי ליברפול מתוסכלים כמוני לעשות לך. גם עם העובדה שקבאני עקף אותך בשריקה אתה מתמודד יפה. כל מה שאתה צריך כדי לקושש משהו טוב לעתיד שלך, זה לקוות שטוטנהאם מדברים ברצינות ולא רק עושים עליך סיבוב יח"צ. נכון, לא תשחק בליגת האלופות, אבל מה, קטן עליך. אתה, בניגוד לבייל, מסודר טוב מאוד במונדיאלים ובקופה אמריקה.

*

אז תחזיק מעמד לואיס, תחזיק מעמד. מה? אה, סולדאדו? באסה. טוב נו, אין ברירה, תישאר בליברפול וגמרנו.

ARVE Error: id and provider shortcodes attributes are mandatory for old shortcodes. It is recommended to switch to new shortcodes that need only url

יותם הלפרין בירושלים ויותר חשוב מזה, לא במכבי
עונת המלפפונים 19: עצות מהקואצ'ר

47 Comments

תומר חרוב 2 באוגוסט 2013

שיבוא ליובה, ככה אתה תהיה מרוצה פעמיים.

בני תבורי 2 באוגוסט 2013

זה בהחלט יכול להיות WIN WIN מבחינתי, אבל לא נראה לי שאחרי טבז הם ישקיעו בעוד חלוץ-על.

ירושלמי 2 באוגוסט 2013

טבז ויורנטה

D! בארץ הקודש 2 באוגוסט 2013

כתוב נהדר בני,
אני צריך יומיים כדי להחליט אם אני מסכים עם רוח הדברים

בני תבורי 2 באוגוסט 2013

קח את הזמן.

D! בארץ הקודש 2 באוגוסט 2013

היי, לא רק אני קם לעבוד בשעות כאלו.

הנה סטיבן תומך בך
http://www.bbc.co.uk/sport/0/football/23527969

והקבוצה הולכת להעיף 25 מיליון על שחקן שמ מ ש לא ברור עם עם הוא שווה את זה או איך יוסיף.

http://www.bbc.co.uk/sport/0/football/23543131

זורק מילה 2 באוגוסט 2013

בני,דמיינתי או שכתבת כאן בין השורות שסוארז השחקן השלישי בטיבו בעולם?! WTF?חוץ מההזייה הזו כתבת עוד פוסט נפלא,כרגיל.

הא,וכאוהד ארסנל,כל מילה בסלע על הצנון ונגר שאיבד את השפיות בשנים האחרונות.בקיץ הזה עוד רגע והגיעו אליו לא פחות מ :
1 – רוני
2 – יובוטיץ'
3 – היגוואין
4 – סוארז
5 – ססק

קורע :-)

בני תבורי 2 באוגוסט 2013

זורק,
איפה אתה ממקם את סוארז?

גיסנו 2 באוגוסט 2013

בני אני מסכים עם הזורק, לא חושב שסוארז הוא השלישי בטיבו בעולם….האמת היא שחוץ ממסי ורונאלדו שנמצאים בספירה אחרת מכל השאר, קשה לי לדרג את האחרים. כמובן שגם יש שחקנים שאי אפשר באמת להשוות, כי בתכלס איך תקבע אם צ'אבי או אינייסטה או יאיא טורה יותר טובים מקבאני או זלטאן?

אז אם אנחנו מצמצמים את הדיון לשחקני התקפה בלבד – אני חושב שנכון לעכשיו, אפשר לשים לפני סוארז את אריאן רובן, תומאס מולר, מרקו רויס, ויכול להיות שגם את זלטאן ו-ואן פרסי. אבל סוארז ללא ספק בטופ 10, ואם הוא לא היה מפספס בערך 10 משחקים בעונה על הרחקות הזויות אז הוא היה נותן פייט גדול על מקומות 3-4 ברשימה הזאת.

bb 2 באוגוסט 2013

לפי העונה שעברה, ריברי הוא השחקן השלישי בטיבו בעולם.

בני תבורי 2 באוגוסט 2013

גיסנו, סוארז שיחק פחות מכולם והבקיע יותר פר משחק. הוא גם בישל הרבה יותר מרובן, ואן פרסי, מולר ורויס, וגם שיחק בקבוצה פח. זה למה הוא השלישי בטיבו בעולם כשחקן התקפה.

D! בארץ הקודש 2 באוגוסט 2013

והוא השחקן שהכי כיף לצפות בו. כמה תשוקה. גם בדקה 93. ואוסיף, כמו בני, בליברפול פאקינג, דקה 93 לנסות להבקיע עוד שער. תשוקה

no propaganda 2 באוגוסט 2013

להשוות את סוארז לרובן או ריברי בכמות שערים זו גניבת דעת שניהם קשרים התקפיים כשהוא חלוץ.
אני גם בטוח שסוארז שיחק יותר מרובן שהיה פצוע חצי עונה ולא היה בהרכב עד שקרוס נפצע.

לי דווקא אין בעיה להשוות שחקנים בעמדות שונות( חוץ משוערים ) והנה רשימה של 20 שחקנים יותר טובים מסוארז:
שווינשטיגר, פירלו, אינייסטה, ריברי, מסי, להאם, טיאגו סילבה, זלאטן, קייליני, רונאלדו, רויס, גצה, הומלס, וידאל, יאיא טורה, דוד אלאבה, למפארד, חאבי מרטינז, ואן פרסי, גונדוגאן.

ויש גם הרבה נוספים ברמה שלו כמו קאבאני, בייל, אגוארו, דאנטה, לבאנדובסקי, אלבה, ראמוס, אלונסו, אוזיל, שורלה, מטטה, סילבה, רובן.

בקיצור הוא שחקן מצויין בעשיריית החלוצים( אבל רק חלוצים אמיתתיים) אבל בכדורגל המודרני כבר הבינו שהקשרים חשובים יותר.
מה שכן הוא השחקן הכי לא צפוי בעולם, היכולת שלו לעשות משהו לא צפוי פשוט יוצאת מן הכלל, אם ימצא מאמן שידע להוציא מהיכולת הזאת יותר אז הוא יעלה לרשימה הראשונה.

גרבר 2 באוגוסט 2013

בבחינת אלמנטים של התקפה מולר ורובן טובים מסוארס? אם לא היה לרובן כלכך הרבה שחקני על בבאיירן כדי שיפצו על חוסר התכליתיות שלו , עד שהוא החליט שהוא מסוגל להבקיע בגמרים, הוא מזמן היה עף משם. ולגבי מולר – ברצינות.. יותר טוב מסוארס? במה – בקילר אינסטינקט? בהבקעה? במהירות? בדריבלינג?

סוארס בקבוצה גדולה הוא החלוץ הטוב בעולם (ואני כותב בעולם. לא כולל קריפטון)

זורק מילה 2 באוגוסט 2013

רובן אוברייטד מטורף,עד הפציעה של קרוס במרץ הוא ישב בקצה הספסל של באיירן,לא ברור איך הוא נכנס לדיון כאן בכלל.

אני חושב שאתה מאוד מזלזל בתומאס מולר,הוא לא חלוץ 9 כמו סוארז אלא יותר משחק באגף ועדיין הוא שחקן תותח שבטח לא נופל מסוארז במכלול..

פלקאו,קבאני,בייל,ואן פרסי,ריברי,אגוארו,זלאטן,רויס,ניימאר – אף אחד מהם לא נופל מסוארז,ואפשר לומר שרובם טובים מסוארז ואלה רק שחקני התקפה.זה למה סוארז לא קרוב להיות השחקן השלישי בטיבו בעולם (ולאר ציינתי בכלל שחקני קישור כגון אינייסטה,שווינשטייגר וכדומה)

bb 2 באוגוסט 2013

הרבה אנשים מזלזלים במולר בגלל שהוא נראה להם קצת גמלוני ולא ממש דומה לכדורגלנים המודרנים (מבחינת סגנון משחק וגם מבחינת מראה)אבל מדובר בשחקן חכם ואנרגטי שלא מפסיק לזוז ממקום למקום ומרוול את המשחק. מכנים אותו "חוקר החלל" בגלל היכולת שלו למצוא שטחים ריקים/מתים ולהיות במקום הנכון בזמן הנכון.

bb 2 באוגוסט 2013

מרוול=מרווח

no propaganda 2 באוגוסט 2013

הייתי באותה דעה על רובן עד שקרוס נפצע, שמחתי מאוד שהוא היה על הספסל אבל חצי העונה האחרונה שלו הייתה פנומנלית, הוא הי פשוט ענק, זה לא קשור לשערים( למרות שהוא מבקיע הרבה יחסית לתפקיד שלו ) אלא לעובדה שהוא התחיל למסור ולמסור טוב וגם התחיל לעשות הגנה. הוא היה כמעט ברמה של ריברי שהוא הוינגר הכי טוב בעולם.

גיסנו 2 באוגוסט 2013

אריאן רובן, כשהראש שלו במקום, יכול להשתוות ביכולת שלו למסי ורונאלדו. כן, הוא יכול להיות עד כדי כך טוב. הוא כבר אפילו הפסיק רק לשבור מימין לאמצע (המהלך הצפוי הכי בלתי עציר בכדורגל כי זה בכל זאת ממשיך לעבוד לו). השאלה היחידה היא רק האם הגול בגמר הצ'מפיונס היה הבלחה חד פעמית או שהוא באמת עשה קפיצת מדרגה מנטלית והוריד את הקוף הזה מהגב.

תומאס מולר שחקן מדהים. יש לו טאץ' נהדר בכדור, חכמת משחק אדירה וקילר אינסטינקט של הגדולים ביותר. הוא פשוט לא סוליסט ולא דריבליסט, ועדיין יש לו סטטיסטיקות מרשימות.

לגבי מס' השערים של סוארז לעומת האחרים – ברוב המקרים בקבוצות טובות באמת, חלוקת השערים מתחלקת בין שחקנים רבים. ככה זה היה בברצלונה בעונות שהיא זכתה בצ'מפיונס לאחרונה (לעומת המצב הנוכחי שבו מסי מעורב כמעט בכל השערים), ככה זה היה בריאל של עונת האליפות שלה (התפוקה של רונאלדו ירדה ושל האחרים עלתה).

בליברפול סוארז כבש 23 שערים. סטארידג' 11 והוא היחיד חוץ מסוארז שעבר את ה 10 שערים (ואני מניח שרובם הגיעו כשסוארז ישב בחוץ, את זה לא בדקתי לעומק). רק עוד 2 כבשו מעל 5 שערים.
בבאיירן במשחקי ליגה בלבד, 4 שחקנים כבשו מעל 10 שערים ואף אחד לא מעל 15. עוד 4 כבשו מעל 5 שערים. ובכלליות מס' הכובשים בקבוצה היה גדול מאוד. רק 5 שחקנים שראו דשא לא כבשו במהלך העונה (לא כולל שוערים), מתוכם 4 שחקני הגנה וצעיר אחד שנכנס כמחליף פעמיים.
סתם לשם השוואה, בפ.ס.ז' זלטאן כבש 30 שערים, והבא אחריו בטבלת המבקיעים כבש 8 שערים בלבד.

שים את סוארז בקבוצה כמו באיירן או ברצלונה, וסיכוי סביר שהתפוקה האישית שלו תרד לעומת המצב הנוכחי, שבו הוא המוציא לפועל הכמעט יחיד בקבוצה.

אריק 2 באוגוסט 2013

1. ניימאר.
2. האיד של ניימאר
3. האגו של ניימאר
4. אח של ניימאר
5. אבא שלו
6. מסי – החבר הדש של ניימאר.
7 רונאלדו – בצילו של ניימאר.

ניימאר, ניימאר ניימאר.
המילה ב"זורק מילה" היא ניימאר.

זורק מילה 2 באוגוסט 2013

אריק

לך תאשפז את עצמך,משהו רע עובר עליך בחודש חודשיים האחרונים.

אריק 2 באוגוסט 2013

;)

גרבר 2 באוגוסט 2013

זורק, אני לא מבין. למה אתה ממשיך להתייחס אליו?

זורק מילה 2 באוגוסט 2013

גרבר

זו בדיחה בינו לביני אבל הוא לקח את זה צעד אחד יותר מדי…

אני באמת אוהב את אריק,והוא יודע את זה.אחד האנשים כאן בבלוג שבאמת אפשר לדבר איתם על כדורגל ועל החיים בכלל,לא יודע מה עובר עליו בעניין הזה של ניימאר.

זורק מילה 2 באוגוסט 2013

בני

סוארז אפילו לא טופ 10 של הכדורגלנים הטובים בעולם,איך לעזאזל מיקמת אותו מקום 3???

סתם דוגמה אחת מיני רבות – פלקאו שיחק עד הקיץ הזה בקבוצה לא פחות פח מליברפול והביא לה בשנתיים לבד את גביע הליגה האירופית,את הסופר קאפ האירופי,ואת הגביע הספרדי שהוא מנצח את ריאל בברנבאו.

אריק 2 באוגוסט 2013

ברצינות, סוארז שחקן אדיר ואדם דוחה, ברור שיש שני כוכבי על שכולם לא מתקרבים אליהם. אחר כך זה פחות ברור אבל אני לא באמת חושב שבני מאמין שסוארז טוב מאינייסטה או צ'אבי או זלאטן טו ניים א פיו. אבל נתן עונה מאוד מרשימה בקבוצה שאין בה כלום.
בעייני הוא ברמה של טבז. שזה מעולה אבל לא בקרם דה לה קרם.
בייל לעומתו יכול להגיע לשם.

ניינר 2 באוגוסט 2013

לואיס יקר, עזוב אותך מבני (הוא מאד כועס אבל זה אופייני לסקאוזרס) ובוא אלינו לספרס, המקום שתפור עליך. רק לחשוב עליך עם סולדאדו מקדימה ופאוליניו מאחור עושה אותי מאושר. יאללה בוא נשמה!

austaldo 2 באוגוסט 2013

האמת, עם חלוץ טוב לידו והמישחק המהיר של טוטנהאם הוא יכול לפרוח שם. אם טוטנהאם יביאו את סוארז אליפות זו מילה גסה.

ניינר 2 באוגוסט 2013

הוא תפור על ספרס ואני מקווה שיגיע בהקדם. אם הוא בא אני מוכן להתערב על מקומות 3-4

matipool 2 באוגוסט 2013

אוסטאלדו – אני מניח שהתכוונת ל"אליפות זו לא מילה גסה" ..
השאלה היא אם עדיין יהיה לטוטנהאם משחק מהיר כשבייל במדריד .

בני תבורי 2 באוגוסט 2013

ניינר,
בחיי שלא כועס, מצפה מלוי להגיש הצעה טובה, כולם ירוויחו מזה וגם ליברפול בלונג ראן.

אמיר.ת 2 באוגוסט 2013

לואיס, לואיס. … הגיע הזמן שדירוגים מיותרים וחסרי ערך כשלעצמם יהיו גם על ערך מוסף שהוא חלק מהאדם, היינו הכדורגלן.
ולכן במקרה הזה הדירוג נמוך במיוחד.

בני תבורי 2 באוגוסט 2013

מסכים לגמרי.

בני תבורי 2 באוגוסט 2013

סורי, פליטה מוקדמת…האופי של סוארז זו הטרגדיה שלו. כדורגל יש לו והרבה, שכל, לא כל כך.

אריק 2 באוגוסט 2013

אם לואיס באמת כועס על ליברפול המניאקים האלו שמתייחסים אליו כ"כ גרוע. הם אפילו פעם לבשו כולם חולצות שלו בכדי ללגלג עליו, החארות. אני חושב שאם הוא באמת רוצה להרגיז אותם, יש רק מקום אחד בשבילו.

מאיר 2 באוגוסט 2013

אני בעד שילך. שתבוא הקבוצה שתשים עליו 50 מיליון יורו כמו שרודג׳רס רוצה ושילך.
בכסף הזה אפשר להביא את אריקסן שישפר את הקישור המרכזי.
את טובי אלדרווילרד או פאפאדופולוס שיחזקו את ההגנה ואת דייגו קוסטה שלפי מקורות רשמיים כבר הוצע עליו 25 מיליון יורו. יאללה לך הביתה לואיס. אגב אם הוא ינשך את דניאל לוי זה כשר?

בני תבורי 2 באוגוסט 2013

אריק,
קודם שיבוא, אחר כך נחנך אותו. אני, אגב, לא רואה את זה מעבר לעוד כותרת של עונת מלפפונים למרות שליברפול התעניינה.

אריק 2 באוגוסט 2013

א. ליברפול הפעילו את סעיף השחרור שלו.
ב. לחנך באיזה אופן? הכנתם חולצות למקרה שיעשה קולות של קוף ללוקוקו?

זורק מילה 2 באוגוסט 2013

חחח 25 מיליון על דייגו קוסטה??? הוא לא שווה אפילו 10 מיליון.

אני מקווה בשביל ליברפול שהידיעה הזו לא נכונה.

נתנאל 2 באוגוסט 2013

שילך שישאר רק שהסאגה הזאת תגמר כבר.
איכשהו יצא שעונת המלפפונים הזאת בליברפול הרבה יותר מעניינת מהעונה הסדירה.

עידוקוליס ליפשיץ 2 באוגוסט 2013

כתבת בצורה פשוט מעולה.
ואני מסכים איתך ברוב הדברים.

בלעם 2 באוגוסט 2013

כרגע אף קבוצה לא הגישה הצעה שאפילו מתקרבת לסעיף השחרור שלו, ובהתחשב בקבוצות שליברפול סירבה להן, אין עוד קבוצות שיהיו מוכנות (או יכולות) לבזבז 50 מיליון יורו על סוארז, למעט טוטנהאם. אני חושד שהסיבה שמציעים בערך 10 מיליון פחות היא שגם ונגר, גם רוג'רס וגם לוי יודעים שעוד עונה של סוארז זה תרחיש מחורבן, גם לליברפול, גם לסוארז וגם לשווי השוק שלו, ממש כמו במקרה של בייל. טוטנהאם מצאה פראיירית שמוכנה לשלם כל סכום, ליברפול עוד לא. שיתחילו לחשוב על רכש במקומו, כי כך או כך הם נחלשים והיריבות מתחזקות.

שמעון 2 באוגוסט 2013

כתבה מעולה.
רציתי לציין שלואיס שחקן יוצאה מן הכלל. עם טכניקה ותשוקה (בדרך כלל אין שחקנים כאלה)אך נאיבי , כי גם כבן אדם הוא בחור מצויין (כל מי ששיחק איתו יכול להעיד) לדעתי חייב להישאר בליברפול,לקבל תמיכה מהקהל ומהשחקנים, להראות לעולם מי לואיס סוארז ,השחקן שרוצה לנצח ומוביל את קבוצתו לליגת האלופות.ש המועדון יצמיד לו איש מקצוע ליחסי חוץ. אנחנו כישראליים מזדהים איתו (לפחות אני) לא משנה מה יעשה או יגיד יגיבו בחומרת יתר.

שוב ,תודה על הכתבה

משה 3 באוגוסט 2013

רודג'רס סופסוף אמר את דברו בנושא סוארז, בייל לא שווה פי שניים ממנו, מי שרוצה אותו שישלם 100 מיליון. צודק לחלוטין.

cookie-monster 3 באוגוסט 2013

http://www.101greatgoals.com/blog/brendan-rodgers-suggests-arsenal-should-pay-100m-for-luis-suarez/

BR earned a nice fat green point on my book after that interview

בני תבורי 4 באוגוסט 2013

קוקי,
לגמרי. ילך סוארז או יישאר וללא כל קשר להישגים בעונה הקרובה, רוג'רס והמועדון מתחילים להתנהג במקצועיות בכל הנוגע להתנהלות מול מועדונים אחרים. אני לא מוצא את הלינק אבל גם איירה נתן ראיון מצוין לסקיי והתבטא בנושא סוארז באופן ברור ולא מתלהם.

Comments closed